6 ספקי אירוח אתרים ירוקים הטובים ביותר

אם אתה’הגעת לדף זה, רוב הסיכויים שאתה’אתה כבר מודע לחומרה שתעשיית אירוח אתרים משפיעה על הסביבה ועלך’אתה מעוניין לארח את האתר שלך בחברה שדואגת ליישם זאת. קודוס!


אם זהו מידע חדש עבורך, הרשו לנו לסכם את הבעיה. אנחנו’לעתים קרובות תיארנו אירוח אתרים כ – ‘השכרת מגרש וירטואלי של אדמת אינטרנט’, ואל’אני לא טועה, אבל זה כל אתר’הנתונים נשמרים גם במיקום פיזי (כלומר מרכז נתונים).

שם’הרבה קורה במרכזי נתונים אלה, כפי שאתה יכול לדמיין, והחומרה מתחממת מאוד – כמו מחשב נייד ישן עם יותר מדי טאבים פתוחים. אם אתה’אי פעם השארת את האייפון שלך בכתם של שמש, אתה’לא אהיה זר לעובדה שחום וטכנולוגיה הם תערובת גרועה.

אז מה’זה הפיתרון? מזגן, והרבה מזה. זה עתיר אנרגיה להפליא, וזו הסיבה שבגללה אירוח אתרים אחראי 2% מהעולם’פליטת פחמן – כמות זהה לתעשיית התעופה. אירוח אתר נחשב לייצר את אותה טביעת רגל פחמנית לכל 10,000 מבקרים כשיהיה 5,000 מיילים במכונית חדשה. ייקס!

למרבה המזל, המון חברות אירוח גדולות יושבות, שמות לב, והכי חשוב – שמות את הכסף שלהן במקום שבו מדובר בהפחתת ההשפעה הסביבתית שלהן. רבים משקיעים בתכניות קיזוז פחמן, שם הם משקיעים באנרגיה מתחדשת בכדי לנטרל את האנרגיה שהם אפקטיביים’השתמשנו בעצמם; חלקם פועלים על אנרגיה מתחדשת בלבד, בעוד שרבים נקטו צעדים להתייעלות באופן כללי.

אבל זה’אין טעם לספק ספק אירוח מודע לסביבה, אך בסופו של דבר חסר תועלת – אתה צריך לאזן. אנחנו’ביצענו מחקר נרחב כדי להבטיח שהספקים אנחנו’המומלץ כאן מציעים מוצרים שהם נהדרים בפני עצמם, וגם ירוקים. המשך לקרוא כדי לגלות מי יצא בראש.

Contents

הספקים הטובים ביותר לאירוח אתרים ירוקים

 1. GreenGeeks
 2. HostGator
 3. בתנועה
 4. A2 אירוח
 5. iPage
 6. DreamHost

מיהם ספקי האירוח הירוקים הטובים ביותר?

כאן’מציץ כיצד השוו בין ספקי האירוח המובילים הירוקים שלנו:

ספק אירוחמומלץ ל מחיר התחלתי *תכונות מגניבותGreenGeeks

HostGator

בתנועה

A2 אירוח

iPage

DreamHost

ספק האירוח המודע ביותר לסביבה2.95 דולרמקזז את טביעת הרגל הפחמית ב -300%
גיבויים יומיים בחינם
אירוח ירוק הטוב ביותר עבור אתרים גדולים2.75 דולרהאירוח המסור הטוב ביותר
זמן פעולה נהדר של 99.9%
אירוח ירוק הטוב ביותר עבור אתרים קטנים6.39 דולרמיטב אירוח משותף ו- VPS
גיבויים בחינם
הכי טוב לשירות לקוחות3.92 דולרערבות כספית חזרה בכל עת
עזרה ותמיכה מעולים
אירוח ירוק זול ביותר1.99 דולרמחירים זולים לכל אורכו
מקזז את טביעת הרגל הפחמית ב -200%
הכי טוב לאחסון2.59 דולרהמון אחסון זמין

* חלק מהמחירים הללו הם מחירי קידום מכירות שתקפים לתקופה הראשונה בלבד.

עכשיו תן’תסתכל מקרוב על כל אחד מהם.

1. GreenGeeks

ספק האירוח המודע ביותר לסביבה

עם GreenGeeks, אתה’מקזז ביעילות את טביעת הרגל הפחמית שלך על ידי גורם של שלושה.

מקצועניםחסרונות
 • מקזז את טביעת הרגל הפחמית ב -300%
 • לקוחות משבחים את צוות העזרה והתמיכה המגיבים
 • תוכנית אירוח משותפת מציעה ערך רב (אם אתה מתחייב לשלוש שנים)
 • גיבויים יומיים בחינם
 • 99.9% מתח זמן מובטח (הרמה הגבוהה ביותר האפשרית)
 • מספר מוגבל של תוכניות המוצעות
 • צריך להירשם לשלוש שנים כדי ליהנות מהמחירים המפורסמים

כמה ירוק זה GreenGeeks?

כשמדובר באירוח אתרים, זה לא עושה זאת’לא להיות ירוק יותר מ- GreenGeeks. בנוסף למיטוב התהליכים שלה ליעילות מירבית (ביטוי שודאי מכורסים על ידי מספר ספקים), החברה גם הולכת צעד אחד קדימה – במילים משלה, “עבור כל קצב כוח שהוא מושך מהרשת, הוא משקיע שלוש פעמים מזה בצורה של אנרגיה מתחדשת באמצעות הקרן הסביבתית של בונוויל.” זה אומר עם GreenGeeks, אתה’מקזז ביעילות את טביעת הרגל הפחמית שלך על ידי גורם של שלושה. עבודה נחמדה, GreenGeeks!

כמה טובים תוכניות האירוח של GreenGeeks?

עם זאת, תוכניות האירוח שלה אינן המתוחכמות ביותר. יש רק שלוש תוכניות לבחירה; מתחיל אקוסטי, אקוזיט פרו ו אקוזיט פרימיום, המציע אירוח משותף, VPS ואירוח ייעודי בהתאמה.

כל התוכניות הן ‘מותאם WordPress’, אבל אנחנו חושבים שתכנית המתנע אורזת את האגרוף הגדול ביותר. עם מחיר התחלתי של סתם 2.95 דולר לחודש (אם אתה מתחייב לשלוש שנים), אתה מקבל הרבה כסף – דומיינים ללא הגבלה, חשבונות אימייל ללא הגבלה ורוחב פס ואחסון ללא הגבלה, בכדי לתת שם כמה תכונות עיקריות.

GreenGeeks מציעה גם תמיכה מעולה 24/7 באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני וצ’אט חי. זה’נדיר שספק מציע כל כך הרבה אפשרויות עזרה ותמיכה עם תוכנית כל כך נמוכה, והוא מהווה הוכחה ל- GreenGeeks’ מחויבות להיות יותר מסתם ‘ירוק’. החברה מציעה גם גיבויים יומיים בחינם עם כל התוכניות – בונוס עצום – ומבטיחה זמן uptime של 99.9% (הרמה הגבוהה ביותר האפשרית).

GreenGeeks מציעה גם א ערבות 30 יום להחזר הכסף, בתוספת העברת אתרים בחינם אם אתה’אתה כבר מארח במקום אחר, כך שתוכל בקלות לקחת את השירותים שלהם לנסיעת מבחן ללא סיכון.

2. HostGator

ספק האירוח הירוק הטוב ביותר עבור אתרים גדולים

אם יש לך אתר עם תנועה גבוהה, יש ל- HostGator אירוח ייעודי נהדר המוצע. רק תראה כמה זה הצליח במחקר העצמאי שלנו:

מקצועניםחסרונות
 • מקזז את טביעת הרגל הפחמית ב -130%
 • ספק האירוח הייעודי הטוב ביותר
 • אירוח משותף הזול ביותר (לא כולל מחיר קידום לקדנציה הראשונה)
 • עזרה ותמיכה מעולים
 • 99.9% מתח זמן מובטח (הרמה הגבוהה ביותר האפשרית)
 • אין גיבויים בחינם

כמה ירוק הוא HostGator?

המחקר המעמיק שלנו מצא כי Hostgator היא ספקית האירוח הכוללת הטובה ביותר, אך החברה מחויבת למזער גם את ההשפעה הסביבתית שלה. בתור התחלה, HostGator משתמש בשרתים היעילים ב -36% מהממוצע. לאחר מכן היא מקזזת את השפעת האנרגיה המשמשת את קניית זיכויים באנרגיה מתחדשת, ומפעילה את השרתים שלה עם אנרגיית רוח המיוצרת בטקסס, שם נמצאת החברה. למעשה, HostGator קונה 130% יותר זיכויים מהאנרגיה המשמשת. משמעות הדבר היא – כמו GreenGeeks, אך במידה פחותה – HostGator’ההשפעה הסביבתית היא הפחתת פחמן, ולא רק נטרול פחמן.

כמה טובים תוכניות האירוח של HostGator?

בדומה ל- GreenGeeks, HostGator מבטיח זמן פעולה של 99.9%, כלומר האתר שלך יהיה מוגדר ‘לחיות’ למשך הזמן המרבי האפשרי. זו הערבות הטובה ביותר לזמן הפעולה של כל ספק – התחלה מצוינת.

גם אפשרויות האירוח הייעודיות נהדרות. למעשה, הם’מחדש ללא תחרות – HostGator יצאה בראש אירוח ייעודי במחקר שלנו. התוכניות מציעות איזון עוצמה ומחיר נהדר, כאשר המחירים נעים בין 189 $ לחודש ל- 289 $ לחודש.

כשאתה מחזיר את מחירי המבצע המוצעים על ידי כל המארחים לטווח הראשון, Hostgator’תוכניות האירוח המשותפות הן מהזולות ביותר, החל מ- $ 6.95 לחודש בלבד. לא רק שהתוכניות זולות, אלא גם’גם ערך טוב, עם שטח דיסק בלתי מוגבל, חשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה ותחומי משנה בלתי מוגבלים. בעזרת התוכניות המשותפות לתינוקות ולעסקים תוכלו אפילו לארח אתרים ללא הגבלה, מה שהופך אותם לאופציה נהדרת עבור מעצבי אתרים. זה’זה לא ספק האירוח המשותף הטוב ביותר – זה יהיה InMotion, ממש מתחת – אבל זה’שניה קרובה, ושימוש חופשי בונה אתרים הוא תועלת נהדרת אם אתה’עדיין לא הקמת את האתר שלך.

החיסרון של HostGator? אין גיבויים בחינם! אבל העזרה והתמיכה מצוינות (צ’אט חי, טלפון ודוא”ל זמינים בכל סוגי האירוח), ושם’זה תמיד ערבות להחזר כסף אם אתה משנה את דעתך. עם זאת, שימו לב שהערבות זו נמשכת רק 48 שעות לאירוח ייעודי, חוץ ממך’התחייבנו לשנה או יותר.

אם אתה’לאחר אירוח ייעודי, HostGator מציע שילוב ללא תחרות של אתיקה ואיכות. עם זאת, אם אתה’אתה מחפש משותף או VPS, זה’שווה לבדוק את InMotion.

3. InMotion

ספק האירוח הירוק הטוב ביותר עבור אתרים קטנים

אם יש לך אתר קטן יותר, InMotion היא אפשרות מנצחת. יש לו תוכניות אירוח משותפות ו- VPS הטובות ביותר של כל ספק שאנחנו’נבדק:

מקצועניםחסרונות
 • ספק האירוח המשותף וה VPS הטוב ביותר של כל מה שבדקנו
 • גיבויים בחינם
 • מאמצים ירוקים הם’t ניתן לכימות או משמעותית כמו ספקים אחרים

כמה ירוק הוא InMotion?

בעוד ש- GreenGeeks ו- HostGator ממקדים את תשומת ליבם הירוקה בקיזוז, InMotion רואה ערך רב יותר בהפחתת צריכת האנרגיה הראשונית שלה. מרכז הנתונים הירוק שלה בלוס אנג’לס משתמש בטכניקת קירור אוויר המסתובבת מחוץ לאוויר, במקום להסתמך אך ורק על מיזוג אויר. זה עזר ל- InMotion לצמצם את תפוקת הפחמן שלה בלמעלה מ -2,000 טון בשנה. דברים מרשימים, כן – אבל זה לא ‘לשים את הכסף שלו במקום שבו הפה שלו’ באותה מידה בדיוק כמו GreenGeeks ו- HostGator.

כמה טובים תוכניות האירוח של InMotion?

InMotion מציעה מגוון סוגי אירוח שונים, אך אנו’אני אתמקד אך ורק ב- VPS ובתכניות המשותפות שלה כאן, מכיוון שהם המוצרים החזקים ביותר שלה – אכן, InMotion יצאה בראש שני המחקרים העצמאים שלנו!

לתת’מתחילים עם תוכניות האירוח המשותפות. InMotion מציעה שלוש מהן, החל מ 7.99 $ לחודש ל- 15.99 $ לחודש (לא כולל מבצעי קידום מכירות). תוכנית ההשקה היא הזולה ביותר, אבל אנחנו’אני ממליץ לבזבז קצת יותר כדי להשיג את תוכנית הכוח עבור $ 9.99 לחודש. ככה, אתה’אני אשיג את אותן התכונות הנהדרות – רוחב פס בלתי מוגבל, שטח דיסק בלתי מוגבל, אישור SSL בחינם, גיבויים בחינם, שם תחום בחינם – בתוספת כפול מההספק (כלומר יותר ליבות מעבד), כך שהמבקרים שלך לעולם לא ממשיכים לחכות.

InMotion מצטיינת גם באירוח VPS. זה ציון 95% עבור תכונות בבדיקה שלנו, בזכות ליבות מעבד בלתי מוגבלות, גיבויים בחינם, גישה לשורש, ואחת מיכולות האחסון והרוחב הפס הגבוהות ביותר של כל תוכנית VPS. במילים פשוטות, אנו מאמינים שזו תוכנית ה- VPS המנוהלת הטובה ביותר בשוק. התוכניות נעות בין 39.99 $ לחודש עד $ 144.99 לחודש, אך InMotion תמיד מציגה כמה הצעות נדיבות במיוחד עבור לקוחות חדשים, שם תוכל לחסוך מעל 55% במחיר זה.

כמו הספקים לעיל, InMotion’העזרה והתמיכה רבה. התחום האחד בו הוא נופל הוא זמן עבודה, ומבטיח רק 99.97%. זה’כדאי לזכור שמדובר רק בערבוב מינימלי, והוא מסתדר רק כמה שעות בכל שנה. כך או כך, הדבר הטוב ביותר הוא לנסות ל- InMotion, ואז לעשות שימוש בערבות החזר כספי נדיבה (30 יום לאירוח VPS, 90 יום לאירוח משותף) אם תיתקל בבעיות בביצועי זמן uptime.

4. A2 אירוח

הכי טוב לשירות לקוחות

A2 אירוח לא’אין לו את התכונות הטובות ביותר, אך הוא מציע עזרה ותמיכה מצוינות:

מקצועניםחסרונות
 • חברה נייטרלית לפחמן
 • ערבות כספית חזרה בכל עת
 • עזרה ותמיכה מעולים
 • ערבות לזמן פעולה יחסית יחסית של 99.95%

כמה ירוק הוא A2 אירוח?

A2 Hosting השתמשה בתכנית קיזוז אנרגיה כדי להישאר ביעילות ניטרלית בפחמן מאז 2007. היא גם מעודדת טלקומוניקציה של עובדים להפחתת פליטות התעבורה, ומשתמשת בחומרה ישנה מחדש. זה’זה לא ממש מרשים כמו תוכניות כמו GreenGeeks, HostGator ו- iPage (ראה להלן), אבל זה’זה יותר משלב בכיוון הנכון.

כמה טובות תוכניות האירוח של A2?

אירוח A2 הוא מסביב נהדר. זה לא עשה זאת’אני לא יוצא מהמחקר שלנו עבור כל סוג אירוח מסוים, אבל הוא הצליח היטב בכל רחבי הסביבה.

מבחינת המחיר, A2 Hosting’מחירי אירוח משותפים נעים בין 7.99 $ לחודש עד $ 18.99 לחודש – סביר, אך לא הזול ביותר. אירוח VPS נע בין 49.99 $ לחודש ל- 99.99 $ – שוב, באמצע הדרך למדי – בעוד שתוכניות האירוח הייעודיות שלה נעות בין $169.99 לחודש ל- $ 349.99 לחודש, לשים אותם בסוף היקר יותר של הספקטרום. במחיר של 99.95%, אחריות זמן העבודה היא מהנמוכות ביותר.

אז למה ללכת עם A2 Hosting? זה’היא חברה המציעה עזרה ותמיכה יוצאת דופן, לצד תוכניות אמינות וחזקות יחסית. אתה מקבל הגירה באתר בחינם כשאתה מצטרף, גישה לעזרה ותמיכה ידידותית 24/7 והכי חשוב – ערבות להחזר הכסף בכל עת.. זה’צודקת – A2 אירוח כל כך בטוח שאתה’אני אוהבת את מוצריה שהיא תחזיר לך בכל נקודה אם אתה’מחדש לא מרוצה. אתה’חייבים להעריץ חברה בביטחון!

5. iPage

ספק האירוח הירוק הזול הטוב ביותר

iPage מקזזת את טביעת הרגל הפחמית שלה ב -200%. התוכניות משתלמות, אך התכונות אינן נקודה חזקה:

מקצועניםחסרונות
 • מקזז את טביעת הרגל הפחמית ב -200%
 • תוכניות אירוח זולות מאוד (במיוחד מחירים לקידום מכירות)
 • התוכניות חסרות כוח ומהירות של ספקים אחרים
 • ההתחייבות לזמן הפעולה הנמוך ביותר של 99.94%

כמה ירוק הוא iPage?

עבור ספק אירוח זה’זה מסומן לעתים קרובות קצת ‘זול ומשמח’, התרשמנו ממש מהצעדים ש- iPage נקטה כדי למזער, ואז לסתור את השפעתו על הסביבה. בתור התחלה, iPage מופעלת כולה על ידי אנרגיית רוח – אם אתם מארחים איתם את האתר שלכם, תוכלו אפילו לקבל תג לאתר שלכם משלכם שאומר את זה.’s ‘מתארח על ידי 100% אנרגיית רוח’.

אבל iPage מרחיקה את הדברים עוד יותר, ורוכשת מספיק תעודות אנרגיה מתחדשת (REC) כדי לא רק להוכיח שהיא משתמשת אך ורק באנרגיית רוח כמקור הכוח שלה, אלא כדי לקזז בפועל את צריכת האנרגיה שלה ב -200%.

כמה טובות תוכניות האירוח של iPage?

תוכניות iPage הן במחיר סביר במיוחד. החברה מציעה גם הנחות לקידום מכירות משמעותיות, כלומר אתה יכול להרים תוכנית משותפת תמורת 1.99 $ לחודש בלבד, או תוכנית VPS תמורת 19.99 $ לחודש. שם’זה גם אירוח ייעודי שמציע, אבל זה לא’לא כל כך במחיר תחרותי.

אבל כמו שאנחנו’רמזנו לעיל, iPage’הזכאות של זה מגיעה בעלות, והעלות הזו היא מהירות. בכל סוגי האירוח, iPage גם ציון באופן קבוע עבור תכונות בהשוואה לתוכניות מתחרים. יתרה מכך, יש לו את זמן הפעילות הנמוך ביותר של כל ספק שאנחנו’נבדק, מבטיח 99.94% בלבד.

iPage פשוט חסר את הכוח ואת האמינות לתמוך באופן מלא באתר ניכר. עם זאת, זה’זו אפשרות טובה אם אתה’יש לך אתר קטן ואישי שאתה צריך לארח בזול, ובאופן ידידותי לסביבה.

6. DreamHost

הכי טוב עבור שטח אחסון

כפי שאתה יכול לראות, היינו’לא מפוצץ על ידי DreamHost. עם זאת, האחסון שלה נדיב מאוד:

מקצועניםחסרונות
 • תוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר, החל מ- $ 2.59 לחודש בלבד (אם אתה מתחייב לשלוש שנים)
 • קיבולת אחסון נהדרת
 • ערבות לזמן פעולה יחסית יחסית של 99.95%
 • לא לנקוט בצעדים רבים ככל שיהיו ידידותיים לסביבה כמו ספקים אחרים ברשימה זו. כל הטענות די מעורפלות

כמה ירוק DreamHost?

DreamHost נוקט מספר צעדים כדי להיות ידידותיים לסביבה, כמו שיתוף פעולה עם חברת אנרגיה העושה שימוש בשיטות מתחדשות רבות ושימוש במים מחוזרים במערכות הקירור שלה. דברים נהדרים, כן – אבל מבחינת ההשפעה הסביבתית החיובית הניתנת לכימות, DreamHost לא’זה לא מתאים למארחים אחרים ברשימה זו.

כמה טובים תוכניות האירוח של DreamHost?

DreamHost’תוכניות אירוח, כמו A2 Hosting’ש, הם באמצע הדרך למדי. שלא כמו A2 Hosting, DreamHost לא עושה זאת’אני לא מגיע עם אותה רמת תמיכה ייעודית.

התוכניות שלה הן תמורה טובה לכסף, כאשר התוכנית המשותפת הזולה (במחיר המלא) הזולה שלה למעשה פועלת כאחת הזולות ביותר ב- 2.59 $ לחודש (אם אתה מתחייב לשלוש שנים). ה- VPS והתוכניות הייעודיות נוחים באותה מידה.

אבל מדוע לבחור ב- DreamHost על פני ספק אחר שנמצא למעלה ברשימה זו? התשובה נעוצה בכמות שטח האחסון ש- DreamHost מציע, במיוחד עבור התוכניות הייעודיות שלה. על השמות הסקרנים והקליטים ‘קיץ מון SSD 64’ תכנן, תקבל גישה ל RAM ענקי של 64 ג’יגה-בתים, 24 חוטי מעבד ו -12 ליבות מעבד – בעיקרון, הרבה כוח ואחסון.

מכיוון של- DreamHost יש כל כך הרבה תוכניות ייעודיות לבחירה, זה’זה ממש קל להתחיל בתוכנית הנמוכה ביותר (169 $ לחודש) ואז שדרג בהדרגה, אז אתה’לעולם לא משלמים יותר ממה שאתה צריך. מסיבה זו אנו’אני ממליץ על DreamHost לאתרים בעלי מודעות לסביבה וכבדה בתקשורת שרק רוצים לעשות את הצעד הראשון שלהם לאירוח ייעודי.

מיטב ספקי האירוח הירוקים הטובים ביותר: מחשבות אחרונות

אז הנה לכם: הרשימה שלנו עם ספקי האירוח המובילים בתחום אירוח אתרים, מדורגת ונבדקת. לא יכולנו’לא לתת את המקום הראשון לגרינג’קס; אירוח אתרים ירוק הוא ברור מאוד שלו ‘דבר’, וזה’יש מוצר הגון להתאים.

מארחי האינטרנט הירוקים הטובים ביותר: סקירה מחדש

לתת’מזכיר לעצמנו אילו ספקים אחרים עושים דברים נהדרים וירוקים בעולם אירוח אתרים:

 1. GreenGeeks – ספק האירוח המודע ביותר לסביבה.
 2. HostGator – אירוח ירוק הטוב ביותר עבור אתרים גדולים.
 3. בתנועה – אירוח ירוק הטוב ביותר עבור אתרים קטנים.
 4. A2 אירוח – הכי טוב לשירות לקוחות.
 5. iPage – אירוח ירוק זול ביותר.
 6. DreamHost – הכי טוב לאחסון.

בסופו של יום, כאשר כל הספקים מציעים סוג כלשהו של התחייבות להחזר כספי, ההמלצה הטובה ביותר היא לתת לו אפשרות, ואז פשוט לעבור אם אתה לא’לא להמשיך עם זה.

ואם אתה’אינך בטוח עדיין איזה סוג אירוח אתה זקוק, עיין במדריך שלנו להבדל בין אירוח משותף ל- VPS, או המדריך שלנו לספקי האירוח הייעודיים הטובים ביותר..

גלה עוד

עכשיו שאתה מכיר את מיטב מארחי האינטרנט הירוקים, עיין במדריך שלנו ל 3 דרכים להפוך את אתר האינטרנט שלך יותר ידידותי לסביבה וללמוד כיצד לבנות (ולהשתמש) באתר בצורה ירוקה יותר!

שאלות נפוצות

מה’זה האירוח הירוק הטוב ביותר למלכ”רים?

DreamHost! לא רק ש- DreamHost נוקט בצעדים חשובים כדי לנטרל את ההשפעה הסביבתית שלו, הוא מציע גם אירוח אתרים בחינם לעמותות. זה’נכון מאוד, DreamHost יארח את הצדקה שלך’האתר ללא תשלום. נחמד הולך, DreamHost!

עיין במדריך שלנו למארחי האינטרנט הטובים ביותר למלכ”רים כדי לגלות אילו מארחים אחרים מציעים הרבה למלכ”רים..

מה המשמעות של חברה ‘מקזז את טביעת הרגל הפחמית שלו’?

במילים פשוטות, פירוש הדבר שהחברה משתמשת באנרגיה כרגיל, אך לאחר מכן משקיעה בתכניות אנרגיה מתחדשת כדי לשלם עבור האנרגיה המקבילה (או יותר) שתסופק באמצעים מתחדשים. עיין במדריך זה לתעודות אנרגיה מתחדשת (נקרא גם ‘נקודות זכות’) למידע נוסף.

עזרה! איזה אירוח אני אפילו זקוק לאתר שלי?

היי, אנחנו שומעים אותך! ענף האירוח מבלבל כמו שהוא מזהם. אבל אל’אל תדאג – אנחנו’סקרנו את כל הסוגים השונים במדריך שלנו לאירוח אתרים, אז קדימה בדוק זאת לפני שתחליט על תוכנית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me