6 בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר

בהשתתפות מיטב בוני אתרי הכנסייהיצירת אתר לכנסייה שלך לא אמורה’לא ייקח 40 יום ו -40 לילות – אתה לא’אני לא זקוק לטונות של זמן, תקציב אינסופי או מיומנויות טק אלוקיות כדי להחיות את הרעיונות שלך. במקום זאת, אתה זקוק רק לאחד מששת בוני האתרים המובילים האלה.


ישנן סיבות רבות לבנות אתר לכנסייה שלך. התחברות עם הקהילה והקהילה, פנייה לחברים צעירים יותר, הפיכת המידע ליותר קל – הרשימה עוד ארוכה.

מלבד מעורבות חבריכם הנוכחיים, אתר יכול להועיל במיוחד לגידול הכנסייה שלכם’לאחר מכן. האם ידעת ש 80% מהמבקרים החדשים תסתכל על כנסייה’אתר זה לפני שנכנס אפילו לבניין? רשמים ראשונים סופרים, והיום רשמים ראשונים מגיעים מאתרי אינטרנט.

יתכן שלא יהיה לך זמן או תקציב להתחייב בכל שעות הערות שלך לבניית אתר. וזה’זה בסדר! בוני אתרים מציעים פיתרון מהיר וזול – מדובר בפלטפורמות מקוונות שעוזרות לכם ליצור אתר משלכם, מבלי להזדקק למיומנויות טכניות.

יש הרבה בוני אתרים בחוץ, אבל איך אתה בוחר את הטוב ביותר מהקהל? ישנם בונים ספציפיים לכנסייה, בונים כלליים עם תבניות כנסייה, ובונים אחרים שרק הם’נכון ממש.

רצינו להפריד בין הטוב לרע ולהיפטר לחלוטין מכוערים לחלוטין. זה’למה אנחנו בוצע בקפידה מחקר מעמיק, בדיקה, ניתוח והשוואה של תוצאותינו עד שנוכל לומר בביטחון כי אלה הם בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר בשוק.

Contents

6 בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר

 1. וויקס – הטוב ביותר לבניית אתרים בכנסייה
 2. המרחב – הכי טוב עבור עיצובים יפים
 3. וויבי – הכי טוב לבנייה על תקציב
 4. שרפתית – בונה האתר הטוב ביותר לכנסייה
 5. משרד עיצובים – הטוב ביותר עבור שירות לקוחות מנוסה
 6. גרעין – הכי טוב לנוחות הכל-אחד

מאמר זה ישווה את בוני אתרי הכנסייה הללו, קבע בדיוק את מה שכל אחד מהם הכי מתאים לו, חקור את התכונות והמחירים שלהם ועוד. בקיצור, אנחנו’אני אעזור לך להחליט אחת ולתמיד איזה בונה הוא הבחירה הטובה ביותר לכנסייה שלך.

בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר: השוואה ראש בראש

כדי למצוא את בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר, הערכנו כל בונה’תכונות, ערך מחושב לכסף, ומעבירים את העיצובים שלהם בקצב שלהם. הטבלה שלהלן מציגה את מאפייני המפתח, כך שתוכלו לבחור את הבנאי המתאים ביותר לצרכים שלכם.

מחיר Plantar Starter חינם * DomainLree SSL חינםוויקס

המרחב

וויבי

שרפתית

משרד עיצובים

גרעין

&# 10004;&# 65039;11 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;12 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;5 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;45 $&# 10060;&# 10060;
&# 10060;20 $&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;79 דולר&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* מחירים אלה משקפים את התוכנית הזולה ביותר הכוללת פונקציה של בניית אתרים. חלק מהפלטפורמות מציעות גם שירותים אחרים במחירים זולים יותר, אך המחיר שמוצג כאן הוא הזול ביותר עבורכם’אני אשלם לבנות אתר בפועל.

במקרה ואתה’איננו בטוחים בכמה מהתכונות הללו, אנו’אני אבדוק במהירות את כוונתם לפני שתעבור לפרטים נוספים על כל אחד מהבונים.

 • דומיינים: האתר שלך’שם התחום הוא כתובת האתר המופיעה בסרגל החיפוש – לדוגמה, התחום שלנו הוא “www.websitebuilderexpert.com.” כך אנשים מוצאים אותך, ומתפקדים כחלק מהאתר שלך’זהות.
 • SSL (שכבת שקעים מאובטחים): זה נשמע טכני, אבל זה’חשוב מאוד שבאתר שלך יש אבטחת SSL. זה מצפין מידע המועבר בין המשתמש שלך לאתר שלך (כגון סיסמאות ופרטי כרטיס), ושומר על מידע רגיש מפני דליפות או האקרים. זה’זה גם חשוב מאוד לבניית אמון ודירוג טוב בתוצאות החיפוש.

מספר 1. וויקס

בונה האתר הטוב ביותר בכנסייה

Wix הגיעה לראש המעמד במחקר שלנו, תוך שילוב של קלות שימוש עם תכונות מקצועיות ועיצובים מדהימים – והכי חשוב, זה’זה סופר קל לשימוש. עיין בדירוג הכוכבים שלה למטה!

Wix יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • קל מאוד לשימוש
 • עיצובי תבניות מדהימים
 • פחית’לא לשנות תבניות ברגע שהאתר פעיל
 • פחות שטח אחסון מכמה מתחרים

Wix הוא בונה אתרים פופולרי עם חובבים, עסקים ואפילו ידוענים – אתם’כנראה ראיתי את הפרסומות בטלוויזיה. זה’s א בונה אתר גרור ושחרר, כלומר זה לא יכול’לא להיות קל יותר לשימוש – פשוט גרור אלמנטים כמו תמונות, תיבות טקסט וסרטונים לכל מקום שתרצה בדף שלך. כאן’קצת מידע נוסף על Wix’עורך גרור ושחרר.

Wix isn’לא בונה אתרים בכנסייה, אך יש לו הכנסייה הספציפית ולא למטרות רווח תבניות לבחירתך. אתה יכול להוסיף דפי תרומה, יצירת קשר ואירועים, לשתף פוסטים בבלוג ואפילו לפרסם דרשות באתר שלך.

לוויקס יש א תוכנית חופשית, אבל להשתמש בשם הדומיין שלך, אתה’עלי לשדרג לאחד מ- Wix’שבעה תוכניות בתשלום. הזול ביותר הוא 11 דולר לחודש תוכנית משולבת, אך למשאבים טובים יותר אנו ממליצים על 14 דולר לחודש תוכנית ללא הגבלה – זה עדיין ידידותי לתקציב, אך יאפשר תנועה רבה יותר לאתר שלך.

תבניות אתר wix הכנסייהל- Wix מגוון תבניות אתר שונות של הכנסיות, לבחירת הטופס. אלה כוללים תכונות ודפים מובנים לתרומה, הקלטות דרשה, אירועים ועוד.

מס ‘2. המרחב

הכי מתאים לעיצובים יפהפיים

המרחב יכול’לא תוכה מכות בגלל העיצובים המדהימים שלה. אבל זה’זה לא רק פנים יפות – הסתכל למטה כדי לראות איך זה קלע בבדיקה שלנו.

יתרונות וחסרונות מרובע

חסרונות יתרונות
 • העיצובים האיכותיים ביותר בשוק
 • התכונות האיכותיות ביותר של כל בונה
 • תוכניות מחיר יקרות יחסית
 • לא ידידותי למתחילים כמו וויקס

Squarespace מנדנד את המשתמשים במשתמשיה עיצובי תבניות איכותיים ומתוחכמים. אם יש לך תמונות גדולות או שאתה רוצה אתר מקצועי באמת נראה, Squarespace הוא הבחירה העליונה שלך.

זה’זה לא ממש ידידותי למתחילים כמו Wix, אבל אתה עדיין לא’אני לא זקוק לכישורי קידוד או טק כדי להשתמש בו – רק קצת יותר זמן פנוי. זה’זה גם יקר יותר, עם מחירים החל מ 12 דולר לחודש. אנו ממליצים לבחור 18 $ לחודש תוכנית עסקית, מכיוון שהדבר מאפשר לקבל תרומות דרך אתר האינטרנט שלך.

מבחינת העיצוב, Squarespace לא עושה זאת’אין לי תבניות כנסיות ספציפיות. במקום זאת, דפדף דרך “קהילה ועמותה” תבניות למציאת ההתאמה המושלמת שלך – אנו ממליצים במיוחד על התבנית של קלארקסון!

ל- Squarespace תכונות באיכות גבוהה להפליא, שכולן כבר מובנות. לדוגמה, עם הנושא של קלארקסון, אתה’אני אמצא דפי תרומה, שליחות והתנדבות אוטומטית.

לא משנה באיזה נושא תבחרו, תוכלו להיות בטוחים בכם’אני אסתיים עם א אתר מקצועי, מלוטש וחזק להעסיק את המבקרים שלך.

דוגמה לאתר הכנסייה בכיכראתר כנסייה זה נבנה באמצעות Squarespace, והתאים אישית את התבנית שנבחרה ליצירת אתר ייחודי ומודרני למראה.

מס ‘3. וויבי

הכי טוב לבנייה על תקציב

Weebly הוא בונה גרירה ושחרור עם תכונות מעולות, חנות אפליקציות גדולה וטווח מחירים. זה’חם על עקבי Squarespace – בדוק את הדירוגים שלהלן כדי לראות היכן חוזקותיו שוכנות.

יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • מחירי המתנע ידידותיים מאוד לתקציב
 • יש את התכונות הטובות ביותר לקנה מידה של אתר האינטרנט שלך
 • אין תבניות ספציפיות לכנסייה
 • חופש יצירתי מוגבל לעומת Wix

Weebly מושלם אם תרצו עיצובים פשוטים ומסוגננים, והדרכה יצירתית יותר ממך’אני מקבל עם Wix ו- Squarespace. התבניות שלה מובנות למדי – אתה יכול’פשוט גרור כל דבר שאתה יכול עם Wix. זה יהיה מתסכל עבור החולמים היצירתיים שביניכם, אבל אם העיצוב הוא הסיוט הגרוע ביותר שלכם, זה’זה הקלה!

למצוא את התבנית המושלמת שלך עשוי להיות מסובך, כמו שם’אין תכונת חיפוש ולא קטגוריה או קטגוריה ללא מטרות רווח כדי לצמצם את האפשרויות שלך. אבל עם מגוון די קטן לבחירה, זה לא אמור להיות’לא ייקח הרבה זמן למצוא את העיצוב המועדף עליך.

מכיוון שאין תבניות מותאמות, אתה גם לא עושה זאת’לא לקבל תכונות מותאמות – אתה’אני צריך לבחור את הנושא בזהירות כדי לקבל דפי תרומה מובנים, למשל. למזלך, אתה יכול תצוגה מקדימה של הנושא שלך ולקבל תחושה לפני שתתחייב, ו לשנות את הנושא שלך אפילו לאחר פרסום האתר שלך.

ל- Weebly יש תוכנית חופשית ושלוש תוכניות בתשלום, החל בין 6 ל 26 $ לחודש. אנחנו לא’אני ממליץ לדבוק בתוכנית החינמית זמן רב מדי – יש לו תכונות מוגבלות, לא’לא מאפשר לך לחבר דומיין מותאם אישית ולהציג מודעות באתר שלך.

עבור אתר מקצועי לכנסייה שלך, אתה זקוק לתכנית בתשלום.

אנו ממליצים על 12 $ לחודש תוכנית מקצועית כי זה’זוהי התוכנית הזולה ביותר להסרת מודעות מהאתר שלך, החיונית להתייחסות לרצינות ברשת. אתה גם מנעול תכונות כמו תחום בחינם ואחסון בלתי מוגבל, שהם אידיאליים להעלאת מדיה כמו הקלטות דרשה או קטעי וידאו קהילתיים..

הסיבה שאנחנו לא’אני לא ממליץ על 6 $ לחודש התוכנית האישית היא מכיוון שהיא מציגה מודעות באתר שלך ומגיעה עם שטח אחסון מוגבל, כמו התוכנית החינמית. התוכנית המקצועית מעניקה לך סיכוי טוב בהרבה לבנות אתר אמין ובלתי נשכח לכנסייה שלך.

דוגמא לאתר הכנסייה הוובליאתר הכנסייה הזה נבנה באמצעות Weebly, תוך שימוש בעיצוב פשוט ולא מסודר. אתה יכול לראות את הפרסומת ב- Weebly המוצגת באתר – היא’זה לא פולשני, אך ניתן להסירו על ידי שדרוג.

מס ‘4. שרפתית

בונה האתר הספציפי הטוב ביותר לכנסייה

Sharefaith היא פלטפורמה המוקדשת להפצת דבר ה ‘באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. בין שאר השירותים הרבים האחרים שלה, שרהייט מתגאה בונה אתרים משלה בכנסייה, שעזר מעל 8,000 משרדים ליצור אתרים משלהם – זה’זה די מרשים!

יש לך את היתרון לדעת את כל שארפת’הנושאים של זה יתאימו לאתר כנסייה – זה’זה רק מקרה של בחירת אחד שמתאים לכנסייה ולקהילה שלך. העיצובים נעימים ומסוגננים מספיק, אבל פחית’לא לאתגר את המרחב מבחינת העיצוב.

כמו וויקס, אתה מקבל המון תכונות מובנות, כגון קטעים להעלאה ושיתוף של דרשות ועורך גרירה ושחרור.

החיסרון של Sharefaith הוא התמחור שלה. לבנות אתר שאתה’אני אצטרך את זה “אינטרנט + מדיה” חבילה, שעולה 45 דולר לחודש (מחויב מדי שנה). זה כולל אירוח בחינם, החלפת תבניות ופלטפורמת מתן ותרומות – את כל מה שתוכלו להשיג באמצעות Squarespace או Weebly עבור חלק מהמחיר..

Sharefaith יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • מגוון התבניות הארוזות מראש עם תכונות מותאמות
 • מציע מגוון שירותים אחרים
 • לא קל לשימוש כמו בוני אחרים
 • תוכניות פרימיום יקרות יחסית

תכונות אתר הכנסייה sharefaithSharefaith מגיע עמוס בתכונות המותאמות לסייע לאתר הכנסייה שלך להצליח.

מספר 5. משרד עיצובים

הכי טוב לשירות לקוחות מנוסה

לכל אחד מחברי הצוות במשרד עיצובים יש רקע במשרד הכנסייה, כלומר אתה מקבל שירות מותאם מאוד המותאם לצרכים הספציפיים שלך. אבל מה עם הצד הטכנולוגי של המוצר שלה?

משרד עיצובים’ תכונות הן די סטנדרטית. הם כוללים כלי בלוגים, פודקאסטים ורקע וידאו. התבניות שלה מושכות, אם לא חדישות לחלוטין מבחינת העיצוב. הכל בסך הכל, שם’אין על מה לכתוב הביתה, אבל הרבה תכונות מועילות כדי להתחיל.

לפני ההרשמה, וודא שכן’אתה שמח לעשות השקעה – משרד עיצובים הוא רק אפשרות קיימא אם יש לך 1,020 $ מוכנים לשלם מראש. אתה משלם 1,000 דולר כ עמלה חד פעמית, לאחר מכן 20 דולר לחודש עבור אירוח. זה כן אומר לך’אני לא נעול בחוזה, אבל התמחור הזה די תלול בהשוואה לבונים אחרים.

משרד מעצב יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • שירות איכותי ומנוסה
 • מאוד ידידותי למשתמש
 • מראש יקר ועלות מתמשכת
 • התכונות והעיצובים שלה אינם דבר מיוחד

משרד מעצב בונה אתרים של הכנסייהמשרד עיצובים משתמש בצוות שלו’ניסיון לחבר כנסיות עם אנשים רבים יותר באמצעות טכנולוגיה.

מס ‘6. גרעין

הכי טוב לנוחות הכל-אחד

מעל 1,000 כנסיות משתמשים כבר ב- Nucleus, אך האם עליכם להצטרף אליהם?

גרעין מבטיח להיות מרכז מרכזי אחד באחד לכנסייה שלך, פעולה מעוררת השראה מצד העוקבים שלך. המשימה שלה סובבת סביב “הצעדים הבאים” לשמור על חברים חדשים וקיימים מעורבים ופעילים עם הכנסייה שלך.

למרות שבניית רכז מרכזי עשויה להישמע מסובכת, Nucleus מקל על כל מי שקורה בו כלים לעיצוב גרירה ושחרור ושילובי אפליקציות.

החלק הטוב ביותר בגרעין הוא זה תומך ומעודד עזרה ללקוחות – צפו להודעות, סרטונים, מדריכים והרבה אינטראקציה בעת הקמת האתר.

עם זאת, כל הנוחות הזו מגיעה במחיר – לכל החבילה, Nucleus Complete, אתה’אני צריך חילוף 125 דולר לחודש. בונה האתר בעלויותיו 99 דולר לחודש, אז אנו בהחלט ממליצים לעשות שימוש בגרעין’ תחילת ניסיון חינם למשך 30 יום!

גרעין יכול להתפאר מחקרי מקרה מוצלחים, ובסיסו כמה ערכים מניעים – אך אלא אם כן יש לך תקציב נדיב, הכלים והעיצובים שיש להם זוכים’לא שווה את המחיר.

היתרונות והחסרונות של גרעין

חסרונות יתרונות
 • עידוד עזרה ותמיכה
 • מאוד ידידותי למתחילים
 • מחירים יקרים
 • חופש יצירתי פחות מבונים אחרים

בונה אתר כנסיית הגרעיןNucleus מבטיח מרכז של כל אחד לכנסייה ולקהילה שלך, לשפר את התקשורת ולעודד עוד “הצעדים הבאים.”

בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר: סיכום

אתה יכול לבנות אתר לכנסייה שלך ללא דליים של זמן, תקציב ללא תחתית או מיומנויות טכנולוגיות לא יאומן. כל מה שאתה צריך זה אחד מששת הבונים המובילים באתרי הכנסייה שלנו!

בין אם אתה’אתה מרגיש בנוח עם הטכנולוגיה כמו שאתה בדרשות יום ראשון, או מעדיף לפרוק את המורכבות של התנ”ך ולא את תעלומות הקידוד, אנחנו’מצאנו את הבונים הטובים ביותר לתפקיד.

כשמדובר בבניית אתר האינטרנט שלך וניהולו, בוני אתרים זולים, מהירים ובעיקר קלים. זה הופך אותם למושלמים אם אתה’להיות הדוק בזמן או בכסף, וצריך להתאים את עיצוב האינטרנט ללוח הזמנים שעמוס כבר.

אנחנו’בחנו תכונות, עיצובים, תמחור וקלות שימוש עבור כל בונה בכדי לתת לך את הרעיון הטוב ביותר איזה מהם מתאים לכנסייה שלך. במקרה ואתה’אתה סובל מעומס מידע, כאן’זה רענון מהיר של ששת הבונים האלה, ומה הם’אתה הכי טוב בשביל.

6 בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר: סקירה כללית

 1. Wix – בונה האתר הטוב ביותר בכנסייה
 2. מרובע – הטוב ביותר עבור עיצובים יפים
 3. Weebly – הכי טוב לבנייה על תקציב
 4. Sharefaith – בונה אתרים ספציפי ביותר לכנסיות
 5. עיצובי משרד – הטוב ביותר לשירות לקוחות מנוסה
 6. גרעין – הטוב ביותר לנוחות הכל אחד

נכון לעכשיו, צריך להיות לך רעיון טוב למדי מי מבין ששת הבונים האלה הוא הסלע שאתה’עלי לבנות את אתר הכנסייה שלך. בין שאתה בוחר ב- Wix או ב- Nucleus, האמין בונה האתר שלך ותיהנה מהיתרונות שהוא יכול להביא לכנסייה ולקהילה שלך.!

בוני אתרי הכנסייה הטובים ביותר: שאלות נפוצות

איזה בונה אתרים הכי קל להשתמש בו?

וויקס, ידיים למטה! זה אישר את קלות השימוש בסבב הבדיקות שלנו, והוכיח את עצמו כידידותי מאוד למתחילים וגם להתאמה אישית. זה נהדר, מכיוון שזה אומר שאתה לא’אני לא צריך להתפשר על איכות רק בגלל שאתה יכול’קוד t!

איזה בונה אתרים הכי מתאים לתקציבים קטנים?

גם ל- Wix וגם ל- Weebly יש תוכניות חינמיות, כך שתוכלו להתחיל לבנות את אתר הכנסייה שלכם מבלי להיפרד עם סנט אחד. אנו ממליצים תמיד לשדרג לתכנית בתשלום עבור אתר מקצועי יותר – ל- Wix מחיר ההתחלה הזול ביותר ללא מודעות הוא 11 $ לחודש בלבד..

מה עדיף – בונה כללי או בונה ספציפי לכנסייה?

זה באמת תלוי בצרכים שלך – אם אתה מעריך את העיצוב, למשל, ריבוע המרחב עדיף על Sharefaith. אם אתה רוצה עזרה ותמיכה מאוד ספציפית, אז משרד עיצובים או גרעין יהיו טובים יותר מ- Wix או Weebly.

כיצד עלי לבחור את התחום הטוב ביותר עבור אתר הכנסייה שלי?

זה’עדיף לשמור על שם התחום שלך קצר, רלוונטי וקל לזכור! נסה להפוך את הדומיין שלך קרוב ככל האפשר לשמה בפועל של הכנסייה שלך – לדוגמה, לכנסיית ספיירס עשוי להיות אתר בשם www.spireschurch.com.

האם אצטרך למצוא אירוח לאתר הכנסייה שלי?

לא! אירוח כלול בכל בוני אתרים הכלולים ברשימה שלנו, אז אתה לא’אתה לא צריך לדאוג למצוא אירוח משלך או לשלם תוספת תשלום עבור זה. אתה יכול פשוט לבנות את האתר שלך, לשבת ולהירגע, בידיעה’הכל מטופל בשבילך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me