6 בוני אתרים הטובים ביותר למסעדות

בונה אתר המסעדות בהשתתפות תמונההמשך לקרוא כאשר אנו מציגים רשימה של כוכבי מישלן של בוני אתרי המסעדות הטובים ביותר בשוק.


מסעדה ללא אתר אינטרנט היא מתכון לאסון: אם אתה’מחדש לא ברשת, הלקוחות ניצחו’לא לסעוד. אנחנו מגזימים? אולי – למרות שסקר שנערך לאחרונה מצא כי 80% אנשים מחפשים באינטרנט לפני שהם מחליטים איפה לאכול.

ובזמן 70% ממשתמשי הסמארטפונים בודקים תפריטי אוכל במכשירים שלהם, רק 5% של אוכלים עצמאיים הם בעלי אתר נייד. כבעל מסעדה, זה’הגיע הזמן להקדים את המשחק.

עם זאת, בשעה מומחה לבניית אתרים, אנו מבינים שהפעלת מסעדה עולה זמן, כסף ואנרגיה. אז מתי ואיך תוכלו לבנות אתר אינטרנט למסעדות זה’זה מושלם בשבילך?

זה’שם נכנסים בוני אתרים. הם’ללא בעיות, ולפעמים אפילו ללא עלות. לא צריך יותר מאשר לאכול ארוחה בת שלוש מנות כדי להרכיב, ועולה פחות מסלט צדדי בחודש לרוץ.

בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר למסעדות הם כמו המפעלים עצמם: חזית אטרקטיבית, אך מתייעלת בנדנדה. בחר את הבנאי הנכון, ואתה’אני אבשל אתר מדהים תוך זמן קצר.

כן בטח. ישנם בוני אתרים רבים לבחירה. אבל אל’אל תדאג: אנחנו’ביצענו מחקר טעים ומצאנו את ששת הטובים ביותר עבורך.

בוני אתרי המסעדה הטובים ביותר הם:

 • וויקס – בונה אתרים מוביל למסעדות
 • וויבי – מספר עצום של אפליקציות יעילות למסעדה
 • המרחב – מספר אחת לעיצוב
 • קדימה אבא – בחירה נהדרת למסעדנים מוגבלים בזמן
 • צלחת טעם – אידיאלי למתחילים טכניים
 • לתת’מושב! – אפשרות ידידותית לתקציב

כמו דגימות טעימות בחינם, להרבה מהפלטפורמות הללו יש ניסויים ותכניות בחינם המאפשרים לך ‘נסה לפני שתקנה’. אנחנו’בהמשך אעבור על כל זאת ועוד.

1

וויקס

בונה אתרים מוביל למסעדות

Wix ProsWix Cons
 • קל לשימוש
 • תכונה גרירה ושחרור מעולה
 • מאות תבניות
 • פחית’לא לעבור תבניות
 • בחירה עוצמתית פוטנציאלית

Wix מציע את דירוג בניית האתרים המדורגים ביותר שלנו למסעדות (ראה טבלת ההשוואה שלנו). Wix מציעה למעלה מ- 50 תבניות אוכל. עם גמישות כזו, זה’זה מתאים לכל סוג של מסעדה. ועם יותר ממאה מיליון משתמשים, זה’זו בחירה פופולרית.

אז כמה פשוט Wix? ובכן, במהלך הבדיקה שלנו, משתמש אחד אמר: זה’זה ממש קל לשימוש, גם עבור אלה ללא כישורי העיצוב.” זה באמת לכולם.

ולמה Wix למסעדה שלך? משיכת לקוחות היא המפתח וזה’שם באמת נוצצות התבניות התגובות והתפריטים הניתנים להתאמה אישית. תואם לכל מכשיר, ניתן להוסיף תפריטים של מסעדת Wix בקלות, מתי שרוצים.

ההזמנות הן בריזה עם הזמנות Wix. תכונה פשוטה להתאמה אישית, תוכלו לקבל הזמנות מקוונות (100% עמלה בחינם!) ולשתף את התפריט בצורה חלקה באמצעות שילוב מדיה חברתית. לוויקס יש את הכל.

אם אתה יכול’לא להחליט על תבנית, ואז Wix יכולה גם ליצור עבורך תבנית באמצעות בינה מלאכותית. פשוט מלא כמה פרטים על המסעדה שלך ו- Wix תיצור תבנית אתר מותאמת אישית, בדיוק בשבילך!

זה’שווה להדגיש את Wix’תוכנית תמחור חיובית. בניית אתרים בין 11 ל -25 דולר לחודש עבור תוכניות הפרמיה שלה, בניית אתרים עם Wix מהירה ו במחיר סביר. אמנם אתה יכול להריץ Wix בחינם, התוכניות בתשלום באמת פותחות את ההזדמנויות שלך.

2

וויבי

מספר עצום של אפליקציות יעילות למסעדה

פרו וייביחסרונות Weebly
 • מגוון רחב של אפליקציות
 • ממשק ידידותי למשתמש
 • עריכת תבניות גמישה
 • תוכניות פרימיום יכולות להיות יקרות
 • בחירה גרועה של תמונות בחינם

Weebly היא בחירה פופולרית נוספת עבור מסעדות. היא מציגה מספר אפליקציות טעימות למסעדה, והיא קלה לשימוש במיוחד.

שלא כמו Wix, אתה יכול לשנות את התבניות שלך וליצור תוכן ייחודי בכל עת שתצטרך. זה הופך את Weebly למושלמת לפרפקציוניסטים. אנו יודעים (שאחדים) המסעדנים עשויים ליפול לתושבת זו!

נוצר על ידי GloriaFood, The חינם תוסף מערכת המסעדה מספק תפריטים מדהימים, הניתנים להתאמה אישית, הזמנות מקוונות ללא הגבלה והזמנות פשוטות לשולחן.

רעבים לעוד? שוטט בשוק המקוון עבור אפליקציות יצירתיות (יש יותר מ- 200). אלה כוללים שפע של תכונות עם נושא למסעדה, ובעוד שרובם בחינם, חלקם אכן מגיעים בעלות קטנה.

Weebly מציעה תוכנית בחינם, אך אנו ממליצים על תוכניות הפרימיום לבעלי המסעדות. והתחל מ 8 $ – 38 $ בלבד, אתה יכול’לא ישתבש. למה לבזבז קצת יותר? תשלומי כרטיסי האשראי, אתרי אינטרנט המותאמים למכירות וכלים שיווקיים מתקדמים המוצעים יעשו דבר אחד: ייצרו לכם יותר הכנסות.

דוגמא למסעדה חלשנית 3

המרחב

מספר אחד לעיצוב

יתרונות המרובעחסרונות מרובע
 • עיצובים מדהימים ויזואלית
 • תכונות עריכה פנטסטיות
 • מסובך לנווט בעורך
 • אין תוכנית חופשית

האם אתה יצירתי עם תבניות אינטרנט וגם פלטות אוכל? ואז המרחב הוא בשבילך. בונה אתר המסעדות הטוב ביותר לעיצוב, הוא מתגאה ביותר מ- 70 תבניות ייחודיות להתאמה אישית. זה מתאים לכל מסעדה, החל ממפרקי המבורגר תקציביים ועד מרוקאים יוקרתיים.

אז למה לבחור את Squarespace? ראשית, הלקוחות שלך יאהבו את התפריטים הברורים. וכמו האחרים, הוא מציע שילובי ChowNow ו- OpenTable.

המשמעות היא שהזמנת מקוונת והזמנת טבלאות לא הייתה יכולה’לא יהיה קל יותר. אנו אוהבים גם את תכונות השיווק בדוא”ל, את לוחות השנה לאירועים ואת הפונקציונליות הכוללת של מסחר אלקטרוני.

אחד ממשתתפי הבדיקה שלנו אפילו אמר: “זה אפקטיבי עבורך הרבה ביחד במהלך אחד, שלדעתי היה נהדר ונראה מדהים.”

כן, זה דורש מאמץ יצירתי קצת יותר מ- Wix או Weebly, אבל התוצאות מדהימות. החלק של עורך חסום-לחסום ממש פשוט לשימוש.

המחירים סבירים גם: החל מ 12-40 $, זה לא’זה לא עלה לכדור הארץ לנהל אתר מסעדה ברמה עולמית.

אפילו יותר טוב, אתה יכול לטבול את הבוהן שלך עם שימושי ניסיון חינם למשך 14 יום! אם החלטתם לשדרג לתכנית בתשלום, תוכלו לקבל 10% הנחה מהעלות באמצעות קוד ההצעה הבלעדי של Squarespace שלנו..

דוגמה לאתר המסעדה בכיכר 4

קדימה אבא

בחירה נהדרת למסעדנים מוגבלים בזמן

GoDaddy ProsGoDaddy Cons
 • GoCentral ADI היוצר עבורך את אתר המסעדות שלך
 • שירות לקוחות עטור פרסים
 • אין תוכנית חופשית
 • אין תבניות בד ריקות

GoDaddy מתהדר בדרך המהירה ביותר להפיץ את האתר שלך עם GoCentral ADI (Intelligence Design Artificial Intelligence), כך שהשקת אתר המסעדה שלך ממש מרגיש כמו 1, 2, 3, ללכת -אידיאלי לבעלי מסעדות עסוקות.

ל- GoDaddy מגוון תבניות מפתה (מתאים לכל המכשירים) עם שלל תכונות שימושיות. אלה כוללים תפריטים הניתנים להתאמה אישית, הזמנות מקוונות דרך ChowNow והזמנות עם שילוב OpenTable.

כבעל מסעדה, האוכל שלך הוא מה שמאפשר ללקוחות להגיע. GoDaddy מאפשר לך להוסיף תמונות באיכות גבוהה של היצירות הקולינריות שלך לכל תבנית, ויוצרים חגיגה אמיתית לעיניים.

תוכניות התמחור נעות בין $ 5.99 – 19.99 $ בלבד, אך GoDaddy מציעים ניסיון חינם של חודש אם ברצונך לנסות לפני שאתה קונה. בעיות כלשהן? צוות שירות הלקוחות עטור הפרסים שלהם, 24/7, ישמח לעזור.

דוגמא למסעדת גודדי 5

צלחת טעם

אידיאלי למתחילים טכניים

צלחת טעם מקצועניםצלחת טעם חסרונות
 • נדרש מאמץ מינימלי
 • תכונה של מספר מיקומים
 • פחות שליטה יצירתית
 • אין תוכנית חופשית

פלייט פלייט מוגש אך ורק למסעדות, ומיועד לאוהבי אוכל, אך לא טק. הפשטות היא המרכיב הלא כל כך סודי. יצירת תפריטים מובנים, מכירת כרטיסי מתנה וקישור תוספות של צד שלישי (למשל OpenTable להזמנות) הם קלים כמו עוגה.

בתנועה? כל עורכי הצלחות בטעם מותאמים להתקנים ניידים, כך שתוכלו להיות יצירתיים תוך כדי תנועה. יותר ממסעדה אחת? פשוט בחר בתבנית מיקומים מרובים. הם אפילו מסנכרנים את התפריטים עם המדיה החברתית שלך באופן אוטומטי.

בסך הכל, צלחת הטעם משתלבת יפה עם לוח זמנים קדחתני. כל מה שאתה צריך להוסיף זה התוכן שלך, והם עושים את השאר! (תוך 3-5 ימי עבודה). גם המחירים גמישים. התחל עם תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום, ואז בחר מנוי חודשי של $ 15 או $ 35.

דוגמה לאתר המסעדה flavplate 6

בוא נאכל!

אפשרות ידידותית לתקציב

לתת’מושב! מקצועניםלתת’מושב! חסרונות
 • מנויים משתלמים
 • מגוון רחב של תוספות
 • דורש רכישות אפליקציות
 • אין תוכנית חופשית
 • שליטה יצירתית מינימלית

מיועד גם לאתרי מסעדות, Let’מושב! מאפשר לך להתמקד באוכל שלך. הם דואגים לאירוח ועיצוב דפי אינטרנט, תוך כדי בחירה מבין למעלה מ 40 תבניות מפוארות. ואז אתה מוסיף את הלוגו שלך וכמה אפליקציות מועילות.

עם זאת, בואו’מושב! מספק אתרים חזקים גרידא, וזה’זה זה. כל השאר ניתן למיקור חוץ באמצעות שוק השוק שלהם. אתה’עלי לעיין בהזמנות מקוונות, מחוללי קופונים, עיצובים בתפריט ושילוב מדיה חברתית.

עם תקורות מינימליות כאלה, בואו’מושב! יכול להרשות לעצמו כמה תוכניות מחיר נעימות. זה’זה 10 דולר לחודש או 99 דולר לשנה. זה’זה כל כך פשוט.

בוני אתרים הטובים ביותר למסעדות: מחשבות סופיות

אנחנו’יש לנו שישה מבין בוני אתרי המסעדות הטובים ביותר, אז תנו’סקירה כללית מדוע בחרנו בהם…

 • וויקס – בונה אתרים מוביל למסעדות
 • וויבי – מספר עצום של אפליקציות יעילות למסעדה
 • המרחב – מספר אחת לעיצוב
 • קדימה אבא – בחירה נהדרת למסעדנים מוגבלים בזמן
 • צלחת טעם – אידיאלי למתחילים טכניים
 • לתת’מושב! – אפשרות ידידותית לתקציב

ושם יש לכם את זה – התפריט שלנו של בוני אתרי המסעדות הטובים ביותר. למרות שלכולם יש את נקודות החוזק שלהם, אנו ממליצים על בניית אתרים, כמו Wix, Weebly או Squarespace. הם’מחדש מיליונים של אתרים ברחבי העולם מסיבות אחד: הם עובדים.

עם שליטה רבה יותר מגיע טיפול גדול יותר. כמו האוכל שלך, אתר המסעדה שלך הוא היצירה שלך. בונים ספציפיים למסעדות, כמו צלחת טעם או בואו’זה לאכול! יכול לחסוך זמן וכוח מוחי, אבל הם פשוט לא’יש לי את המשאבים, תמיכה בלקוחות ותכונות עריכה להתחרות בדומה ל- Wix, למשל.

זכור: אתר למסעדה שלך לא רק גורם לך להיות גלוי לסועדים פוטנציאליים, אלא גם מאפשר לך לבצע הזמנות רווחיות ברשת. הכנס את אותה כמות אהבה לאתר שלך כמו שאתה עושה את הכלים שלך, ואתה’יהיה לי מתכון מסוים להצלחה.

דון’אבל פשוט קח את המילה שלנו על זה. בחר תוכנית או ניסיון בחינם עוד היום והתחל לבנות. אם אתה אוהב את המרכיבים המוצעים, אתה תמיד יכול לשדרג לתוכנית קרם דה לה קרם כשאתה’אתה מוכן.

הבא בתור…

פעם אתה’בחרת את בונה האתר המושלם שלך, אולי תרצה להתקדם צעד אחד ולהתחיל להעביר משלוחים מקוונים. גלה כיצד להקים מערכת הזמנה מקוונת למסעדות במדריך הקל למעקב שלנו.

שאלות נפוצות

לאיזה בונה אתרים למסעדות יש את ה- SEO הטוב ביותר?

SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך שינוי האתר שלך כך שהוא יהיה טוב יותר במנועי חיפוש, כמו גוגל או בינג. ל- Wix, Weebly ו- Squarespace כולם תכונות SEO מעולות הכוללות יכולת לערוך מטא נתונים, לשנות שבלולים של כתובת אתר ולהתקין אפליקציות ספציפיות שעוזרות לך לבצע אופטימיזציה..

האם אתה יכול למכור מוצרים דרך בונה אתרים למסעדות?

חלקם, כן! Wix, Weebly, Squarespace ו- GoDaddy כולם תומכים במסחר אלקטרוני. אז אם אתה’אם אתה מחפש לקדם רוטב פסטה ביתי, או לפרסם את ספר הבישול האחרון שלך, אתה יכול למכור לסועדים שלך ישירות דרך אתר האינטרנט שלך.

מהם הדברים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​הכנת אתר למסעדה?

ראשית, אתה רוצה לבדוק אם לבונה האתר יש תבניות ספציפיות למסעדות. זה נותן לך בסיס התחלתי רלוונטי לעבוד. שנית, והכי חשוב, הם התכונות המוצעות. אתה רוצה שפלטפורמה תכלול דברים כמו עיצובים בתפריטים, שיווק בדוא”ל ומערכת הזמנות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me