7 ספקי האירוח הטובים ביותר של Node.js

Contents

כל מה שצריך לדעת על אירוח השרתים הטובים ביותר של Node.js

Node.js הוא סביבת שרת קוד פתוח הפועל בפלטפורמות רבות ומגוונות, החל מ- Windows ל- Linux. הערעור של Node.js הוא בכך שהוא מאפשר למפתחים להשתמש ב- JavaScript לצורך סקריפט בצד השרת, או להריץ סקריפטים בצד השרת כדי לייצר תוכן של דף אינטרנט דינמי לפני שליחת הדף למשתמש.’דפדפן האינטרנט של. מכיוון שאירוח Node.js מבטל הרבה זמני המתנה, זה’פופולרי בקרב אתרים מסחריים וממוקדים בעסקים.


אם אתה’אתה מחפש אפשרות אירוח מהירה וניתנת להרחבה לעסק שלך (או לכל סוג של אתר), אז אתה’זכותך להתעניין ב- Node.js! כעת השאלה היא: באיזה ספק אירוח Node.js לבחור?

אנחנו’ביצעו מחקר מקיף על ספקי ה- Node.js המובילים, ודורגו את הפלטפורמות הטובות ביותר בהתאם. אנחנו’עלי לכסות כל ספק לעומק, וגם לדון בכמה מהחלופות שלא עשו זאת’גם לא במחקר שלנו. אבל תן’מתחילים עם קרם היבול:

7 ספקי האירוח הטובים ביותר של Node.js

 1. Bluehost – הטוב ביותר עבור אירוח Node.js ייעודי.
 2. HostGator – הכי טוב להתקנה קלה של Node.js.
 3. בתנועה – הכי טוב לעזרה ותמיכה של Node.js.
 4. A2 אירוח – הטוב ביותר עבור אירוח Node.js זול.
 5. הוסטינגר – הכי טוב לגמישות.
 6. DreamHost – הטוב ביותר עבור אירוח VPS Node.js.
 7. HostPapa – הטוב ביותר לאירוח משותף של Node.js.

עכשיו, בואו’תסתכל מקרוב על כל אחד מהם!

1

Bluehost

הכי מתאים לאירוח Node.js ייעודי

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של Node.js: 18.99 דולר לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.98%
גיבויים בחינם? כן
תחום חופשי? כן
שטח דיסק: 30 ג’יגה-בייט – ללא הגבלה

דף הבית של Bluehost

מכיוון שאירוח Node.js כרוך בקידוד בהתאמה אישית, אתה’אני זקוק לתוכנית אירוח עם גישה לשרת שורש כדי לתמוך בה. מסיבה זו, רוב הספקים אנחנו’דנים רק בהצעות אירוח Node.js על שלהם VPS ותוכניות ייעודיות, Bluehost כלול. אך לפני שנחשוב על הפרטים האישיים של כל תוכנית, עיין בסיכום התמונות שלנו על Bluehost למטה:

תוכניות ותמחור

אירוח VPS

Bluehost’s תוכניות VPS נע בין 18.99-59.99 $ לחודש, ומציעים יכולות אחסון הנע בין 30-120 ג’יגה-בייט. רוחב הפס נע בין 1-3 TB. אתה מקבל גם כתובת IP אחת בתוכנית VPS הרגילה, ושתי כתובות IP הן בתוכניות VPS המשופרות והן ב- Ultimate. Bluehost’s הצעות VPS הן חזקות, והן מציעות גם מקום זול יותר להתחיל אם אתה מכיר אותך’ד בסופו של דבר רוצה להגדיל את התוכנית הייעודית.

אירוח ייעודי

Bluehost’s תוכניות ייעודיות נע בין 79.99-119.99 $ לחודש. תוכניות ייעודיות יקרות יותר, מכיוון שכל השרת’המשאבים המוקדשים, ובכן, מוקדשים לאתר שלך. אחסון ב- Bluehost’התוכניות הייעודיות שלה נעות בין 500 ג’יגה-בייט ל -1 TB, ורוחב הפס נע בין 5-15 TB. אם אתה רוצה ש- Node.js יתמוך באתר עסקי גדול יותר או בחנות מסחר אלקטרוני, אנו חושבים Bluehost’התוכניות הייעודיות שלה שוות את הכסף!

אבטחה

אם אתה’אתה משתמש ב- Node.js, אתה’כנראה שאתה נרגש להתאים אישית את הקוד שלך וללכלך את הידיים שלך בכל הקשור לאתר שלך. זה’למה אנחנו’מחדש לשים כל ספק אירוח’מאפייני האבטחה הנמצאים כאן תחת זרקור – כך שתוכלו לוודא שהעבודה הקשה שלכם נשמרת!

Bluehost’תכונות האבטחה של כוללות:

 • תעודת SSL בחינם
 • גישה מאובטחת למעטפת
 • הגנה מפני מתנקשים בספאם

כמו כל ספק אירוח, Bluehost מציעה גם אפשרויות אבטחה מתקדמות שתוכלו לשלם עליה בתוספת תשלום – אבל אם זה’זה לא הקטע שלך, אנחנו חושבים שאתה’אני יטופל היטב עם Bluehost’גם אמצעי אבטחה בחינם.

גלה עוד

 • למידע נוסף על ספק מוביל זה באתר שלנו סקירה של
 • אם אתה רוצה יותר פירוט על Bluehost’תוכניות מחירים, עיין במעמקינו סקירת מחירים של Bluehost

2

HostGator

הכי טוב להתקנה קלה של Node.js

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של Node.js: 29.95 דולר לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 45 יום
זמן עבודה: 99.99%
גיבויים בחינם? כן, שבועי
תחום חופשי? לא
שטח דיסק: 120 ג’יגה-בייט – ללא הגבלה

ספק הטוב ביותר של הבלוג

כשאתה נרשם ל- VPS או לתכנית ייעודית, HostGator יכול להתקין מודולי Node.js בשמך. אתה יכול לבקש זאת בטלפון או בצ’אט חי וב- HostGator’צוות התמיכה של זה ייקח את זה משם.

תוכניות ותמחור

אירוח VPS

HostGator’s תוכניות VPS נע בין $ 29.95-49.95 לחודש. התכונות הכלולות נעות בין:

 • שטח דיסק של 120-240 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס 1.5-3 TB
 • זיכרון RAM של 2-8 GB

HostGator משתמש גם במספר ספקי רוחב פס כדי להבטיח אמינות מקסימאלית של השרת.

אירוח ייעודי

HostGator’s תוכניות ייעודיות נע בין 89.98-139.99 $ לחודש. התוכנית הייעודית הזולה ביותר מעניקה לך 8 ג’יגה זיכרון RAM ורוחב פס בלתי מדוד, וזה אידיאלי לאתרים שיוצרים תנועה רבה.

שימו לב! HostGator הוא אחד הספקים הנדירים המציעים אירוח ייעודי עבור שרתי לינוקס וגם של חלונות. אבל אם אתה’אם אתה מחפש תוכנית ייעודית עם אירוח Node.js, זכור שאתה’עלי לבחור א לינוקס תוכנית ייעודית. רוב תוכניות האירוח פועלות על שרתי לינוקס מלכתחילה, אז אל’לא להזיע אותו!

אבטחה

כמו רוב הספקים, HostGator כולל אישור SSL בחינם לכל תוכנית. אפילו טוב יותר, HostGator’מרכזי הנתונים של S מאפשרים הגנה מפני שיטפון כדי לשמור על השרת שלך מפני התקפות DDoS.

אם אתה רוצה לעבור את הקילומטר הנוסף, אתה יכול גם לשלם עבור HostGator’s תוסף אבטחה SiteLock, שמתחיל מ- $ 1.99 לחודש. אבטחת SiteLock סורקת את האתר שלך אחר קוד מזיק (או כל דבר אחר שעושה’אינו שייך), ומציע הסרה אוטומטית של תוכנות זדוניות בתגובה.

גלה עוד

 • מצא פירוט מלא של HostGator’תכונות ושירותים שלנו סקירה של HostGator
 • אם אתה רוצה לדעת יותר על אפשרויות התמחור שלך, עיין במעמקי שלנו סקירת מחירים של HostGator

3

בתנועה

הכי מתאים לעזרה ותמיכה של Node.js

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי: 29.99 דולר לחודש
אחריות להחזר כספי? כן: 90 יום
זמן עבודה: 99.97%
גיבויים בחינם? כן
תחום חופשי? כן
שטח דיסק: ללא הגבלה

תוכניות VPS - רגש

זה יכול להיות קשה למצוא מידע אמין על תחילת העבודה עם אירוח Node.js, ומכיוון שהכל מסתכם בקידוד בהתאמה אישית, שם’זה לא ספר משחק מוחלט. למרות שאף אחד מהספקים איננו’למחקר יש בסיס ידע ספציפי רק לאירוח node.js, InMotion’צוות התמיכה דאג לענות על כל שאלה שהם מקבלים בנושא בעזרת מידע מועיל.

תוכניות ותמחור

אירוח VPS

בתנועה’s תוכניות VPS נע בין $ 22.59-54.99 לחודש. התכונות הכלולות נעות בין:

 • אחסון 75-260 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 4-6 TB
 • זיכרון RAM של 4-8 GB

בתנועה’תוכניות VPS מגיעות גם עם העברות אתרים בחינם, וגישה מאובטחת לדוא”ל מכל מכשיר.

אירוח ייעודי

בתנועה’s תוכניות אירוח ייעודיות נע בין 115.69-529.49 דולר לחודש. זה’זה מגוון רחב יותר מרוב הספקים שאנחנו’אני מכסה, וזה אומר ששם’זה הרבה מקום ל הגדל את האתר שלך אם אתה צריך! בתנועה’התוכנית הייעודית הזולה ביותר כוללת 500 GB SSD, העברת נתונים של 6 TB ו -5 כתובות IP בחינם.

אבטחה

בנוסף ל- SSL בחינם, InMotion מספקת לאתר שלך גישה מאובטחת של מעטפת והגנת HotLink. הגנת HotLink חוסמת גישה לאתרים אחרים המקשרים קישור לתוכן שלך, ומונעת ממשתמשים לגנוב את רוחב הפס שלך.

הגנת התקפה של DDoS ניתנת גם בחינם דרך חברת אבטחת הרשת Corero, בעוד InMotion תומך גם בדוא”ל באמצעות סינון דואר זבל בזמן אמת..

גלה עוד

 • שלנו סקירת אירוח InMotion אגלה לך עוד על מה לספק זה יכול להציע

4

A2 אירוח

הכי טוב עבור אירוח Node.js זול

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של Node.js: 3.70 דולר לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: בכל עת
זמן עבודה: 99.95%
גיבויים בחינם? כן
תחום חופשי? לא
שטח דיסק: ללא הגבלה

a2 צומת דף הבית של js

מכיוון שרוב ספקי האירוח יכולים להכיל אירוח Node.js רק ב VPS ושרתים ייעודיים, מחירי ההתחלה עד כה היו אופייניים לסוגי תוכניות אלה. אבל A2 Hosting מציעה את Node.js בשתיים מתוכניות המשותפות שלה, מה שהופך אותה לתיקון סביר יותר. עם זאת, שרת משותף ניצח’לא נותן לך את אותה רמת שליטה שיכול VPS או שרת ייעודי.

תוכניות ותמחור

אירוח משותף

A2 Hosting מציעה את Node.js על שניים משלושה תכניות משותפות: תוכנית סוויפט ותוכנית טורבו. תוכנית סוויפט מתחילה במחיר של 3.70 $ לחודש וכוללת אחסון SSD ללא הגבלה, חשבונות אימייל ללא הגבלה ואתרי אינטרנט בלתי מוגבלים.

תוכנית הטורבו מתחילה ב- $ 7.03 לחודש, והיא כוללת את כל האמור לעיל, בתוספת המהירות המשופרת (ומכאן “טורבו”) ופחות משתמשים באותו שרת.

אולי שמתם לב שהתכונות שאנחנו’שנדונו כאן נראים שונים מהתכונות שמארחי Node.js אחרים מציעים – היכן האזכורים של זיכרון RAM ורוחב פס? ובכן, בגלל A2’s אירוח Node.js מתבצע בשרתים המשותפים שלו, אתה אומר פחות מה המשאב שמוקצה לאתר שלך באופן ספציפי. למרבה הצער, זהו תמורה למחיר של תוכנית אירוח משותפת.

אבטחה

אם האבטחה היא העדיפות מספר אחת שלך, אתה יכול לעשות זאת’לא ישתבש עם A2 Hosting. הבית שלה יוזמת אבטחה תמידית חורג מעבר לשמירה על ביטחון האתר וכולל:

 • הגנת HackScan
 • חומת אש אירוח כפול
 • התקשות שרתים
 • הגנה מפני התקפות DDoS מחוזקת

וכל התמיכה הזו מגיעה בחינם עם תוכנית אירוח A2!

גלה עוד

אתה יודע את זה’זה זול, ואתה יודע את זה’זה מאובטח. שלנו סקירת A2 אירוח יגיד לך את כל השאר!

5

הוסטינגר

הכי טוב לגמישות

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי: 3.95 דולר לחודש
אחריות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.90%
גיבויים בחינם? כן: שבועי
תחום חופשי? לא
שטח דיסק: 20-160 GB

תצוגת דף הבית של המארח

Hostinger תומך רק באירוח Node.js בתוכניות VPS שלה, ועם שש תוכניות VPS שונות לבחירה, אתה’תוכל להתאים את התוכנית שלך לצרכי האתר הספציפיים שלך. במקום שתיים או שלוש אפשרויות, כשמדובר בתכונות, אתה’אוכל לבחור בין שישה כמויות אחסון, זיכרון ורוחב פס שונים כראות עיניך. החיסרון היחיד בהתאמה אישית זו הוא זה הוסטינגר לא’אני לא מציע אירוח ייעודי, כך שאם אתה צופה צמיחה רבה באתר שלך’זה עתיד קרוב, אז זה לא’t האפשרות מדרגית ביותר.

תוכניות ותמחור

אירוח VPS

הוסטינגר’שישה שונים תוכניות VPS מסומנים בכמות כוח המעבד המרכזי (CPU) הניתנת לשרת באופן הבא:

 • VCPU 1
 • 2 vCPU
 • 3 vCPU
 • 4 vCPU
 • 6 vCPU
 • 8 vCPU

בששת התוכניות הללו התכונות נעות בין:

 • זיכרון של 1-8 ג’יגה-בייט
 • אחסון של 20-160 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס 1,000-8,000 GB

כפי שאתה יכול לראות, ניצחת’לא תהיה בסכנה שתצטרך להסתפק בתוכנית עם משאבים מעט פחות או פחות ממה שאתה צריך!

אבטחה

Hostinger שונה ממתחרותיה בכך זה לא’אני לא מציע תעודת SSL בחינם על תוכניות VPS. אתה’עלי לשלם עלות נוספת עבור אבטחת SSL, דבר שעלול להיות מתסכל. אך זכור כי ה- SSL החינמי שאתה רואה מוצע במקום אחר הוא גרסה בסיסית מאוד, ואתה’אני עדיין צריך לשלם תוספת כדי לקבל מתקדם אבטחת SSL כמעט מכל ספק.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של הוסטינגר למידע נוסף

6

DreamHost

הכי טוב עבור אירוח VPS Node.js

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי: 10.00 $ לחודש
אחריות להחזר כספי? כן: 97 יום
זמן עבודה: 99.95%
גיבויים בחינם? כן
תחום חופשי? כן
שטח דיסק: 30 ג’יגה-בייט – ללא הגבלה

תצוגת דף הבית של dreamhost

DreamHost מציע אירוח Node.js ב- VPS ותוכניות ייעודיות. התכונות הכלולות בשרתי VPS שלה חזקות יותר מרוב המתחרות: כל תוכנית VPS של DreamHost מציעה תנועה ללא הגבלה, מה שאומר ש- DreamHost לא עושה זאת’לא לעקוב אחר רוחב פס או תנועה, אז זכית’אני לא צריך לדאוג לדמי יתר.

תוכניות ותמחור

אירוח VPS

DreamHost מציע ארבעה שונים תוכניות VPS, החל 10-80 $ לחודש. מלבד תנועה בלתי מוגבלת, תוכנית VPS הזולה ביותר כוללת גם:

 • אחסון SSD בנפח 30 GB
 • 1 GB זיכרון RAM
 • אימייל ללא הגבלה

אם היית מגדיל את התוכנית Enterprise VPS במחיר של $ 80 לחודש, אתה’אני מקבל דוא”ל ללא הגבלה, בתוספת נפח אחסון SSD של 240 ג’יגה-בייט ו- 8 GB זיכרון RAM.

אירוח ייעודי

DreamHost מציע שתי תוכניות ייעודיות: סטנדרט ו משופר. התוכנית הסטנדרטית מתחילה ב- $ 149 לחודש וכוללת:

 • מעבד בעל 4 ליבות
 • 4 GB זיכרון RAM
 • HDD 1 TB

מצד שני, התוכנית המשופרת מתחילה ב- $ 279 לחודש וכוללת:

 • מעבד בעל 12 ליבות
 • 16 ג’יגה זיכרון RAM
 • HDD 2 TB

אבטחה

תוכניות DreamHost כוללות את אישור ה- SSL בחינם שאנחנו’יש לנו לצפות, בנוסף לתכונות החינמיות הבאות:

 • מסיר תוכנות זדוניות
 • פרטיות התחום
 • חומת אש של יישום האינטרנט mod_security עבור אפאצ ‘י
 • חומת אש של יישום האינטרנט lua-resty-waf עבור nginx

חומות אש של יישומי אינטרנט מסננות, מנטרות וחוסמות תנועה ליישום אינטרנט וממנו, ומגנות על השרת מפני התקפות.

גלה עוד

 • בדוק את שלנו סקירה של DreamHost למידע נוסף
 • קרא את שלנו סקירת מחירים של DreamHost לפירוט של ספק זה’עלויות

ז

HostPapa

הכי מתאים לאירוח Node.js משותף

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי: 3.95 דולר לחודש
אחריות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.90%
גיבויים בחינם? כן: שבועי
תחום חופשי? לא
שטח דיסק: 100 ג’יגה-בייט – ללא הגבלה

דף הבית של hostpapa js

HostPapa הוא עוד ספקים נדירים שמציעים אירוח Node.js בתוכניות משותפות. HostPapa יוצר איזון טוב בין התאמה אישית שאתה צריך לכתוב קוד Node.js משלך, ואת ה- קלות שימוש שאתה’אני מצפה משרת משותף.

תוכניות ותמחור

אירוח משותף

HostPapa מציע שלושה תכניות משותפות המותאמים במיוחד עבור Node.js – Starter, Business ו- Business Pro – שנעים בין $ 3.95-12.95 לחודש. שמות התוכניות מסכמים בצורה מושלמת למי כל תוכנית מתאימה ביותר: למתחילים, עסקים קטנים ועסקים בינוניים. אם אתה’אתה מארח מחדש אתר אינטרנט לעסק גדול או לחנות מסחר אלקטרוני, אתה’עדיף לי לבחור ספק אירוח Node.js עם VPS ואפשרויות ייעודיות.

תוכנית Starter היא הזולה ביותר במחיר של 3.95 $ לחודש, והיא כוללת רישום תחום בחינם, אחסון SSD של 100 ג’יגה-בייט ורוחב פס בלתי מוגדר..

אבטחה

HostPapa מציע אירוח משותף חזק בכל שלוש התוכניות שלה, אבל זה’זה לא עד שתשדרג ל- Business Pro שתשיג את הכסף שלך’שווה מבחינת אבטחה. בעוד שלושת התוכניות המשותפות כוללות מניעת התקפות DDoS, ModSecurity ו- SSL, ה- תוכנית עסקית פרו מציע גם:

 • הגנת פרטיות בתחום
 • תעודת SSL Premium Premium WildCard
 • אתר זיהוי נעילה

אם אתה’אני רוצה להשתמש בתכונות המודעות האלה בתוכניות המתחילות או העסקיות המשותפות, אתה’עלי לשלם אגרות נוספות.

גלה עוד

 • למידע נוסף עם המקיף שלנו סקירה של HostPapa

האם מישהו אחר תומך ב- Node.js אירוח?

אחרי שבועות של מחקר, אנו’קבענו כי הספקים המדורגים למעלה הם הטובים ביותר עבור אירוח שרתים של Node.js. אך ישנם יותר ספקי אירוח של Node.js מאשר רק שבע המופיעים כאן. כמה ספקים פופולריים שם לא עשו זאת’אני לא עושה את הקיצוץ – ואנחנו’אני אסביר מדוע.

AWS

אירוח צומת

שירותי האינטרנט של אמזון, או AWS, היא פלטפורמת ענן שמתארחת במרחב הווירטואלי ולא בשרת פיזי. עבור הרבה אנשים אירוח ענן הוא אטרקטיבי מכיוון שלא תעשה זאת’אני לא צריך לשלם עבור סכומי משאבים קבועים בעת הרכישה – במקום זאת, עליך רק לשלם עבור שטח האחסון שבסופו של דבר אתה משתמש.

עם זאת, AWS היא חברה בת של אמזון, ולא חברת אירוח אתרים נולדים וגדלים. מסיבה זו אנו חושבים שמרבית בעלי אתרי האינטרנט יטופלו טוב יותר עם ספק אירוח מבוסס.

צבע תכלת

אירוח צומת צומת

Azure הוא שירות מחשוב ענן נוסף, זה שנוצר על ידי מיקרוסופט. השירות מותאם לאירוח Node.js, עם כלים כמו Visual Studio Code שיעזרו לכם לפרוס את קוד Node.js ל- Azure..

תכלת לא’לא להכין את הרשימה שלנו עם 7 ספקי האירוח המובילים של Node.js, מכיוון שהיא’טעון בתכונות, שלה קלות שימוש אינו בשווה למתחרים. כדי להשתמש ב- Azure לצורך אירוח Node.js, אתה’עלי גם להרגיש בנוח עם המון כלים אחרים של מיקרוסופט, שיכולים להפוך במהירות למשימה גדולה יותר ממה שהתמקחת עליהם.

Node.js לא מה שאתה’מחדש מחפש?

בדוק את הדירוג שלנו של מארחי PHP הטובים ביותר במקום זאת.

ספקי האירוח הטובים ביותר של Node.js: מחשבות סופיות

בשלב זה אתה יודע לאילו מארחים של Node.js יש לקחת בחשבון, ומי להימנע. לסיכום, זה הדירוג שעלינו במחקר שלנו:

7 ספקי האירוח הטובים ביותר של Node.js

 1. Bluehost – הטוב ביותר עבור אירוח Node.js ייעודי.
 2. HostGator – הכי טוב להתקנה קלה של Node.js.
 3. בתנועה – הכי טוב לעזרה ותמיכה של Node.js.
 4. A2 אירוח – הטוב ביותר עבור אירוח Node.js זול.
 5. הוסטינגר – הכי טוב לגמישות.
 6. DreamHost – הטוב ביותר עבור אירוח VPS Node.js.
 7. HostPapa – הטוב ביותר לאירוח משותף של Node.js.

כל מארחי האינטרנט האלה יעשו עבודה טובה עבור האתר שלך. אבל כדי לבחור את המארח שיעשה עבודה נהדרת, קחו בחשבון מה אתה הכי מעריך. אם יש לך תוכניות גדולות לאתר שלך ותדע שאתה’אני אצטרך לבסס בסופו של דבר, אז אתה יכול להיות בטוח בזה Bluehost’s תוכניות ייעודיות. אם אתה’אז אתה מחפש לחסוך כמה שיותר כסף A2 אירוח זכית’לא לשבור את הבנק. הכל מסתדר בסדר העדיפויות שלך!

שאלות נפוצות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me