8 ספקי האירוח הטובים ביותר בענן

ספקי האירוח הטובים ביותר בענן


רוצה לדעת יותר על אירוח בענן ולקרוא ביקורות על מיטב הספקים? אתה’הגענו למקום הנכון.

אירוח אתרים הוא הבסיס הבלתי נראה של האינטרנט.

כל אתר שאתה מבקר בו מתארח איפשהו. גם האתר שלכם יצטרך אירוח, ואחת האפשרויות הטובות ביותר העומדות לרשותכם היא אירוח בענן.

במקום להיות קשור לשרת אחד, אירוח בענן מושך את המשאבים שלו ממגוון מקורות כדי ליצור שרת וירטואלי במקום.

עם אירוח משותף, אם השרת שלך יורד, האתר שלך יירד. אם שרת ענן יורד, שרתים אחרים ברשת מרימים את הרפיון. אירוח בענן מעניק לך איזון מצוין בין הזמינות לכוח.

Contents

מהי אירוח בענן?

אירוח בענן הוא המקום בו האתר שלך מאוחסן במספר שרתים, המאפשר לך למשוך משאבים ממגוון מקומות שונים. זה הופך את אירוח בענן לאירוח מסוג מדרג, אמין וגמיש מאוד, מושלם לאתרים שחווים עליות וטיפולים בדברים כמו תנועה..

אירוח בענן נהדר לכל מי שצריך גמישות. חשוב על התוכנית שלך כמו נייד לשלם כפי שאתה הולך: אתה מחליט את מגבלות המשאב שלך כל חודש ומשלם בהתאם.

אם יש לכם קמפיין שיווקי גדול, למשל, אירוח בענן מאפשר לכם להתכונן לחודש עמוס חד פעמי.

ישנם עשרות – אם לא מאות – ספקי אירוח לבחירה, ומציאת המתאימה יכולה להיות סיכוי מפחיד. זה’למה אנחנו’ביצענו שעות של מחקר כדי למצוא את מארחי הענן הטובים ביותר בעסק.

שירותי אירוח ענן הטובים ביותר

אנחנו’ניתחנו את הכל, מתכונות ואמינות לתמיכה וערך עבור כסף. אז, בלי שום דיחוי, להלן שמונה הספקים המובילים לאירוח ענן:

 1. A2 אירוח: הסך הכל הטוב ביותר עבור אירוח בענן.
 2. כבישים עננים: רץ-אפ קרוב.
 3. קמאטרה: הכי טוב להתאמה אישית.
 4. SiteGround: התכונות הטובות ביותר.
 5. רוח רוח: הכי טוב לבעלי תקציב.
 6. בתנועה: עזרה מיטבית & תמיכה.
 7. HostGator: אחסון ללא מטר.
 8. DreamHost: אירוח ענן הזול ביותר.

לתת’תסתכל במהירות על שלושת המובילים מהרשימה שלנו. אירוח A2 תופס את המקום הראשון, עם תכונות מרשימות והתחייבות להחזר הכסף בכל עת. Cloudways מרוויחה את המקום השני עבור אפשרויות הגמישות של מרכז הנתונים שלה, ואילו קמאטרה תופס את המקום השלישי עם אפשרויות התאמה אישית מצוינות.

תוכל להסתכל מקרוב על שלושת הספקים המובילים האלה על ידי השוואה של דירוג הכוכבים שלהלן.

המשך לקרוא לקבלת פירוט מלא של הדירוגים שלנו. אנחנו’עלי לכסות אילו ספקים מתאימים לצרכים, התבונן בתמחור וזרוק גם כמה אזכורים מכובדים. עכשיו תן’זה יתחיל!

השוואה אירוח ענן זו לצד זו

ספק אירוחזיכרון RAM מקסימלימעבד מקסימוםרוחב פס מקסימאליגישה לשורששטח אחסון מקסימליזמן עבודההמחיר הזול ביותרדירוג WBE (/ 5)A2 אירוח

דרכי ענן

קמאטרה

SiteGround

רוח רוח

בתנועה

HostGator

DreamHost

32 ג’יגה129TB&# 10003;250 ג’יגה99.95%5 $ לחודש4.2
384 ג’יגה-בייט9620 טרה-בתים&# 10007;3840 ג’יגה-בייט99.99%10 $ לחודש4
524 ג’יגה-בתים104 וולט40 ג’יגה&# 10003;1000 ג’יגה-בייט99.95%4 $ לחודש3.8
10 ג’יגה-בתים85 TB&# 10007;120 ג’יגה99.98%80 $ לחודש3.7
96 ג’יגה169TB&# 10003;750 ג’יגה99.97%4.99 $ לחודש3.6
8GBללא מטר86TB&# 10003;260 ג’יגה99.97%34.99 $ לחודש3.2
6 ג’יגה-בתים6ללא מטר&# 10007;ללא מטר99.99%12.95 $ לחודש3
16 ג’יגה8ללא מטר&# 10003;100 ג’יגה99.95%4.50 $ לחודש3

אם חלק מהמונחים האלה נשמעים לך כמו מטען ז’רגון טכני, אל’אל תדאג. למטה, אנחנו’אני אעבור למה שהם מתכוונים ולמה הם’מחדש חשוב:

זיכרון גישה אקראית (RAM) הוא סוג של כוח מוח דיגיטלי. הוא מספק את אחסון הנתונים הדרוש למחשבים להשלמת משימות. ככל שיש לאתר רב יותר RAM, כך הוא יכול להתמודד עם עבודה רבה יותר. עבור מרבית האתרים, ג’יגה-בייט (GB) או שניים צריכים לכסות אותך.

יחידות עיבוד מחשב (CPU) הם ליבות השרת שלך. הם פועלים כמוח ומעבדים מידע. באופן טבעי, ככל שיש לך יותר, האתר שלך יעיל יותר.

רוחב הפס הוא כמות הנתונים שיכולים לזרום בין שרתים (כלומר האתר שלך), לאינטרנט ומשתמשים. רוחב הפס מכתיב כמה מידע יכול לנוע לאורך הקשרים שלו, כמו גם כמה מהר. אירוח ברוחב פס טוב מאפשר לאתר שלכם להתמודד עם תנועה גבוהה.

גישה לשורש נותן לך את היכולת להתאים אישית את השרת שלך’הסביבה. באפשרותך להתקין תוכנה מיוחדת, כגון אבטחה נוספת, ולבצע שינויים בהגדרות החומרה. זה מוסיף שכבה נוספת של גמישות לאירוח שלך ומאפשר לך שליטה רבה יותר.

זמן עבודה פשוטו כמשמעו מתייחס למשך הזמן שהאתר שלך מקוון. זה’אי אפשר להשיג 100% זמן פעולה, אך המטרה היא להתקרב ככל האפשר לזה. אחרי הכל, אם האתר שלך יירד, אף אחד לא יכול לגשת אליו.

1. A2 אירוח

הסך הכל הטוב ביותר עבור אירוח בענן

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

5 $ – 371 $
2TB – 9TB
20GB – 250GB
כן
לא
כן
כן – בכל עת

מה שאנחנו אוהבים ב- A2 Hosting

כשמדובר באירוח ענן, A2 Hosting יכולה’לא יוכה. זה הגיע לראש המחקר שלנו לגבי תכונות, ויש לו גם ערבות להחזר כספי בכל עת – דבר שלא מציעים אף ספק אחר.

זה’זה גם לא יקר מדי, עם תוכניות ענן החל מ- $ 5 לחודש; ואילו זמן הפעולה אינו’t הטוב ביותר ב 99.95%, אתה מקבל שפע של תכונות מצוינות.

תכונות אלה כוללות אחסון של עד 250 ג’יגה-בייט, 12 ליבות מעבד ו- RAM של 32 ג’יגה-בתים. אה, ואתה יכול לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים – משהו שאתה ספקי אירוח ענן אחרים לא נותנים להם’לא להציע.

מה ניתן לשפר

הצורך לשלם עבור תעודת SSL כתוסף זה קצת מעצבן – כמו גם לא לקבל דומיין בחינם – אבל במחיר התחלתי של 5 $, אתה יכול’לא ישתבש.

2. Cloudways

רץ-אפ קרוב

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

10 $ – 1290.04 $
1TB – 10TB
25GB – 3840GB
לא
לא
לא
לא

מה שאנחנו אוהבים ב- Cloudways

Cloudways היא אפשרות חזקה במקום השני, והיא יכולה להיות מספר אחת תלוי במה שאתה’מחדש מחפש. פלטפורמה זו מאפשרת לך לפרוס את שרתי הענן שלך מאחד מ -25 מיקומים עולמיים, ותוכל לבחור בעצמך את האזור והעיר.

זה אומר שאתה’לעולם לא יהיה רחוק מדי מהשרתים שלך, וזה נהדר למהירות האתר. זה גם אומר ש- Cloudways’ התוכניות גמישות יותר ממתחרותיה. המחירים תלויים במרכז הנתונים שבחרתם, אך תוכלו לבחור בין חבילות תמחור חודשיות או לפי שעה, תלוי מה הכי מתאים לאתר שלכם..

לדוגמה, אתה יכול לשלם 10 $ לחודש עבור התוכנית הבסיסית עם מרכז נתונים של האוקיאנוס הדיגיטלי בניו יורק, סן פרנסיסקו, לונדון, וכמה ערים אחרות. לחלופין, אם אתה מעריך גמישות רבה, אתה יכול להשיג את אותה תוכנית ומרכז נתונים תמורת תשלום כ- go-go-go של 0.0139 $ לשעה.

מה ניתן לשפר

Cloudways מציעה תמיכת לקוחות מרשימה מאוד בכל התוכניות שלה, כולל צ’אט חי 24/7 ומערכת כרטוס קלה. עם זאת, אתה’עליי להירשם לאחת משתי תוכניות תמיכה בתשלום אם אתה’אני אוהב יותר מתכונות בסיסיות אלה. תמורת 100 דולר לחודש, תוכנית התמיכה המתקדמת כוללת ניטור וחקירות של אתרים פרואקטיביים, בנוסף עזרה בהתאמה אישית. אבל אם אתה רוצה תמיכה טלפונית 24/7, אתה’עלי להגדיל את תוכנית התמיכה של פרימיום, שהיא 500 $ לחודש.

3. קמאטרה

הכי טוב להתאמה אישית

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

4 $ – 3700 $
1GB – 40GB
20GB – 1000GB
לא
לא
כן
לא

מה שאנחנו אוהבים בקמאטרה

Kamatera הוא פיתרון האירוח היחיד שנותן לך שליטה מלאה על אירוח הענן שלך, בין אם המשימה היא להחליט מי יקבל גישה שורשית לשרתים שלך, או בחירת הקצאת ה- IP שלך..

קמאטרה מציעה גם גמישות רבה בכל הקשור לגודל של משאבים למעלה או למטה. ניתן להגדיל או לצמצם את יכולת השרת בתוך דקות, וניתן להוסיף או לקחת אלמנטים כמו מעבד, זיכרון RAM, שטח אחסון ואפילו חומות אש עם לחיצה אחת על הקצה שלך..

בקיצור, קמאטרה נהדרת אם אתם רוצים תוכנית אירוח בהתאמה אישית מלאה.

מה ניתן לשפר

אם אתה מעריך זמן עבודה על פי התאמה אישית, שים לב כי קמאטרה יכולה להבטיח רק זמן עבודה של 99.95%. באופן כללי, מדובר עדיין באחוז חזק, ומסתכם רק בכ -4.5 שעות השבתה בשנה. אך לעומת ההבטחות של 99.99% של HostGator ו- Cloudways, קמאטרה’זמן ההפעלה אכן נופל מעט.

4. Siteground

התכונות הטובות ביותר

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

80 $ – 240 $
5 TB
40GB – 120GB
כן
לא
לא
כן – מוצע למשך 15 יום

מה שאנחנו אוהבים ב- SiteGround

בעזרת עזרה ותמיכה מעולים המוצעים (באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל), כמו גם ערבות לזמן הפעלה חזקה מאוד של 99.98%, ותכונות מעולות, אתה יכול’לא ללכת רחוק מדי עם SiteGround. מחקר האירוח שלנו מצא כי מדובר בספק אמין להפליא, עם ציון כולל של 3.7 / 5.

מה ניתן לשפר

ישנם כמה מקומות שבהם SiteGround איבד נקודות. ראשית, זה לא עושה זאת’אני לא מציע שם תחום בחינם עם התוכניות שלו. אם אתה לא’עדיין אין לי שם תחום, קבלת שם בחינם זה בונוס שימושי, וזה משהו שרבים מספקים אחרים מציעים. שנית, מחיר ההתחלה של $ 80 גבוה בהרבה מאשר אצל ספקים אחרים – אם אתה’אם אתה בא מתכנית משותפת, זה ירגיש כמו עלייה די גבוהה.

עם זאת, SiteGround בדרך כלל מביא ציון טוב לאורך כל הלוח, והשילוב שלו בין זמן פעולה נהדר, תמיכה נהדרת ורוחב פס 5TB הופכים אותו לבולט בתכונות.

5. רוח המארחת

הכי טוב לבעלי תקציב

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

4.99 $ – 328.99 $
1TB – 9TB
30 ג’יגה-בייט – 750 ג’יגה-בייט
לא
לא
כן
כן – 60 יום

מה שאנחנו אוהבים ב- Hostwinds

Hostwinds מציעה כמות סבירה של אחסון, רוחב פס וזיכרון RAM בתוכניות הענן שלה, בתוספת אפשרויות התקנה בלחיצה אחת עבור רוב היישומים.

החלק הטוב ביותר בתוכנית Hostwinds הוא פירוט התמחור לפי שעה. לדוגמה, תוכנית אירוח הענן הבסיסית ביותר שלה מסתכמת ב- 0.006931 $ לשעה, בעוד שתוכנית הענן המתקדמת ביותר שלה עולה 0.456931 $ לשעה. זה מסתכם ב -4.99 דולר ו -328.99 דולר לחודש, בהתאמה, וכל תוכנית רוח רוח בין לבין זולה בהשוואה למתחרות (למרות שאתה’אני יחסוך יותר כסף באמצעות DreamHost). והכי חשוב ספק זה’ערבות ההחזר הכספי של 60 יום נמשכת זמן רב יותר מאשר לרוב.

מה ניתן לשפר

Hostwinds זול, ואתה’אני אשיג ערך הגון לכספך. עם זאת, ניצחת’אין לי גישה לאותה עומק ורוחב של תכונות שאתה’לקבל עם ספק יקר יותר. גיבויים בחינם, דומיינים בחינם והתאמה אישית של שרתים’לא כלול עם ספק זה.

6. InMotion

עזרה מיטבית & תמיכה

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

34.99 $ – 114.99 $
4TB – 86TB
75 ג’יגה-בייט – 260 ג’יגה-בייט
כן
כן – לכל התוכניות של 6 ו 12 חודשים
כן
כן – 30 יום (אך רק לתוכניות של 6+ חודשים)

מה שאנחנו אוהבים ב- InMotion

InMotion ידועה יותר בזכות אירוח משותף שלה VPS, אך זה לא עושה זאת’זה לא אומר’אין לי מה להציע כאן. נקודת המכירה העיקרית שלה היא שירות הלקוחות שלה – מציעה צ’אט ותמיכה טלפונית בשידור חי 24 שעות ביממה, כרטיסי עזרה ומרכז ידע מקיף אם יש לך בעיות.

זה ציון טוב גם עבור תכונות. דומיינים וגיבויים בחינם, חשבונות דוא”ל ואתרי אינטרנט בלתי מוגבלים, ליבות מעבד בלתי מוגבלות וגישה לשורש הן רק חלק מהתכונות שאתה יכול לצפות. העזרה המוצעת גם די חזקה מהניסיון שלנו, שתמיד עוזר.

מה ניתן לשפר

בהשוואה לספקים אחרים ברשימה זו, InMotion’זיכרון ה- RAM שלו נמוך למדי, מכוסה במהירות 8GB. רוחב הפס גם הוא מעט מוגבל, מה שעלול להשאיר אתכם קצרים אם האתר שלכם חווה גליי תנועה פתאומיים.

7. HostGator

אחסון ללא מטר

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

12.95 $ – 19.95 $
ללא מטר
ללא מטר
כן
לא
לא
כן – 45 יום

מה שאנחנו אוהבים ב- HostGator

HostGator עמדה בראש דירוג המחקר שלנו כספק האירוח הכולל הטוב ביותר. אם כי ידועה יותר בזכות חבילות האירוח הייעודיות שלה, HostGator’s uptime של 99.99% טומן בחובו כל סוג אירוח שהוא מציע. אם יש לך אתר גדול – מבחינת כמות דפי אינטרנט, או תוכן איכותי כמו תמונות – HostGator’האחסון הלא מדוד יעמוד בך במקום טוב. רוחב הפס הלא מדוד יסייע גם לכם לשרת תנועה משתנה.

ל- HostGator שלוש תוכניות אירוח בענן, שכולן יושבות בין סוגר מחירים סביר מאוד של $ 12.95 ל- $ 19.95 לחודש. אתה’כמו כן, תקבל חשבונות דוא”ל ללא הגבלה והתחייבות להחזר כספי נדיב של 45 יום.

מה ניתן לשפר

בגלל העלויות הנמוכות, המשאבים שלך מוגבלים במידה מסוימת. שם’אין תחום בחינם, אין גיבויים בחינם, ואין גישה לשורש, אז חשוב אם התכונות הללו יהוו פורץ עסקות עבורך.

8. DreamHost

אירוח ענן הזול ביותר

תמחור

רוחב הפס

אחסון

גיבויים בחינם?

שם תחום בחינם?

גישה לשורש?

ערבות להחזר כספי?

4.50 $ – 96 $
ללא מטר
100 ג’יגה
כן (לאתרי וורדפרס)
לא
כן
לא

מה שאנחנו אוהבים ב- DreamHost

לספק יכולות להיות בעלות תכונות האירוח הטובות ביותר בעולם, אך אם התמחור שלה הוא מחוץ לתקציב שלך, הוא זכה’לא יוכל לעזור לך. למרבה המזל, DreamHost הופך את אירוח הענן לנגיש לכל אחד. התוכניות מתחילות החל מ- $ 4.50 דולר, ואפילו התוכנית היקרה ביותר שלה מגיעה מתחת ל 100 $. אתה’אני גם יהיה על מחיר לפי שעה ולא קבוע. שם’זה גם רוחב פס בלתי מוגן, עד 16 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 4 ליבות מעבד ותעודת אבטחת SSL בחינם.

מה ניתן לשפר

אבל יש כמה חסרונות משמעותיים למדי: אין תחום בחינם, אין צ’אט חי ותמיכה טלפונית, ואין שום התחייבות להחזר כספי (בסדר אם אתה’אתה מחדש על התוכנית הזולה ביותר, אך מדאיג אם תירשם לתוכנית 96 $ לחודש!). אתה’הוסכם גם על שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט, מה שמגביל את הפוטנציאל שלך להגדיל את האתר שלך באמת בתוכנית אירוח של ענן DreamHost.

איך אתה בוחר את ספק האירוח הנכון?

ישנם כמה גורמים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק אירוח בענן. אנחנו’ניסינו לספק להם כאן. רק אתה יכול לדעת בדיוק מה אתה צריך; כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לכוון אותך לכיוון הנכון.

כמה דברים מרכזיים שאנו ממליצים לתעדף הם:

התקציב שלך הוא גדול. כמה אתם מוכנים להוציא על אירוח?

שירות לקוחות יכול להיות סנדקאל אם אתה’מחדש כל אירוח אתרים זה malarkey. לא רק שהוא יתמוך בך דרך שיהוקים אירוח כלשהו, ​​אלא גם אתה’אני למד כיצד זה עובד.

ערבויות הכסף בחזרה להבטיח לך לא’לא להילכד בחוזה של 18 חודשים עבור שירות שאתה לא’לא רוצה או צריך. זה נותן לך זמן לראות ספק בפעולה.

זמן עבודה היא אחת התכונות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון. אם אתר האינטרנט שלך נופל באופן קבוע זה הופך לסיוט עבור כל המעורבים, לכן למצוא ספק שמציע זמן uptime מושלם הוא יתרון משמעותי.

גישה לשורש יכול גם להיות שימושי לאנשים יותר טכניים שיש שם. בעל שליטה רבה יותר על השרת שלך’פירושו של הסביבה שתוכל להתקין תוכנה נוספת שתועיל במיוחד לאתר שלך.

ספקי האירוח הטובים ביותר בענן: מסקנה

אירוח בענן הוא סוג אירוח מודרני ואמין’לא פלא שאתה’מתעניין בזה!

מהמחקר שלנו ישנם שמונה ספקי אירוח עננים בולטים. כל אחת מביאה לשולחן משהו קצת אחר, אז זה’חשוב לדעת מה אתה’מחדש מחפש.

כדי לסכם מחדש, בואו’עוברים עם הספקים המובילים ובמה שהם מתמחים.

שמונת ספקי האירוח הטובים ביותר בענן: ה- Roundup

 1. A2 אירוח: הסך הכל הטוב ביותר עבור אירוח בענן.
 2. כבישים עננים: רץ-אפ קרוב.
 3. קמאטרה: הכי טוב להתאמה אישית.
 4. SiteGround: התכונות הטובות ביותר.
 5. רוח רוח: הכי טוב לבעלי תקציב.
 6. בתנועה: עזרה מיטבית & תמיכה.
 7. HostGator: אחסון ללא מטר.
 8. DreamHost: אירוח ענן הזול ביותר.

אם אתה’אם אתה מחפש את קרם דה קרם האירוח בענן, A2 Hosting הוא הדרך ללכת. יש לו תכונות טובות יותר מכל מתחרותיה, וניצח’לא עלה לך זרוע ורגל.

אם אתה’אתה מזומן במזומן, אנו מספקים את האירוח’המלצה היא DreamHost. הוא מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף, כאשר אירוח בענן עולה בין $ 4.50 לחודש.

מעבר למחיר, תכונות הן הדבר העיקרי שעליך לבחון. זהה מה’הכי חשוב לך – אחסון, זיכרון RAM, זמן עבודה וכו ‘- ועבודה משם. אם אתה זקוק להשוואה מפורטת יותר זו לצד זו, עיין בתרשים ההשוואה של ספקי אירוח אתרים שלנו.

ספקי האירוח הטובים ביותר בענן: שאלות נפוצות

מה’זה ההבדל בין אירוח משותף לאירוח בענן?

אירוח משותף כרוך במספר אתרים המשתפים אותו שרת. אירוח בענן כרוך במספר אתרים המשתפים את המשאבים של שרתים מרובים. אירוח בענן אינו’זה לא קשור למיקום אחד ולכן הוא פחות נוטה להפסקות – אם שרת אחד יורד, אחר יכול להרים את הרפיון.

כמה עולה אירוח בענן?

אירוח בענן הוא מאוד גמיש, כך שהמחיר שאתה משלם תלוי בכמות המשאב שאתה משתמש בו. באופן כללי אירוח ענן מתחיל בסביבות 5 $ ויכול לעלות למאות (או לפעמים אפילו אלפים). עם זאת, לרוב האתרים צריכים לשלם בין 5 ל -50 דולר.

האם אוכל להחליף בין ספקי אירוח?

כן. זה’כמו להעביר דירה באופן מקוון – אתה נרשם לספק חדש, מעביר את החפצים הדיגיטליים שלך לבית החדש ואז מבטל את ההסכם שלך עם הספק הישן. זה אולי נשמע עדין, אבל אתה’להיות מופתע כמה זה פשוט. ספקים מסוימים – כמו HostGator – אף מציעים לבצע את המהלך בשבילך.

האם אוכל לארח אתר בעצמי?

זה’אפשרי, אבל אנחנו לא’לא ממליץ על זה. בליבה, אירוח טוב קשור לנגישות – כל אחד ובכל מקום צריך להיות מסוגל לגשת לאתר אינטרנט בכל עת. הגדרת שרת משלך דורשת ידע טכני רב, ורוב הסיכויים שאתה’בסופו של דבר אני מוציא יותר עבור שרת פחות אמין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me