שמונת ספקי האירוח המנוהלים הטובים ביותר של וורדפרס: האם אתה יכול להסתדר בלעדיהם?

הטוב ביותר מנוהל WordPress אירוח תמונה בהשתתפותמאמר זה ייתן לך את כל הפרטים על ספקי אירוח הוורדפרס המנוהלים הטובים ביותר.


אם יש לך אתר וורדפרס, אתה’עלי למצוא אירוח בשביל זה. אירוח וורדפרס מנוהל הוא בחירה פופולרית, מכיוון שהוא מגיע עם שירותים מיוחדים לאתרי וורדפרס.

אירוח וורדפרס מנוהל מיועד במיוחד לתמיכה באתרי וורדפרס, והוא מלא בתכונות שיעזרו לאתר שלך להצליח. מעדכונים אוטומטיים ועד התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, זהו האירוח האולטימטיבי עבור משתמשי וורדפרס.

זה הופך את אירוח וורדפרס מנוהל למושלם לאתרים עסקיים, או לכל אתרים עם תנועה גבוהה. התכונות הכלולות, מתמיכה ברמה העליונה וכלה בגיבויים יומיים, נועדו להקל על הפעלת האתר שלך ככל האפשר.

כמובן שאם לא תעשה זאת’אין לי אתר וורדפרס, אירוח מסוג זה זכה’זה לא בשבילך! אם זה המקרה, הסתכל במקום זאת ב- VPS או באירוח ייעודי.

החדשות הטובות הן, אירוח וורדפרס מנוהל הוא אפשרות פופולרית באמת שמציעה המון ספקים. החיסרון הוא שמציאת התוכנית הטובה ביותר לאתר שלך יכולה להרגיש כמו משימה בלתי אפשרית!

זה’למה אנחנו’ביצעו מחקר מעמיק כדי למצוא את הספקים הטובים ביותר, ובחנו את הכל, החל מתמחור ותכונות וכלה בתמיכת לקוחות ומעבר לה.

Contents

שמונת ספקי האירוח המנוהלים הטובים ביותר של וורדפרס הם:

 1. Bluehost – הטוב ביותר עבור אירוח וורדפרס.
 2. A2 אירוח – הכי טוב לשירות לקוחות.
 3. בתנועה – הכי מתאים לתכונות.
 4. מנוע WP – הכי טוב לעזרה ותמיכה.
 5. SiteGround – הכי טוב לאמינות.
 6. 1&1 IONOS – התמורה הטובה ביותר לכסף.
 7. DreamHost – הכי טוב לשמירה על דברים פשוטים.
 8. קדימה אבא – הכי מתאים לתכונות נוספות.

הטובים שבהם הם ללא ספק Bluehost – וורדפרס ממליצה עליו, ותוכלו לראות מדוע! מצאנו כי A2 Hosting היה הבא אחרון, עם דגש על מהירות ושירות לקוחות, תוך InMotion’התכונות המרשימות מציבות אותו במקום השלישי. לא משנה מה אתה’אם אתה מחפש, שמונה הספקים המובילים האלה צריכים שיהיה להם משהו לכולם.

מאמר זה יביא פירוט לכל אחד משמונת ספקי האירוח המובילים של וורדפרס המנוהלים שלנו, ויאפשר לכם להוריד את התמחור, היתרונות והחסרונות ולמה כל ספק מתאים ביותר. בסוף ההשוואה שלנו, אתה’אדע איזה ספק אירוח הוא הבחירה הטובה ביותר לאתר וורדפרס שלך.

אירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותר

לשמונה ספקי אירוח הוורדפרס המנוהלים הטובים ביותר יש לכולם עוצמות ותכונות שונות להציע. בין אם אתה’אתה מחפש מחירים זולים, אחסון בלתי מוגבל או אירוח אמין’ספק מושלם שמחכה לכם.

ובכל זאת, זה יכול להיות קשה לעקוב אחר האומים והברגים המוצעים על ידי כל אחד מהם, כך שאנחנו’חיברנו טבלה כדי להשוות בין מאפייני המפתח של שמונה הראשונים זה לצד זה.

השוואה בין אירוח וורדפרס מנוהלת זו לצד זו

ספק אחסון Uptime% כמות האתרים עדכוני תוכנה מחיר התחלה / חודשBluehost

A2 אירוח

בתנועה

מנוע WP

SiteGround

1&1 IONOS

DreamHost

קדימה אבא

ללא הגבלה99.98ללא הגבלהכן29.99 $
ללא מטר

99.95

1 – ללא הגבלה

כן24.46 דולר
40GB – 240GB99.971 – 20כן8.99 $
10GB – 1TB99.951 – 25כן35 $
10GB – 30GB99.981 – ללא הגבלהכן11.95 דולר
25GB – 200GB99.981 – 5כן9 $
30GB – 120GB99.951כן19.95 $
10GB – 50GB99.971 – 5כן10.99 $

הטבלה לעיל מציגה כמה מתכונות המפתח שמציע כל ספק. המחיר המוצג כאן הוא המחיר הסטנדרטי הנמוך ביותר לכל תוכנית, אך לרוב תמצאו הנחות ומבצעים שונים למשתמשים חדשים – זה’שווה לעשות קניות בסביבה!

למעשה, מרבית ספקי האירוח מציעים הנחות למשתמשים חדשים, שבהחלט כדאי להפיק את המרב. אבל זכור, לאחר סיום הקידום, המחירים יתחדשו בקצב הרגיל. וודאו שתקצבו תמיד בעלויות לטווח ארוך ולא במכירות פלאש. עם זאת, מחירי המבצע תקפים לרוב לשנה ואף יותר מכך.

הסבר על תכונות אירוח

חקר ספק האירוח שלך יכול להיות כאב ראש בגלל כל הז’רגון הטכני שמתחיל לצוץ. כדי לברר כל בלבול, בואו’מפרק במהירות את התכונות המוזכרות בטבלה שלנו.

אחסון (או שטח דיסק) הוא כמה שטח אחסון יש לאתר שלך בשרת. זה המקום בו כל האתר שלך’תוכן נשמר, כולל תמונות, דפי אינטרנט וקבצים. זה’חשוב מאוד לוודא שהתוכנית שלך מספקת לך אחסון מספיק כדי שלא תצליח’לא נגמר החדר!

זמן עבודה מתייחס לכמה מהזמן שמובטח לשרת שהוא פועל. זה’זה מוצג בדרך כלל כאחוז – לדוגמה, 99.98% הם ציון זמן פעולה נהדר. אתה רוצה שהנתון הזה יהיה קרוב ל 100% ככל האפשר, מכיוון שזה אומר שהאתר שלך יהיה מקוון כמעט כל הזמן.

כמות האתרים די מדבר בעד עצמו – זהו מספר האתרים הנתמכים על ידי תוכנית האירוח שלכם. תוכניות בסיסיות בדרך כלל יעניקו לך אתר אחד, ויאפשרו לך לפתוח נעילה יותר ככל שתשדרג.

עדכוני תוכנה היא תכונה ספציפית לאירוח וורדפרס. וורדפרס משחררת לעיתים קרובות עדכונים לפלטפורמה שלה, אותם אתה צריך להתעדכן ולהתקין בעצמך – אם לא תעשה זאת’t, התוכנה שלך הופכת להיות מיושנת ופגיעה באגים, האקרים ושאר נפשות. למרבה המזל, עם עדכוני תוכנה אוטומטיים, הספק שלך מעדכן את האתר שלך עבורך!

# 1: Bluehost

הכי טוב עבור אירוח וורדפרס

Bluehost יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • מומלץ על ידי וורדפרס כספק האירוח הטוב ביותר של וורדפרס
 • שטח דיסק בלתי מוגבל
 • תוכניות יקרות למדי ביחס למתחרים
 • תוספים הם’לא מתעדכן אוטומטית

Bluehost הוא הטוב שבחבורה כשמדובר באירוח וורדפרס. זה’היא הספקית המומלצת מספר אחת על ידי וורדפרס עצמה, ויש לו שלוש תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות עבורך לבחירה.

כל התוכניות כוללות:

 • אחסון ללא הגבלה
 • דומיינים ותת-דומיינים ללא הגבלה
 • אין מגבלות על התנועה שלך
 • SSL חינם (שכבת שקעים מאובטחים) ביטחון
 • סביבת בימוי (לבדיקת שינויים)
 • התקנה מיידית של וורדפרס
 • עדכונים אוטומטיים של וורדפרס
 • הגנה מפני דואר זבל
 • גיבויים בחינם
 • תחום חופשי (בתכניות שנתיות)

Bluehost משתמש באחסון SSD (Solid State Drive), כלומר האתר שלך יטען הרבה יותר מהר מאשר אם השתמש באחסון HDD (כונן דיסק קשיח) מסורתי. כל התוכניות – אפילו הזולה ביותר – תומכות במספר בלתי מוגבל של אתרים.

אז מה אתה משלם עבור כל הפיצ’רים המבריקים האלה? התוכנית הזולה ביותר היא 29.99 דולר לחודש תכנית בנייה, אשר נותן לך את כל היסודות שאתה צריך כדי להפעיל אתר מקצועי. זה’זה נהדר להתחלה, וכולל מרכז שיווק, 100 נושאים באיכות חינם ופרטיות תחום על גבי כל התכונות הרגילות.

העלויות המומלצות לגדילת תוכנית 39.99 דולר לחודש וכפי שהשם מרמז, נועד לבניית האתר שלך והקהל שלו. אתה מקבל הכל מתכנית Build, בנוסף לכלי ביקורת עסקית, כלי SEO, JetPack Premium ועוד.

התוכנית העליונה היא תוכנית הסולם של 59.99 $ לחודש, שמגיע עם תכונות מתקדמות הכוללות JetPack Pro, גיבויים ושחזור בלתי מוגבלים ואינטגרציה של PayPal, בנוסף לכל דבר מתכנית Grow.

אם אתה רוצה אבטחה, מהירות וביצועי WordPress מהממים, Bluehost זו הבחירה העליונה שלך.

הכי טובBluehost מבטיחה מהירות ומצוינות עבור אירוח הוורדפרס המנוהל שלה, והיא הספקית המומלצת ביותר על ידי וורדפרס

מס ‘2: אירוח A2

הכי טוב לשירות לקוחות

A2 אירוח יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • עדכונים אוטומטיים הן לתוכנה והן לתוספים
 • ערבות כספית חזרה בכל עת
 • ציון uptime של 99.95%
 • אין תחום חופשי

אירוח A2 הוא בחירה מובילה נוספת עבור אתר וורדפרס שלך. זה מתעדכן עם Bluehost מבחינת תכונות ואפילו הצעות ערך טוב יותר לכסף! החסרון? ציון אורך זמן נמוך יחסית של 99.95%.

A2 Hosting מעדכן אוטומטית את התוכנה ואת התוספים שלך, אז אתה’תמיד אהיה מעודכנת ב 100% עם הגרסאות האחרונות. אבטחת SSL ניתנת בכל התוכניות, כמו גם גיבויים בחינם והעברת אתרים בחינם.

יש שלוש תכניות אירוח, החל מה- תכנית 1 אתר במחיר של 24.46 דולר לחודש. תכנית זו תומכת באתר אחד, וכוללת אחסון של 10 ג’יגה-בתים, אבטחת SSL בחינם, גיבויים אוטומטיים, והצגת אתרים (כך שתוכל לבדוק שינויים באתר שלך לפני שמעבירים אותם לחיות)..

ה תוכנית 3 אתרים עולה 38.75 דולר לחודש, ומגדיל את המגבלות שלך לשלושה אתרים ואחסון של 25 ג’יגה-בתים. אלה ההבדלים העיקריים, אם כי הוא פותח פיצ’רים אחרים כמו ליבה אחרת, זיכרון פיזי נוסף של 1 ג’יגה-בייט ושני תחומים נוספים..

התוכנית המתקדמת ביותר היא 75.48 $ תוכנית ללא הגבלה, התומך במספר בלתי מוגבל של אתרים ומעניק לך אחסון של 40 ג’יגה-בתים. אתה מקבל ארבע ליבות ו -4 ג’יגה-בתים של זיכרון פיזי, ובנוסף תחומי תוספות ללא הגבלה.

לכל התוכניות יש ערבות נדיבה בכל עת להחזר כסף.

a2 אירוח מנוהלאירוח A2 מתמקד במהירות ובביצועים גבוהים בכדי לתת לך את הפיתרון הטוב ביותר לאתר וורדפרס שלך.

# 3: InMotion

הכי טוב עבור תכונות

היתרונות והחסרונות של InMotion

חסרונות יתרונות
 • מגוון הפיצ’רים הטוב ביותר בשוק
 • קבל את האתר שלך מראש על ידי מומחה
 • מספק פחות שטח דיסק מהמתחרים המובילים שלו
 • תוכניות מתקדמות הופכות ליקרות

Bluehost הוא אולי הספק הטוב ביותר עבור אירוח וורדפרס, אך כשמדובר בתכונות, InMotion מפוצץ את כל האחרים מהמים. במחקר שלנו, הוא קיבל ציון כמעט מושלם עבור תכונות האירוח המנוהלות בוורדפרס. לתת’תסתכל מדוע זה עשה כל כך טוב:

יש לך שש תוכניות לבחירה, שכוללות כוללות:

 • תחום חופשי
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • עדכונים אוטומטיים הן לתוכנה והן לתוספים
 • אבטחת SSL
 • חשבונות אימייל ללא הגבלה
 • גיבויים בחינם

אתה אפילו מקבל את האתר שלך להתקין מראש על ידי מומחה, אז זהו’זה מוכן לצאת תוך דקות!

התוכנית הזולה ביותר היא תוכנית WP-1000S, שמתחילה בסך הכל 8.99 $ לחודש. זה מתאים לכ- 20,000 מבקרים חודשיים, ומעניק לך אחסון SSD של 40 ג’יגה-בתים.

תוכנית התמורה הטובה ביותר היא 12.99 דולר לחודש תוכנית WP-2000S, התומכת בשני אתרים, 50,000 מבקרים חודשיים, ואחסון SSD של 80 ג’יגה-בייט, וחשבון Jetpack Personal בחינם. תוכנית זו כוללת גם מנוי פרמיום עבור ערכות נושא ותוספי וורדפרס, ומאפשרת לך המון כלים לגרום לאתר הוורדפרס שלך להופיע במיטבו..

התכונות ממשיכות להיות מתקדמות ככל שמתקדמים ב- InMotion’תוכניות אירוח של וורדפרס מנוהלות. יש לך הרבה מקום לבחירה וצמיחה, כלומר אתה יכול למצוא את התוכנית הטובה ביותר לצרכים שלך.

InMotion מציעה אחריות של 90 יום להחזר הכסף.

הרגש הטוב ביותר מנוהל תכונות WordPressל- InMotion טונות של תכונות באיכות גבוהה להציע למשתמשי וורדפרס, החל מהתקנה מראש ועד עדכונים אוטומטיים וגיבויים בחינם.

# 4: מנועי WPE

הכי טוב לעזרה ותמיכה

יתרונות וחסרונות של מנוע WP

חסרונות יתרונות
 • מגוון גדול של אפשרויות עזרה ותמיכה
 • הרבה שטח דיסק
 • תוכניות מחיר יקרות – תמורה לא טובה לכסף
 • חוסר בתכונות בהשוואה למתחרותיה

מנוע WP הוא בחירה איתנה לכל אתר וורדפרס. זה ביצע ביצועים טובים בבדיקות שלנו, אך הושמט בגלל הערך הגרוע לכסף וציון uptime הנמוך שלהם. אולם בכל זאת המקום בו זרק היה זה אפשרויות עזרה ותמיכה, המכסים את הכל, החל בצ’אט חי לתמיכה טלפונית 24/7.

תוכנית ההפעלה עולה 35 דולר לחודש, והוא מיועד לאתר או בלוג קטן אחד עם עד 25,000 מבקרים חודשיים. תוכנית זו מעניקה לך נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, רוחב פס של 50 ג’יגה-בייט ומגוון טוב של תכונות חינמיות, כולל תעודת SSL בחינם ומעל 35 ערכות נושא של StudioPress.

תוכנית הצמיחה עולה 115 דולר לחודש, ותומך ב 100,000 ביקורים בחודש. תוכנית זו נועדה, באופן לא מפתיע, להרחיב את העסק שלך – היא מעניקה לך את התכונות הנוספות שאתה צריך בדיוק לזה, כולל אחסון של 20 ג’יגה-בתים, חמישה אתרים ורוחב פס של 200 ג’יגה-בתים.

290 $ לחודש תוכנית קנה מידה למעשה דומה למדי לתכנית הצמיחה, מכיוון שהיא מגיעה לאותם תכונות בחינם. ההבדל העיקרי הוא הקפיצה בגבולות – אתה מקבל שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים, 15 אתרים ורוחב פס של 400 ג’יגה-בתים. פירוש הדבר שהאתר שלך יכול להתמודד 400,000 ביקורים בחודש!

WP Engine מציע גם תוכנית מותאמת אישית, שעליך לבחון אותה רק אם האתר שלך מניב מיליוני ביקורים חודשיים – ובמקרה כזה, כל הכבוד לך!

wpengine ניהל תוכניות WordPressל- WPEngine ארבע תוכניות מחירים, המציעות מקום לגודל וצמיחה ככל שמתפתח אתר וורדפרס שלך.

# 5: אתר סביב

הכי טוב לאמינות

יתרונות וחסרונות של SiteGround

חסרונות יתרונות
 • מגוון גדול של תכונות אירוח של וורדפרס לתמיכה באתר שלך
 • תמורה מעולה לכסף
 • שטח דיסק נמוך
 • אין תחום חופשי

SiteGround יושב לצד Bluehost בוורדפרס’ספרים טובים. למה? התשובה נעוצה ב- SiteGround’תכונות – אמר שלום להתקנות בלחיצה אחת, עדכונים אוטומטיים לתוכנות ותוספים, תמיכה במומחים והגירה בחינם.

כל SiteGround’התוכניות כוללות את שלה “תכונות וורדפרס חיוניות”, כגון גיבויים יומיים בחינם, עדכונים אוטומטיים ואבטחת SSL בחינם.

SiteGround שומר על זה פשוט עם שלוש תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות, החל מה – תוכנית התחלה של 11.95 $ לחודש. זה מגיע עם כל התכונות החיוניות של וורדפרס, בתוספת אחסון של 10 ג’יגה-בתים ואתר אחד, מה שהופך אותו למתאים ביותר לאתרים עם 10,000 ביקורים חודשיים.

עלויות תוכנית GrowBig 19.95 דולר לחודש ומשפר את המשאבים שלך בצורה מאסיבית. לצד תכונות הוורדפרס החיוניות, אתה מקבל תמיכה טכנית בעדיפות והעברת וורדפרס מקצועית בחינם. זרוק אחסון של 20 ג’יגה-בייט ואתרי אינטרנט בלתי מוגבלים, והאתר שלך באמת יגדל בגדול!

אם אתר הוורדפרס שלך זוכה למאה אלף ביקורים חודשיים, אז אתה’אני צריך את תוכנית GoGeek עבור 34.95 דולר לחודש. זה מגיע עם הכל מתוכנית GrowBig, אך מגדיל את האחסון שלך ל -30 ג’יגה-בתים ומוסיף מגוון של “תכונות וורדפרס חנוניות” לגרום לאתר שלך לפעול בצורה חלקה.

אירוח wordpress מנוהל אמין מנוהלSiteGround הוא מארח וורדפרס מומלץ רשמית. לקוחות חדשים מקבלים מבצעים זולים יותר, ויש לו מגוון נהדר של תכונות להרחיב את האתר שלכם.

# 6: 1&1 IONOS

התמורה הטובה ביותר לכסף

1&1 IONOS יתרונות וחסרונות

חסרונות יתרונות
 • תמורה מעולה לכסף, עם תמחור מדרגי
 • דומיין בחינם בתוכניות שנתיות
 • היעדר עזרה ותמיכה – אין צ’אט חי
 • שטח הדיסק לא’לא תואם את המתחרים המובילים כמו Bluehost

1&1 IONOS הוא בחירה בטוחה וסטנדרטית לצרכי אירוח וורדפרס שלך. זה לא עשה זאת’זה לא בולט ברוב התחומים שבדקנו, מלבד תמורה לכסף, שם הוא הפיל את הגרביים שלנו במחירים השווים לכל כיס.

כולם 1&1 תוכניות IONOS וורדפרס כוללות תחום בחינם, עדכוני תוכנה אוטומטיים, אבטחת SSL בחינם וגיבויים בחינם.

ה 9 $ לחודש תוכנית חיונית כולל אחסון SSD של 25 ג’יגה-בתים, 10 חשבונות דוא”ל ואתר אחד. ה התוכנית העסקית עולה 11 דולר לחודש וכולל אחסון SSD של 100GB, 100 חשבונות דוא”ל ושני אתרים.

תוכנית ה- Pro היא הגבוהה ביותר ב -15 דולר לחודש, ומגדיל את האחסון שלך ל- 200GB. זה גם נותן לך 500 חשבונות דוא”ל, חמישה אתרים, הגנה מפני תוכנות זדוניות של SiteLock וגישה לרשת משלוח התוכן RailGun. תוכנית זו מיועדת לשפר את האבטחה והביצועים כאחד.

1&1 IONOS לא’זה לא מקבל ציון גבוה מדי בבדיקות שלנו לעזרתה ותמיכה, אך עם מגוון תכונות מוצק – והתכנית הגבוהה ביותר שלה רק 15 $ לחודש – הוא’זו עדיין בחירה מושכת.

תוכניות וורדפרס מנוהלות על ידי 1 ו- 11&1 IONOS ידועה בעסקאות הסופר זולות שלה ללקוחות חדשים – אך גם ללא מחירי המבצע שלה היא מציעה תמורה טובה לכסף.

# 7: DreamHost

הכי טוב לשמור על זה פשוט

היתרונות והחסרונות של DreamHost

חסרונות יתרונות
 • מומלץ על ידי וורדפרס – מגוון תכונות מכובד
 • תוכניות תמחור סבירות ומדרגיות
 • היעדר אפשרויות עזרה ותמיכה
 • ציון אורך זמן נמוך (99.95%)

DreamHost הוא לקראת סוף הרשימה שלנו, אבל זה’אין להתעלם ממנה – זה המארח השלישי והאחרון ברשימה שלנו מומלצת רשמית על ידי וורדפרס.

יש לו את תכונות האירוח המבריקות התומכות באתר שלך, והוא מציע תמורה טובה לכסף. עם זאת’מאפשרים שטח דיסק, זמן עבודה וטווח של אפשרויות עזרה ותמיכה.

יש לך שלוש תכניות לבחירה, שכוללות רוחב פס בלתי מוגן, תמיכה 24/7, אבטחת SSL, גיבויים יומיים, דומיין בחינם ועדכוני תוכנה אוטומטיים.. כל התוכניות תומכות רק באתר אחד.

19.95 $ לחודש תוכנית DreamPress נותן לך את כל האמור לעיל, בתוספת אחסון SSD של 30 ג’יגה-בייט ו- Jetpack Free המותקן מראש. DreamPress Plus עולה 29.95 דולר ומספק לך אחסון SSD של 60 ג’יגה-בייט, CDN ללא הגבלה ושדרוג ל- Jetpack Professional.

תוכנית DreamPress Pro היא הגבוהה ביותר במחיר של 79.95 דולר לחודש. זה כולל הכל מתוכנית DreamPress Plus ומגדיל את שטח האחסון SSD שלך ל 120GB. אתה גם מבטל את נעילת התמיכה בעדיפות!

ל- DreamHost אולי אין את הכוח לקחת את האתר שלך לכוכבים, אבל אם אתה זקוק לקאמפר נוח במקום ספינת טילים, הוא ניצח’לא אכזב אותך.

חלומות מנוהליםDreamHost מומלצת רשמית על ידי וורדפרס, ויש לה את הכלים להקל על הפעלת האתר שלך.

# 8: GoDaddy

הכי טוב לתכונות נוספות

GoDaddy Pros and Cons

חסרונות יתרונות
 • מציע הרבה שירותים נוספים מלבד אירוח
 • דומיין בחינם עם תוכניות שנתיות
 • אין אישור SSL בחינם בשתי התוכניות הנמוכות ביותר
 • היעדר תכונות מתקדמות

GoDaddy הוא עדיין אחד מספקי אירוח הוורדפרס המנוהלים הטובים ביותר בסביבה, אבל זה יכול’אני לא מתחרה כמו Bluehost, וזו הסיבה שזה’במקום השמיני. קדימה אבא הכי טוב אם אתה זקוק לשירותים נוספים יחד עם האירוח שלך.

יש לך ארבע תוכניות לבחירה, כולן כוללות דומיין בחינם (על תוכניות שנתיות), עדכוני תוכנה של וורדפרס, רוחב פס בלתי מוגדר, העברה בלחיצה אחת וגיבויים בחינם.

התוכנית הבסיסית של 9.99 $ לחודש נותן לך שטח אחסון SSD בנפח 10 ג’יגה-בייט, ותומך באתר אחד. ה תוכנית דלוקס עולה 14.99 דולר לחודש, וכולל אחסון SSD של 15 ג’יגה-בתים, אתר אחד ואתר שלב בלחיצה אחת, המאפשר לבדוק שינויים חדשים לפני פרסוםם באתר החי שלך..

ה 19.99 דולר לחודש תוכנית אולטימטיבית תומך בשני אתרים, עם נפח אחסון SSD של 30 ג’יגה-בתים, אישור SSL בחינם לשנה וסריקה ותיקון של תוכנות זדוניות. זה גם מגיע עם הכל מתוכנית הדלוקס.

ה תוכנית 5++ מיועד לחמישה עד 50 אתרים ועולה 34.99 דולר לחודש. זה כולל אחסון SSD של 50 ג’יגה-בתים עד 200 ג’יגה-בייט, גיבויים אוטומטיים, אישורי SSL בחינם וכלי תחזוקת אתרים בחינם.

אם אתה זקוק לתחומים, חשבונות דוא”ל, שיווק מקוון, או יותר, GoDaddy יכול לכסות את זה גם עבורך. זה מציע הרבה יותר מסתם אירוח, אז אם אתה’מחדש אחרי שירות של כל אחד, קדימה אבא יכול להיות בשבילך!

גודדי וורדפרס אירוחGoDaddy מציע אירוח וורדפרס מנוהל פשוט, עם היתרון של השירותים הנוספים שלו ממש בהישג ידך.

כיצד תבחר ספק מנוהל וורדפרס מנוהל?

עם כל כך הרבה ספקי אירוח שמתרוצצים כולם על תשומת לבכם ומתהדרים בתכונות מרשימות, איך אתם אמורים לדעת באיזה מהם לבחור? האם אתה זקוק לכל הכלים האלה? למה הם בכלל מתכוונים?

זה’זה קל ללכת לאיבוד בין כל ראשי התיבות ומחירי הפרסום. כאן’הנה רשימה מהירה של טיפים מובילים כדי לשמור על המסלול הנכון:

 • חזור ליסודות
 • פנו זמן למשך זמן עבודה
 • תמורה לכסף
 • עזרה ותמיכה
 • דון’לא תקוע!

חזור ליסודות

צור רשימה של תכונות הליבה האתר שלך זקוק, וודא שהספק שאתה בוחר כלול בתוכניות שלו. התכונות הבסיסיות שיש להיזהר מהן הן עדכונים אוטומטיים, אבטחת SSL, אחסון, רוחב פס וגיבויים בחינם. זרוק גם לדומיין בחינם אם לא תעשה זאת’t כבר יש אחד!

הפוך זמן ל- Uptime

זה באמת כל כך חשוב! אף אחד לא יוכל לבקר באתר שלך אם המארח שלך’השרתים של הרשת פועלים כל הזמן. זמן עבודה גבוה הוא חובה מוחלטת – אחרת, אתה’אתה פשוט משלם עבור אתר שאף אחד לא יכול לראות.

תמורה לכסף

תהיה בטוח ש’אתה מקבל שירות באיכות גבוהה בלי לפוצץ את כל התקציב שלך. בהחלט חפשו במחיר מכירות נהדר – אנו מתמקדים במחירים רגילים במאמר זה, אך הרבה ספקים מציעים הנחות עבור לקוחות חדשים..

דון’אבל לא להיכנס רק למחיר! תראה מה אתה’אני אשלם ברגע שתקופת המבצע תמה, ובסך הכל מה שאתה’אתה מקבל כסף.

עזרה ותמיכה

תשמור על עצמך כמו גם על אתר האינטרנט שלך! בדוק את מגוון אפשרויות התמיכה המוצעות, ובדוק אם יש לך את התשובות הדרושות לך. ראשית, האם מדובר בתמיכה מומחית בוורדפרס, או סתם כללי?

הבא, תן לזה ללכת! נסה את הצ’אט החי, קרא את מאמרי העזרה וברר אם התמיכה זמינה 24/7 או סתם בימים שני עד שישי.

דון’t להשתקע

אם אתה’מחדש בזה, ואז אירוח יכול להיות מבלבל. שם’המון מכתבים ודיבור טק מתרחש, והצעות ללא הגבלה של זה וזה.

עשה את המחקר שלך, אבל אל’לא בהלה. האמת, כנראה שאתר שלכם זכה’אני לא צריך שטח דיסק בלתי מוגבל – אז אל’אני לא מרגיש שאתה צריך לשלם על זה!

הדבר החשוב ביותר הוא למצוא ספק שיתמוך באתר וורדפרס שלך, ולשמור עליו במהירות ובאבטחה. כל אחד מהספקים ברשימה שלנו יעשה את העבודה הזו, אז זה’תלוי בך לבחור את הטוב ביותר עבורך!

אירוח וורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר: סיכום

מאמר זה נתן לך את שמונת ספקי הוורדפרס המנוהלים הטובים ביותר בסביבה, ובחן את כל אחד מהם כדי לתת לך מושג מהם הבחירה הטובה ביותר לאתר וורדפרס שלך. אנחנו’בחנו את התכונות, המחירים וכיצד הם ביצעו במחקר שלנו.

נכון לעכשיו אתה מכיר את מיטב הספקים ואיך לבחור ביניהם. כאן’זה סיכום מהיר:

8 ספקי אירוח וורדפרס המנוהלים הטובים ביותר: Rundown

 1. Bluehost – הטוב ביותר עבור אירוח וורדפרס.
 2. A2 אירוח – הכי טוב לשירות לקוחות.
 3. בתנועה – הכי מתאים לתכונות.
 4. מנועי WPE – הכי טוב לעזרה ותמיכה.
 5. SiteGround – הכי טוב לאמינות.
 6. 1&1 IONOS – התמורה הטובה ביותר לכסף.
 7. DreamHost – הכי טוב לשמירה על דברים פשוטים.
 8. קדימה אבא – הכי מתאים לתכונות נוספות.

תשכח שעות של גלילה, מאות כרטיסיות ואינספור כאבי ראש – אלה הם שמונת הספקים הטובים ביותר לאירוח וורדפרס מנוהל. עשינו את הגלילה, הבדיקה והשוואה עבורכם, אז כל שעליכם לעשות הוא לבחור אחד!

חשוב על סוג האתר שיש לך, ואילו תכונות חיוניות הוא זקוק. היזהרו מהחשובים באמת – זמן עבודה, שטח דיסק, רוחב פס וערך עבור כסף. וודא שהספק שלך מתאים לצרכים שלך ולך’אני אהיה טוב ללכת.

אירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותר: שאלות נפוצות

מנוהל וורדפרס מנוהל מתאים רק לאתרי וורדפרס גדולים?

אנו ממליצים על אירוח וורדפרס מנוהל לאתרים גדולים יותר, רק כדי להבטיח זאת’מקבל מחדש ערך טוב לכסף ושימוש בכל התכונות שמגיעות עם התוכניות החזקות הללו! אבל, אירוח וורדפרס מנוהל מתאים לכל אתר וורדפרס בכל גודל – זה’נשמע לך!

עיין בסקירה שלנו בנושא אירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים, לקבלת רעיון מהם הטובים ביותר לאתר שלך.

האם עליכם לבחור אירוח וורדפרס עבור אתר וורדפרס?

בכלל לא! אתה יכול לבחור כל סוג אירוח שמתאים לך ביותר, בין אם זה’זה משותף, VPS, ענן או אירוח ייעודי! היתרונות של אירוח ספציפי בוורדפרס הם בכך שהספק שלך מתאים את שירותיו לצרכים שלך, כגון הפעלת עדכונים אוטומטית.

רק מתחיל? קרא את סקירת שירותי האירוח המשותפים הטובים ביותר שלנו בכדי ללמוד יותר על סוג האירוח הזול ביותר. לחלופין, בדוק את הסקירה שלנו על ספקי האירוח הטובים ביותר VPS כדי לראות מה זה’זה הכל על.

מה עדיף, אירוח וורדפרס מנוהל, או אירוח וורדפרס משותף?

אירוח וורדפרס משותף מוגבל יותר מאירוח וורדפרס מנוהל. זה’זה זול יותר, אבל בסיסי יותר במשאבים שלו. אתה מקבל יתרונות ותכונות מתקדמות יותר – כמו Bluehost’מרכז השיווק הכל-אחד-אחד – עם אירוח וורדפרס מנוהל, אם כי זה מגיע לתג מחיר גבוה יותר. אם אתה רוצה לגדל את האתר שלך, אירוח וורדפרס מנוהל הוא הבחירה הטובה יותר.

קרא את הסקירה שלנו על ספק האירוח הטוב ביותר של וורדפרס בכדי לראות איזה הוא הטוב ביותר.

מה’היא ספקית אירוח הוורדפרס המנוהלת הזולה ביותר?

הספק הזול ביותר לאירוח וורדפרס מנוהל הוא InMotion, עם מחיר התחלתי של 8.99 $ לחודש בתכנית WP-1000S שלה. בהתחשב בכך שהוא גם יצא כמיטב התכונות במחקר שלנו, והוא יושב במקום השלישי ברשימת הספקים הטובים ביותר שלנו’זה לא רע לכסף!

קרא את סקירת InMotion שלנו כדי לגלות אם זה’זה הספק הטוב ביותר עבורך. לחלופין, עבור אל הסקירה שלנו על ספקי האירוח הזולים הטובים ביותר לעסקים, גניבות ומחירים נמוכים יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me