שמונת ספקי האירוח VPS הטובים ביותר בשנת 2020: לאיזה מארח יש הכי הרבה?

בהשוואה בין אירוח אתרים תמונה


אירוח VPS הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לארח אתר אינטרנט. הצטרפו אלינו כשאנחנו בודקים את תשעת הספקים הטובים ביותר.

בעת הקמת אתר אינטרנט, אנשים רבים פונים לשירות אירוח אתרים משותף בסיסי – אך ככל שהאתר שלך גדל כך גם צרכיו.

זה’כאשר זה’הגיע הזמן להתחיל להסתכל באמצעות שרת פרטי וירטואלי (VPS).

VPS הוא צעד למעלה מאירוח משותף. אתה עדיין משתף שרת (המחשב שהופך את האתר שלך לזמין למבקרים ברשת) עם אתרים אחרים, אך ישנם הרבה פחות אתרים המשתמשים בשרת זה..

ספקי VPS בדרך כלל מעמידים לרשות מנויים יותר משאבי מערכת, מה שאומר שהאתר שלך צריך להיות מהיר יותר וענה יותר. נוסף על כך, אם אתם חווים קפיצי תנועה – אולי במהלך אירוע מכירות, או לאחר שפרסום חדשותי מרכזי על האתר שלכם – משאבי VPS יכולים להתרחב כדי לפגוש את האתר שלכם.’דרישות חדשות.

העניין הוא שיש המון ספקי VPS בחוץ, ובחירת ספק האירוח הטוב ביותר של VPS זו קריאה קשה. למזלכם, אתם’הגענו למקום הנכון. אנחנו’ביצענו עבורך את המחקר כדי להבין אילו שירותי VPS הם הטובים ביותר.

עייננו במגוון רחב של ספקי אירוח VPS, השירותים שהם הציעו ומה מבדיל אותם מהשאר. אילו תוכניות אירוח הן מציעות? מה’האם הביצועים שלהם כאילו? והאם הם מספקים עזרה ותמיכה טובה?

Contents

שמונת ספקי האירוח VPS הטובים ביותר שלנו הם:

 1. בתנועה – ספק האירוח VPS הכולל הטוב ביותר.
 2. A2 אירוח – התמורה הטובה ביותר לכסף.
 3. Bluehost – התכונות הטובות ביותר.
 4. iPage – הכי טוב לשירות לקוחות.
 5. HostGator – הכי טוב לאמינות.
 6. HostPapa – מיטב זיכרון RAM ושטח אחסון.
 7. קדימה אבא – הכי מתאים לתכונות נוספות.
 8. DreamHost – רוחב הפס הטוב ביותר.

ספקי האירוח VPS הטובים ביותר

ספקי האירוח VPS הטובים ביותר הם אלה העונים על הצרכים שלך. זה אולי נשמע מטופש, אבל זה’נכון. מציאת תוכנית VPS הטובה ביותר פירושה בחינה של המון גורמים, כמו מחיר, תכונות, תמיכה.

לכל 9 הספקים המובילים שלנו יש נקודת מכירה ייחודית משלהם. אירוח VPS אינו’לא פיתרון בגודל אחד שמתאים לכל, אז בואו’תסתכל מקרוב על כל ספק ותראה אם ​​השירות שלו נשמע כמו שאתה’מחדש מחפש.

אם באתר שלך יש הרבה דפי אינטרנט או תוכן איכותי, ספקים עם הרבה שטח אחסון צריכים להיות בראש סדר העדיפויות. כמו כן, אם אתה’אם יש לך תקציב או זקוקים לעזרה רבה, יש לתעדף ספקים עם תמחור זול ותמיכה טובה.

בתנועה

InMotion הוא הכלב הבכיר בכל הקשור לאירוח VPS. הוא מציע תכונות מדהימות, זמן עבודה סביר ותמיכה מועילה והכל במחיר הוגן. InMotion הגיעה לראש המחקר שלנו גם לאירוח משותף, מה שהפך אותו לספק האידיאלי להתחיל או לשדרג אליו.

InMotion VPS אירוחInMotion הינה הספקית המדורגת ביותר עבור אירוח משותף וגם VPS.

A2 אירוח

A2 Hosting מגישה את תוכניות VPS שלה עם חיוך ידידותי וייעוץ שלא יסולא בפז. זה’זה מושלם לאירוח חדשים, עם שירות עזרה ותמיכה אינטואיטיבי וערבות נדיבה בכל עת להחזר הכסף.

A2 אירוח VPS אירוחאירוח A2 ידוע בשירות הלקוחות שלו, כך שהוא’יש לזכור אם אתה’מחדש טירון כולל.

Bluehost

אם אתה מקלט’טרם בנה את אתרך, Bluehost הוא ספק האירוח VPS היחיד שנותן לך תחום בחינם, לצמיתות. נקודת המכירה האמיתית שלה היא איכות התכונות שלה, עם זאת, הכוללת עד 8 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM ו -4 ליבות מעבד וחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים..

אירוח VPS של BluehostBluehost הוא אחד מספקי האירוח הטובים בשוק.

iPage

ל- iPage שירות לקוחות די טוב, והיא מציעה תמיכה בצ’אט וטלפון חיה 24 שעות ביממה, מרכז ידע מעמיק וכרטיסי תמיכה. התכונות שלו גם די טובות, עם תעודת SSL כלולה וגיבוי אתרים בחינם.

אירוח VPS של iPageשם’אין להתכחש לכך ש- iPage מציעה דילים זולים, אבל אתה מקריב במהירות בשבילם.

HostGator

HostGator הוא המאסטר של אירוח. זה יצא עם ציון האירוח הראשון הכולל מהמחקר שלנו. זה’זה לא ממש שולט כשמסתכלים על אירוח VPS בבידוד, אבל זה’זה ללא ספק שפל. עם תכונות טובות וזמן הפעולה הטוב ביותר של כל ספק, אתה יכול להחמיר הרבה יותר.

אירוח VPS של HostGatorHostGator מציע את השירות הטוב ביותר סביב אירוח, ואת אירוח ה- VPS שלו כדאי לקחת בחשבון.

HostPapa

HostPapa לא’זה לא זול, אבל אף ספק אחר לא יכול להתחרות ביכולתו. HostPapa’תוכנית התמחור העליונה שכבתית מציעה מספיק זיכרון RAM (זיכרון גישה אקראית) ושטח אחסון כדי לטפל אפילו באתרי האינטרנט הגדולים ביותר.

אירוח VPS של HostpapaHostPapa נראה נהדר על פני השטח, אך היזהר מעלויות ההתחדשות היקרות.

קדימה אבא

GoDaddy טובל את בהונותיו בכל מה שקשור באינטרנט. מעבר להיותו העולם’רשם הדומיינים הגדול ביותר, יש לו גם בניית אתרים מעולה וחבילות אירוח באיכות גבוהה. אם אתה’אם אני זקוק לחנות חד-פעמית, GoDaddy יכול לעזור.

GoDaddy VPS HostingGoDaddy מציע שירותים נהדרים רבים, אך VPS אירוח אינו’זה החזק ביותר.

DreamHost

DreamHost מציע גם רוחב פס בלתי מוגבל בכל תכניותיו. התכונות האחרות שלו די מסודרות מדי, אם כי’זה לא הכי טוב אם אתה זקוק לעזרה עוזרת מדי פעם. בניגוד למתחרותיה, Dreamhost לא מצליח להציע תמיכה טלפונית וצ’אט חי.

DreamHost VPS אירוחתעריפים זולים של DreamHost הם נהדרים עבור אתרים בסיסיים, אך עשויים להיות מעט מגבילים לטווח הארוך.

השוואה בין אירוח VPS זה לצד זה

בחירת הפרט של התכונות שכל מארח VPS מציע יכולה להיות קשה. איש אינו מעוניין לבלות את סופי השבוע או בערב שלהם בהמון אתרים, בחיפוש אחר הדיל הטוב ביותר. אז, אנחנו’יש לשים את כל פרטי המפתח במקום אחד עבורך.

כאן תוכל לראות את הסכום המקסימלי של התכונות שכל ספק נותן לך, בין אם אתה מקבל גישה שורשית או לא, כל ספק’ביצועים של זמן עבודה, וציון המחקר שלנו מהבדיקה.

זה’חשוב לציין כי המחירים המוצגים להלן הם הזולים ביותר שתוכלו לקבל אירוח VPS אצל אותו ספק – ולא את המחיר שעשיתם’לשלם כדי לקבל את הקיבולת המרבית של הכל.

ספק אירוחזיכרון RAM מקסימלימעבד מקסימוםרוחב פס מקסימאליגישה לשורששטח אחסון מקסימליזמן עבודההמחיר הזול ביותרדירוג WBE בתנועה

A2 אירוח

Bluehost

iPage

HostGator

HostPapa

קדימה אבא

DreamHost

8GB56 TB&# 10003;260 ג’יגה99.97%39.99 $ לחודש90%
8GB84 TB&# 10003;150 ג’יגה99.95%49.99 $ לחודש85%
8GB43 TB&# 10003;120 ג’יגה99.98%29.99 $ לחודש84%
8GB44 TB&# 10003;120 ג’יגה99.94%24.99 $ לחודש83%
8GB43 TB&# 10003;240 ג’יגה99.99%89.95 $ לחודש83%
24 ג’יגה128 TB&# 10003;1,000GB99.97%49.99 $ לחודש81%
8GB4ללא הגבלה&# 10003;200 ג’יגה99.97%40.99 $ לחודש70%
8GBN / Aללא הגבלה&# 10007;240 ג’יגה99.95%15 $ לחודש61%

כפי שמוצג, HostPapa הוא מנצח ברור מבחינת זיכרון RAM, מעבדים ורוחב פס. זה’כדאי לציין עם זאת שכדי להשיג את הגבולות האלה, אתה’עליי לשלם 299.99 $ לחודש – התשלום הגבוה ביותר של כל תוכנית על ידי כל ספק.

עם כל מה שנלקח בחשבון, InMotion הייתה המנצחת הברורה עבורנו. אם יש לך דרישות ספציפיות, לעומת זאת, הטבלה שלנו היא דרך נהדרת למצוא את הספק המתאים לצרכים שלך.

עדיין מגרד את הראש למה פירוש כל טור? דון’אל תדאג, אנחנו’אני אסביר:

 • זיכרון RAM (זיכרון גישה אקראית) – מה שמזין את האתר שלך ומאפשר לעבוד.
 • מעבד (יחידות עיבוד מחשב) – ליבות בשרת המעבדות מידע.
 • רוחב הפס – כמות הנתונים שיכולים לזרום בין השרת, האינטרנט והאתר שלך.
 • גישה לשורש – היכולת להתאים אישית את השרת שלך על ידי התקנת תוכנה נוספת.
 • אחסון – כמות השטח שיש לך לדברים באתר שלך (תוכן, מדיה, דפי אינטרנט וכו ‘)
 • זמן עבודה – באופן עקבי האתר שלך פועל באופן מקוון.

עבור אתרים רבים הסכומים המוצגים בטבלה זו יהיו מוגזמים ומיותרים. לרוב, הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הם זמן עבודה ועלות.

בטח, זה’נחמד שיש לך שטח אחסון עצום או מגבלות רוחב פס – אבל שום דבר מזה לא משנה אם האתר שלך יירד באופן קבוע, או שאתה יכול’אני לא יכול להרשות לעצמו את החשבון החודשי!

בתנועה

ספק האירוח VPS הכולל הטוב ביותר

InMotion ProsInMotion חסרונות
ליבות מעבד, תחומים וחשבונות דוא”ל ללא הגבלהתוכניות אירוח VPS ברמה יקרה למדי
דומיין בחינם עם תוכניות של 6-12 חודשיםספקים אחרים יכולים לשפר את זמן הפעולה של 99.97%

InMotion מציב את הרף גבוה בכל הנוגע לאירוח VPS. תכונותיו בלבד קיבלו 95% בבדיקות המחקר שלנו וזה’קל לראות מדוע. כל התוכניות מגיעות עם גיבויים בחינם, גישה לשורש וליבות מעבד וחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים.

InMotion מושלם לכל עסק מתקרב או אתר אישי גדול. הוא מציע שלוש תוכניות תמחור שונות הנעות בין 39.99 $ ל 144.99 $ לחודש. בעזרת עזרה הזמינה 24 שעות ביממה דרך הטלפון, הצ’אט החי ומערכת הכרטיסים, בתוספת התחייבות להחזר כספי של 30 יום, InMotion היא הספק המושלם עבור 99% מהקוראים..

A2 אירוח

התמורה הטובה ביותר לכסף

A2 אירוח מקצועניםA2 אירוח חסרונות
התמורה הטובה ביותר לכסףאין תחום חופשי
ערבות כספית חזרה בכל עתזמן פעולה של 99.95% בלבד

אם אתה’אינך בטוח או לא בטוח לגבי אירוח VPS, A2 Hosting יכול לעזור. הגישה הידידותית והמרכזית של הלקוח גורמת לך להרגיש מוערך באופן מיידי, והצוות תמיד עומד לרשותך לעזור. בנוסף, אם אתה’אינך מרוצה מהשירות, אתה יכול לקבל החזר כספי בכל עת, ללא שאלות.

באופן תכונות, באפשרותך לבחור בין אירוח שרתים של לינוקס או חלונות, בעוד A2 מציע גם גיבויים בחינם, גישה לשורש וחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים. זה’זה קצת יותר יקר מ- InMotion, עם תוכניות שנעו בין $ 49.99 ל- $ 99.99 לחודש, אבל אתה’אני אקבל שירות אמין מאוד שמציב אותך בראש ובראשונה.

Bluehost

התכונות הטובות ביותר

Bluehost מקצועניםBluehost חסרונות
זמן עבודה 99.98%תוכניות אירוח VPS ברמה יקרה למדי
תחום חופשיכתובת IP אחת ייעודית

Bluehost ידועה יותר בזכות אירוח הוורדפרס שלה, אך עדיין יש לה את כל מה שאתה צריך משירות VPS. ואם אתה’טרם רכישת שם תחום, Bluehost היא הספקית היחידה שאנו’נבדק שנותן לך אחד ללא תשלום, לנצח.

הפיצ’רים הרגילים מוצעים כולם, ו- Bluehost מתהדרת בשעון זמן מבריק של 99.98%. תמחור אירוח VPS ברמת הכניסה הוא סביר מאוד, החל מ- $ 18.99 לחודש עבור לקוחות חדשים (שיעור חידוש ב- $ 29.99), עד 59.99 $ לחודש. אה, ואל’אל תשכח את תמיכת הלקוחות 24/7. ואם אתה’מחדש מחפש תוכנית VPS להפעיל אתר צילום בפרט, Bluehost נמצאת במקום הראשון בסקירתנו את מיטב ספקי האירוח של צלם אתרים..

לקוחות חדשים יכולים להשיג אירוח VPS החל מ- $ 18.99 לחודש באמצעות Bluehost (בדרך כלל $ 29.99)

אז מה אתה מקבל תמורת 18.99 $ לחודש?

 • תחום אתרים בחינם
 • תעודת SSL בחינם
 • התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת
 • 1 TB רוחב פס & שטח אחסון של 30 ג’יגה-בתים
 • תמיכה 24/7 באמצעות הטלפון & צ’אט חי

כל Bluehost’תוכניות אירוח VPS מגיעות עם ערבות 30 יום הכסף בחזרה, אז אם אתה’אינך מרוצה לחלוטין מהשירות שאתה מקבל, אתה’אקבל החזר מלא.

iPage

הכי טוב לשירות לקוחות

iPage מקצועניםiPage חסרונות
תחום חינם לשנהאורך זמן 99.94% ירוד
משאבי עזרה ותמיכה מרוביםרוחב פס בלבד 1 TB

ל- iPage אולי אין את התמחור הזול ביותר, תכונות מברקות במיוחד, או את הקיבולת הגדולה ביותר, אבל יש בו מעט מכל דבר. מ- RAM לגישה שורשית, גיבויים בחינם לאבטחת SSL, אתה’תהיה לי גישה לכל מה שאתה צריך.

זמן ההפעלה הוא’זה לא נהדר בהשוואה למתחרותיה, אבל אתה יכול להתנחם בתוכניות זולות – החל מ- $ 24.99 לחודש – ותמיכה 24/7. אנחנו’ד ראה ב- iPage כמארח למי שזקוק לשירות סולידי במחיר סביר – שירות הלקוחות שלה מציע את כל העזרה שתזדקק להם.

HostGator

הכי טוב לאמינות

HostGator מקצועניםHostGator חסרונות
שטח אחסון של 120 ג’יגה-בייטתוכניות תמחור יקרות
זמן עבודה 99.99%אין תחום חופשי

HostGator אכלה את התחרות על ארוחת הבוקר בכל הנוגע לשירותי אירוח כוללים, ושירות VPS שלה במיוחד הוא גם חזק מאוד. מה שמאכזב את HostGator הוא הערך שלו לכסף – בעוד שהוא מתמודד בצורה סבירה עם אוהבי InMotion על פיצ’רים, עלות התחלה של 89.95 $ לחודש מספיקה כדי לדחות את אלה בתקציב הדוק..

עם זאת, ל- HostGator יש מבצע קידום מכירות נהדר בו תוכלו לשלם רק 29.95 $ לחודש עבור שלוש השנים הראשונות, אם תתחייבו עם HostGator לטווח הארוך. יש לו גם בניית אתרים חדשה לגמרי’זה מושלם ליצירת אתרים פשוטים אם אתה’אתה עדיין צריך להכין משלך.

HostPapa

מיטב זיכרון RAM ואחסון

HostGator מקצועניםHostGator חסרונות
יכולת מדהימה עם התוכנית הקיצוניתתוכניות יקרות
דומיינים וחשבונות דוא”ל ללא הגבלהאין גיבויים בחינם

HostPapa דומה לאותו שם פיצריה’אני לא מגיש דברים בחצאים. אם אתה צריך לארח אתר מאסיבי, מפוצץ בגדלי קבצים גדולים, תוכן ברזולוציה גבוהה, ודפי אינטרנט רבים יותר ממה שאתה יכול לנער עליו, HostPapa הוא בשבילך.

עם זאת, שימו לב – ישנם כמה מלכודות נפוצות שרבים נופלים לתוכם. ראשית, מחירי המבצע מוצעים רק למשך חודש, ואחריה אתה’משלמת בין $ 49.99 ל- $ 299.99 לחודש עבור כל אחת מחמש התוכניות שלה. שנית, ערבות 30 החזר הכסף תקפה רק למי שמנוי לשנה ומעלה. לכל אחד אחר יש רק 48 שעות לתבוע החזר.

קדימה אבא

הכי טוב לתכונות נוספות

קדימה אבא מקצועניםקדימה אבא חסרונות
רוחב פס בלתי מוגבלאין צ’אט חי 24 שעות ביממה או תמיכה בכרטיסים
גם שרתי לינוקס וגם חלונותאין התחייבות להחזר כספי

GoDaddy הוא אחד המותגים המפורסמים ביותר באתר. בין שאתה מכיר את זה כמו העולם’רשם הדומיינים הגדול ביותר, בונה אתרים קלאסי, או אכן עבור שירות אירוח אתרים שלו, GoDaddy הוא ספק שמציע הכל..

קדימה אבא’אירוח VPS די צנוע, אבל יש’מספיק עם זה בכדי לספק את מרבית האנשים. אם אתה’אתה עדיין צריך להתחיל וצריך חנות חד-פעמית כדי לבנות ולארח את האתר שלך, אנחנו יכולים’אני לא ממליץ על GoDaddy מספיק.

DreamHost

רוחב הפס הטוב ביותר

DreamHost מקצועניםDreamHost חסרונות
חשבונות דוא”ל ודומיינים ללא הגבלהאין תמיכה בצ’אט חי
רוחב פס בלתי מוגבלשטח אחסון של 30 ג’יגה בלבד בתכנית בסיסית

אוקיי, אוקיי, אז DreamHost הוא לא’אני ממש הכי טוב בכל דבר. אבל רוחב הפס הבלתי מוגבל הוא עדיין משהו שצריך להתגאות בו – הוא’זה מוצע רק על ידי שני ספקים אחרים! זה’זה גם מארח ה- VPS הזול השני מאחורי 1&1 IONOS, עם מחיר התחלתי של $ 15 בלבד לחודש.

באופן מעצבן, DreamHost היא הספקית היחידה ברשימה זו שלא מעניקה לך גישה לשורש, והיחידה עם כמות לא מעיקה של ליבות מעבד. שם’זה גם לא תומך בטלפון או בצ’אט חי, ומשך זמן ממוצע של 99.95%. DreamHost הוא מקרה קלאסי של קבלת מה שאתה משלם עליו – אבל שוב, 1&1 IONOS זול וטוב יותר!

איך בוחרים את ספק האירוח VPS המתאים?

ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כשמחפשים ספק אירוח VPS. חלק גדול ממנו תלוי בצרכיך וגם באתר שלך.

כל מה שנחשב, ישנם כמה גורמים סטנדרטיים שכולם צריכים לבדוק בהם בבחירת מארח. אלו הם:

 • זמן עבודה – זה קריטי לכל אתר. אף ספק לא יכול להבטיח זמן עבודה של 100%, אך ככל שתוכלו להגיע לאתר שלכם שלא יירד לעולם, כך ייטב.
 • גישה לשורש – אם אתה’אתה יכול יותר מבחינה טכנית, שיש גמישות רבה יותר והתאמה אישית רבה יותר בשרת שלך הוא מבריק. אתה יכול להתקין תוכנה נוספת העומדת באתר שלך’הצרכים שלה, ולהגדיל את ביטחונה.
 • רוחב הפס – בדומה לזמן הפעילות, רוחב הפס הוא דבר שכל האתרים סומכים עליו. כמעט מחצית ממשתמשי האינטרנט מצפים שעמוד אינטרנט יטען תוך שתי שניות, כך’זה חיוני באתר שלך יש רוחב פס רב.

8 ספקי אירוח VPS הטובים ביותר: מסקנה

כעת צריך להיות לך רעיון ברור באמת לא רק מי הם ספקי האירוח הטובים ביותר ב- VPS, אלא על מה כל אחד מהם טוב במיוחד. לסיכום, כאן’זה הרשימה שוב:

8 ספקי האירוח הטובים ביותר VPS: ה- Roundup

 1. בתנועה – ספק האירוח VPS הכולל הטוב ביותר.
 2. A2 אירוח – התמורה הטובה ביותר לכסף.
 3. Bluehost – התכונות הטובות ביותר.
 4. iPage – הכי טוב לשירות לקוחות.
 5. HostGator – הכי טוב לאמינות.
 6. HostPapa – מיטב זיכרון RAM ושטח אחסון.
 7. קדימה אבא – הכי מתאים לתכונות נוספות.
 8. DreamHost – רוחב הפס הטוב ביותר.

InMotion היה המנצח הברור עבורנו כשלקח בחשבון תכונות, תמיכה, זמן עבודה וערך. הוא מציע את שירות האירוח VPS הטוב ביותר בכל רחבי לוח, ואמור להיות ספק עבור רוב הקוראים.

אירוח A2 טוב במיוחד לאנשים שאינם טכניים בגלל העזרה והתמיכה המצטיינים שלו, בעוד HostGator’uptime פשוט יכול’לא יתאימו. גם GoDaddy הוא אפשרות נהדרת אם אתה’אתה עדיין בונה אתר ורוצה לעשות הכל במקום אחד.

הדרך היחידה שאתה’עם זאת, אני אדע לדעת בוודאות, זה על ידי בחינתם. לכל ספק (בר GoDaddy ו- DreamHost) יש ערבות להחזר כספי, אז זהו’שווה לנסות אחד למשך חודש בערך כדי לראות מה אתה חושב.

ספקי האירוח VPS הטובים ביותר: שאלות נפוצות

מה’זה ההבדל בין VPS לאירוח משותף?

גם VPS וגם אירוח אתרים משותף פירושו שיתוף חומרה ייעודית עם לקוחות מרובים. ההבדל הגדול הוא שעם VPS, פחות חשבונות דורשים משאבי חומרה. אתה מקבל גם ערבויות לביצועים טובים יותר באמצעות VPS לעומת אירוח משותף.

מה’זה ההבדל בין VPS לשרת ייעודי?

VPS הוא סביבה וירטואלית הפועלת על חומרה ייעודית, ועליה לשתף חומרה זו עם מספר לקוחות אחרים. שרת ייעודי, בינתיים, מספק גישה בלעדית לחומרה. אירוח ייעודי נחוץ רק לאתרי ענק, מכיוון שהעלות משמעותית יותר מאשר אירוח משותף או שרתים פרטיים וירטואליים.

מהו שרת וירטואלי?

שרת וירטואלי הוא בעצם מחשב העמיד פנים הפועל בתוך מחשב פיזי. מכיוון ששרתים כה חזקים, והדרישות עליהם שונות ממחשב שולחני, זה מסתדר די להפעלת שרתי וירטואלי מרובים על פיסת חומרה אחת..

לשם מה אתה יכול להשתמש ב- VPS?

הסיבה הברורה והפופולרית ביותר עבור VPS היא הפעלת אתר יחיד, או אתרים מרובים. עם זאת, אתה יכול להשתמש בהם כמעט לכל דבר שדורש גישה לאינטרנט – כגון יישום אינטרנט כמו Nextcloud להפעלת חלופת Dropbox משלך – או ליצירת רשת פרטית וירטואלית משלך בכדי לאבטח טוב יותר את חיבור האינטרנט למחשבים הניידים שלך. מכשירים.

איזה ספק אירוח VPS הוא התמורה הטובה ביותר לכסף?

ספק האירוח VPS הזול ביותר הוא 1&1 IONOS, שתוכנית VPS S שלה עולה בסך הכל $ 2 לחודש. אנחנו’עם זאת, אני טוען ש- InMotion מעניקה לך את התמורה הטובה ביותר לכסף – יש לה את התכונות הטובות ביותר, מציעה אחריות של 90 יום, הכסף-חוזר, ומתחילה החל מ -29.19 $ לחודש בלבד במבצע..

איזה ספק אירוח VPS הוא הטוב ביותר לעסקים קטנים?

זה באמת תלוי במה העסק שלך’ האתר מיועד. רובם ימצאו את InMotion הכי טוב, כי במילים פשוטות, יש לו את התכונות הטובות ביותר. זה גם נותן לך חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים – בונוס נהדר לעובדים – ומאפשר לארח אתרים מרובים, אם יש לחברה שלך יותר מאחד..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me