3 בוני אתרים בעלי יכולת תגובה מהירה להפליא לשימוש בשנת 2020

כיצד ליצור בניית אתרים מגיבההגלישה באינטרנט באמצעות מכשיר סלולרי היא הנורמה בימינו והידיעה כיצד ליצור אתר מגיב למכשירים ניידים הפכה חשובה יותר ויותר..


תאר לעצמך אם מישהו ביקר באתר שלך וזה נראה די נורא במכשיר הנייד שלו, מה אתה חושב שהוא יעשה הלאה? ההימור שלי הוא שהם עשויים לעזוב ולחפש במקום אחר.

זה’זה קשה מספיק כדי להגיע למבקרים באתר שלך, אז אם הם עוזבים כי האתר שלך לא עשה זאת’זה לא נראה מאוד ידידותי למשתמש במכשיר נייד זה בעיה ממש גדולה.

אז הידיעה כיצד ליצור אתר מגיב למכשירים ניידים היא למעשה קריטית למדי להצלחה שלך.

במאמר זה, אנו’אני אבדוק מה בדיוק אתר מגיב למובייל (במונחים פשוטים, לא חנון) ואחת הדרך הקלה והמהירה ביותר ליצור אתר – באמצעות בונה אתרים מגיב, כגון המרחב, וויבי או 1&1.

1

מהו אתר רספונסיבי נייד?

במונחים פשוטים שאינם טכניים, אתר מגיב לנייד הוא אתר המגלה באיזה מכשיר האורח שלך משתמש (סמארטפון, טאבלט או מחשב שולחני), ומתאים אוטומטית את הפריסה של אתר האינטרנט שלך כך שתתאים לגודל של המכשיר ש’משתמשים בו.

אתה לא’אני צריך להיות מדען טילים כדי לדעת שמסך טלפון נייד קטן בהרבה ממסך טאבלט, שהוא הרבה יותר קטן ממסך מחשב שולחני / מחשב נייד..

בונה אתרים רספונסיבי - השוואהאתה רוצה שהאתר שלך ייראה הרבה יותר דומה לזה שמשמאל, מימין?

אם אתה מנסה לחסום את האופן שבו אתר אינטרנט נראה על גבי מסך גדול יותר (כמו המחשב הנייד או שולחן העבודה שלך) למסך טלפון נייד זעיר, זה הופך אותו למאתגר באמת עבור המבקר שלך לגלוש באתר האינטרנט שלך..

הם’אני בסופו של דבר תנער את אגרופיהם באוויר, יקלל בקול רם כמה פעמים, ונעבור למתחרים שלך’ אתר אינטרנט.

סרקזם הצידה, מה שמקל על תוכן האתר שלך לקריאה על גבי מסך זעיר הוא קריטי ביותר לשמירת המבקר באתר שלך בימינו – ועיצוב מגיב לנייד יכול לעזור לך להשיג בדיוק את זה.

2

כיצד אתר רספונסיבי יכול לעזור לך?

בפשטות רבה, מה שיעשה אתר מגיב למכשירים ניידים, הוא לארגן מחדש את התוכן ואת סרגל התפריטים באופן אוטומטי כך שהם ישתלבו היטב במסך קטן יותר.

סרגל התפריטים בדרך כלל מכווץ לכרטיסייה כך שזה’זה נגיש כשאתה לוחץ על לחצן שורת התפריט.

מצד שני, עבור אתרים שאינם מגיבים לנייד, כל פריטי התפריט שלך בדרך כלל מכווצים לגודל הנמלים שבהם הוא’כמעט בלתי אפשרי לראות אותם אלא אם כן יש לך זכוכית מגדלת – לעולם אל תנסה להקיש עליהם כדי להגיע לדפים מסוימים.

קטעי התוכן השונים באתר האינטרנט שלך מסודרים מחדש אוטומטית לעמודה אנכית, כך שהצפייה נעימה בהרבה.

באתרי אינטרנט שאינם מגיבים לנייד, התוכן / הטקסט שלך פשוט מכווצים לגדלים הדומים לחול (אוקיי, אז קצת הגזמה כאן, אבל תבינו את העניין).

כיצד ליצור אתר רספונסיבי - מגיב לניידעיצובים מגיבים למכשירים ניידים מסדרים מחדש את התוכן שלך בניידים באופן אוטומטי כדי להקל על הקריאה.

תאר לעצמך אם היו לך 3 עמודות עם תמונות וטקסט, ונסה לחסום את זה למסך טלפון נייד זעיר, זה’אני אהיה די קשה לקרוא.

אז מה שעושה אתר אינטרנט מגיב לנייד באופן אוטומטי, זה לסדר מחדש את 3 העמודות לטור אנכי, מכיוון שגודל התוכן / טקסט לפחות קריא על גבי מסך קטן יותר.

זה ישפר משמעותית את המבקרים שלך’ חוויות משתמש.

3

כיצד ליצור אתר רספונסיבי עם בונה אתרים רספונסיבי

אם אתה’לגבי גורו קוד, אתה יכול לתקן תבנית שהיא מגיבה לנייד. אבל 99.9% מכלל האוכלוסייה אינם גורואים קוד, אז אל’אל תהיי כל כך קשה בעצמך.

אז מה אתה יכול לעשות?

הפיתרון הקל ביותר הוא להשתמש בכלים שיעזרו לכם ליצור אתר מגיב.

ישנם בוני אתרים מגיבים שיכולים לעזור לך ליצור אתר מבלי שאתה יודע לכתוב שורת קוד אחת.

הכלים שלהם קלים מאוד לשימוש – פשוט גרור ושחרר את התוכן שלך לתבנית ותוכל לפרסם אתר מגיב משלך לנייד.

אתה כבר לא צריך להיות גאון טכני כדי לבנות את האתר שלך. הימים ההם חלפו מזמן ובוני אתרים מסוימים (להלן) יסייעו לכם להבטיח שהאתר שלכם מותאם במאה אחוז לנייד.

כשאתה נרשם להשתמש באחד מבוני אתרים אלה, הם נותנים לך את כל הכלים להוסיף תוכן לאתר שלך והם מארחים עבורך את האתר, כלומר האתר שלך יכול להתקיים באינטרנט.

דון’לא יודע מה פירוש אירוח? ובכן, החדשות הטובות הן שאתה לא’אני חייב. הם מתמודדים עם כל הדברים הטכניים האלה עבורך, כך שתוכל פשוט להתמקד בהכנסת התוכן שלך לאתר עם כלי הגרירה והשחרור שלהם..

נשמע קל מדי נכון? זה.

הטכנולוגיה הקלה מאוד על בניית אתרים ידידותיים לנייד בימינו. אני מתכוון להסתכל בפייסבוק. הם’מחבר בין מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם. אז זה’לא מפתיע שיש כלים בחוץ שיעזרו לך לבנות אתרים מבלי שתגע בקודים כלשהם.

מהם חלק מבוני האתרים המגיבים האלה?

ישנם כמה בוני אתרים בעלי יכולת תגובה טובה שתוכלו לבדוק.

כולם כוללים תקופות ניסיון בחינם אז אתה’אינך מחויב לשלם לאף אחד מהם כלל בכדי להשתמש בכלים שלהם. אתה צריך להירשם לתכניות שלהם רק אם אתה שמח שהם כן’אתה באמת מועיל לך.

4

אתר רספונסיבי עם ריבוע המרחב

המרחב הוא ככל הנראה בונה האתר המגיב הטוב ביותר בשוק כיום.

הם מאפשרים למשתמשים שאינם טכניים לבנות אתרים יפים ומקצועיים למראה כל התבניות שלהם מאוד מלוטשות ומהממות.

בדוק את הסרטון הזה כדי לראות מה יכול Squarespace:

הם מתמקדים כל כך בעיצוב שאתה יכול לגרום למבקרים שלך להרגיש כאילו אתה’יש לנו את האתר המותאם אישית באלפי דולרים (אבל אתה’אתה באמת משלם הרבה פחות – עיין בסקירת התמחור המרחב שלנו לפרטים נוספים).

אתר מגיב לריבועהתבניות של Squarespace תגדירו את האתר שלכם מהמתחרים, על שולחן העבודה, הנייד והטאבלט.

המרחב הם מובילים בשוק ביצירת אתרים מגיבים, אנו שומעים עליהם חוויות משתמש חיוביות כל הזמן.

לא רק המשתמשים מרוצים מהאופן בו הם מצליחים ליצור אתרים נאים למראה, הם’אתה שמח גם ש- Squarespace מספק תמיכה 24/7, שם הם עונים על שאלות הדוא”ל שלך תוך פחות משעה.

5

אתר רספונסיבי עם

וויבי הוא מושך למטה, בונה האתר הגרוע והקל ביותר להשתמש בו. אז אם אתה חושש מוות מכל טכנולוגיה כלשהי, הם’אתה מועמד טוב לבדוק.

הם לא’אין לי כלים רבים כמו Squarespace, אבל זה’בכוונה לשמור על ממשק המשתמש שלהם מינימליסטי ופשוט. זה לא’זה לא אומר שהם יכולים’לא יעזור לך לבנות אתר טוב ומראה פונקציונאלי – הם יכולים!

לבנות אתר רספונסיבי עם קטלניותWeebly הוא הקל ביותר לשימוש בונה אתרים מגיב שקיים בשוק כיום.

רק להיות מודע לכך שלמרות שווילי’אתרי האינטרנט מגיבים לנייד (ראו את התכונות הניידות שלהם כאן), אוסף העיצובים שלהם לא נראה טוב כמו Squarespace’s.

אם עיצוב באמת חשוב לך, Squarespace יהיה טוב יותר עבורך. אבל אם הפשטות וקלות השימוש חשובים יותר מעיצוב, ווילי הוא מועמד חזק.

זה לא אומר כי Squarespace אינו קל לשימוש בשום אמצעי. אנחנו’אתה רק אומר ש- Weebly הוא אפילו קל יותר, אבל החלפה היא שתבניות העיצוב שאתה מקבל מ- Weebly אינן נראות מקצועיות ומעודכנות כמו מה שאתה מקבל מ- Squarespace..

דבר אחרון – וויבי לא’אין לי ניסיון מוגבל בזמן. כך שתוכל להמשיך להשתמש ב- Weebly בחינם כל עוד אתה רוצה, עד שאתה מוכן לשדרג. כמובן שמספר הכלים ושירותי התמיכה אליהם הגישה אליכם כמשתמש בחינם יוגבל. אבל אתה יכול לקחת את הזמן שלך לבנות אתר שניתן להציג לכל הפחות, בחינם.

6

אתר רספונסיבי עם 1&1

1&בונה אתרים 1 הוא בונה אתרים קל לשימוש שיש לו תמיכת לקוחות מעולה אם אתה נתקע. אז אל תדאגו אם אתם חושבים שאתם’אני זקוק לקצת עזרה בדרך ליצירת האתר המגיב שלך.

אבל, אם תבחר 1&1, זה’לא סביר שאתה’אני נשען על צוות התמיכה שלהם, מכיוון שהם מקלים על בניית אתרים כל כך, הם כמעט נותנים ל- Weebly רווח לכספם (כמעט, אך לא ממש).!

כל 1 & 1’תבניות s ידידותיות להתקנים ניידים, ומבחר טוב מגיב. אם זה’זהו אתר מגיב לחלוטין שאתה רוצה, וודא שאתה בוחר תבנית עם פונקציונליות זו.

1 & 1’תבניות s נועדו ליצור אתרים פונקציונליים וקלים לשימוש. אבל אם אתה’בכל הנוגע למראה מסוגנן, Squarespace עשוי להיות בונה האתר המגיב עבורך.

כיצד ליצור אתר מגיב 1and1 - -1&יש לי תצוגות מקדימות נהדרות של תבניות המקלות עליכם לראות כיצד ייראה האתר שלכם בשולחן העבודה ובנייד.

אתה’אתה בטח תוהה כמה 1&אני אחזיר אותך, נכון? ובכן, אין להם תוכנית בחינם, אבל יש להם כמה הצעות מיוחדות מעולות. אם אתה נרשם לשנה, אתה יכול לקבל 1&1 תמורת רק $ 1 לחודש!

ז

כיצד ליצור אתר רספונסיבי: מסקנה

ככל שיותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים הניידים שלהם כדי לגלוש באינטרנט, כך שהאתר שלך ידידותי לנייד הופך להיות חשוב יותר ויותר.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שאתרך יהיה מוכן יותר למבקרים ניידים בשנים הבאות הוא ליצור אתר מגיב.

יצירת אתר מגיב למכשירים ניידים אינה קשה כפי שאפשר לחשוב בימינו, כמו בוני אתרים מגיבים כמו המרחב, וויבי ו 1&1 הקלו עליך למדי, גם אם אינך’טכנולוגיה מתמצא.

אם יש לך מחשב, חיבור לאינטרנט ויכול לגרור דברים סביב המסך שלך, אתה יכול גם לבנות איתם אתר.

בניית אתר משלך אינה עוד פרויקט יקר במיוחד. בוני אתרים גובים מכם תשלום שקוף וחודשי עבור שירותיהם. אז אתה’אינך מוסר אלפי דולרים לפרילנסר אקראי מבלי לדעת מה אתה’אתה נכנס לעצמך.

(הערה: אם אתה רק מתחיל את אתרך הראשון, אני ממליץ לך לנסות לבנות את אתרך בגרירה & זרוק בונה אתרים בעצמך. למה לא צריך’האם אתה עדיין לא שוכר מעצב או מפתח? ראה את הדיון שלנו כאן.)

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? זה! ואתה צריך לראות את זה בעצמך כדי להאמין בזה.

אתה’מחדש רק כמה לחיצות מבעלות על אתר ידידותי לנייד באופן מקוון. הגיע הזמן להשוויץ בפני חבריך ובני משפחתך!

הו עוד דבר אחד – אם אתה’אינך בטוח כיצד לבחור את תבנית העיצוב המתאימה לאתר שלך, יש לנו הדרכה כאן שתראה לך את 3 הקריטריונים הפשוטים לבחירת העיצוב הנכון המתאים לצרכים שלך..

עכשיו אתה יודע כמה קל ליצור אתר מגיב, עקוב אחר הקישור לבונה התגובה שבחרת כדי להתחיל:

  • נסה את המרחב בחינם למשך 14 יום
  • נסה Weebly בחינם
  • נסה 1&בונה אתרים 1

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me