עלות תחזוקת אתר

כל מה שצריך לדעת על עלויות תחזוקת אתר

לא משנה כמה עולה לתחזק אתר, העלות של אי תחזוקתו בהחלט תהיה גבוהה יותר. דמיין אותך’בנינו בית חדש ויפה ואז השאירו אותו ללא מגע במשך שנה. היו כל מיני נושאים, החל מאבטחה חלשה, לבעיות חימום ואינסטלציה, ועד דשא מגודל בחצר… בקיצור, המבקרים יביטו מבט אחד במקום ויסובבו!


זה’זה בדיוק מה שאתה לא’אני לא רוצה שאנשים יעשו זאת כאשר הם ילחצו לאתר שלך’דף הנחיתה של. אתר אינטרנט יכול להיות מיושן ולא בטוח אפילו יותר מהר מבית, כך’חשוב להישאר מעודכן. החדשות הטובות הן, שתמחור תחזוקת אתרים יכול למעשה להיות זול מאוד. אלה הם המרכיבים החיוניים בתחזוקת האתר ומחיריהם:

פירוט: עלות תחזוקת אתר

 1. שמות מתחם – 10-20 דולר לשנה.
 2. תעודות SSL – 24-199 דולר + לשנה.
 3. ספקי אירוח אתרים – 2.75-15.00 דולר לחודש.
 4. אירוח דוא”ל – 1-5 דולר לחודש.
 5. תמיכה טכנית – 0-1,000 דולר לחודש.

בנוסף לצרכים האלה, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם בחינם, או למיקור חוץ לצד שלישי תמורת עלות נוספת:

 1. אופטימיזציה למנועי חיפוש – עשה זאת בעצמך בחינם / למיקור חוץ עבור $ 200-800 לחודש.
 2. מהירות טעינה – עשה זאת בעצמך בחינם / למיקור חוץ בממוצע 50-3,000 $.
 3. עדכוני תוכן – עשה זאת בעצמך בחינם / למיקור חוץ בממוצע 500-3,000 דולר.

אנחנו’בהמשך נדון בכל האלמנטים הללו. אבל ראשית, אנחנו’אתה הולך לדבר על בוני אתרים – הם’אתה הכלי הראשון בארסנל הדיגיטלי שלך, ורבים מעלויות התחזוקה האמורות לעיל מגיעות למעשה כלול במחיר של בונה אתרים.

בוני אתרים

עלות ממוצעת: 10-30 דולר לחודש

דף הבית של בונה האתר

בונה האתר שלך הוא הלחם והחמאה של האתר שלך (למקרה שלא עשית זאת’אני לא מקבל את זה מהשם). היופי של רוב בוני האתרים הוא שהם’אני אדאג למרכיבים הטכניים יותר של תחזוקת האינטרנט עבורך, כגון עדכון מסגרות תוכנה. בוני גרירה ושחרור הם אתר האינטרנט של הקלה ביותר, המהירה ביותר והכי משתלמת דרך ליצור אתר יפה.

הדבר הטוב ביותר בבוני אתרים הוא שהעלות החודשית שלהם כבר כוללת המון אלמנטים תחזוקה שאתה’אחרת צריך לחשוב על עצמך. כשאתה משלם 10-30 דולר לחודש עבור בונה אתרים, אתה’בדרך כלל אכלל שם תחום, אבטחת SSL בסיסית ותמיכה טכנית. במקרים מסוימים, אתה’עלי לשלם כדי לחדש את שם הדומיין שלך לאחר השנה הראשונה.

העלות החודשית של בונה אתרים משתנה בהתאם לבונה הספציפי שאתה בוחר, וכמות התכונות שאתה בוחר. רוב התוכניות הבסיסיות מציעות כמויות אחסון מוגבלות, בעוד שהתוכניות המתקדמות יותר לרוב מציעות יכולות ניתוח ורוחב פס בלתי מוגבל. בדוק את המחירים החודשיים של התוכניות הבסיסיות מפלטפורמות מובילות כמו Wix, Squarespace ו- Weebly למטה:

בונהמחיר (מחויב מדי שנה)
וויקסתוכנית משולבת – 13 $ לחודש
המרחבתוכנית אישית – 12 $ לחודש
וויביתוכנית פרו – 12 $ לחודש

אנחנו’יש דירוג בראש 10 בוני אתרים הטובים ביותר מבוסס על מחקר נרחב, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת.

התראת ספוילר: Wix תופס את המקום הראשון – ואתה יכול לקרוא את העומק שלנו ביקורת Wix כדי לגלות מדוע.

עכשיו, בואו’מפרק כל עלות תחזוקה באתר בנפרד.

שמות מתחם

עלות ממוצעת: 10-20 דולר לשנה

האתר החוזר הבולט ביותר עלה לך’המפגש הוא עלות שם הדומיין שלך. שם התחום שלך הוא האתר שלך’s “כתובת” באינטרנט, וזה’זה לא רכישה חד פעמית. רוב רשמי שמות הדומיינים מחייבים על בסיס שנתי, ואתה’אני רוצה להישאר מעל העלות השנתית כדי שתוכל לשמור על הבעלות על שם התחום שלך.

עלות שם הדומיין שלך תשתנה בהתאם למחיר סיומת (למשל. Com, .net) וה- רשם אתה בוחר. למטה, אנחנו’סיכמנו את העלויות של כמה תוספים פופולריים וכיצד הם משתנים בעת הרכישה דרך הרשמים השונים NameCheap, GoDaddy ו- HostGator:

רשם.com.org.לנו.אנישם צ’יפקדימה אבאHostGator
8.88 דולר לשנה11.98 דולר לשנה3.88 $ לשנה3.88 $ לשנה
99¢/ שנה10.17 דולר לשנה7.99 $ לשנה3.49 $ לשנה
12.95 $ לשנה12.95 $ לשנה5.95 $ לשנה15.00 $ לשנה

רשמי שמות דומיינים גובים גם יותר לאחר השנה הראשונה – או במילים אחרות מחיר חידוש של שם הדומיין שלך יהיה בדרך כלל גבוה יותר מ- מחיר פתיחה מהרכישה הראשונה שלך. באופן כללי, עלויות שם דומיין מבוא עבור תוספים פופולריים כמו. Com ו .org עולים 3-12 דולר לשנה, ואילו חידוש שם דומיין עולה 10-20 $ לשנה.

יש לך עוד שאלות? אנחנו’כתבנו מדריך מעמיק ל – כמה שם תחום צריך לעלות.

תעודות SSL

עלות ממוצעת: 24-199 דולר + לשנה

אישורי SSL מצפינים מידע העובר דרך אתר האינטרנט שלך ושומרים על מבקרים’ מידע בטוח. לא משנה איזה סוג אתר אתה’אם אתה רץ, אבטחה היא אחת ההוצאות הכדאיות ביותר שאתה’אני אצטרך. אם המבקרים לא’אני לא רואה את האתר שלך אמין, זה ישפיע על המעורבות. למעשה, 75% מהנשאלים בסקר אחד אמרו שהם ינטשו עסקה מקוונת אם הם ירגישו שהאתר אינו מאובטח. גם אם אתה’אם איננה מפעילה אתר מסחר אלקטרוני, גוגל מעדיפה אתרים עם SSL, ולכן הוספת שכבת האבטחה הנוספת הזו היא עדיין עלות תחזוקה חשובה לאתר.

אז, מה אנשים מחפשים כדי לראות אם האתר שלך מאובטח? סמל המנעול ו “https: //” בשורת הכתובות שניהם מעידים על אישור SSL (שכבת שקעים מאובטחים). בדוק כיצד הם נראים למטה:

מנעול SSL

מרבית ספקי אירוח אתרים מציעים גרסה בסיסית של הגנת SSL בחינם דרך ה- Let ללא מטרות רווח’הצפנה. עם זאת, אם ברצונך לשדרג לרמה חזקה יותר של הגנת SSL (אנחנו’אני ממליץ על כך לאתרי מסחר אלקטרוני, מכיוון שהמבקרים ישתפו את פרטי התשלום שלהם), השלב הבא יהיה לקנות אבטחת SiteLock, שתוכלו לרכוש באמצעות ספק האירוח שלכם בסביבות 2 $ לחודש – לא יקר מדי, בהתחשב בכך שאנחנו’צפויה להוציא כ- 6 טריליון דולר ברחבי העולם על אבטחת סייבר עד 2021! נעילת אתר’התכונות הנוספות כוללות סריקות יומיות של תוכנות זדוניות, הסרה אוטומטית של תוכנות זדוניות ומעקב אחר הרשימה השחורה של גוגל.

דון’לא רוצה לשלם יותר ממה שאתה צריך? בדוק את 10 ספקי אירוח SSL בחינם הטובים ביותר.

ספקי אירוח אתרים

עלות ממוצעת: $ 2.75-15.00 לחודש

ספק אירוח

אם אתה’אתה משתמש מחדש בונה אתרים, ואז אירוח אתרים הוא הוצאה נוספת שתמיין עבורך. לעומת זאת, אם אתה’אתה משתמש במערכת ניהול תוכן (CMS) כמו WordPress, אז אתה’עלי למצוא ספק אירוח אתרים. ספקי אירוח אתרים מפעילים את האתר שלכם ומחליטים הכל החל מהמהירות של טעינת הדפים ועד כמה קבצים תוכלו לאחסן. בעיקרון, אירוח הוא חלק מהותי מעלות התחזוקה של אתר.

אירוח אתרים הוא גם תשלום חוזר ואתה’עלי לתקצב כדי לשמור על אתר שלך פועל – תרתי משמע. הסיבה לכך היא שגורמים כמו זמן פעילות באתר תלויים גם בספק האירוח שלך.

עלויות האירוח משתנות בהתאם ספק אירוח ו סוג אירוח. הסוגים הנפוצים ביותר של אירוח הם אירוח משותף, VPS, ענן ואירוח ייעודי. אירוח משותף הוא הסוג הזול ביותר, והוא עדיין יכול לענות על הצרכים של אתרי האינטרנט הקטנים והבינוניים ביותר. למטה, אנחנו’תיארתי את עלות רכישת תוכנית משותפת ברמה בינונית משלושה מספקי האירוח המשותפים המובילים:

ספק אירוחמחיר (מחויב מדי שנה)
בתנועהתוכנית חשמל – 8.49 דולר לחודש
HostGatorתכנית לתינוקות – 3.95 דולר לחודש
A2 אירוחתוכנית סוויפט – 4.90 $ לחודש

רוצים אפשרויות נוספות? עיין בדירוג המלא שלנו ב- 8 ספקי האירוח המשותפים הטובים ביותר

קבל מידע נוסף על מחירים עם ההתפלגות שלנו של כמה צריך לארח אתרים

אירוח משותף יעשה את העבודה עבור רוב האתרים, אך אם אתה’אתה מנהל בלוג גדול או חנות מסחר אלקטרוני בינונית עד גדולה’אני רוצה לשקול אירוח VPS במקום זאת. בעוד אירוח משותף פירושו שיתוף שרת’משאבים עם אתרים אחרים, VPS אירוח פירושו להקצות משאבי שרת רבים יותר לאתר שלך. תוכניות VPS חזקות יותר, ולכן יקרות יותר, כפי שתוכלו לראות בהמשך:

ספקמחיר (מחויב מדי שנה)
בתנועהתוכנית VPS-1000 – 22.99 $ לחודש
HostGatorתוכנית Snappy 2000 – 19.95 $ לחודש
A2 אירוחכוח + תוכנית – 25.00 $ לחודש

אתרי מסחר אלקטרוני גדולים מאוד צריכים בסופו של דבר לשקול לשדרג לתוכנית אירוח ייעודית, שעולה בין 80-300 דולר לחודש. עם אירוח מסוג זה מוקדשים שרת וכל משאביו לגמרי לאתר שלך, כך שהעסק שלך זכה’לא יושפע מתנודות אצל מישהו אחר’תנועה או קבצים.

ראש בראש – אירוח אתרים ומחירי מבוא

ללא קשר לתוכנית ולספק שתבחרו בסופו של דבר, עלות אירוח האינטרנט שלכם תעלה באופן ניכר לאחר השנה הראשונה. זו הוצאה בלתי נמנעת למדי, וכדאי לדעת עליה. לדוגמה, תוכנית ה- InMotion VPS בסך 22.99 $ לחודש שהוזכרו לעיל מתחדשת במחיר של 64.99 $ לחודש לאחר השנה הראשונה..

אם אתה’אינך בטוח לאיזה סוג אירוח האתר שלך צריך, אתה יכול לקחת את האתר שלנו חידון אירוח אתרים לקבל הצעה מותאמת! אם אתה’תקוע בין כמה אפשרויות שונות, התייעץ עם שלנו תרשים השוואה בין אירוח אתרים לקבל החלטה מושכלת.

אירוח דוא”ל

עלות ממוצעת: 1-5 דולר לחודש

“אירוח דוא”ל” פירושו להיות בעל שרת דוא”ל מותאם אישית לאתר שלך, שיכול להכיל כתובות דוא”ל @ yourdomain.com ולהעניק לאתר שלך לגיטימציה רבה יותר. בדומה לאבטחת SSL, אירוח דוא”ל בסיסי זמין בחינם מספקי אירוח רבים, אך בעלי אתרים רבים בוחרים לשלם יותר כסף עבור יותר תכונות ויכולות..

דף הבית של דוא

לדוגמה, Bluehost’אירוח דוא”ל, אותו אתה יכול לקנות כתוספת לתוכנית אירוח רגילה, עולה בשנה הראשונה $ 2.99 לחודש (הוא מתחדש ב- $ 4.99 לחודש) וכולל:

 • מיילים ולוחות שנה
 • גישה לאינטרנט של Outlook
 • אחסון אימייל של 15 ג’יגה-בייט

אירוח בדוא”ל הוא הוצאה הכרחית עבור אתר עסקי, מכיוון שיש כתובות דוא”ל שמתארחות @ הדומיין שלך מגדילה את האתר שלך’המקצוענות. מצד שני, אם אתה’אם אתה מנהל אתר אישי, אירוח בדוא”ל הוא תוספת נהדרת אם יש לך קצת תקציב נוסף לבזבז – אבל אם לא, אל’לא להזיע אותו!

תמיכה טכנית

עלות ממוצעת: 0-1,000 $ + לחודש

שני בוני אתרים וספקי אירוח אתרים מקיימים צוותי תמיכה לקוחות ללקוחות שיעזרו לכם להתמודד עם קשיים טכניים ללא עלות. עם זאת, אם אתה מעוניין בתמיכה מותאמת יותר, אתה יכול לבחור למקם למיקור חוץ ולשלם עבור שירות תחזוקת אתרים. שירותי תחזוקת אתרים מגיעים כמו חבילות שכבות, כך שתוכלו לבחור תוכנית (וחשוב מכך, מחיר) על בסיס אתר האינטרנט שלכם.’צרכים.

לדוגמה, תוכנית תחזוקה לאינטרנט במיקור חוץ לבלוג אישי תעלה בסביבות 50 $ לחודש ותכלול עדכונים שוטפים לאתר שלך.’נושא ותוספים. לאתרים מסחריים נוספים תוכלו לשלם בסביבות 100 $ לחודש ולקבל תמיכה ייעודית לקידום אתרים בנוסף לעדכונים שוטפים. אתרי מסחר אלקטרוני גדולים יותר יכולים לשלם 500-1,000 דולר לחודש כדי להוסיף תמיכה בפיתוח, כמו יצירת תבניות ופונקציונליות חדשות לאתר שלך..

תמיכה טכנית לא יכולה לעלות לך כלום, או שזו יכולה להיות עלות התחזוקה היקרה ביותר באתר ברשימה שלך. הכל תלוי במה שאתה’אני מחפש לצאת מהשירותים האלה. אנו ממליצים להתחיל עם התמיכה הפנימית הכלולה במחיר של בוני אתרים וספקי אירוח, ולהחליט איזו תמיכה נוספת (אם קיימת) אתם’אני צריך משם.

רוצה להשיג את הכסף שלך’שווה מהתמיכה הטכנולוגית הביתית?

Bluehost הוא ספק האירוח מספר אחת שלנו לתמיכה בלקוחות. קרא את שלנו סקירה של ללמוד ‘יותר.

עלות תחזוקת סוגים שונים של אתרי אינטרנט

כמות התקציב שאתה’עלי להפריש לכל רכיב בתחזוקת האתר ישתנה בהתאם לסוג האתר שאתה מציע’רץ מחדש. אנחנו’להלן מדריך כללי לתמחור תחזוקת אתרים:

 • בלוג קטן או תיק אישי: 5-30 $ לחודש
 • בלוג גדול: 50-100 דולר לחודש
 • אתר עסקי מקומי: 30-60 $ לחודש
 • אתר עסקי גדול: 60-300 דולר לחודש
 • חנות מסחר אלקטרוני קטנה: 100-1,500 דולר לחודש
 • חנות מסחר אלקטרוני גדולה: 300-1,500 דולר + לחודש

אתרים שונים צריכים להתמקד בתחומים שונים על מנת לספק חווית משתמש נהדרת. לדוגמה, אתר לעסקים קטנים עשוי לעסוק במיוחד באירוח דוא”ל, מכיוון שהוא’זו הוצאה קטנה שמוסיפה הרבה לגיטימציה. בינתיים, חנות מסחר אלקטרוני גדולה תדאג ביותר למצוא שער תשלום חזק, אשר לא’אפילו לא תהיה הוצאה עבור אתר לעסקים קטנים.

תחזוקה שוטפת באתר זה לא’לא צריך לעלות משהו

בנוסף לעדיפויות התחזוקה בתשלום אנו’כבר דנו, יש כמה משימות ידניות שאתה יכול לבצע כדי שהאתר שלך יפעל בצורה חלקה ללא עלות נוספת. אתה לא’אתה לא צריך לבצע את המשימות האלה בעצמך – אתה יכול לשכור סוכנות שתטפל בהן – אבל אם מתחשק לך להתמודד ולחסוך קצת תקציב, אנחנו’תיארתי כיצד להלן.

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

קידום אתרים מכסה את כל הדברים הקטנים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את האתר שלך’הדירוגים בתוצאות החיפוש של גוגל. כל דבר שמקל על האתר שלך למצוא את הסורקים במנועי חיפוש תתרום לקידום אתרים טוב. להלן כמה צעדים בסיסיים שתוכל לנקוט:

 • כתוב כותרות ותיאורים של דפים מצומצמים: הכותרת והתיאור הם המרכיבים את התצוגה המקדימה של העמוד שלך בגוגל. כותרות ותיאורים קצרים אינפורמטיביים יעודדו אנשים להקליק לאתר שלך.
 • שלב מילות מפתח רלוונטיות: מילות מפתח הן מונחי החיפוש שאתה רוצה שהדף שלך ידרג עבורם. לדוגמה, אם אתה’אם אתה מוכר תכשיטים תוצרת בית, ייתכן שתרצה שדף המוצרים שלך יופיע כתוצאה כאשר אנשים מחפשים “צמידי מלאכה.” לכן אתה’אני רוצה לכלול את המונח “צמידי מלאכה” בדף שלך במידת האפשר.
 • תייג תמונות: כשאתה מעלה תמונה לאתר שלך, אתה יכול לספק “טקסט alt” שיופיע במקום התמונה במקרה של בעיות טעינה. טקסט זה הוא גם רמז לסורקי מנועי חיפוש המנסים להבין על מה העמוד שלך עוסק.

אם אתה’אתה הולך בדרך הנתיב DIY עבור SEO שלך, זה’חשוב לציין כי לפלטפורמות מסוימות יכולות טובות יותר מאחרות. אתה יכול לבדוק את המדריכים שלנו לספקי האירוח הטובים ביותר עבור קידום אתרים ובוני אתרים הטובים ביותר עבור SEO כדי לראות באילו פלטפורמות יש את תכונות ה- SEO החזקות ביותר..

עלות מיקור חוץ: 200-800 דולר לחודש. אם אתה’אני מעדיף שמומחה יטפל באתר שלך’s SEO, אתה יכול להתייעץ עם סוכנות SEO לניתוח האתר שלך וליצור אסטרטגיה מותאמת.

מהירות טעינה

שמירה על מהירות טעינת העמודים במהירות האפשרית טובה הן לקידום אתרים והן לחוויית המשתמש. כמה מהר נטען האתר שלך תלוי בהרבה גורמים, כולל גודל קובץ ודחיסת תמונות, בשניהם אתה יכול לשלוט. למעשה, באפשרותך לשנות את גודל התמונות ולדחוס אותן במכה אחת עם כלים מקוונים חינם כמו ImageResizer.com – זה’זה מה שאנו משתמשים בכדי להעלות תמונות למומחה לבניית אתרים!

עלות מיקור חוץ: 50-3,000 דולר. אתה יכול לשכור מומחה SEO טכני או לעבוד עם סוכנות דיגיטלית כדי למטב את מהירות הטעינה באתר שלך מעבר לשינוי גודל ודחיסה בלבד. אנחנו’ממליץ למיקור חוץ למטען מהירות עומס רק אם אתה’אתה מנהל בלוג גדול, אתר עסקי או חנות מקוונת. כשמדובר באתרים קטנים ובדפים אישיים, הצבת התמונות ידנית תצליח.

עדכוני תוכן

המראה והתחושה של אתר האינטרנט שלך זה דבר אחד. התוכן בפועל שהאתר שלך מפרסם הוא אחר. תוכן נהדר – פוסטים בבלוג, “עלינו” קטעים, קטעי ביוגרפיה ובעצם כל דבר שאנשים יכולים לקרוא, לצפות בו או להציג באתר שלך – יגרום או ישבור את מעורבות הקהל שלך.

אם אתם נהנים מההיבטים היצירתיים של הפעלת אתר אינטרנט, תוכלו ליהנות מתכנון ויצירת תוכן. ניסוח התוכן עצמו ירכיב את מרבית העבודה, אבל זה’זה גם חיוני לדבוק בלוח זמנים טוב כשאתה’אתה בעצם מפרסם את התוכן. שום דבר’זה גרוע יותר מלחיצה על דף בלוג שלא’לא עודכן מאז 2011!

עלות מיקור חוץ: 500-3,000 דולר. אם אתה’אני מעדיף לעבור למסלול קופירייטרים עצמאי או לסוכנות היצירה עבור עותק האינטרנט שלך, המחירים ישתנו באופן דרמטי בהתאם למשימות שאתה צריך לבצע. אם אתה רוצה פוסטים חדשים בבלוג שנכתבים מספר פעמים בשבוע, אתה’אני אשלם בין 10¢ ו- $ 1 למילה. אם אתה זקוק רק לדף נחיתה שנכתב פעם אחת, זה’אני יעלה כ 500-1,000 דולר עבור העמוד המלא.

עלות תחזוקת אתר: סיכום מחדש

כעת, כשאתם יודעים מה העלויות החיוניות והלא חיוניות של תחזוקת אתר, תוכלו לתכנן תקציב אפקטיבי. זכור כי ההוצאות שלך ישתנו בהתאם לסוג האתר שאתה עושה’פועל מחדש: לדוגמה, חנות למסחר אלקטרוני המקבלת תשלומים במקום תצטרך לבזבז יותר על אבטחת SSL מאשר בבלוג אישי. ואם תחליט להשתמש בבונה אתרים, עלויות בסיסיות רבות יכללו בתוכנית שלך.

לסיכום, אלה הם עלויות התחזוקה המהותיות של האתר:

 1. שמות מתחם – 10-20 דולר לשנה.
 2. תעודות SSL – 24-199 דולר לשנה.
 3. ספקי אירוח אתרים – 2.75-15.00 דולר לחודש.
 4. אירוח דוא”ל – $ 1-5.00 לחודש.
 5. תמיכה טכנית – 0-1,000 דולר לחודש.

ואתה יכול לבצע עשה זאת בעצמך או למקד את מרכיבי התחזוקה המשניים האלה:

 1. קידום אתרים – עשה זאת בעצמך בחינם / למיקור חוץ עבור $ 200-800 לחודש.
 2. מהירות טעינה – עשה זאת בעצמך בחינם / למיקור חוץ בממוצע 50-3,000 $.
 3. עדכוני תוכן – עשה זאת בעצמך בחינם / למיקור חוץ בממוצע 500-3,000 דולר.

עם המהלכים האלה בראש, אתה’אתה מוכן להמשיך בעבודה הטובה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map