ריבועיות מול וורדפרס | 5 הבדלים שתוכלו לדעת


להלן 5 הפריטים שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​הערכת Squarespace לעומת WordPress:

המרחב

וורדפרס

בקר ב- Squarespace בקר ב- WordPress בחירה ראשונה חלק עליון
מרחב בחירה מרובע בחירה מרובע


המרחב

דירוג כולל

8.6 מתוך 10

וורדפרס

דירוג כולל

7.4 מתוך 10

סיכום

המרחב:

Squarespace הוא בונה אתרים שנועד לעזור לקריאייבים להשיג את הרעיונות שלהם ברשת. החל ממגוון עיצובי התבניות האיכותיים וכלה באוסף הגדול של התכונות החזקות, Squarespace מציעה את החבילה המלאה ליצירת אתר מלוטש, מקצועי ומעוצב במהירות ובקלות. גישת גרירה ושחרור של בניית אתרים הופכת אותו לנגיש בהרבה מ- WordPress, וניתוח חינם הוא מאפשר לך לנסות לבדוק אם הוא מתאים לך..

וורדפרס:

וורדפרס הוא כלי לבניית אתרים פופולרי במיוחד. זוהי פלטפורמת קוד פתוח שמשמעותה שיש לך חופש מוחלט לערוך את קוד האתר שלך, ומאפשרת לך ליצור אתר שכולו משלך. טונות התוספים של וורדפרס הזמינים בשוק מאפשרים לך להוסיף פונקציונליות נוספת לאתר שלך. אתה זקוק לרמה מסוימת של ביטחון טכני כדי להפיק את המרב מ- WordPress, מה שהופך את זה לא מתאים למתחילים.

קרא עוד

גמישות

המרחב:

Squarespace אינו בונה אתרים בקוד פתוח, ולכן רק המפתחים הפנימיים שלהם אחראים ביצירת הכלים שלהם.

משמעות הדבר היא שכל כלי בניית האתרים שלהם בנויים על ידי אותו צוות כדי להבטיח שאף אחד מהכלים לא יתנגש זה בזה ואיכותם גבוהה.

כל הכלים המסופקים על ידי Squarespace נשלטים מקרוב, מנוטרים ונבדקים בסביבת ההפעלה שלהם, כך שלא תצטרכו לדאוג שפונקציות מסוימות לא יפעלו, יתנגשו עם האתר שלכם, או אפילו ישברו / יקרסו את האתר שלכם.

אבל זה אומר שלא תוכלו לשלב בקלות כלים שאינם מרובע (אם כי לא בלתי אפשריים אם תרצו בכך, במידה מסוימת).

אם יתעוררו בעיות כלשהן, ל- Squarespace צוות תמיכה ייעודי 24 שעות ביממה כדי לתקן אותם עבורך (פרטים נוספים בהמשך).

וורדפרס:

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח, כך שתוכל להתאים אישית את האתר שלך ככל שתרצה – בתנאי שאתה מקודד מסוגל (או אם אתה עובד עם קידוד חזק).

ישנם אלפי תוספים בחינם שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף פונקציות נוספות לאתר וורדפרס שלכם. אך לא כל התוספים בנויים היטב ויכולים לחשוף אתכם לסכנות אבטחה, או יכולים להתנגש עם / לשבור את האתר שלכם.

מפתחי התוספים החינמיים עשויים לעזור לך כאשר יתעוררו בעיות. קניית תוספים פרימיום תזכה אותך בתמיכה, אך זה לא מבטיח שהם יפתרו לך את כל הבעיות שכן הקונפליקט עלול להיגרם כתוצאה מתוספים אחרים (שהם מעבר לשליטת מפתחי הפלאגין של הפלאגין).

יש שם תוספי וורדפרס ממש טובים, אבל רק היזהר ובדוק אותם היטב עם האתר שלך לפני השימוש בהם, או שיש להם השלכות שליליות על ביצועי האתר שלך..

קרא עוד

קלות שימוש

המרחב:

Squarespace הוא בונה אתרים הרבה יותר קל לשימוש בהשוואה ל- WordPress. זה גרור & השחר את בניית אתרים, כך שתוכלו למקם תוכן כמעט בכל מקום שתרצו, בלי לגעת בשורת קוד.

המרחב האידיאלי הוא אידיאלי לאנשים שאינם מנוסים בתחום הטכנולוגי, שאינם מעוניינים ללמוד קודים או סתם אין להם את המשאבים (זמן & כסף) להתמודדות עם קודים או בניית אתרים המותאמים במיוחד.

זה גם מספק לך ספרייה מקיפה של מדריכי משתמשים (וידאו & פורמטים של טקסטים), אז להיות טוב בבניית אתרים עם Squarespace זה לא מאתגר מדי.

אך אל תשתולל שרק מתחילים משתמשים ב- Squarespace, מכיוון שכל הפלטפורמות משמשות את כל הרמות של בעלי אתרים (כולל משתמשים מתקדמים מאוד, או ארגונים גדולים)..

וורדפרס:

עקומת הלמידה של השימוש בוורדפרס הרבה יותר תלולה מללמוד כיצד להשתמש ב- Squarespace.

וורדפרס אינה גרירה & השמיט את בניית האתרים, כך שאם ברצונך לנסח מחדש את פריסת העמוד שלך (כגון הכנסת מצגת שקופיות בפינה השמאלית העליונה, או העברת חלק מהתוכן למקום מדויק) תצטרך לשנות את קודי התבנית שלך כדי לעשות זאת ( או לשכור מפתח מסוגל לעזור לך לעשות זאת).

למרות שוורדפרס היא פלטפורמה מאוד עוצמתית, כדי שתוכל להשתמש בה בצורה יעילה, זה בלתי נמנע שתצטרך לשנות כמה קודים כדי להשיג את מה שאתה רוצה.

אם אתם בקיאים בקוד, או עובדים עם קידוד טוב, וורדפרס בהחלט יכולה לספק אתר הרבה יותר מותאם אישית מאשר Squarespace.

קרא עוד

תמיכת משתמש

המרחב:

Squarespace מספק לך צוות ייעודי, 24 שעות ביממה, שיענה על שאלותיך אם יהיה לך שאלות.

הם מספקים תמיכה אימייל 24/7 (בה הם מגיבים תוך שעה), מדריכי משתמשים (וידאו & טקסט), צ’אט חי (שני – שישי, בין השעות 15:00 – 20:00 בערב), וגם תמיכה בפורום.

כאמור, מכיוון שכל הכלים בנויים על ידי Squarespace עצמם, הם יוכלו לקחת בעלות על סוגיות ולפתור אותם (במקום להעביר אחריות זו למפתחים אחרים).

מכיוון שיש להם צוות תמיכה ייעודי עבורך, כל השאלות ממך נענות, ולא משנה כמה פעמים אותן שאלות נשאלו בעבר על ידי אחרים (שלא כמו בפורום וורדפרס).

וורדפרס:

ל- WordPress פורום מסיבי הכולל מיליוני פוסטים שבהם אנשים שואלים שאלות בחיפוש אחר תשובות.

הרבה שאלות נענות, וגם הרבה שאלות לא נענות. כמו כן, רק מכיוון ששאלות נענות, אין פירוש הדבר שנפתרות בצורה יעילה, או בכלל. קבלת שאלות שעליהן הגיב גם עשויה לארוך ימים.

האתגר נובע מכמות השאלות שנשאלות והרבה מהשאלות נדונו בעבר. אז אם תפרסם שאלה, יתכן שהיא תתעלם כפי שנשאלה בעבר. אז יתכן שתצטרך לעיין בכמויות של פרסומי הפורום כדי למצוא תשובה כלשהי לשאלתך.

כאמור, אף אחד לא באמת "חייב" אתה תשובה אלא אם כן אתה משלם על זה. ובהתחשב בכך ש- WordPress.org והרבה מהתוספים שלו חופשיים לשימוש, זה יכול להיות קשה לגרום למישהו להגיב (אלא אם כן תשכור מפתח WordPress טוב שיעזור לך).

קרא עוד

תחזוקה שוטפת

המרחב:

כאמור לעיל, Squarespace הוא א "סגור" כך שהם מנהלים עבורך את כל עדכוני הביצועים והאבטחה.

אינך צריך ללחוץ על כפתורי עדכון או לדאוג לסכסוכים פוטנציאליים. כל העדכונים נבדקים על ידי צוות Squarespace ונפרסים באתר האינטרנט שלך באופן אוטומטי.

לאחר שכל זה הצליח עבורך, מפנה את הזמן שלך להתמקד בדברים אחרים החשובים לך יותר.

וורדפרס:

וורדפרס מעדכנת כל העת את הפלטפורמה שלה כדי לתקן באגים ולשפר את האבטחה. כשיש עדכונים, לוח המחוונים של וורדפרס יתריע בפניך, ועליך רק ללחוץ על כפתור העדכון כדי לעדכן את גרסת הוורדפרס שלך..

זה החלק הקל. החלק המאתגר הוא שכאשר WordPress מתעדכן, יהיה צורך לעדכן את הנושא והתוספים שלכם.

אמנם הרבה יוצרי ערכות נושא ותוספים יתעדכנו כדי להבטיח שהם יאמצו את העדכונים האחרונים של וורדפרס, אך הרבה לא יעשו זאת (במיוחד עבור ערכות נושא בחינם & תוספים). לכן הדבר עלול לחשוף את האתר שלך לבעיות משתמש, ביצועים או אבטחה.

לכן עבודות התחזוקה השוטפות, במיוחד אם אין לך אדם / צוות המוקדש לניהול אתר האינטרנט שלך, יכול להוות נטל נוסף עבורך.

קרא עוד

תמחור & התחייבויות כספיות שוטפות

המרחב:

Squarespace מציעה לכם 4 חבילות מחיר (12 $ אישי לחודש, עסק 18 $ לחודש, חנות בסיסית 26 $ לחודש, חנות מתקדמת 40 $ לחודש). ככל שהתוכנית גבוהה יותר, כך תקבלו יותר כלים.

התוכניות החודשיות כוללות את הגרירה & זרוק ממשק בניית אתרים (אין צורך בקידוד), תבניות מעצבים לבחירתך, שירותי אירוח וצוות תמיכה ייעודי.

זה די שירות של one-stop-shop בו אתה משלם אגרה חודשית כדי לקבל חבילה בשירות מלא, מבלי שתצטרך לחלק חתיכות וחתיכות כמו שהיית צריך עם וורדפרס..

אם נרשמת לתכנית שנתית, Squarespace נותנת לך תחום בחינם לשנה הראשונה (10 – $ 15 $).

העלות השוטפת של השימוש ב- Squarespace יכולה לנוע בין 144 $ (תוכנית אישית) ל -480 $ לשנה (תוכנית חנות מתקדמת). עם זאת, ברשותנו קוד הנחה בלעדי של Squarespace שיחסוך לך 10% במחיר של כל תוכנית, מה שהופך את העלות השנתית להרבה יותר זולה.

אלא אם כן אתה זקוק לחנות מתקדמת למסחר אלקטרוני, סביר להניח שתצטרך להשתמש בתוכניות אישיות או עסקיות. כך שהמחיר לשנה ינוע לרוב בין 144 ל -221 דולר.

הייתי אומר שרק התמיכה הייעודית 24/7 (עם זמן תגובה באימייל של שעה & צ’אט חי), כמו גם כל הטכנולוגיה שמצליחה עבורך לפנות את זמנך, כבר שווה את התוכניות החודשיות (קבלת עזרה טובה באינטרנט בימינו קשה ונדירה).

וורדפרס:

באמצעות WordPress.org תצטרך למצוא שירותי אירוח משלך שיכולים לעלות כ 7 $ לחודש (בהיותך כללי מאוד כאן, כיוון שהטווח באמת משתנה תלוי באיכות ספק שירותי אירוח. הנה תעריף מיוחד מ- Bluehost).

אם אתה רוכש נושא פרימיום, זה יכול לעלות לך בין $ 30-80 $ לנושא (תלוי עד כמה מכובד מפתח הנושא).

אמנם הרבה תוספים הם בחינם, אך חלקם משלמים גם הם (החל בין $ 15 – $ 50 לכל תוסף), תלוי במה שאתה צריך ואם אתה רוצה תמיכה (כאמור לעיל).

תצטרך גם לרכוש שם דומיין משלך ($ 10 – $ 15 לשנה).

ההשקעה הראשונית יכולה לנוע בין 139 $ ליותר מ- 200 $, תלוי בכמה תוספי הפרימיום שתבחרו.

אם אתה שוכר מפתח שיעזור לך לבנות את האתר שלך, לבצע שינויים או לפתרון בעיות, העלות שלך תעלה משמעותית באופן שוטף, ויכולה להוות אתגר לתקציב עבור.

אל תשכח שעקומת הלמידה של השימוש ב WordPress בצורה יעילה היא גם גבוהה למדי. לכן עליכם לקחת בחשבון גם את עלות זמנכם האישית (זהו "עלות נסתרת").

קרא עוד

סיכום

המרחב: קל יותר לשימוש (אין צורך לדעת קוד), פחות תחזוקה ועלות נמוכה יותר והתחייבויות שוטפות בטווח הרחוק. העלויות צפויות מאוד ותקבלו תמיכה ייעודית 24/7.

וורדפרס: גמישות רבה יותר וניתנת להתאמה אישית רבה (אם אתה בקיא בקוד). אבל תחזוקה גבוהה יותר, עקומת למידה גבוהה יותר וכנראה שמחויבות פיננסית גבוהה יותר בטווח הרחוק. עלויות פחות צפויות, תלוי אם אתה צריך לשכור קידוד שיעזור לך (ללא תמיכה ייעודית), תדירות ההעסקה, ואיכות / קליבר של המקודד.

קרא עוד

סקירה כללית

8.6 מתוך 10

בקרו ב Squarespace
עיין בסקירת המרובע שלנו

7.4 מתוך 10

בקרו ב- WordPress
עיין בדירוג הכללי של WordPress שלנו מה זה?

הדירוג הכללי שלנו מבוסס על הציון הממוצע של כל הדירוגים המשולבים.

מדוע זה משנה?

הציונים שלנו מעניקים לך מבט מהיר במבט על איזה שירות מציע לך את התכונות הטובות ביותר, הערך ועוד.

מרווח השוואה 4.3 / 5 wordpress 3.7 / 5 סגור

שוקל בוני אתרים אחרים?

תסתכל על שלנו תרשים השוואה של בונה אתרים, או קח חידון בחינם כדי לראות איזה בונה אתרים מתאים לצרכים שלך.

יתכן שתמצא שימושי להסתכל על מה שאנחנו חושבים שהם בוני אתרים מובילים והסיבות שלנו למה.

חושבים למכור ברשת אך לא בטוחים באיזה בונה לבחור? קרא את המאמר שלנו בנושא פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר כדי לעזור לך לקבל החלטה.

ראה גם את שלנו תרשים השוואה של בוני אתרים להבדלים מפורטים יותר

אינך בטוח איזה בונה אתרים עובד הכי טוב עבורך? נסה את שלנו חידון התאמת בונה אתרים

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map