6 חלופות Bluehost: מה הכי טוב לאתר שלך?

אתה יודע מה אתה דון’t רוצה. אנו יודעים מה תרצה במקום זאת.

Bluehost היא ספקית אירוח ידידותית למתחילים, הידועה בזכות שילוב וורדפרס ותכניות אירוח משותפות במחיר סביר. אבל אם אתה’אתה מחפש אלטרנטיבות Bluehost, אתה’אתה בטח מודאג יותר ממה ש- Bluehost לא’t תעשו כל כך טוב. אם העדיפות העליונה שלך היא ערך לכסף, תכונות אתרים מגניבות או זמן פעולה מרשים, אז זה’כדאי לשקול את האפשרויות שלך לפני שתתחייב לטווח ארוך של Bluehost.


אנחנו’בדקנו בעצמנו את האלטרנטיבות הטובות ביותר של Bluehost וכיסנו אותן בפירוט כאן בכדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת.

אלה האלטרנטיבות הטובות ביותר של Bluehost לאתר שלך.

 1. HostGator (החל מ- $ 2.75 לחודש) – האלטרנטיבה הטובה ביותר של Bluehost.
 2. InMotion (החל מ- $ 3.99 לחודש) – הטוב ביותר לאירוח משותף ו- VPS.
 3. אירוח A2 (החל מ- 3.92 $ לחודש) – הטוב ביותר לשירות לקוחות.
 4. Siteground (החל מ- $ 3.95 לחודש) – הטוב ביותר לאמינות.
 5. אירוח GoDaddy (החל מ- $ 2.99 לחודש) – הטוב ביותר עבור תכונות נוספות.
 6. הוסטינגר (החל מ- $ 0.99 לחודש) – הטוב ביותר למחירים מוזלים.

שלוש החלופות המובילות של Bluehost הן HostGator, InMotion ו- A2 Hosting. מבין אלה, הבחירה הטובה ביותר תלויה במה שאתה’מחדש מחפש: HostGator מציע זמן פעולה ללא תחרות, ל- InMotion יש את התכונות הטובות ביותר, ו- A2 Hosting מציע ערך רב לכסף.

עכשיו למבט מקרוב.

עדיין שוקל את האפשרויות שלך? למידע נוסף עם סקירת Bluehost המלאה שלנו

בדוק את שלנו דירוג מלא של מיטב ספקי אירוח אתרים

1

HostGator

האלטרנטיבה הטובה ביותר של Bluehost

מבחינת חלופות Bluehost, הן לא’זה לא ישתפר יותר מ- HostGator, העומד בראש המחקר שלנו כספק האירוח הכולל הטוב ביותר. בניגוד לרוב הספקים, HostGator הוא כל הכוח, ללא חולשה, עם תוכניות שמתאימות לתיקים אישיים ועסקים גדולים כאחד.

Uptime של HostGator

לא רק שהיא מדורגת בסך הכל, אלא ש- HostGator זוכה במקום הראשון במחקר שלנו למשך זמן עבודה, עם ציון מרשים של 4.5 / 5. זמן ההפעלה הוא ללא ספק הגורם החשוב ביותר בהערכת ספק שירותי אירוח, מכיוון שהוא מתייחס למשך הזמן בו האתר שלך יהיה חי באינטרנט. רובנו ממש יכולים’זה לא יכול להרשות לעצמו ספק אירוח עם זמן פעולה לא טוב, שכן השבתה עולה לחברות עד 100 מיליון דולר בשנה.

ההבדל בין זמן הפעולה בין HostGator ל- Bluehost מבט שולי – הם מציעים זמן עבודה של 99.99% ו- 99.98%, בהתאמה. אבל בשוק שבו ספקי האירוח הנחשבים ביותר מציעים למעלה מ -99.90%, כל קצת חשוב.

תמחור של HostGator

HostGator’התוכניות של s מתחילות ב 2.75 $ לחודש, אך אפילו התוכניות היקרות יותר שלה סבירות למה שהם מציעים לך. שים לב, עם זאת: גם Bluehost וגם HostGator (ותנו’יהיה כנה, את כל ספקי אירוח) ימשכו אותך למחירי השנה הראשונה הזולים שמתחדשים בהרבה יותר גבוה.

סקירה כללית של מחירי hostgator

אם אתה רוצה לבדוק מקרוב את האפשרויות שלך, אתה יכול לקרוא את סקירת התמחור של HostGator שלנו ואת סקירת התמחור של Bluehost שלנו..

תכונות HostGator

Bluehost ו- HostGator מתאימים למדי לתכונות – לשניהם יש הצעות חזקות. עם זאת, תכונה אחת Bluehost שאתה’אני אפספס עם HostGator הוא שם התחום החינמי. כשאתה משלם את דמי ההרשמה של Bluehost, אתה מקבל שם דומיין משלך למשך שנה (אם כי אתה’אני אצטרך לשלם דמי חידוש אם אתה’אני רוצה לשמור את זה פעם בשנה’מה ניש).

עזרה של HostGator & תמיכה

HostGator ו- Bluehost שניהם מקבלים מאיתנו 5/5 לתמיכה בלקוחות, אז סמוך ובטוח’אני יטפל אצל כל אחד מהספקים. אבל נקודה אחת לטובת HostGator היא הצ’אט החי שלה 24/7, שלא חסר ל- Bluehost. Bluehost עדיין יכול להציע לך תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה וצ’אט חי כמה באותה תקופה, אבל עם HostGator, זה’נחמד להכיר אותך’מחדש מכוסה במלואו.

קרא את ההשוואה HostGator לעומת Bluehost לקבלת מידע נוסף

קרא את סקירת ה- HostGator המלאה שלנו למידע נוסף על HostGator

2

בתנועה

הכי טוב עבור אירוח משותף ו- VPS

InMotion מגיע למקום השני בסך הכל בדירוג ספקי האירוח שלנו, במידה רבה בגלל תמיכת הלקוחות שלה וסוגים שונים של אירוח. זה מכה את Bluehost באופן ספציפי על ידי הצעת אירוח ענן טוב יותר, אשר מאי להיות רלוונטיים עבורך, וגיבוי אחסון בחינם, שהם בהחלט רלוונטי עבורך. InMotion יקר יותר מ- Bluehost, אך שניהם עדיין מציעים תמורה טובה לכסף – זה’רק ש- InMotion מכוונת יותר לעסקים, בעוד ש- Bluehost חותר לאתר האישי / קהל הבלוגים.

InMotion Uptime

אם אתה’בהתלבטות בין Bluehost ל- InMotion, יש הרבה סיבות טובות לנטות לעבר InMotion – אך למרבה הצער, זמן הפעולה אינו’אחד מהם. בתנועה עושה מציעים זמן פעולה מצוין של 99.97%, אבל כמו שאמרנו, בעולם שבו כל מאה סופרת, הוא מפסיד ל Bluehost’s 99.98%.

תמחור InMotion

InMotion מציעה הרבה אפשרויות תמחור שונות על פני התוכניות שלה, כאשר המחירים הנמוכים ביותר בשנה הראשונה נכנסים למחיר של 3.99 דולר לחודש. עם זאת, מחיר זה זמין רק כאשר אתה מתחייב לתכנית של שנתיים מראש – אם אתה’אינך מוכן להתחייב כזה, התוכנית הזולה ביותר הופכת ל- $ 7.99 לחודש. Bluehost מחירי התחדשות תלולים באופן דומה, אך בסך הכל, InMotion עדיין יקר יותר.

תכונות InMotion

InMotion מקבל 5/5 מושלם עבור תכונות, עולה על Bluehost מבחינת תכונות אחסון באופן מיוחד. מציעים InMotion חינם אחסון SSD, שהוא מהיר ואמין יותר מאשר אחסון בכונן הקשיח. InMotion מציעה גם תכונות בחינם וכלולות יותר בתוכניות המשותפות שלה מכפי שעושה Bluehost.

תכונות בסיסיות ברגש

עזרה ב- InMotion & תמיכה

גם Bluehost וגם InMotion ציונים 100% בממצאים שלנו לקבלת עזרה & תמיכה. אבל InMotion היא חברה קטנה יותר מ- Bluehost, ואתה באמת יכול לראות שבדרך בה היא מעריכה את לקוחותיה. בנוסף לכל הפונקציות הצפויות של תמיכת לקוחות, InMotion עוברת מעל ומעבר, עם ערוץ יוטיוב ייעודי ופורום מרכז התמיכה ש’זה מועיל.

הכל טוב ויפה, אך לא ל- InMotion ולא ל- Bluehost יש תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7. על הסיכוי שהוא’שובר עבורך עבורך, ואז אתה יכול להפסיק לקרוא: HostGator’זו הדרך ללכת.

קרא את השוואה ב- InMotion לעומת Bluehost לקבלת מידע נוסף

קרא את סקירת ה- InMotion המלאה שלנו למידע נוסף על InMotion

3

A2 אירוח

הכי טוב לשירות לקוחות

אירוח A2 מגיע במקום הרביעי בדירוג הכללי שלנו, נכון מאחור Bluehost – אבל עם ציונים שנסגרים (4.1 לעומת 4.4, ליתר דיוק), זה’זה בעיקר עניין של העדפה אישית. אם שירות הלקוחות הוא בראש סדר העדיפויות שלך, אז A2 Hosting יכול בהחלט להיות האלטרנטיבה של Bluehost עבורך’חיפשנו.

A2 אירוח Uptime

לתת’זה ברור דבר אחד – אם זמן עבודה היא העדיפות העליונה שלך, ייתכן שתרצה לחפש במקום אחר. אירוח A2 מספק שיעור uptime של 99.90% – זה עשוי להיות ציון מדהים עבור כמה דברים, כמו מבחן אלגברה בתיכון, אבל עולם uptime הוא לצערי יותר חתוך גרון. ובעולם הזה 99.90% יכולים’אני לא באמת מתחרה כמו 99.98% ו- ​​99.99%.

תמחור אירוח A2

מה שחסר ב- A2 Hosting בזמן עבודה, הוא מפצה בתמחור. עם ציון 4.0 / 5, הוא אפילו מכה את HostGator.

שם’זה לא הרבה הבדל מבחינת התחדשות, או אפילו מחירי היכרות כשאתה משווה את A2 Hosting עם שאר ספקי האירוח המובילים. מה שגורם ל- A2 Hosting להתבלט מהחבילה זה בכל עת להבטיח כסף בחזרה, מה שמאפשר לך לנסות את הפלטפורמה ללא כל סיכונים.

תכונות אירוח A2

אירוח A2 בהחלט קולט נקודות בקטגוריית התכונות. התוכנית הבסיסית ביותר שלה בלבד מספקת אחסון בלתי מוגבל, העברת נתונים ללא הגבלה, תעודת SSL בחינם ואחסון SSD.

A2 Hosting מדורגת הרבה מעל Bluehost עבור תכונות – השניים הגיעו למקום השישי והתשיעי, בהתאמה – אך InMotion ו- GoDaddy Hosting עדיין ניצחו אותם עם ציונים 5/5 מושלמים..

עזרה A2 אירוח & תמיכה

a2 צוות גורו מארח

A2 Hosting מקבל 5/5 מושלם (וכך גם Bluehost) לעזרה & תמיכה. ה “צוות גורו,” בתור אירוח A2’צוות התמיכה נקרא, זמין 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי ו / או דוא”ל. שם’היא גם מערכת הגשת כרטיסים כדי לארגן את תהליך שירות הלקוחות.

קרא את סקירת האירוח A2 למידע נוסף על אירוח A2

השג את התמורה הטובה ביותר לכספך באמצעות המדריך שלנו לספקי אירוח זולים

4

שדרת האתר

הכי טוב לאמינות

אם חשבת 1&1 IONOS היה אמין, רק רגע ‘עד לך’קראתי על ספק זה’זה אמין ו יש שירות לקוחות טוב. למעשה, Siteground מגיע למקום השני רק ל Bluehost לעזרה & תמיכה, ויש לו מופע חזק בחלק מ- Bluehost’אזורים חלשים יותר (כמו תכונות).

Uptime של אזור הסביבה

במשך זמן עבודה, Siteground מקבל מקום 4.0 / 5 ומקום שלישי בדירוג שלנו. ב- Siteground אומרים כי זמן הפעילות שלה הוא 99.99%, אך המחקר שלנו מכיל את המספר הזה על 99.98% – זה עדיין תחרותי מאוד, ומעמיד את אתר SiteGround בקנה אחד עם Bluehost.

תמחור של Siteground

שדרת האתר’המחירים בדרך כלל מפגרים אחרי אלו של מתחרותיה המובילות, כולל A2 Hosting, HostGator ו- InMotion. לדוגמה, Siteground’שלוש התוכניות הפופולריות ביותר נעות בין $ 3.95 לחודש ל- $ 34.95 לחודש. התוכניות המקבילות עם HostGator נעות בין $ 2.75 לחודש ל -16.95 $ לחודש.

עם זאת, דבר אחד מרענן ב- Siteground’מחירים של מחירים: עלויות נוספות שקופות מאוד במהלך תהליך הקופה, וזה יותר מכל הספקים האחרים שאנחנו’מכוסה יכול לומר. Bluehost במיוחד מוסיף טונה של עלויות נוספות לעגלת העגלה שלך במהלך הקופה שאתה’עלי לבטל את הסימון ידנית, וזה מתסכל.

תכונות Siteground

סקירה כללית של תכונות ה- Siteground

Siteground מגיע למקום הרביעי בדירוג שלנו עבור תכונות – הרבה מעל Bluehost’המקום השישי במקום. שדרת האתר’התכונות של WordPress בפרט פירושן שהיא יכולה להתחרות ב- InMotion ו- GoDaddy Hosting בקטגוריה זו – A2 Hosting ו- HostGator יכולים’אני אומר אותו דבר.

עזרה על שדרת האתר & תמיכה

ל- Siteground תמיכת לקוחות מעולה – היא הרוויחה 5/5 מושלם במחקר שלנו. היא מתנגדת מול מתחרותיה הגדולות בכך שהיא מציעה תמיכה טלפונית וצ’אט חי 24 שעות ביממה, אך Siteground גם הוא החוצה. מאגר הידע של Siteground הוא אוצר חיפושים של מאמרים מועילים שנכתבו על ידי החברה, אז זכית’אני לא צריך להתמודד עם כל אותן ניחושים בפורום ציבורי – אתה פשוט יכול לקבל את התשובה ישר.

קרא את השוואת Siteground לעומת Bluehost למידע נוסף

קרא את סקירת ה- Siteground שלנו למידע נוסף על Siteground

5

GoDaddy Hosting

הכי טוב לתכונות נוספות

GoDaddy הוא אולי השם הידוע ביותר במשחק המקוון, ופלטפורמת האירוח שלו לא פחות ראויה למוניטין ההוא. זה בולט בסוג התכונות המדהימות שיכולות להגיע רק ממקור כה מבוסס. אבל GoDaddy Hosting אינו’ללא חולשותיו…

GoDaddy אירוח Uptime

GoDaddy Hosting מגיע למקום החמישי עם ציון של 3.5 / 5 עבור זמן uptime – זה’זה אמצע האריזה כאן, עם אחריות לזמן העבודה של 99.97%. HostGator, Siteground ו- 1&1 IONOS כולם מכים GoDaddy Hosting, אבל זה לא קורה’זה לא אומר GoDaddy’s uptime הוא רע. זה’זה פשוט לא אחד מספק זה’נקודות החוזק של זה.

תמחור אירוח GoDaddy

התאם את עצמך: GoDaddy Hosting נכנס אחרון מתוך כל 11 ספקי האירוח שבדקנו עבור עלות, עם ציון של 1.5 מתוך 5. זה לא בגלל זה’זה יקר להפליא – זה’זה בעצם מכיוון ש- GoDaddy Hosting מציע הרבה תוספות ותכונות שהופכות אותו נהדר להקמת אתר אטרקטיבי, אך גם אומר שהוא’לעולם לא תהיה הספק הזול ביותר בשוק (אם כי היא מציעה מחירי היכרות תחרותיים).

אם אתה’אינכם בטוחים אם GoDaddy Hosting הוא השקעה ראויה, תוכלו לקרוא את התמצית המלאה שלנו בנושא GoDaddy Hosting’ערך תמורת כסף כדי לקבל רעיון טוב יותר.

תכונות אירוח של GoDaddy

כמו שאמרנו, GoDaddy’המחירים התלולים יותר פירושם תכונות טובות יותר. זה’מדוע GoDaddy Hosting תופס את המקום הראשון עבור תכונות עם ציון 5/5 מושלם. החשוב מכל, GoDaddy מציע התקנה בלחיצה אחת עם מעל 125 חינם יישומים, כולל WordPress, Joomla ו- Drupal.

עזרה של אירוח GoDaddy & תמיכה

ל- GoDaddy Hosting מספר תמיכה 24/7 וצ’אט חי, כמו גם “קהילת GoDaddy,” וזה עזרה & פורום תמיכה. קהילת GoDaddy שונה מבסיס הידע של Siteground עליו דיברנו קודם לכן, מכיוון שבזמן Siteground’הפורום נכתב על ידי עובדים, קדימה אבא’הפורום נכתב על ידי אחרים לקוחות.

פורום התמיכה של גודאדי

החיסרון של קהילת GoDaddy הוא שניצחת’לא תקבל מאמרים מוטים מ- GoDaddy עצמו, והתוכן יהיה רלוונטי – אם משהו תסכל אותך, רוב הסיכויים שזה’זה מתסכל גם לקוחות GoDaddy אחרים.

קרא את השוואת GoDaddy Hosting לעומת Bluehost למידע נוסף

קרא את סקירת GoDaddy Hosting המעמיקה שלנו למידע נוסף על GoDaddy Hosting

6

הוסטינגר

הכי טוב במחירים מוזלים

הוסטינגר ידועה בעיקר בזכות היותה משתלמת, אך לספק אירוח אירופי זה יש גם כמה תכונות מרשימות שאפשר להתפאר בהן.

Hostinger Uptime

הוסטינגר מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.90%. בעוד שזה לא’זה אחוז זמן גרוע, זה יכול’אני לא יתמודד עם שאר האלטרנטיבות של Bluehost שלנו. אם זמן העבודה בראש סדר העדיפויות שלך, אז אתה’עדיף לך לחפש במקום אחר. אבל אם אתה מעריך תמחור ותכונות לאורך זמן uptime, אז המשך לקרוא, מכיוון שהוסטינגר בהחלט מרשים באזורים אלה.

תמחור הוסטינגר

לא, העיניים שלך אינן’אני לא מרמה אותך: הוסטינגר’התוכניות באמת מתחילות ב 99 סנט לחודש. עם הנחה כמו זו, זה’אי אפשר שלא לקבל תמורה נהדרת לכסף. עם זאת, הוסטינגר’המחירים עולים באופן ניכר לאחר תקופת ההיכרות, כאשר תוכנית ההתחדשות הזולה ביותר מתחילה במחיר של 7.99 דולר לחודש.

הוסטינגר מציעה גם התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום על כל התוכניות שלה, כמו גם הנחה של 15% סטודנטים, כך שיש הרבה דרכים לחסוך אם אתה’מתעניין בספק זה!

תכונות Hostinger

הוסטינגר’התוכנית המשותפת הבסיסית ביותר כוללת חשבון דוא”ל אחד, רוחב פס של 100 ג’יגה-בייט וגיבויים שבועיים. אנחנו’אני אומר שזו עסקה די טובה למחיר ההיכרות הנמוך שאתה’אני אשלם!

הוסטינגר’התוכניות המשותפות המתקדמות יותר כוללות גם תחום חופשי וגישה מאובטחת למעטפת, בעוד שתוכניות VPS שלה כוללות לוח בקרה מותאם אישית ו 128 GB זיכרון RAM. הוסטינגר’זה משותף ותוכניות VPS לא’לא לקמץ על תכונות, אבל אם אתה’אתה מתכנן לגדל את האתר שלך לאורך זמן’זה לא שווה כלום שהוסטינגר לא עושה’לא להציע תוכניות ייעודיות.

עזרה של Hostinger & תמיכה

בסיס הידע של הוסטינגר

Hostinger מציע צ’אט חי 24/7, בתוספת תמיכה בדוא”ל, כרטיסים ומרכז ידע שניתן לחפש. אבל הוסטינגר’התכונה הבולטת של תמיכת לקוחות היא ספריית מאמרים כיצד לבצע, אותם תוכלו לחפש ולקרוא בכל עת.

עם זאת, Hostinger חסר שירות טלפוני לתמיכת לקוחות. אם אתה מעדיף לקבל מידע על פני צ’אט חי, אז Hostinger’צוות s הוא משאב נהדר. אבל אם התמיכה הטלפונית היא שוברת עסקות, יתכן שהוסטינגר לא יהיה בשבילך.

קרא את סקירת Hostinger שלנו למידע נוסף

מחשבות אחרונות

אנחנו’בחרנו את ששת הספקים הללו על סמך המחקר ובדיקת המשתמשים שלנו. אם אתה יודע ש- Bluehost אינו’זה מה שהאתר שלך זקוק, אז אלה האלטרנטיבות המוצגות של Bluehost:

 1. HostGator – מספק זמן ומדרגיות שאין כמותם.
 2. InMotion – מציע וריאציה טובה של תכניות אירוח וסוגים.
 3. אירוח A2 – מספק שירות לקוחות מעולה.
 4. Siteground – ספק אמין עם שירות לקוחות טוב.
 5. GoDaddy Hosting – מציע מגוון רחב של תכונות.
 6. Hostinger – מציע את המחירים המוזלים הטובים ביותר.

אם אתה’אנו עדיין לא בטוחים מאיפה להתחיל, אנו ממליצים HostGator כחלופה הטובה ביותר של Bluehost. זמן u99.99% שלה מצוין, והוא מציע מגוון סוגי אירוח, אז אתה’אני אוכל למצוא תוכנית שמתאימה אתה. אם אתה מעריך תכונות לאורך זמן פעולה, אתה יכול לעשות זאת’לא ישתבש עם InMotion’הצעות אחסון מדהימות – ותמיכת הלקוחות שלה אינה’גם לא מרופט.

הכל מסתדר בראש סדר העדיפויות שלך. פעם אתה’לאחר שזיהית זאת, אתה יכול לפנות אל ספק האירוח מאשר לדרג הטוב ביותר בקטגוריה זו. השאר גם תגובה למטה – אנחנו’אני אוהב לדעת מה אתה הכי חשוב במארח אתרים!

שאלות נפוצות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me