Bluehost לעומת HostGator: מי הטוב ביותר עבורך?

סקירה שלאם אתה’אתה חדש בעולם בניית אתרים ואירוח, או אפילו אם אתה’מחדש טכנולוגיה מנוסה שרק מחפש לעבור לספקים, החיפוש אחר שירות אירוח הטוב ביותר יכול להיראות מפחיד. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות קשה להחליט על אחת בלבד.


אתה רוצה את הטוב ביותר לאתר שלך, וכך גם אנחנו! זה’לכן לקחנו שניים מספקי האירוח הגדולים ביותר, Bluehost ו- HostGator, ועשינו קצת מחקר מעמיק כדי לראות שזו למעשה האפשרות הטובה יותר..

במבט ראשון שני הספקים הללו נראים דומים מאוד מבחינת מה שהם מציעים. בסך הכל, Bluehost הגיע למנצח על ידי HostGator, עם תכונות חזקות יותר וערך טוב יותר לכסף.

שניהם עם זאת חזקים במיוחד, המארחים מיליוני אתרים ברחבי העולם, אז אתה’אני תהיה בידיים טובות לפי מי שתבחר. אם אתה’אני רוצה לדעת יותר ובאמת להתמצא עם שני ספקים אלה, עיין בסקירות המעמיקות שלנו:

  • Bluehost
  • HostGator

אם אתה’ממהרים, השווה בין השניים להלן. אתה יכול ללחוץ על הקישור כדי להירשם, או להמשיך לקרוא על פירוט של שני הספקים, כדי לעזור לך להחליט על שירות האירוח המושלם עבור האתר שלך. האם זה יהיה HostGator או Bluehost? לתת’זה לגלות.

היתרונות והחסרונות של Bluehost ו- HostGator

קודם כל, בואו’תסתכל על היתרונות והחסרונות של כל ספק זה לצד זה, כדי לפנות את כל כאבי הראש שהתבשלו עד כה. לשניהם יש נקודות חוזק וחולשה אשר ישפיעו על ההחלטה שלך בהתאם לצרכים שלך.

Bluehost יתרונות וחסרונות

Bluehost Prosמספר 1

מס ‘2

מס ‘3

מס ‘4

תמורה נהדרת לכסף
ידידותי למתחילים, קל מאוד לשימוש
ספק המארח הטוב ביותר לשילוב וורדפרס
תחום חופשי
Bluehost Consמספר 1

מס ‘2

מתחת לכמות האחסון הממוצעת בתוכנית בסיסית משותפת
הרבה אפשרויות תוספות בקופה אשר עלולות להעלות את תוכנית המחירים שלך אם לא יבוטל בחירה

היתרונות והחסרונות של HostGator

HostGator Prosמספר 1

מס ‘2

מס ‘3

ידידותי למתחילים, קל מאוד לשימוש
תמיכת לקוחות מקיפה
זמן עבודה נהדר – 99.99%
HostGator Consמספר 1

מס ‘2

אין תחום חופשי
הממשק יכול להיות פשוט ומודרני יותר

כפי שאתה יכול לראות, הם’אתה שווה מאוזן באופן שווה ובחירתך באמת תלויה במה שאתה רוצה לצאת מספק האירוח שלך, ומה חשוב לאתר שלך או לעסק שלך.

Hostgator לעומת Bluehost: יתרונות וחסרונות – פסק הדין

אף על פי ששוהה כאן בכושר שווה, Bluehost גונב את הניצחון ומגיע לראשון כספק הסביבה הטובה ביותר שלנו על פני HostGator.

תכונות, ביצועים, & קלות שימוש

התכונות הן ההבדל העיקרי בין השתיים, ו Bluehost קלע גבוה יותר מה- HostGator בדירוג שלנו. כפי שניתן היה לצפות אצל ספקים פופולריים כאלה, שניהם מציעים תכונות מצוינות ובסך הכל הם די תואמים.

BluehostHostGatorדומיין בחינם

לוח בקרה

גיבויים חינם

העברה ללא מטר

שטח דיסק

זמן עבודה

כןלא
cPanelcPanel
לאלא
כןכן
ללא הגבלהללא הגבלה
99.98%99.99%

ההבדל העיקרי כאן הוא ש- Bluehost מציע שם תחום בחינם. אתה עדיין צריך לשלם את דמי ההרשמה, אך מזה אתה מקבל שם דומיין משלך שנמשך שנה והוא שלך לניהול או העברה. יש לך בעלות עד שהיא תפוגה, ובשלב זה אתה פשוט יכול לחדש או להאריך אותה במחיר הרגיל (זה משתנה בהתאם לסוג הדומיין שיש לך, למשל. Com, .org, .blog וכו ‘).

שתי הספקיות משתמשות ב- cPanel, שהוא לוח בקרה פופולרי, אמין וסטנדרטי עבור ספקי אירוח. הממשקים ידידותיים למשתמש ופשוטים, במיוחד ב- Bluehost – זה’פחות עמוס ומודרני יותר מ- HostGator’s.

HostGator לעומת Bluehost: Uptime

Uptime הוא נהדר עבור שניהם, כאשר HostGator פשוט הוביל ליתרון עם 99.99%, ואחריו מקרוב Bluehost’s 99.98%. שוקל 100% זמן פעולה פשוט אינו’ככל האפשר, שני הספקים הללו עובדים קשה מאוד כדי שהאתר שלך יהיה זמין למשתמשים שלך ככל שהם יכולים.

זה ממש חשוב לאתר שלך, במיוחד אם אתה מנסה לנהל עסק. אתה יכול’אל תגיע ללקוחות או יגדל את המוניטין שלך אם האתר שלך נמצא תמיד במצב. זה’להיות כמו לחלק עלונים ריקים כדי לפרסם את העסק שלך: שם’פשוט אין טעם!

Hostgator לעומת Bluehost: תכונות, ביצועים וקלות שימוש – הכרעת הדין

למרות ששניהם מתאימים למדי, Bluehost’הממשק הנקי יותר וההצעה של שם דומיין בחינם רק נותנים לו טיפ לפני HostGator בכל הקשור לתכונות. קריאה מיוחדת יוצאת ל- HostGator על ציון זמן ההפעלה המרשים והתעשייתי של 99.99%.

שילוב וורדפרס

וורדפרס פופולרית מאוד בקרב בלוגרים ומפתחים (וכולם!). כ- 30% מהאינטרנט בנוי על וורדפרס, אז זהו’כדאי לכלול כאן כגורם.

המנצח ברור אז אנחנו’אני אגיע ישר אליו: Bluehost הוא הטוב ביותר עבור שילוב וורדפרס.

וורדפרס עצמם בחרו ב- Bluehost כספק המארח המומלץ ביותר שלהם. במילים שלהם, “Bluehost מציעה את פלטפורמת הוורדפרס האולטימטיבית”, וזה נשמע לנו די טוב! מערכת יחסים חזקה זו בהחלט תועיל לך אם אתה’אני מחפש להשתמש בוורדפרס, ועם תהליך הגדרת לחיצה אחת, וורדפרס מבית תומך בכך’מעולם לא היה קל יותר.

wordhost מומלצת על ידי wordpressל- Bluehost יש הרבה מה להציע למשתמשי וורדפרס

HostGator מציעה כמובן גם אירוח וורדפרס. עם שלוש רמות של תוכניות מחירים (בקיעה, תינוק ועסקים) וההצעה להעברת אתר וורדפרס הקיים שלך בחינם בהרשמה, הם’בהחלט אין אנו מזניחים את משתמשי WordPress שלהם בשום אמצעי.

Hostgator לעומת Bluehost: שילוב וורדפרס – הכרעת הדין

Bluehost, בהחלט וללא ספק. Bluehost ו- WordPress הם צוות החלומות, לעולם לא ננסה לקרוע אותם לגזרים. עם התקנה בלחיצה אחת, עדכונים אוטומטיים ומגוון של תכונות מדהימות, Bluehost היא הבחירה הברורה עבור כל מי שמחפש לארח את אתר WordPress שלו..

שירות לקוחות

קבלת אירוח קלה. ולעתים נדירות הדברים משתבשים, אך אם וכאשר הם עושים זאת, אתם לא עושים זאת’אני לא רוצה את הלחץ של להרגיש כמוך’אתה מתמודד עם זה בכוחות עצמך, במיוחד עבור אלו מכם אשר חדשים בעולם האירוח.

HostGator ו- Bluehost שניהם מכוסים ברוב תחומי התמיכה, כך שתוכלו לישון קל בלילה בידיעה שצוות המומחים הטכניים שלהם נמצא במרחק קליק או שיחת טלפון משם. כאשר משתמשים רבים כל כך מסתמכים עליהם, אף אחד מהם לא יכול להרשות לעצמם להזניח את תמיכת הלקוחות שלהם – פשוט הביטו בטבלה ההיא!

BluehostHostGatorמרכז הידע

צ’אט חי

צ’אט חי 24/7

טלפון

טלפון 24/7

כרטיסים

כןכן
כןכן
לאכן
כןכן
כןכן
כןכן

אך בכל הרצינות, תמיכה בלקוחות חשובה כל כך בכדי להעניק לך את החוויה הטובה ביותר שאפשר לארח את האתר שלך – היית לא’אני לא קונה מכונית ללא חגורות בטיחות או כריות אוויר, וזה המקביל הטכנולוגי!

אז מה בדיוק מציע כל ספק? רובם, כמו שירותי הצ’אט והטלפונים הפועלים 24 שעות ביממה הם די מביאים את עצמם, אך יתכן שמרכז הידע ותכונות הכרטיסים אינן ברורות מייד..

בעיקרון, HostGator’מרכז הידע של s הוא פורטל תמיכה המציע תמיכה ותיעוד טכני לחיות 24/7. זה כולל פורום (המכסה נושאים כמו ביקורות לקוחות, הצעות, שאלות לפני מכירה, הכרזות כלליות ועוד), הדרכות וידאו, כמו גם אפשרויות צ’אט חי ותמיכה טלפונית. אתה עשוי לגלות שזה’זה בעצם מהיר יותר למצוא את התשובה שלך במרכז הידע ולא באמצעות הטלפון; אבל לפחות את’יש לנו את האפשרות!

מרכז ידע שלבפורטל מרכז הידע HostGator מגוון רחב של תמיכה בלקוחות

בסיס הידע Bluehost נראה מעט יותר נקי ומקצועי מאתר HostGator, אם כי נדרש מעט יותר ניווט. יש לו פונקציית חיפוש כתכונה העיקרית, כמו גם משאבים חינוכיים כמו מאמרים ו- “איך ל” מדריכים לקטעים שונים באתר (כמו מיילים, וורדפרס, דומיינים וכו ‘). יש גם את החלק הנפוצות (שאלות נפוצות), וקישור לדף הקשר שלהם עם מידע כיצד ליצור קשר עם המחלקה הנכונה עבור השאילתה שלך.

אם יש לך נושא מורכב יותר שלא מכוסה בייעוץ כללי באינטרנט, אתה יכול להגיש כרטיס. זה מתקבל על ידי צוות שינסה לפתור את הבעיה, ולהציע פיתרון מותאם יותר. ראוי לציין ש- Bluehost כבר לא מקבלת כרטיסים לתמיכה טכנית, מכיוון שהם מתמקדים כעת בערוצי תמיכה אחרים.

Hostgator לעומת Bluehost: תמיכת לקוחות – הכרעת הדין

שניהם HostGator וגם Bluehost מציעים תמיכה 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי, מערכת כרטיסים ומרכז עזרה. HostGator מעניק רק תמיכה, רק מכיוון שמרכז העזרה שלה קל יותר לשימוש והיה אינטואיטיבי יותר כשבדקנו אותו. אתה’אני אשיג עזרה רבה מצד אחד מהספקים.

תמחור & תמורה לכסף

HostGator’התוכניות מתחילות ב $ 2.75 לחודש ובדרך כלל הן זולות יותר מאשר Bluehost’s – אבל עם Bluehost’תוכניות, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. כלומר תכונות מעולות.

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו מסתכלים עליהם כלקוחות כאשר אנו’קבלת החלטות מחדש היא המחיר. זה די הגיוני כשאתה’אתה מתחיל עסק משלך או עובד לתקציב!

יצירת אתר משלך צריכה להיות מרגשת ולא לשבור את הבנק. גם Bluehost וגם HostGator מעניקים לך תמורה נהדרת לכסף, כל אחד מהם שתבחר בו’זה win-win מבחינת המחיר.

Bluehost ו- Hostgator מתמחרים ראש בראש

BluehostHostGatorאירוח משותף

אירוח בענן

אירוח וורדפרס

אירוח VPS

אירוח ייעודי

2.95 דולר – 14.99 דולר2.75 דולר – 5.95 דולר
6.95 $ – 25.99 $4.95 $ – 9.95 $
19.99 $ – 49.99 $5.95 $ – 9.95 $
19.99 $ – 59.99 $19.95 $ – 24.95 $
79.99 $ – 209.99 $119 $ – 149 $

הן Bluehost והן HostGator מתחייבים להחזיר כסף. עם Bluehost זה אם אתה מבטל תוך 30 הימים הראשונים, ו- HostGator במהלך 45 הימים הראשונים לרכישה (זה רק לחבילות האירוח המשותפות שלהם, VPS ומשווקי אירוח). זוהי דרך נהדרת לנסות את הספק שלך בלי לחשוש מיד לטווח הארוך.

ההצעות הזולות יותר שתמצאו הן בדרך כלל עבור חוזים ארוכי טווח. לדוגמה, HostGator מציעים כרגע עד 75% הנחה על חלק מהחוזים שלהם עם 36 חודשים. Bluehost מציעה גם תעריפים זולים יותר עבור תשלום מראש עבור חוזה של 36 חודשים, וגם יש הנחות לקידום מכירות עבור לקוחות חדשים. כרגע תוכנית הבחירה שלהם בתוספת עבור אירוח משותף היא 5.99 $ לחודש ולא 14.99 $ הרגילים, או שאתה יכול ללכת ל- Pro תמורת 13.95 $ במקום 23.99 $ הרגילים..

ראוי לציין כי שום ערבות להחזר הכסף אינה חלה על הרחבות או רכישות נוספות (למשל, תחומים). כמו כן, כדאי להיות מודעים לכך שלעתים קרובות כאשר מוצעים הנחות לקידום מכירות זה בדרך כלל רק לקדנציה הראשונה שלכם וכאשר זה יחדש זה יהיה במחיר הלא מוזל. זה נורמלי אבל משהו שצריך להסתכל עליו כשמתקרב זמן החידוש!

Bluehost לעומת HostGator: תמחור ותמורה לכסף – הכרעת הדין

בעוד HostGator יכול להציע לך מחירים זולים יותר, התוספת עולה לך’אני מבזבז על Bluehost יתקדם לתכונות טובות יותר, קלות שימוש ושילוב וורדפרס. זה’למה אנחנו’החלטנו ש- Bluehost מציע ערך טוב לכסף מאשר HostGator.

מה עם מארחי רשת מלבד Bluehost ו- Hostgator?

מציאת ספק האירוח הטוב ביותר עבורכם זקוקה לרוב לסוג האירוח הדרוש לכם. HostGator הוא ספק האירוח הכולל הטוב ביותר, בעוד של- Bluehost יש את שירות הוורדפרס הטוב ביותר – אבל מה אם אתה’מחפשים משהו אחר לגמרי? ובכן, מזל עבורך, אנחנו’חיברנו רשימת חלופות.

בתנועה

אם אירוח משותף או VPS זה מה שאתה צריך, InMotion כיסה. הוא מציע תכונות טובות יותר מכל ספק אחר לאירוח משותף ו- VPS ויש לו זמן פעולה מכובד ביותר של 99.97%. InMotion הגיעה למקום השני בדירוג הכללי שלנו, ממש מאחורי HostGator, ועשויה בהחלט להיות הספק האידיאלי עבורך.

A2 אירוח

שירות הלקוחות נמצא בחזית כל מה שעושה A2 Hosting. יש לו את העזרה והתמיכה הטובה ביותר של כל ספק, עם עזרה טלפונית וצ’אט חי 24/7, מערכת כרטיסים מקיפה ומרכז העזרה האינטואיטיבי ביותר. A2 מציעה ללקוחות גם ערבות בכל עת ומחיר הכספים – המארח היחיד ללא הגבלת זמן בהחזרים. מושלם לארח מתחילים.

SiteGround

אם אתה’אתה מחפש מארח אינטרנט יציב עליו אתה יכול לסמוך, ואז SiteGround היא בחירה מצוינת. הגיבויים היומיים האוטומטיים ובסיס הידע המצוין שלו הופכים אותו לספק האירוח הטוב ביותר לאמינות, כך שתוכלו להרגיש בטוחים בכך שספק זה יפעיל את האתר שלכם.

עדיין לא מצאת את ההתאמה הנכונה לאתר שלך? אל תדאגי, אתה יכול לעבור לתרשים ההשוואה שלנו לאירוח אתרים ולהשוות בין כל אותם ספקים ועוד זה לצד זה. אם נכשל בכך, צלל ישר אל ספקי האירוח המדורגים המובילים ותהה את עיניך על הטוב ביותר בעסק.

סיכום

הן Bluehost והן HostGator הם ספקי אירוח מבוססים ואמינים, שמגיעים למוניטין הגדול שלהם. שניהם מתאימים למתחילים כמו גם למקצוענים, ומציעים תוכניות מחירים נוחים ותחרותיים. כך או כך, אתה’אתה נמצא במקום נהדר להתחיל את המסע שלך לאירוח אתרים.

עם זאת, בלוהוסט לוקח את העוגה בתחרות זו. המוניטין הבסיסי שלה הן בקלילות השימוש למתחילים והן ביחסיו עם וורדפרס הופכים אותו לבחירה הטובה יותר, והתוכניות הזולות שלו הופכות אותו לאופציה ריאלית, לא משנה באיזו רמה האתר שלך הוא.

HostGator מגיעה למקום השני החזק, ומשופרת בזכות זמן uptime המעולה של 99.99% ומערכת התמיכה העמוקה של הלקוחות.

האפשרות הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בצרכים שלך – אם ערך לכסף, קלות שימוש או שילוב וורדפרס הוא העדיפות העליונה שלך, אז Bluehost היא התשובה הברורה. אם זמן העבודה חשוב לך ביותר, אז אתה’אני רוצה לחשוב על HostGator.

Bluehost לעומת HostGator: שאלות נפוצות

האם Bluehost ו- HostGator מאובטחים?

בהחלט. שתי החברות מספקות אבטחת SSL, שהיא סמל המנעול שמשתמשים רואים ליד כתובת האתר שלך. זה אומר למבקרים כי האתר שלך בטוח לגלישה. יש לך גם גישה לשורש עם סוגים מסוימים של אירוח ואתה יכול להתקין תוכנת אבטחה נוספת אם תרצה.

האם Bluehost ו- HostGator משתמשים ב- cPanel?

כן – גם Bluehost וגם HostGator משתמשים ב- cPanel. cPanel הוא לוח המחוונים הסטנדרטי בענף שמרבית ספקי האירוח נותנים לך לעבוד. זה’קל להתמודד עם זה אבל נראה קצת מיושן (לא שמישהו יראה את זה חוץ ממך!)

מי הבעלים של HostGator ו- Bluehost?

HostGator ו- Bluehost הם למעשה בבעלות אותה חברה – Endurance International Group (EIG). EIG הם קצת תחנת כוח בכל הקשור לאירוח ובעלי ספקים רבים אחרים. כמוך’עם זאת גיליתי במאמר זה HostGator ו- Bluehost’שירותי השירותים עדיין שונים מאוד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me