ויקס נגד וויבלי נגד הכיכר: הקרב על שלושת הגדולים

תמונה עם תמונה wix לעומת weebly המרובעגם אם לא תעשה זאת’אני לא יודע את הדבר הראשון בבניית אתרים, אתה’כנראה שמעתי עדיין על השלושה הגדולים: וויקס,וויבי, ו המרחב.


בוני אתרים אלה הצליחו להשתלט על השוק, צצו על מסך הטלוויזיה שלך, הזנות המדיה החברתית שלך ובפרסומות ב- YouTube. לכל אחד מהם טונות של תכונות נהדרות להציע, וזכה במקומו באולם התהילה של בונה האתר – אז איך אתה אמור לבחור?

זה’זה המקום שאנחנו נכנסים אליו. מטרתנו היא להשתמש במחקר שנערך בקפידה כדי להקל על חייך. אנחנו’ניסינו, בדקנו וניתחנו כל בונה בתחומים כמו קלות שימוש, תמורה למחיר וגמישות עיצובית, כך שנוכל לתת לך את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. כאן’מבט מהיר כיצד משוות שלוש הפלטפורמות:

Wix יצאה במחקר שלנו כבונה האתר הטוב ביותר בכל הסוגים, והמנצח של רויאל קרב זה בראש. אבל למה זה עשה כל כך טוב? ואיך השוו Weebly ו- Squarespace?

רוצים לבקש את Wix, Weebly ו- Squarespace כנגד בוני אתרים אחרים? עבור אל המאמר שלנו על הטובים ביותר כדי להשוות פלטפורמות נוספות. 1

Wix vs Weebly vs Squarespace: יתרונות וחסרונות

Wix Pros Wix Cons
בונה אתרים הטוב ביותר ברחבי העולם לא’לא מאפשר לך להחליף תבניות ברגע שהאתר פעיל
משלב קלות שימוש עם טונות של שליטה יצירתית חוסר שטח אחסון
חסרונות
התכונות הטובות ביותר לקנה מידה של אתר התאמה אישית של גרירה ושחרור מוגבלת
תוכנית הזולה הזולה ביותר פחית’לא לשחזר את אתר האינטרנט שלך מבלי ליצור קשר עם התמיכה ב- Weebly
היתרונות של Squarespace Cons
התכונות האיכותיות ביותר של כל בונה אתרים תוכניות מחיר יקרות יחסית
התבניות הטובות ביותר מבחינת עיצוב וגמישות אין חנות אפליקציות

מידע נוסף

 • ראה כיצד בונים אלה מדורגים במדריך שלנו ל בוני האתר הטובים ביותר
 • עבור לתרשים ההשוואה של בונה אתרים להשוואה בין מותגים מובילים ותכונות מפתח

2

מה’זה ההבדל בין Wix, Weebly ו- Squarespace?

Wix, Weebly ו- Squarespace כולם מאפשרים לך ליצור אתר בעצמך, מבלי שתצטרך לדעת שורת קוד אחת או לקבל תואר בעיצוב אתרים. בונים אלה מספקים דרך קלה ובמחיר סביר ליצור אתרים בעלי מראה מקצועי.

אז מה’זה ההבדל ביניהם?

Wix הוא בונה גרירה ושחרור שלם – זה’זה קל לשימוש ויש לו הרבה שליטה יצירתית. Weebly ו- Squarespace משתמשים גם בגרירה ושחרור, אך אתה יכול’פשוט גרור כל דבר שאתה יכול עם Wix. ל- Weebly מבנה נוסף שמנחה את העיצוב שלך, בעוד ש- Squarespace מציע סגנון עריכה טכני יותר והרבה חופש יצירתי.

אלה כמה מההבדלים שיכולים להשפיע על קבלת ההחלטות שלך. אבל מה המשמעות של הגורמים האלה עבורך? כאן’זה סיכום מהיר למי מתאים כל בונה…

 • Wix: בונה אתרים הטוב ביותר ברחבי העולם, נהדר למתחילים המחפשים שליטה רבה ביצירתיות
 • Weebly: הטוב ביותר לעסקים קטנים ותיקים, ידידותי למתחילים עם עיצובים מובנים
 • המרחב: הטוב ביותר עבור קריאייטיב המחפש עיצובים ותכונות באיכות גבוהה

מידע נוסף

 • ראה מי מנצח השוואה המעמיקה שלנו בין Wix לעומת Weebly
 • גלה אם Weebly או Squarespace הם ההתאמה המושלמת עבורך ההשוואה שלנו בין Weebly vs Squarespace: Battle of Brains and Beauty
 • קרוע בין וויקס לסיבוב המרובע? קרא את השוואה בין Wix לעומת Squarespace להתמוטטות מלאה
 • השווה בין כל בוני אתרים הטובים ביותר ב- תרשים השוואה של בונה אתרים

3

קלות שימוש

בניית אתרים לא צריכה’זה לא אפשרי רק עבור אנשים מנוסים בתחום הטכנולוגי – הוא אמור להיות פתוח למתחילים וגם למקצוענים כאחד, לא משנה מה הניסיון שלכם. אתה לא’אני לא צריך לדעת כל קוד כדי להשתמש ב- Wix, Weebly או Squarespace. אבל חוץ מזה, כמה קל להשתמש בהן?

כחלק מהמחקר שלנו, אנו מנסים את כל בונה בעצמנו, ואז גורמים לאנשים אחרים לבחון אותם גם כן. כאן’זה מה שמצאנו, ועוד כמה מחשבות מהמשתמשים שלנו בכל בנאי. אז אתה לא’אני רק צריך לקחת את המילה שלנו על זה!

וויקס

Wix הוא הקל ביותר לשימוש מבין השלושה. זה’היא הידידותית למתחילה ביותר, מבלי להקריב שליטה יצירתית כלשהי. עורך הגרירה והשחרור הפשוט שלו פירושו שאתה יכול ליצור אתר בהתאמה אישית לחלוטין: פשוט בחר אלמנטים כמו תיבות טקסט ותכונות מגניבות אחרות כמו קטעי וידאו וכפתורים, וגרור אותם לכל מקום שאתה רוצה אותם בדף שלך..

אני מרגיש שאתה יכול להקים אתר אינטרנט ולהפעיל די מהר, עם הרבה יכולות שהייתי מצפה שייקח הרבה זמן לקוד.”

אתה יכול גם להשתמש ב- Wix ADI (בינה מלאכותית לעיצוב) כדי ליצור אתר עבורך, פשוט על ידי בחירת הצבעים והנושאים שאתה אוהב והזנת מידע כמו שם ומטרת האתר שלך. אתה עדיין יכול לערוך את האתר שלך, או להעביר אותו לעורך Wix לשליטה מלאה, אבל זה’זו דרך סופר מהירה וקלה להקים את אתר האינטרנט שלך.

קלות השימוש בונה אתרים wix - -Wix עושה את זה פשוט מאוד להקים את אתר האינטרנט שלך. אתה יכול לבחור בין עורך Wix, בו אתה עורך תבנית, או Wix ADI, היוצר עבורך אתר מותאם אישית תוך דקות.

וויבי

Weebly הוא גם ידידותי מאוד למתחילים. התבניות שלה מובנות יותר כדי לעזור בהנחיית העיצוב שלך, מה שהופך אותו למגביל יותר מ- Wix, אך פחות מכריע. זה’זה גם לא אינטואיטיבי כמו Wix, אבל כן’לא לוקח יותר מדי זמן להתרגל. אם אתה לא’אני לא רוצה לחשוב יותר מדי על עיצוב, Weebly היא בחירה טובה.

“מאוד אינטואיטיבי, פשוט. זה’זה בעצם כמו Wix מובנה יותר אבל עם פחות תכונות אלטרנטיביות, וזה נחמד מבחינה מסוימת. זה היה קל מאוד לשימוש.”

המרחב

המרחב הוא השימוש הקשה ביותר מבין שלושת הבונים הללו. אבל זה’זה עדיין רחוק מלהיות מדע טילים – לוקח קצת יותר זמן להתמודד עם זה מאשר הפשטות המוחלטת של Wix ו- Weebly.

מושלם לאלה עם קצת ביטחון טכני, או אפילו סתם קצת סבלנות, המרחב הוא הכי קרוב אליך’נגיע לאתר מעוצב באופן מקצועי ללא שימוש במפתח.

“המרחב אפקטיבי מחבר עבורך הרבה ביחד, וזה לדעתי נהדר. גם זה נראה מדהים.”

קלות שימוש – פסק הדין:

Wix הוא בונה האתר הקל ביותר לשימוש. עיצוב הגרירה וההפעלה שלו, בנוסף לאפשרות להשתמש ב- Wix ADI, הופך אותו לידידותי למתחילים באמת מבלי לוותר על שליטה יצירתית. Weebly הוא פשוט אך מגביל יותר, בעוד Squarespace הוא הטכני ביותר מבין השלושה, וויבלי יושב איפשהו באמצע.

מידע נוסף

 • מתעניין בוויקס ADI? עיין בהשוואה שלנו לעורך Wix לעומת Wix ADI לברר איזו מהן מתאימה לך!
 • רוצה לראות את כל בוני אתרי האינטרנט הטובים ביותר זה לצד זה, ולהשוות את הדירוג שלהם מהקלות לשימוש לתכניות מחירים? עיין בתרשים השוואה בין בונה אתרים שלנו להשוואה זו לצד זו.

4

גמישות בעיצוב

הם אומרים לא לשפוט ספר לפי הכריכה שלו, אך אנו שופטים אתרים לפי העיצוב שלהם. האם אי פעם ביקרת באתר, מצא את הפריסה מבלבלת מדי, התסכלת ועזבת את הדף? דון’זה לא יהיה האתר שלך!

ל- Wix, Weebly ו- Squarespace כולם יש תבניות שיעזרו לגרום לאתר שלך להיראות במיטבו, בין אם אתה’אתה מעצב בטוח או לא’אני לא מכיר את הבאנרים שלך ממצגות שקופיות. אבל כמה קל להתאים אישית את התבנית שלך? איך זה ייראה בנייד? והאם אתה יכול לשנות את דעתך אם ברצונך להעביר את העיצוב שלך בהמשך?

לוויקס יש מעל 500 תבניות לבחור מ, כולל עיצובים חדשים, תבניות ריקות שאפשר להתחיל מאפס ו -16 קטגוריות שונות כגון ‘עסקים‘ ו ‘צילום‘. זה’קל למצוא את התבנית המושלמת עבור אתר האינטרנט שלך.

תבניות wix מול webly לעומת ריבועיותל- Wix יש יותר מ- 500 תבניות לבחירה, המכסות מגוון תעשיות ונושאים שונים. אתה יכול לחפש לפי עיצובים חדשים, תבניות פופולריות ביותר, או לפי קטגוריות, כגון “בלוג סגנון חיים”.

זה’זה קל מאוד להתאים אישית את תבנית ה- Wix באמצעות הפלטפורמה’כלי עריכה ושחרור פשוט של גרירה ושחרור. פשוט בחר בתכונות הרצויות לך – כגון סרטונים, תמונות או טפסים ליצירת קשר – ושחרר אותן בכל מקום שתרצה בדף שלך!

כל תבניות ה- Wix מגיבות לנייד, אז אתה לא’אני לא צריך לדאוג שמישהו יחמיץ. החיסרון העיקרי של Wix הוא הגמישות שלו – בעוד שיש לך חופש יצירתי מוחלט על רקע עיצוב האתר שלך, אתה יכול’לא להחליף את התבנית שלך ברגע שהאתר שלך פעיל.

Weebly, לעומת זאת, מאפשרת לך להחליף תבניות מתי שתרצה. זה ממש שימושי אם אתה רוצה לתת לאתר שלך מיתוג מחדש, או סתם לחשוב על שינוי!

יש 35 נושאים סוערים לבחור מ – מבחר הרבה יותר קטן ממה שאתה מקבל עם Wix – אבל עדיין יש לך המון קטגוריות שונות שיעזרו לך לגלוש. עם עיצובים פשוטים ומושכים, אתם’אתה בטוח למצוא עיצוב שאתה אוהב.

ערכות נושא של בניית אתריםל- Weebly מגוון של למעלה משלושים נושאים, המכסים מגוון תעשיות, החל מחנויות מקוונות ועד תיקים ובלוגים. אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של העיצוב שלך לפני שתבחר אותו.

אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של העיצוב שלך לפני שתבחר אותו, ו- Weebly מקל מאוד על מעקב אחר הנושאים שאתה’ניסינו זאת על ידי שמירתם ברשימה שנצפתה לאחרונה. כמו וויקס, כל הנושאים ב- Weebly מגיבים לנייד.

אתה יכול גם לג’אז את Weebly’ערכות נושא ותהפוך אותם לשלך. הבנאי מקל על ההתאמה האישית של האתר שלך, תוך שימוש באותו סגנון עריכה וגרירה ושחרור כמו Wix. אתה יכול אפילו להשתמש בקוד כדי ליצור אתר זה’זה באמת ייחודי באמצעות עורך קוד Weebly!

וויבי’הנושאים המובנים יותר מ- Wix’s. חלקם עשויים למצוא בכך הקלה מבורכת, בעוד שאחרים הביעו תסכול ממגבלותיהם. זה באמת תלוי בכמה שליטה אתה רוצה על העיצוב שלך.

אם אתה רוצה המון שליטה ועיצוב איכותי באמת, המרחב הוא הטוב ביותר שתוכלו להשיג.

עיצוב איכות מרובעSquarespace מתגאה בעיצובי התבניות האיכותיים שלה, כולם נוצרים על ידי מעצבים פנים-מהבית

ל- Squarespace אוסף מדהים של תבניות שתוכלו לעיין בהן ולבחור בהן. אולי אין בו מאות כמו Wix המתחרה שלה, אבל כל אחד מהם מעוצב בסטנדרט מדהים.

המומחים שלנו בחנו את התבניות מכל זווית אפשרית – הם השיגו ציונים ראשונים בכל דבר, החל ממיתוג ועיצוב ועד חווית משתמש.

אתה יכול לחפש לפי קטגוריה, או אפילו על ידי כניסה למטרה של האתר שלך – למשל, “לשתף את תיק הצילומים שלי” – וזה ייתן לך תוצאות מותאמות להתאמה. אתה יכול לצפות בתצוגה מקדימה של כל עיצוב ואפילו לאהוב את הבחירות המובילות שלך.

תבניות ריבועיותריבוע המרחב מאפשר למצוא את העיצוב המושלם שלך, עם קטגוריות, סרגל חיפוש ותיאורים מועילים של כל תבנית.

אם הבחירה קשה מדי, אל’אל תדאג – אתה יכול להחליף את התבנית שלך בכל עת, או אפילו להתקין תבניות מרובות לעבודה. אנחנו’אני בהחלט נאבק לבחור רק אחד!

כל תבנית ריבועית מגיבה ניידת ומעניקה לך אסתטיקה מקצועית, מסוגננת ומודרנית לבסיס האתר שלך’העיצוב של. אתה יכול להפוך את האתר שלך לייחודי לחלוטין על ידי שימוש בעורך הגרירה והשחרור, או אפילו באמצעות קידוד.

גמישות עיצובית – הכרעת הדין:

מרובע הוא הבחירה העליונה שלנו לעיצוב. יש לו את העיצובים האיכותיים ביותר בשוק, ועם המון אפשרויות להתאמה אישית, האתר שלך נועד להתבלט מהקהל. Wix ו- Weebly aren’זה לא רע בכלל, אבל הם יכולים’אני לא מתחרה עם Squarespace’עיצובים.

מידע נוסף

 • מרגיש בהשראת Squarespace’עיצובים? גלה עוד בסקירת תבניות הריבועיות שלנו
 • פתיחת תיק מקוון? עיין בביקורת שלנו על 9 בוני האתרים הטובים ביותר של תיקי השקעות למצוא את הבנאי המתאים לך

5

תכונות וכלים

עכשיו בשביל הדברים העסיסיים באמת. התכונות והכלים הם גלגלי השיניים אשר גורמים לאתר שלך לעבוד קשה – אתה רוצה מערכת הפעלה אמינה וחלקה אשר לא רק תקל על חייך, אלא תעלה את האתר שלך מעל המתחרים שלך.’! ל- Wix, Squarespace ו- Weebly גישה שונה במקצת לתכונות, מה שמקשה לומר מה עדיף בהחלט. כאן’זה סיכום של אזורי המפתח:

מסחר אלקטרוני

אם אתה רוצה למכור דרך אתר האינטרנט שלך, אתה’אני זקוק לכלי מסחר אלקטרוני. החל מתכונות בסיסיות כמו קבלת תשלומים עד להחלמת העגלה הנטושה’זה שלל כלים שאתה יכול להשתמש בהם כדי להתחיל למשוך מכירות אלה.

ל- Wix שלוש תוכניות מסחר אלקטרוני שתוכננו במיוחד לתמוך במכירות ברשת. אלה מספקים שלל תכונות מסחר אלקטרוני מובנות, כך שתוכל לקבל תשלומים מקוונים, להשיג שטח אחסון נוסף, למכור ללא עמלת תשלום ולעקוב אחר האתר שלך’התקדמות השימוש ב- Google Analytics.

Weebly מאפשרת לך למכור באמצעות שלוש תוכניות המסחר האלקטרוני שלה. בהתאם לבחירת התוכנית שלך, אתה יכול למכור מוצרים דיגיטליים, לקבל ביקורות על מוצרים, לאפשר ניהול מלאי והנחות משלוח, ליצור קופונים, לבטל את הנעילה של דוא”ל העגלה הנטושה, ועוד..

ל- Squarespace מגוון עצום של כלי מסחר אלקטרוני כדי להקל על חיי המכירה שלך. אלה כוללים זום בתמונות מוצר, התאוששות עגלה נטושה, 0% דמי עסקה, קידום מוצרים באינסטגרם, חשבונות לקוחות, מלאי מוצרים, ניהול הזמנות, בקרות מס ומשלוח, יצירת קופונים, ועוד!

טוב לדעת: Squarespace מאפשר לך גם לקחת בקלות תשלומים לא מקוונים. כל מה שאתה צריך זה אפליקציית המסחר Squarespace, וקורא כרטיסים בסיסי בכיכר (49 $). זה אידיאלי למי שמתכנן למכור בירידים או חנויות מוקפצות, כמו גם באינטרנט. ריבוע מסתנכרן מייד עם המלאי המקוון שלך, כך שלא תעשה זאת’אני לא צריך לדאוג לגבי מלאי מתפשר.

בלוגים

ל- Wix מספר כלים לבלוגים מובנים שיכולים לעזור לבלוג שלך להתקדם ולהצלחה, כולל גלריות, פוסטים וקמפיינים בדוא”ל. אם אתה רוצה עוד תכונות, זה’עדיף להוסיף את יישום ה- Wix Blog בחינם לאתר שלך.

ל- Weebly כלי מובנים לבלוגים יותר מ- Wix, כמו גם שילוב עם מרכז ה- Weebly App Center. כלים מובנים אלה כוללים תכונות של שיתוף חברתי, כלי ניהול הערות ושילוב מדיה.

ריבוע המרחב מושלם לבניית בלוג או תיק עבודות יצירתי ואיכותי. כל מה שאתה צריך מובנה, כולל תכונות לבלוגים כמו שיתוף חברתי, תמיכה מרובה במחברים, תיוג גיאוגרפי, סימוני ‘אהבתי’ של משתמשים, שיתוף מתוזמן וכתובות URL הניתנות להתאמה אישית..

שיווק

שיווק חיוני להפצת הבשורה על אתרך החדש והמבריק!

Wix מאפשרת לך להפעיל קמפיינים בדוא”ל וליצור עלוני מידע, לשתף במדיה החברתית ולהוסיף תכונות כגון באנרים לאתר שלך.. הרבה וויקס’תכונות השיווק כוללות יישומים כגון Wix Shoutout, או מצדדים שלישיים בשוק האפליקציות של Wix.

Weebly מציע לכידת לידים, כך שתוכלו להוסיף טפסים לאתר שלכם על מנת לאסוף אנשי קשר ולנהל קשר עם מבקרים. אתה יכול גם להריץ קמפיינים בדוא”ל, תלוי באיזו תוכנית אתה מבצע’מחדש – שיווק בדוא”ל זה פועל דרך האפליקציה Weebly Promote, שמשתלבת עם אתר ה- Weebly שלך.

ל- Squarespace כל התכונות השיווקיות שלה מובנות לחלוטין, כך שתוכלו להריץ קמפיינים בדוא”ל, להתאים אישית את פריסות הדואר האלקטרוני ולשלוח דוא”ל מותאם לנייד במהירות ובקלות. אתה יכול גם לשלב את האתר שלך במדיה החברתית, להגדיר עלוני מידע ולהשתמש ב- MailChimp כדי ליצור רשימות תפוצה.

שילוב מדיה חברתית

אם אנשים אינם’אם אתה בודק את הדוא”ל שלהם, אתה יכול להיות בטוח שהם’אבדוק את עדכוני החדשות שלהם במדיה החברתית! למרבה המזל, Wix, Weebly ו- Squarespace תומכים כולם באינטגרציה של מדיה חברתית.

Wix מאפשרת לך להוסיף כפתורי שיתוף לאתר האינטרנט שלך, בעוד שחנות האפליקציות שלה יכולה לעזור לך להתקין כלים חברתיים כמו קטעי הערות והזנות טוויטר בהתאמה אישית. בינתיים, Weebly מאפשר לך להוסיף בקלות אייקונים חברתיים לדפי האינטרנט שלך כדי לקשר לדפי המדיה החברתית שלך, תוך כדי שאתה יכול להוסיף גם כפתור ‘אהבתי’ בפייסבוק..

מרובע מאפשר לך לקשר חשבונות מ מעל 25 חשבונות חברתיים שונים, כולל פייסבוק, אינסטגרם, YouTube, Spotify ו- Pinterest. פרסם באופן אוטומטי תוכן בטוויטר, בפייסבוק או בטומבלר, ועודד את המבקרים לעקוב אחריך עם קישורים חברתיים באתרך.

תכונות וכלים – פסק הדין:

ל- Wix, Weebly ו- Squarespace כולם תכונות נהדרות – הם פשוט עושים דברים קצת אחרת. ל- Weebly יש את התכונות הטובות ביותר לסולם גודל האתר שלך, במיוחד אם אתה עושה זאת’מנהל מחדש עסק קטן. ל- Squarespace יש את התכונות האיכותיות ביותר מכל בונה, בעוד של- Wix יש טונות של תכונות להתאמה אישית ולהרחבה של האתר שלך..

מידע נוסף

 • קרא את ביקורת Wix שלנו כדי לראות טוב יותר את הבונה הזה’תכונות
 • אם וויבלי’כלים משכו את תשומת ליבך, בדוק את סקירת ה- Weebly שלנו לקבלת מבט מעמיק יותר
 • ל- Squarespace יש את התכונות האיכותיות ביותר סביב – גלה עוד בסקירת המרחב שלנו
 • רוצה לעשות את הטוב ביותר עבור הבלוג שלך? קרא את הסקירה שלנו על פלטפורמות הבלוגים הטובות ביותר למצוא את ההתאמה המושלמת שלך
 • רוצה למכור באינטרנט? עיין ברשימה שלנו עם בוני אתרי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר לקבלת מבט זה לצד זה על מיטב הבונים הקיימים בבניית חנויות מקוונות. מצא ביקורות, דירוגי כוכבים ועוד!
 • קרא את סקירת המסחר האלקטרוני של Wix כדי לגלות אם זה’זה הקבלן המתאים לעסק המסחר האלקטרוני שלך
 • קרא את סקירת המסחר האלקטרוני שלנו לקבלת מידע נוסף על התכונות שיעזרו לחנות שלך להצליח
 • קרא את סקירת המסחר האלקטרוני של Squarespace שלנו ולהחליט היום אם זו יכולה להיות הבחירה הנכונה עבור החנות המקוונת שלך

6

שוקי אפליקציות

בעוד של- Wix, Weebly ו- Squarespace כולם תכונות מדהימות מובנות, אולי תרצו להוסיף פונקציות או כלים נוספים ככל שהאתר שלכם יגדל. זה’ושם שוק אפליקציות באמת יכול להועיל. הוספת אפליקציות היא דרך נהדרת לגדול את אתר האינטרנט שלך תוך שהיא הופכת אותו למיוחד במינו.

ל- Wix יש שוק אפליקציות גדול וקל לניווט, עם מעל 200 אפליקציות בהצעה. שם’זה שילוב של אפליקציות פנים-צדוניות ושל צד שלישי, כמו גם תכונות חינמיות וגם פרימיום.

שוק אפליקציות wixבשוק האפליקציות של Wix יש יותר מ -200 אפליקציות לבחירה. יישומים אלה יכולים לעזור להרחיב את אתר האינטרנט שלך על ידי הוספת פונקציונליות נוספת, ויכולים לגרום לאתר שלך להתבלט מהקהל.

אתה יכול לחפש את האפליקציה או לתפקד אותך’אתה מחפש או עיין לפי קטגוריות, כגון ‘הזמנות‘, ‘כלים עסקיים‘, או ‘ניתוח‘. כל אפליקציה כוללת פיצ’רים ותמחור מחירים, וכן ביקורות משתמשים ודירוגי כוכבים, כך שתוכלו למצוא את האפשרות הטובה ביותר לאתר שלכם..

אתה יכול לשלב אפליקציות באתר Weebly שלך ממרכז האפליקציות של Weebly. עם מעל 300 אפליקציות, ל- Weebly מגוון גדול עוד יותר לבחירה מאשר Wix!

מרכז האפליקציות הרוויל- Weebly יש מרכז אפליקציות נרחב עם מעל 300 אפליקציות. אתה יכול לחפש ולעיין בכדי למצוא את האינטגרציות המושלמות לאתר שלך.

אתה יכול להשתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא את האפליקציה שאתה’מחדש מחפש, או סנן לפי קטגוריה. עם זאת, ישנם פחות כלי גלישה שיעזרו לך מאשר ב- Wix, כלומר זה יכול להיות מסובך להפיק את המרב ממגוון כה רחב.

Squarespace אכן תומך באפליקציות, כמו יישום המסחר ואפליקציית האנליטיקס, אך אלה מובנים. זה אומר המרחב לא עושה זאת’לא יהיה לי שוק אפליקציות – חלקם עשויים למצוא טרחה נוחה ופחות זו, בעוד שאחרים עשויים לרצות אפשרות להוסיף תכונות נוספות.

שוקי אפליקציות – הכרעת הדין:

ל- Wix יש את שוק האפליקציות הטוב ביותר. זה’עם זאת קרוב מאוד – ל- Weebly יש יותר יישומים במרכז האפליקציות שלה, אך Wix מספקת שילוב קל מאוד ותכונות באיכות גבוהה המיועדת לקנה מידה של האתר שלכם. המרחב לא עושה זאת’אין לי שוק אפליקציות, מכיוון שהוא מסתמך במקום זאת על תכונות מובנות.

ז

קידום אתרים

קידום אתרים SEO סופר חשוב אם אתה רוצה שמישהו אחר חוץ מאמא שלך והחבר הכי טוב שלך יראה את האתר שלך שנבנה באהבה. אבל מה זה?

SEO מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש וזה’איך האתר שלך נמצא ב- Google. לא לדאוג לקידום אתרים שלך זה כמו לערוך מסיבת יום הולדת ולא לשלוח הזמנות כלשהן – בלעדיה האתר שלך ישוב לבד עם כובע המסיבה שלו ואוכל עוגה בפני עצמה. זה’עצוב מכדי אפילו לחשוב עליו – האתר שלך ראוי למסיבה הכי טובה שאי פעם!

אתם עשויים לחשוב ש- SEO אינו’זה לא קל כמו להכניס כמה הזמנות לתפקיד, אבל עם Wix’חכם SEO, זה יכול להיות! כל שעליך לעשות הוא לבחור כמה מילות מפתח, והכלי המומחה יצור תוכנית בהתאמה אישית לקבלת דירוג האתר שלך בתוצאות חיפוש.

wiz seo wizWix מקל עליך מאוד על תחילת העבודה עם SEO, גם אם’מחדש מתחיל שלם. Wiz SEO Wiz מנחה אותך דרך מספר שאלות ויוצר תוכנית SEO המותאמת אישית שתוכל לעקוב אחריה.

בנוסף לכל זה, ל- Wix מדריך SEO יסודי, בו תוכלו לחפש את האזור בו אתם נמצאים’אני רוצה ללמוד יותר על. תוכלו גם לקרוא מדריכי עזרה בנושא המון נושאים שונים המכסים קידום אתרים, שמכוונים למתחילים לאורך כל הדרך לרמה מתקדמת יותר.

מדריך wix seoל- Wix מדריך SEO מעמיק שיעזור לך להתחיל ולתמוך בך ככל שהאתר שלך יגדל.

ל- Weebly יש גם מדריך SEO אולטימטיבי שיכול לעזור לך להתחיל, ואז לצמוח ולעקוב אחר האתר שלך’התקדמות. זה מדריך אותך צעד אחר צעד, וידידותי למתחילים מאוד.

מדריך seo האולטימטיביוויבי’s מדריך SEO האולטימטיבי נועד להנחות אתכם דרך אופטימיזציה של האתר שלכם לקידום אתרים, החל משלבים מוקדמים לאורך כל הדרך ועד מערכות מפותחות יותר..

וויבי’המדריך הוא ידידותי למתחילים מאוד, וכמו Wix, יש לו כלי SEO מעולים מובנים שיעזרו למקסם את אתר האינטרנט שלך’נוכחות מקוונת. אבל זה חסר את האלמנט האינטראקטיבי שסופק על ידי Wix’חכם SEO.

גם ל- Wix וגם ל- Weebly יש אפליקציות SEO בחנויות האפליקציות שלהם, שתוכל להוסיף כדי לשפר או לעזור יותר ב- SEO שלך.

Squarespace כלול את כל כלי ה- SEO שלו, כלומר אתה לא’אני לא צריך לדאוג למצוא את האפליקציה או התוסף הנכון כדי לייעל את האתר שלך.

ישנם מאמרים וסרטונים בדפי התמיכה של Squarespace שיעזרו לך לשלוט ב- SEO לאתר Squarespace שלך. יש גם רשימת SEO שמנחה אותך בכל שלב בהשקת האתר שלך.

SEO – הכרעת הדין:

ל- Wix יכולות SEO טובות יותר מ- Weebly ו- Squarespace. היא מציעה את התמיכה הרבה ביותר, עם חידון SEO ידידותי למתחילים ומדריך SEO לטווח הארוך. ל- Weebly ו- Squarespace יש SEO חזק וכלים מובנים מעולים, אך הם חסרים אותה רמת אינטראקציה שיש ל- Wix – במיוחד למתחילים.

מידע נוסף

 • מהם בוני האתר הטובים ביותר עבור קידום אתרים? (ספוילרים: לפחות אחד מהבונים האלה מופיע ברשימה!) גלה עוד ב- הסקירה שלנו על שלושת בוני האתרים הטובים ביותר לאופטימיזציה למנועי חיפוש
 • האם אתה באמת יכול לדרג טוב עם בוני אתרים? גלה במאמר שלנו בנושא בניית אתרים SEO לעומת WordPress SEO: מי עדיף?
 • רוצה טיפים בנושא SEO? גלה את החשיבות שבשימוש בטקסט עוגן במאמר שלנו פשוט ויעיל עם עצת SEO. ואז גלה כיצד לבנות את האתר שלך באתר שלנו טיפ פשוט אך עוצמתי לקידום אתרים – ארכיטקטורת אתרים מאמר.

8

עזרה ותמיכה

בניית אתר זה ממש כמו לבנות כל דבר – דברים לפעמים יכולים להשתבש מעט. כמו שיש זוג ידיים נוסף לא כואב כשאתה’הרכבת ריהוט חבילה שטוחה, מערכת תמיכה טובה יכולה להעניק לך שקט נפשי כשאתה’מנהל מחדש את האתר שלך.

ל- Wix תמיכה מצוינת, כולל:

 • תמיכה טלפונית
 • תמיכה במדיה חברתית
 • תמיכת דוא”ל
 • בסיס ידע מעמיק

אתה אפילו מקבל טיפים מועילים בדף בזמן שאתה עורך את האתר שלך, וזה נהדר כשאתה עושה’אתה רק מתחיל! פשוט לחץ על סימני השאלה כדי להרחיב את תיבות העזרה הללו ולגלות מידע נוסף.

תמיכה בעמוד wixWix מעניקה לך בועות עזרה מועילות כדי לתמוך בך בדף אם אתה נתקע בזמן עריכת האתר שלך. זה אפילו מכוון אותך לדפי תמיכה רלוונטיים בבסיס הידע.

העזרה בדף זה באמת חשובה, ותומכת בך בעת עריכת אתר האינטרנט שלך וחוסכת ממך את הצורך לעבור לדף אחר כדי לפתור את השאלות שלך. אם אתה זקוק להסבר ארוך יותר, בועות עזרה אלה יכולות לכוון אותך לדף התמיכה הרלוונטי בבסיס הידע.

ל- Weebly יש גם מערכת תמיכה איתנה. זה מספק:

 • תמיכת דוא”ל
 • תמיכה בצ’אט חי
 • תמיכה טלפונית
 • משאבי מדיה חברתית
 • מרכז עזרה עם מאמרים ומדריכים

Weebly מציעה תמיכה טלפונית רק בתוכניות הגבוהות יותר בתשלום שלה, אך מספקת תמיכה בצ’אט חי במקום בו Wix לא’t.

ל- Squarespace מגוון קטן אך אדיר של אפשרויות תמיכה:

 • תמיכה בדוא”ל 24/7
 • תמיכה בצ’אט חי
 • מרכז עזרה מעמיק

בזמן שהמרובע לא עושה זאת’איננו מציע תמיכה טלפונית, השירותים שהיא מספקת הם יסודיים ואיכותיים במיוחד. במרכז העזרה בלבד תוכלו למצוא מדריכים, סרטונים, פורום קהילתי נרחב ואפילו אפשרות להירשם לסמינרים מקוונים אינטראקטיביים עם מומחי Squarespace..

עזרה ותמיכה – הכרעת הדין:

ל- Wix יש את העזרה והתמיכה הטובה ביותר. הוא משלב כמות עם איכות, והתמיכה שלו בעמוד היא תכונה נהדרת. ל- Weebly תמיכה בסיסית טובה, אך מציעה פחות מ- Wix אם אתה’מחדש על תוכנית בתשלום נמוך יותר. ל- Squarespace תמיכה מצוינת, אך מגוון אפשרויות קטן יותר מ- Wix.

9

תמחור ותמורה לכסף

אם אתה’אתה מודאג מכך שכל עיצובים, תכונות ואפשרויות תמיכה מדהימות של תבניות אלו יעלו לכם, תתכוננו לשאוף לרווחה. Wix, Weebly ו- Squarespace מציעים משהו לכל תקציב, מה שהופך את בניית האתר לזולה יותר מאשר הידוק חגורות. למעשה, Wix ו- Weebly מציעים שניהם תוכנית חופשית לחלוטין שתוכלו להמשיך בה כל עוד תרצו. המרחב לא עושה זאת’לא תהיה לך תוכנית בחינם, אבל אתה יכול לקחת 14 ימי ניסיון ללא תשלום.

לוויקס יש שבע תוכניות מחיר שנעו בין 13 $ ל 49 $ לחודש, בתוספת התוכנית החינמית שלה. התוכנית החינמית מעניקה לך את כל התכונות הבסיסיות הדרושות ליצירת אתר, כגון אחסון 500MB ורוחב פס 500MB – עם זאת, אתה יכול’אל תחבר דומיין משלך, ו- Wix תציג מודעות באתר שלך. זה לא’אידיאלי אם אתה’מחדש מכוון לדימוי מקצועי!

אם אתה רוצה לשדרג, ישנן ארבע תוכניות המיועדות לבניית אתרים (אלה התוכניות לבחירתך אם לא תעשה זאת’אני לא צריך למכור באינטרנט). תוכניות אלה מחויבות מדי שנה בין 13 $ לחודש ל 39 $ לחודש:

 • תוכנית קומבו ב -13 דולר לחודש (מחויב מדי שנה): זה כולל שטח אחסון של 3 ג’יגה-רוחב ורוחב פס של 2 ג’יגה-בייט, מסיר מודעות Wix מהאתר ומאפשר לך לחבר תחום משלך..
 • התוכנית ללא הגבלה במחיר של 17 $ לחודש: זה נותן רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון של 10 ג’יגה-בתים, ומגיע עם תכונות נוספות כגון $ 300 בשוברי מודעות.
 • תוכנית ה- Pro עומדת על 22 דולר לחודש: זה מגיע לכל מה שנכלל בתוכנית ללא הגבלה, בתוספת שטח אחסון מוגבר של 20 ג’יגה-בייט, ובונוסים כמו 50 $ להוצאה על יצירת לוגו מקצועי.
 • תכנית ה- VIP במחיר של 39 $ לחודש: מגיע עם הכל מתוכנית Pro, אך מעניק לך את היתרון הנוסף של תמיכה VIP ותגובת עדיפות.

התוכניות הללו כוללות אחריות להחזר הכסף של 14 יום, כך שתוכלו לנסות אותם בלי לדאוג – אם כן’אינך שמח, פשוט קבל החזר!

ל- Weebly יש תוכנית חינמית, שמאפשרת לך תכונות בסיסיות כמו:

 • אחסון 500MB
 • כלי SEO
 • תמיכה בצ’אט ודוא”ל

יהיו מודעות Weebly באתר שלך אם אתה משתמש בתוכנית החינמית וזכית’לא תוכל להשתמש בשם התחום שלך – במקום זאת הוא יכלול את “Weebly.com” תת-דומיין. פירוש הדבר שכתובת האתר שלך תיראה כך: www.mybeautifulwebsite.weebly.com.

אם אתה רוצה להסיר מודעות ולחבר תחום משלך, אתה’עלי לשדרג. החדשות הטובות הן, עם תוכנית Connect של 5 דולר לחודש, ל- Weebly יש את המחיר ההתחלתי הזול ביותר בסביבה!

ל- Weebly שלוש תוכניות תמחור:

 • התוכנית האישית 6 $ לחודש: זה דומה לתכנית החינמית אך מאפשר לך לחבר תחום משלך. זה ניצח’אבל אל תמלא מודעות – בשביל זה אתה’אני צריך את התוכנית המקצועית…
 • התוכנית המקצועית של 12 דולר לחודש: זה מסיר מודעות, מאפשר לך אחסון בלתי מוגבל ומציע תכונות נוספות כגון רקע וידאו ופונקציות מסחר אלקטרוני.
 • תוכנית הביצועים של 26 $ לחודש: כולל את כל התוכניות המקצועיות, כולל רישום חברות ותכונות מסחר אלקטרוני מתקדמות יותר כגון ניהול מלאי.

תמחור וייבילחץ כדי לראות בפירוט את תוכניות התמחור של Weebly

כמו גם וויבלי’התוכנית החינמית, בה תוכלו להשתמש כל עוד תרצו, יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום לכל התוכניות ששולמו (חוץ ממך’משלם מחדש על בסיס חודש לחודש). זה נהדר מכיוון שזה אומר שאתה יכול לנסות את הבונה ולקבל את הכסף שלך בחזרה’לא מרוצה.

המרחב שומר על דברים פשוטים. יש לו ארבע תוכניות מחיר – ה- 12 דולר לחודש תוכנית אישית וה 18 $ לחודש תוכנית עסקית מיועדים ליצירת אתרים, בעוד ש – תכנית בסיסית 26 $ לחודש וה 40 דולר לחודש תוכנית מתקדמת ייתן לך את כל מה שאתה צריך להקמת חנות מקוונת.

אין תוכנית חינמית עם Squarespace, אבל כל תוכנית מחיר מגיעה ניסיון חינם למשך 14 יום. אתה לא’אינך צריך להזין את פרטי התשלום אלא אם תחליט להירשם לתכנית בתשלום לאחר סיום הניסיון.

תמחור מרובעל- Squarespace שתי תוכניות לבניית אתרים, כאשר הזולה ביותר היא התוכנית האישית 12 $ לחודש. התוכנית העסקית כוללת יותר מכפול מהתכונות, והיא עולה 18 $ לחודש.

התוכנית האישית היא הבסיסית ביותר, אך מעניקה לך את כל מה שאתה צריך כדי ליצור אתר מסוגנן, כולל רוחב פס ואחסון ללא הגבלה. המרחב’התוכנית העסקית היא רק 6 $ יותר, אך היא מציעה יותר מכפול מהתכונות, כולל פונקציות מסחר אלקטרוני, חלונות קופצים לקידום מכירות והתאמה אישית מתקדמת.

למרות המרובע’המחירים ללא ספק גבוהים מ- Weebly’s, התוכנית הזולה ביותר שלה מציעה יותר מרובם. לדוגמה, Wix’s $ 13 לחודש תוכנית משולבת היא יקרה יותר, אך מציעה רק רוחב פס של 2 ג’יגה-בתים ואחסון של 3 ג’יגה-בייט לעומת רוחב הפס והאחסון הבלתי מוגבלים שמציעה Squarespace.

קבל 10% הנחה על כל תוכנית ריבוע

יש לנו קוד הנחה בלעדי שיהיה תקפיץ 10% מהעלות של כל תוכנית Squarespace. כדי לממש מבצע זה, הזן קוד WBE בקופה.

תמחור ותמורה לכסף – הכרעת הדין:

Weebly מציעה את התמורה הטובה ביותר לכסף. יש לו את מחיר ההתחלה הזול ביותר אם ברצונך לשדרג מהתוכנית החינמית, ויש לו אפשרויות מדרגיות באמת ככל שהאתר שלך גדל. Wix מציעה תמורה נהדרת לכסף, ו- Squarespace’המחירים של החברה משקפים את הסטנדרטים הגבוהים שלה, אך וויבלי גונב כאן את הזכייה.

מידע נוסף

 • קרא את סקירת התמחור שלנו לפרטים נוספים על תוכניות המחירים הזמינות
 • גלה איזו תוכנית Wix מתאימה לך סקירת תמחור Wix שלנו
 • מה אתה מקבל עבור הכסף שלך? בדוק את סקירת תמחור המרחב שלנו כדי לגלות אם זה’שווה את ההשקעה
 • תהיה בטוח ש’לא משלם יותר מדי – קרא את הסקירה שלנו על בוני אתרים הזולים ביותר כדי להשוות את המחירים הטובים ביותר בסביבה
 • כמו קול תכנית חופשית? ודא שאתה בוחר את הטוב ביותר – קרא על עשרת בוני האתר החינמיים הטובים ביותר בשנת 2019 למידע נוסף

סיכום

זה’זה היה נסיעה ברכבת הרים, אבל לאורך הדרך, מאמר זה הציג את Wix, Weebly ו- Squarespace זה מול זה בכל התחומים החשובים..

זה’זה היה מסע די ארוך, אז בדוק את הטבלה שלהלן אם אתה זקוק לרענון של רגעי השיא של הקרב האפי הזה. אנחנו’יהיו לי כמה מחשבות אחרונות – וקשתות ניצחון – מתחת לשולחן.

קטגוריה & מנצחWixWeeblySquarespaceקלות שימוש

הזוכה: וויקס

גמישות בעיצוב

הזוכה: המרחב

תכונות & כלים

הזוכה: תיקו

שוקי אפליקציות

הזוכה: וויקס

קידום אתרים

הזוכה: וויקס

עזרה & תמיכה

הזוכה: וויקס

תמחור & תמורה לכסף

הזוכה: Weebly

עריכת גרירה ושחרור סופר פשוטה ופשוטה הופכת את Wix ממש קל לשימוש. אידיאלי למתחילים, מבלי להקריב שליטה יצירתית.ידידותי למתחילים, אבל פחות אינטואיטיבי מ- Wix. Weebly קל לשימוש, אך יכול להיות מגביל.טכני יותר מ- Wix ו- Weebly, Squarespace אינו כל כך ידידותי למתחילים.
מתאים יותר לאנשים עם קצת ידע טכני, או לאלה שלא ממהרים.

מאות תבניות לבחירה, קל להתאמה אישית, הרבה חופש יצירתי. פחית’לא להחליף תבנית ברגע שהאתר חי.

מגוון קטן יותר של תבניות מאשר Wix; עיצובים מובנים יותר, כלומר פחות חופש יצירתי. ניתן להחליף תבניות ברגע שהאתר פעיל.

העיצובים האיכותיים ביותר בשוק – מסוגננים, מודרניים ומקצועיים. הרבה חופש יצירתי וכלי עריכה. יכול לעבור תבנית בכל עת.

מגוון הפיצ’רים הכלולים בבונה, החל מבלוגים ושיווק למכירה מקוונת.

חמושים בתכונות הטובות ביותר לגודל של עסק, ל- Weebly יש המון כלים מובנים שיעזרו לך להרחיב את האתר שלך.

כל המרובע’תכונות s מובנות, ויש לו את התכונות האיכותיות ביותר בשוק.

מאות אפליקציות, קל לגלוש ולחפש בין כל האפשרויות, שילוב של אפליקציות חיצוניות ופרמיות, פנים-צדוניות ושל צד שלישי..

מאות אפליקציות יכולות להיות קלות יותר לגלוש ולחפש בכל האפשרויות, שילוב של אפליקציות בחינם ופרמיום, פנים-צדדיות ושל צד שלישי..

אין שוק אפליקציות.

כלים מובנים לקידום אתרים בתוספת עזרה נוספת מ- Wiz SEO ומדריך לקידום אתרים. ידידותי מאוד למתחילים ומיועד לתמוך בך ככל שגדל האתר שלך.

כלי SEO מובנה בתוספת תמיכה נוספת בצורה של מדריך SEO Ultimate. נועד לתמוך בך ככל שגדל האתר שלך.

כלים מובנים לקידום אתרים, בתוספת מאמרים ומדריכי תמיכה, כולל רשימת בדיקות לקידום אתרים. מאוד יסודי, אך יכול להיות ידידותי למתחילים יותר.

מגוון אפשרויות תמיכה, כולל תמיכה טלפונית, דוא”ל, ומדיה חברתית. Knowledge Base נרחב מאוד ושימושי, בתוספת תמיכה בדף בזמן שאתה עורך. אין אפשרות צ’אט חי.

מגוון אפשרויות תמיכה, כולל תמיכה בטלפון, בדוא”ל, בצ’אט חי ותמיכה במדיה חברתית. יש גם מרכז עזרה עם מדריכים ומאמרים. תמיכה טלפונית זמינה רק בתוכניות בעלות תשלום גבוה יותר.

מגוון קטן של תמיכה באיכות גבוהה; דוא”ל ותמיכה בצ’אט חי, בנוסף מרכז עזרה נרחב להפליא עם מדריכים, קטעי וידאו, סמינרים מקוונים ופורום קהילתי.

שבע תוכניות מחיר, בתוספת תוכנית בחינם. ארבע תוכניות אתרים שנעו בין 13 $ ל 39 $ לחודש. שלוש תוכניות מסחר אלקטרוני שנעו בין 23 $ ל 49 $ לחודש. ערבות 14 יום להחזר הכסף על כל התוכניות ששולמו.

שלוש תוכניות מחירים שנעו בין 6 ל -26 דולר לחודש, בתוספת תוכנית חינם. התוכנית הגבוהה ביותר מכוונת למסחר אלקטרוני בלבד. מחיר התחלתי הזול ביותר לשדרוג מתוכנית חופשית. ערבות 30 יום הכסף בחזרה לכל התוכניות ששולמו.

ארבע תוכניות מחירים שנעו בין 12 ל- 40 $ לחודש. אין תוכנית חופשית. ניסיון חינם למשך 14 יום, ללא פרטים נדרשים.

Wix הוא הטוב ביותר למתחילים, במיוחד כאלה שאולי אין להם כישורים טכניים גדולים אך עדיין רוצים חופש יצירתי רב. זה’זה מושלם לבניית אתר בעל מראה מקצועי בקלות ובמהירות, מבלי לבזבז המון כסף ותמיכה רבה מאחוריך.

Weebly הוא הטוב ביותר עבור עסקים קטנים, מכיוון שיש לו את כל התכונות הטובות ביותר לגודל ולהרחבת האתר העסקי שלך. זה’זה ידידותי למתחילים עם תבניות מובנות, אז אם לא’אני לא רוצה לדאוג יותר מדי לעיצוב, זוהי דרך נהדרת ליצור אתר פשוט ומסוגנן.

המרחב הוא החלום המוחלט עבור כל קריאייטיב. זה’יש את העיצובים האיכותיים ביותר בשוק – אם אתה רוצה אתר מדהים באמת, זה’זו הבחירה הטובה ביותר עבורך. זה’זה קצת יותר טכני לשימוש, אז רק אל’אני לא מצפה שהאתר שלך יעלה בן לילה.

כל בונה הכי טוב למשהו אחר. אבל מי זוכה לקחת הביתה את הגביע?

המנצח הכללי בקרב זה… drumroll בבקשה…וויקס!

Wix הוא המנצח הכללי בהשוואה בין Wix vs Weebly vs Squarespace, מכיוון שהוא משלב חוזקות באזורים המפתחיים ביותר. זה’זה קל לשימוש, עם עיצובים ותכונות מעולים, תמיכה מהשורה הראשונה ומחירים תחרותיים.

Wix הוא המנצח שלנו, אבל האם זה היה שלך? הצטרף לאלוף שלך לניסיון חינם חגיגי והתחל את מסע בניית האתרים שלך עוד היום!

Wix vs Weebly vs Squarespace: שאלות נפוצות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me