אירוח VPS לעומת אירוח ייעודי

7 הבדלים עיקריים שעליכם לדעת

האם כדי להבין יותר על VPS או אירוח ייעודי? המשך לקרוא כשאנחנו צוללים בהבדלי המפתח בין השניים, ועזרו לכם להחליט איזה מתאים ביותר לצרכים שלכם.


ישנם סוגים רבים ושונים של אירוח אתרים שם בחוץ, אך שלושת הפופולריים ביותר משותפים, VPS ואירוח ייעודי. סוגי אירוח אלה משתנים מבחינת רמת הביצועים, כמו גם בעלות – אך במה הם נבדלים זה מזה?

אירוח משותף הוא סוג האירוח הבסיסי ביותר. זה’זה רק מתאים לאתרים סטטיים קטנים או לבלוגים אישיים. זה’למה אנחנו’מתמקדים בשחקנים העיקריים במשחק: אירוח VPS לעומת אירוח ייעודי.

אירוח VPS

אירוח שרת וירטואלי פרטי (VPS) הוא המקום בו אתרי אינטרנט מרובים משתמשים באותו שרת, אך מגבילים משאב משלהם לגבי דברים כמו זיכרון RAM ורוחב פס. זה גם משתמש במה’ידוע כ- hypervisor (תוכנת מומחה) להלוואת משאבים מאתרים אחרים בשרת אם אתה’מחדש לצאת ואחרים לא’לא להשתמש בהקצאה המלאה שלהם.

באופן כללי, אירוח VPS מתאים לאתרי עסקים קטנים, או אתרים אישיים גדולים הזקוקים למגבלות משאבים הגון. אף אחד לא רוצה שהכאב של מהירויות טעינה איטיות באתר שלהם, או גרוע מכך, שהאתר שלהם יתרסק ללא הרף. זה’מדוע אירוח VPS עובד טוב – זה’זה גמיש בטיפול בזרימת תנועה, ו- ISN’לא יקר מדי.

אירוח ייעודי

אירוח ייעודי היא הגבינה הגדולה של שטח אירוח אתרים. אתה לא’פשוט תביא פרוסה של סטילטון או נתח צ’דר – תקבל את כל גלגל הוונסלידייל. במהות, יש לך שרת שלם לעצמך.

אתה’אתה נמצא בשליטה מוחלטת מה- go-go ויכול לבחור מגבלות משאב משלך. אירוח ייעודי נוטה להיות לאתרים עסקיים בינוניים עד גדולים, אבל אם אתה’אם אתה שאפתן, אתה יכול לחסוך זמן וטרחה בטווח הארוך על ידי הרשמה לתכנית ייעודית (בטוח בידע שהאתר שלך יגדל לרמה זו).

ביצוע השיחה הזה אינו’אבל זה לא קל. רבים עשויים למצוא את עצמם נקלעים לשני מחשבות לגבי איזה סוג אירוח ללכת אליו – ובמקרה זה, הרשו לנו לעזור! אנחנו’בילינו את חלקנו הוגן מהזמן באופן מקוון, ונדע דברים על אירוח אתרים.

באמצעות סדרת אנלוגיות אנו’אני אעזור לך לפרק את ההבדלים בין VPS לאירוח ייעודי. בסוף מדריך זה, צריך להיות מעט ספק בראשך לאיזה תוכנית אירוח ללכת.

1

אירוח VPS לעומת אירוח ייעודי: יתרונות וחסרונות

VPS אירוח יתרונות וחסרונות

Pros VPS אירוחVPS אירוח חסרונות
  • רמות ביצועים מתאימות לרוב אתרי האינטרנט
  • זול יותר מאשר אירוח ייעודי
  • פחית’לא תואם אירוח ייעודי למשאבים או ביצועים
  • אתה’אתה עדיין משתף משאב, כך שהתכונות עשויות להיות מוגבלות

יתרונות וחסרונות ייעודיים לאירוח

יתרונות אירוח ייעודייםחסרונות אירוח ייעודיים
  • מגבלות ענק של משאבים וביצועים מעולים
  • חוסך לך שדרוג לתכנית גבוהה יותר אם האתר שלך יגדל
  • תוכניות תמחור חודשיות יקרות יחסית
  • דורש ידע טכני

2

הקצאת משאבים

הדרך הפשוטה ביותר לחשוב על הקצאת משאבים היא כמו להזמין פיצה. עם אירוח VPS, אתה’כולם חולקים את המשאבים – כל פרוסה, כל הצדדים, כל המשקאות ואפילו המטבלים. אם אתה צריך תוספת, שם’זה תמיד סיכוי שמישהו עשוי להשאיר לך קצת, אבל זה’זה לא ערובה.

עם אירוח ייעודי, יש לך פיצה משלך. זה יכול להיות עסקה קטנה, בינונית או גדולה, תלוי בכמה שאתה צריך, אבל כך או כך’זה שלך. באופן טבעי אתה’אני אשלם יותר, אבל בתמורה יש לך 100% מהיתר (רוטב).

אירוח VPS מוגבל פחות. מכיוון שאתה מחזיק חלק גדול יותר מהשרת’חומרה, יש לך יותר משאב. אתה’אני גם יקבל גישה לשורש בסביבת השרת, מה שבעצם אומר שתוכל להתקין תוכנה נוספת ולערוך כל קובץ בשרת.

3

אבטחה

חשבו על ביטחון כמו לחיות בתוך גוש דירות, בניגוד לבית שלכם. אם מישהו משאיר את הדלת לבניין שלך פתוחה (כלומר, באתר אחר בשרת שלך יש הפרת אבטחה), אתה עלול להיות בסיכון. בטח, הם עדיין צריכים להיכנס לדירה הספציפית שלך, אבל שם’זה בכל זאת סיכון ביטחוני.

אירוח ייעודי דומה לבעלות על נכס משלך. זה עדיין יכול להיות פרוץ פנימה, אבל אתה יכול’אחרים לא יהיו בסיכון’ חוסר זהירות.

4

ביצועים

בעולם אירוח אתרים, ביצועים טובים נוגעים במהירות האתר שלך נטען ומוצג עבור משתמשים, וכמה טוב.

בהקשר של נסיעה, הביצועים הם כמו מסלול אוטובוס. אם רק כמה אנשים עולים לאוטובוס, הנהג צריך רק לעצור מדי פעם, כלומר אתה’אני אגיע הרבה יותר מהר (מהירויות טעינה מהירות יותר). אם הרבה אנשים ממשיכים (בקר באתר שלך) הנהג צריך לעצור בכל יעד, מה בהכרח מאט את נסיעתך (אתר).

אירוח VPS נותן לך אוטובוס משלך. ואם האוטובוס שלך מתמלא, הנה’סיכוי שתוכלו לקבל שירות שני (רוחב פס מאתר אחר) בשירות. בינתיים, אירוח ייעודי מעניק לך אוטובוס טעון טורבו, בעל סיפון כפול, המסוגל לספק טונות של מבקרים באתר שלך במהירות שבירה..

5

תצורה והתאמה אישית

גם VPS וגם אירוח ייעודי מציעים תוכניות מנוהלות ולא מנוהלות. ניתן לחשוב על אלה כמו להרכיב רהיטים. עם תוכניות לא מנוהלות, אתה’קיבלתם את הכלים, אך עליכם לבנות זאת בעצמכם; לעומת זאת, תוכניות מנוהלות יבנו ומתוחזקות עבורך.

זה’לא מפתיע, אם כן, שרוב האנשים בוחרים בתוכניות מנוהלות (למרות שהם יקרים יותר). מבחינת ההתאמה האישית, גם VPS וגם אירוח ייעודי מאפשרים לך להתאים את מגבלות המשאב שלך מדי חודש, כך שיש’זה לא הרבה בין השניים.

6

מדרגיות

מדרגיות היא המידה בה תוכנית האירוח שלך יכולה לצמוח עם אתר האינטרנט שלך. אפשר לחשוב על זה כמו גידול עץ.

אירוח VPS דומה קצת לעץ זית ניצני – שם’מרחב לצמוח, אבל אתה’לעולם לא אגיע לאותם גבהים כמו אלון נהדר.

אירוח מסור, לעומת זאת, הוא בדיוק זה – אלון נהדר. יש לך את כל המשאב, האבטחה והביצועים שאתה יכול לבקש, אז שם’זה לא ממש מקום לגודל. אתה יכול להתאים את המגבלות שלך מדי חודש, אבל אתה’פגעו ביעילות בתקרת זכוכית.

ז

מחיר

אין צורך באנלוגיה למחיר – אחרי הכל, כסף גורם לעולם להסתובב.

כמוך’תאר לעצמך, אירוח ייעודי יקר יותר מאשר אירוח VPS. אתה’אתה מקבל את רמת האירוח הטובה ביותר שם בחוץ, אז זהו’לא מפתיע שאלו התוכניות שאתה משלם הכי הרבה עבורן.

אירוח VPS מציע מגוון יפה של מחירים. ישנן שכבות שונות של תוכניות המעניקות לך גישה לרמות מגבלות שונות של משאבים.

למטה, אנחנו’חיברנו טבלה של כמה מהספקים הטובים ביותר הן עבור VPS והן עבור אירוח ייעודי. העלויות נעות בין נקודת המחיר הנמוכה ביותר לגובהה והכול מחויב מדי חודש:

ספקתוכניות אירוח VPSתוכניות אירוח ייעודיותHostGator

בתנועה

Bluehost

A2 אירוח

89.95 $ – 159.95 $189 $ – 289 $
39.99 $ – 144.99 $189.99 $ – 589.99 $
29.99 $ – 119.99 $119.99 $ – 209.99 $
49.99 $ – 99.99 $169.99 $ – 349.99 $

Bluehost מציעה את ה- VPS הזול ביותר ותוכניות אירוח ייעודיות מכל אחד מהספקים המובילים. בכל הנוגע לאיכות, InMotion מציעה את אירוח ה- VPS הטוב ביותר, בעוד HostGator יושב על כס המלוכה כספק האירוח הייעודי הטוב ביותר..

אירוח VPS לעומת אירוח ייעודי: ספקים מובילים

כאן אצל מומחה בונה אתרים, אנחנו’אינכם מסתפקים בפשטות בהסבר ההבדלים בין סוגי אירוח – אנו רוצים לתת לכם תובנה אמיתית לגבי הספקים המציעים להם.

זה’לכן אנו עורכים מחקר מומחים משלנו. אנחנו’בילינו שעות בבחינת מאות תוכניות אירוח, והרכבנו רשימה של ספקי הדירוג הגבוה ביותר על סמך הגורמים שאנחנו’דנו.

3 ספקי אירוח VPS המובילים

בתנועה

מתוך המחקר שלנו, InMotion היא ספקית הבולטת עבור אירוח VPS – ועם תכונות מובילות וערך רב לכסף, היא’קל לראות מדוע. InMotion מציע זמן פעולה מכובד של 99.97%, שטח אחסון של עד 260 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 6 טרה-בייט ו -8 GB RAM. אתה גם מקבל גישה לשפע של תכונות עזרה, תחום בחינם והתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום.

A2 אירוח

אירוח A2 עוסק בראש ובראשונה בלקוחותיו. אתה יכול לקבל עזרה ותמיכה 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי, מערכת כרטיסים או אם כי מרכז הידע המצוין שלה. זמן ההפעלה שלה (99.95%) והתכונות אולי לא ממש עונות על InMotion’גבהים נשגבים, אבל שם’זה ערבות להחזר כספי בכל עת, ותוכל לקבל אירוח בשרת Windows וגם בלינוקס.

Bluehost

מבין שלושת ספקי ה- VPS המארחים המובילים, ל- Bluehost יש את התוכניות הזולות ביותר. זה גם מספק את זמן ההפעלה הטוב ביותר ב 99.98%. תכונות כמו שטח אחסון ורוחב פס מעט קטנות יותר, אך עדיין די בשפע. אולם, במקום בו Bluehost יוצא משלו, היא מתארחת בוורדפרס, אז אנחנו’אני בהחלט ממליץ לבדוק אם זה’זה משהו שאתה צריך.

3 ספקי האירוח המוקדמים המובילים

HostGator

HostGator הוא מלך האירוח. כספקית המובילה של אירוח ייעודי, HostGator מעניק לך את זמן הפעילות הטוב ביותר של 99.99%, עזרה ותמיכה 24/7, וטונות של תכונות עם גבולות אדירים. אלה כוללים עד 1TB של אחסון SSD, רוחב פס בלתי מדוד, 30 ג’יגה זיכרון RAM ו 8 ליבות מעבד. אם אתה זקוק למיטב הטובים, אל תחפש עוד.

Bluehost

Bluehost שוב מציע את התוכניות הזולות ביותר בכל מה שקשור לאירוח ייעודי משלושת הספקים המובילים. זמן ההספק של 99.98% שהוא מציע הוא אחד הטובים בסביבה, וגם התכונות שלו די נהדרות. למרות שהמגבלות נמוכות מאלה של HostGator, אתה מקבל גיבוי בחינם, ואותה רמת עזרה ותמיכה.

בתנועה

בתנועה’המוקד העיקרי עשוי להיות משותף ואירוח VPS, אך העובדה היא’ספקית שלוש הראשונות לאירוח ייעודי היא עדות לשירות טוב באמת. בתנועה’התמחור העשיר ביותר עשוי להיראות מעט מגושם, אך אתרים מעטים יזדקקו לרמה זו של תוכנית אי פעם. עם עד 16 ליבות מעבד, 64 ג’יגה-זיכרון RAM ורוחב פס של 15 טרה-בתים המוצעות, InMotion בהחלט מהווה שחקן גדול בחלל האירוח הייעודי..

אירוח VPS לעומת אירוח ייעודי: מסקנה

אני מקווה שמאמר זה פינה את ההבדל בין אירוח VPS לאירוח ייעודי. בקיצור, אירוח VPS עובד בשרת וירטואלי משותף, בו אתה מארח את האתר שלך לצד אחרים; אירוח ייעודי, בינתיים, מאפשר לך לשרת משלך לעבוד.

כמוך’אני מצפה, אירוח VPS ואירוח ייעודי נבדלים זה מזה במספר דרכים. אז, לסיכום, הנה’זה טבלה המפרטת את ההבדלים שלהם בתחומי המפתח ומראה מה עדיף:

הבדלאירוח VPSאירוח ייעודי

הקצאת משאבים

הזוכה: אירוח ייעודי

אבטחה

הזוכה: אירוח ייעודי

ביצועים

הזוכה: אירוח ייעודי

תצורה והתאמה אישית

הזוכה: עניבה

מדרגיות

הזוכה: VPS Hosting

מחיר

הזוכה: VPS Hosting

מגבלות משאב גמישות עם אפשרות לשימוש באתרים אחרים’ משאב בשרת שלך.מגבלות עצומות של משאבים גמישות מדי חודש בהתאם לצרכים שלך.
אתה יכול להתקין תוכנת אבטחה משלך, אך אתה עדיין די פגיע אם יש אתרים אחרים בשרת הפרת אבטחה.אתה’אחראי על האבטחה שלך ויכול להתקין תוכנה להגנה על האתר שלך מבלי להסתמך על אחרים.
מהירויות טעינה מהירות לרוב, אלא אם כן במספר אתרים בשרת יש תנועות תנועה בו זמנית.מהירויות טעינה מהירות במיוחד על סמך המשאבים העומדים לרשותך.
הגדרה טכנית יכולה להיעשות עבורך בעזרת תוכנית מנוהלת, והמשאבים גמישים על סמך האתר שלך’הביצועים של אלה בשרת שלך.שוב, הגדרה טכנית ותמיכה אינה’לא יותר מדי בעיה עם תוכניות מנוהלות ותוכל להתאים אישית את האתר שלך עם תוכנה נוספת.
סוג אירוח נהדר לצמוח עם האתר שלך, בהתחשב בגמישות שלו ובמשאב הנדיב הזמין.אתה’אתה כבר בפסגה. אתה יכול לשדרג את התוכנית שלך, אבל אתה לא צריך’אני ממש לא צריך לקבוע מידה רבה יותר.
זול יותר מאשר אירוח ייעודי עם טווח מחירים נוח, בדרך כלל סביב 20 $ – 120 $ לחודש.סוג האירוח החזק והיקר ביותר, לרוב נע בין $ 100 – $ 400 לחודש.

אירוח VPS הוא הטוב ביותר עבור אתרי עסקים קטנים או אתרים אישיים גדולים. זה’זה הצעד ההגיוני מהאירוח המשותף, ויש לו את כל הגמישות והמשאבים הדרושים לך לגודל.

אם זה נשמע כמוך, אז אנחנו’אני ממליץ להסתכל על InMotion, A2 Hosting או Bluehost. InMotion הגיע לראשונה מממצאי המחקר שלנו, עם מגבלות המשאבים הגדולות ביותר, תמיכה נהדרת וזמן פעולה של 99.97%.

אירוח ייעודי הוא הטוב ביותר עבור אתרים עסקיים בינוניים עד גדולים, או משפיעים שחווים היקפי תנועה גדולים. זה’זוהי צורת האירוח הטובה ביותר שתוכלו להשיג, ומתהדרת במשאבים כמעט אינסופיים ובביצועים ללא תחרות.

HostGator עומדת בראש וכתפיים מעל השאר כספק האירוח הייעודי הטוב ביותר. למקום השני והשלישי מגיעים Bluehost ו- InMotion, בהתאמה. HostGator ידוע בזכות זמן ההפעלה של 99.99% ושפע התכונות המבריקות.

אירוח VPS לעומת אירוח ייעודי: שאלות נפוצות

מהם היתרונות של אירוח VPS?

לאירוח VPS יתרונות רבים. זה יושב כבסיס אמצעי מקסים בין אירוח משותף ומסור, עם מגבלות משאבים גמישות נהדרות ורמת שליטה גבוהה בשרת שלך’תוכנה וחומרה. אירוח VPS הוא גם סביר, ומסוגל לצמוח עם אתר האינטרנט שלך.

מהם היתרונות של אירוח ייעודי?

אירוח ייעודי הוא טוב ככל שיהיה. יש לך מגבלות משאבים מאסיביות, המסוגלות להפעיל אפילו את האתרים הגדולים ביותר. זה’אילו אתרים עסקיים ברמת הארגון יפעלו ויכולים להתמודד עם כמויות תנועה רבות מבלי לפגוע בביצועים של האתר שלך.

מה זה אירוח בענן?

אירוח בענן הוא תהליך המחבר בין שרתים שונים, ושואב משאבים מכל אחד מהם בהתאם לאתר שלך’צרכים. שם’אין עלות מוגדרת עם אירוח בענן – זה תלוי במגבלות השימוש שלך – כך שניתן לראות בו יותר ‘תשלם כשתצא’.

איך אני יודע אם אני’m מוכן לשדרוג מאירוח VPS לאירוח ייעודי?

נושא אחד המשפיע על אתרים שהם ‘גדול מדי’ עבור אירוח VPS מהירויות טעינה. אם המבקרים מתלוננים על זה, ייתכן שווה להעריך אם אתה’יש לנו מספיק משאב רוחב פס. באופן דומה, אם באתר שלך יש הרבה נתונים רגישים, ייתכן שתרצה לשדרג כדי להימנע מסיכוני אבטחה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me