לעומת Weebly לעומת Shopify: מה יתאים לעסק שלך הכי טוב?

Shopify לעומת Weeblyעל פי המחקר שלנו, Shopify היא הבחירה הטובה ביותר בכל מקום לבניית החנות המקוונת שלך. האם זה אומר’זה לכולם? כמובן שלא – ומתחרותו וויבלי הייתה מסכימה.


כמו רוב הדברים בחיים, זה יכול להיות קשה לעשות את הבחירה הנכונה כשיש כל כך הרבה אפשרויות בחוץ. כשמדובר בפלטפורמות למסחר אלקטרוני, זה’זה לא שונה. יש הרבה מה לקחת בחשבון.

כפי שאנו’אמרתי, Shopify היא בונה החנויות המקוונות המקיף ביותר כיום. הוא מציע את תכונות המכירה הטובות ביותר, ניתוחים וגישה לאפליקציות של צד שלישי. באופן כללי, זה’זה מתאים לכל עסק המעוניין לצמוח.

אז מי צריך לטרוח עם וויבלי? הכל מסתכם בגודל – אם אתה’אתה בעל עסק קטן עם מעט ידע טכני’זו אפשרות טובה לשקול.

Weebly הוא אחד הבונים הטובים יותר בוני גרירה ושחרור שיש בשוק, אז זהו’זה קל מאוד לשימוש. הוא מציע גם כמה תוכניות מחירים זולות והרבה אפליקציות, אידיאליות לכל חנויות שרק מתחילות. עם זאת, הדבר מגביל את כלי המכירה שלו, וזה משהו שצריך לזכור.

עם זאת, הדברים יכולים רק להשתפר עבור וויבלי, לאחר שנרכשה לאחרונה על ידי ענקית מעבד התשלומים, כיכר. זה מראה שהגדלת הפונקציונליות של המסחר האלקטרוני שלה עומדת על הפרק.

החלטה מסובכת, כן. זה’למה אנחנו’ביצענו את המחקר והקל עליכם. אנחנו’בחנו בקפדנות את שני הבונים וביקש מאנשים כמוך לנסות אותם גם.

אז אחרי שקראתם את המאמר הזה, אתם’אדע איזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני מושלמת לבניית החנות המקוונת שלך.

תן ל- Weebly לעומת Shopify להתחיל…

Weebly ו- Shopify יתרונות וחסרונות

מקצוענים סוערים:

 • התמורה הטובה ביותר לכסף
 • קל לשימוש
 • המון אפליקציות

חסרונות חלשניים:

 • חסר תכונות מלאי חשובות
 • התאמה אישית מוגבלת לקופה
 • פחית’לא למכור בערוצים מרובים

חנות מקצוענים:

 • בונה המסחר האלקטרוני המדורג
 • תמיכת לקוחות 24/7
 • מערכת מלאי מבריקה

חסרונות Shopify:

 • דמי עסקה לשערי תשלום חיצוניים
 • עלויות מסתכמות באפליקציות
 • ערכות נושא צריכות עיצוב מחדש אם תעבור

Weebly או Shopify: הכי קל לשימוש?

כדי שכל מוצר יצליח, אנשים צריכים ליהנות מהשימוש בו. כך גם בוני חנויות מקוונות. האם אתה יכול לעשות פלאים עם Weebly? וזה שופיפי פשוט לבלבל?

התשובות נחשפו בבדיקתנו…

פשוט שים, וויבי קל מאוד לשימוש. תכונות הגרירה והשחרור שלה מאפשרות להתאים אישית ללב שלך’תוכן, הצבת אלמנטים איפה שאתה רוצה.

אתה אף פעם לא מרגיש מוצף כשאתה מעצב את החנות שלך בזכות הממשק הברור שלה, ויש המון רמזים חזותיים שיעזרו לך לאורך הדרך. מה’יתר על כן, הטיפוגרפיה עקבית ומגנה דברים בשפה פשוטה.

אחד המשתתפים שלנו מצא את Weebly קל להפליא לתפיסה:

הקמת חנות מקוונת הייתה הרבה יותר מהירה ממה שדמיינתי קודם.

עם זאת, וויבלי מאבד ציונים על היעדר תו ‘לבטל’ קיצורי מקשים ולחצנים. זה אומר שאתה יכול’לא לתקן בקלות טעויות, או לבצע עריכות מהירות.

האם Shopify משתלבת? אין ספק, כפלטפורמת המסחר האלקטרוני המדורגת שלנו, היא אמורה להיות קלה לשימוש, נכון? ובכן, אין הפתעות כאן: זהו.

בבדיקה שלנו, Shopify השווה ל- Weebly לנוחות השימוש. זה’זה לא בונה גרירה ושחרור, אבל זה הסביר בבירור הוראות לאורך כל הדרך.

מוטב שייתכן שאנשים ימליצו עליו. זה נובע בעיקר מהעובדה שיש לזה ‘לבטל’ כפתור, בתוספת המון קיצורי דרך לעריכה – שני דברים שחסר ל- Weebly.

אחד מהמשתמשים שלנו שבדק את Shopify אמר את הדברים:

תהליך הוספת מוצרים היה ממש פשוט.

Weebly vs Shopify – קלות שימוש: פסק הדין

Shopify פשוט זוכה בזה. בעוד ששתי הפלטפורמות הן בדרך כלל מאוד קלות לשימוש, ומבקשות את אותן תוצאות בבדיקת המשתמשים שלנו, ל- Weebly אין כמה תכונות חשובות. לעומת זאת, Shopify מספקת כפתור לביטול, הרבה קיצורי מקשים וחוויית עיצוב אינטואיטיבית יותר.

עם תכונות המכירה הטובות ביותר?

אנחנו’קבענו ששתי הפלטפורמות קלות לשימוש, אך מה עם הכלים עצמם? האם הם מספיק חזקים כדי להצמיח את העסק שלך? ובכן, חקרנו את כלי הנשק המסחר האלקטרוני של כל מותג.

אתה כבר יודע ש- Shopify היא הבונה המדורגת המובילה ביותר שלנו, אז לא כדאי לך’לא להיות מופתע לשמוע שהוא מציע תכונות מכירות מבריקות. מה שגורם ל- Shopify להתבלט, אם כן?

בסופו של דבר, היא אינה מספקת מגבלות מלאי של ממש בכל תוכניות המחיר. אתה יכול למכור מספר בלתי מוגבל של מוצרים, לקבל דוחות הכנסה ולמכור בעשרה ערוצים, כולל פייסבוק, eBay ואינסטגרם.

Shopify תומכת במגוון שלם של שערים לתשלומים, אך הדרך היחידה להימנע מדמי עסקה היא באמצעות Shopify Payments משלה. מבחינת המשלוח, ל- Shopify כל מה שאתה צריך, כולל תוויות להדפסה וגישה להמון אפליקציות כדי לייעל את התהליך.

לעומת זאת, Weebly מגביל למדי את כלי המכירות שלה. אתה’עלי להיות בתוכנית העסקית כדי למכור מוצרים ללא הגבלה, ולתכנית פרימיום כדי לגשת לדוחות Big Data. אתה גם לא יכול לעדכן את רמות המניות, מה שמקשה על ניהול העסק שלך’ מלאי.

עם זאת, מה שאתה מקבל הוא אתר מוכן לנייד, המאפשר ללקוחות לבצע רכישות בקלות מהטלפון שלהם. אתה’אני אשיג גם כלי חיפוש מוצרים מסוננים, כמו גם היכולת ליצור דפי מוצר ייעודיים עבור כל פריט.

FeatureWeeblyShopifyשערים לתשלוםמגבלת מוצרמכירה רב ערוצית
PayPal, פס, ריבועPayPal, Stripe, Amazon, Apple Pay, Shopify Payments (10+ חלופות)
ללא הגבלה (רק בתכניות עסקיות וביצועים)ללא הגבלה
לאכן – 10 ערוצים

Weebly לעומת Shopify – תכונות מכירות: פסק הדין

ל- Shopify תכונות מכירות חזקות בהרבה מ- Weebly. אין לו מגבלות מבחינת מה וכמה אתה יכול למכור, ואתה מקבל עדכוני הכנסה אוטומטיים. השווה את זה ל- Weebly’הבחירה המוגבלת של שערי התשלום והיעדר דוחות Big Data, וזה’זה ניצחון ברור.

שיש לו עיצוב טוב יותר?

לקוחות צריכים ליהנות מביקור בחנות שלך אם הם’אני הולך לבצע רכישה. האתר שלך צריך להיות נקי ומסודר כדי לעודד רכישות, אז זה’כדאי להקדיש זמן. אחרי הכל, ככל שהתבניות מחליקות כך התשלום מהיר יותר.

Shopify מאפשרת לך להתאים אישית את החנות החזקה שלך עם 10 ערכות נושא בחינם או 50+ אפשרויות בתשלום, בעלות של 140 עד 180 דולר. הם’גם כולם מעוצבים היטב ותוכלו לשלב אפליקציות בתבנית שלכם.

קנו נושאים

Weebly הוא אחד הבונים הטובים יותר בוני גרירה ושחרור שיש בשוק, שמשמעותו התאמה אישית של החנות שלך’הפריסה היא רוח. זה גם מאפשר לך להוסיף פונקציות של מסחר אלקטרוני לכל אחד מהנושאים שלו (יש גם 15 אפשרויות ספציפיות לחנויות מקוונות).

בסך הכל, התבניות הן די בסיסיות, אך ניתן לראות זאת כדרך לספק חופש יצירתי יותר.

עם זאת, וויבלי’הנושאים של התוצאה קיבלו ציון גרוע בבדיקת המשתמשים שלנו. רוב האנשים התקשו לאתר אזורי מפתח כמו מידע למשלוח ועגלת הקניות, מה שהופך את חווית הלקוח למייגעת מכפי שהיא צריכה להיות. כמו כן, לנושאים חסרים כמה תכונות מובנות כמו טפסי קשר משובצים, שאתה’עלי להוסיף את עצמך מחנות האפליקציות.

נושאים סוערים

ווילי מול שופיפי – עיצוב: פסק הדין

למרות העובדה שופיפיי היא בונה ספציפי למסחר אלקטרוני, יש לה עדיין אפשרויות עיצוב טובות יותר מ- Weebly. Shopify’הנושאים העכשוויים הם מודרניים, עם כפתורי פעולה המונחים בבירור ותכונות ספציפיות לתעשייה. עם וויבלי, זה’קשה לאתר אזורים חשובים כמו עגלת הקניות, והנושאים בדרך כלל בסיסיים יותר.

שיש לו תמיכה טובה יותר ללקוחות?

קבלת תמיכת לקוחות טובה מבטיחה שמסע בניית החנות המקוונת שלך הוא חלק. זה’זה כמו סט-נאט איכותי, שמנחה אותך בנסיעת הדרך שלך – אתה’לעולם לא ילך לאיבוד. כחלק מהמחקר שלנו, חקרנו באיזו קלות Weebly ו- Shopify יכולים להביא אותך מ- A ל- B.

Shopify יודע עד כמה חשוב יכול להיות שירות לקוחות. ובהתחשב בכמות הכלים שהיא מציעה, זה’סביר להניח שאתה’יש לי כמה שאלות בבניית החנות שלך.

זה’מדוע Shopify מספקת תמיכה 24 שעות ביממה בטלפונים וצ’אט חי, אימיילים ומדיה חברתית ומספקת פורום מרכז ידע מצוין. אתה אפילו מקבל סוכן תמיכה ייעודי שיעניק לך עזרה בהתאמה אישית בתוכניות המחיר הגבוהות שלו.

פורום עזרה

Weebly vs Shopify – תמיכת לקוחות: פסק הדין

Shopify מציעה תמיכת לקוחות מקיפה בהרבה מ- Weebly. יש לו עזרה בצ’אט וטלפונים 24/7 בשידור חי, דוא”ל ותמיכה במדיה חברתית, ומספק סוכן טיפול ייעודי ללקוחות בתוכניות המחיר הגבוהות יותר. בניגוד גמור, Weebly מציע צ’אט חי רק לשעות מוגבלות ביום.

Weebly לעומת Shopify: תוכניות תמחור

ל- Weebly ארבע תוכניות מחיר למסחר אלקטרוני, כדלקמן:

 • מתחיל: 8 $ לחודש
 • מקצוען: 12 $ לחודש
 • עסקים: 25 $ לחודש
 • ביצועים: 38 $ לחודש

זה’ראוי לציין שאתה יכול רק למכור מוצרים ומוצרים דיגיטליים ללא הגבלה – וגם ליצור קופונים – בשתי התוכניות הגבוהות יותר.

אתה יכול לראות כמה זול לנהל חנות Weebly. עדיף, אתה יכול לשלם רק 5 $ לחודש אם אתה משלם מראש בשנתיים הראשונות, ואתה יכול לבנות חנות בחינם באמצעות תת-הדומיין ‘.שפל’ בתכנית החינמית שלה.

עם Shopify, אתה’הציעו ניסיון חינם למשך 14 יום שבו תוכלו לנסות את כל התכונות הזמינות שלו. לאחר מכן תצטרך לשדרג לתכנית בתשלום כדי להמשיך להשתמש בפלטפורמה. תוכניות המחיר הן:

 • בסיסי Shopify: 29 $ לחודש
 • Shopify: 79 $ לחודש
 • Shopify מתקדמת: 299 $ לחודש

כל תוכנית מציעה מגוון רחב של פיצ’רים, אך בשתי התוכניות הגבוהות יותר, תוכלו להוסיף כרטיסי מתנה ולקבל דוחות מקצועיים. ב- Advanced Shopify, אתה מקבל גם שיעורי משלוח מחושבים של צד שלישי, כך שתשיג את התוצאות המדויקות ביותר.

בעוד ש- Shopify היא האפשרות היקרה יותר, יש לה יותר תכונות מכירות לסולם גודל העסק שלך. Weebly זול בהרבה אך מספק פחות כלים, מה שהופך אותו מתאים יותר לחנויות מקוונות קטנות יותר.

Weebly vs Shopify – תוכניות תמחור: פסק הדין

למרות ש- Shopify מציעה תכונות נוספות, היא לא יכולה להתמודד עם תוכניות המחיר הזולות של וויבלי. עם Weebly, אתה יכול לנהל את החנות המקוונת שלך תמורת 5 דולר בלבד לחודש (אם תשלם מראש לפני שנתיים), וזה ערך רב בהתחשב במגוון הפיצ’רים הנדיב.

מסקנה: מה עדיף?

שילוב כלים מובנים מבריקים עם אפליקציות של צד שלישי, Shopify מיועד לכל עסק המעוניין בהיקף. לא רק זה, זה מקל על הקמת החנות שלך ולהתחיל למכור באופן מקוון, עם ציון גבוה אצלנו ‘קלות שימוש’ בדיקת משתמשים.

Weebly הוא הטוב ביותר עבור עסקים קטנים, מציע כלי מכירה מוגבלים אך תוכניות מחיר מעולות. זה’זה גם קל מאוד לשימוש, הודות לפונקציונליות הגרירה והשחרור שלו. מה’יותר מכך, לאחר שנרכש לאחרונה על ידי כיכר מעבדי התשלומים, זה’ברור Weebly מחפש להגדיל את פוטנציאל המסחר האלקטרוני שלה.

עם זאת, במצבה הנוכחי, Shopify היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני מעולה בהרבה. יש לו פשוט יותר מדי מבחינת תכונות, ניתוחים ואפליקציות של צד שלישי עבור Weebly להתחרות בהן. בעוד ש- Shopify עולה יותר בממוצע, אבל זה’בהחלט שווה את הכסף הנוסף כדי לעזור לעסק שלך לפרוח.

שאלות נפוצות

האם Weebly חופשי למכור באינטרנט?

Weebly אכן מציעה תוכנית בחינם, המאפשרת לך לבנות חנות מקוונת בקלות תוך שימוש בתכונת הגרירה וההפלטה המבריקה שלה, אך בכדי למכור מוצרים אתה באמת צריך לשדרג לפחות ‘מתחיל’ תוכנית מחיר שעולה רק 8 $ לחודש.

כמה קל להשתמש ב- Shopify?

Shopify היא אחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני החזקות ביותר בשוק, ומציעה את המערך המקיף ביותר של כלי מכירות ותכונות, אך היא’זה עדיין קל מאוד לשימוש. בלוח המחוונים לעריכה יש רמזים חזותיים, והוא מספק קיצורי מקשים רבים כדי להפוך את התהליך למהיר עוד יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map