Weebly לעומת WordPress

אנו מציגים תמונה דשנה לעומת וורדפרסאז אתה’החלטנו שאתה רוצה לבנות אתר משלך – אבל אתה’כבר מצאת את עצמך בפני דילמה. זה’זה הקרב הישן: Weebly vs WordPress.


הבעיה היא, כשמדובר בפלטפורמות הללו, טענות מבלבלות ושמועות אורבות בכל סיבוב. מאמר זה יבהיר את השאלות שלך ויפיץ את המיתוסים השגויים האלה, ויסייע לך לעשות את הבחירה הנכונה.

וורדפרס ו- Weebly הם שניהם כבדי משקל בעולם בניית אתרים, כל אחד עם הטענות המרשימות שלהם לתהילה. בוורדפרס יש את ההתרברבות הגדולה ביותר – זה מעצם מעל 30% מהאינטרנט!

Weebly הוא לא מטגנים קטנים עם מעל 50 מיליון אתרים נבנה באמצעות בונה אתרים ברחבי העולם. לאחר שנרכשה לאחרונה על ידי כיכר, וויבלי עומדת בעמידה להתחיל להתגבר בענף המסחר האלקטרוני.

אך נותרה השאלה – איזו פלטפורמה תראה שהאתר שלך ממריא להצלחה?

הדבר הראשון שצריך לדעת לפני שמקבלים את ההחלטה שלכם הוא שווייבלי וורדפרס הם פלטפורמות שונות מאוד. Weebly הוא בונה אתרים ואילו וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח. אם זה’חדשות אליך, דון’אל תדאג – אנחנו’אעבור על ההבדלים לפני שנפתח בהשוואה שלנו.

Contents

וויבי

Weebly הוא בונה אתרים ושירותי גרירה ושחרור זה לא’אני לא זקוק לכישורים טכניים כלשהם כדי ליצור אתר, בין אם אתה’לבנות מחדש תיק עבודות או חנות מקוונת. הכל מובנה, מתכונות אבטחה ועד אירוח.

וורדפרס

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח, כלומר אתה’שליטה בכל היבט באתר שלך. יש לך חופש וגמישות אולטימטיביים, אך עליך גם לדאוג לצד הטכני של הדברים. זה כולל איתור אירוח משלך, הפעלת עדכונים באתר שלך, וודא שהאתר שלך מאובטח מפני איומים מקוונים.

מי הטוב ביותר?

וורדפרס ו- Weebly הן פלטפורמות שונות כל כך, זה’קשה לומר שאחד טוב יותר בהשוואה לשני – זה באמת תלוי למה אתה צריך את זה! אבל אל’אל תדאג – אנחנו’לא מתכוונים לשבת על הגדר ולומר “הם’שניהם נהדרים.”

במקום זאת, מאמר זה יעביר אותך דרך כל פלטפורמה’קלות השימוש, העיצוב, התמחור ועוד גלה בוודאות אם עליך לבנות את האתר שלך באמצעות Weebly או WordPress.

מידע נוסף

 • קרא את העומק שלנו סקירה וויבלי למבט מלא בונה אתרים זה.
 • קרא את המפורט שלנו סקירת WordPress.org למידע נוסף על פלטפורמת קוד פתוח זו.
 • השווה את בוני האתרים הטובים ביותר שלנו תרשים השוואה של בונה אתרים.

1

קלות שימוש: הדבר הטוב ביותר למתחילים?

אחד הדאגות השכיחות ביותר עבור בוני אתרים בפעם הראשונה הוא עד כמה קשה ליצור ולפרסם את האתר הפרטי שלך. האם תזדקק לכישורי קידוד, או לשלושה שולחנות עבודה שהוקמו במרתף שלך, בכדי לבנות אתר מצליח?

למרבה המזל, התשובה עבור Weebly וגם עבור WordPress היא לא. עם זאת, הם משתנים כמה קל להשתמש בהם – אפשר’נראה מקרוב מדוע.

מתחילים

Weebly פשוט מאוד להגדרה – אתה פשוט נרשם (בחינם אם תבחר בתוכנית הבסיסית ביותר שלו), בחר את הנושא שלך וערוך אותו עד שאתה’אתה מוכן לפרסם. אתה לא’אפילו לא צריך להזין פרטי תשלום, כלומר תוכלו להתחיל תוך דקות ספורות.

הירשם לאתר הביתזה’קל להתחיל עם Weebly – פשוט הירשם והתחל לבנות בחינם.

וורדפרס זה קצת יותר מסובך. בעוד שוורדפרס עצמה בחינם, לפרסם את האתר שלך, אתה’עלי למצוא תחילה אירוח וזה אומר’זה כבר פחות פשוט להגדיר מ- Weebly. עליך גם להתקין נושא וכל התוספים שהאתר שלך זקוק להם, כתכונות לא’אני נוטה לבנות מובנה.

בניין

פעם אתה’אם הקמת את חשבונך, עליך להיות מסוגל לבנות את האתר שלך – רצוי בלי לקרוע את השיער שלך בתהליך!

Weebly isn’זה קל לשימוש כמו כמה בוני אתרים אחרים, כמו Wix, אבל זה הרבה יותר קל לשימוש מאשר WordPress. זה בגלל העורך הבסיסי והפשוט יותר שלה – Weebly’זה בהחלט לא חזק כמו וורדפרס, אבל זה גם עושה את זה הרבה יותר לניהול למתחילים.

ל- Weebly יש ממשק עריכה פשוט ונקי המאפשרת לך להתאים אישית את התבנית שבחרת בגבולות מסוימים. זה אפילו נותן לך טיפים ועצות מועילות במסגרת הנושא – לדוגמה, הטקסט לדוגמה מסביר למעשה כיצד לערוך ולהעביר טקסט, מה שמקל מאוד להתחיל.

עורך קלות השימוש ברשתכאן תוכלו לראות מה Weebly’עורך זה נראה. קל לגרור אלמנטים כמו תיבות טקסט וגלריות תמונות לדף שלך מהסרגל הצד.

אז מה עם WordPress? האם על מתחילים פשוט לוותר על החלום שלהם לבנות אתר וורדפרס? התשובה, כמובן, היא לא – אך עליך להיות מוכן לעיקול למידה תלול יותר ולתהליך בנייה ארוך יותר.

למרות זאת, וורדפרס הפכה את העורכת שלה לידידותית למשתמש ככל האפשר, מבלי לוותר על אף אחד מהכוח שאנשים מכירים ואוהבים. יש לזה ממשק נקי ולא מסודר, אבל זה’פחות מועיל מ- Weebly’- וורדפרס לא’לא אחוז בידך בזמן שאתה בונה.

להלן תוכלו לראות עד כמה וורדפרס שונה’ העורך מושווה לוויבלי’s.

טיפ גדול! בחשבון WordPress שמוצג להלן מותקן התוסף WPBakery Page Builder, מה שמקל על העורך להשתמש בו. אם אתה’אם אתה מתחיל WordPress אז אנו ממליצים מאוד להתקין את הפלאגין הפופולרי הזה, מכיוון שסגנון העריכה בגרירה ושחרור הוא ידידותי יותר למשתמש מהעורך הרגיל. למידע נוסף באתר WPBakery.קלות WordPress להתחיל לבנות - -וורדפרס פועלת באופן שונה מבונה אתרים – כאן אתה עורך את האתר שלך מהבנדנד, במקום לבצע עריכות ישירות לתבנית..

תוכלו לראות מדוע וורדפרס היא הפלטפורמה המאתגרת יותר לבניית אתר – אתם’מחדש בניין מאפס, במקום להשתמש בתבנית שמילאה מראש כהנחיה.

הכרעה: וויבלי מנצח!

Weebly היא הפלטפורמה הידידותית למתחילים ונוחה לשימוש יותר. לוקח רק כמה דקות כדי להתחיל, משתמש בעורך גרירה ושחרור פשוט ואפילו מדריך אותך בתהליך הבנייה. וורדפרס דורשת יותר מהמשתמשים שלה – מאירוח לבנייה, היא זקוקה להרבה יותר עבודה.

מידע נוסף

 • Weebly קל לשימוש, אבל שם’זה יותר קל בחוץ. קרא את שלנו ביקורת Wix כדי לראות כמה בניית אתרים יכולה להיות קלה.
 • האם אתה מתחיל? קרא את הסקירה שלנו בנושא הקלה ביותר לשימוש בוני אתרים לקבלת עזרה.
 • WordPress.org יכול להיות די מסובך – קרא את שלנו סקירת WordPress.com כדי לגלות אם אתה’אני מעדיף את הגרסה הפשוטה יותר.

2

עיצוב והתאמה אישית: שהוא גמיש יותר?

כולם רוצים להיות ייחודיים, בין אם הם’מחדש באינטרנט או בעולם האמיתי. אתה לא’אני לא רוצה לבנות אתר זה’זהה למישהו אחר’s – במיוחד אם אתה’משווק מחדש מותג או עסק. אז איזו פלטפורמה עדיפה ליצירת אתר בולט מהמם? Weebly או WordPress?

ערכות נושא

ל- Weebly אוסף די צנוע של נושאים פשוטים, המחולקים לשש קטגוריות:

 • חנות מקוונת
 • עסקים
 • תיק עבודות
 • אישי
 • אירועים
 • בלוג

ישנם בין שישה ל -15 נושאים בכל קטגוריה. אף אחד מ- Weebly’הנושאים של זה עשויים לפוצץ את דעתך, אבל בסך הכל, הם’מחדש נקי ומסוגנן. אתה יכול בקלות לשנות את הנושא שלך בכל עת, וזה בונוס נהדר והופך את כל העיצוב מחדש לכל מאמץ.

נושאים סועריםל- Weebly מגוון טוב של נושאים פשוטים ומסוגננים, שתוכלו לעיין בהם בקלות, לצפות בתצוגה מקדימה ובעריכה.

לשם השוואה בולטת, ל- WordPress אלפי ערכות נושא בספריית העיצוב שלה. אתה יכול לחפש לפי הפריסה הרצויה, אילו תכונות יש להתקין מראש, או לפי נושאים (כגון בלוג, חג, או תיק עבודות).

טיפ גדול! מכיוון שנושאים של וורדפרס יכולים להיבנות ולהעלות על ידי כל אחד (כולל אותך!), זה’חשוב לבדוק איכות של נושא לפני שמורידים אותו. לדוגמה, בדוק את כל הביקורות והדירוגים שנשארו על ידי משתמשים אחרים, ומתי עודכן העיצוב האחרון.

ואילו וויבלי’הנושאים של כולם חופשיים, אתה’אני אמצא שילוב של ערכות נושא וורדפרס בחינם ופרמיות. אלה משתנים באופן מסיבי בסגנון ובפריסה, בגלל שהם’נוצר על ידי כל כך הרבה אנשים שונים!

מדריך ספריית WordPress - -ל- WordPress.org יש מבחר עצום של נושאים לבחירה, כלומר אתה צריך לא’לא נאבק למצוא את העיצוב המושלם לאתר שלך!

התאמה אישית

פעם אתה’בחרת את הנושא שלך, אתה צריך להפוך אותו משלך – זה החלק המהנה באמת!

בעוד Weebly מקל על הוספת אלמנטים חדשים, שינוי טקסט והחלפת תמונות, אתה’מחדש מוגבלת על ידי הנושא שלך. יש דברים מסוימים שאתה פשוט יכול’לא לעשות, אפילו בהשוואה לבוני אתרים אחרים כמו Wix, המאפשרים לך לגרור ולשחרר דברים לכל מקום שתרצה.

וורדפרס, לעומת זאת, נותנת לך התאמה אישית אולטימטיבית באתר האינטרנט שלך.

למרות שאתה בוחר נושא לאתר שלך, אתה בונה כל עמוד ומפרסם במבנה שאתה רוצה, ומעניק לך חופש יצירתי הרבה יותר ממה שוובלי אפילו יכול היה לחלום עליו. זה לוקח יותר זמן ומאמץ, ו זה יעזור אם אתה יודע לעשות קידוד בסיסי. אבל אם זה’שליטה יצירתית מוחלטת בך’שוב אחרי, אז אתה באמת יכול’לא לנצח את וורדפרס.

עורך WordPress הוספת אלמנטים - -מכיוון שאתה בונה את הדף שלך מאפס באמצעות וורדפרס, יש לך את האמירה הסופית לגבי אופן הבניין של הדף שלך, ולא להסתמך על תבנית לאתר שלך.’מבנה.

התכונות והאלמנטים שתוכלו להוסיף לאתר וורדפרס שלכם יהיו תלויים בערכת הנושא שתבחרו – כלומר אם זה מגיע עם כל התכונות הכלולות – וכן באילו תוספים תחליטו להתקין..

פסק דין: וורדפרס מנצחת!

למרות שזה’מאתגר יותר להתאים אישית את האתר שלך, וורדפרס שווה את המאמץ הנוסף – אתה יכול ליצור אתר ייחודי באמת, עם תכונות שנבחרו ביד ומבנה אידיאלי משלך. Weebly כן נותן לך רמה טובה של שליטה יצירתית, אבל אתה’אתה הרבה יותר מוגבל במה שאתה יכול לעשות.

מידע נוסף

 • האם אתה רוצה עיצובים טובים יותר מ- Weebly’ש, אבל פחות טרחה מ WordPress? קרא את שלנו סקירת המרחב למצוא את הטוב משני העולמות.

3

מאפיינים וכלים: האם Weebly או WordPress הם חזקים יותר?

למרות שיש אתר אינטרנט מעוצב הוא חשוב ללא ספק, נראה כי זירות’לא הכל. האתר שלך צריך גם קצת כוח מתחת למכסה המנוע כדי לנצח את המבקרים שלך ולהקל על חייך.

בלוגים

Weebly מגיע עם מגוון נהדר של כלי בלוגים שיעזרו להם התחל את הבלוג שלך תוך דקות ספורות. תכונות שיתוף ותזמון מתקדמות, שיתוף במדיה חברתית וניהול תגובות הם רק כמה מהתכונות שמגדירות את הבלוג שלך ב- Weebly להצלחה..

תכונות בלוגים weebly לעומת wordpress weeblyאתה יכול לפתוח בלוג במהירות ובקלות באמצעות Weebly, ולהשתמש בכלי הבלוגים השימושיים שלו.

Weebly היא בחירה איתנה עבור אתר בלוגים. אבל אם זה’אתה אתר מרשים וחזק באמת’מחדש אחרי, אתה יכול’לא גבר על וורדפרס בגלל תכונות הבלוגים שלה.

וורדפרס החלה כפלטפורמת הבלוגים האולטימטיבית, והיא’נשמר על התואר הזה גם כשם שהוא’גדל כדי לספק כל מיני אתרים שונים. מגוון התוספים, יכולות ה- SEO ורמת ההתאמה האישית כולם ביחד ליצירת פלטפורמה ייחודית לבלוגים.

שילוב מדיה חברתית

Weebly מאפשר לך להוסיף קישורים וסמלים חברתיים לאתר שלך, קישור לחשבונות המדיה החברתית השונים שלך. יש 13 רשתות חברתיות לבחירה, כולל פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

כמוך’אני מצפה, יש המון תוספים למדיה חברתית במדריך התוספים של וורדפרס – זה’זה פשוט עניין של בחירה בזה’הכי טוב בשבילך!

שיווק

Weebly הופך את השיווק לקל – אתה יכול ליצור ולשלוח דוא”ל בכמה לחיצות. שלה שירות שיווק בדוא”ל בבית, לקדם Weebly, משתלב באתר שלך כך שתוכל לבחור תבנית, לנהל את אנשי הקשר שלך ולעקוב אחר התוצאות שלך, הכל מאותו מקום.

וורדפרס לא עושה זאת’לא מגיעים עם כלים שיווקיים מובנים, אבל אתה יכול השתמש בקלות בתוסף שיווקי במקום זאת. החדשות הטובות הן שיש כמה כאלה באיכות גבוהה שתוכלו להתקין בחינם, כמו Jetpack.

פסק דין: זה’זה תיקו!

Weebly על העליונה מכיוון שתכונותיה כוללות מובנות, ויש לה אפילו שוק אפליקציות למקרה שתזדקקו לכלים נוספים. אך ל- WordPress מגוון עצום של כלים סופר עוצמתיים שיכולים’לא ידחה – אז לסבב זה, זה’זה תיקו.

מידע נוסף

 • קרא את סקירתנו בנושא 9 פלטפורמות הבלוגים הטובות ביותר כדי לגלות עד כמה Weebly ו- WordPress משתווים.

4

מסחר אלקטרוני: האם אתה יכול למכור באופן מקוון?

אם אתה רוצה לבנות חנות מקוונת, הפלטפורמה שתבחר תצטרך להיות בעלת יכולת מסחר אלקטרוני. למרבה המזל, אתה עדיין יכול לבחור בין Weebly ל- WordPress, מכיוון שלשניהם אפשרויות מסחר אלקטרוני. לתת’גלה מי עדיף עבורך!

Weebly עבור מסחר אלקטרוני

אתה יכול לבנות את החנות שלך באמצעות Weebly’גרסה חינמית, אבל ניצחת’לא תוכל לקבל תשלומים עד לשדרוג. אם תבחר ב- Weebly’זה 12 דולר לחודש תכנית פרו או כל תוכנית מעל זה, אז מזל טוב – אתה יכול למכור באינטרנט!

Weebly היא בחירה הגונה לבניית חנות מקוונת, עם תכונות בסיסיות של מסחר אלקטרוני כגון כלי משלוח וניהול מלאי, הכל מובנה אוטומטית, מוכן לשימושכם.

חנות מקוונתWeebly היא בחירה טובה עבור יזמים ועסקים קטנים המעוניינים למכור באופן מקוון.

זה’אבל עדיין לא בדיוק בליגות הגדולות – ניצחת’לא תמצא את אותה רמת כוח שאתה’למשל, לקבל פלטפורמה כמו Shopify. ובכל זאת, וובלי’זה מגביר את משחק המסחר האלקטרוני שלו מאז שנרכש על ידי כיכר, וצריך להיות מרחב מעניין לצפייה בו…

וורדפרס למסחר אלקטרוני

ואילו וויבלי’תכונות המסחר האלקטרוני של כולן מובנות, עם וורדפרס, עליך להתקין תוסף מסחר אלקטרוני. אנו ממליצים להשתמש ב- WooCommerce – it’זה פלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרי ביותר באינטרנט, עם למעלה מ- 70 מיליון הורדות עד כה!

מסחר אלקטרוני - -WooCommerce הוא תוסף מסחר אלקטרוני שנבנה עבור WordPress ומאפשר לך ליצור חנות מקוונת עוצמתית וייחודית.

פעם אתה’לאחר התקנת התוסף שלך, תוכל להתחיל להוסיף מוצרים ולבנות את החנות שלך. תכונות המסחר האלקטרוני שתקבל יהיו תלויות בתוסף שתבחר. באמצעות WooCommerce, למשל, אתה יכול להציג דירוגי ביקורות וביקורות מוצרים, להגדיר מטבע, להגדיר אפשרויות משלוח ועוד.

היתרון העיקרי של WooCommerce הוא הגמישות שלה – יש לך שליטה רבה יותר על החנות שלך מאשר ב- Weebly.

פסק דין: זה’זה תיקו!

וורדפרס יכולה להעניק לך חנות מקוונת הרבה יותר חזקה כשאתה בונה באמצעות WooCommerce, אך Weebly למעשה מגיע מוכנה ומוכן עבורך לבנות אתר מסחר אלקטרוני משלך. קל יותר להשתמש ב- Weebly באמצעות מכירות, אך וורדפרס מעניקה לך חנות מדרגית יותר בטווח הרחוק.

מידע נוסף

 • תסתכל על שלנו תרשים השוואה של בונה חנות מקוונת להשוואה בין פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר.
 • למידע נוסף על מכירת באמצעות וורדפרס בסקירתנו תוכנת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר.
 • קרא את שלנו סקירה מסחר אלקטרוני של Weebly כדי לגלות אם עליך להשתמש בבונה זה כדי להקים חנות מקוונת.

5

אפליקציות ותוספים: אילו תוספות תוכלו לקבל?

אפליקציות ותוספים מוסיפים פונקציונליות נוספת לאתר האינטרנט שלך, כך שתוכל להרחיב מעבר לכל התכונות שמגיעות לנושא שלך.

אתה’אני אמצא מאות אפליקציות במרכז Weebly App Center, שם תוכלו למצוא הכל, החל מקטעי שאלות נפוצות וכלה בתכונות צ’אט חי. אפליקציות הן דרך נהדרת לסדר את האתר שלך ככל שהוא גדל, ולספק למבקרים שלך פונקציות מועילות.

מרכז האפליקציות הרוויוויבי’s מרכז האפליקציות מכיל מאות אפליקציות, והוא קל מאוד לניווט.

שם’זה כמות נדיבה של אפליקציות בחינם, לצד מספר אפליקציות פרימיום מדי – רוב האפליקציות מאפשרות לך להתחיל בחינם, ואז לשדרג אם תבחר זאת.

כל אחד מהיישומים האלה ניתן להוסיף לאתר ה- Weebly שלך בכמה לחיצות – זה’זה קל מאוד ומשלים תוך שניות.

פחית’לא תמצא את האפליקציה שאתה’מחדש מחפש? Weebly אפילו מאפשר לך להציע רעיונות ליישומים חדשים דרך קהילת Weebly, או לבנות משלך במרכז המפתחים של Weebly עבור כל קודאי שם בחוץ.

לוורדפרס יש מעל 55,000 תוספים בספריית התוספים שלו, נושבת את Weebly’כמה מאות פונות את המים. ממש כמו עם וורדפרס’ ערכות נושא, אוסף זה מורכב מתוספים שנבנו על ידי מגוון אנשים – אז זהו’יש לצפות כי חלקם באיכות טובה יותר מאחרים.

תוספי WordPressל- WordPress יש יותר מ 55,000 תוספים בספריית התוספים, כלומר תמיד עליך למצוא משהו שאתה צריך. טיפ גדול! בין אם תבחר ב- Weebly או ב- WordPress, אל’לא לעלות על התוספות. זה פחות מסוכן עם Weebly, אך ערימת טונות של תוספים לאתר WordPress שלך יכולה להשפיע ברצינות על מהירויות הטעינה שלך, ולגרור את האתר למטה. היה בררן לגבי מה שאתה צריך, ואל תעשה’לא להציף את המבקרים שלך באמצעות יישומים או תוספים מיותרים.

רק וודא לבחור תוספים עדכניים וסטנדרטיים גבוהים לאתר וורדפרס שלך, או שתמצא באגים ופסקות לא רצויות שמתגנבות פנימה.

זה’זה לא פשוט להתקין תוסף לאתר וורדפרס שלך כמו להתקין אפליקציה ב- Weebly. אתה לא צריך’אני לא נאבק להתקין תוספים, אבל זה’זה לא כל כך קל כמו כמה לחיצות – אתה’עלי בדרך כלל ללכת ללוח המחוונים של מנהל המערכת של וורדפרס כדי להתקין ולהפעיל את התוסף שבחרת. לא מדע טילים, אבל גם לא עבודה של שלוש שניות.

הכרעה: וויבלי מנצח!

למרות ש- WordPress ללא ספק מכה את Weebly מבחינת המספרים העצומים, זה נופל מעט בכמה קל להתקנת אותם תוספים באתר שלך. איכות התוספים שלה היא גם גורם הקורא לזהירות, ואילו Weebly היא ספקית אפליקציות ידידותית למשתמש בהרבה שיש לה עדיין המון מה להציע..

6

SEO: שיעזור לך לדרג?

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הוא תהליך הפיכת האתר שלך למושך ככל האפשר למנועי חיפוש – יותר מכל, גוגל הכל יכול. שם’זו רשימה אינסופית לכאורה של דברים שאתה צריך לייעל, וזה מובן מאיים למתחילים!

למזלכם, אתם’יש לנו עזרה. ל- Weebly, למשל, יש מדריך SEO אולטימטיבי שנועד לראות אותך מהצעדים הראשונים העצבניים שלך ועד לתפארת SEO בטוחה. לא רק זה, האתר שלך ב- Weebly כבר מותאם במידה מסוימת, כלומר אתה רק צריך למלא את החסר כדי שהאתר שלך יהיה מוכן לדירוג.

וורדפרס עובדת קצת אחרת. WordPress מוערך לעתים קרובות כפלטפורמה הטובה ביותר לקידום אתרים, וורדפרס משאירה את כל הדברים הטכניים המהנים תלוי בך. אם מחשבה זו לבדה מספיקה בכדי לגרום לך לרוץ לגבעות, הרם ופנה אל מדריך התוספים של וורדפרס.

פעם אתה’שם, התקן את יוסט SEO, ותנו לו לנהל די SEO עבורך. זה’צודק – תוסף זה הופך את SEO לקל אפילו למתחילים הכוללים, והוא חובה לכל אתר מצליח. ישנם עוד תוספים לקידום אתרים, אך Yoast SEO הוא זה שאנחנו הכי ממליצים עליו.

תוסף WordPressYoast SEO הוא התוסף SEO הפופולרי ביותר עבור WordPress, והופך את ה- SEO לקל למתחילים וגם למקצוענים כאחד! פסק דין: וורדפרס מנצחת!

למרות וויבלי’וורדפרס חייבת לנצח את כלי ה- SEO המובנים שלהם, שלא לדבר על מדריך ה- SEO ורשימת הבדיקה המסייעים לו מאוד. עוצמתה העצומה, בנוסף לעובדה שאתה יכול להתקין תוספים כמו Yoast SEO כדי למקסם את האתר שלך’הדירוג של s, פשוט יכול’לא יתעלמו.

מידע נוסף

 • לא בטוח לגבי SEO שלך? הניחו ספקות בהשוואה שלנו בניית אתרים SEO לעומת WordPress SEO.
 • הקפד לבחור את הטוב ביותר עבור אתר האינטרנט שלך – קרא את הסקירה שלנו בנושא בוני אתרים הטובים ביותר לקידום אתרים.

ז

תחזוקה שוטפת: כמה עבודה הם?

אחריך’בנינו את האתר שלך, אתה רוצה שהוא יישאר בראש המשחק שלו. זה אומר לשמור עליו מפני באגים, האקרים, קריסות, ולוודא את זה’פועל עם כל העדכונים האחרונים.

אם זה נשמע כמו עבודה רבה, וויבלי יהיה הבנאי הטוב יותר עבורך. למה? כי זה עושה את כל זה בשבילך!

תחזוקה שוטפתWeebly מטפל באתר שלך’תשתיות, אבטחה ועוד כדי לשמור על ביצועי האתר שלך במיטבו.

Weebly מספקת אירוח ואבטחה, ומריץ כל עדכונים באופן אוטומטי כדי לשמור על בטיחות האתר שלך. אתה לא’אינך צריך לדאוג לחידוש כל דבר אחר מלבד המינוי שלך ל- Weebly – במקום זאת, אתה יכול פשוט להתמקד באתר שלך ולתת ל- Weebly לדאוג לדברים הטכניים.

וורדפרס לעומת זאת קוראת ליותר תשומת לב ותשומת לב. זה’חשוב מאוד לא לפגוע בעדכוני וורדפרס, מכיוון שהדבר יכול לפתוח את האתר שלך לפרצות אבטחה ותקלות.

החדשות הטובות הן שספק אירוח איכותי של וורדפרס, כמו Bluehost, יפעיל עבורך את עדכוני הליבה הללו באופן אוטומטי. אתה’עלי גם לעדכן את הנושא והתוספים שלך, אך אם יש לך עדכונים אוטומטיים זה אומר שאתה יכול להירגע מעט יותר.

אירוחBluehost הוא ספק האירוח הטוב ביותר של וורדפרס ועוזר לך לצאת עם תחזוקת אתרים על ידי הפעלת עדכונים אוטומטיים ומיטוב מהירויות אתרים מהירות.

בנימה זו, גורם חשוב נוסף שעומד בראשו הוא האירוח שלך. סוג האירוח הדרוש לך יכול להשתנות עם הזמן ככל שהאתר שלך גדל, כך להיות מוכן לשדרוג כדי למנוע קריסות. אם אתה’אתה שמח עם תוכנית האירוח שלך, אז כל שעליך לעשות הוא לחדש אותה בזמן כדי לשמור על האתר שלך פעיל.

בסך הכל, וויבי זה כמו לבחור חופשה הכול כלול, בה הכל מטופל עבורך. אתה לא’אני לא צריך להסתובב במיון אירוח או אבטחה מכיוון ש- Weebly’יש לך גב.

וורדפרס היא יותר טיול קמפינג, שם אתה צריך לבדוק את יתדות האוהל שלך ואת רוכסיהם באופן קבוע כדי לוודא שהאוהל לא’לא נופל או פולש על ידי דובים. יש אנשים שאוהבים גישה מעשית זו, ונהנים מהאחריות שמגיעה עם אתר וורדפרס.

הכרעה: וויבלי מנצח!

Weebly זקוק לתחזוקה שוטפת הרבה פחות מ- WordPress, כי זה’כל מיון הבית בשבילך. וורדפרס היא פלטפורמה המשתנה ללא הרף הדורשת עבודה רבה יותר להתעדכן, וזו הסיבה שהיא מפסידה ל- Weebly בסבב זה.

מידע נוסף

 • אינך בטוח איפה להתחיל עם האירוח שלך? גלה ספקי האירוח הטובים ביותר בסקירת המומחים שלנו.
 • וורדפרס יכולה להיראות כמו עבודה רבה – אם אתה זקוק לעזרה עוזרת, בדוק את שלנו טיפים וורדפרס למתחיליםהמדריך.

8

עזרה ותמיכה: מה קורה אם אתה נתקע?

ל- Weebly מרכז תמיכה מעמיק, בו תוכלו לחפש תשובות או לדפדף במאמרי עזרה שונים. תוכל גם לעיין בבלוג, במרכז ההשראה ובדפי הקהילה שלו למידע נוסף. אם שום דבר מזה לא עובד, תוכלו לשלוח דוא”ל לתמיכה ב- Weebly 24/7 בשאלות ספציפיות יותר, או ליצור איתם קשר במהלך שעות פעילות באמצעות צ’אט חי או טלפון.

וורדפרס לא עושה זאת’אין לי צ’אט חי או תמיכה בדוא”ל – במקום זאת יש לו מספר גדול מאוד של מאמרי תמיכה, פורומים ודפי קהילה. זה’זה הבונוס בכך שיש משפחה כה גדולה של וורדפרס בחוץ, ושואל את אותן השאלות כמוך!

תמיכה ב - WordPressל- WordPress יש מערכת תמיכה יסודית שתוכל לגלוש כשאתה זקוק לעזרה.

ל- WordPress יש מאמרים רשמיים באתר שלה שיסייעו לכם. אלה יסודיים ומפורטים, אך יכולים להיות די צפופים, אז דאגו לכך’אתה יושב בנוחות אם אתה צריך לעבור אותם!

מכרה הזהב האמיתי של תמיכה בוורדפרס טמון בפורומים שלה, שם תוכלו לדפדף בין האשכולות שעברו ואף ליצור נושאים משלכם לשאלות שתוכלו לענות עליהן’לא למצוא תשובות ל. זה יכול להיות די מדהים, אבל אם אתה מבין את השיטה לטירוף שלה, אתה’אני אהיה בסדר.

הנקודה העיקרית שיש להבהיר כאן היא שיש ל- Weebly מומחים בבית בהישג יד כדי לעזור לך לצאת כשאתה נתקע. זה’זה ההבדל הגדול בין WordPress ל- Weebly’אפשרויות עזרה ותמיכה.

הכרעה: וויבלי מנצח!

אנו יודעים, אנו יודעים – בוורדפרס יש אין ספור מדריכים ופורומי תמיכה לא יסולא בפז, וזה לא אמור’אל תירחרח! אבל ל- Weebly יש סוכני תמיכה ישירים ומומחים מקומיים, שיענו על שאלותיך, דבר שמועיל במיוחד למתחילים, ועצות למדור זה ב- Weebly.’לטובת.

9

תמחור: מה טוב יותר – Weebly או WordPress?

זה’כולם חולמים היטב על אתר האינטרנט האידיאלי שלכם, אך בסופו של יום, אתם זקוקים לפלטפורמה שתוכלו להרשות לעצמכם ולשמור עליהם באופן ריאלי בטווח הארוך. לתת’תסתכל על האופן בו Weebly ו- WordPress משווים.

תמחור אינטרנטי: הכל באחד

ל- Weebly ארבע תוכניות תמחור החל 5 עד 38 דולר לחודש (מחויב מדי שנה), בתוספת תוכנית בחינם. פירוש הדבר שלוובי יש אפשרויות לאתרים מסוגים וגדלים שונים, בין אם אתה’לבנות מחדש חנות מקוונת או תיק קטן.

בדוק את היסודות של כל תוכנית להלן:

 • תוכנית חינם: 0 $ – מגיע עם אבטחת SSL בחינם, תחום Weebly.com ומודעות Weebly באתר. הכי טוב לבניית האתר שלך ושכלולו לפני שאתה מקדם אותו.
 • התחבר: $ 5 לחודש (מחויב מדי שנה), או 8 דולר לחודש – מאפשר לך לחבר תחום משלך. הכי טוב לאתרים בסיסיים מאוד.
 • מקצוען: 12 $ לחודש (מחויב מדי שנה), או 18 דולר לחודש – מבטל את הפונקציה של פונקציות מסחר אלקטרוני בסיסיות. הכי מתאים לחנויות מקוונות קטנות ולמותגים אישיים מקצועיים.
 • עסק: 25 $ לחודש (מחויב מדי שנה), או סכום של 35 דולר לחודש – מבטל את הפתיחה של תכונות מסחר אלקטרוני מקצועיות, שיווק מתקדם ותמיכה בעדיפות. הכי טוב לאתרים עסקיים.
 • עסקים פלוס: 38 דולר לחודש (מחויב מדי שנה), או 46 דולר לחודש – מעניק לך תכונות מתקדמות של מסחר אלקטרוני, כמו דוא”ל לשחזור עגלות נטושים. הכי טוב לקנה מידה של עסק גדול.

תמחור באתר האינטרנטWeebly קבעה תוכניות תמחור הכוללות מגוון של תכונות, כולל אירוח, תחום בחינם ואבטחה.

עם כל הווילי’תוכניות בתשלום, אתה מקבל כלול דומיין בחינם שנמשך השנה הראשונה שלך. זה טוב במיוחד לכל מי שרק מתחיל, מכיוון שזה אומר שאתה מקבל תחום מקצועי עם אפס סיכון פיננסי.

וויבי’תוכניות בתשלום אל’אני לא בא עם ניסיון בחינם, אבל אתה מקבל תקופת החזר של 30 יום במקרה שתשנה את דעתך.

וורדפרס: התמחור מתפרק

וורדפרס לא עושה זאת’אין לי תכניות מחירים – כי זה’היא פלטפורמת קוד פתוח, וורדפרס היא בחינם!

לפני שאתה יוצא למירוץ להירשם, עליך לדעת תהיה עלות מסוימת. זה הרבה יותר קשה לצבוט במדויק, מכיוון שהוא משתנה באופן מסיבי בהתאם לשירותים שתבחרו.

לפני שתוכל לפרסם את אתר WordPress שלך, אתה’עלי לבדוק כמה דברים. הנה האזורים העיקריים שאתה’עלי לקחת חלק בתקציב שלך:

אירוח

זה יכול לעלות בין $ 1 ל 150 $ לחודש תלוי באיזה סוג אירוח אתה זקוק, ואיזה ספק אתה בוחר!

טיפ גדול! Bluehost היא הספקית הטובה ביותר עבור אירוח וורדפרס, ויש לה תוכנית וורדפרס מנוהלת שעולה $ 19.95 לחודש. זה נותן לך מושג מציאותי של כמה אתה יכול לצפות לשלם עבור אירוח איכותי.תמחור Bluehost מנוהלBluehost’תוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס משתנות במחיר של $ 19.95 ל- 49.94 $ לחודש (מחירי קידום מכירות למשתמשים חדשים).

דומיינים

שם התחום שלך לא’לא נכלל באתר WordPress שלך כמו עם Weebly – במקום זאת, אתה צריך לרשום אותו במקום אחר ולחבר אותו לאתר שלך. אתה יכול לחפש ולקנות דומיין מאתרים פופולריים של שמות דומיינים כגון Domain.com. דומיינים משתנים במחיר בהתאם למה שאתה’אני מחפש, אבל המחיר הסטנדרטי נע בין 10 ל 20 $ לשנה.

חלק מספקי אירוח, כמו Bluehost, כוללים דומיין בחינם לשנה הראשונה שלך, כך שזה משהו ששווה לבדוק אם אתה זקוק לדומיין חדש..

טיפ גדול! Domain.com הוא אחד מרשמי הדומיין הפופולריים ביותר ומקלים על התחלת העבודה וחיפוש אחר דומיין לאתר שלך. זה אפילו מציע כמה דילים מעולים – אתה יכול לקבל 25% הנחה על שם התחום שלך באמצעות קוד ההנחה WBE25 – אז זה’שווה לבדוק אם אתה’מנסה לשמור על עלויות נמוכות.תחומי domain.comDomain.com הוא רשם דומיינים ידוע, ומציע מגוון תחומים במחירים נמוכים.

אבטחה

בעוד Weebly כולל אוטומטית אבטחת SSL (Secure Sockets Layer) באופן אוטומטי בתוכניותיה, עליכם להתקין זאת בעצמכם ב- WordPress.

הדרך הקלה ביותר להשיג אבטחת SSL היא לבחור ספק אירוח באיכות טובה שכולל אותו בחינם בתוכנית האירוח שלך – ספקים כמו Bluehost, HostGator, SiteGround ו- InMotion כולם משליכים SSL כסטנדרט.

למען אבטחה נוספת, אתה יכול לקנות אישור SSL מתקדם יותר מספק האירוח שלך – לדוגמה, HostGator מציע אישורי SSL שנעים בין $ 19.99 ל- $ 269.99 לשנה..

טיפ גדול! אם הספק שלך לא’לא לכלול SSL בתוכניות שלה, אז אתה יכול לקבל אישור SSL בסיסי בחינם מ- Let’s הצפנה, רשות אישורים ללא כוונת רווח.מאפשר להצפיןלתת’s הצפנה היא רשות אישורים פתוחה בה תוכלו לקבל תעודת SSL בחינם.

תוספים ועיצובים

כפי שאתה כבר יודע, יתכן שתצטרך לבזבז קצת כסף על נושאים ותוספים מקצועיים באיכות גבוהה. שוב, אלה דברים שאתה יכול לקבל בחינם, אבל זה’שווה להפריש קצת כסף בתקציב שלך למקרה שתצטרך לצאת לפרמיה בהמשך הדרך.

הכרעה: וויבלי מנצח!

מדובר בסיבוב די קשה להתקשר אליו, אך אנו חושבים שלוובי מגיע הכותרת – בעוד שוורדפרס היא בחינם, תוכלו למעשה לבנות ולפרסם את האתר שלכם באמצעות Weebly’התוכנית החינמית. אתה לא’אני לא צריך לדאוג לארח מחירי חידוש, או לשלם עבור נושא פרימיום באמצעות Weebly. אתה יודע בדיוק כמה אתה’אני אשלם מהיום הראשון והמחירים שלו ידידותיים לתקציב לאתחל.

מידע נוסף

 • קרא את שלנו סקירת מחירים ברשת לקבלת מבט מלא על התוכניות והמחירים שלה.
 • גלה את ספקי האירוח הזולים ביותר – השווה 50+ תוכניות בסקירתנו ספקי האירוח הזולים הטובים ביותר.
 • קרא את העומק שלנו סקירה של למידע נוסף על ספק מוביל זה.
 • זקוק לקורס התרסקות מהיר בשמות דומיינים? המאמר שלנו מהו שם תחום? מתחיל’מדריך המדריך יכול לעזור לך.
 • למדו על החשיבות של אבטחת SSL במאמר שלנו מדוע האתר שלך זקוק ל- HTTPS.

10

Weebly לעומת WordPress: סיכום

מאמר זה הניח את Weebly ו- WordPress חשופים, כך שאתה יודע בדיוק מה אתה’נרשמת שוב מההתחלה. אנחנו’חיפשנו כל רציף’קלות שימוש, עיצובים, תכונות ועוד – הראש שלך עשוי להסתובב, אז תן’יש סיכום מהיר של כל אחד מאותם קטעים.

טבלת השוואת וייבי מול וורדפרס

Weebly vs WordPressWeeblyWordPressקלות שימושעיצוב והתאמה אישית תכונות וכליםמסחר אלקטרוניאפליקציות ותוספיםקידום אתריםתחזוקה שוטפתעזרה ותמיכהתמחור
בונה גרור ושחרור פשוט להתקנה ונוח לשימוש במיוחד, בעל עקומת למידה נמוכה מאוד, מה שהופך אותו לאידיאלי למתחילים.מאתרי יותר לשימוש מ- Weebly, ל- WordPress יש עקומת למידה תלולה. יש לו ממשק ידידותי למשתמש, אך יש צורך בקידוד בכדי להפיק את המרב מהפלטפורמה הזו.
מבחר צנוע של עיצובים פשוטים ומעוצבים, שתוכלו לעבור בין מתי שתרצו. ערכות הנושא כוללות תכונות מובנות וקלות להתאמה אישית, למרות שיש מגבלות מסוימות למה אתה יכול לשלוט.מגוון עצום של נושאים לבחירה – עליך לוודא שאתה בוחר נושא איכותי. תכונות דון’זה לא כלול אלא אם כן תבחר נושא מסחרי או פרימיום. אתה מקבל חופש יצירתי מוחלט בעת התאמה אישית של העיצוב שלך.
התכונות הזמינות תלויות באיזה תוכנית תמחור תבחר. בסך הכל, אתה מקבל מגוון טוב של תכונות, כולל בלוגים ומסחר אלקטרוני, עם חנות אפליקציות גדולה שתוסיף כלים חסרים..תכונות מינימליות מובנות, אך בחירה אינסופית של תוספים להוסיף פונקציונליות נוספת לאתר שלך. וורדפרס היא עדיין פלטפורמת הבלוגים האולטימטיבית. היזהר מכמה תוספים שאתה מתקין, מכיוון שרבים מדי יכולים להאט אתרים.
ל- Weebly מגוון טוב של תכונות מסחר אלקטרוני שמתקדמות יותר ככל שמשדרגים את התוכנית שלך. זה’זה לא הכי טוב בונה מסחר אלקטרוני שם בחוץ, אבל זה’זו אפשרות איתנה לעסקים קטנים.וורדפרס לא עושה זאת’זה לא כולל כלי מסחר אלקטרוני, אך עם תוסף כמו WooCommerce ניתן להשתמש בו לבניית חנות הרבה יותר חזקה מ- Weebly..
ל- Weebly חנות אפליקציות גדולה, בה תוכלו להציע או אפילו לבנות אפליקציות משלכם. התקנת אפליקציות אורכת מספר קליקים בלבד, ואפליקציות מוכנות באתר שלך תוך שניות.ל- WordPress יש אלפי תוספים לבחירה, כאשר חדשים נבנים ומתווספים כל הזמן. עליכם תמיד לדאוג לבדוק שהתוספים מעודכנים ושיש ביקורות טובות לפני ההתקנה.
וויבי’הנושאים הנושאים מותאמים למטרות קידום אתרים ומקלים על כל המתחילים להתחיל לבצע אופטימיזציה לאתרים שלהם למנועי חיפוש.וורדפרס משאירה את קידום אתרים למשתמשיה, אך עם תוספים כמו יוסט SEO, אפילו מתחילים יכולים להגביר את האתר שלהם בקלות’הדירוג של s.
קל לטפל ב- Weebly מכיוון ש- Weebly דואגת לאתר שלך’אירוח, אבטחה וכל עדכון.וורדפרס זקוקה להרבה תחזוקה שוטפת – אחרת האתר שלך יכול להתרסק, לתקל או אפילו להיפטר. עליכם לחדש את האירוח ולהתעדכן בכל עדכוני וורדפרס.
ל- Weebly מרכז עזרה ופורום קהילתי, כמו גם תמיכה בדוא”ל, טלפון וצ’אט.בוורדפרס יש קהילה עצומה של משתמשים הממלאים פורומים בשאלות, תשובות וטיפים שתוכלו לדפדף בהם.
ל- Weebly יש תוכנית בחינם, וארבע תוכניות מחירים שנעות בין 5 ל 38 דולר לחודש. אתה מקבל דומיין מותאם אישית בחינם לשנה הראשונה שלך בתוכניות בתשלום שלה, ותחום Weebly בחינם בתוכנית החינמית.וורדפרס היא פלטפורמה חינמית, אבל אתה יכול’אני לא מפרסם בחינם מכיוון שאתה זקוק לאירוח לכל הפחות. אתה צריך גם תחום ואבטחה, אך אתה אמור להיות מסוגל לכלול אלה בתוכנית האירוח שלך. זה’זה גם רעיון טוב לתקצב עבור ערכות נושא ותוספים מובחרים.

בסך הכל, אתה יכול לקבל תמונה טובה של שתי הפלטפורמות האלה ומי הן’אתה הכי טוב בשביל. וורדפרס היא הפלטפורמה החזקה יותר, אבל זה גם הופך את זה לקומץ יותר לבנות איתו, ואילו Weebly בסיסי יותר אך קל יותר לשימוש.

מה אתה מוצא מהפלטפורמות האלה באמת תלוי בכמה שאתה צריך להכניס – אם יש לך המון זמן, התלהבות מלמידה וכמה כסף להשקיע, אז אתה יכול ליצור אתר מרשים באמצעות WordPress.

אם אתה’תקצר זמן או כספים, ואז ההתלהבות שלך מבניית אתרים תמצא בית מבורך בווילי – אתה יכול ליצור אתר מקצועי למראה בקלות ובמהירות..

אז, איזה אתה צריך לבחור?

בזמן שאנחנו’אתה המומחים של בוני אתרים, אתה’מחדש את המומחה לאיזה סוג אתר אתה’בונה מחדש – וזה’למה זה’בסופו של דבר תלוי בך לבחור אם Weebly או WordPress הם הבונים הטובים ביותר עבורך.

כדי לעזור לך להגיע להחלטה, יש לנו כמה טיפים להנחות אותך בדרך שלך…

אתה צריך לבחור Weebly אם:

 • אתה צריך אתר שמתפרסם במהירות
 • אתה’מחדש מתחיל
 • אתה לא’אני לא צריך אתר מורכב
 • אתה רוצה להקים חנות מקוונת קטנה
 • אתה’עובד מחדש לתקציב הדוק
 • אתה יודע קוד קטן, אבל אל’אני לא רוצה לסמוך על זה יותר מדי

אתה צריך לבחור WordPress אם:

 • אתה צריך לבנות אתר מורכב
 • יש לך ידע בקידוד
 • אתה רוצה שליטה מלאה באתר שלך
 • אתה’אתה שמח לשלם כדי לבנות את האתר שלך
 • אתה רוצה ליצור אתר רב עוצמה
 • אתה’משיקה בלוג גדול

אם אחד מהשיקולים הללו חלים עליך, יש לך את התשובה שלך. אם אתה’אתה עדיין בספק, כאן’ההמלצה הסופית שלנו: השתמש ב- Weebly. אין לך מה להפסיד על ידי ניסוי התוכנית החינמית שלה, ובכלל זה’זה פלטפורמת התחזוקה הקלה, הזולה והפחות גבוהה יותר.

דון’פשוט קח את המילה שלנו על זה – קח את וויילי’התוכנית החינמית לנסיעת מבחן ותראה מה דעתך!

11

Weebly לעומת WordPress: שאלות נפוצות

האם אוכל לעבור בין Weebly ל- WordPress?

כן – אתה יכול להעביר את האתר שלך מ- Weebly ל- WordPress, כך שאם אתה רוצה להתחיל לבנות את האתר שלך בחינם ואז להחליט לעבור מאוחר יותר, אתה יכול! זה’זה לא העברה פשוטה בלחיצה אחת, אך היא אפשרית וללא כאבים יחסית. עם זאת, אתה יכול’לא להעביר את אתר הוורדפרס שלך ל- Weebly – אתה’עלי לבנות מחדש ואז לחבר את הדומיין שלך לגירסה החדשה.

האם אוכל למצוא אירוח משלי עבור Weebly?

לא – Weebly מארחת עבורך את האתר שלך ואתה לא’תבחר לבחור ספק משלך כדי להחליף אותו. זה יתרון גדול עבור רוב האנשים, שכן מציאת אירוח יכולה להיות מרתיעה, אבל אם אתה כן רוצה להשתמש בספק משלך, אז אתה’עדיף להשתמש בוורדפרס.

אני רוצה לבנות בלוג, אבל אני’אני מתחיל – האם עלי לבחור ב- Weebly או ב- WordPress?

מתחילים עדיין יכולים לשלוט בוורדפרס, כך שאם אתם’אתה באמת נלהב מבלוגים, אז אתה בהחלט צריך לבחור פלטפורמה זו! רק דעו לכם’אני אקח קצת זמן להתחיל – ניצחת’אין לי את הפרסום הראשון בבלוג באותו יום. אם אתה רוצה משהו מהיר יותר, Weebly היא עדיין בחירה מצוינת. באופן אלטרנטיבי, אתה יכול להסתכל ב- WordPress.com, שהיא גרסה ידידותית יותר למשתמש של WordPress.org’זה גם מושלם לבלוגים. קרא את סקירת WordPress.com שלנו למידע נוסף!

מומחה בונה אתרים שואף לספק לך נתונים כנים. זה’לכן אנו עורכים מחקר משלנו ומקבלים תובנה אישית ישירה. לחץ כאן למידע נוסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map