Wix לעומת GoDaddy: 10 אזורי מפתח שעליכם לקחת בחשבון

רוצה אתר, אבל יכול’אני לא יכול להרשות לעצמו דמי מפתח להשקיית עיניים?


Wix לעומת GoDaddy הוא התנגשות של שני בוני אתרים זולים וזולים.

Wix הוא המסובב יותר. זה נותן לך שליטה יצירתית יותר, יותר תכונות, ודרכים נוספות לקבל עזרה. GoDaddy, לעומת זאת, הוא פיתרון מהיר הרבה יותר. זה דואג עבורך הרבה מאוד עבודות רגליים, כלומר אתה יכול לגרום לאתר לחיות בעוד כמה דקות – לא, ברצינות!

תמונה מומלצת Wix לעומת GoDaddy

שניהם הופכים את יצירת אתר משלך לתהליך קל ונטול מאמץ. אך מהם ההבדלים העיקריים בין השניים? האם האחד טוב יותר מהשני? והכי חשוב, מה’זו האפשרות הטובה ביותר עבורך?

זה’זה התפקיד שלנו לענות על שאלות אלה. אצל מומחה בונה אתרים, אנו מציבים סטנדרטים גבוהים בכל הנוגע להרכבת ביקורות והשוואות, תוך שימוש במחקר מעמיק ובדיקת משתמשים בכדי לספק לך ניתוח מומחים..

לאורך מאמר זה אנו’אני אלך אותך כיצד Wix וגם GoDaddy עובדים, על נקודות החוזק והחולשה שלהם, ואיזה מהן מתאימה לך. בסופו של דבר, הבחירה שלך בין Wix ל- GoDaddy צריכה להיות קלה.

Contents

מידע נוסף

 • תרשים השוואה של בונה אתרים
 • בוני אתרים הטובים ביותר של שנת 2019

1

Wix לעומת GoDaddy: יתרונות וחסרונות

Wix יתרונות וחסרונות

אבזרי WIXמספר 1

מס ‘2

שליטה יצירתית כמעט בלתי מוגבלת בזכות עורך הגרירה וההורדה שלה
ה ‘הכי מומלץ’ בונה אתרים מבדיקת המשתמשים שלנו
WIX CONSמספר 1

מס ‘2

פחית’לא לעבור תבניות לאחר שהאתר שלך מופעל
פרסום דביק בתכנית החינמית שלה

GoDaddy Pros and Cons

מקצוענים GODADDYמספר 1

מס ‘2

קבל אתר בשידור חי תוך דקות ספורות
כלים מובנים לקידום אתרים
חסרונות של GODADDYמספר 1

מס ‘2

אין שוק אפליקציות
שליטה יצירתית מוגבלת

2

קלות שימוש

אם אתה’בבניית אתר משלך, רוב הסיכויים שאתה רוצה פלטפורמה ש’זה קל לשימוש. בוני אתרים הם בדיוק זה.

במילים פשוטות, בונה אתרים הוא פלטפורמה מקוונת שתוכלו להירשם אליהם וליצור אתר משלכם. Wix ו- GoDaddy הן שתי פלטפורמות כאלה – אך מהן קלות יותר לשימוש?

קיבלנו חברי ציבור קבועים לבדוק את Wix ו- GoDaddy על ידי בקשתם לבנות אתר משלהם בכל אחת מהפלטפורמות, ואז להבקיע כמה קל הם מצאו משימות מסוימות.

התוצאות הראו וויקס הייתה הפלטפורמה הקלה יותר לשימוש, אך אנשים חשבו שהם יכולים להשיג אתר אינטרנט מהיר יותר עם GoDaddy. להלן כמה מהמחשבות שלהם:

“Wix היה כל כך פשוט לשימוש. אתה ממש יכול לגרור ולשחרר דברים מהתפריט לדף האינטרנט שלך ואז להעביר אותם. שינוי גודל של דברים היה גם די קל.”

“GoDaddy הייתה דרך מהירה מאוד לבנות אתר. היה קל מאוד להתמודד איתם ואינטואיטיבי מאוד. אבל זה הגיע למחיר של פחות התאמה אישית.”

Wix vs GoDaddy – קלות שימוש: פסק הדין

קל יותר להשתמש ב- Wix מאשר ב- GoDaddy. וויקס’עורך זה ידידותי למשתמש יותר מ- GoDaddy’s, ואנשים שבדקו את זה העדיפו את Wix’פריסת s. עם זאת, GoDaddy זכה לשבחים על כמה מהיר זה היה, כך שאם אתה צריך אפשרות מהירה, GoDaddy הוא הדבר הטוב ביותר שלך.

רוצה לדעת יותר על Wix ו- GoDaddy?

 • קרא את הביקורת המלאה שלנו על Wix
 • קרא את הביקורת המלאה שלנו על GoDaddy
 • גלה אודות בוני אתרים הקלים ביותר

3

גמישות בעיצוב

העיצוב עוסק במראה ובשימושיות של אתר האינטרנט שלך. אתה רוצה משהו ש’זה קל לעין, אך גם קל לניווט.

וויקס

Wix פועלת על ידי מתן אפשרות ליותר מ- 500 תבניות לבחירה. אלה מחולקים לענפים, כגון ‘מוזיקה‘ או ‘נסיעות & תיירות‘, וניתן לצפות בתצוגה מקדימה ובדיקה לפני שאתה מתחייב לאחד כזה.

וויקס’עורך זה מעניק לך פונקציונליות גרירה ושחרור. חשוב על זה כמו PowerPoint – להזיז משהו, פשוט לחץ לחיצה ארוכה, גרור אותו למקום שאתה רוצה ושחרר.

עורך wixוויקס’עורך הגרירה והשחרור של זה מקל על ההתאמה האישית של עיצוב האתר שלך.

קדימה אבא

GoDaddy עובד אחרת. זה משתמש במה’נקרא ADI (Intelligent Intelligence Design) כדי ליצור את האתר שלך. זה נשמע מסובך, אבל זה’זה לא – כל מה שמשמעותו היא ש- GoDaddy יעצב לך אתר מבוסס על תשובות שתספק להגדרת שאלות.

לדוגמה, GoDaddy ישאל אותך: מה’האם המטרה של האתר שלך? יש לך אתר קיים? האם יש לך חשבונות מדיה חברתית?’אני רוצה להציג?

משם, GoDaddy יקים עבורך אתר. די מדהים, באמת.

קדימה אבא’עורך זה גם פשוט יחסית. זה לא’לא לעבוד עם גרירה ושחרור כמו Wix, אך אתה יכול להתאים אישית אלמנטים באתר שלך מהחלונית הצדדית.

עורך אלוהיםGoDaddy מאפשר לך לערוך את האתר שלך לאחר שהוא ירכיב דוגמה כיצד האתר שלך יכול להיראות

אתה יכול לשנות את ‘נושא’ של האתר שלך (זהה לתבנית) ולשנות דברים בסיסיים כמו טקסט, תמונות וכפתורים.

כיצד הם משווים?

זה’חשוב לציין של- Wix יש גם מוצר ADI – Wix ADI. זה עובד בצורה דומה ל- GoDaddy, אבל אתה לא’לא תקבל אותה רמה של בקרת עריכה שאתה עושה עם Wix’העורך הראשי של.

דיברנו עם קבוצה של מומחים לעיצוב אתרים, שהסכימו של- Wix יש את התבניות הטובות יותר. הם חשבו שהם יותר אסתטיים והרבה יותר קלים להכין בעצמכם. אזהרו, עם זאת – פעם אחת’פרסמת את האתר שלך עם Wix, זכית’לא יוכלו להחליף תבניות.

Wix vs GoDaddy – עיצוב: הכרעת הדין

וויקס’העיצובים שלה עדיפים בהרבה על GoDaddy’s. ל- Wix יש עורך מקיף יותר, ובחירה טובה יותר של תבניות המסווגות לפי ענף. לעומת זאת, GoDaddy מופשט יותר; עריכה אינה’קשה, אבל זה מוגבל. Wix מיועד לשליטה, ואילו GoDaddy מיועד ליעילות.

מידע נוסף

 • סקירת תבניות Wix – סקירתנו המוקדשת ל- Wix’עיצוב

4

תכונות וכלים

תכונות הן מה שמפריד באמת בין הפלטפורמות הממוצעות לאליטה. מה אתה יכול ויכול’זה לעשות בכל פלטפורמה הוא קריטי להחלטה הסופית שלך.

אז, מסתכל על כמה תחומים שונים, בואו’באמת בוחנים איזה סוג של תכונות הן ל- Wix והן ל- GoDaddy.

מסחר אלקטרוני

Wix ו- GoDaddy aren’לא מיועד לשימוש אך ורק לבניית חנויות מקוונות, אך אתה יכול למכור מוצרים על אחד מהם. לתת’מתחילים עם תכונות המסחר האלקטרוני ששניהם מספקים:

 • היכולת למכור סוגים וכמויות של מוצרים ללא הגבלה
 • מכרו מוצרים פיזיים ו / או דיגיטליים כאחד
 • עבד תשלומים בצורה מאובטחת דרך שערים כמו PayPal, Stripe או Square
 • אין דמי עסקה שהוטלו על ידי בונה האתר
 • אפליקציות סלולריות לניהול החנות שלך תוך כדי תנועה
 • אפשרויות משלוח וחשבונאות שונות
 • קודי הנחה ומכירה

תכונה מסחר אלקטרוני אחד מרכזי שיש ל- GoDaddy ב- Wix הוא התאוששות העגלה הנטושה. כאן תוכל לשלוח דוא”ל אוטומטי ללקוחות שהרחיקו לשים פריטים באתר שלך’העגלה, אך נותרה לפני שאתה יוצא.

אם אתה’אתה מעוניין ליצור חנות מקוונת עוצמתית, אתה’אני רוצה לבדוק פלטפורמות מסחר אלקטרוני ייעודיות כמו Shopify או BigCommerce.

אם אתה’מעוניין להשתמש ב- Wix ו- GoDaddy כחנות מקוונת, בדוק את הביקורות שלנו:

 • סקירה מסחר אלקטרוני של Wix
 • סקירת מסחר אלקטרוני של GoDaddy

בלוגים

ל- Wix קצת יותר הולך על זה כשמדובר ביצירת בלוג. אתה יכול לקטלג את פוסטים בבלוג שלך, סימניה חברתית, לעקוב אחר ביצועים באמצעות ניתוח ואפילו להטמיע דברים כמו קטע הערות או סרגל חיפוש.

ל- GoDaddy יש גם ניתוחים ופילוח קטגוריות. אתה יכול גם ליצור עדכון RSS לבלוג שלך, כך שאנשים יכולים להירשם אליו. אתה יכול’עם זאת, לא להוסיף קטע הערות או תכונת חיפוש.

מתחיל בלוג? עיין ברשימה המוחלטת שלנו של פלטפורמות הבלוגים

שיווק בדוא”ל

באמצעות Wix אתה יכול ליצור חשבון דוא”ל משלך ספציפי לתחום שלך באמצעות G Suite. יש לו גם כלים שיווקיים ניתנים לשילוב הזמינים דרך אפליקציות כמו Wix ShoutOut. זה מאפשר לך ליצור, לשלוח ולשתף מסעות פרסום שיווקיים בדוא”ל עם המשתמשים שלך.

קדימה אבא’תכונות הדואר האלקטרוני מובנות לחלוטין. יש לו גם שירות שיווקי דוא”ל משלו, אך זה בא בתוספת תשלום מעבר לתשלום החודשי שאתה’אני אשלם.

שילוב מדיה חברתית

Wix מאפשרת לך להציג את המדיה החברתית שלך באתר שלך בצורות רבות. ניתן לשלב את פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם באתר שלך ולהציג באמצעות כפתורי מעקב, עדכונים חיים וגלריות תמונות.

לעומת זאת, GoDaddy מוגבל רק להוסיף כפתורים חברתיים המקשרים לדפים שלך. אין כרגע דרך להטמיע עדכונים חברתיים חיים.

ניתוח

מעקב אחר האתר שלך’המבקרים של זה הוא דרך נהדרת לפקח על איך זה’מבצעים. אתה יכול לבדוק דברים כמו צפיות בדף, ספירת מבקרים ושיעור יציאה מדף כניסה. עם Wix, אתה יכול לבחור להשתמש בגוגל אנליטיקס, או להוסיף את האפליקציה של מבקר Analytics לאתר שלך. עם GoDaddy, האפשרות היחידה שלך היא להוסיף את Google Analytics.

Wix לעומת GoDaddy – תכונות: הכרעת הדין

ל- Wix תכונות הרבה יותר טובות מ- GoDaddy. ל- GoDaddy כמה תכונות שימושיות ש- Wix לא עושה’t – כמו התאוששות עגלה נטושה ושיווק מובנה בדוא”ל – אך באופן כללי, Wix מציעה תכונות איכותיות יותר וטווח גדול בהרבה לבחירה בשוק האפליקציות שלה..

5

קידום אתרים

חוזק האתר שלך’SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) יקבע את מידת הדירוג הגבוה ביותר שלך במנועי חיפוש כמו גוגל. ככל שתדרג גבוה יותר, כך העיניים יהיו יותר באתר שלך. פשוט, נכון?

וויקס

Wix עוזר לאתר שלך’s SEO על ידי הכניסה לשליטה שלך. זה מאפשר לך לערוך דברים שישפיעו על SEO, כגון כותרות מטא ותיאורים, שבלולי URL וקוד כותרת.

אם אתה’אתה נאבק בידיעה איפה להתחיל, דון’אל תדאג. Wix מציעה תמיכה במילות מפתח באמצעות Wiz SEO שלה, ואפליקציות שונות, כגון אתר בוסטר, בו תוכלו לעקוב אחר אתר האינטרנט שלכם’ביצועי קידום אתרים.

wix seoוויקס’Wiz SEO הוא המשאב המקוון שלך לכל שאלה בנושא SEO

קדימה אבא

GoDaddy מעניק לך שליטה זהה בעריכת כותרות / תיאורים של מטא, שבלולי URL וקוד כותרת. אבל מאז שגודדי לא עושה זאת’אין חנות אפליקציות, אין תוספות. מה שאתה מקבל, עם זאת, הוא הצעות מובנות למילות מפתח ומעקב אחר אתרים.

אתה יכול אפילו להגיש את המסגרת של האתר שלך למנועי חיפוש כדי שיוכלו לקרוא קריאה טובה יותר של מבנה האתר שלך. אם אתה’אני רוצה לדעת יותר על שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים, קרא כמה מדריכי קידום אתרים שימושי שלנו.

GoDaddy SEOרק חלק מכלי SEO שמספק GoDaddy

Wix לעומת GoDaddy – SEO: הכרעת הדין

זה’זה חזק, אבל GoDaddy פשוט מכה את Wix עבור SEO. ל- Wix כמה אפליקציות ספציפיות לקידום אתרים, בעוד של- GoDaddy יש כלי SEO מובנים יותר. החל מעריכת תיאורי מטא ושבלולי כתובות URL ועד קבלת הצעות למילות מפתח והגשת מפת אתר, כל מה שאתה צריך לדרג מאוד זמין עבורך.

למדו כיצד תוכלו לעשות יותר עם אתר Wix:

 • ביקורת SEO של Wix

6

עזרה ותמיכה

אף אחד לא אוהב להיתקע או להתבלבל, אבל זה’זה נהדר לדעת שעזרה עומדת לרשותך אם כן.

וויקס

Wix מציעה תמיכה בדוא”ל וטלפון בימים שני-חמישי בין השעות 5 בבוקר עד 17:00. יש לו גם פורום מועיל ומרכז העזרה הטוב ביותר של כל בניית אתרים.

וויקס’מרכז העזרה הוא משאב מקוון בו תוכלו לחפש מדריכים והדרכות. חשוב על זה קצת כמו מנוע חיפוש של Wix בלבד – אתה מקליד שאילתה, ותופיע רשימת תוצאות חיפוש שתוכל לעזור לך.

לאחר שבדקתי את Wix’מרכז העזרה של זה ביסודיות, אנחנו’אתה בטוח ביכולתו לעזור לך. זה אפילו מאפשר לך לדעת אם אתה’חיפשנו עזרה במשהו ש- Wix לא עושה’לא לספק!

מרכז העזרה של wixוויקס’מרכז העזרה הוא דרך נהדרת ומהירה לקבל את התשובות לך’מחדש מחפש

קדימה אבא

קדימה אבא’נקודות התוספת הגדולות שלה הן תמיכה טלפונית 24/7 ותכונה צ’אט חי. היכולת לקבל עזרה בכל עת ביום זה בונוס עצום, וכך גם לדבר עם אדם אמיתי מבלי שיצטרך להרים טלפון.

עזרה בדף

לוויקס יש עוד אס אחת בשרוול – העזרה בעורך שלה. אם אתה נתקל בבעיה במהלך עריכת האתר שלך, אתה יכול פשוט ללחוץ על בועת סימן השאלה ולמצוא את התשובה, מבלי שתצטרך לעזוב את העורך.!

עורך wix עזרהוויקס’העזרה המועילה של העורכים היא מבריקה לתשובות מהירות שם ואז.

Wix vs GoDaddy – עזרה ותמיכה: הכרעת הדין

Wix ו- GoDaddy מציירים לעזרה ותמיכה. ל- GoDaddy יש עזרה אישית הזמינה 24/7, שמכניסה קרציה גדולה ליד שמה. וויקס’התגובה היא עזרה בעורך שלה, וזה מאוד נוח אם אתה רוצה לטפל בבעיה מייד.

ז

תמחור ותמורה לכסף

ל- Wix יש תוכנית בחינם, ואז שבע תוכניות בתשלום שנעו בין 13 ל- 49 דולר לחודש – שלוש התוכניות הגבוהות ביותר מאפשרות מכירות מקוונות.

ל- GoDaddy ארבע תוכניות וניסוי חינם בחודש, במחירים נעים בין $ 10 ל- $ 25 לחודש (כאשר הם מחויבים מדי שנה).

המחירים הזולים תמיד יורדים טוב, אבל אנחנו אוהבים להסתכל מעבר לזה ולראות באמת מה אתה מקבל עבור הכסף שלך. לפני שאנחנו נכנסים לכל זה, האם יש freebies כלשהם?

נו, ל- Wix תוכנית חופשית לחלוטין. לא, שמעת אותנו נכון – אתה יכול פשוט לבנות ולפרסם את האתר שלך ללא עלות. כמובן שזה בא על חשבון פרסום מודעות Wix דביקות באתר שלך, ואפילו בתת-דומיין שלך (למשל. “www.mywebsite.wix.com”).

GoDaddy לא’אין לי תוכנית חינמית, אך היא אכן מציעה ניסיון חינם בחודש. זה אמור להיות מספיק זמן להחליט אם זה’זה בונה אתרים המתאים לך.

עכשיו, בואו’לפצח ולראות כמה תוכניות הפרמיה.

תמחור של Wix

ל- Wix יש יותר תוכניות תמחור ממה שאתה יכול לנער מקל. יש לו ארבע תוכניות שאינן מסחר אלקטרוני ושלוש תכניות מסחר אלקטרוני, שנעו בין 13 $ ל 49 $ לחודש.

תוכניות תמחור של אתר wix ומסחר אלקטרוניWix מציעה תוכנית בחינם, בתוספת שבעה פרמיות שתוכלו לבחור בהן. ארבע התוכניות הזולות ביותר מיועדות רק לאתרים, בעוד שארבע התוכניות הנותרות הן לחנויות מקוונות.

באופן טבעי, ככל שאתה משלם יותר, אתה מקבל יותר. כל תוכניות הפרימיום מגיעות ללא פרסום מ- Wix, נותנות לך תחום אישי משלך ומבטיח מינימום רוחב פס של 1 ג’יגה-בייט. הפופולרי ביותר הוא Wix’s תוכנית ללא הגבלה (14 $ לחודש).

תמחור GoDaddy

ל- GoDaddy ארבע תוכניות תמחור, שרק אחת מהן מעניקה לך פונקציונליות של מסחר אלקטרוני. אלה נעים בין 10 ל 25 דולר לחודש ומותאמים לצרכים שונים.

זה נשמע ברור, אבל אם אתה רק רוצה אתר אישי, GoDaddy’התוכנית הבסיסית היא אידיאלית. אם אתה’אתה עסק חדש, אתה’אני רוצה להסתכל בתכניות הרגילות או בתכניות הפרימיום. תוכניות אלה מעניקות לך תכונות נדיבות יותר, כמו יותר פוסטים חברתיים וקמפיינים שיווקיים בדוא”ל בחודש.

כל GoDaddy’התוכניות כוללות כלי שיווקי בשם GoDaddy Insight, שמשתמש בנתונים כדי לספק לך עצות מתמדות כיצד תוכל להמשיך ולשפר את הנוכחות המקוונת שלך. זה מובנה בתוכנית GoDaddy שלך, לצד תכונות חיוניות כמו אבטחת SSL.

תוכניות תמחור של אלוהים

השווה את Wix ו- GoDaddy זה לצד זה

הבונה שלך כולל תכנית בסיסית מתקדמת תוכנית השוואות de creaturs באתר wix לוגו בחר בתכנית שלך קרא סקירה מלאה אבטחת SSL שילוב מדיה חברתית כלים למסחר אלקטרוני שיווק בדוא”ל כלי SEO תמיכה 24/7 בחר בתכנית שלך קרא סקירה מלאה לוגו גודאדי בחר בתכנית שלך קרא סקירה מלאה אבטחת SSL שילוב מדיה חברתית כלים למסחר אלקטרוני שיווק בדוא”ל כלי SEO תמיכה 24/7 בחר בתכנית שלך קרא סקירה מלאה

כפי שאתה יכול לראות, אתה מקבל פחות תכונות בתוכנית הזולה יותר מאשר בתוכניות המתקדמות יותר. Wix מציעה יותר על התוכניות הבסיסיות שלה מאשר GoDaddy, כלומר אתה מקבל יותר עבור הכסף שלך כשאתה יוצא לדרך.

אם אתה’אינך בטוח מה חלק מהתכונות הללו, או מדוע הן’חשוב לך, דון’אל תדאג. כאן’פירוט מהיר של תכונות המפתח בטבלה:

אבטחת SSL (שכבת שקעים מאובטחים): תעודת SSL שומרת על בטיחות האתר שלך על ידי הצפנת כל מידע שהוזן דרך האתר שלך – והדבר הופך אותו לחשוב במיוחד עבור חנויות מקוונות או כל אתר המעבד פרטי תשלום! אתה יודע מתי יש לאתר אבטחת SSL מכיוון שלכתובת האתר יש “HTTPS” בהתחלה, ולעיתים קרובות מופיע מנעול קטן לצד כתובת האתר.

שילוב מדיה חברתית: המשמעות היא שתוכל לסנכרן, לשתף ולהטביע מדיה חברתית באתר האינטרנט שלך. זה מקל על שיתוף האתר שלך בדפים החברתיים שלך, כמו גם הצגת עדכוני החדשות שלך ממש באתר שלך.

כלים למסחר אלקטרוני: אתה יכול להשתמש בוני אתרים כדי ליצור חנות מקוונת, עם תכונות כגון קופה מאובטחת, קבלת תשלומים מקוונים, יצירת הנחות ועוד.

שיווק בדוא”ל: קדם את האתר שלך בשיווק בדוא”ל! זוהי דרך נהדרת ליצור קשר עם המבקרים שלך, במיוחד אם אתה’אתה מנהל בלוג, עסק או חנות מקוונת.

כלי SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש): ללא כלי SEO האתר שלך זכה’לא תוכל להיות מדורגת גבוה בגוגל’תוצאות חיפוש ומקשות על אנשים למצוא אותך! בוני אתרים טובים מעניקים לך עזרה עם SEO, בין אם זה’דרך מדריכים, הנחיות או אפילו תוכניות מותאמות אישית.

תמיכה 24/7: האינטרנט לעולם לא ישן, כך שאף אחד לא צריך לעזור ולתמוך! אם משהו משתבש בארבע לפנות בוקר, אתה יודע שתוכל לקבל את העזרה הדרושה לך.

Wix לעומת GoDaddy – ערך לכסף: פסק הדין

Wix מציעה תמורה טובה יותר לכסף מאשר ל- GoDaddy. GoDaddy זול יותר – עם זאת, Wix’התוכניות שלה נותנות לך יותר מפץ לדולר שלך. ל- Wix יותר תכונות ואיכות כוללת יותר, מה שהופך את התוכניות לתמורה טובה יותר. יש לה אפילו תוכנית חינמית, כך שאם אתה רק רוצה ליצור אתר בזול, אתה לא’אני לא צריך לבזבז אגורה יפה.

מידע נוסף

 • עשרת בונים אתרים בחינם – גלה אילו פלטפורמות אחרות בחינם קיימות
 • סקירת תמחור של Wix – עיין במידע מפורט יותר מה אתה מקבל בכל תוכנית תמחור

8

מה לגבי אלטרנטיבות לוויקס וגודדי?

כידוע, Wix ו- GoDaddy הם’לא בוני האתר היחיד בשוק. יש הרבה אפשרויות לבחירתך. אם Wix או GoDaddy לא מסמנים את התיבות שלך, עיין באחת מהאפשרויות הבאות לקבלת אפשרויות חלופיות.

המרחב

אם אתה’אחרי עיצובים מדהימים אז זכית’אני לא מוצא טוב יותר מאשר Squarespace. יש לה את התבניות האיכותיות ביותר בשוק, עם תכונות באיכות מעולה שתואמות. המחירים מתחילים ב -12 דולר לחודש וזה’שווה כל סנט! זה’זה קצת יותר קשה להשתמש מ- Wix וייקח זמן רב יותר להתקנה מאשר GoDaddy, אבל מבחינת האסתטיקה העצומה, זה’זה בהחלט שווה את המאמץ הנוסף.

מידע נוסף

 • סקירת המרחב
 • סקירת תמחור מרובע
 • וויקס נגד ריבוע
 • GoDaddy לעומת Squarespace

וויבי

Weebly הוא בונה אתרים סולידי עם תבניות פשוטות ומסוגננות והרבה תכונות. זה’זה אחד הבונים הזולים ביותר להתחיל למכור באינטרנט, והוא נהדר לעסקים קטנים ותיקים. כמו וויקס, גם ל- Weebly יש תוכנית בחינם, ומחיריה מתחילים ב -12 דולר בלבד לחודש. יש לו מבנה רב יותר בתבניות מאשר Wix, כך גם’זה מושלם אם אתה רוצה הדרכה נוספת לגבי בחירות העיצוב שלך.

מידע נוסף

 • סקירה וויבלי
 • סקירת מחירים ברשת
 • וויקס נגד וויבלי
 • וויבלי נגד גודדי

SITE123

אם אתה’לאחר פשטות טהורה ותמיכת לקוחות מעולה, נסה את SITE123. עם צ’אט חי מבריק תומך בזה’זה מושלם למתחילים הזקוקים לסיוע לאורך הדרך. בדומה ל- GoDaddy ו- Wix ADI, SITE123 משתמשת בסיוע בעיצוב כדי להפוך את בניית אתרים בסיסיים לקלים ומהירים. אתה יכול להירשם לתכנית החינמית או לתכנית בתשלום של 10.80 $ לחודש. דון’אני לא מצפה לתכונות עוצמתיות או להרבה חופש יצירתי, אבל אם זה’קלות השימוש שלך’לאחר מכן, SITE123 היא אלטרנטיבה נהדרת להסתכל עליה.

מידע נוסף

 • סקירה של SITE123

בצורה מדהימה

אם אתה רוצה כלי בלוגים מעולים יחד עם עיצוב פשוט וקל לשימוש, הרי שמדהים הוא בחירה מצוינת. בדומה ל- Wix, יש לה תוכנית בחינם והיא משתמשת בעיצוב גרירה ושחרור כדי להקל על בניית האתר שלך. מחיריו מתחילים רק 8 $ לחודש. באופן מדהים מאפשר לך ליצור אתרים מסוגננים עם עמוד אחד, ויש להם דגש חזק על הנגשת בניית אתרים לכולם, לא משנה מיומנויות הטכנולוגיה שלך!

מידע נוסף

 • סקירה מדהימה
 • הפלטפורמות הטובות ביותר לבניית הבלוג שלך

Shopify

אם זה’אתה מסחר אלקטרוני’שוב אחרי, אתה יכול’אני לא משתפר מ- Shopify על מכירת רשת מקוונת! זה’זו אלטרנטיבה נהדרת ל Wix אם אתה רוצה קצת יותר oomph לחנות המקוונת שלך. זה אומר תג מחיר גבוה יותר, החל מ -29 דולר לחודש, אבל זה’זו השקעה ראויה. Shopify היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני ייעודית ולא בניית אתרים, והיא מגיעה עם ריבה עמוסה בתכונות מיוחדות שיעזרו לכם להתחיל ולהגדיר אתכם להצלחה..

מידע נוסף

 • סקירה של Shopify
 • סקירת מחירים של Shopify
 • וויקס מול שופיפי

9

Wix או GoDaddy: מסקנה

זו הייתה הצגה נהדרת משתי פלטפורמות עליונות, אך בסופו של דבר וויקס יצאה כמנצחת. כאמור, אתה פשוט מקבל יותר עם Wix: יותר תכונות, יותר שליטה, וערך רב יותר.

Wix הוא בונה חזק יותר מ- GoDaddy, ומספק תכונות באיכות טובה יותר ותוכניות מדרגיות יותר. לעומת זאת, GoDaddy מוגבל יותר בכל מה שקשור לתכונות והתאמה אישית – אך מה שחסר בכוח, הוא מפצה במהירות.!

כדי לסכם מחדש, בואו’תסתכל מי זכה בכל קטגוריה:

Wix נגד GoDaddyWixGoDaddyקלות שימוש

עיצוב

תכונות

קידום אתרים

עזרה ותמיכה

תמורה לכסף

האפשרות להשתמש ב- ADI או בעורך הראשימשתמש ב- ADI לגישה מהירה ופשוטה לעיצוב אתרים
בחירה מצוינת של נושאים ספציפיים לתעשייה, פונקציונליות גרירה ושחרור אינטואיטיביתנושאים שונים שבהם תוכלו לעצב את אתר האינטרנט שלכם, יכולת עריכה דרך החלונית הצדדית
שפע תכונות איכותיות, חנות אפליקציות מסיבית ומלאה כמעט בכל מה שניתן להעלות על הדעתתכונות מובנות ומוצקות, אך אין חנות אפליקציות המסייעת לחוץ מזה
נותן לך שליטה על כותרות / תיאורים מטא, תמיכה במילות מפתח ואפליקציות SEO מועילותכל ההיצע הסטנדרטי של Wix, בתוספת ניתוח SEO מובנה; שלח את מפת האתר שלך למנועי חיפוש לקריאה
תמיכה טלפונית ודוא”ל, מרכז עזרה מעולה, עזרה בעורךתמיכה טלפונית 24/7, צ’אט חי, מרכז עזרה שימושי
המון תוכניות בעלות ערך רב לבחירה, כולל תוכנה חופשיתארבע תוכניות תמחור שכל אחת מהן מכוונת לאנשים מסוימים

קדימה אבא’עורך ADI הופך את זה לאפשרות מהירה וקלה למתחילים הכוללים, ואילו Wix מציעה רמה גבוהה יותר של חופש יצירתי לכל היכולות. Wix אפילו מאפשר לך לבחור אם להשתמש ב- ADI או בעורך המסורתי – עם זאת, GoDaddy הוא עדיין הבנאי המהיר ביותר בשוק..

וויקס מיועד לאנשים שרוצים שליטה מוחלטת על עיצוב, וצריכים אתר שיכול לצמוח איתם. זה’זה לא רע למכור גם אם תרצה להסתעף אל עולם המסחר האלקטרוני.

קדימה אבא מיועד לאנשים הזקוקים לאתר במהירות. זה’זה מהיר, קל לשימוש ויש לו תמיכה 24/7. תוכלו להקריב קצת שליטה יצירתית, אך היא מציעה המון כלים שימושיים שיעזרו לנהל את האתר שלכם.

אנו ממליצים על GoDaddy למתחילים הזקוקים לאתר פשוט בהקדם האפשרי. זה ניצח’לא תוריד את הגרביים, אבל זה’אני אעשה את העבודה במהירות. Wix היא הבחירה החזקה יותר בכל הסיבוב – היא משלבת קלות שימוש עם תבניות מדהימות ותכונות עוצמתיות. עבור סגנון וחומר בחר Wix.

לסיכום, אנחנו’אני ממליץ על Wix לכל מי שאינו’לא ממהר לטעום להפעיל את אתר האינטרנט שלהם. הכנס קצת יותר זמן לעיצוב, ואתה’ניתן לגמול עם אתר יפה שתוכל להמשיך להתאים אישית עם תכונות מגניבות ומרגשות.

10

Wix לעומת GoDaddy: שאלות נפוצות

האם אתה צריך לדעת כיצד לבצע קוד לשימוש ב- Wix או ב- GoDaddy?

לא! אף אחד לא דורש שום ידע בנושא קידוד, אך אתה יכול לגשת ל- Wix’קוד לבצע שינויים מתקדמים יותר אם תרצו. יש הרבה מדריכים בוויקס’מרכז העזרה שיכול להוביל אותך כיצד להשתמש ב- Wix Code.

אילו שירותים אחרים מספקים GoDaddy?

GoDaddy הוא העולם’רשם הדומיינים הגדול ביותר, ומציע גם שירותי אירוח ואבטחת אתרים. בונה האתרים שלה, GoCentral, הוא חבילה של כל אחד, אך אתה יכול לבנות את האתר שלך במקום אחר ולרכוש אלמנטים בנפרד באמצעות אחת מ- GoDaddy.’שירותים אחרים.

וזה עדיף לבניית חנות מקוונת?

אנו בהחלט ממליצים להשתמש ב- Wix אם המיקוד שלך הוא על מסחר אלקטרוני – יש לו תכונות מכירות טובות יותר מ- GoDaddy! ל- Wix שלוש תוכניות מסחר אלקטרוני, לעומת GoDaddy’האחד, כלומר ל- Wix יש יותר מקום לצמיחת העסק שלך בטווח הרחוק. אתה יכול ליצור חנות מעוגלת היטב עם Wix תמורת 20 $ בלבד לחודש.

אם אתה רוצה לבנות חנות מקוונת, קרא את סקירת ה- Wix eCommerce שלנו או עיין בתרשים השוואה בין בניית אתרים למסחר אלקטרוני..

האם מהיר יותר לבנות אתר עם Wix או GoDaddy?

זהו למעשה תיקו! גם Wix וגם GoDaddy מציעים ADI (בינה מלאכותית לעיצוב). זה המקום בו הבנאי שואל אותך שאלות, כמו מה מטרת האתר שלך, ואז משתמש בתשובות שלך כדי ליצור אתר מותאם אישית עבורך – והכל תוך דקות ספורות! Wix נותנת לך את הבחירה בעורך הידני שלה או Wix ADI.

מצאנו שההשוואה שלנו מועילה?

מומחה בונה אתרים שואף לספק לך נתונים כנים. זה’לכן אנו עורכים מחקר משלנו ומקבלים תובנה אישית ישירה. לחץ כאן למידע נוסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me