Wix vs Squarespace | 4 דברים שכדאי לדעת לפני שתתחיל


להלן 4 הפריטים שעליך לקחת בחשבון בעת ​​הערכת Wix לעומת Squarespace:

וויקס

המרחב

בקרו ב- Wix בקרו במגרש המרובע בחירה ראשונה חלק עליון
בחירה Wix Top Choice Wix


וויקס

דירוג כולל

9.4 מתוך 10

המרחב

דירוג כולל

8.6 מתוך 10

סיכום

Wix:

Wix היא בונה האתרים הטוב ביותר בשוק. זה’זה קל מאוד לשימוש, המשלב עורך גרירה ושחרור פשוט עם תבניות מדהימות ומגוון נהדר של תכונות ואפליקציות. זה הופך אותו למושלם לסה”כ למתחילים הזקוקים ליצור אתר מקצועי ומעוצב. אתה יכול לבנות אתר בסיסי בחינם לחלוטין ב- Wix, אך שווה לשדרג אותו לאחת מתכניותיו בתשלום כדי להעניק לאתר שלך פונקציונליות רבה יותר.

המרחב:

Squarespace הוא בונה אתרים מודרני ומתוחכם שפונה במיוחד לקריאייטיבים בגלל התבניות המהודרות והמסוגננות שלו. זה הופך אותו לאידיאלי למי שרוצה להציג את עבודתו, כמו אומן או צלם. המרחב אינו’לא ידידותי למתחילים כמו Wix – העורך מבוסס המדור שלו יצטרך עוד קצת זמן כדי להתרגל אליו – אבל הניסיון החינמי בן 14 הימים שלו אמור לתת לך המון זמן ללמוד את דרכך.

קרא עוד

עיצובים לתבניות

Wix:

Wix מעניקה לך למעלה מ- 500 תבניות עיצוב מקצועיות למראה לבחירה, מתוך מגוון רחב מאוד של תעשיות כמו עסקים & שירותים, חנות מקוונת, צילום, אירוח, עיצוב, פורטפוליו, בלוג, מוזיקה וכו ‘. כך שתוכלו למצוא בקלות עיצוב מתאים התואם את מה שהאתר שלכם עוסק בו.

כל התבניות נראות מאוד מקצועיות ומאוכלסות מראש בפריסות עיצוב המוצעות כך שתוכל לפגוע בקרקע מבלי לדאוג לבנות את מבנה התוכן שלך..

אז אם אינכם בטוחים כיצד לעצב בצורה הטובה ביותר את האתר שלכם, זו תכונה ממש נהדרת עבורכם. כל שעליך לעשות הוא להחליף את התוכן המוצע בתוכן שלך או להעביר את התוכן סביב ליצירת עיצוב ייחודי משלך.

שימו לב, ל- Wix יש ממשק משתמש ועורך מתקדם לנייד, המאפשר לכם להתאים אישית את העיצוב הסלולרי שלכם. זה נהדר אם אתה רוצה שהאתר שלך יופיע בצורה שונה במקצת במסכי הטלפון הנייד והטאבלט מגירסת שולחן העבודה.

תכונה מתקדמת אחת שאנחנו ממש אוהבים היא ש- Wix מאפשרת לך להסתיר תוכן אם אינך רוצה שיוצג בטלפונים ניידים – מה שמעניק לך גמישות ביחס למה שאתה רוצה לחלוק עם המבקרים שלך (במיוחד לתצוגות סלולריות מטבע הדברים יש תצוגה מוגבלת אמיתית נכס).

החיסרון אחד בפלטפורמת התבניות של Wix הוא שברגע שתבחר ותשתמש בתבנית, לא תוכל לשנות תבניות מבלי שתצטרך ליצור מחדש את התוכן שלך מחדש. כך שלמרות שאתה יכול לשנות עיצובים, אינך יכול להעביר את התוכן שלך מתבנית לתבנית.

הסיבה העיקרית לכך נובעת מהעובדה שאתה יכול פשוט לגרור & השחרר תוכן בכל מקום באתר שלך (בעוד ש- Squarespace מובנה יותר ואינו מאפשר לך למקם תוכן בחופשיות בשום מקום). עם חופש עיצוב כזה, המגבלה היא שלא ניתן להעביר תוכן מתבנית לתבנית. אז הקפד לבחור את התבנית הטובה ביותר לפני שתתחיל!

המרחב:

למרות ש- Squarespace מציעה לך רק למעלה מ 40 תבניות עיצוב ולמעלה מ 20 עיצובים של עמוד שער (לעומת עיצובים של 500+ של Wix), כולם מעוצבים להפליא ויכולים להעניק למבקרים שלך את הרושם שהוצאת אלפי דולרים לעיצוב מותאם אישית באתר שלך.

בניגוד לוויקס, Squarespace לקחה את ה- "איכות על פני כמות" גישה באוסף התבניות שלהם. אז בעוד שיש לך הרבה פחות לבחור, כל תבנית ריבועית שאתה בסופו של דבר משתמשת היא באיכות גבוהה מאוד. החיסרון לעומת אוסף התבניות הגדול של Wix, הוא שיש לך סיכוי נמוך יותר למצוא את העיצוב המדויק שאתה מחפש.

בדומה ל- Wix, Squarespace מציעה לך עיצובים לעסקים, חנויות מקוונות, תיקים, מוסיקה, מסעדות וכו ‘, כך שתוכל לגלות את עיצוב התבניות המועדף עליך על סמך ההצעות שלהם..

כל התבניות של Squarespace מגיבות באופן נייד לחלוטין. המשמעות היא שאתר האינטרנט שלך יופיע בצורה יפה בכל המכשירים הניידים מבלי שתצטרך להרים אצבע. כל התוכן שלך יותאם אוטומטית להתאמה למסכי תצוגה ניידים.

החיסרון עם תבניות אלה הוא שאין לך שליטה על אופן הצגת התוכן שלך במכשירים ניידים (Wix נותן לך גמישות זו). אך היתרון הוא שיש לך פחות מה לדאוג, מאחר שמטפל באופן אוטומטי בתצוגה של האתר שלך.

עם Squarespace, יש לך חופש לשנות תבניות, וכל התוכן הקיים שלך יועבר אוטומטית לתבנית החדשה. היתרון הוא שאם ברצונך לשפץ את העיצוב שלך (על ידי בחירת תבנית אחרת), אתה רק צריך לבחור את העיצוב החדש, להתאים מעט את הפריסה ואתה די מסיים..

קרא עוד

קלות שימוש

Wix:

Wix הוא אחד מבוני האתר הקלים ביותר לשימוש כיום בשוק.

זה מציע לך "טהור" גרור & השחרר ממשק משתמש, כך שתוכלו למקם ממש תוכן כלשהו (כגון תמונות, טקסט, כפתורים, מצגות, כפתורים חברתיים וכו ‘) בכל מקום באתר שלכם, והכל בלי צורך לכתוב שורת קוד.

ככזה, יש לך הרבה חופש יצירתי & שליטה על העיצוב שלך, עם מעט מאוד מגבלות על מיקום התוכן.

כאשר Wix מצטיין גם בכך שאתה יכול למצוא כפתורי עזרה בכל מקום כשאתה לומד לראשונה כיצד להשתמש בונה האתר שלהם.

אז אם אינכם בטוחים כיצד כלי עובד, יש להם הדרכות קלות להבנה ממש ליד הכלי, ולא תצטרכו לפתוח חלון חדש כדי להגיע למרכז העזרה שלהם (מידע נוסף על התמיכה שלהלן). זה הופך את בניית האתר הראשון לחוויה נעימה מאוד.

המרחב:

המרחב הוא גם גרירה & זרוק את בניית אתרים, כך שתוכל ליצור את האתר שלך בלי לגעת בשורת קוד.

עם זאת, כאמור לעיל, הפלטפורמה שלהם מעט יותר מובנית, כך שתוכלו לגרור ולשחרר תוכן סביב, כל התוכן צריך להיות ממוקם אחד ליד השני או לערום אחד על גבי השני. אז זו יותר חווית בנייה מודולרית בה המערכת אוטומטית "מצליפה" התוכן שלך למצב.

בעוד ש- Wix אתה יכול להוריד את התוכן שלך בכל מקום שהוא על המסך שלך והוא יישאר שם (הפלטפורמה שלהם לא תזיז את התוכן ותצמיד אותו למקומו). אז מיקום התוכן של Squarespace מעט מוגבל במובן הזה.

בסך הכל, Squarespace הוא עדיין די קל לשימוש, אם כי יש לו עקומת למידה מעט גבוהה יותר. אבל ברגע שאתה מקבל את זה, זה בונה אתרים ממש נעים לשימוש.

קרא עוד

תמיכת משתמש

Wix:

Wix מציעה לך תמיכת לקוחות באמצעות מספר ערוצים שונים, כולל טלפון, דוא”ל, פורום ומרכז עזרה.

מרכז העזרה שלהם מקיף מאוד, עם הדרכות כתובות, תמונות ווידאו. זה מאוד שירות עצמי ותוכלו למצוא תשובות לרוב השאלות שלכם.

שוב, Wix הציבה בנוחות כפתורי עזרה במיקומים מושלמים בכל ממשק המשתמש שלך, כך שבאמת תלחץ על הכפתורים כדי ללמוד יותר על כל כלי.

אם אתה זקוק לאחיזת יד מעט יותר, אתה תמיד יכול להתקשר אליהם בכל עת בין 6 בבוקר – 17:00 לפסטיבל. אבל אם צוות התמיכה הטלפונית שלהם עסוק בזמן מסוים, אתה יכול לקבוע פגישה לתמיכה שתקרא לך בחזרה. היתרון עבורך הוא שלא תצטרך לשבת סביב ולחכות בתור (שכולנו לא אוהבים!), ותוכל למקד את האנרגיה שלך במקום אחר.

אז זה קצת כמו שירות קונסיירז ‘ולדעתנו, שווה להיות מנוי לתכניות הפרימיום שלהם (עוד בהמשך).

זכור שתוכל גם לשלוח אותם בדוא”ל בכל עת.

המרחב:

Squarespace מספק לך צוות ייעודי, 24 שעות ביממה, שיענה על שאלותיך אם יהיה לך שאלות.

הם מספקים תמיכה אימייל 24/7 (בה הם מגיבים תוך שעה), מדריכי משתמשים (וידאו & טקסט), צ’אט חי (שני – שישי, בין השעות 15:00 – 20:00 בערב), וגם תמיכה בפורום.

עם זאת, אין להם עדיין מערכת תומכת טלפונית, ולכן Wix בהחלט מציעה לך שירות קצת יותר אישי מבחינה זו.

אך קחו בחשבון כי Squarespace אכן עונה להודעות הדוא”ל שלהם במהירות רבה (24 שעות, 7 ימים בשבוע), ויש לה פונקציית צ’אט בשידור חי במהלך ימי עסקים..

קרא עוד

תוכניות תמחור

Wix:

Wix מציעה לך 6 תוכניות שונות – בחינם, Connect Domain $ 4.08 לחודש, קומבו 9.75 $ לחודש, ללא הגבלה 12.92 $ לחודש, מסחר אלקטרוני 16.58 $ לחודש, VIP $ 24.92 לחודש. ככל שהתוכנית גבוהה יותר, כך כלים רבים יותר & שירותים שאתה מקבל.

שימו לב כי Wix תציג פרסומת באתר האינטרנט שלכם אם אתם משתמשים בתוכנית החינמית או Connect Domain שלהם. אז אם ברצונך למתג את אתר האינטרנט שלך משלך, אתה בהחלט צריך לשדרג לתכנית קומבו ומעלה. התוכנית הנמוכה ביותר של Squarespace לבניית אתר מלא היא 12 $ לחודש, מעט גדולה יותר מתוכנית הקומבו של Wix.

דבר אחד שעליך להיות מודע אליו הוא של- Wix יש דמי רוחב פס שונים לתוכניות שונות. בפשטות, חשוב על רוחב הפס כמה כוח דרוש ל- Wix כדי לאפשר למבקרים להתבונן באתר שלך. כל דבר מטעינת תמונות, וידאו, טקסט וכו ‘גוזל רוחב פס.

אז אם אתם מתכננים ליצור אתר גדול יותר (עם הרבה דפים / תוכן), ומצפים שיהיו מספר לא מבוטל של מבקרים שיגיעו לאתר שלכם, הייתי ממליץ לשדרג לתוכניות הגבוהות יותר של Wix.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​הערכת התוכניות של וויקס הוא צוות התמיכה הדומה לשוער. מה שאתה משלם גם הם שירותי התמיכה האישיים שלהם, אשר לדעתנו, עושים דרך ארוכה לעזור לך לבנות את אתר האינטרנט שלך & חוויה נהדרת תוך כדי כך.

המרחב:

Squarespace מציעה לכם 4 חבילות מחיר שונות ($ 12 לחודש אישיים, עסק 18 $ לחודש, חנות בסיסית 26 $ לחודש, חנות מתקדמת 40 $ לחודש). בדומה ל- Wix, ככל שהתוכנית גבוהה יותר, כך תקבלו יותר כלים.

שים לב של- Squarespace אין תוכנית חינמית. הם מציעים לך תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום, ותצטרך להחליט אם לשדרג לאחת מהתכניות ששולמו או לא. אם לא, לא תוכל להמשיך להשתמש בשירותיהם. 14 יום אמורים לתת לך פרק זמן מספיק כדי לקבוע אם Squarespace הוא המתאים ביותר עבורך. יש לנו קוד הצעה רשמי שיחסוך לך 10% במחיר כל תוכנית Squarespace אם תחליט לשדרג.

Squarespace אכן מציע לך רוחב פס בלתי מוגבל בכל התוכניות שלהם, ולכן בהחלט פחות מגביל בהשוואה ל- Wix. אתה יכול להירשם לתכנית הנמוכה ביותר שלהם, ולא תצטרך לדאוג להפסקת דמי רוחב הפס.

זכור כי ברגע שנרשמים לתוכניות בתשלום של Squarespace, אתה מקבל גישה לצוות התמיכה הייעודי שלהם 24/7, עם זמן תגובה בדוא”ל של שעה. & צ’אט חי. כך שאתה לא רק משלם עבור דרך לבנות את האתר שלך, אתה גם מקבל שירותים / תמיכה מעולים לאורך הדרך.

קרא עוד

סיכום

Wix:

עם יותר מ- 500 תבניות עיצוב בחינם לבחירתך, ל- Wix יש תבניות מגוונות רחבות באמת בכל ענפים רבים ושונים. אז אם יש לך מבט ספציפי בראש, או שאתה זקוק רק להשראה עיצובית, אתה’יהיה לי הרבה יותר קל למצוא את זה עם Wix. שלה “טהור” גרור & בונה טיפות מאפשר לך למקם תוכן פשוטו כמשמעו בכל מקום שתרצה ומעניק לך שליטה מדויקת על העיצוב שלך.

ל- Wix ממשק משתמש ידידותי יותר ועקומת למידה נמוכה בהרבה בהשוואה ל- Squarespace. זה נתמך גם על ידי מרכז העזרה המקיף שלו, וכי הם מציבים כפתורי עזרה במיקומים נוחים מאוד לאורך כל תהליך בניית האתר שלך.

דון’אל תשכח ש- Wix מציעה לך גם תמיכה טלפונית, וזה נפלא. מנקודת מבט של תמחור, Wix’תוכניות הפרימיום שלה דומות מאוד ל- Squarespace’s. רק להיות מודע לחיסרון שאתה יכול’לא לשנות תבניות מבלי שתצטרך לבנות מחדש את התוכן שלך.

המרחב:

המרחב’תבניות s הן כמה מהעיצובים המלוטשים והמקצועיים ביותר מבין בוני אתרים. תשומת הלב שלו לעיצוב די ברורה כאן ואם אתה משתמש בתבניות שלה היטב, האתר שלך יכול להיראות יוקרה באמת.

אם אתה בונה את האתר שלך עם Squarespace, האתר שלך יהיה מגיב לנייד אז זה’אני יציג טוב מאוד בכל המכשירים הניידים. למרות שב- Squarespace יש עקומת למידה גבוהה יותר בהשוואה ל- Wix, ברגע שאתה מתמודד עם הדברים, זה’זה די קל ונעים לשימוש. Squarespace מציעה לך גם תמיכה אימייל 24 שעות ביממה, במשך שעה, וצ’אט חי.

מי פופולרי יותר?

למרות שמדובר בערך מאוד שווא, אנו מרגישים שעשויים לעזור לך כשתבחר בין Wix או Squarespace: אם אתה מסתכל על Google Trends, אתה תראה ש- Wix בהחלט חיפש הרבה יותר מאשר Squarespace – מה שמציע שהם טובים יותר ממותג ופופולארי יותר. ל- Wix יש גם מעל 3.7 מיליון משתמשים משלמים (על פי נתונים זמינים לציבור), מה שמרמז כי הרבה משתמשים מרוצים / מרוצים מ- Wix’שירותי s.

מכיוון ש- Squarespace היא חברה פרטית, הם רק חשפו שיש להם למעלה ממיליון לקוחות משלמים. כך שההשוואה בין משתמשים משלמים בפועל אינה כה משמעותית כאן. קחו בחשבון שמדובר רק בנקודות ייחוס, ועליכם באמת להחליט אחריכם’ניסית את שני בוני האתרים (שתיהן חופשיות לנסות).

קרא עוד

סקירה כללית

9.4 מתוך 10

בקרו בוויקס
עיין בסקירת Wix שלנו

8.6 מתוך 10

בקרו ב Squarespace
ראו את סקירת המרובע שלנו בדירוג הכללי מה זה?

הדירוג הכללי שלנו מבוסס על הציון הממוצע של כל הדירוגים המשולבים.

מדוע זה משנה?

הציונים שלנו מעניקים לך מבט מהיר במבט על איזה שירות מציע לך את התכונות הטובות ביותר, הערך ועוד.

השוואה wix 4.7 / 5 ריבוע 4.3 / 5 סגור

שוקל בוני אתרים אחרים?

תסתכל על שלנו תרשים השוואה של בונה אתרים, או קח חידון בחינם כדי לראות איזה בונה אתרים מתאים לצרכים שלך.

אם אינך בטוח אם וויבלי מתאימה לך, תסתכל על שלנו המלצות מובילות לבניית אתרים ומדריך כיצד לבחור את הטוב ביותר.

ראה גם את שלנו תרשים השוואה של בוני אתרים להבדלים מפורטים יותר

אינך בטוח איזה בונה אתרים עובד הכי טוב עבורך? נסה את שלנו חידון התאמת בונה אתרים

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map