خریدهای پرداختی – دیگر در مورد دروازه های پرداخت مشکلی ندارید

پرداخت خرید را انجام دهیدبه Shopify Payments مراجعه کنید
Shopify اعلام کرد که آنها راه اندازی شده اند “پرداخت خرید را انجام دهید” برای کاربران مستقر در ایالات متحده و کانادا (اطلاعیه را اینجا ببینید).


[به روز رسانی: Shopify Payments اکنون در انگلستان در دسترس است & تجار مستقر در استرالیا نیز]

این برای شما چه معنی دارد?

به طور ساده, Shopify Payments به شما امکان می دهد دروازه پرداخت خود را مستقیماً در Shopify مدیریت کنید’داشبورد کاربر. این امر زندگی را برای شما آسانتر می کند از چند طریق مختلف (بیشتر در مورد زیر). یک درگاه پرداخت اساساً مؤسسه ای است که در واقع پولی را که هنگام فروش می گیرید ، در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال ، اینها شامل PayPal ، Stripe ، Authorize.net و غیره است. شما می توانید یک لیست کامل از دروازه پرداخت را که با Shopify در اینجا کار می کنند مشاهده کنید..

اجازه دهید’در ادامه به این موضوع بروید که چگونه این می تواند به شما و تجارت شما سود برساند.

اما به سرعت قبل از انجام این کار ، نگاهی بیندازید که ما چگونه Shopify را ارزیابی می کنیم تا واقعاً احساساتی را برای آن بدست آورید.

1) می توانید پول خود را در زمان واقعی ردیابی کنید

مطمئناً ، هنگام ورود به PayPal می توانید دلارهای فروش خود را نیز ردیابی کنید (به عنوان مثال ، یا هر کدام از دروازه های پرداخت شما’استفاده دوباره) اما پس از آن مجبور خواهید بود که وب سایت آنها را بارگیری کنید ، وارد سیستم شوید ، در اینجا کلیک کنید تا به اطلاعات مناسب برسید. ما این کار را تمام وقت خودمان انجام می دهیم ، بنابراین می دانیم که زمان لازم است.

با Shopify Payments ، تمام اطلاعات مربوط به پول مورد نظر شما به طور مستقیم در Shopify نمایش داده می شود’داشبورد. این بسیار مناسب است به خصوص هنگامی که شما روزانه فروشگاه خود را مدیریت می کنید ، آن را بسیار مناسب می کند’خوب است که بتوانید فقط با یک کلیک ببینید که پول شما در زمان واقعی در کجا واقع شده است.

خریدهای پرداخت - داشبورد

شما می توانید برنامه پرداخت خود را بلافاصله مشاهده کنید ، بنابراین می دانید چه زمانی پول به بانک شما منتقل می شود. فقط توجه داشته باشید که پس از فروش ، پول مشتریان شما وارد Shopify Payments می شود ، 3 روز قبل از انتقال خودکار پول به حساب بانکی شما (7 روز برای بازرگانان کانادایی) خواهد بود. تأخیر کوتاه مدت وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که بودجه کافی برای پرداخت هرگونه بازپرداخت یا بازپرداخت وجود دارد (بیشتر درباره هزینه های زیر در زیر).

پرداخت پرداخت - برنامه

2) تخفیف هزینه های معامله را خریداری کنید

بنابراین ممکن است در اینجا سردرگمی باشد’چند نکته را برای شما روشن می کنم.

اگر شما با استفاده از “فروشگاه اصلی“, “خریدن” یا “فروشگاه پیشرفته” برنامه ها ، هزینه های معاملاتی اندک از 0.5 تا 2 درصد در هر فروش وجود دارد (بیشتر در این مورد در بررسی کامل قیمت گذاری Shopify ما).

اگر تصمیم دارید از Shopify Payments استفاده کنید ، این هزینه های معامله کاملاً کنار گذاشته می شود و حاشیه سود شما را افزایش می دهد (پول بیشتری در جیب شما).

من فکر می کنم دلیل این امر این است که اکنون Shopify به جای هزینه تراکنش ، در حال پرداخت هزینه های دروازه پرداخت است. هزینه دروازه پرداخت هزینه هایی است که شما برای پرداخت پول از فروش خود به هر حال باید برای پردازنده های پرداخت بپردازید.’راهی در این باره به عنوان یک بازرگان وجود دارد.

به عنوان مثال ، اگر از PayPal (که دارای مزایا و منافع خاص خود است) استفاده می کنید ، بسته به میزان فروش شما در هر ماه ، از هر کدام از معاملات از 1.9٪ تا 2.9٪ به علاوه 0.30 دلار در هر نقطه شارژ می کنند. علاوه بر این ، اگر در حال معامله با یک کشور خارجی هستید ، پی پال تمایل دارد برخی هزینه های پنهان داشته باشد ، بنابراین در صورت فروش بین المللی ، بیش از این اضافه می شود.

با Shopify Payments ، هزینه دروازه پرداخت برای همه دروازه های پرداخت بسیار رقابتی است:

خرید پرداخت - برنامه پرداخت

هیچ هزینه پنهانی دیگر وجود ندارد (بسیاری از دروازه های پرداخت دیگر هزینه های پنهان دارند) ، بنابراین Shopify از این نظر بسیار شفاف است.

بنابراین به طور گسترده ، در پایان روز, وجود ندارد’بین استفاده از Shopify Payments یا سایر درگاههای پرداخت تفاوت معنی داری وجود دارد. اما مزیت غیر پولی استفاده از Shopify Payments یکپارچه سازی یکپارچه (ذکر شده در بالا) ، پس انداز بالاتر (هزینه معاملات معامله شده) و بازیابی بازپرداخت است (به تصویر زیر مراجعه کنید).

3) فرایند بازیابی شارژ کارآمد

شارژ اتفاق می افتد – آنها می خوردند ، ما آن را همانطور که می فهمیم درک می کنیم’قبلاً در مشاغل دیگر ما نیز این موارد را داشتیم.

اگر شما’می دانید که یک بازپرداخت چیست ، آن’وقتی شخصی محصولی را از شما خریداری می کند ، شکایتی را به شرکت کارت اعتباری خود ارائه می دهد و نشان می دهد که آنها این کار را نکرده اند’این محصول را دریافت کنید ، هرگز خرید را مجاز نکردید ، آنها کلاهبرداری کردند ، یا هر بهانه ای که می توانند برای لغو معامله خود با شما ارائه دهند.

آن را دوست دارم یا نه ، آن را دوست دارم’فقط بخشی از تجارت است. دوست دارید یا نه ، شما’باید با آن مقابله کنم.

ما از PayPal در شغل دیگری استفاده می کنیم و کاری که باید انجام دهیم این است که به PayPal وارد شویم ، روی داشبورد حل اختلاف کلیک کنید ، سپس مراحل ارائه اثبات اضافی مربوط به معامله را طی کنید. آی تی’مطمئناً وقتی هستیم’د بلکه کارهای دیگری انجام می دهد.

خریدهای پرداخت - بازیابی شارژ

آنچه Shopify Payments به شما امکان می دهد انجام دهید ، مقابله با همه این زحمت ها به طور مستقیم در Shopify است’داشبورد. Shopify بطور خودکار پاسخ هایی را می دهد که بصورت سفارشی از سفارش ، ارسال و جزئیات مشتری که از معامله جمع آوری کرده اید ، تولید می شود. این به طور جدی شما را در زمان زیادی صرفه جویی می کند.

خریدهای پرداختی – سایر جزئیات

در اینجا چند نکته قابل ذکر است:

 • اگر از Shopify Payments به عنوان دروازه پرداخت اصلی خود استفاده می کنید, هنوز هم می توانید از PayPal به عنوان پشتیبان استفاده کنید فقط در صورتی که مشتریان شما از PayPal ترجیح می دهند. با افزودن گزینه های پرداخت بیشتر به مشتریان ، اثبات شده است که فروش را افزایش می دهد.
 • Shopify Payments است در حال حاضر فقط در دسترس کاربران / بازرگانان Shopify ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس و استرالیا است. امیدوارم خیلی زود بقیه دنیا.
 • درخواست سایر دروازه های پرداخت می تواند یک دردسر باشد. نه تنها باید اطلاعات زیادی را به آنها ارائه دهید ، بلکه گاهی اوقات تأیید آنها طول می کشد. با خرید پرداخت ، بلافاصله تأیید می شوید – بنابراین می توانید بلافاصله شروع به فروش کنید.

خریدهای پرداخت – نتیجه گیری

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map