خریدن مضامین و نقد و بررسی کارشناسان


بررسی مضامین خرید

بررسی موضوع را بررسی کنید


رتبه بندی

5 از 5 ستاره

به مضامین Shopify مراجعه کنید

تم های Shopify به ظاهر حرفه ای هستند & می تواند به فروشگاه شما اعتماد کند. آنها’دوباره توسط متخصصان طراحی با تمرکز بر قابلیت استفاده و تبدیل فروش ایجاد شده است.

در صورت نیاز به کمک بیشتر ، کارشناسان Shopify از پیش نمایش داده شده می توانند استخدام شوند.

نقد و بررسی توسط جرمی

آخرین بروزرسانی در 15 مارس 2019

استفاده از تم های Premium Shopify و کارشناسان Shopify برای کمک به ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیکی شما راهی عالی برای شروع فعالیت و رشد فروش آنلاین شما است..

[بررسی کامل ما در مورد Shopify را اینجا ببینید]

حقیقت در مورد بیشتر خریداران آنلاین این است که آنها به شدت تحت تأثیر نحوه نگاه فروشگاه اینترنتی قرار می گیرند ، و اینکه با دیدن اولین وب سایت شما احساس راحتی می کنند.

چند بار از وب سایت کلیک کرده اید فقط به این دلیل که نیست’از نظر بصری خشنود ، بنابراین شما نمی’می خواهید وقت بیشتری را در سایت بگذرانید?

من’این کار را انجام داده ام – بارهای بیشتری از آنچه که اعتراف می کنم اعتراف کنم!

چند مشتری طول می کشد تا تصمیم بگیرد که در فروشگاه خود بماند یا به دنبال فروشگاه خود بگردد یا با چند کلیک یک دکمه به جای دیگری برود..

همه ما هر روز این تصمیمات تقسیم دوم را می گیریم.

یا فوراً توجه آنها را جلب می کنید و به خودتان فرصتی می دهید که چیزی را به آنها بفروشید ، یا خطر می کنید که تلاشی را که انجام می دهید هدر دهید’خرج کرده اید که آنها را به فروشگاه خود بیاورید.

این به ویژه اگر هزینه تبلیغات را برای هدایت ترافیک به فروشگاه خود بپردازید هدر می رود.

نحوه نگاه فروشگاه شما به اعتبار شما تأثیر می گذارد

بارها و بارها ، اعتماد اولیه به اعتبار قابل درک می رسد – و این مورد توسط بسیاری از افراد مختلف به شدت مورد مطالعه قرار گرفته است “بازار یابی” انواع مرتبط با تحقیق.

بله – شغل شما اعتبار دارد ، اما برای بازدید کنندگان بار اول آنها اهدا نمی کنند’هنوز این را می دانم.

بنابراین چگونه آنها در چند ثانیه اول شما را درک می کنند ، تصورات خوبی را ایجاد می کند. این امر تأثیر قابل توجهی در خرید بالقوه آنها از شما خواهد داشت یا خیر.

هرچه وب سایت شما حرفه ای تر و زیبا تر باشد ، احتمال ماندگاری بیشتر و یافتن اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد. این فرصتی به شما می دهد تا به آنها ثابت کنید که اعتبار دارید و خرید محصولات شما می تواند به آنها کمک کند.

تم های Shopify می توانند به شما کمک کنند

تم های Shopify با اعتماد و اعتبار در ذهن ایجاد می شوند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به بازدیدکنندگان شما در فروشگاه شما علاقه مند شوند و فقط کمی بیشتر بمانند تا دریابند که آیا می توانید برای آنها مفید باشید.

آنچه ما واقعاً در مورد Shopify دوست داریم’موضوع این است که آنها توسط طراحان حرفه ای ایجاد شده اند. بنابراین’گروهی از برنامه نویسان نیستند که در ایجاد نرم افزار فوق العاده هستند ، در حال نشستن و طراحی تم برای شما هستند. بسیاری از سازندگان وب سایت دیگر این اشتباه را انجام می دهند ، بنابراین آنها تم های غیرقابل توجه و متوسط ​​را برای شما فراهم می کنند.

مضامین خرید

اگر شما’شما فرصتی برای مرور برخی از مضامین Shopify داشتید ، شما’قبول خواهم کرد که چشم نواز هستند و این پتانسیل را دارند که شما و فروشگاه اینترنتی شما خوب به نظر برسند.

بسیاری از سازندگان تمام وقت تم Shopify وجود دارند ، و می توانید آنها را در Shopify پیدا کنید’فروشگاه تم.

به عنوان مثال ، برخی از تم های Premium Shopify توسط طراحان مشهور جهانی مانند Pixel Union و Out Of The Sandbox ایجاد می شوند..

مضامین خرید و پرداخت رایگان

Shopify تم های پرداختی و رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین می توانید انتخاب کنید و انتخاب کنید که کدام یک از بهترین فروشگاههای شماست.

قیمت آنها از رایگان تا 180 دلار است. برای مضامین پرداخت شده ، آنها فقط یک سرمایه گذاری یک بار هستند ، بنابراین هیچ عوارض مکرر ماهانه وجود ندارد. در حالی که ممکن است شما بر این عقیده باشید که این یک سرمایه گذاری مقدماتی خیلی بزرگ است ، می توانید یک موضوع رایگان را انتخاب کنید و ببینید که با رشد فروشگاه خود چطور می شود. همیشه می توانید بعداً وقتی آماده شدید ، به یک حق بیمه پرداخت شده ارتقا دهید.

دلیل خرید برخی از تم های برتر این است که این مضامین توسط کارشناسان طراحی ایجاد می شوند که جزئی از Shopify نیستند. بنابراین این مضامین ، در حالی که کاملاً با فروشگاههای Shopify سازگار است ، توسط طراحان حرفه ای ایجاد شده اند که می دانند چه کاری انجام می دهند.

آنها چه چیزی را مطالعه کرده اند’در حال کار برای فروشگاه های آنلاین و چه چیزی نیست’t ، و الهامات طراحی در سراسر اینترنت را در طرح های خود قرار دهید ، بنابراین می توانید فرصتی برای کمک به فروشگاه Shopify خود داشته باشید تا از جمعیت متمایز شود.. اگر می خواهید تجارت و فروش خود را رشد دهید این یک مزیت واقعی برای شما محسوب می شود.

در دراز مدت ، اگر در مورد شغل خود جدی هستید ، سرمایه گذاری روی یک موضوع Shopify حق بیمه ارزش آن را دارد ، زیرا می تواند به شما در افزایش فروش کمک کند.

مضامین Shopify را انتخاب کنید که متناسب با صنعت شما باشد

یکی از ابزاری که ما واقعاً از آن استقبال می کنیم اینست که آنها مضامین خود را براساس صنعت مرتب می کنند.

این امر به شما امکان می دهد تا به سرعت صدها موضوع برتر را مرتب کنید تا طراحی کاملی را که به طور خاص برای صنعتی که در آن ساخته شده اید پیدا کنید..

برخی صنایع شامل هنر هستند & عکاسی ، لباس & مد ، جواهرات & لوازم جانبی ، الکترونیک ، مواد غذایی & نوشیدنی ، خانه & باغ ، مبلمان ، ورزش & تفریح ​​، اسباب بازی ها & بازی ها و غیره.

تم ها را خریداری کنید

این به شما کمک می کند تا در وقت خود صرفه جویی در انتخاب خود استفاده کنید. البته می توانید موضوعات دیگر را نیز مرور کنید تا ببینید که آیا آنها را دوست دارید یا خیر. شما در حال کنترل نهایی هستید که موضوع Shopify را انتخاب کنید.

کارشناسان Shopify همچنین می توانند به شما کمک کنند

اگر برای بیرون آوردن فروشگاه Shopify خود از زمین کمی به کمک بیشتری نیاز دارید ، کارشناسان Shopify می توانند به شما کمک کنند.

شروع ، رشد و راه اندازی یک تجارت دشوار است. آنجا’فقط یک (یا چند مورد) از شما ، و تعداد نامحدودی از کارها برای انجام کار. علاوه بر این ، شما همچنین زندگی شخصی دارید که سعی می کنید تعادل برقرار کنید. آی تی’یک تجربه بسیار قریب الوقوع است.

ما’خودمان هم از این طریق گذشتیم ، بنابراین می فهمیم که شما چقدر احساس کشیدگی می کنید.

Shopify Experts یک بازارچه است که در آن می توانید 780+ کارشناس را پیدا کنید تا به شما در ساخت فروشگاه خود از ابتدا کمک کند ، شما را برای یک موضوع سفارشی بسازد یا فقط به برخی از مضامین تغییر در موضوع موجود خود کمک کند.

خریدن خبرگان

این متخصصان از آنچه انجام می دهند بسیار عالی هستند و بسیار سریعتر از آن هستند که شما سعی کنید همه چیز را توسط خودتان بیاموزید.

استفاده از خبره در Shopify به شما امکان می دهد وقت خود را آزاد کنید تا بتوانید روی سایر جنبه های مهم تجارت خود تمرکز کنید. با گذشت زمان ، این کار به شما اجازه می دهد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و به این متخصصان اجازه دهید کاری را که انجام می دهند به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

نتیجه گیری بررسی – خرید مضامین و کارشناسان

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map