نقد و بررسی سیستم خرید و فروش نقطه فروش (POS) – متحد کردن تجارت آفلاین شما


نقد و بررسی نقطه فروش (POS)

بررسی Shopify نقطه فروش (POS)


رتبه بندی

4.5 از 5 ستاره

به Shopify POS مراجعه کنید

Pointify of Sale (POS) به شما کمک می کند تا بطور کامل آنلاین خود را تلفیق کنید & سیستم های فروشگاه فیزیکی آی تی’یک ابزار مدیریتی عالی است که درک واقعی از عملکرد شغلی شما را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به طور مؤثر مدیریت و رشد کنید.

نقد و بررسی توسط جرمی

آخرین بروزرسانی در 18 مارس 2019

اگر فروشگاه آنلاین و آفلاین دارید, سیستم خرید و فروش نقطه فروش (POS) به شما امکان می دهد تا هم کنترل آفلاین و هم آنلاین و کنترل موجودی خود را در یک مکان متمرکز کنترل کنید.

نه تنها Shopify نقطه فروش (با استفاده از iPad) به شما امکان می دهد تمام معاملات فروش خود را در یک مکان مناسب مدیریت کنید ، بلکه به طور موثری زمان زیادی را از مدیریت سیستم های مختلف صرفه جویی می کند.

این موضوع را در نظر بگیرید – اگر در جمع آوری اطلاعات فروش (سوابق معامله ، داده های مشتری و غیره) دو سیستم مختلف دارید که بر بانک اطلاعاتی مدیریت موجودی شما تأثیر می گذارد ، در بعضی مواقع مجبور خواهید بود همه این داده های جداگانه را با هم آشتی کنید تا دست به کار شوید. تجارت شما چگونه انجام می شود ، مشتریان شما چه کسانی هستند (همه سیستم های مختلف با هم تداخل دارند؟) و شما “درست است، واقعی” سطح موجودی.

این’کلی کارهای زیادی که می کنید’اگر قادر به اتحاد و همگام سازی کل کار خود هستید (که هم در فضای آنلاین و هم در فضای آفلاین وجود دارد) باید با آنها برخورد کنید..

در این بررسی ، ما’من به شما نحوه خرید را نشان می دهم’سیستم POS می تواند تجارت شما را ساده تر کرده و در وقت شما صرفه جویی کند.

همچنین می توانید بررسی کامل ما را در اینجا در Shopify مشاهده کنید ، یا آن را با سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در این راهنما مقایسه کنید.

چگونه فروشگاه فروش نقطه فروش کار می کند?

سیستم Shopify Point of Sale با وصل کردن Shopify Reader به طور مستقیم به iPad شما ، که به عنوان اصلی ترین وسیله فروش در فروشگاه آفلاین شما استفاده می شود ، کار می کند. این اساساً iPad شما را به یک ترمینال پرداخت / صندوق پول تبدیل می کند.

می توانید شروع به شارژ مشتریان خود کنید’ کارت اعتباری از طریق این Reader ، و همه سوابق فروش شما ، اطلاعات مشتری و ردیابی موجودی به طور خودکار با فروشگاه Shopify شما هماهنگ می شوند.

نقطه فروش Shopify (POS)

شما می توانید از طریق فروشگاه فروشگاه خود فهرست کنید ، iPad را به حساب نقدی خود برای معاملات نقدی متصل کنید ، یا رسیدهای الکترونیکی را به صورت خودکار چاپ یا چاپ کنید. بهترین قسمت درخواست ایمیل برای دریافت ایمیل به مشتری این است که شما می توانید آدرس های ایمیل را جمع آوری کنید ، این امر به شما امکان می دهد تا برخی از بازاریابی های الکترونیکی را برای ارتقا بیشتر شغل خود انجام دهید.

این ویدیو را در اینجا تماشا کنید تا ببینید چقدر قدرتمند Shopify POS است:

سؤال و پاسخ در مورد سیستم فروش نقطه فروش

س: اگر بیش از یک مکان خرده فروشی داشته باشم چه می گویم?

پاسخ: می توانید مکانهای بیشتری را از طریق فروشگاه خود اضافه کنید’پنل مدیریت آنلاین.

س: آیا من مجبور هستم همان کالاهای موجود در فروشگاه آنلاین خود را در فروشگاه آفلاین خود بفروشم?

پاسخ: خیر – شما می توانید محصولات مورد نظر خود را برای فروشگاه آفلاین خود انتخاب کنید ، و این می تواند متفاوت از فروشگاه اینترنتی شما باشد.

س: اگر من از قبل فروشگاه اینترنتی Shopify دارم ، آیا مجبور هستم محصولات خود را دوباره اضافه کنم تا از سیستم Point of Sale استفاده کنم?

پاسخ: خیر – وقتی وارد برنامه POS در iPad خود می شوید ، تمام محصولات فروشگاه آنلاین شما به طور خودکار در فروشگاه Shopify بارگذاری می شوند..

س: من قبلاً ترمینال / صندوق پول پرداخت خود را دارم. آیا می توانم از Shopify POS استفاده کنم?

پاسخ: بله – برنامه POS Shopify به شما امکان می دهد تا ترمینال پرداخت موجود خود را ادغام کنید.

س: آیا می توانم فروش آنلاین و آفلاین خود را جداگانه پیگیری کنم?

پاسخ: بله – شما می توانید گزارش های فروش خود را برای جدا کردن فروش به صورت آنلاین یا آفلاین تنظیم کنید یا در صورت تمایل آنها را با هم مخلوط کنید..

س: از آنجایی که من در فروشگاه خود پرسنل فروش بیشتری دارم ، می توان از چند آیپد استفاده کرد?

پاسخ: بله – فقط کافی است بیشتر Shopify Readers را وصل کنید و از iPads های زیادی که می خواهید استفاده کنید!

نقطه فروش Buy iPad

هر ماه چقدر?

سیستم Shopify POS دارای 3 برنامه ماهانه است که برای سطوح مختلف کاربران مناسب است:

  1. Basic Shopify – 29 دلار در ماه
  2. Shopify – 79 دلار در ماه
  3. Advanced Shopify – 299 دلار در ماه

هرچه این طرح بالاتر باشد ، از ویژگی های پیشرفته تری که می خواهید دسترسی پیدا کنید. شما همیشه می توانید با “فروشگاه اصلی” برنامه ریزی و در صورت لزوم بروزرسانی کنید.

POS خرید نقطه فروش - قیمت گذاریکلیک کن تا جزئیات بیشتری ببینی

همچنین هزینه کارت اعتباری (یا هزینه پردازش پرداخت) برای هر نفر نیز وجود دارد “کش رفتن”, به این معنی که هر زمان که محصولی را با استفاده از سیستم POS به مشتری خود می فروشید (با استفاده از iPad خود برای کشیدن کارت اعتباری برای شارژ مشتری خود) ، هزینه آن 2.7٪ ، 2.4٪ و 2.2٪ از ارزش معاملات برای “فروشگاه اصلی“, “خریدن” و “فروشگاه پیشرفته” به ترتیب.

این تنها هزینه های معامله ای است که شما برای پرداخت کلیه کارت های اعتباری در دستگاه تلفن همراه خود باید پرداخت کنید – هیچ هزینه دیگری در این زمینه درگیر نخواهد شد.

در نظر بگیرید که با همگام سازی آفلاین و فروش آنلاین و سیستم مدیریت موجودی خود ، چقدر می توانید صرفه جویی کنید؟ اکنون می توانید روی جنبه های مهم دیگر تجارت خود تمرکز کنید.

در نظر بگیرید که فقط با استفاده از یک سیستم یکپارچه چه مقدار پول صرفه جویی می کنید?

شما به عنوان یک شخص تجاری ، شما نمی دانید’برای تحقق مزایایی که می توانید از استفاده از این سیستم بدست آورید ، باید وقت زیادی را صرف کنید. فقط مقدار زمانی که می توانید صرفه جویی کنید ، و مجدداً در جهت رشد کسب و کار خود هدایت کنید می تواند به طور بالقوه در طول زمان به شما پاداش دهد.

ما در اینجا مروری بسیار دقیق تر از برنامه های قیمت گذاری Shopify داریم ، جایی که در مورد نرخ کارت اعتباری (در مقابل پی پال) و هزینه های معاملات در عمق بیشتری صحبت می کنیم..

فروشگاه سیستم نقطه فروش – نتیجه گیری بررسی

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me