چگونه Shopify کار می کند؟ یاد بگیرید که در 9 مرحله از Shopify استفاده کنید

نحوه خرید چگونه کار می کندShopify یک بستر تجارت الکترونیک است ، به معنی آن’طراحی شده است تا به شما در ساخت فروشگاه آنلاین خود کمک کند. این ابزار دارای قالب هایی برای انتخاب شما ، ابزار فروش برای استفاده شما و حتی یک فروشگاه بزرگ برای سایر نیازهای فروش شما است. به طور خلاصه ، کار ساده تر کار شما را آسان می کند.


در واقع ، Shopify یکی از بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک در اطراف است. این شرکت گسترده ترین طیف وسیعی از ابزار فروش را در بازار و آن دارد’واقعاً ساده است.

آی تی’فقط ما که چنین فکر می کنیم نیست – بیش از 640،000 صاحبان فروشگاه Shopify موافقیم.

به دنبال پیوستن به جمع هستید؟ خوب ، شما’دوباره شانس دارید. ما’دوباره قصد داریم نحوه استفاده از Shopify را تنها در 9 مرحله آسان به شما نشان دهیم.

مردم عاشق Shopify برای دو چیز هستند: ویژگی های فروش آن و سهولت استفاده. در اصل ، آن است’ساخت یک فروشگاه آنلاین قدرتمند و مرفه باعث ایجاد نسیم مطلق شده است ، به این معنی که هر صاحب مشاغل می تواند به راحتی آنلاین شود.

نه تنها این ، استفاده از سیستم عامل هایی مانند Shopify باعث صرفه جویی در هزینه های بزرگ برای طراحان وب نمی شود ، و ایجاد یک فروشگاه معمولاً فقط چند ساعت طول می کشد..

ما’سفر Shopify را در 9 مرحله تقسیم کرده اید. ما همه موارد را از ثبت نام تا انتشار پوشش می دهیم’من به شما نشان می دهیم که چگونه وب سایت خود را ساده تر کنید, در طول راه نکات مفیدی ارائه می دهید.

بنابراین ، پس از خواندن این مقاله, شما’نه تنها یاد می گیرید که چگونه از Shopify استفاده کنید ، بلکه چگونه می توانید بیشترین استفاده را از فروشگاه خود داشته باشید.

از شروع کار هیجان زده اید؟ ما هم همینطور. اجازه دهید’برو…

1

ثبت نام

برای شروع ، سر به سر بزنید Shopify.com. صفحه اصلی دارای دو رنگ آبی است ‘شروع کنید’ دکمه ها ، بنابراین بر روی یک کلیک کنید ، و می توانید آزمایش رایگان 14 روزه خود را شروع کنید.

شروع به خرید کنیدShopify نحوه ساخت فروشگاه خود را روشن می کند

سپس Shopify از شما سؤال می کند: ایمیل ، رمز عبور انتخاب شده و مهمتر از همه ، نام فروشگاه خود را. نام فروشگاه شما باید بی نظیر باشد ، بنابراین خلاق باشید!

حالا تو’دوباره آماده شده ام ‘فروشگاه خود را ایجاد کنید’.

زمینه خرید جزئیات فروشگاهقبل از شروع 2 ، Shopify فقط به چند جزئیات ساده نیاز دارد

اضافه کردن محصولات

پس از پر کردن جزئیات ، شما’دوباره به صفحه مدیر فروشگاه Shopify برگردید. آنجا’یک منوی ناوبری روشن در سمت چپ ، آمار فروش در سمت راست ، و سه میانبر ابزار ساختمانی مفید را در وسط فراهم می کند. تو می توانی’دلم براش تنگ شده.

میانبرها سه مرحله بسیار مهم را شامل می شوند: ‘اضافه کردن محصول’, ‘موضوع را سفارشی کنید’, و ‘دامنه را اضافه کنید’.

ما’محصولات را با ستون فقرات هر مغازه شروع می کنیم. برای شروع فروش کالاهای فیزیکی ، دیجیتال یا خدمات ، از هنر گرفته تا آرایش ، کافی است روی دکمه آبی کلیک کنید.

خرید محصولات صفحه افزودن محصولاتصفحه مدیر فروشگاه Shopify دارای سه کلید میانبر است تا طراحی فروشگاه شما نیز ساده تر شود

افزودن محصولات با Shopify بسیار آسان است. شما فقط باید آن را نامگذاری کنید ، آن را توصیف کنید و تصویری بارگذاری کنید. همچنین بعضی از زمینه های کمتر هیجان انگیز برای پر کردن وجود دارد ، مانند بارکد ، وزن و انواع اندازه. فقط برای اینها حرکت کنید.

اضافه کردن محصولات shopifyاضافه کردن محصولات در Shopify با نشانه های زیادی و زبان ساده 3 آسان است

موضوع را سفارشی کنید

Shopify می داند که ساختن یک وب سایت باید یک سفر باشد – و سرگرمی در آن! بعد از تو’شما یک کار را انجام داده اید ، با شما حرکت می کند و شما را با انگیزه حفظ می کند. آی تی’مثل داشتن یک مربی شخصی برای فروشگاه آنلاین شما است.

در تصویر زیر توجه کنید که چگونه ‘اضافه کردن محصول’ تیک زده شده است ، و ‘موضوع را سفارشی کنید’ اکنون برگه برجسته شده است.

سفارشی کردن میانبر تم سفارشی سازی کنیدShopify با شما از طریق فرایند ساخت فروشگاه صحبت می کند ، بنابراین شما’هرگز گیج نشده

هنگام سفارشی کردن فروشگاه خود’طراحی ، شما باید سه گزینه. می توانید با Shopify بچسبید’موضوع امضا, ‘شروع کردن – آغاز – اولین’؛ یکی از 10 موضوع رایگان را انتخاب کنید. یا یکی از الگوهای پرداخت 50+ را انتخاب کنید ، که 140 تا 180 دلار هزینه دارد.

برای این راهنما ، ما’با اولین کار خود را می چسبانید و به شما نشان می دهیم که چگونه آن را تنظیم کنید. روی دکمه در بالا سمت راست کلیک کنید ، و آماده شوید تا بتوانیم آن آب میوه های خلاق را جریانی کنیم – ما’در مورد هر مرحله برای طراحی الگوی خود مجدداً شما را طی می کنیم.

ویرایش متن

برای تمام نیازهای تایپ خود ، از منوی سمت چپ استفاده کنید. از اینجا ، روی هر برگه صفحه کلیک کنید تا متن هدر و روکش را به روز کنید و اندازه قلم را تغییر دهید. شما حتی می توانید در یک پرتاب کنید ‘برچسب دکمه’ و آن را به یک URL یا صفحه دیگری در سایت خود پیوند دهید.

menuify ویرایشگر ویرایشگرمنوی ویرایشگر تم Shopify به وضوح مشخص شده است و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش خواهد شد

این مرحله را برای هر صفحه تکرار کنید و اکنون سایت شما آنچه را که می خواهید بیان خواهد کرد. آیا می خواهید متن را به صفحات حتی بیشتری اضافه کنید؟ مشکلی نیست – به راحتی ضربه بزنید ‘بخش را اضافه کنید’ و یک بخش را انتخاب کنید.

Shopify به شما امکان می دهد انواع صفحه ، از وبلاگ ها و گالری ها گرفته تا نقشه ها و توصیفات را اضافه کنید. آی تی’جامع در کلیه بخش ها.

خرید تصویر پس زمینه رایگانShopify بسیاری از تصاویر پس زمینه رایگان را برای کمک به شخصی سازی فروشگاه شما فراهم می کند

برای تغییر رنگ حروف ، کلیک کنید ‘تنظیمات پوسته’ در منوی سمت چپ همچنین می توانید برچسب ، فیلد فرم و رنگ پیوندها را تغییر دهید. ابزارهای سفارشی سازی ساده و نشانه های بصری به شما امکان می دهد متن را بدون سر و صدا شخصی سازی کنید.

تصاویر را اضافه کنید

برای تصاویر ، Shopify در هر کجا که باشد دکمه های به راحتی قابل شناسایی دارد. بسته به موضوع شما ، هر برگه صفحه در منوی پیمایش دارای رنگ آبی خواهد بود ‘تصویر را انتخاب کنید’ دکمه. آی تی’واقعاً آسان است – به تصویر زیر نگاهی بیندازید.

دکمه تصویر را انتخاب کنیدافزودن تصاویر در Shopify تنها با چند کلیک می تواند انجام شود

برای به روزرسانی پس زمینه صفحه اصلی ، روی آن دکمه آبی رنگ ضربه بزنید تا مورد خود را بارگذاری کنید. روش دیگر ، شما می توانید ‘تصاویر رایگان را کاوش کنید’. از آنجا شما می توانید بارهای زیادی از تصاویر الگوی رایگان را انتخاب کنید که صنایع مختلفی را پوشش می دهد.

4

دامنه را اضافه کنید

همانطور که Shopify می گوید ، ما هستیم ‘خوب حرکت می کنیم’. ما’نحوه افزودن محصولات و شخصی سازی طرح ها را مرور کرده ایم – اکنون ، ما’نحوه نامگذاری وب سایت خود را توضیح خواهم داد.

در این مرحله ، ممکن است از شما سؤال شود: ‘چی’نقطه تغییر URL است?’ شاید شنیده باشید که مردم می گویند ‘یک وب سایت پنجره ای برای تجارت شما است’ – خوب ، ما معتقدیم که دامنه یک پنجره به وب سایت شما است.

دامنه شما اولین چیزی است که مشتریان شما خواهند دید ، زیرا’چگونه آنها شما را پیدا می کنند. بنابراین ، آن’مهم است برای یافتن آدرس اینترنتی مناسب برای فروشگاه آنلاین خود ، که نشان دهنده و تقویت برند شما خواهد بود.

دامنه خرید را اضافه کنیدShopify به شما امکان می دهد دامنه قدیمی را منتقل کنید و یا فقط 14 دلار در سال یک دامنه جدید خریداری کنید

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، وب سایت شما دارای یک زیر دامنه Shopify است, ‘.myshopify.com’. مطمئناً’رایگان است بنابراین باعث کاهش هزینه ها می شود ، اما این کار را نمی کند’خیلی حرفه ای به نظر می رسید.

برای جاز کردن فروشگاه آنلاین خود ، می توانید یک دامنه جدید بخرید ، یا یک موجود موجود را وصل کنید. اگر می خواهید دامنه جدیدی خریداری کنید ، Shopify نوار جستجوی خود را دارد ، و همچنین پسوندهای دیگری مانند آن را پیشنهاد می کند ‘.خالص’ یا ‘.خرید’. هزینه ها ممکن است متفاوت باشد ، اما معمولاً از 14 دلار در سال شروع می شود.

5

پرداخت ها را فعال کنید

اکنون که یک فروشگاه آنلاین کاملاً مجهز و جذاب به نظر می رسد ، آن را در اختیار شما قرار می دهد’زمان شروع پول درآوردن است. با کمک شایستگی ، Shopify تنها سازنده وب سایت است که دروازه پرداخت خود را ارائه می دهد: به شکلی مناسب ‘پرداخت خرید را انجام دهید’.

با پرداخت Shopify ، هیچ هزینه معاملاتی وجود ندارد. با این حال ، اگر شما’d مایل به استفاده از سایر دروازه ها – مانند PayPal ، Amazon Pay یا 100 گزینه دیگر – از هر تراکنش هزینه ای دریافت خواهید کرد.

برای رسیدن به صفحه پرداخت ، کلیک کنید ‘تنظیمات’ در پایین منوی پیمایش ، و سپس ‘ارائه دهندگان پرداخت’ آیکون. سپس تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد (برای روشهای پرداخت دیگر به پایین بروید).

ارائه دهندگان پرداخت را خریداری کنیدShopify تنها پلتفرم تجارت الکترونیکی است که روش پرداخت خود را ارائه می دهد و همچنین 100+ گزینه دیگر 6

حمل و نقل را اضافه کنید

Shopify سفارشی سازی و ساده سازی فرایند حمل و نقل را بسیار آسان می کند. درست مانند مرحله قبل ، برای رسیدن به آنجا ، کلیک کنید ‘تنظیمات’, و نماد حمل و نقل را بزنید.

خرید روش های حمل و نقلShopify سفارشی کردن روشهای حمل و نقل شما را با بهبود مشتری آسان می کند’تجربه

در این صفحه همه موارد لازم برای حمل و نقل شکل کشتی وجود دارد. شما می توانید مناطق حمل و نقل را اضافه کنید ، برچسب حمل و نقل را خریداری کنید و تصمیم بگیرید که چه میزان می خواهید مشتریان خود را شارژ کنید.

شما می توانید برنامه هایی مانند ShipWorks, AfterShip, و ShipStation تا روند زایمان هموارتر شود ، اما ما’در مرحله بعد دنیای سرگرم کننده برنامه ها را ذخیره می کنید.

7

ادغام برنامه ها

نه تنها Shopify یک بستر قدرتمند برای شروع کار است بلکه به شما امکان می دهد آن را اضافه کنید برخی از برنامه های شگفت انگیز. با انجام این کار ، می توانید سایت خود را نرم و صاف کرده ، نمایان تر شوید ، زیبا تر به نظر برسید… شما ایده را می گیرید به طور خلاصه ، آنها به مدیریت و مقیاس کسب و کار شما کمک می کنند.

انتخاب کنید ‘برنامه ها’ در منوی پیمایش ، و از عملکرد جستجوی درخشان نهایت استفاده را ببرید. 2،400+ برنامه برای انتخاب وجود دارد که همه مناطق تجارت الکترونیکی شما را در بر می گیرد’d مانند حمل و نقل ، حسابداری ، رسانه های اجتماعی ، و موارد دیگری که شما نام آن را دارید ، نیاز دارید’اونجا.

دان’احساس می کنید که اگر شما’دوباره تقلب ، – بیش از 80٪ فروشگاه های Shopify از برنامه هایی استفاده می کنند.

فروشگاه برنامه فروشگاهیShopify به شما امکان می دهد تا به بیش از 2400 برنامه دسترسی داشته باشید و به مدیریت و رشد کسب و کارتان کمک می کند

با این حال ،’شایان ذکر است که اضافه کردن Shopify’برنامه های شخصی خود به برخی از قطعه های کدگذاری نیاز دارند. تمام ادغام های شخص ثالث دیگر را می توان با کلیک کردن به راحتی اضافه کرد ‘افزودن برنامه’.

8

یک برنامه قیمت را انتخاب کنید

قبل از انتشار فروشگاه Shopify ، آن را’شایان ذکر است که شما’برای ادامه استفاده از سیستم عامل بعد از 14 روز باید هزینه بپردازید. همچنین برای زنده ماندن سایت خود باید به روز رسانی کنید ، که ما در مرحله بعدی آن را پوشش خواهیم داد.

شما می توانید در هر زمان تست خود را با ضربه زدن به غیرقابل قبول ارتقا دهید ‘برنامه ای را انتخاب کنید’ دکمه در پای هر صفحه.

برنامه های قیمت Shopify به شرح زیر است:

 • فروشگاه اصلی (29 دلار در هر ماه)
 • خریدن (79 دلار در هر ماه)
 • فروشگاه پیشرفته (299 دلار در ماه)

خرید برنامه های قیمتShopify سه برنامه قیمت دارد که ارزش عالی برای پول 9 را ارائه می دهد

فروشگاه Shopify خود را منتشر کنید

وقتی تو’با فروشگاه Shopify خود راضی هستید ، باید آن را با جهان به اشتراک بگذارید. در طول آزمایشی رایگان ، سایت شما با رمز محافظت می شود ، بنابراین افراد می توانند’آن را مشاهده کنید.

برای زنده ماندن سایت خود ، شما’ابتدا باید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید. سپس از صفحه مدیر فروشگاه Shopify بروید ‘فروشگاه آنلاین’, قابل اعتماد و متخصص ‘اولویت ها’, سپس بردارید ‘رمز عبور را فعال کنید’ درون ‘محافظت از رمز عبور’ حوزه.

اکنون همه می توانند از شاهکار Shopify شما لذت ببرند.

حذف رمز عبور خریدانتشار فروشگاه Shopify شما با به روزرسانی در یک برنامه حق بیمه و از بین بردن حفاظت از رمز عبور ، به راحتی انجام می شود

یک نکته مفید؟ قبل از انتشار ، توصیه می کنیم برخی از دستورات آزمایشی را اجرا کنید تا از همه چیز اطمینان حاصل کنید’صاف در حال اجرا است.

برای این کار ، به بروید ‘ارائه دهندگان پرداخت’ که در ‘تنظیمات’, سپس ‘ویرایش کنید’ کنار Shopify Payments. بررسی کنید ‘از حالت تست استفاده کنید’ دکمه و کلیک کنید ‘صرفه جویی’.

نتیجه گیری: چگونه Shopify کار می کند?

Shopify هنگام ایجاد یک فروشگاه آنلاین واقعاً در سفر کاربر متمرکز شده است. به عبارت دیگر ، آن’باعث شده است که کل تجربه مانند یک پیاده روی در پارک احساس شود. و همانطور که مشاهده می کنید ، یک فروشگاه زیبا Shopify می تواند تنها در 9 مرحله آسان شما باشد.

اجازه دهید’سریعاً آن مراحل را برای استفاده از Shopify ضبط کنید:

 1. ثبت نام
 2. اضافه کردن محصولات
 3. موضوع خود را سفارشی کنید
 4. دامنه اضافه کنید
 5. دروازه پرداخت را فعال کنید
 6. روش حمل و نقل را اضافه کنید
 7. ادغام برنامه ها
 8. یک برنامه قیمت را انتخاب کنید
 9. انتشار

پس چرا اینقدر آسان؟ مانند همه مارک های موفق ، Shopify در مورد مشتری فکر کرده است. این اقدامات اضافی انجام داده است تا اطمینان حاصل کنید که دقیقاً می دانید کجا و چه موقع کلیک کنید. هنگامی که شروع به ساخت فروشگاه خود می کنید ، (میان مراحل 2 ، 3 و 4) به میانبرهای مفید نگاه کنید.

نه تنها استفاده از Shopify بسیار آسان است ، بلکه یک بستر واقعی برای فروش محصولات به شما می دهد. ویژگی های فروش بسیار عالی است ، شما به بیش از 2،000 برنامه دسترسی دارید تا فروشگاه آنلاین شما حتی یکپارچه تر شود ، و این کار را انجام دهد’ارزش خوبی برای پول نیز.

با این ترکیب سادگی و قدرت می توانید’واقعاً با Shopify اشتباه می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map