بررسی Shopify Plus: بهترین نرم افزار تجارت الکترونیکی شرکت؟


Shopify Plus یک راه حل تجارت الکترونیک در سطح سازمانی است. این کار دسته جمعی فنی اجرای یک فروشگاه اینترنتی بزرگ را برای شما به عهده دارد.

در حالی که Shopify’برنامه های مربوط به مشاغل کوچک و متوسط ​​است ، Shopify Plus برای فروشگاه های با حجم بالا است.

در این مقاله ما Shopify Plus را مرور می کنیم’ارائه و اینکه آیا’حق برای شغل شماست.

این که آیا شما صاحب یک فروشگاه بزرگ تجارت الکترونیک هستید یا بازاریابی را برای آن اداره می کنید ، سؤال این است: چگونه می توانید وقتی که به سطح بنگاه اقتصادی رسیدید ، تکامل پیدا کنید.?

هرچه فروشگاه شما بزرگتر باشد ، زمان بیشتری برای حفظ زیرساخت های فناوری صرف خواهید کرد. هرچه بیشتر وقت خود را صرف فناوری کنید ، تمرکز روی استراتژی هایی که باعث موفقیت فروشگاه شما در وهله اول می شود سخت تر است.

Shopify Plus یک راه حل است – یک نرم افزار کاملاً میزبان مبتنی بر ابر ، کاملاً با دستکش های سفید.

نام خانوادگی مانند Budweiser ، The Economist و RedBull از Shopify Plus استفاده می کنند. شما می دانید که نرم افزار چقدر قدرتمند است!

این بررسی برای شما در صورتی است که:

 • شما می خواهید از یک راه حل ساده تر تجارت الکترونیکی (مانند یک طرح Shopify پایین) ارتقا دهید.
 • شما’دوباره به دنبال انتقال از راه حل تجارت الکترونیکی در سطح سازمانی دیگر هستید (به عنوان مثال Magento).
 • شما می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانی کسب کنید.

اگر شما’علاقه مند به Shopify Plus هستید ، می توانید مشاوره رایگان با یک مشاور Shopify برقرار کنید. مشاور به شما می گوید Shopify Plus چه کاری را برای تجارت شما می تواند انجام دهد یا خیر’برای شما مناسب است.

خرید به علاوه ترتیب تماسبرای برقراری تماس با یک مشاور Shopify چند جزئیات در مورد فروشگاه خود را پر کنید

نمای کلی

برای مطالعه بخش های خاص بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 1. Shopify Plus: جوانب مثبت & منفی
 2. نمونه هایی از فروشگاه های Shopify Plus
 3. هزینه Shopify Plus چقدر است?
 4. پشتیبانی از مشتری Shopify Plus
 5. Shopify Plus یا Advanced Shopify?
 6. ویژگی های اصلی فناوری Shopify Plus
  • پهنای باند نامحدود
  • مقیاس پذیری
  • نزدیک به 100٪ Uptime
  • کاملاً میزبان
 7. استفاده از Shopify Plus آسان است?
 8. سفارشی سازی Shopify Plus
 9. Shopify Plus Apps
 10. Shopify Plus v Magento
 11. نتیجه گیری: آیا Shopify Plus مناسب شماست?

Shopify Plus: جوانب مثبت & منفی

برای شروع ، اینجا’مختصراً از جوانب مهم و منفی Shopify Plus استفاده می شود. ما’در ادامه ، جزئیات بیشتری راجع به هر یک از آنها بررسی خواهیم کرد. اینها نمی توانند’تمام ویژگی ها (تعداد بسیار زیادی FAR وجود دارد که در یک بررسی می توان آنها را پوشش داد) ، بنابراین برای یک لیست کامل به سایت Shopify Plus مراجعه کنید..

جوانب مثبت منفی

جوانب مثبت درباره Shopify Plusشماره 1

شماره 2

شماره 3

شماره 4

مقیاس پذیری

Shopify Plus پهنای باند نامحدود ، نزدیک به 100٪ به موقع و ظرفیت فروش نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد. سایت شما می تواند بدون نگرانی در مورد توانایی فنی ، مقیاس گذاری کند.

پشتیبانی بی نظیر مشتری

Shopify Plus’پشتیبانی بهترین در بازار است. فروشگاه شما به یک مدیر راه اندازی (برای کمک به شما در ثبت نام با Shopify Plus) و یک مدیر بازرگان موفقیت (برای کمک به رشد فروشگاه شما) دسترسی پیدا می کند. آی تی’مانند استخدام کارمندان تمام وقت برای کمک به هر گوشه ای از تجارت شما است.

گزارش تحلیلی عمیق

با Shopify Plus ، شما’با برنامه های ساده تر به گزارش ها و تجزیه و تحلیل ها دسترسی ندارید. هرچه بیشتر در مورد مشتریان خود بیاموزید ، می توانید فروشگاه خود را بهتر کنید. هرچه فروشگاه شما بهتر باشد ، فروش بیشتری نیز خواهید داشت. ما’بیشتر به فروشگاه Shopify رسیدم’تجزیه و تحلیل در اینجا.

امنیت

Shopify Plus همراه با سطح 1 PCI DSS مطابق استاندارد است. PCI DSS مخفف استاندارد امنیت داده کارت صنعت پرداخت است. آی تی’اگر می خواهید با استفاده از کارتهای اعتباری یا بدهی به مشتریانی بفروشید ، یک سطح بحرانی از امنیت به شما نیاز دارد. دانستن آن’مراقبت از شما یک وزن عظیم از ذهن شما است. شما مشتریان خود را می شناسید’ داده های خصوصی محافظت می شوند و فروشگاه شما در برابر جرایم سایبری و کلاهبرداری در امان است. شما همچنین نمی دانید’مجبور شوید یک گواهی SSL بخرید (برخلاف بازرگانان Volusion) ، بنابراین باعث صرفه جویی در هزینه شما نیز می شود.

برای خرید در حال حاضر صحبت کنید

منفی درباره Shopify Plusشماره 1

شماره 2

شماره 3

محدودیت های سفارشی سازی Backend

شما’برای گسترش قابلیت های اصلی سایت خود به برنامه ها متکی هستید. اگرچه بعید است این محدودیتی برای اکثر فروشگاه های تجارت الکترونیک باشد. فقط آنهایی که محصولات شخصی را می فروشند ، یا به ردیابی پیچیده نیاز دارند.

محدودیت محصول

هیچ برنامه Shopify ، از جمله Shopify Plus ، به شما امکان نمی دهد بیش از 100 نوع محصول داشته باشید. یک نوع ، ترکیب متفاوتی از یک محصول است. به عنوان مثال ، شما ممکن است بندهایی را که به رنگ سبز و آبی به فروش می رسد بفروشید. این یک محصول خواهد بود اما دو نوع.

دوباره ، این برنده شد’برای بیشتر بازرگانان Shopify ، که تعداد محدودی از محصولات را می فروشند ، یک مشکل باشد. اما می تواند چالشی را برای شما ایجاد کند’یک صاحب فروشگاه دوباره محصولی را بفروشید که به طور طبیعی در نسخه های مختلف ، مانند تصویر زمینه ، به فروش می رسد. (BigCommerce نوع تولید محصول بسیار بالاتر از 600 را ارائه می دهد).

محدودیت های عمده فروشی

برای فروش کسب و کار به تجارت در Shopify Plus ، باید برنامه های شخص ثالث را ادغام کنید. برخی از فروشگاه ها می توانند این را به عنوان یک بلوک ببینند.

اگرچه Shopify در این زمینه گام های بلندی بر می دارد (بعداً در این مورد بیشتر).

قیمت گذاری برنامه ها Shopifyمقایسه Shopify’برنامه های مختلفی برای دیدن کدامیک برای فروشگاه شما مناسب است

نمونه هایی از فروشگاه هایی که از Shopify Plus استفاده می کنند

اینجا’یک سؤال برای شما: مارک های زیر با همگی مشترک هستند?

 • بودوایزر
 • WaterAid
 • اقتصاد دان
 • کتاب پنگوئن
 • تسلا موتور
 • ردبول
 • نستله
 • بورس اوراق بهادار نیویورک

آی تی’آنها که نیستند’همه سازمان های معروف و موفق هستند.

همه آنها نمونه هایی از فروشگاه هایی هستند که از Shopify Plus استفاده می کنند.

این مارک های موفق نشان می دهد که طرح Shopify Plus برای تجارت های بزرگ طراحی شده است. آنها ممکن است شرکت های تبلیغاتی باشند ، اما بیش از 2500 بازرگان با رشد بالا از Shopify Plus استفاده می کنند. درآمد فروش از هر تاجر از 1 میلیون دلار تا بیش از 500 میلیون دلار متغیر است, با میانگین رشد 126٪.

اینها تعداد قابل توجهی از Shopify است. آنها توضیح می دهند که چرا بسیاری از فروشندگان بزرگ تجارت الکترونیکی Shopify Plus را به عنوان راه حل شرکت خود انتخاب کرده اند. در بعضی موارد بیش از ارائه دهندگان مستقرتر مانند راه حل های شرکت Magento.

Shopify Plus مشاغل فروشگاه نمونهبرای تأمین نیرو در فروشگاه و شما ، در Shopify Plus ثبت نام کنید’به مارک های چند ملیتی مانند Budweiser می پیوندید

هزینه Shopify Plus چقدر است؟?

شما’احتمالاً فکر می کنید ، Shopify Plus چقدر هزینه دارد؟ هیچ برنامه ای برای Shopify Plus وجود ندارد. خوب ، حداقل در دسترس عموم نیست. دلیل این امر آن است که قیمت Shopify Plus به طور خاص متناسب با شغل و وضعیت شما تنظیم شده است.

با این حال ، ما از Shopify Plus پرسیدیم و آنها گفتند قیمت ها از 1500 دلار تا 2000 دلار در ماه شروع می شود.

این ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد ، اما Shopify Plus برای مشاغل آنلاین BIG با درآمدهای بزرگ است.

برنامه به علاوه Shopify است’راه حل برای مشاغل تجارت الکترونیکی بیش از 6 یا 7 رقم درآمد آی تی’هدف قرار گرفته در:

 • فروشگاه های تجارت الکترونیک با رشد بالا (Shopify به شرکتهایی که بیش از 500،000 دلار برای ثبت نام دارند توصیه می کند).
 • فروشگاه هایی که حجم بالایی از فروش را تولید می کنند – حدود 1500+ در دقیقه سفارش می دهد.
 • مشاغل با رشد سریع – شرکت هایی که قصد دارند تعداد زیادی مشتری و سفارش در سال آینده داشته باشند. درآمد فروش هر بازرگان برای Shopify Plus 1 میلیون دلار – 500 میلیون دلار + است و مارک های Fortune 500 را شامل می شود.

اگر فروشگاه شما متناسب با هر یک از این توضیحات است ، می خواهید Shopify Plus را در نظر بگیرید.

چیزی که باید در مورد Shopify Plus به یاد داشته باشید’قیمت گذاری این است که مطابق با درآمد شما ، به سمت بالا ترازو می کند.

بنابراین هرچه بیشتر بسازید ، Shopify بیشتر به شما تعرفه می دهد.

آیا Shopify Plus نسبتاً قیمت دارد?

Shopify Plus’قیمت گذاری به چند دلیل منصفانه است:

 • هرچه درآمد فروشگاه Shopify شما بیشتر باشد ، می توانید هزینه بیشتری بپردازید.
 • درآمد بزرگتر بدان معنی است که Shopify به شما کمک می کند تا فروشگاه خود را به یک داستان موفقیت تبدیل کنید.
 • هرچه فروشگاه شما بزرگتر شود ، کار بیشتری باید انجام دهد. این امر به این دلیل است که هرچه فعالیت بیشتر در سایت شما باشد ، منابع فنی بیشتری برای حفظ آن لازم است.

Judge Shopify Plus’قیمت گذاری با پرسیدن ، آیا ویژگی های اضافی می تواند به من در توسعه تجارت آنلاین کمک کند?

اگر شما مالک و یا به اداره یک فروشگاه آنلاین کمک می کنید ، جواب مثبت است. یک پلتفرم ممتاز تجارت الکترونیکی مانند Shopify Plus می تواند بهترین راه برای رشد تجارت شما باشد.

بررسیهای Shopify Plus هزینه های معامله متفاوت را گزارش می دهد. برخی می گویند که هزینه معامله Shopify Plus به 0.15٪ کاهش می یابد. برخی دیگر ادعا می کنند Shopify Plus نمی کند’هزینه معاملات را به هیچ وجه شارژ نکنید.

وقتی از Shopify پرسیدیم ، آنها اعتراف کردند که هزینه های معامله قابل مذاکره است. آنها این حرف را زدند “برای اهداف تخمین ، 0.15٪ نسبتاً دقیق است”.

اگر شما’یک فروشگاه تجارت الکترونیک با حجم بالایی از سفارشات مجدداً استفاده کنید ، هزینه های کمتر تراکنش باعث تغییر بزرگی در سود شما می شود. هزینه های کم به شما پول بیشتری می دهد تا بتوانید به تجارت خود بازگردید.

Shopify Plus هزینه اشتراک ماهانه بالایی را پرداخت می کند ، اما به شما امکان می دهد تا با هزینه های معاملاتی کمتر نیز مذاکره کنید. در صورت برخورداری از آستانه فروش خاص ، این امر می تواند برای ارتقاء یا مهاجرت منطقی باشد.

با Shopify Plus ، قیمتی که پرداخت می کنید مبلغ ماهانه مشخصی است. این بدان معنی است’s:

 1. شفاف – شما برنده شد’برای تعمیر و نگهداری فنی از لایحه خفه می شوید.
 2. قابل پیش بینی – بودجه آسانتر است زیرا شما می دانید چه چیزی هستید’میخوام بپردازم.

همچنین Shopify هیچ تضمینی برای فروش گمشده در یک روز تجاری ندارد.

بنابراین Shopify Plus گران است?

قیمت گذاری در Shopify Plus متغیر و قابل مذاکره است. نرخ ویژه شما به Shopify Plus به عواملی از جمله بستگی دارد:

 • خواه بخواهید به چندین ارز و زبان بفروشید. اگر انجام دهید ، شما’حداقل باید دو فروشگاه Shopify را باز کنید. این می تواند در برنامه های Shopifhesey پایین تر گران شود.
 • تعداد فروش شما تولید می کند.
 • دروازه پرداختی که شما استفاده کنید. دروازه پرداخت ابزاری است که به شما امکان می دهد پرداخت کارت را از مشتریان بپذیرید. یک مثال مشهور PayPal است ، اما Shopify دارای دروازه پرداخت خود است که توسط Stripe ، یک شرکت پرداخت چند ملیتی طراحی شده است..

برای به دست آوردن یک نقل قول دقیق برای Shopify Plus ، باید با Shopify صحبت کنید. با یک مدیر Shopify تماس بگیرید تا قیمت دقیق کسب و کار خود را دریافت کنید.

برای خرید در حال حاضر صحبت کنیدمقایسه فروشگاه ساز آنلاین فروشگاهاز نمودار مقایسه تجارت الکترونیک ما دیدن کنید تا ببینید که چرا ما Shopify را به عنوان بهترین سازنده فروشگاه های تجارت الکترونیک ارزیابی می کنیم

پشتیبانی از مشتری Shopify Plus

موجود در Shopify Plus’قیمت s پشتیبانی از سطح حق بیمه است. ما فکر می کنیم’بهترین پشتیبانی موجود در بازار است.

هرچه پشتیبانی بیشتری داشته باشید شانس ادامه تجارت شما بیشتر خواهد شد. یک بار شما’شما در یک طرح Shopify Plus مشترک هستید’پشتیبانی یک به یک را از:

 • مدیر موفقیت تجاری – با توصیه برنامه ها و ویژگی های ادغام به شما در رشد فروشگاه شما کمک می کند.
 • مدیر راه اندازی – اطمینان حاصل می کند که راه اندازی شما با Shopify Plus موفقیتی است. این خصوصاً اگر مفید باشد مفید است’دوباره از سکوی دیگری مانند Magento در حال حرکت هستید.

این یک سطح معمولی از پشتیبانی نیست: آن’مایل با مرکز تماس معمولی فاصله دارد. به نظر ما, آی تی’بهتر از پشتیبانی ارائه شده توسط هر پلتفرم تجارت الکترونیکی دیگر.

این مدیران پشتیبانی چه می توانند برای تجارت شما انجام دهند?

این مدیران پشتیبانی مانند به کارگیری استراتژیستهای تجاری جدید در شرکت شما هستند. اما استراتژیست هایی که نمی کنند’یک پنی (خارج از هزینه ماهانه خود) هزینه کنید. مدیران موفقیت تجاری Merchant به کسب و کار شما با Shopify کمک می کنند تا فروش بیشتری را توسط:

 • تهیه اخبار و روندهای صنعت – به شما کمک می کند تا از آخرین اخبار برای رشد فروشگاه خود سرمایه گذاری کنید’درآمد.
 • ارائه به روزرسانی های ماهانه در برنامه ها و ویژگی های جدید – با مشاوره در مورد برنامه هایی که باید بخرید (و از چه برنامه هایی برای جلوگیری از خرید) ، در هزینه های شما پس انداز می کند.
 • نصب ادغام های سفارشی با کانال های فروش جدید مانند Facebook – با گسترش کانال های جدید به شما کمک می کند فروشگاه خود را رشد دهید (و از این طریق رسیدن به مشتریان جدید).
 • در راه اندازی فروشگاه های منطقه ای به شما کمک می کند – با کمک به فروشگاه خود در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند’گسترش. می توانید روی بازاریابی فروشگاه خود تمرکز کنید.

ارائه مدیران راه اندازی اختصاصی به این معناست که Shopify در 3-6 ماه توانسته است تاجران را به کار خود درآورد و فعالیت کند. استاندارد صنعت 8-12 ماه است!

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدیر راه اندازی Shopify Plus صحبت کنید. با زدن دکمه زیر یک مشاوره رایگان ترتیب دهید:

امروز با یک مدیر راه اندازی صحبت کنید

همچنین به Shopify دسترسی خواهید داشت’شبکه پشتیبانی از اولویت 24/7 و شرکای Shopify.

Shopify ادعا می کند که طرح شرکای Shopify Plus آنها تجارت الکترونیکی است’بزرگترین شبکه مشاوران. آی تی’شبکه ای از آژانس ها که در همه جنبه های مدیریت فروشگاه تجارت الکترونیک تخصص دارند. آنها می توانند در هر کاری از طراحی و بازاریابی گرفته تا پشتیبانی از فناوری کمک کنند.

آژانس شرکای Shopify Plusبه شرکایی مانند متخصصان بازاریابی تجارت الکترونیکی 1Digital viaco Shopify Plus دسترسی پیدا کنید’شبکه s

Shopify Plus یا Advanced Shopify?

ثبت نام در ‘Shopify Plus’ تعهد است ممکن است فکر کنید ، آیا من آماده هستم؟ گزینه های مختلف چیست?

Shopify Plus’رقبای اصلی در واقع برنامه های ساده تر Shopify مانند ‘خرید پیشرفته’.

فروشگاه Shopify شما ممکن است به سرعت در حال رشد باشد و به یک برنامه بهتر نیاز داشته باشد ، اما همانطور که ما هستیم’گفتی ، مگر اینکه تو’ممکن است درآمد قابل توجهی داشته باشید (یا انتظار دارید به زودی) ، شاید بهتر باشید ‘خرید پیشرفته’.

توصیه می کنیم در یک آزمایش رایگان از Shopify Advanced ثبت نام کنید. شما می توانید ویژگی ها و عملکردها را آزمایش کنید تا بدانید که آیا این کار را دارد یا خیر’برنامه ای مناسب برای فروشگاه شما.

طرح پیشرفته برای مشاغل متوسط ​​در مرحله رشد مناسب است. در برنامه های پایین از ویژگی هایی برخوردار نیستید. به عنوان مثال ، حمل و نقل محاسبه شده حمل و نقل. این به شما امکان می دهد هنگام حمل و نقل ، حمل و نقل محاسبه شده را نیز اضافه کنید. فروشگاه شما نرخهای مناسبی برای سفارش شما نمایش می دهد’وزن و ابعاد.

اگر شما’دوباره ‘خرید پیشرفته’ و فروشگاه شما از آن تجاوز کرده است ، یا در اینجا نیست’مطمئن باشید که آیا شما’دوباره آماده به روزرسانی به ‘Shopify Plus’, توصیه می کنیم با یک مشاور Shopify صحبت کنید.

ویژگی های اصلی فناوری Shopify Plus

و همچنین پشتیبانی از حق بیمه ، اصلی ترین مزیت Shopify Plus این است که آرامش فنی را در شما ایجاد می کند.

بعضی از جهان Shopify Plus را قدرت می دهد’بزرگترین فروشگاه ها ، بنابراین می دانید سایت شما در دست امن است.

مثل تو’اگر یک فروشگاه الکترونیکی تجارت موفق موفق باشید ، آگاه خواهید بود ، هر چه بیشتر رشد کنید ، کار بیشتری برای کار کردن لازم است.

هرچه سفارشات و ترافیک بیشتری کسب کنید ، فشار بیشتری به منابع فنی شما وارد می شود. هرچه فشار بیشتر روی فناوری شما انجام شود ، بیشتر وقت خود را برای مدیریت سرورها صرف خواهید کرد ، در مورد خرابی سایت و بررسی امنیت سایت خود نگران هستید.

اگر فروشگاه شما از زیرساخت های فنی خود فراتر رفته باشد ، بر توانایی شما در اداره کردن شغل شما تأثیر می گذارد. زمان لازم برای صرف بازاریابی و توسعه تجارت اصلی شما طول می کشد.

Shopify Plus یک تجارت الکترونیکی ممتاز است ‘دربان’ سرویس. برای کمک به مراقبت از کلیه کارهای فنی می توانید به Shopify تکیه دهید. این زمان شما را برای تمرکز بر بازاریابی در مشاغلتان آزاد می کند: بازدیدکنندگان از فروشگاه و تبدیل آنها به مشتری.

اگر تعمیر و نگهداری فنی وقت و هزینه زیادی را می طلبد ، ممکن است زمان بروزرسانی یا مهاجرت به Shopify Plus زمان آن رسیده باشد.

در اینجا چهار ویژگی اصلی فن آوری Shopify Plus و نحوه سود آنها در فروشگاه شما آورده شده است:

 1. پهنای باند نامحدود
 2. مقیاس پذیری
 3. نزدیک به 100٪ Uptime
 4. کاملاً میزبان

1. پهنای باند نامحدود

Shopify Plus یکی است ‘همه شما می توانید بوفه بخورید’ هنگامی که آن را به پهنای باند می آید.

فروشگاه شما می تواند معاملات نامحدود و 6000 وجه در دقیقه را کنترل کند. این بهتر از رقبا مانند BigCommerce Enterprise است.

Shopify قادر به انجام سفارشات آنلاین برای شرکت های Fortune 500 است. بنابراین می توانید مطمئن باشید که مشتریان از خرید سریع و یکپارچه ای در فروشگاه شما لذت می برند.

عرق کردن را فراموش نکنید که آیا فروشگاه شما می تواند باعث افزایش ترافیک شود. Shopify Plus’سرورهای صاعقه سریع و به همان اندازه معتبر هستند.

2. مقیاس پذیری

Shopify Plus از بروزرسانی های فنی و رفع اشکالات برای شما مراقبت می کند. این باعث صرفه جویی در هزینه و ایجاد آرامش مالی می شود (می دانید که برنده شدید’یک لایحه شوک برای نگهداری سایت دریافت کنید).

با واگذاری عملکرد فنی سایت خود برای Shopify ، در پشتیبانی IT و نیروی انسانی صرفه جویی می کنید.

همه این بدان معناست که می توانید فروشگاه خود را بسیار موثر ارزیابی کنید.

شما’مجدداً تمرکز خود را بر گسترش فروشگاه خود با استراتژی های بازاریابی و تجارت کنید. به علاوه ، با بزرگ شدن شما می توانید راحت باشید که Shopify می تواند هر گونه فشار فنی اضافی را برطرف کند.

به عنوان برنامه ریزی برای آینده فکر کنید. شما می دانید که با رشد فروشگاه شما برنده می شوید’مجبورید مجدداً وقت خود را برای جابجایی نرم افزار تلف کنید.

3. نزدیک به 100٪ Uptime

Shopify Plus به بازرگانان 99.97٪ تا زمان تأمین را تضمین می کند.

این بدان معنی است که فروشگاه شما تقریباً همیشه در عمل باشید – قادر به دریافت ترافیک و تولید فروش. شما نمی’نیاز به نگرانی در مورد سقوط سایت خود دارید. اگر سایت شما در حال خرابی است ، ممکن است ترتیب میزبانی فعلی خود را پشت سر گذاشته باشید.

مانند یک خانواده به فروشگاه خود فکر کنید. اگر فرزندان بیشتری دارید ، باید به خانه بزرگتر بروید. شما’همچنین به تختخواب ، بخاری ، بشقاب و عینک بیشتری نیاز خواهید داشت – همه چیز! به همین روش ، اگر فروشگاه شما رشد می کند (بیشتر مشتری ، درآمد بیشتر) ، شما’به ویژگی ها و قابلیت های بیشتری احتیاج دارید.

اگر شما’روی یک سیستم عامل میزبان خود مانند Magento یا WooCommerce بگردید ، باید نگران فن آوری باشید. ضمانت به موقع و نگهداری از سرور وظیفه شماست.

هرچه فروشگاه تجارت الکترونیک شما بزرگتر باشد ، این مهم تر است. به تو بگو’دوباره پردازش هزاران سفارش در ساعت – 10 دقیقه زمان خرابی تأثیر بسیار زیادی بر حاشیه سود شما خواهد گذاشت.

با Shopify Plus می توانید اطمینان حاصل کنید که برنده شدید’درآمد خود را از مشکلات فنی گم کنید. این امر به ویژه هنگامی که کمپین های بازاریابی پولی را اجرا می کنید بسیار مهم است زیرا اگر قصد دارید پول خود را برای رانندگی در فروشگاه خود صرف کنید ، باید مطمئن باشید که می تواند باعث افزایش سفارشات / بازدیدکننده شود.

یک امتیاز مهم زمان است.

هرچه وقت کمتری برای نگرانی در مورد اینکه سایت شما می تواند از افزایش ترافیک برخوردار باشد ، صرف می کنید ، منابعی بیشتر برای توسعه محصول ، بازاریابی و استراتژی اختصاص دهید. اینها مواردی هستند که تغییر واقعی در تجارت شما ایجاد می کنند. این منبع می تواند زمان ، پول یا کارمندان بیشتری داشته باشد.

یا ممکن است وقت بیشتری برای گذراندن با دوستان و خانواده داشته باشید!

4. کاملاً میزبان

بازرگانان در Shopify Plus don’باید نگران میزبانی فروشگاه خود باشید. Shopify Plus یک راه حل SAAS میزبان تجارت الکترونیک است. SAAS یعنی ‘نرم افزار به عنوان یک سرویس’. برای ذخیره صاحبان مانند شما ، این بدان معناست که Shopify نرم افزاری را که برای اداره فروشگاه آنلاین خود نیاز دارید فراهم می کند – و آن را حفظ می کند!

این پیامدهای امنیتی مهم دارد.

Shopify Plus میزبان فروشگاه شما بر روی سرورهای سازگار با سطح 1 PCI DSS است. استاندارد امنیت داده های صنعت کارت پرداخت چیزی است که شما برای ذخیره داده ها نیاز دارید – مشتریان شما’ به عنوان مثال آدرس های ایمیل – به صورت قانونی. خریدن’ضمانت نامه به معنای مشتریان است’ داده ها از همان حفاظت از بانک برخوردار هستند.

یکی از سردردهای اصلی ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، اطمینان خاطر شماست’دوباره PCI سازگار است. اگر شما’اینطور نیست’پذیرش پرداخت کارت اعتباری و بدهی در سایت شما بسیار دشوار است. Shopify همچنین از تمام به روزرسانی های امنیتی مراقبت خواهد کرد. گواهینامه های PCI DSS / SSL از داده های حساس مشتری محافظت می کند.

شما نمی’t می خواهید هکرها شماره کارت اعتباری مشتریان خود را بدست آورند! امنیت بودن به سایت شما اعتبار می دهد. مشتریان با استفاده از فروشگاه شما احساس امنیت می کنند و محصولات بیشتری را خریداری می کنند. یک وضعیت برد-برد!

Shopify سرورها را با شرکای خود به سرعت مدیریت می کند. سریع نرم افزار cloud را تهیه کرده و Ticketmaster را به عنوان مشتری حساب کنید. چنین مشتریانی با مشخصات بالا تجارت الکترونیکی نشانگر خوبی از کیفیت آنها است.

ردبول Shopify Plusبرخورداری از امنیت برای شما دلیل مهمی است که مارک های بزرگی مانند RedBull از Shopify Plus استفاده می کنند

استفاده از Shopify Plus آسان است?

شما ممکن است فرض کنید که همه این ویژگی های فنی ، کارکرد Shopify Plus را پیچیده تر می کند.

در واقع ، Shopify Plus دقیقاً از همان ابزار و رابط سرپرست مانند سایر برنامه های Shopify استفاده می کند. آی تی’صاف و ساده برای استفاده ، و درک داشبورد بسیار آسان است.

Shopify Plus با زنگ ها و سوت های بسیار بیشتری نسبت به برنامه های پیشرفته کمتر همراه است. بنابراین استفاده کامل از Shopify Plus کمی بیشتر از ساق پا استفاده خواهد کرد.

اما هر بار اضافی کاری قابل تقسیم است. می توانید حساب کاربری نامحدودی را در Shopify Plus اضافه کنید ، بنابراین می توانید کارمندان را در جنبه های مختلف فروشگاه خود آموزش دهید.

برنامه پیشرفته فقط 15 حساب کاربری اجازه می دهد و برنامه Shopify 5. در اینجا Shopify قرار دارد’طراحی بصری به خودی خود می آید. هرچه سوار شدن و آموزش کارمندان راحت تر باشید ، وقت کمتری را هدر می دهید.

بسیاری از دستها کار سبک دارند.

قهوه Deife Wish Wife Shopify Plusخواندن توصیفات از کارآفرینان موفق Shopify Plus ایده ای از این نرم افزار به شما می دهد’کیفیت

APPs و سفارشی سازی Shopify Plus را خریداری کنید

با وجود استفاده ساده ، Shopify Plus دامنه فوق العاده ای برای سفارشی کردن فروشگاه شما با ادغام در زمان واقعی ارائه می دهد.

این’زیرا فروشگاه Shopify Plus دارای محدودیت API بالاتر است.

API ممکن است مانند یک نوع آبجو فانتزی به نظر برسد ، اما مخفف برنامه رابط برنامه نویسی است. به فن آوری ، آن را’مجموعه ای از ویژگی ها و توابع. اما برای شما به معنای این است که می توانید جنبه های وب سایت خود را خودکار کنید و در عملکرد بیشتری (بدون نیاز به رمزگذاری خود) ایجاد کنید..

به آن فکر کنید مانند مدیریت گرمایش مرکزی خود از طریق یک تایمر. می توانید وقتی خواستید روشن شود تا بدون نیاز به دستی آن را هر چند ساعت یک بار روشن یا خاموش کنید.

برنامه های چندگانه می توانند به صورت یک طرفه در فروشگاه شما کار کنند بدون اینکه حد یک API را بشکنید.

می توانید تجارت خود را مستقیماً با سیستم عامل های اصلی شخص ثالث متصل کنید. این به شما امکان فوق العاده می دهد تا تغییرات مورد نظر خود را تغییر دهید.

دو ادغام مهم پشتیبانی شده توسط Shopify Plus عبارتند از:

 • تدارکات شخص ثالث – برای کمک به مدیریت ارتباط با توزیع کننده خود.
 • برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) – برای پیوستن به همه موضوعات مختلف شغل خود. این شامل سیستم ایمیل شما ، کارخانه تولید ، توزیع و امور مالی می باشد. ERP اطمینان می دهد که آنها’همه با هماهنگی کار می کنند.

با ارائه کنترل کامل جلو ، Shopify Plus به شما امکان می دهد فروشگاه خود را بسازید و از راه خود استفاده کنید. شما می توانید زبان های برنامه نویسی مانند Liquid، HTML، CSS و JavaScript را کنترل کنید.

در اینجا دو قابلیت شخصی سازی کلیدی وجود دارد که می توانید با API های Shopify Plus بدست آورید:

پرداخت دامنه خود را با Shopify Plus سفارشی کنید

مهمترین ویژگی سفارشی سازی موجود برای تجار Shopify Plus مربوط به پرداخت آن است.

Shopify Plus به شما امکان می دهد زبانهای رمزگذار را به صفحه پرداخت اضافه کنید. این یک فواید عظیم است. در قیف فروش می توانید مارک تجاری خود را به صفحه آخر اضافه کنید. مشتریان برنده شدند’هرگز مارک تجاری خود را ترک نکنید. این مارک شما را می سازد’اعتبار و منجر به فروش بیشتر.

با Shopify Plus مشتری مشتری نمی کند’دامنه خود را ترک کنید ، یا به جای checkout.shopify.com مشتری شما هنگام پرداخت در آدرس اینترنتی سفارشی شما (به عنوان مثال fredstrainers.com) باقی می ماند.

این مورد در مورد برنامه های ساده تر Shopify یا برخی سیستم عامل های دیگر صدق نمی کند. صفحات پرداخت مشتری را به Shopify هدایت می کند’سرورها برای پیگیری PCI.

تخفیف و فروش سفارشی

با Shopify Plus ، آزادی بیشتری برای شخصی سازی تخفیف ها و فروش خود به دست می آورید.

از طریق API تخفیف Shopify ، شما می توانید به مشتریانی که به تراز خرید مجموعه (مثلاً 100 دلار) رسیدند ، درصد ویژه تخفیف بدهید. می توانید با قیمتی مرتب ساخته و یا پیشنهادات رایگان و بسته رایگان خرید را اضافه کنید.

مشتریان می توانند با استفاده از کارت هدیه به دلیل API کارت هدیه Shopify پرداخت کنند. این دو API مختص تجار Shopify Plus هستند.

این یک روش آسان برای تهیه فروشگاه شما است’فروش از جمعیت متمایز است.

برای خرید در حال حاضر صحبت کنید

Shopify Plus Apps

Shopify Plus به بیش از 1500 برنامه ساخته شده حرفه ای دسترسی می دهد. این بدان معنی است که شما برای سفارشی کردن فروشگاه خود دامنه شگفت انگیزی دارید.

برنامه های موجود در Shopify Plus حتی در چنین سطح بالایی قابل استفاده هستند. شما نمی’برای شروع کار با برنامه ها ، باید برنامه نویسی یا منابع توسعه را درگیر کنید. برنامه هایی برای ساده کردن هر کاری از شرکت شما وجود دارد’حسابداری به حمل و نقل.

اگر در Shopify Plus مشترک هستید ، می توانید از Shopify Plus استفاده کنید’برای یافتن آژانس ای که می تواند برای شما یک برنامه سفارشی ایجاد کند ، فهرست دایرکتوری شرکا هستید.

ما بردیم’به همه برنامه های موجود در مورد تجار Shopify Plus بروید (این صفحات و صفحات را در بر می گیرد). در اینجا دو مورد وجود دارد که فکر می کنیم به خصوص مؤثر هستند:

 • Avalara Avatax – این برنامه در واقع از قبل ساخته شده است به Shopify Plus. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روشن کنید. این به طور خودکار مالیات خود را مرتب می کند تا از شما اطمینان حاصل کند’دوباره سازگار است این حتی توسط ایالات متحده و در بیش از 200 کشور جهان مرتب می شود ، بنابراین شما نمی خواهید’باید در مورد مسئولیت محصول یا خدمات خود در هر ایالت تحقیق کنید. Avalara برای خرید از فروشگاه Shopify 240 دلار هزینه دارد ، بنابراین’فاحشه بزرگی است که به داخل انداخته اید.
 • ادغام آمازون – به جای اینکه Shopify را در جهان بدست آوریم’بزرگترین سایت خرید تصمیم به ادغام با Shopify Plus گرفت. اگر که’نشانه Shopify Plus نیست’کالیبر ، من نمی دانم’می دانم چیست اکنون می توانید از یکپارچگی برنامه برای فروش در آمازون با Shopify استفاده کنید. محصولات شما از Shopify با آمازون همگام می شوند.

Shopify Plus v Magento

Magento یکی از محبوب ترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برای مشاغل سطح سازمانی است.

آنها’دوباره خرید کنید’نزدیکترین رقیب. آی تی’فکر می شود 10 مارک با استفاده از Magento بیش از 1 میلیارد دلار درآمد آنلاین ایجاد می کنند.

وجود ندارد’بسیاری از راه حل های تجارت الکترونیکی که می تواند مشتری های بزرگ را تأمین کند. Shopify v Magento یک سؤال متداول برای صاحبان مشاغل است.

انتخاب برنده سخت است. کدام یک برای شما مناسب است به تجارت شما بستگی دارد.

به عنوان مثال ، هر دو ، ادغام حمل و نقل را با تعداد چشمگیر توزیع کنندگان ارائه می دهند.

مانند Shopify ، Magento:

 • برخی از شرکت های بزرگ را در هیئت مدیره داشته باشید. Burger King و Kurt Geiger هر دو از Magento استفاده می کنند’خدمات.
 • انعطاف پذیری بسیار خوبی برای ایجاد فروشگاه الکترونیکی تجارت الکترونیک به شما می دهد.

اگرچه در تجربه ما ، Magento به اندازه Shopify کاربری چندانی ندارد.

چرا?

 • برخلاف Shopify که شامل هاستینگ است ، Magento خود میزبان است. این بدان معناست که شما باید بیشتر وقت خود را برای مدیریت فنی کار فروشگاه خود اختصاص دهید. حفظ سرورها و اطمینان از رعایت امنیت مسئولیت شماست.
 • Shopify انطباق امنیتی PCI را از طریق سرورهای آنها فراهم می کند. اما یک بازرگان در Magento باید اطمینان حاصل کند که خود آنها مقررات را رعایت می کنند.
 • چرخ دنده های خود را برای بازاریابان خریداری کرده و تمرکز خود را در تبلیغ فروشگاه خود آسان می کند. می توانید تغییراتی ایجاد کرده و کمپین هایی را اجرا کنید که به یک توسعه دهنده یا رمزگذار در Magento نیاز داشته باشد.

اگر شما’فروش مجدد به مشاغل دیگر ، شرکت سرمایه گذاری گزینه ای جذاب است. این ارائه خدمات پیچیده پرداخت ، سفارشات فله سریع و قیمت مذاکره.

اگرچه Shopify بازی B2B خود را افزایش داده است. بازرگانان Shopify Plus می توانند با استفاده از قابلیت کانال کانال تجارت الکترونیک ، یک فروشگاه محافظت شده با رمز عبور ایجاد کنند. برخی از مشتریان امکان دسترسی به نسخه متفاوتی از فروشگاه Shopify شما نسبت به سایرین را دارند. برای فروش به مشاغل از طریق Shopify Plus ، شما’احتمالاً مجبور هستید از یک برنامه در Shopify استفاده کنید’بازارچه.

فروش جهانی تجارت الکترونیکی B2B 5 تریلیون دلار بیشتر از B2C کسب می کند. عملکرد عمده فروشی برای صاحبان فروشگاه بیشتر و بیشتر مهم است.

نکات کلیدی در بحث Shopify vs Magento ذکر شده است:

 • Magento دارای پشتی قابل تنظیم تر است
 • Shopify هزینه های تنظیم پایین تر و هزینه های نگهداری مداوم را دارد
 • آی تی’ساخت فروشگاه های چند زبانه و ارزی با Magento آسان تر است
 • Shopify همانطور که هست ، از همه مراقبت های سرور و انطباق PCI مراقبت می کند’یک سرویس کاملاً میزبان.

مهاجرت از Magento به Shopify

Shopify حرکت از Magento به Shopify را بسیار آسان کرده است. آنها بر روی یک مهندس پرتاب اختصاصی قرار می گیرند تا روند شما را طی کند.

با Shopify’برنامه مهاجرت ، توسعه یافته توسط Cart2Cart ، می توانید وارد کنید:

 • محصولات – از جمله قیمت ، نام ، وزن ، تصویر.
 • مشتریان’ جزئیات – آدرس ایمیل ، صورتحساب و حمل و نقل ، تنظیمات برگزیده خبرنامه.
 • سفارشات – وضعیت ، جزئیات مشتری ، تخفیف ، قیمت.
 • کوپن – کارت هدیه ، نام ، کد کوپن.
 • بررسی ها – تاریخ ساخته شده ، نام کاربر ، امتیاز.

مهاجرت برای خرید در حال حاضر

Google Trends نشان می دهد که علاقه به Shopify در مقایسه با رقبایی مانند Magento و BigCommerce در حال افزایش است. ما این مسئله را به دلیل عدم تحرک برخی از صنایع کاهش داده ایم’بزرگترین بازیکنان Shopify از این مزیت استفاده کرده است بهبود محصول خود را با برنامه ها و قابلیت های جدید.

به عنوان مثال ، در آوریل Shopify سرویس جدید فروشگاه ساز موبایل را ارائه داد. این به مشتریان سازمانی کمک می کند تا برنامه های بومی iOS و Android را ایجاد کنند بدون هیچ گونه دانش فنی و بدون هیچ هزینه اضافی.

Shopify Plus Magento Google Trendsبا نگاهی به Google Trends ، می توانید ببینید Shopify Plus یک عبارت جستجو به طور فزاینده ای است که در مقایسه با رقبا Magento و BigCommerce مقایسه می شود.

نبش تجارت: آیا قصد دارید از Magento یا ارائه دهنده دیگری به Shopify مهاجرت کنید؟ برای اطمینان از اینکه اهدا نمی کنید از برنامه کنترل ترافیک استفاده کنید’ترافیک ارگانیک ساخته شده بر روی سکوی قبلی را از دست دهید. این برنامه بازدید کنندگان را به سایت قدیمی شما به فروشگاه جدید Shopify هدایت می کند. مهاجرت برنده شد’بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد. از دست دادن رتبه بندی ارگانیک برای اصطلاحات اصلی محصول می تواند باعث پایین آمدن پول شود.

نتیجه گیری: آیا Shopify Plus برای تجارت شما مناسب است?

اگر شما’در مورد فروشگاه تجارت الکترونیک خود Shopify Plus را دوباره در نظر بگیرید ، سؤالهای زیر را از خود بپرسید:

 • آیا وقت ارزشمندی را صرف فناوری هایی می کنید که بتوانید برای بازاریابی فروشگاه خود صرف کنید?
 • آیا سالانه نزدیک به 500000 دلار فروش می کنید?
 • آیا می خواهید یک صفحه پرداخت شخصی برای فروشگاه شما باشد?
 • آیا قصد دارید فروشگاه خود را به کشورهای مختلف ، ارز و زبان مختلف گسترش دهید?
 • آیا انتظار دارید حجم فروش شما در سال آینده به طرز چشمگیری افزایش یابد?
 • آیا از یک مدیر حساب اختصاصی بهره مند می شوید?
 • آیا از برنامه فعلی خود احساس محدودیت می کنید?
 • آیا شما در اندازه ای هستید که میزان ترافیک و میزان فروش شما به فناوری شما فشار می آورد?

اگر جواب یک یا چند مورد از این بله است ، پس Shopify Plus ارزش توجه دارد. آی تی’رایگان برای صحبت با یک مشاور Shopify و پیدا کردن.

برای خرید در حال حاضر صحبت کنید

Shopify Plus بسیاری از عناصر پر کار را برای اجرای یک سایت بزرگ کنترل می کند.

آی تی’یک فرصت عالی برای کاهش (و روشن شدن) هزینه های فنی اصلی.

با برون سپاری سایت خود’تعمیر و نگهداری برای Shopify ، شما می توانید در هزینه های فنی خود را قفل کنید. تکه های امنیتی ، به روزرسانی ها ، رفع اشکال و هزینه های میزبانی همه در هزینه ماهانه شما قرار دارند.

این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

شما برنده شد’t می توانید مدیریت خرابی ، اوج ترافیک یا روابط با یک شرکت میزبان را مدیریت کنید.

اگر Shopify Plus گزینه خوبی است اگر هستید’دوباره به دنبال مقیاس کردن فروشگاه تجارت الکترونیک خود هستید. هزینه اشتراک شما فقط با رشد فروشگاه شما افزایش می یابد. دسترسی به پشتیبانی یک به یک از نمایندگان Shopify می تواند فروشگاه شما را به سطح بعدی برساند.

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me