8 نکته برای همکاری با یک طراح وب: سایت خود را برای موفقیت تنظیم کنید

نکاتی درباره همکاری با یک تصویر برجسته طراح وباین مقاله به شما کمک می کند لذت بخش ترین و پربارترین تجربه را از کار با یک طراح وب بدست آورید.


در حالی که سازندگان وب سایت راهی سریع ، آسان و ارزان برای ساختن یک سایت هستند ، ما می دانیم که گاهی اوقات شما با کمی بیشتر به چیزی احتیاج دارید… وو ووم این’در جایی که استفاده از یک طراح وب یا آژانس واقعاً ارزش سرمایه گذاری دارد!

ایجاد یک وب سایت به خودی خود می تواند یک تجربه سرگرم کننده و پاداش دهنده باشد ، اما اگر شما نیز وقت گیر و فریبنده باشید’دوباره به یک سایت پیچیده احتیاج دارید. طراحان وب ایده های شما را گرفته و آنها را به یک وب سایت حرفه ای تبدیل می کنند و آنها را برای افراد و مشاغل دارای نیازهای پیشرفته ایده آل می کنند – و بودجه سخاوتمندانه.

48٪ از مردم گفتند که طراحی وب سایت عامل شماره یک هنگام تصمیم گیری در مورد اعتبار یک تجارت است ، بنابراین’قابل درک است که چرا بسیاری از افراد هنگام ساخت وب سایت های خود به دنبال کمک حرفه ای هستند.

اما استفاده از یک طراح وب می تواند مشکلات خاص خود را به همراه داشته باشد – چگونه می توانید مطمئن باشید’آنچه می خواهید دریافت کنید؟ آیا راهی وجود دارد که اطمینان حاصل شود همه چیز به راحتی پیش می رود؟ شما نمی’آیا می خواهید وب سایت شما مانند یک مدل موی بد پایان یابد ، با اینکه لبخند می زنید احساس می کنید ، خیلی دیر شده است ، آن را خسته کرده است’اینطور نیست که اصلاً تصور کردی.

ما’دوباره به اینجا بپیوندید تا این ترس ها به استراحت برسد. در این مقاله نکاتی مفیدی در مورد چگونگی برقراری ارتباط صاف با طراح وب و برقراری ارتباط کاملی با ایده های شما ارائه می شود ، بنابراین هر دو طرف به خانه خوشحال می شوند.

1

پروژه خود را برنامه ریزی کنید

اولین قدم باید این باشد که از قبل برنامه خود را به خوبی برنامه ریزی کنید. در واقع ، ما نمی خواستیم’می گویم ‘طرح’ – شما باید خلاصه ای را با ایده های روشن در مورد آنچه می خواهید جمع کنید. حتی اگر آن’مراحل اولیه ، شما باید در مورد اصول اولیه آنچه برای سایت خود لازم دارید فکر کنید ، مانند:

 • چند صفحه نیاز دارید
 • چه ویژگی هایی را می خواهید
 • اگر به توابع تجارت الکترونیکی احتیاج دارید
 • هرگونه خدمات اضافی که ممکن است شما بخواهید

به این فکر کنید که کدام فونت ، رنگ و سبک را دوست دارید یا دوست ندارید ، و چرا. به مخاطب مورد نظر خود بیاندیشید و اینکه آیا از قبل مارک تجاری دیگری را که می خواهید به سایت جدید خود ارائه دهید ، دارید. آی تی’همچنین ارزش دارد نمونه های مورد علاقه خود را از وب سایت ها در کنار هم قرار دهید تا طراح خود را به چه چیزی دوست دارد نشان دهد.

bigdrop inc طراحی وببرنامه پروژه شما واضح تر و مشخص تر است ، نقل قول اولیه شما از طراح وب شما دقیق تر خواهد بود.

اگر شما و طراح وب خود در مورد اینکه هدف چیست ، واضح هستید ، رشد ایده را با هم آسان تر می کند ، نه این که به چیزی که انجام داده اید پایان دهید.’می خواهم.

در غیر این صورت ، آن را’مانند گرفتن عکس دوربین مدار بسته تار و روشن به آرایشگاه ها و درخواست از آنها برای یک سبک مشابه – آنها برنده شدند’قادر به انجام یک کار خوب خواهید بود ، و هیچ یک از شما خوشحال نمی شوید!

2

شیمی را پیدا کنید

یک راه عالی برای راه اندازی خود برای موفقیت در ابتدای کار ، یافتن یک طراح وب مناسب برای پروژه خود است. شما نمی’می خواهید برخورد ایده های خلاقانه داشته باشید ، یا اینکه از انتخاب خود بعداً در این خط پشیمان شوید.

دان’فقط ارزانترین طراح وب را که می توانید پیدا کنید انتخاب کنید, همانطور که به احتمال زیاد برنده شد’اگر شما در دراز مدت پس انداز کنید’دائماً مجبور به ایجاد تغییراتی هستیم. تحقیقات خود را انجام دهید ، توصیفات خود را مطالعه کنید ، به نمونه هایی از کارهای گذشته نگاه کنید و ببینید که آیا آژانس با الزامات ، سبک و سبک کلی شما مطابقت دارد یا خیر؟!

توصیفات Hibuآژانس های طراحی وب خوب ، مانند Hibu در صفحه اصلی خود ، باید نقدها و توصیفات را در جلوی مرکز قرار دهند.

با آشنایی با طراح وب خود قبل از نزدیک شدن به آنها ، می توانید نسبت به توانایی آنها اطمینان داشته باشید و همچنین نشان دهید که پناهگاه نبوده اید’فقط آنها را تصادفی برداشت.

طراحی وب سایت می تواند یک فرایند طولانی باشد ، بنابراین می خواهید سایت خود را در اختیار یک طراح وب قرار دهید که از کار کردن با آن لذت می برید. مانند انتخاب شریک تجاری فکر کنید – شما کسی را می خواهید که بتوانید به او اعتماد کنید ، و به آن اعتماد کنید ، و کسی را که می توانید بازخورد خود را با او به اشتراک بگذارید ، می خواهید.

3

آن را رسمی کنید

نکته مهم بالا: مطمئن شوید که با طراح وب خود قرارداد امضا کرده اید. این باعث می شود که شما مطمئن شوید’هر دو را در همان صفحه قرار دهید ، و هر دو طرف را از سوء تفاهم ها یا مشكلات بیشتر در خط محافظت می كنید. آن را خاص و در مهلت ها ، انتظارات و پروژه مشخص کنید’اهداف و نتایج.

قرارداد شما برای شما ، پروژه و توافق شما با طراح وب منحصر به فرد خواهد بود ، اما در اینجا تنها مواردی است که شما ممکن است بیان کنید:

 • آیا این یک کار یک طرفه برای طراح وب شما است ، یا برای حفظ سایت در آینده هزینه ای ماهانه به آنها پرداخت می کنید?
 • اهداف پروژه
 • محاسبات بودجه
 • شرایط پرداخت
 • جدول زمانی پروژه
 • سازمان بهداشت جهانی’مسئول چه چیزی است
 • قابل تحویل – دقیقاً آنچه را که شما هستید توضیح دهید’می گیرم
 • مالکیت محتوا
 • توافق نامه لغو

تا آنجا که می توانید دقیق و خاص باشید, و با طراح وب خود همه چیز را مرور کنید – از این طریق ، هیچ کس با تعجب غیر منتظره – و حتی ناخوشایند – روبرو نمی شود.

4

پاک باشید ، آماده باشید

مانند همه همکاریهای عالی, ارتباط مهم است. در مورد ایده های خود ، شغل خود ، مخاطبان و نام تجاری خود روشن باشید. طراحان وب حرفه ای و متخصص در زمینه خود هستند ، اما آنها’به خوانندگان توجه نکنید!

معمولاً ، شما’ابتدا نظرسنجی را پر می کنیم تا به طراح شما یک بررسی کلی از پروژه ارائه دهد ، همه چیز را از نام تجاری شما به مخاطبان مورد نظر خود و فراتر از آن پوشش دهد. شما باید تا آنجا که می توانید به جزئیات بپردازید و زمان کافی را برای پر کردن آن اختصاص دهید.

فرم نقل قول درخواست بزرگآژانس طراحی وب BigDrop Inc یک فرم آنلاین برای پر کردن هنگامی که می خواهید نقل قول را درخواست کنید ، تکمیل می کند.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که شما’اگر نسخه های خود را از قبل تهیه کنید ، سفر بسیار روان تری خواهید داشت. با نوشتن مطالب خود در ابتدا ، این بدان معنی است که طراح وب شما برنده شده است’باید هنگام افزودن ، حذف یا تعویض محتوا ، تغییراتی را ادامه دهید.

5

به طراح وب خود اعتماد کنید

وب سایت شما مانند کودک شماست – شما’زمان ، پول ، تلاش و عشق زیادی را در رشد آن قرار می دهید. آی تی’بسیار رایج است که افراد برای رها کردن کودک وب سایت خود مشکل دارند و به شخص دیگری اجازه می دهند مجبور شود دست به دست هم بدهد.

طراح وب فنیاینتکنیک دارای تخصص هایی در زمینه طراحی وب ، بازاریابی ، UX و موارد دیگر است و وعده نتایج با کیفیت برای مشتریان خود می دهد.

شما نمی’باید کاملاً دست به دست باشد – این’همه چیز در مورد مشارکت در این پروژه است ، بدون اینکه در هر پنج دقیقه قدم بگذارید و سعی در انجام طراح وب خود دارید’شغل برای آنها.

البته ، شما باید بازخورد بدهید و در مورد آنچه دوست دارید و دوست ندارید ، شفاف باشید’دوست دارید ، اما شما باید به طراح وب خود نیز گوش دهید’توصیه ها و آنها را با دقت در نظر بگیرید. دلایل خوبی وجود دارد’این یا آن را پیشنهاد کرده اید ، بنابراین قبل از تصمیم گیری حتماً گوش دهید.

این بدان معنی است که می توانید با نشستن و استراحت دانستن اینکه سایت شما به بهترین دست است و طراح وب شما می تواند کاری را که انجام می دهد انجام دهد’در بهترین حالت پس از همه ، آنها’کارشناسان را دوباره بشناسید ، و درخواست مداوم تغییرات جزئی فقط باعث کاهش سرعت پروژه شما خواهد شد.

6

وزن خود را بکشید

اما شما فقط گفتید بنشینید و استراحت کنید! بله ، خوب ، در حالی که می توانید هنگام طراحی سایت خود ، پای خود را بالا بکشید ، در آنجا’بسیاری از پروژه ها به شما در آخرین مهلت های ملاقات و همچنین به عنوان طراح وب خود متکی هستند..

در اینجا چند مورد از کارهایی که می توانید برای کمک به طراح خود انجام دهید وجود دارد:

 • نسخه را به موقع انجام دهید
 • منابعی مانند تصاویر یا مارک تجاری مورد نیاز پروژه را تأمین کنید
 • اختصاص زمان و تلاش برای بررسی طرح ها
 • بازخورد واضح و سازنده ارائه دهید
 • طرح ها را به موقع خاموش کنید
 • در آزمایش وب سایت شرکت کنید

برخی از افراد درخواست یک پروژه را می کنند و سپس می نشینند و منتظر محصول نهایی هستند. این راهی برای دستیابی به طراح وب شما نیست ، یا در پایان با وب سایتی که دوستش دارید.

تو می توانی’طراح وب خود را انجام دهید’شغل ، اما تو’باز هم بخش مهمی از کار است. شما با در نظر گرفتن یک رویکرد فعال ، مثبت و دست به دست ، شما’شما طراح وب خود را می سازید’زندگی بسیار ساده تر است ، و یک رابطه سازنده را تشویق می کند. اساسا, با هم تو’کارها را انجام می دهم!

7

بازخورد را سوخت دهید

ما’تأیید کرده ام که برداشت نیت – هرچند که به معنای خوب یا غیر عمدی باشد – ممنوع است. اما بازخورد سازنده خوب قدیمی ، قطعاً تشویق می شود. آی تی’بلیط طلایی همکاری است و باید با هر قیمتی از آن استفاده شود!

بسیاری از افراد بازخورد را دشوار می دانند ، زیرا ترس از اینکه بد دریافت نشوند ، اما ارتباط شما با طراح وب شما را بسیار آسان تر می کند. ما’چند نکته را برای ایجاد یک تبادل نظر زیبا ارائه دهید:

 • افکار خود را جمع کنید – آنجا’احتمالاً چندین طرح ، مدل و طرح های مختلف برای شما وجود دارد که بتوانید در طول این فرآیند به آن نگاه کنید ، اما مطمئن شوید که بازخورد شما نیست’پراکنده اگر شما’با ارسال تغییرات جدید ، ایمیل را پس از دیگری ارسال می کنید ، طراح وب شما دچار مشکل خواهد شد و قادر به ایجاد تصویری روشن از آنچه در واقع می خواهید نیست. در هر مرحله بنشینید و افکار خود را در یک جلسه بازخورد جمع کنید.
 • آن را سازنده نگه دارید – به این فکر کنید که چرا نمیخوای’آن رنگ یا آن قلم را دوست دارید؛ دان’فقط می گویم از آن متنفر هستی شما نمی’می خواهید طراح وب خود را برکنار کنید’کار کنید ، بنابراین همیشه به دلایل انتخاب خود فکر کنید و به حرفهای آنها نیز گوش کنید.
 • آنچه دوست دارید بگویید – بازخورد مثبت به همان اندازه بازخورد سازنده مفید است! آی تی’وقتی آنها می گویند به طراح وب خود می گویند’در مسیر درست قرار بگیرید و به آنها کمک کنید تصمیم گیری های بیشتری را در راستای برند شما انجام دهند.
 • آن را بین شما نگه دارید – این یک چیز بزرگ است به اشتراک گذاشتن الگوی یا طرح با دوستان و خانواده می تواند به سرعت تشدید شود ، تا زمانی که شما’دوباره با یک تن بازخورد از طیف گسترده ای از مردم باز مانده است. سعی کنید از این امر جلوگیری کنید. درعوض ، طرح های خود را با تعداد معدودی قابل اعتماد و مشروط به اشتراک بگذارید که زمینه کامل آنچه شما را درک می کنند را به اشتراک بگذارید’آنها را نشان می دهد به این ترتیب شما به جای انتخاب تصادفی ، پیشنهادات سازنده و متعادل می گیرید. هیچ چیز باعث ایجاد رابطه سریعتر از ایجاد تغییرات براساس خاله نورا ، با طراح وب شما نمی شود’عدم تمایل به رنگ آبی.

بازخورد شفاف ، متعادل و فكر كننده وقتی كه هستید’از شما خواسته می شود برای موفقیت پروژه خود شگفتی هایی را انجام دهید ، و همچنین یک رابطه کاری مثبت با طراح وب خود ایجاد کنید.

8

ایجاد یک رابطه

ما’ذکر کردم “r” چند بار کلمه ، و آن’زیرا در قلب وب سایت شما قرار دارد’موفقیت. در حالت ایده آل ، شما می خواهید با طراح وب خود رابطه طولانی مدت برقرار کنید, همانطور که آنها’در بهترین موقعیت برای مراقبت از سایت خود باشید.

طراحی وب hibuوب سایت شما نیست’فقط امروز – با ایجاد یک رابطه خوب با یک طراح وب مانند Hibu ، شما’وب سایت خود را دوباره تصحیح کنید.

آی تی’اگر طراح وب شما به روز رسانی وب سایت شما یا اگر آن را ادامه دهد ، معمولاً در قرارداد شما ایجاد می شود’پس از ساخته شدن سایت ، کاملاً در دستان شما خواهد بود. در هر صورت ،’ایده خوبی است برای تماس با ما در صورت نیاز به سایت جدید و یا توجه فوری به سایت خود.

آیا این’پروژه های جدید در آینده یا فقط به روز کردن وب سایت شما ، این کار را نمی کند’صدمه دیده است که به جای یک کرایه یک بار ، از طراح وب خود به عنوان یک شریک طولانی مدت فکر کنید. بدون آنها ، سایت شما می تواند تاریخ گذاری شود یا حتی رتبه خود را از دست بدهد.

به ایده درمان با طراح وب خود مانند شریک تجاری بازگردید – شما نمی خواهید’لازم است هر روز آنها را برای شایعات زنگ بزنید ، اما در تماس باشید و یک رابطه حرفه ای را پرورش دهید.

نکاتی برای کار با یک طراح وب: خلاصه

در این مقاله زمینه های اصلی مشاوره برای اطمینان از ایجاد ارتباط صاف و مثبت با طراح وب شما و همچنین به اشتراک گذاشتن نکاتی در مورد چگونگی اطمینان از محصول نهایی ، موردی است که شما توضیح داده اید.’خوشحال خواهم شد.

در حال حاضر ، شما می دانید که همه کلیدهای مهم و دان را نمی دانید’کار برای همکاری با یک طراح وب ، از جمله:

 • در مارک ، نظرات و اهداف خود واضح باشید
 • برای محافظت از شما و طراح وب خود یک قرارداد امضا کنید
 • به طراح وب خود اعتماد کنید
 • در جایی که می توانید قدم بگذارید اما آنها را به یاد داشته باشید’دوباره کارشناسان
 • دان’از دادن یا دریافت بازخورد ترسید

در صورت نیاز به یک سایت پیچیده ، استخدام یک طراح وب یک انتخاب هوشمندانه است و بودجه لازم برای تعهد به یک سرویس با کیفیت بالا را دارید. این کار نمی کند’باید ترسناک باشید – با رعایت نکات ما ، شما و طراح وب خود خوشحال به خانه خواهید رفت!

نکاتی برای کار با یک طراح وب: سؤالات متداول

استخدام یک طراح وب سریعتر از استفاده از یک وب سایت سازنده است?

این بستگی به این دارد که شما برای ساخت سایت خود چقدر طول بکشد ، اما به طور کلی ، خیر. به عنوان مثال با یک سازنده وب سایت مانند Wix می توانید یک سایت بعد از ظهر داشته باشید. طراحان وب وقت و تلاش زیادی را برای ساختن سایت شما می کنند ، بنابراین معمولاً بسته به پروژه شما و اینکه چقدر شلوغ هستند ، به طور متوسط ​​حدود 30 روز طول می کشد..

آیا برای کار با یک طراح وب به مهارت فنی نیاز دارم?

نه! شما برنده شد’سایت خود را می سازید ، بنابراین شما نمی خواهید’اگر نخواهید نگران باشید’مهارت های فنی داشته باشید با این وجود ، شما باید ایده کاملی درباره آنچه می خواهید داشته باشید ، و آماده بودجه ، برنامه ریزی و پاسخ دادن به سؤالات زیادی باشید تا از استخدام یک طراح وب بیشترین بهره را ببرید.

آیا طراحان وب فقط سایت شما را زیبا جلوه می دهند?

نه ، آنها خیلی بیشتر از این کار می کنند! آنها به ساختمان یا طراحی مجدد سایت شما نزدیک می شوند تا آن را برای تجربه کاربر ، کارایی و زیبایی شناسی بهینه سازند و برخی حتی سایت شما را اداره کنند’SEO نیز هست!

یک طراح وب چقدر هزینه دارد?

این واقعاً به پروژه شما بستگی دارد! برای کار واقعی قرار داده شده در وب سایت خود (یا طراحی مجدد) یک هزینه پیش فرض که یک بار پرداخت می کنید ، دریافت خواهید کرد. سپس ، اگر طراح وب سایت شما را به روز می کند ، در آنجا’همچنین یک هزینه ماهانه در حال انجام برای انجام وظیفه خواهد بود. می توانید جزئیات بیشتری در مورد چگونگی هزینه وب سایت شما در راهنمای قطعی ما پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me