بهترین الگوهای ایجاد کننده وب سایت برای هر سایت

بهترین قالب های سازنده وب سایت


ما’شما لیستی از جالب ترین قالب های رایگان را در آنجا گردآوری کرده اید ، بنابراین می توانید بهترین ها را انتخاب کنید!

تلاش برای انتخاب یک الگوی سازنده وب سایت از بین هزاران گزینه موجود مانند این است که به یک بوفه منتقل شوید ، بنابراین به شما گفته می شود فقط می توانید یک مورد را برای غذا انتخاب کنید. به جز هیچ یک از بوفه ها می توان به حجم وسیعی از گزینه هایی که اکثر سازندگان وب سایت انجام می دهند – مبلغ Wix را بیش از 500 پیشنهاد می دهد.

آی تی’تشخیص اینکه کدام الگوی برای اهداف خاص شما بهتر است. اگر شما’شما یک خلاق هستید ، شما’الگویی می خواهم که بر زیبایی تصویری تأکید کند. اگر شما’شما به دنبال فروش آنلاین هستید’می خواهم یک طرح با یک فروشگاه دیجیتالی آسان به حرکت در بیاورید. اگر شما’شما یک تجارت محلی هستید ، شما’می خواهم یک تجربه کاربری ایجاد کنید که مشتریان بالقوه را به بازدید حضوری ترغیب کند… لیست ادامه دارد و شما نمی دانید’می خواهید به آرامی انتخاب کنید ، زیرا تقریباً 40٪ از کاربران اگر فکر می کنند یک وب سایت را متوقف کنند ، متوقف می شوند’چیدمان طرح دار است.

تیم ما در وب سایت سازنده خبره بهترین الگوهای سازنده وب سایت را به طور گسترده آزمایش کرده و تحقیق کرده است و سایتهایی را ایجاد می کند که به همه علایق مختلف ما پاسخ می دهد. بنابراین اکنون ، شما نمی دانید’ما باید قسمت سخت عرق کنیم – ما’شما یک رتبه بندی نهایی از بهترین قالب های رایگان سازنده وب سایت ، که توسط صنعت سازماندهی شده اند ، گردآوری کرده ایم.

بهترین برای: هنرمندان ویژوال

1. Utica توسط Squarespace

بهترین قالب های سازنده وب سایت 1

موضوع Utica از Squarespace برای افرادی که به دنبال نشان دادن عکاسی ، آثار هنری و موارد مشابه هستند ایده آل است. چارچوب ساده سیاه و سفید و فونت های تمیز آن اجازه می دهد تا کار شما در مرکز اجرا قرار بگیرد و شما می توانید تصاویر منحصر به فرد را انتخاب کنید تا به عنوان پیوند به بقیه یک پروژه استفاده شود. این یعنی امتیازهایی برای سازماندهی و سبک!

یوتیکا’طرح تمیز نیز خود را به خوبی وام می بخشد “تیم ما” صفحه ، که ارزشمند است – 52٪ از بازدید کنندگان اولین چیزی را که می خواهند در یک شرکت ببینند ، اعلام کردند’وب سایت آنها است “درباره ما” صفحه موضوع بر عکسهای بزرگ با بایوس شخصی زیر آن تأکید دارد ، بنابراین هر یک از اعضای تیم می توانند یک تماس شخصی اضافه کنند.

2. مسیحی آدامز توسط Site123

بهترین قالب های سازنده وب سایت 2

سایت123’الگوی مسیحی آدامز از هر خلاقیتی الهام خواهد گرفت. این امکان را به شما می دهد تا یک تصویر پس زمینه را برای صفحه فرود خود تنظیم کنید ، به این معنی که می توانید بازدید کنندگان را با کار خود درست از محل دریافت تحت تأثیر قرار دهید. سپس ، هنگامی که آنها به ناچار پیمایش را ادامه می دهند ، آنها’پیش نمایش نمونه کارها خود را به عنوان تصاویر کوچک مشاهده می کنید که با یک کلیک بزرگ می شوند. تمام این مشارکت می تواند بدون گشت و گذار از صفحه فرود اتفاق بیفتد ، بنابراین احتمالاً کارهای شما توسط بیشترین بازدیدکننده مشاهده می شود.

3. کوین ماتسویا توسط Squarespace

بهترین قالب های سازنده وب سایت 3

الگوی کوین ماتسویا از Squarespace در ارائه جسورانه تصاویر خود بی نظیر است. صفحه فرود دارای آرایش چشمگیر از عکسها در اندازه های مختلف است – یک اختلال در بینایی که نگاه کلی به این ترتیب کلیه را هیجان انگیز تر می کند. از آنجا که ارسال ها با تصاویر تولید می شوند 650٪ تعامل بالاتر از پست های تمام متن ، این الگوی مناسب برای جلب توجه به کارهایی است که شما می کنید’دوباره بهش افتخار میکنم.

بهترین راه حل برای: مشاغل محلی و غیرانتفاعی جامعه

4. به دست آوردن – نرم توسط Weebly

بهترین قالب های سازنده وب سایت 4

وقتی تو’دوباره به دنبال سایتی با ویب حرفه ای می گردید’هنوز هم مهم است که افراد را با تصاویر درگیر کنید. قالب Acquire – Slick از Weebly به شما امکان کنترل تعداد و قرارگیری آن تصاویر در سایت شما را می دهد. آی تی’فوق العاده است برای جذب افراد به شخصه ، چه شما’دوباره موارد منو خوشمزه یا فعالیت های جمع آوری پول جمع آوری شده را نمایش می دهید.

5. باربوسا توسط Squarespace

بهترین قالب های سازنده وب سایت 5

فضای مربع’الگوی باربوسا توجه خاصی را با سبک ساده انجام می دهد – ایده آل برای سازمان های محلی کوچکتر. از آنجا که کاربران در صفحه فرود می روند ، می توانید از آنها استفاده کنید “بیشتر بدانید” دکمه هایی برای پیوند با سایر قسمت های سایت شما – در اصل به دیگران پیش نمایش بقیه مطالب شما را می دهد.

همچنین می توانید به صفحات رسانه های اجتماعی در سایت پیوند دهید’منوی ناوبری ، به این معنی که شرکت شما را چک می کند’اکانت اینستاگرام به آسانی با مراجعه به یک صفحه داخلی آسان است.

6. خطوط را توسط Weebly تمیز کنید

بهترین قالب های سازنده وب سایت 6

قالب Clean Lines از Weebly بدون اینکه زیاد شود ، سایت شما را با شخصیتی ایده آل و شخصیتی آلوده می کند. این تعادل به سازمان شما امکان می دهد بی نظیر باشد و حرفه ای – مطمئنا یک دسته کوچک موسیقی جاز برنده. نوار پیمایشی پیش فرض محور مستقیماً در زیر سرصفحه سایت ، نقاطی را برای منظم بودن و سهولت استفاده در می آورد.

“اخبار” بخش این الگو ، که در اصل مانند یک وبلاگ کار می کند ، دارای یک نوار کناری داخلی با یک است “پروفایل نویسنده” و “بایگانی” بخش. خوانندگان کنجکاو تمام اطلاعات لازم را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما خواهند داشت!

بهترین ها برای: نوازندگان

7. کیتویی توسط Squarespace

بهترین قالب های ایجاد کننده وب سایت 7

مهمترین قسمت هر وب سایت هنری ، خود هنر است. فضای مربع’الگوی کیتویی برای بالا آمدن سر و صدا و صحبت در مورد موسیقی مناسب است. شما می توانید آخرین صفحه خود را با افتخار در صفحه فرود نمایش دهید ، بنابراین’اولین چیزی است که بازدید کنندگان می بینند.

فضای مربع’تأکید تصویری امضا نیز کاملاً در حال جابجایی با کیتویی است. متن حداقل در این الگو به شما امکان می دهد تا کار شما برای خودش صحبت کند.

8. کیت را توسط Wix فشار دهید

بهترین الگوی سازندگان وب سایت 8

ویکس’قالب مطبوعاتی مطبوعات تقریباً در مورد هر عملکردی که می خواهید در یک وب سایت تبلیغاتی بخرید ارائه می دهد. طرح سازمان یافته ، دیسکوگرافی ، بیوگرافی ، تاریخ های تور و فیلم های عملکردی شما را به سبک نشان می دهد.

کیت مطبوعات’تأکید شیک بر روی تصاویر بطور خاص برای نوازندگان ایده آل است ، زیرا آثار هنری آلبوم شما در صورت تمایل می توانند واقعاً در اینجا بدرخشند. آنجا’همچنین گزینه ای برای نوشتن یک بیوگرافی کوتاه و صاف به نظر می رسد با یک دکمه که به CV مربوط به طولانی تر شما پیوند می زند – تا هواداران فداکار شما بتوانند ادامه دهند!

9. DJ Beat توسط Site123

بهترین قالب های سازنده وب سایت 9

DJ Beat Site123 است’جالبترین قالب موسیقی. گزینه های فونت تازه و مکان های ساده تصویر در کنار هم قرار گرفته اند تا ساده ای را ایجاد کنند و تجربه کاربر جذاب.

“گیگ بعدی” این صفحه منحصر به فرد است زیرا این رویداد را منحصر به فرد می کند ، به جای اینکه به طور آشکار تمام نمایش های آینده شما را فهرست کند. بازدید کنندگان از این شانس برای خواندن توضیحات متناسب برای هر اجرا و شما قدردانی می کنند’شما قادر خواهید بود تا توجه بعدی را در ظاهر بعدی خود قرار دهید.

بهترین برای: Wordsmiths

10. بدفورد توسط Squarespace

بهترین قالب های سازنده وب سایت 10

ما’قبلاً ارتباط غیرقابل انکار بین تصاویر و درگیری را پوشانده بود. اگر کلمات وسیله انتخاب شما هستند ، ممکن است فکر کنید این مسئله شما را در یک نقطه سخت قرار می دهد – اما الگوهای بسیار زیادی وجود دارند که به طرز ماهرانه ای از تصاویر استفاده می کنند. برجسته کردن نوشتن خود را ، به جای غلبه بر آن. قالب Bedford از Squarespace یکی از آنهاست.

بدفورد در بالای هر صفحه یک منطقه بنر اختیاری را نشان می دهد ، که در آن می توانید تصویری از انتخاب خود بارگذاری کنید تا به هر محتوا در زیر آن توجه کنید. شما می توانید این منطقه بنر را برای ارائه به اهداف مختلف تطبیق دهید – برای مثال ، یک منطقه بنر در بالای قسمت “وبلاگ” این صفحه می تواند یک نمایش پرده ای از پست های برجسته وبلاگ باشد.

11. وبلاگ شخصی توسط Wix

بهترین قالب های سازنده وب سایت 11

دان’اجازه دهید نام “وبلاگ شخصی” شما را فریب دهید – این الگوی Wix بسیار خاص است. قسمت مورد علاقه ما گزینه تنظیم فید پستهای وبلاگ مجاور شماست “درمورد من” بخش ، به طوری که کاربران می توانند بلافاصله چهره ای را برای همه مطالب فوق العاده خود ارائه دهند’دوباره می بینم بالاتر از آن ، می توانید یک پست برجسته را در بالای صفحه نمایش دهید تا خوانندگان را جلب کنید’ به جدیدترین شاهکار خود توجه کنید.

12. مسافر توسط Site123

بهترین قالب های سازنده وب سایت 12

هر نویسنده می داند که ساماندهی داستان های مختلف در یک مکان مرتب و مرتب چقدر دشوار است. سایت123’s الگوی مسافرتی این مشکل را به زیبایی حل می کند. جعبه های خواندن آسان – هرکدام دارای یک تصویر برجسته – عنوان ، خلاصه و تاریخ ارسال هر ورودی وبلاگ را نشان می دهد. در پایین هر جعبه یک است “بیشتر بخوانید” پیوند به ورودی کامل.

یک بار شما’خوانندگان را با تعمقات شما خیره کرده است’خوب است بدانید که مسافر همچنین دارای زیبایی بسیار براق است “اشتراک در” بخش ، که در آن کاربران می توانند ایمیل خود را وارد کرده و با کلیک بر روی یک دکمه ، به روزرسانی ها را از شما دریافت کنند.

بهترین ها برای: رویدادها

13. Carmine by Squarespace

بهترین قالب های سازنده وب سایت 13

فضای مربع’قالب Carmine با یک متن بزرگ ، یک پس زمینه جامد را ایجاد می کند ، و آن را برای تبلیغات یک رویداد آینده ایده آل می کند. اطلاعات مهمی مانند تاریخ و مکان به دست آمده’بر روی هرکسی گم شده و تصاویر که هنگام حرکت ظاهر می شوند ، طرح را از خسته شدن جلوگیری می کنند.

پیوندها و پیمایش مستقیم به این معنی است که افراد می توانند با سهولت در رویداد شما ثبت نام کنند و مینیمالیسم این موضوع احساس هنری و تازه ای پیدا می کند – ایده آل برای یک نمایشگاه خلاق یا نمایش روشنفکرانه.

14. ملاقات فنی توسط Site123

بهترین قالب های سازنده وب سایت 14

سایت123’الگوی ملاقات فناوری Tech برای برقراری ارتباط با کلیه اطلاعاتی که شرکت کنندگان بالقوه باید درباره رویداد شما بدانند ، فوق العاده است. در زیر عنوان بزرگ صفحه فضایی برای قرار دادن تاریخ ، زمان و مکان رویداد وجود دارد تا بازدید کنندگان بلافاصله پس از یافتن صفحه فرود شما از ملزومات آن مطلع شوند..

با استفاده از Tech Meetup ، می توانید صفحه ای را نیز به نام خود درج کنید “چه زمانی & جایی که?” با نقشه برای رویداد خود’محل سکونت شما حتی می توانید به صورت ساده اضافه کنید “وارسی” جعبه برای کاربران برای خرید بلیط از طریق.

15. کنفرانس تجاری توسط Wix

بهترین قالب های سازنده وب سایت 15

الگوی کنفرانس تجارت از Wix برای برگزاری یک رویداد حرفه ای بسیار عالی است. با ساده نگه داشتن صفحه فرود ، می توانید یک عملکرد مهم را در بالای صفحه برجسته کنید – این عملکردی است که در آن وجود دارد “خرید بلیط” دکمه در نسخه ی نمایشی خدمت می کند.

از ویژگی های مورد علاقه ما کنفرانس تجاری گزینه ای برای گالری تصاویر از هدست های بلندگو است که هر وقت موس خود را شنا می کنید ، یک زندگی نامه را نشان می دهد. لمس های تعاملی مانند این باعث می شود که به جستجوی اطلاعات بیشتر سرگرم کننده باشید!

بهترین قالب های وب سازنده: خلاصه

جایی در بین هزاران قالب سازنده وب سایت که به اینترنت وصل شده اند ، طرح کاملی برای سایت شما است. ما’برای ایجاد این لیست از پانزده مورد علاقه ما ، به عنوان بسیاری از الگوهای مختلف الگوبرداری کرده اید ، بنابراین شما مکان انتخابی تری برای شروع جستجو دارید. برای یادآوری ، اینها الگوهای سازنده وب سایت مورد علاقه ما هستند:

 1. هنرمندان تجسمی: ​​یوتیکا ، کریستین آدامز ، کوین ماتسویا
 2. مشاغل محلی و غیرانتفاعی جامعه: Acquire – Slick، Barbosa، Lines Clean
 3. نوازندگان: کیتویی ، مطبوعات ، دی جی بیت
 4. کلمات کلیدی: بدفورد ، وبلاگ شخصی ، مسافر
 5. رویدادها: کارمین ، ملاقات فنی ، کنفرانس تجاری

مهمتر از همه و مهمترین ، بهترین قالب های ایجاد کننده وب سایت مطالبی را که شما به سایت خود می آورید برجسته می کنند – زیرا شما سایت! یک نکته سریع: Squarespace در تحقیقات ما برای بهترین طراحی در صدر قرار گرفت ، بنابراین اگر باز هم پناه دارید’مسابقه عالی خود را پیدا کردید ، آن را’مکان خوبی برای شروع است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map