بهترین قالب های وب سایت املاک و مستغلات | طراحی مناسب را برای آژانس خود پیدا کنید

“استفاده از الگوی وب سایت املاک و مستغلات راهی عالی برای صرفه جویی در وقت و هزینه است. از آن به عنوان میانبر به وب سایت فکر کنید که به شما کمک می کند تا یک برداشت اول قوی ایجاد کنید ، برند خود را بسازید و بر مشتریان بالقوه جدید پیروز شوید.”


اما انتخاب الگوی مناسب وب سایت املاک و مستغلات ممکن است کمی دشوارتر از آنچه فکر می کنید باشد.

شما’گزینه های زیادی برای انتخاب کردن از آن وجود دارد می تواند کمی دانستن از کجا شروع کند کمی خسته کننده است…

بازی

دیدن؟ و آن’فقط یک مزه دار!

اکنون ، ما می توانیم بارهای زیادی از تصاویر صفحه الگو را زیر پا بگذاریم ، اما چه فایده ای دارد که مگر اینکه تصوری از آنچه می خواهید داشته باشید؟ درعوض ، ما می خواهیم به شما توانمند کنیم تا بهترین تصمیم ممکن را برای تجارت املاک و مستغلات خود بگیرید.

این’چرا ما’این راهنما را تهیه کرده ام!

در زیر ، ما’بهترین الگوهای وب سایت املاک و مستغلات موجود در بازار را به شما نشان می دهم. ما’همچنین می توانید ویژگی های کلیدی را که الگوی شما برای کمک به رشد کسب و کار شما در زمان صرفه جویی در وقت ، تلاش و هزینه استفاده می کند ، اجرا کنید.

بر اساس تحقیقات ما ، شما’بهترین الگوهای وب سایت املاک و مستغلات را از:

 • فضای مربع
 • ویکس
 • Weebly
 • پلاستر

قبل از شروع کار ، به خلاصه ای از بهترین سازندگان وب سایت نگاهی بیندازید:

در پایان این راهنما ، شما’من می خواهم چیزهای کلیدی را جستجو در یک الگوی املاک و مستغلات. شما’همچنین برخی از الهام بخش ترین الگوهای املاک و مستغلات اطراف را دیده ام. این به شما کمک می کند تا تصمیم گیری بهتری برای تجارت خود بگیرید.

نمای کلی

برای مطالعه بخش های خاص بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 1. موارد کلیدی بهترین الگوهای املاک و مستغلات
 2. بهترین الگوهای وب سایت املاک و مستغلات
  • فضای مربع
  • ویکس
  • Weebly
  • پلاستر
 3. نتیجه گیری: بهترین الگوی وب سایت املاک و مستغلات برای شما

چیزهای کلیدی بهترین نمونه وب سایت املاک و مستغلات

“شاید از قبل بدانید که چگونه می خواهید وب سایت املاک و مستغلات شما به نظر برسد – اما سایت شما بیشتر از یک بروشور است! آی تی’ابزاری برای رشد تجارت شما است. این امر باعث می شود که الگوی املاک و مستغلات شما دارای ویژگی های کلیدی خاصی باشد.”

به جای صرف هزاران دلار برای استخدام یک توسعه دهنده وب ، چرا از عملکرد خارج از جعبه ارائه شده توسط یک الگوی وب سایت املاک و مستغلات استفاده نکنید?

الگوهای پیشنهادی ما در زیر چشم نواز و حرفه ای طراحی شده است. آنها همچنین به تمام زنگ ها و سوت های مورد نیاز برای شروع کار خود به سطح بعدی مجهز شده اند!

بهترین قالب های وب سایت املاک و مستغلات:

 1. دوستانه همراه باشید
 2. نمایش لیست های شما (گذشته + حال)
 3. اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید
 4. به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند
 5. به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند

1. دوستانه با موبایل باشید

“آی تی’مهم این است که الگوی وب سایت املاک و مستغلات شما با قابلیت پاسخگویی به موبایل یا حداقل دوستانه با تلفن همراه باشد. اگر وب سایت املاک و مستغلات شما در هر دستگاه عالی به نظر می رسد ، پس شما’احتمال اینکه فروش را از دست ندهید کمتر است.”

اکنون بیش از 70٪ آمریکایی ها ترجیح می دهند اینترنت را در تلفن هوشمند یا تبلت خود مرور کنند ، بنابراین’هیچ وقت برای وب سایت املاک و مستغلات مهم به نظر نمی رسد که در دستگاه های مختلف عالی به نظر برسد.

در حالت ایده آل ، شما’یک الگوی وب سایت املاک و مستغلات را انتخاب می کنید که دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل باشد ، وب سایت شما را قادر می سازد برای تغییر اندازه و بهینه سازی خود برای صفحه نمایش خود’مشاهده شده در.

اگر الگوی شما نیست’پاسخگو ، پس باید حداقل دوستانه با موبایل باشد. با این کار می توانید وب سایت خود را برای صفحه های کوچکتر در سازنده خود تنظیم کنید’ویرایشگر.

اطمینان از اینکه الگوی وب سایت املاک و مستغلات شما برای هر دستگاه عالی به نظر می رسد ، امکان مرور هر زمان و هر مکان را آسان می کند. این می تواند به پیروزی در مسیرهای جدید بالقوه کمک کند و به سوالات بیشتری منجر شود.

2. نمایش ویژگی های خود (گذشته + حال)

“اگر می خواهید توجه خریداران را جلب کنید ، انتخاب الگوی وب سایت املاک و مستغلات که لیست های شما را نشان می دهد ضروری است. نمایش لیست های گذشته همچنین نشان می دهد که می توانید خصوصیات خود را ببندید ، اعتماد ایجاد کنید.”

آی تی’مهم این است که الگوی املاک و مستغلات شما لیست های شما را نشان می دهد و چشم را به خود جلب می کند. این امر باعث می شود افراد به سرعت بتوانند ملک مورد نظر خود را پیدا کنند.

شما’همچنین می خواهید لیست های قبلی خود را نشان دهید. اگر شما’تی ، مشتریان بالقوه چگونه می دانند شما’هر معاملات یا نوع املاکی را که می توانید ببندید بسته اید?

الگوهای پیشنهادی ما در زیر لیست های شما را در جلوی و مرکز قرار داده اند و اعتماد به نفس خود را ایجاد می کنند تا خریداران اهدا نکنند’به هر جای دیگری نگاه کنید.

الگوی وب سایت املاک و مستغلات را انتخاب کنید که لیست های فعلی + قبلی خود را به بهترین وجه ممکن نشان می دهد. این امر توجه خریداران بالقوه را به خود جلب می کند و می تواند به اعتماد سازی کمک کند.

3. اعتماد به نفس برند + مشتری خود را بسازید

“نام تجاری املاک و مستغلات شما بیش از فروش ملک است. آی تی’تحت تأثیر اولین تصور شما ، دانشهایی که به شما نشان می دهد و اینکه آیا مشتریان بالقوه به پیشنهاد شما خرید می کنند ، تأثیر دارد. انتخاب الگوی مناسب برای املاک و مستغلات می تواند زمان واقعی برای کمک به شما در رشد برند شما باشد.”

در ابتدایی ترین ، الگوی وب سایت املاک و مستغلات شما باید قادر به نشان دادن نشان تجاری ، رنگ نام تجاری شما باشد و فضایی برای بسیاری از تصاویر ملک زیبا داشته باشد. این بلافاصله مشخص می کند که شما به خریداران بالقوه منجر می شوید – خریداران + فروشندگان.

شما’همچنین الگویی را می خواهم که به شما امکان می دهد خود را با جهان معرفی کنید. داشتن یک ‘درباره ما’ صفحه موجود در الگوی شما باعث می شود تا در هنگام افزودن یکی از وقت خود صرفه جویی کنید و در واقع می تواند به سرعت در ایجاد اعتماد کمک کند.

چشمان خود را برای قالب ها با وبلاگ نیز باز نگه دارید. شما نمی’اگر می توانید الگویی را انتخاب کنید که قبلاً شامل یک نمونه باشد ، می خواهید صرف پیکربندی + تنظیم یک وبلاگ شوید!

نوشتن وبلاگ یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن تخصص و بهبود وب سایت شما است’سئو اگر مرتباً در مورد موضوعی وبلاگ می کنید ، در واقع می تواند به افزایش رتبه Google شما کمک کند ، و تجارت خود را در مقابل افراد بیشتری قرار دهید.

الگوهای املاک و مستغلات زیر می توانند به رشد برند شما و ایجاد اعتماد مشتری کمک کنند. آنها مجهز به وبلاگ ها و سایر صفحات غنی از محتوا هستند و باعث صرفه جویی در وقت + تلاش برای اضافه کردن آنها در خودتان می شوند.

4. به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند

“در دنیای دیجیتال ما ، اگر خریداران و فروشندگان می توانند’با آنها از طریق وب سایت خود تماس بگیرید ، آنها’من به جای دیگری می روم یک الگوی املاک و مستغلات را با یک فرم تماس انتخاب کنید تا منجر شود تا بتوانید با سهولت در ارتباط باشید.”

شما’ده ها تن از رقبا را در تلاش برای به دست آوردن سهم بازار مشابه کردم ، بنابراین باید چیزها را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید. در غیر این صورت چشم اندازها به جای دیگر خواهند رسید.

این بدان معناست که الگوی املاک و مستغلات شما باید به افراد اجازه دهد از طریق وب سایت شما با شما تماس بگیرند.

این امر نه تنها فرآیند استعلام را ساده تر می کند ، بلکه توانایی تولید خانه های منزل را نیز از روز اول به شما می دهد.

انتخاب یک الگوی با فرم تماس با ما در حال حاضر یک راه عالی برای صرفه جویی در وقت است که می توانید برای چیزهای مهم تری صرف کنید – مانند بسته شدن معاملات!

الگوهای املاک و مستغلات پیشنهادی ما همه دارای یک صفحه تماس یا فرم هستند و امکان ارتباط با هم خریداران + فروشنده را آسان می کنند. پاداش اضافه شده آن است’وقت ارزشمندی را که می گذارید ، آزاد خواهید کرد’d در غیر اینصورت هزینه اضافه کردن یکی به وب سایت خود را.

5- به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کنید

“اگر نحوه کار را توضیح دهید ، مشتری های شما وارد شما می شوند. سعی کنید یک الگوی املاک و مستغلات را انتخاب کنید که فضای لازم برای این محتوای مهم را داشته باشد.”

مانند هر شغل مبتنی بر فروش ، اعتماد به نفس مشتری ضروری است اگر می خواهید موفقیتی داشته باشید (که تصور می کنم اگر انجام دهید اگر انجام دهید’دوباره در حال خواندن این راهنما هستید!).

یکی از بهترین راههای خرید چشم انداز برای شما شفاف سازی روند کار آنهاست’دوباره می گذرد.

وب سایت املاک و مستغلات شما باید به عنوان یک نسخه دیجیتالی از ارائه هایی که به صاحبان خانه و صاحبان خانه در دفتر دنیای واقعی خود ارائه می دهید عمل کند. به عنوان یک عامل اعتماد آنلاین فکر کنید.

آنجا’دلیلی ندارد که چرا این متن نیز باید متن باشد. شاید با فیلم یا یک سری تصاویر بهتر ارتباط برقرار کند؟ هرچه تصمیم بگیرید ، اطمینان حاصل کنید که می توانید این محتوای اصلی را در الگوی املاک و مستغلات خود انتخاب کنید.

از وب سایت خود استفاده کنید تا آگاه شوید که چگونه کار می کنید. این امر برای شفافیت بسیار عالی است و به مدیریت انتظارات نیز کمک می کند. الگوهای املاک و مستغلات زیر می توانند با توضیح روندهای خود در مورد آینده ، به شما اعتماد کنند.

بهترین نمونه وب سایت املاک و مستغلات

“آنها بیشترین چشم انداز شرکت املاک و مستغلات خود را بصورت آنلاین پیدا می کنند’از راه بروید شما به یک الگوی وب سایت املاک و مستغلات نیاز دارید که یک تصور قوی را ایجاد کند و شما را به عنوان یک مشتری با نام تجاری مستقر کند’ میتوان اعتماد کرد.”

الگوی املاک و مستغلات که شما انتخاب می کنید تأثیر گسترده ای در موفقیت دیجیتالی شما خواهد داشت – بنابراین انتخاب یک عرف نیست’تصمیمی را که باید ملایم بگیرید.

برای اینکه زندگی در حد امکان برای شما آسانتر باشد ، در زیر خود قرار دارد’انتخاب ما از بهترین الگوهای وب سایت املاک و مستغلات در اطراف را پیدا خواهید کرد.

هر الگوی زیر از یکی از پیشنهاد دهندگان وب سایت املاک و مستغلات ما است. آنها از ویژگی های اساسی ذکر شده در بالا برخوردار هستند و به راحتی قابل ویرایش هستند. آنها’بهترین راه برای ایجاد اولین تصور چشم نواز است.

1) مربع (1+ میلیون وب سایت)

“اگر بعد از یک احساس عالی و حرفه ای ، سازنده وب سایت برای وب سایت املاک و مستغلات خود انتخاب مناسبی برای سازنده وب سایت هستید.”

Squarespace بیش از 80 قالب را برای انتخاب شما فراهم می کند ، اما تنها یک زن و شوهر از قالب های املاک و مستغلات اختصاصی.

دان’اجازه دهید این امر شما را از بین ببرد ، هرچند می توانید همه مربع ها را به صورت دلخواه تنظیم کنید’قالب ها در ویرایشگر آسان. این امر باعث می شود تا بتوانید مارک تجاری خود را آسان کنید و وب سایت خود را از هم جدا کنید.

فضای مربع’قالب ها حرفه ای و تمیز ، شیک و کاملاً فریاد هستند. آنها یک انتخاب عالی برای کارگزاری ها هستند که به دنبال ایجاد اولین تأثیرگذاری هستند و اعتماد مشتری را جلب می کنند.

الگوی پنج

بازی

الگوی پنج املاک و مستغلات بسیار جذاب است و نسبت به آن واقعاً سطح بالایی دارد. این تصاویر بزرگ و چشم نواز را با فونت های ظریف و فضای زیادی از فضای سفید ترکیب می کند و یک فضای دیدنی درجه یک ایجاد می کند که چشم اندازهای واقعاً می توانند از آن استفاده کنند..

ناوبری در سایت به وضوح نشانه گذاری شده است ، که امور را برای هر کسی که ساده نگه می دارد ساده نگه می دارد. فرم تماس برای تولید سرب بدون درد در سایت ایده آل است و به راحتی می توان آنرا تنظیم کرد تا با روشی که کارگزاری شما کار می کند.

من همچنین این واقعیت را دوست دارم که شما یک وبلاگ را به همان صورت خارج از کادر دریافت می کنید’یک راه عالی برای شروع ساخت برند شما ، ارتباط با مشتری و توضیح بیشتر در مورد خرید است & روند فروش.

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 7/10
بله آن’تلفن همراه پاسخگو است
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
(فرم تماس با + توصیفات)
&# 10008؛
(آسان برای اضافه کردن)

الگوی برایانت هیل

بازی

من مربع را ارزیابی می کنم’الگوی املاک و مستغلات برایانت هیل به عنوان یکی از مدرن ترین طرح ها در این راهنما. این کلاس oozes می کند و لیست شما تضمین می شود که به لطف قلم های زیبا ، تصاویر جسورانه و پیش زمینه های سفید ، چشم های احتمالی را به خود جلب می کند..

برایانت هیل یک الگوی املاک و مستغلات بسیار ساده است که به طور پیش فرض در بازار اجاره بها می پردازد ، اما به صورت پیش فرض است’در صورت لزوم اضافه کردن مطالب اضافی یا صفحات اضافی آسان است.

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 7/10
بله آن’تلفن همراه پاسخگو است
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
(صفحه تماس)
&# 10008؛
(آسان برای اضافه کردن)

اکنون وب سایت املاک و مستغلات مربع خود را ایجاد کنید

2) Wix (110+ میلیون وب سایت)

“Wix یک سازنده وب سایت با کاربرد آسان است که طیف گسترده ای از قالب های جذاب را ارائه می دهد که به راحتی قابل تنظیم است.”

Wix بیش از 500 قالب ارائه می دهد که انواع وب سایت را در بر می گیرد. این 12 الگوی اختصاص داده شده در املاک و مستغلات ، بنابراین شما می توانید یک انتخاب مناسب از طرح را برای شروع دریافت کنید.

آی تی’شایان ذکر است که ویکس’قالب ها به جای پاسخگو بودن تلفن همراه ، سازگار با موبایل هستند ، بنابراین شما باید از نظر ظاهری و ظاهری را در ویرایشگر بهینه کنید تا مطمئن شوید که سایت شما به بهترین شکل ممکن در سایر دستگاه ها به نظر می رسد.

ویکس’نقطه فروش بزرگ همه کاره بودن آن است. ویرایشگر آسان برای استفاده است و می توانید الگوی املاک و مستغلات خود را به همان اندازه یا به همان اندازه که می خواهید تغییر دهید و تنظیم کنید – این واقعا به عهده شماست!

الگوی شرکت املاک و مستغلات

بازی

Wix جذاب ، کاربردی و بسیار حرفه ای به نظر می رسد’s ‘شرکت املاک و مستغلات’ الگوی ممکن است یک عنوان عمومی داشته باشد اما این طرح به مراتب از معمول فاصله دارد.

اگر به دنبال یک الگوی املاک و مستغلات هستید که بتوانید مستقیماً از جعبه با حداقل ویرایش استفاده کنید ، پس این یک انتخاب عالی است.

لیست ها برجسته هستند ، شما’یک فرم تماس در صفحه اصلی دریافت کرده اید ، و اتاق زیادی برای اضافه کردن مطالب اضافی برای توضیح روندهای خود یا معرفی کارگزاری خود به چشم اندازها.

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
بله آن’تلفن همراه دوستانه
(می توانید در ویرایشگر تنظیم کنید)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(آسان برای اضافه کردن)

الگوی گروه املاک

بازی

اگر به دنبال یک الگوی وب سایت املاک و مستغلات ساده ، اما کاربردی هستید ، سپس ‘گروه املاک’ می تواند یکی باشد که باید به آن توجه کند.

من سادگی این الگو را خیلی دوست دارم ، که این باعث می شود گزینه های عالی برای کارگزاری های کوچکتر و مستقل تر باشد. آی تی’مشکلی برای افزودن در مارک تجاری یا صفحات اضافی شما وجود ندارد ، به لطف ویرایشگر Wix کاربر پسند.

‘گروه املاک’ قالب می تواند مستقیماً از جعبه استفاده شود و در زمان زیادی صرفه جویی می کند. اما با کمی عشق و مراقبت می توانید واقعاً این الگوی املاک و مستغلات خود را بسازید.

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
بله آن’تلفن همراه دوستانه
(می توانید در ویرایشگر تنظیم کنید)
&# 10004؛
&# 10004؛
(باید وبلاگ اضافه کنید)
&# 10004؛
(فرم تماس)
&# 10008؛
(آسان برای اضافه کردن)

اکنون وب سایت Wix Real Estate خود را بسازید

3) Weebly (40+ میلیون وب سایت)

“Weebly یک سازنده وب سایت بسیار آسان است که تمرکز آن بر دوست داشتن کاربر تا حد ممکن است.”

شما’متوجه می شویم که Weebly بیش از 50 مضمون ارائه می دهد (Weebly- برای الگو صحبت می کنند) ، که همه آنها پاسخگوی موبایل هستند. Weebly فقط یک موضوع دارد که در وب سایتهای املاک و مستغلات قرار دارد.

این ممکن است محدود به نظر برسد ، اما تا زمانی که شما می توانید نوع مطالب مورد نظر خود را در وب سایت املاک و مستغلات خود بدانید ، در آنجا’هیچ چیز مانع ویرایش هر یک از مضامین موجود نیست.

Weebly’ویرایشگر s بسیار شهودی برای استفاده است ، که هر منحنی یادگیری را از بین می برد. شما’شما آن را به سرعت انتخاب کرده و در هیچ زمان و در راه ایجاد یک وب سایت شگفت انگیز در املاک و مستغلات قرار خواهید گرفت!

الگوی مسافرخانه Bayside

بازی

‘مسافرخانه Bayside’ وبیلی است’نزدیکترین چیز به یک الگوی تخصصی وب سایت املاک و مستغلات. به طور پیش فرض’متناسب با اجاره + اجاره نامه ، اما اسکلت طرح به راحتی می تواند برای نیازهای شما سازگار شود.

من’طرفدار بزرگی از بلوک های تصویر افقی است که صفحه را می شکنند و محتوا را جدا نگه می دارند – خواندن مطالب را برای آینده آسان تر می کند. شما’همچنین فضای زیادی برای تصاویر بدست آورده اید ، بنابراین می توانید لیست های خود را نشان دهید تا واقعاً علاقه و علاقه خود را جلب کنید.

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 8/10
بله آن’تلفن همراه پاسخگو است
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
(باید زمینه های بیشتری به فرم تماس موجود اضافه شود)
&# 10004؛
(در صورت لزوم می تواند صفحات بیشتری برای محتوای اضافی اضافه کند)

اکنون وب سایت املاک و مستغلات Weebly خود را ایجاد کنید

4) پلاستر

“Placester یک پلت فرم تخصصی املاک و مستغلات است که می توانید کل تجارت خود را از آن مدیریت کنید. این محصول نسبت به سازندگان همه جانبه مانند Wix و Squarespace کمتر سازگار است – بنابراین تخصص می تواند به عنوان سازش جزئی برای آزادی خلاقیت باشد..”

Placester قالب وب سایت های بی شماری را ارائه می دهد ، اما به هیچ وجه به اندازه آزادی خلاق به اندازه Wix ، Squarespace و Weebly عمل نمی کند..

شما’تلاش می کنم الگویی را پیدا کنید که مانند هر مربع Squarespace زیبا باشد و شما برنده شوید’با Wix می توانید چیزی را که می توانید چشم نواز داشته باشید.

بنابراین ، من’d Placester را توصیه کنید’الگوهای املاک و مستغلات برای آن دسته از کارگزاری های نیاز به یک وب سایت کاربردی که به نظر حرفه ای است.

املاک ققنوس

بازی

‘املاک ققنوس’ قالب هیچ جا به اندازه Wix زیبا و جذاب نیست’s ‘شرکت املاک و مستغلات’ قالب ، اما آن را با یک فاحشه از ویژگی های بسیار بیشتر خارج از جعبه است.

شما فوراً می توانید بگویید که Placester بازی املاک و مستغلات را می شناسد زیرا الگوهای آنها دارای تمامی زنگ ها و سوت های مورد نیاز شماست. در بعضی مواقع حتی می تواند کمی بیش از حد احساس کند’فقط در هر الگوی بسیار زیاد است.

شما یک وبلاگ برای ایجاد نام تجاری + بازاریابی محتوا دریافت می کنید ، فرم های مخاطب در اکثر صفحات در سراسر طراحی قرار می گیرند ، و فضای زیادی برای شما وجود دارد که می توانید اطلاعات خود را درباره آژانس خود به اشتراک بگذارید – که در ساخت اعتماد مشتری بسیار طول می کشد..

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 4/10
بله آن’تلفن همراه پاسخگو است
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
(فرم تماس با بیشتر صفحات)
&# 10004؛

Fremont املاک و مستغلات

بازی

فکر می کنم این را ترجیح می دهم ‘Fremont’ قالب به ‘ققنوس’ طراحی بالا.

پالت های رنگ نرم تر هستند – اگرچه این ویرایش به راحتی با رنگ های برند شما آسان است – و چیدمان صفحه فقط کمی ظریف تر و جادار تر به نظر می رسد. آی تی’کمتر گرفتگی ، که’مطمئنا.

فضای اضافی به شما کمک می کند تا محتوا به صورت کمتری به نظر برسد ، دلیل مهم این است که شما اهدا نمی کنید’می خواهید چشم انداز و بازدید کنندگان آنلاین احساس کنند که روی آنها فشار می آورید.

این یک الگوی مناسب برای ایجاد اعتماد مشتری است ، در عین حال برای نیازهای تجاری شما نیز بسیار کاربردی است.

آیا خارج از جعبه ، می توانید این الگو را انتخاب کنید…برای صفحه های مختلف بهینه شوید?

نمایش لیست های شما (گذشته + حال)?

اعتماد به مشتری + نام تجاری خود را بسازید?

به شما در تولید محصولات جدید کمک می کند?

به شما در توضیح روند خرید + روند فروش کمک می کند?

آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 4/10
بله آن’تلفن همراه پاسخگو است
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
(فرم تماس با بیشتر صفحات)
&# 10004؛

بهترین نمونه وب سایت املاک و مستغلات برای شما

این مقاله مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me