نحوه انتخاب طرح ایده آل برای سبک فونت برای وب سایت خود

طراحی سبک قلمآیا می دانید بارها و بارها ، آنچه که یک طراحی وب سایت حرفه ای را از یک وب سایت آماتور به دنبال دارد جدا می کند ، همه در جزئیات ریز و درشت است.


اینها موارد كوچكی هستند كه می توانید در وب سایت خود تغییر دهید كه می تواند تأثیرات بزرگی بر وب سایت شما كه برنده شده است ایجاد كند’t وقت و تلاش زیادی را برای شما هزینه کرده است.

آیا تا به حال سعی کرده اید راه گلف خود را فقط با اندکی تغییر دهید و این منجر به پیشرفت چشمگیر بازی گلف شما شود (خواه’دقت یا فاصله)?

این’من چیزی که هستم’مراجعه به من – یک تغییر کوچک و به ظاهر ناچیز ، و در نتیجه بهبود گسترده وب سایت شما!

“باشه اونجا…. اگر این’خیلی ساده است ، پس چرا نیستید’صاحبان وب سایت خودتان این کار را انجام دهید?”

این’یک سوال منصفانه است.

دقیقاً مانند اکثر مردم ، شما احتمالاً در مورد ساختن وب سایت ، آنقدر تمام کارهایی را که باید انجام دهید ، مصرف کرده اید که این سنگهای ریز و درشت را کاملاً از دست داده اید که می تواند وب سایت شما را درخشان کند..

آی تی’صادقانه ما مطمئناً هنگام شروع کار بسیاری از این سنگهای کوچک را از دست دادیم.

آی تی’آسان است در جزئیات فنی انتخاب نام دامنه ، راه اندازی ایمیل ، طراحی یک آرم ، پیدا کردن تصاویر مناسب ، انتخاب بهترین سازنده وب سایت یا پلت فرم تجارت الکترونیکی و یافتن آنچه برای فروش آنلاین می توانید به راحتی دفن شوید..

من’من در مورد انتخاب طرح مناسب فونت برای وب سایت خود صحبت می کنید (duh ، عنوان آن را واگذار کرد!)

به نظر می رسد بسیار کسل کننده و ناچیز است – و همین’دقیقا به همین دلیل احتمالاً پناه آورده اید’در مورد آن بسیار شنیدم!

انتشارات موفق (مجلات پیشرو ، روزنامه ها ، وب سایت ها ، بروشورها ، و غیره) همه طرح های قلم خود را بسیار به عمد و دقیق انتخاب می کنند.

انتخاب فونت آنها به هیچ وجه تصادفی نیست.

طراحان باتجربه قدرت آن را درک می کنند ، بنابراین توجه زیادی به آن می کنند (فکر کنید استیو جابز !!)

شما’به احتمال زیاد یک طراح باتجربه نیست ، بنابراین این آموزش در اینجا برای طراحی وب سایت شما بسیار مفید خواهد بود.

با انتخاب طرح فونت مناسب برای سایت خود ، این مورد “کم اهمیت” تغییر نمی کند’تلاش زیادی کنید یا زمان می تواند پیشرفت چشمگیری در وب سایت شما داشته باشد.

دان’قدرت انتخاب طرح قلم مناسب و آن را دست کم بگیرید’تأثیر عمیقی روانشناختی آن در بازدید کنندگان شما. طراحان باتجربه این موضوع را درک می کنند و قلم های خود را با دقت انتخاب می کنند & عمدا.

Contents

چرا باید به طراحی قلم دقت کنید (تایپوگرافی با نام مستعار)?

وقتی استیو جابز اولین Mac را خلق می کرد ، کاری را انجام داد که قبلاً انجام نشده بود – او 10 طرح قلم (تایپوگرافی) را ایجاد کرد که می توانید انتخاب کنید.

من این را می دانم’t الان مثل ما به نظر می رسد ، اما این یک پیشرفت بزرگ در طراحی در آن زمان بود.

این امر چنان تأثیر بزرگی بر صنعت گذاشت که آنها را استیو جابز پدربزرگ تایپوگرافی خواند.

اگر نبود’برای استیو جابز ، این می تواند چیزی باشد که باید هر بار که کامپیوتر خود را روشن می کنید خیره شوید:

طراحی سبک قلم قدیمیاین باعث می شود چشمان من آسیب ببیند….

نه چندان جذاب ، درست است?

چه مدت می توانید قبل از اینکه چشمانتان خسته شود و یا کاملاً علاقه خود را از دست می دهید ، به این فونت های رباتیک خیره شوید’دوباره بخوانید ، زیرا فقط نگاه کردن آن خیلی خسته کننده است?

دقیقا – خیلی طولانی نیست!

انتخاب طرح قلم مناسب این را دارد “جادویی” قدرت بهتر نمودن وب سایت شما ، باعث می شود بازدید کنندگان شما احساس راحتی بیشتری کنند ، بنابراین تجربه های خود را در وب سایت خود بهبود می بخشند.

استیو جابز از تهیه نقشه طراحی فونت مناسب برای مک آنقدر وسواس داشت زیرا می دانست که چگونه تایپوگرافی می تواند تجربه کاربر را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

چرا باید در مورد بهبود بازدید کنندگان وب سایت خود مراقبت کنید’ تجربه?

 1. سبک های مختلف قلم پیام های ناخودآگاه مختلف را به افراد ارتباط می دهند – که می تواند به شما در ساخت هویت برند کمک کند. باور کنید یا نه ، سبک های قلم خاص می توانند پیام های مختلفی از جمله اعتماد ، ثبات ، قدرت ، ظرافت / پختگی ، خلاقیت و غیره را به افراد منتقل کنند. تصور کنید اگر می خواهید یک وب سایت برای حسابداری یا مشاغل قانونی خود بسازید ، فکر می کنید از چه نوع طراحی قلم استفاده کنید؟ آیا اگر از همین سبک قلم استفاده می کنید؟’دوباره در حال ایجاد یک وب سایت کسب و کار عکاسی عروسی هستید؟ احتمالا نه.
 2. این می تواند به شما در رشد شغلی کمک کند. استفاده از طرح فونت مناسب با طرح چیدمان مناسب باعث می شود خوانندگان شما احساس راحتی بیشتری داشته باشند و شانس اینکه آنها بیشتر مطالب مطالب شما را بخوانند را افزایش می دهد. این به شما کمک می کند تا با بازدید کنندگان خود اعتماد ایجاد کنید (زیرا آنها محتوای بیشتری مصرف می کنند) و به همین دلیل شانس بهتری برای رشد و پیشرفت در کسب و کار به شما می دهد. اجازه دهید’اگر با بازدیدکنندگان خود مواجه نشوید ، تجارت شما بصورت آنلاین رشد نخواهد کرد’با خواندن مطالب خود در صفحات وب احساس راحتی کنید.

در آموزش زیر ، من’برم:

 1. نحوه استفاده از طرح های قلم برای تأثیر روانی بر خوانندگان خود – به طور خاص برای عناوین / عناوین / نشان های شما – چگونه می توانند پیام های ناخودآگاه خاصی را به بازدید کنندگان خود منتقل کنند و به شما در ساخت هویت برند کمک کنند.
 2. 7 “گناهان مرگبار” انتخاب قلم و طرح – اگر فقط به این نکات توجه می کنید ، شما’پیش می روم تا بازی.

اجازه دهید’به آنها برسید!

چگونگی انتخاب فونت مناسب برای عناوین / عناوین / آرم برای مطابقت با هویت نام تجاری خود

به فونت های مختلف فکر کنید زیرا لباس های مختلف برای شما مناسب است’د به مناسبت های مختلف بپوشید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید به یک مهمانی شام فانتزی بپوشید ، ممکن است یک لباس زیبا یا یک لباس مجلل و پیچیده به نظر برسید..

اگر به ورزشگاه می روید ، ممکن است مقداری عرق و پیراهن تصادفی به تن کنید.

لباس شما نمایه ای بصری از شما را ایجاد می کند – و می توانید لباس های مختلفی را برای همان رویداد بپوشید تا آن ادراک را تغییر دهید.

به عبارت ساده تر ، انتخاب لباس شما چیزی درباره شما می گوید ، مانند سبک ، شخصیت ، سن و حتی ثروت شما.

به پوشیدن پیراهن چوگان گاه به گاه با شلوارک و پیراهن در مقابل پیراهن یقه دار و سفید ترد ، جفت شده با یک جفت شلوار لباس ذغال فشرده فشرده شده با کفش های چرمی مشکی جلا ، مشکی بپردازید – این یک دیدگاه متفاوت به مردم می دهد که شما کی هستید.

طراحی قلم شما انتخاب می کند به همان روشی که انتخاب لباس شما انجام می شود – نوع طراحی قلم شما انتخاب می کنید چیزهای زیادی در مورد شما ، کسب و کار شما و اینکه وب سایت شما درباره آن چیست.

شما می خواهید لباس شما با رویدادی که در آن شرکت می کنید هدفمند و متناسب باشد. شما همچنین می خواهید که لباس شما نمایانگر چه کسی باشد.

بنابراین چرا می خواهید فقط هر نوع طراحی فونت تصادفی را انتخاب کنید?

آنچه شما به مناسبت های مختلف می پوشید ، درمورد اینکه چه کسی هستید صحبت های زیادی می کند. آی تی’ادراک بصری است. همین مورد در مورد نوع طراحی قلم شما برای وب سایت خود نیز صدق می کند. در مورد نوع شغلی که فعالیت می کنید صحبت زیادی می کند.

طراحی قلم و منظور از آنها چیست?

طرح های مختلف قلم برداشت های مختلف را به نمایش می گذارد.

اینفوگرافیک زیر ایده روشنی در مورد چگونگی انتقال طرح های مختلف قلم مانند ویژگی های مختلف دارد “قوی” یا “قابل احترام”.

با استفاده از این راهنمای اینفوگرافیک ، آن را استفاده می کند’انتخاب اینکه کدام نوع فونت برای نحوه تفکر مردم از برند شما مناسب نیست ، کار سختی نیست.

مثلاً وقتی کلمه را نگاه می کنید “ظرافت” در زیر (بخش وسط سمت چپ) ، طرح فونت کاملاً منعکس کننده کلمه است ، درست است؟ فونت شبیه خوشنویسی عاشقانه ، زیبایی و زیبایی را فریاد می زند.

روانشناسی طراحی سبک قلمبرای بزرگنمایی کلیک کنید – منبع: https://www.crazyegg.com/blog/pociationology-of-fonts-infographic/

مطالعه موردی: نحوه انتخاب الگوهای قلم برای بهبود عناوین / آرمهای شما

این سناریو را در نظر بگیرید.

شما یک برنامه ریز مالی هستید و گروه مشتری ایده آل شما هزاره ساله است که مشاغل با درآمد خوبی دارند و تازه شروع به سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای آینده خود می کنند.

وقتی آنها از وب سایت شما بازدید می کنند ، شما می خواهید اولین تصوراتی که می کنید ایجاد کنید?

احتمالاً شما می خواهید مسئولیت پذیر ، قابل اعتماد ، مترقی و مدرن به نظر برسید زیرا احتمالاً هزاره ها به دنبال برنامه ریزان مالی مدرسه قدیمی نیستند که والدینشان از آنها استفاده می کردند.

در عوض ، شما می خواهید این احساس یا ادراک را که می توانید با مشتریهای جوانتر و ثروتمندتر ارتباط برقرار کنید ، هدف قرار دهید – بازار هدف ایده آل شما.

بنابراین ، چگونه یک طراحی قلم را انتخاب می کنید که منعکس کننده آن خصوصیات باشد?

 • مسئول & قابل اعتماد: شما می خواهید قلم هایی را انتخاب کنید که میراث سنتی مانند Trajan یا Times New Roman داشته باشد که باعث می شود احساس تاریخ (در سمت چپ بالای تصویر اینفوگرافیک بالا) ارائه شود..
 • ترقی خواه & نوین: شما می خواهید یک فونت با خطوط تمیز و وزن نازک تر انتخاب کنید که طراحی حداقلی داشته باشد. این احساس مدرنیسم و ​​پیشرفت را به وجود می آورد (فونت ها را در سمت راست اینفوگرافیک فوق مشاهده کنید).

بر اساس معیارهای فوق ، من آلر (توسط فونت سنجاب) را به عنوان یک طرح قلم مستحکم برای این تجارت برنامه ریزی مالی عصر جدید و متناسب با هزاره انتخاب کردم..

طراحی سبک قلم برای مشاغل مالیhttps://www.fontsquirrel.com/fonts/Aller

دارای خطوط تمیز با طراحی منحنی کلاسیک است که تعادل خوبی بین جدید (مدرن) ایجاد می کند & مترقی) و قدیمی (میراث – اعتماد) & مسئول).

قلم حرفه ای به نظر می رسد و می تواند سیگنال های ناخودآگاه درست را به هزاره ها بدنبال مشاوره مالی بفرستد.

انتخاب طراحی مناسب قلم می تواند به شما در تنظیم لحن وب سایت کمک کند و به شما در جذب مشتری / مشتری مناسب کمک کند.

با استفاده از راهنمای اینفوگرافیک بالا ، فکر می کنید کدام فونت برای شما مناسب است?

بگذارید این موضوع را کمی بیشتر ، اجازه دهید’در مورد چگونگی انتخاب قلمهای مناسب برای شما ، به بیش از 4 نکته بروید.

4 نکته برای انتخاب طرح مناسب فونت

1. یک فونت را انتخاب کنید که در واقع با پیام یا هویت مارک شما مطابقت داشته باشد

ممکن است فونت های خاص را از قبل ترجیح دهید ، اما دان نکنید’اجازه دهید ترجیحات شخصی خود را به کار گیرید!

طراحی فونت ممکن است زیبا به نظر برسد ، اما در صورت عدم موفقیت’متناسب با هدف ، آنرا ضرب کنید!

در عوض ، روی انتخاب طرح قلم متمرکز شوید که دارای خصوصیاتی باشد که می خواهید وب سایت و مارک خود را نمایندگی کنید (رجوع کنید به مطالعه موردی برنامه ریز مالی در بالا).

5 نوع اصلی شخصیت در هنگام طراحی فونت وجود دارد. در نظر بگیرید کدام شخصیت را می خواهید وب سایت یا تجارت خود را نمایندگی کنید:

شخصیت قلم شماره 1) سنتی ، قابل احترام ، راحتی ، قابلیت اطمینان:

طراحی سبک قلم سنتیبه عنوان مثال فونت نمایش این شخصیت – منبع: https://fabiandesmet.com/portfolio/butler-font/

اگر می خواهید وب سایت شما نمایانگر این شخصیت باشد ، فونت هایی که باید در نظر بگیرید باید طرح هایی باشند که مدت زمان طولانی در آن وجود داشته است ، مانند جورجیا ، تراژان و تایمز نیو رومن..

از این قلم ها به طور سنتی در چاپ هایی مانند روزنامه ها ، مجلات و کتاب ها استفاده شده است. از آنجا که اکثر مردم با این طرح های کلاسیک قلم بسیار آشنا هستند ، فوراً برداشت های میراث ، قابلیت اطمینان و اعتماد را از دست می دهند.

شخصیت قلم شماره 2) معاصر ، مدرن ، مینیمالیستی ، مترقی:

طراحی سبک فونت مدرنبه عنوان مثال فونت نمایش این شخصیت – منبع: https://freetypography.com/2014/03/24/free-font-simplifica/

این ها قلم هایی با طرح های بسیار تمیز هستند و از ویژگی های دست خط کمتری برخوردار هستند.

آنها اغلب دارای پروفایل های بسیار جسورانه یا بسیار نازک هستند. این طرح ها تمایل به شخصیت کمتری دارند ، بنابراین مدرن تر به نظر می رسند.

اگر می خواهید وب سایت شما احساس امروزی تری داشته باشد ، پس از استفاده از این نوع طراحی قلم در نظر بگیرید.

گزینه های قلم: 60 طرح قلم مینیمالیستی (منبع: بوم)

شخصیت قلم شماره 3) قوی ، پایدار ، تعریف شده:

طراحی سبک قلم قویبه عنوان مثال فونت نمایش این شخصیت – منبع: https://www.tinkov.info/qanelas-soft.html

این قلم ها بسیار جسورانه بوده و از طراحی بلوکی برخوردار هستند. جسارت طرح های فونت باعث می شود که ماده طراحی طراحی شود و قدرت استحکام را به وجود آورد.

اگر می خواهید بیانیه ای ایجاد کنید یا می خواهید قوی به نظر برسید ، این نوع فونتی است که باید استفاده کنید.

گزینه های قلم: 50 طرح قلم پررنگ / تأثیر پذیر (منبع: بوم)

شخصیت قلم شماره 4) عاشقانه ، ظرافت ، زیبایی ، پرنعمت:

طراحی سبک قلم زیبابه عنوان مثال فونت نمایش این شخصیت – منبع: https://www.ffonts.net/PinyonScript.font

اینها طرح های فونت از نوع دست با منحنی های زیادی هستند. منحنی ها همان چیزی هستند که به طرح ها احساس رمانتیک و زیبایی می بخشند.

همه طرح های فونت دستنویس رمانتیک نیستند بلکه می توانند دزدگیر و روحیه آزاد نیز باشند. هرچه طرح فونت آن خسته کننده و پیچیده تر باشد ، پرنعمت تر به نظر می رسد. هرچه طراحی قلم گردتر باشد ، عجیب تر و یکپارچه تر ظاهر می شود:

طراحی سبک قلم زیبا

گزینه های قلم: 60 طرح قلم خوشنویسی (منبع: بوم)

شخصیت قلم شماره 5) طراحی قلم مضمون

طراحی سبک فونتبه عنوان مثال فونت نمایش این شخصیت – منبع: https://befonts.com/butch-font.html

اینها طرح های فونت هستند که نمی توانند’در هر طبقه خاص قرار می گیرید زیرا آنها بسیار سبک شده اند. آنها دارای ویژگی های مختلفی هستند’برای پوشاندن همه آنها سخت است.

اگر می خواهید یک هویت منحصر به فرد برند را ایجاد کنید ، این طرح های فونت مفید هستند. برای انتخاب یک طراحی صحیح به مهارت های بیشتری در طراحی نیاز دارد زیرا همه آنها بسیار تخصصی هستند.

در اینجا یک منبع خوب برای مرور بیشتر در مورد طراحی قلم استایل شده وجود دارد (منبع: Canva).

2. یک طرح قلم را انتخاب کنید که مطابق با نوع مخاطب یا مشتری مورد نظر شما باشد

از خودتان سؤال کنید که مخاطب مناسب یا مشتریانی را که می خواهید جذب کنید ، شناسایی کنید. برخی از سؤالات عبارتند از:

 • گروه سنی ایده آل چیست؟?
 • جنسیت مورد نظر چیست?
 • او در چه حرفه ای است?
 • آیا او درآمد یکبار مصرف کم و بیش دارد?

این نوع سؤالات به شما کمک می کند تا با نام تجاری خود چه افرادی را جذب کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما یک کافی شاپ مرسوم ، مد روز دارید که دارای یکپارچهسازی با سیستمعامل و حرکتی است ، ممکن است بخواهید از یک طرح قلم بسیار امروزی و یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده کنید تا علاقه مندان به طراحی و جوان تر قهوه را طراحی کنید.

طراحی فونت برای کافی شاپ

3. آیا طراحی قلم به راحتی قابل خواندن است?

دان’یک طرح قلم بسیار پیچیده را انتخاب کنید’خواندن چالش برانگیز است.

من می دانم که این به نظر می رسد مانند یک نقطه آشکار است ، اما من’وب سایت های تصادفی را مشاهده کرده اید که سعی می کنند در طراحی آن خیلی فانتزی به نظر بیایند تا بتوانند از این حالت بایستند.

هرگز از طراحی برای خواندن خودداری نکنید!

اگه میتونی’متن را با یک نگاه سریع بخوانید ، آنرا ضرب کنید!

به عنوان مثال ، این تایپوگرافی سفارشی زیبا به نظر می رسد ، اما متن را به سختی می توانم بخوانم:

طراحی سبک قلم - تایپوگرافی سفارشی

در اینجا مثال خوبی از تایپوگرافی زیبا و بدون استفاده از آن وجود دارد:

تایپوگرافی مثال خوبی است

4- یک قلم متناسب انتخاب کنید

شما در سراسر وب سایت خود از همان فونت (ها) استفاده خواهید کرد و وب سایت شما می تواند در دستگاه های مختلف با اندازه صفحه نمایش مختلف مشاهده شود.

به این ترتیب ، شما می خواهید طراحی قلم بدون توجه به اندازه ، وزن یا سبک آن خوب به نظر برسد.

هنگام انتخاب فونت خود ، این سؤال ها را از خود بپرسید:

 • آیا در وزن های مختلف مانند جسورانه ، حرکتی یا طبیعی به نظر می رسد خوب است?
 • آیا در اندازه های مختلف خوب به نظر می رسد?

قلم همه کارهhttps://fonts.google.com/ Specimen/Droid+Serif

قبل از اینکه به 7 برسیم “گناهان مرگبار” با انتخاب سبک های قلم ، می توانم دوباره تکرار کنم که تغییر طراحی قلم شما راهی سریع و آسان برای بهبود هویت برند شما است و به ایجاد ارتباط با مخاطبان هدف شما کمک می کند.

به وب سایت خود نگاه کنید و بحث های ما را در بالا دنبال کنید تا ببینید آیا می توانید یک فونت بهتر برای عنوان / عنوان / آرم خود پیدا کنید یا خیر.

من به شما قول می دهم که انتخاب یک سبک فونت مناسب می تواند تأثیر معنی داری برای وب سایت شما داشته باشد!

اکنون که می دانید چگونه طرحی مناسب را انتخاب کنید ، می خواهم به شما نشان دهم که هنگام انتخاب قلم خود از چه چیزی جلوگیری کنید.

7 “گناهان مرگبار” از انتخاب سبک فونت برای محتوای خودداری کنید

کتابهایی وجود دارد که دقیقاً درمورد طراحی و علم پشت تایپوگرافی نوشته شده است.

در حالی که اگر می خواهید یک طراح حرفه ای شوید ، بسیار عالی هستند ، اما برای افراد متوسط ​​مانند ما بسیار زیاد است.

من به جای گذراندن تمام تئوری ها و مومبو فنی ،’این 7 مورد را با هم جمع کرده ایم تا هنگام انتخاب یک فونت (های) برای بهبود وب سایت خود ، کاملاً از آنها جلوگیری کنید’خوانایی.

این به طور خاص منطقه محتوای وب سایت شما را هدف قرار می دهد (مانند پاراگراف های توضیحات ، پست های وبلاگ و غیره).

اگر از قبل وب سایت خود را دارید ، ممکن است مفید باشد که هر یک از 7 نکته زیر را با وب سایت خود طی کنید.

1. دان’از فونت های دلپذیر استفاده کنید

این ممکن است چیزی باشد که شما می خواهید از کودک خود استفاده کنید’دعوت جشن تولد ، اما قلمهای دلپذیر و بد بو جایی در وب سایتهایی که می خواهند جدی گرفته شوند وجود ندارد.

طرح های قلم چسبان

هر طرح قلم شخصیت خاص خود را دارد (همانطور که در بالا گفته شد). بسته به نوع طراحی فونت ، تصور متفاوتی از وب سایت و مارک شما به شما می دهد.

مثلاً قلم “پاپیروس” باعث می شود شما به تمدن های باستانی فکر کنید. آی تی’شما یک قلم به شما’انتظار داشته باشید عنوان یک فیلم مومیایی مصری را ببینید ، و نه در یک وب سایت برنامه ریزی مالی.

نمونه نوع پاپیروس

در حالی که این فونت های دلپذیر جایگاه خود را در وب سایت های سرگرم کننده و سرگرمی مانند (مستقیم از 90) دارند’خواهش می کنم’اگر می خواهید حرفه ای به نظر برسید از آنها در وب سایت خود استفاده کنید.

2. دان’از فونت های کثیف استفاده کنید’خواندن سخت است

انتخاب یک طرح فونت برای محتوای اصلی شما بسیار متفاوت از انتخاب یک فونت برای عنوان / عنوان / آرم شما است.

هدف از محتوای وب سایت شما ارائه اطلاعات مفیدی درباره محصول یا خدمات ارائه شده به خوانندگان شماست. بنابراین خوانایی در اینجا بسیار مهم است.

دان’مواردی را با طرح های قلم تلطیف پیچیده ای که خواندن آن دشوار است پیچیده کنید.

در اینجا برخی از سبک های فونت مورد علاقه من ، که باید بتوانید در هر سازنده وب سایت مناسب پیدا کنید ، آورده شده است.

نگاهی به برخی از این سبک های جدید فونت از Wix (که یک سازنده عالی وب سایت طبق نظر ماست) است..

هنگامی که شک دارید ، این طرح های قلم است که همیشه می توانید به آنها مراجعه کنید:

انتخاب طراحی قلم

هنوز هم در انتخاب طرح مناسب فونت مشکل دارید?

در اینجا نمودار شاداب طراحی فونت نمودار از Basekit برای کمک به شما در انتخاب فونت مناسب برای مناطق محتوا (برای دیدن کامل اینفوگرافیک) کلیک کنید:

نقشه تصمیم طراحی سبک قلمبرای دیدن کامل اینفوگرافیک کلیک کنید – منبع: basekit.com

3. عدم دادن فضای کافی به خطوط شما

یکی از ساده ترین راه ها برای آسانتر خواندن مطالب شما اضافه کردن فاصله کافی بین هر خط است.

تعداد جادویی یک خط کامل کامل 150٪ اندازه فونت مورد استفاده شماست.

به عنوان مثال ، اگر از اندازه فونت 24px استفاده می کنید ، طول خط 36px خواهد بود (که 150٪ از 24px است):

فضای کامل
(150٪ ارتفاع خط)

Lorem ipsum dolor sit amet، consectetur adipiscing elit، do do eiusmod incididunt موقع کار و dolore magna aliqua. با استفاده از حداقل استفاده ، تمرین شبانه روزی ullamco labis nisi ut aliquip ea commodo resultat.

فضای کافی نیست
(100٪ ارتفاع خط)

Lorem ipsum dolor sit amet، consectetur adipiscing elit، do do eiusmod incididunt موقع کار و dolore magna aliqua. با استفاده از حداقل استفاده ، تمرین شبانه روزی ullamco labis nisi ut aliquip ea commodo resultat.

فضای خیلی زیاد
(185٪ ارتفاع خط)

Lorem ipsum dolor sit amet، consectetur adipiscing elit، do do eiusmod incididunt موقع کار و dolore magna aliqua. با استفاده از حداقل استفاده ، تمرین شبانه روزی ullamco labis nisi ut aliquip ea commodo resultat.

آی تی’خیلی راحت فوراً می بینید که ستون سمت چپ بهترین به نظر می رسد.

4. دان’از طرح های مختلف فونت استفاده کنید

کمتر وقتی طراحی می شود همیشه بیشتر است.

شما می خواهید تعداد طرح های قلم را در وب سایت خود بیشتر از 4 نگه دارید.

 • 1 سبک فونت برای عنوان یا عنوان صفحه
 • 1 سبک قلم برای زیرنویس ها (اختیاری – این یک ضرورت نیست. شما همیشه می توانید از همان سبک قلم برای زیرنویس ها و محتوای بدن خود استفاده کنید. به راحتی می توانید اندازه قلم را برای زیرنویس تغییر دهید تا بیشتر از آن خارج شود).
 • 1 سبک قلم برای نواحی محتوای بدن
 • 1 سبک قلم برای نقل قول ها

تعداد بسیار زیادی از قلم ها می توانند وب سایت شما را کثیف و غیر حرفه ای جلوه دهند. ممکن است افراد مشکل داشته باشند که می توانند پیامهای مهمی را که می خواهید برای برقراری ارتباط بگذرانید ، چیست.

اشتباهات تایپوگرافی

بنابراین موارد را ساده نگه دارید و تعداد سبک های فونت مورد استفاده در وب سایت خود را به بیش از 4 محدود نکنید.

5. دان’از رنگ های قلم خیلی استفاده کنید

رنگ ابزاری قدرتمند برای برندسازی است.

برای مثال ، وقتی به استارباکس فکر می کنید ، چه رنگی به ذهن خطور می کند؟ به احتمال زیاد’رنگ سبز رنگی که در آرم و وب سایت آنها مشاهده می کنید.

وقتی رنگ (های) خود را برای قلم های خود انتخاب می کنید ، فقط 1 یا 2 رنگ نام تجاری را انتخاب کنید که واقعاً شما یا شغل شما را برای استفاده در عناوین یا زیر عناوین خود استفاده کند..

هر چیزی بیشتر از آن فقط کثیف و شبیه سیرک به نظر می رسد.

رنگ فونت خیلی زیاد استمنبع: www.marcelchrist.com/non-commissioned

6. دان’اندازه های قلم را بطور تصادفی انتخاب کنید

تقریباً می توانید اندازه های قلم مورد نظر خود را در وب سایت خود انتخاب کنید. اما قبل از شروع کار اختصاص دادن اندازه به عناوین و زیرنویس ها ، می خواهم شما را با اندازه های قلم مقیاس پذیر مدولار آشنا کنم.

اندازه قلم مقیاس مدولار چیست؟?

این مجموعه ای از اندازه های فونت هماهنگ است که از نسبت کاملی برخوردار است از دیدگاه عمومی به عنوان “زیبا.”

ما به چیزهایی کشیده شده ایم که زیبا و زیبا ترین چیزها دارای نسبت های کاملی هستند. باور کنید یا نه ، این برای اندازه قلم ها نیز یکسان است!

بنابراین به جای اینکه حدس بزنید از چه اندازه فونت استفاده می کنید ، چرا نه تنها خود را به نفع خود نکشید و از اندازه های زیر استفاده کنید که گفته می شود بر اساس برخی از مدل های ریاضی نسبت کاملی دارند.

اندازه فونت توصیه می شود: 8 ، 16 ، 24 ، 32 ، 48 ، 64 ، 95

16px اندازه فونت ایده آل برای متن اصلی بدن شما است. خیلی کوچک یا خیلی بزرگ نیست ، بنابراین واقعاً به بهبود پاراگراف شما کمک می کند’خوانایی.

در حقیقت ، اندازه فونت مورد استفاده در قسمت های اصلی مطالب ما 16px است.

نگران نباشید ، این دستورالعمل را رعایت کنید و همیشه اندازه متناسب کاملاً متناسب را بدست آورید!

7. فضای سفید کافی نیست

بسیار آسان است که صفحه وب خود را با اطلاعات زیادی جمع کنید. مطالب بیشتر بهتر است ، درست است?

اما هنگامی که بیش از حد بدون محتوای تنفس کافی در صفحات خود مشغول محتوا هستید ، می تواند باعث شود بازدیدکنندگان احساس ناراحتی کنند زیرا مجبور هستند برای جذب اطلاعات به شدت سخت توجه کنند..

چگونه اون کار را انجام می دهی?

بسیار ساده – فقط مطمئن شوید که فضای سفید بیشتری بین پاراگراف های خود و بین محتوای مختلف در صفحات خود باقی می گذارید (نمونه های زیر را در زیر آورده ایم).

فضای سفید به سادگی شکاف ها یا ناحیه ای خالی بین محتوای مانند عنوان ، عنوان ، زیرنویس ، بدن ، تصاویر یا فیلم ها است – به عبارت ساده ،’فضاهای خالی در یک صفحه.

این یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید همین حالا انجام دهید تا فوراً مطالب خود را آسانتر بخوانید.

فضای سفید چگونه به بهبود وب سایت شما کمک می کند?

1) فضای سفید کمک می کند تا وب سایت شما پیشرفته تر و زیبا تر به نظر برسد

طرح های مینیمالیستی جلوه ظرافت ، زیبایی و زیبایی را به مردم می بخشد.

وقتی فضای سفید بیشتری را در صفحات وب اضافه می کنید ، صفحات خود را بیشتر می کنید “حداقلی” و بهتر کنار هم قرار بگیریم.

در اینجا نمونه ای از همان آگهی وجود دارد – آیا می توانید فایده این را ندیدید که تبلیغات زیادی را با مطالب زیاد نپوشانید?

طراحی سبک قلم به عنوان مثال فضای سفیدمنبع: www.dennymountain.com/blog/the-horror-vacui-the-power-of-white-space

یکی در سمت چپ چسبناک و ارزان به نظر می رسد – مانند آن’از صفحه ای از یک مجله شایعات گرفته شده است.

صفحه‌ای که در سمت راست قرار دارد ، طبقه‌بندی شده و دارای سطح بالاتری است – مانند صفحه‌ای از انتشار مجله حرفه‌ای.

آنها دقیقاً همان تبلیغ و با همان عکس و محتوا هستند. تنها تفاوت این است که آگهی سمت راست ، فضای سفید بیشتری دارد.

2) فضای سفید به افراد کمک می کند تا روی اطلاعات مهم تمرکز کنند

یک فضای خالی که به خوبی در آن قرار گرفته است می تواند به برجسته کردن اطلاعات مهم و بدون ظاهر مبهم کمک کند.

طراحی سبک فونت فضای سفیدمنبع: www.studionudge.com

فضای اطراف عنوان, “ایده های خلاقانه. طراحی متفکر. نتایج ملموس”, کمک می کند تا آن را در صفحه مشخص کند.

از آنجا که این شرکت است’شعار ، این کمک می کند تا بازدید کنندگان خود را راهنمایی کنید’ وقتی روی وب سایت قرار می گیرید روی عنوان خود تمرکز کنید. آی تی’تمیز ، شفاف و مستقیم.

3) فضای سفید استرس کمتری را در چشم ها ایجاد می کند تا بازدید کنندگان شما اطلاعات بیشتری کسب کنند & بیشتر در صفحات خود بمانید

اگر یک وبلاگ دارید یا وب سایتی دارید که دارای اطلاعات زیادی است ، فضای سفید می تواند به شما کمک کند تا ثروت اطلاعات شما بیش از حد خسته شود..

مثلا:

طراحی سبک فونت فضای سفید

فقط با اضافه کردن حاشیه وسیع تر بین ستون ها ، به ایجاد صفحه ناامید کننده یا به هم ریخته کمتر کمک می کند.

فضای اضافی بین عنوان و زیرنویس ، هر پاراگراف و تصویر و متن بدن نیز باعث می شود صفحه بسیار سبک تر به نظر برسد.

استفاده بیشتر از فضای سفید یک تکنیک ساده برای بهبود فوری بازدید کنندگان شما است’ تجربه کاربر در وب سایت شما.

به هر یک از صفحات خود بروید و به جایی فکر کنید که می توانید کمی بیشتر فضای اضافه کنید. همچنین ، سعی کنید دورتر از صفحه رایانه خود بنشینید – این می تواند به شما کمک کند هرگونه درهم و برهمی غیر ضروری را در صفحه خود مشاهده کنید.

فونت تایپ فونت فضای سفید

نتیجه گیری – نحوه انتخاب فونت ایده آل برای وب سایت شما

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map