چرا نباید یک طراح وب سایت استخدام کنید

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنیدمن چه’من قصد دارم بگویم عده ای را اذیت می کند – اما احساس می کنم به شدت باید بگویم که باید بگویم’قبلاً این اشتباه گران را مرتکب شده اید.


شما نمی’اصلاً باید یک طراح وب سایت استخدام کنید.

“چطور جرات می گویید طراحان وب سایت بی معنی هستند… چطور جرات میکنی!!”

شماره بگیر آقا (یا خانم)’من) – همسرم یک طراح وب سایت است ، بنابراین برای اولین بار می تواند با کیسه شانل (چنگل زنگ زده زنگ زده) مرا بالای سر بکشد.’سبک او… او’یک طراح ، بعد از همه.)

من واقعاً نمی دانم’آرزوی مرگ دارید – پس فقط مرا بشنوید.

می خواهم یک داستان سریع (و غم انگیز) درباره استیو برای شما تعریف کنم:

استیو از 9 تا 5 شغل خود متنفر است.

“زندگی بهتر از این است.” او به خودش می گوید.

به طور متوسط ​​در روز ، وی به IV نیاز دارد تا بتواند كافئین را به طور مداوم در رگهایش فرو كند تا بتواند در طول روز آنرا ایجاد كند.

وی در مورد چگونگی ورود بسیاری از افراد از مسابقه موش با شروع یک تجارت آنلاین ، اظهار داشت. از ناامیدی کامل ، وی تصمیم گرفت تا این وب سایت را از بین ببرد.

اولین کاری که استیو انجام می دهد استخدام یک طراح وب برای ایجاد جذاب ترین وب سایتی است که وی می توانست بگذارد ، یعنی 3000 دلار.

وی پس از گذشت یک ماه و نیم از عقب و جلو با طراح خود ، سرانجام از وب سایت جدید و طراحی شده دلخواه خود رونمایی کرد. او هیچ مشکلی ندارد که وب سایت های یک نوع خود ، از ترافیک و فروش هایی که برای وی پرداخت کرده اند دریافت کنند!

ماههای گذشته و بدون فروش – مردم به سختی می توانند وب سایت وی را در گوگل پیدا کنند!

استیو خیلی گیج است – “طراحی وب سایت من از هر رقبای من گران تر و به نظر می رسد! وب سایت های آنها شبیه به چیزی از 90 است’و دان’هر یک از ویژگی های جالب وب سایت من را داشته باشید! چرا من هیچ فروشی یا ترافیکی دریافت نمی کنم?”

این یک داستان بسیار رایج است که بسیاری از کارآفرینان آنلاین شکست خورده در آن به اشتراک می گذارند.

حالا ، نکته غم انگیز این است که ما بودیم!

این ما در سال 2010 بود که ما در اولین کار تجاری آنلاین ما شکست خوردیم.

اینجا’حقیقت سنگ سرد – این طراحی وب سایت ما نبود’تقصیر آی تی’تقصیر ما بود. هنوز هم درد می کند که داستان ما را برای شما بازگو کنم…

بنابراین ، چرا ما شکست خوردیم?

برای ساختن یک تجارت آنلاین موفق بسیار زیاد است. مواردی مانند درک آنچه مشتریان بالقوه واقعاً می خواهند ، بازاریابی محتوا ، تبلیغات پرداخت شده ، قیف فروش ، بهینه سازی تبدیل ، بهینه سازی موتور جستجو و موارد دیگر.

همه اینها وقت برای یادگیری و آزمایش کردن وقت و فداکاری دارد.

از همه سردرگمی ها ، به نظر می رسید طراحی وب سایت موضوعی است که اکنون می توانیم کنترل و انجام آن را انجام دهیم. ما می توانیم در یک طراح وب سایت پول جمع کنیم و با حداقل کار در پایان کار خود را به دست آوریم.

بنابراین ، مانند بچه های کوچک ترسناک ، ما در پشت وب سایت طراحی شده خود مخفی شدیم و به خدایان اینترنت دعا کردیم که وب سایت ما بصورت خودکار جادویی شروع به دریافت ترافیک و تولید یک میلیون دلار کند – اشتباه بزرگ..

برو جلو و به ما بخندید… ما مطمئناً سزاوار آن هستیم!

به همین دلیل نیستم’می خواهم شما همان اشتباهاتی را که انجام داده ایم مرتکب شوید.

ما کشف کردیم سازندگان وب سایت وقتی خیلی دیر شده بود ، اما ما’برای کمک به شما در انجام همان اشتباهات دوباره اینجا نیستید. موارد مورد علاقه ما را در جدول زیر مشاهده کنید ، همه آنها به شما کمک می کنند در مدت زمان چند ساعت و بدون برچسب قیمت یک طراح حرفه ای ، یک وب سایت شیک ایجاد کنید.!

ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم تا تصمیم بگیریم که سازنده وب سایت برای اهداف مختلف بهترین است. برای دریافت توصیه ای در مسابقه ما شرکت کنید’شخصی سازی شده به نیازهای شما.

من’من نمی گویم که طراحان وب سایت جایی در دنیای ساخت وب سایت ندارند – آنها مطمئناً این کار را می کنند و می توانند نقش بزرگی را ایفا کنند.

من’من می گویم که یک زمان مناسب برای استخدام طراحان وب سایت وجود دارد – و آن’هنگامی که تازه کار خود را شروع می کنید نیست.

یک سازنده وب سایت را انتخاب کنید و امروز به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چه نوع سایتی می خواهید بسازید?

ایجاد یک وب سایت ایجاد یک فروشگاه آنلاین وب سایت فروشگاه آنلاین

چی’نقطه ایده طراحی خوب اگر ایده کسب و کار شما درشت است?

یک وب سایت با ظاهر خوب می تواند به شما در تبلیغ برند شما کمک کند و اعتماد به نفس بازدید کنندگان وب سایت در کسب و کار شما را افزایش دهد.

ذکر نکردن یک طرح با طراحی مناسب می تواند بازدید کنندگان شما را بهبود بخشد’ تجربه.

یک وب سایت زیبا باعث می شود تجارت شما مشروع تر به نظر برسد.

اگر از فروشگاهی در بازار بازدید کردید که به نظر کثیف و دردناک چشم بیاید ، اولین تصور (و ماندگار) شما این است که فروشگاه احتمالاً خوب نیست.

سریع برای قضاوت؟ این’من فقط طبیعت انسانی و من هستم’من فقط در مورد آن صادق هستم (و همینطور باید!)

طراحی خوبی دارد… اما فقط اگر تجارت شما کار کند.

Tail Wagging The Dog

آیا از این عبارات شنیده اید؟?

“دم چوب سگ را می پیچد.”

یا

“قرار دادن چرخ دستی قبل از اسب.”

آنها کمی کمدی صدا می کنند و بدترین فیلم ها را تا کنون می سازند.

اما در این گفته های صدایی خنده دار حقایق طراوت وجود دارد.

آنها اساساً به معنای قرار دادن چیزهای مهم به ترتیب نادرست هستند.

نرم افزار طراحی وب سایت - اسب سبد

سگ باید دم خود را بغل کند و اسب باید جلوی سبد باشد.

چرا می خواهید صدها یا حتی هزاران دلار برای طراحی وب سایت سفارشی خرج کنید ، قبل از این که بدانید مطمئناً کسب و کار شما می تواند درآمد کسب کند?

نمی کند’این صدا به همان اندازه احمقانه است که دم و سگ را سگ می کند?

گوش دهید ، زمان مناسبی برای پاشیدن پول و انرژی در طراحی وجود دارد. اما باید بعد از این بدانید که مردم هزینه محصولات یا خدمات شما را می پردازند – صرف نظر از اینکه وب سایت شما به نظر خوب است یا اینکه’برنده جایزه.

تو می توانی’یک تجارت طولانی مدت و با دوام صرفاً با تکیه بر جنسیت وب سایت خود ایجاد کنید.

اگر که’تنها مزیت رقابتی شماست ، شخص دیگری حتی پول بیشتری را نیز در وب سایت خود قرار می دهد “غیر جنسی” مال شما (انتخاب وحشتناک کلمات ، من می دانم).

اگر که’من استراتژی شما هستم’متاسفم که می گویم ، تجارت شما مرگ بسیار غم انگیز را متحمل می شود.

این پیام بسیار مهمی است که ما داریم’من از طریق خود رنج می بریم ، بنابراین من’من دوباره می گویم….

بنیاد تجاری شما در طراحی وب سایت آن ساخته نشده است. بنابراین’پس انداز خود را بر روی چیزی که نیست ، مستقر کنید “ماموریت بحرانی”.

طراحی وب سایت شما فقط باید به اندازه کافی خوب باشد – در حال حاضر. من’در زیر در این مورد گسترش خواهیم یافت.

درعوض ، وقت ، انرژی و پول خود را بر روی وظایف مهم ماموریت ، مانند:

 • با مشتریان بالقوه خود صحبت کنید تا درک کنید که واقعاً چه مشکلاتی حل شده است – نه آنچه فکر می کنید آنها نیاز به حل دارند. واقعاً به آنچه می گویند گوش دهید و سعی کنید با دیدگاه های خود مغرضانه نباشید.
 • ایجاد محصولات / خدمات خود برای حل مشکلات آنها.
 • ارتقاء محصولات / خدمات خود.
 • یادگیری چگونگی برقراری ارتباط بهتر برای برقراری ارتباط با مشتریان هدف (در صورت امکان)’شما آنها را متقاعد کنید که می توانید مشکلات آنها را حل کنید’موفقیت سختی خواهم داشت).

از نظر من این وظایف WAY مهمتر از ظاهر وب سایت شما هستند.

گوش کن – من’من به شما اجازه نمی دهم که یک وب سایت نامطبوع داشته باشید. این’حرف من نیست.

من چه’گفته من این است که وب سایت شما فقط باید به اندازه کافی خوب به نظر برسد ، بنابراین می توانید منابع بیشتری را برای ساختن مشاغل خود اختصاص دهید (به جای وب سایت خود).

در واقع راه هایی برای داشتن یک وب سایت خوب (اما نه بهترین) وجود دارد که کار می کند – بدون هزینه کردن بیش از 30 دلار – 50 دلار….

چگونه با یک وب سایت خوب به دنبال شروع کنیم
بدون فرو رفتن در صندوق های بازنشستگی

من می خواهم شما بدانید که یک وب سایت فقط یک ابزار است. این’آن را.

وب سایت شما تجارت شما نیست. تجارت شما همان کاری است که می توانید به مشتریان هدف خود ارائه دهید تا در واقع مشکلات آنها را برطرف کند.

وب سایت شما فقط یک ابزار ارتباطی است – دوره.

اگه میتونی’T محصول یا خدمات خوبی را ارائه دهید که در واقع می تواند مشکلات را برطرف کند ، این کار را نمی کند’مهم نیست که وب سایت شما در پایان روز چه چیزی به نظر می رسد.

حالا که من’بگذار این اسب را به یک مرگ ناگوار کتک زده ، بگذارید’صحبت در مورد چگونگی حرکت به جلو است.

بنابراین چگونه می توانید یک وب سایت سریع ، آسان و ارزان بسازید و طرحی داشته باشید’به اندازه کافی خوب است که کار را تمام کنید?

خیلی وقت پیش ، شما’d باید یک طراح یا رمزگذار را استخدام کنید تا به شما در ساختن وب سایت کمک کند (مگر اینکه اهدا کنید’فکر می کنید وقت خود را برای یادگیری نحوه رمزگذاری و کلیه موارد فنی که با ایجاد وب سایت همراه هستند صرف کنید).

امروزه ، شما واقعاً نمی دانید’باید بدانید که چگونه کد نویسی کنید ، و همچنین نگران تمام سردردهای پشتی فنی برای داشتن یک وب سایت خوب و کارآمد نباشید.

(نتایج گرفته شده از 1881 پاسخ دهندگان نظرسنجی)

سازندگان وب سایت وجود دارد که شما را قادر می سازند “کشیدن و انداختن” به اولین وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، و طیف گسترده ای از الگوهای طراحی رایگان را برای کمک به وب سایت خود ارائه دهید ، یا به شما ارائه دهد “به اندازه کافی خوب”.

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنید - بکشید و رها کنید

این سازندگان وب سایت بسیار مقرون به صرفه هستند و بیشتر آنها حتی برای استفاده شما نیز رایگان هستند (با گزینه هایی برای ارتقاء برای دسترسی به ویژگی های بیشتر).

برای برنامه های پرداخت شده آنها ، تقریباً از 5 دلار در هر ماه تا 20 دلار در ماه (برای برنامه های غیر تجارت الکترونیکی) و از 25 دلار تا 299 دلار برای برنامه های متمرکز تجارت الکترونیکی (اگرچه باید با برنامه 25 دلار در ماه شروع کنید و فقط مهاجرت کنید اگر فروش زیادی بدست آورید).

آنها 24/7 پشتیبانی اختصاصی را به شما ارائه می دهند ، و آنها’دوباره بسیار آسان برای استفاده شما حتی می توانید اولین نسخه از وب سایت خود را در کمتر از یک روز منتشر کنید.

نمی کند’این صدا بسیار جذاب تر از استخدام یک طراح برای صدها یا هزار دلار است و حداقل یک ماه صبر کنید تا چیزی منتشر شود.?

اشاره ای به روند استخدام استرس زا و تعجب از شما نیست’انتخاب درست کرده اید.

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنید - قالبسازندگان وب سایت به شما الگوهای طراحی حرفه ای رایگان و حرفه ای ارائه می دهند. برای دیدن این موارد از Wix کلیک کنید

باشه ، من می دانم’من اینها را می کشم & سازندگان وب سایت رها کنید به نظر می رسد که آنها بالای سرشان هاله دارند و هیچ اشتباهی نمی توانند انجام دهند.

برای عادلانه بودن ، آنها محدودیت هایی دارند و می توانند’همه کارها را انجام ده.

نکته اینجاست که ، در حالی که فرصتی وجود دارد که در نهایت ممکن است از این کشش ها رشد کنید & سازندگان وب سایت را رها کنید ، آنها به اندازه کافی خوب هستند که اگر همه وب سایت های راه اندازی نباشند ، بیشتر ایجاد شوند.

بعضی ها می کشند & قطره سازان حتی توانایی اداره وب سایت های رو به رشد را دارند و اجرای یک تجارت موفق و بالغ با آنها کاملاً امکان پذیر است.

با این کشیدن & سازندگان وب سایت را رها کنید ، اگر نظر خود را تغییر دهید ، به راحتی می توانید “ضررهای خود را کاهش ده” تا صحبت کنیم ، باش “بیرون” شاید 50 دلار (و البته کمی از وقت شما).

آی تی’همه چیز در مورد مدیریت ریسک است – به ویژه هنگامی که شما ابتدا با بودجه محدود شروع می کنید.

بکش & سازندگان وب سایت را رها کنید – به شما در ایجاد وب سایت کمک می کنید بدون اینکه بانک را خراب کنید

اجازه دهید’به سرعت خلاصه می کنیم که چرا از یک کشیدن & رها سازنده وب سایت< اگر در مرحله آغاز فعالیت خود باشید ، برای شما معنی دارد.

 • می توانید یک راه اندازی کنید “به اندازه کافی خوب” وب سایت در کمتر از یک روز – بنابراین شما برنده شوید’با فن آوری دچار حباب می شوید و هفته ها ماه صبر می کنید تا چیزی در کار باشد.
 • شما می توانید بیشتر بودجه ، زمان و انرژی خود را به سایر موارد دیگر اختصاص دهید “ماموریت بحرانی” کارهایی مانند توسعه محصول ، تحقیق در بازار هدف شما ، بازاریابی محصولات / خدمات خود و غیره.
 • شما می توانید به جای اینکه منتظر بمانید یا به کسی متکی باشید تا بتواند آن تغییرات را ایجاد کند ، در وب سایت خود تغییراتی را ایجاد کنید.
 • شما می توانید خطرات مالی خود را مدیریت کنید زیرا این سازندگان وب سایت به هیچ وجه گران نیستند.
 • آنها’دوباره قابل استفاده آسان است

قانون کلی من از انگشت شست این است که اگر شما هنوز در حال تولید جریان نقدی مثبت NET در حدود 1000 دلار و بالاتر در ماه نیستید ، در این مرحله آغازین قرار می گیرید.

اگر شما در حال انجام برخی از جریان های نقدی زیر 1000 دلار در هر ماه هستید ، نظر من این است که شما باید پول نقد را به تجارت خود سرمایه گذاری کنید که’مربوط به طراحی نیست.

به عنوان مثال ، در نظر بگیرید که یک یاور پاره وقت را استخدام کنید تا برخی کارهای دنیوی و غیر مولد را از دستان خود دور کنید.

حتی چیزی به عنوان یک یاور برای تمیز کردن خانه شما می تواند ساعت ها در هفته را نجات دهد. آی تی’فقط وقت صرفه جویی در وقت شما نیست ، بلکه’انرژی ذهنی و جسمی است که می توانید مجدداً به سمت مشاغل خود هدایت شوید.

این’فقط یک نمونه تصادفی و من’من مطمئن هستم که می توانید به بسیاری از کارهای کمتر تولیدی دیگر فکر کنید’د ترجیح می دهند برون سپاری کنید.

بازگشت به سازندگان وب سایت.

بدون آگهی بیشتر ، اینجا هستند بهترین سازندگان وب سایت امروز در بازار.

1. خریدن: بهترین وب سایت ساز تجارت الکترونیکی

2. ویکس: بهترین سازنده وب سایت منعطف به طور کلی

3. فضای مربع: بهترین وب سایت ساز گرا با طراحی

4. Weebly: آسانترین استفاده از وب سایت ساز

شماره 1 Shopify – بهترین وب سایت ساز تجارت الکترونیکی

خریدن تنظیم فروشگاه آنلاین بسیار ساده است.

به طور معمول ، اکثر وب سایت های تجارت الکترونیک باید خود میزبان باشند ، به این معنی که شما باید تمام وظایف فنی ساخت یک فروشگاه را مدیریت کنید. شما’d باید بدانید که چگونه رمزگذاری کنید و نقش خود را بازی کنید “مدیر فناوری اطلاعات” فقط برای تکه کردن توابع فروش مختلف.

نه با Shopify – آنها’کل فرایند را برای شما ساده کرده است.

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنید - Shopifyبرای دیدن Shopify کلیک کنید

اینجا’آنچه من در مورد Shopify دوست دارم:

 • آنها هستند یک “راه حل میزبانی شده” – تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که با آدرس ایمیل خود وارد شوید و آنها از بقیه مراقبت می کنند (مانند امنیت سایت خود ایمن ، پیکربندی و بهینه سازی سرورهای شما ، ادغام کلیه ابزارهای فروش و سبد خرید برای شما. بنابراین شما نمی خواهید’باید آنها را با هم تکه کنیم).
 • آنها به شما طرحهای جذاب فروشگاهی را ارائه می دهند – بنابراین شما نمی دانید’برای شخصی سازی هر چیزی برای شما نیاز به استخدام هر کسی دارید.
 • 24/7 تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده! این’مثل داشتن یک تیم فنی تمام وقت برای شما کار می کند!

آی تی’جای تعجب نیست که Shopify بهترین سازنده تجارت الکترونیک در بازار امروز است.

بیش از 500،000 بازرگان برای تأمین اعتبار فروشگاه های خود ، به Shopify پرداخت می کنند (در اینجا چند مثال آورده شده است) و Shopify به فروش بیش از 40 میلیارد دلار ارزش فروش کمک کرده است – که’حدود 80،000 دلار برای هر تاجر.

من واقعاً Shopify را دوست دارم چون می توانید در کمتر از یک روز نسخه اولیه فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

در حال حاضر ، آن برنده شد’بهترین نسخه فروشگاه شماست ، اما کاربردی خواهد بود.

شما می توانید به پیشرفت آن ادامه دهید – اما نکته اصلی این است که شما اهدا نمی کنید’باید هفته ها یا ماه ها صبر کنید ، و صدها یا هزاران دلار برای کسی که بتواند آن را برای شما جمع کند ، پرداخت کنید!

شما کنترل می کنید ، و Shopify می کنید’تیم پشتیبانی در آنجا هستند تا از شما حمایت کنند.

از آنجایی که یک سازنده تجارت الکترونیک خالص و اختصاصی است ، هزینه ماهانه ساخت یک فروشگاه اینترنتی از 29 دلار در هر ماه شروع می شود. با بزرگتر شدن مشاغل شما (پول بیشتری ایجاد می کنید) می توانید به برنامه های بالاتر ارتقا دهید.

اگر مشاغل شما نمی خواهد’کار کنید ، یا اگر به هر دلیلی نظر خود را تغییر دهید ، همیشه می توانید استفاده از Shopify را متوقف کنید. آی تی’هزینه بسیار کمتری نسبت به استخدام یک طراح وب در کنار خفاش دارد.

دان’فکر می کنید این یک روش بسیار امن تر برای ایجاد تجارت است?

Shopify را به مدت 14 روز امتحان کنید

شماره 2 Wix – بهترین سازنده وب سایت به طور کلی

در دید من, ویکس بهترین کشیدن کلی است & سازنده وب سایت را رها کنید که بدون نیاز به نوشتن خط کد ، بتوانید یک وب سایت کاملاً کاربردی بسازید. فقط این ویدیو را تماشا کنید تا برای خودتان ببینید که ساخت سایت با استفاده از Wix چقدر آسان است:

تاکنون بیش از 109 میلیون وب سایت با Wix ساخته شده اند و تا به امروز بیش از 2.87 میلیون کاربر پرداخت شده دارند.

داشتن مشتری های پرداخت کننده بسیار زیاد ، توصیف نهایی در مورد چگونگی یک محصول خوب است – و Wix مطمئناً در اینجا رهبر صنعت است.

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنید - Wixبرای دیدن Wix کلیک کنید

ویکس بیش از 500 قالب زیبا را به شما ارائه می دهد که طیف گسترده ای از صنایع مانند تجارت ، تجارت الکترونیک ، عکاسی ، موسیقی ، طراحی ، مهمان نوازی ، رستوران و غیره را پذیرایی می کند بنابراین آنها تقریباً برای همه طرح هایی دارند..

در اینجا چند نمونه از وب سایت های ساخته شده با Wix آورده شده است.

اینجا’آنچه در مورد آنها دوست داریم:

 • تاکنون خلاقانه ترین سازنده وب سایت در بین رقبای خود است – همیشه ابزارها و ویژگی های جدید را اضافه کنید (برای دیدن آخرین نسخه های اضافی آنها اینجا را کلیک کنید).
 • طرح های آنها نیز با جدیدترین روند طراحی بسیار به روز است – شما می توانید طرح های اختلاف منظر 1 صفحه ای ، قرار دادن فیلم های پس زمینه ، ایجاد بخش های مختلف پس زمینه ، همه بدون دانستن نحوه رمزگذاری ، ایجاد کنید. برای دیدن آنها در عمل اینجا را کلیک کنید.
 • ویکس’فعال بودن طرفدار نوآوری یک نکته بزرگ است اگر یک سازنده وب سایت می خواهید که سابقه اثبات سرمایه گذاری در پیشرفت های مداوم را داشته باشد.

می توانید برای مدت زمان نامحدودی از Wix به صورت رایگان استفاده کنید. با این حال ، برای باز کردن ویژگی ها و ابزارهای بیشتر ، قیمت گذاری آنها از 5.00 دلار در هر ماه تا 25.00 دلار در ماه شروع می شود.

سرمایه گذاری مالی بسیار قابل کنترل و معقول است.

Wix را به صورت رایگان امتحان کنید

فضای مربع شماره 3 – بهترین طرح ها

فضای مربع یک وب سایت سازنده طراحی بسیار گرا است و می تواند وب سایت شما را به گونه ای جلوه دهد که گویی هزاران دلار در سفارشی سازی آن هزینه کرده اید (اما فقط هزینه ای از آن را برای شما هزینه می کند).

اگر کسب و کار شما به وب سایتی نیاز دارد که دارای تصاویر بیشتر باشد و شما می خواهید چیزی حداقلی ، تمیز و شیک داشته باشید ، مطمئناً Squarespace را در نظر بگیرید..

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنیم - Squarespaceبرای دیدن مربع کلیک کنید

آنها بویژه برای صنایعی مانند طراحی / نمونه کار ، عکاسی ، مشاغل بوتیک ، رستوران ها و عروسی ها و مناسبت ها خوب کار می کنند..

در اینجا چند نمونه از وب سایت های ساخته شده با Squarespace آورده شده است.

اینجا’آنچه من در مورد مربع دوست دارم:

 • بسیار طراحی گرا – الگوهای طراحی آنها این احساس را به شما می دهد که شما یک طراح وب سایت حرفه ای را استخدام کرده اید ، اما واقعاً کاری نکرده اید’مجبورم!
 • به شما نقش موثری در ساختن ظاهر می دهد & احساس وب سایت خود را – Squarespace به شما امکان می دهد بسیاری از تغییرات طراحی را بدون دست زدن به کدها انجام دهید.

اگرچه می توانید’از استفاده ناگهانی از مربع مربع به طور رایگان (مانند Wix فوق) ، شما یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان را قبل از اینکه بخواهید تصمیمی برای مشترک شدن در سرویس های آنها بگیرید ، دریافت می کنید..

به طور کلی ، فقط به چند ساعت زمان نیاز دارید تا احساس خوبی از اینکه آنها را دوست دارید یا نه ، به دست آورید. بقیه وقت برای شما این است که ابزارهای آنها را با جزئیات بیشتر کشف کنید.

بنابراین اگر شما نمی دانید’درست از خفاش بدی به دست آورید ، می توانید بدون ایجاد هیچگونه تعهد دیگری به راحتی در تلاش باشید تا سازنده وب سایت دیگری را انجام دهید.

فضای مربع’برنامه های ماهانه 5 تا 18 دلار است. اگر می خواهید ابزار تجارت الکترونیکی باشید ، برنامه های آنها بین 26 تا 40 دلار در ماه متغیر است.

دوباره ، آنها’به هیچ وجه از شما تقاضای تعهد گسترده مالی نخواهید کرد.

این کار بودجه (و زمان و انرژی بیشتری) برای کار در سایر بخش های کار خود به شما می دهد.

مربع رایگان را به مدت 14 روز امتحان کنید

شماره 4 Weebly – ساده ترین کاربرد

Weebly کاربر پسند ترین کشیدن است & امروز سازنده وب سایت را در بازار رها کنید.

آنها’دوباره همان چیزی است که من می نامم “احمق ساده برای استفاده.” رابط کاربری بسیار شهودی ، شما به معنای واقعی کلمه می توانید تقریباً همه چیز را در مورد چگونگی استفاده از Weebly در کمتر از یک ساعت بیاموزید.

با این حال ، این همچنین بدان معنی است که آنها اهدا نمی کنند’دارای بسیاری از ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته (مانند Wix بالا).

برای برخی از افراد (به ویژه کسانی که از فن آوری مرگ می ترسند) ، آن را نشان می دهد’تجارت ارزنده ای است.

چرا طراح وب سایت را استخدام نمی کنید - Weeblyبرای دیدن Weebly کلیک کنید

Weebly همچنین برخی از الگوهای به دنبال مناسب را برای شما فراهم می کند. آنها نمی دانند’آنها به خوبی مانند Wix و Squarespace به نظر می رسند’از نظر پیشرفت بسیار طولانی شده ایم و انتظار داریم که آنها در آینده نزدیک بهتر شوند.

به یاد داشته باشید ، همیشه می توانید بعداً – بعد از خود ، طراحی وب خود را بهبود بخشید’ثابت كردم كه مردم از پرداخت هزینه محصولات یا خدمات شما خوشحال هستند.

در اینجا چند مورد که در مورد Weebly دوست داریم:

 • کشیدن آسان برای استفاده – من’افراد قدیمی دیده می شوند وب سایت های مناسبی با Weebly ایجاد می کنند. آی تی’تقریباً مانند یادگیری نحوه استفاده از آیفون ها – تقریباً طبیعی و بی دردسر است.
 • دسترسی به کدهای طراحی – اگر کمی کد می دانید ، در واقع می توانید به طراحی خود دسترسی پیدا کنید تا سفارشی سازی کنید. البته ، این ضروری نیست ، اما لازم است’وقتی می خواهید طرح خود را به سطح بعدی برسانید ، انعطاف پذیری بیشتری در جاده ایجاد می شود.

درست مانند Wix ، می توانید از Weebly به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی استفاده کنید. اگر می خواهید به ابزارهای بیشتری دسترسی پیدا کنید ، می توانید به یکی از برنامه های حق بیمه آنها ارتقا دهید.

برنامه های ماهانه آنها با 8 دلار شروع می شود و در هر ماه به 49 دلار می رسد (برای تجارت بیشتر & ابزارهای متمرکز بازاریابی).

باز هم ، Weebly بسیار مقرون به صرفه است در مقایسه با تعهد به صدها یا هزاران دلار برای استخدام یک طراح وب سایت.

Weebly مشابه Wix یا Squarespace ، شما را قادر می سازد تا به سرعت و به آسانی یک وب سایت خوب به دست آورید. واقعاً وجود ندارد’در مورد امتحان این سازندگان وب سایت سعی در ایجاد نقصان داشته باشید.

Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید

زمان مناسب برای استخدام یک طراح وب سایت یا توسعه دهنده چه زمانی است?

همانطور که در بالا اشاره کردم ، من’من مخالف استخدام یک طراح یا توسعه دهنده حرفه ای نیستم تا به شما در ساختن یک وب سایت عالی کمک کند.

اصلا.

پیام کلیدی که امیدوارم درک کنید ، این است که زمان مناسبی برای این کار وجود دارد ، و زمان اشتباهی برای این کار است.

چی’زمان اشتباه است?

 • این’هنگامی که شما هنوز هم در تلاش هستید تا تجارت را از زمین خارج کنید. هنگامی که شما هنوز هم در تلاش هستید تا به خودتان اعتبار دهید / ثابت کنید که بسیاری از مردم از پرداخت هزینه محصولات و خدمات خود رضایت دارند.
 • اگه میتونی’حتی تصدیق کنید که یک بازار سالم برای محصول یا خدمات شما وجود داشته باشد ، بنابراین شما نمی خواهید’هنوز یک تجارت دارید.

منطقی و ساده به نظر می رسد ، درست است?

شما نمی دانید که چگونه بسیاری از مردم همه به عقب می روند و قرار می دهند “چرخ دستی جلوی اسب.”

من نمیخوام’اما آنها را یک بیت مقصر بدانیم ، همانطور که ما هستیم’قبلاً همین اشتباه را مرتکب شده ام ، بنابراین من نمی دانم’می خواهم در اینجا منافق باشید.

در گذشته نگر ، هنگامی که برای اولین بار شروع به کار کردیم ، ما از اینکه آیا تجارت ما موفق خواهد شد یا خیر ، اطمینان نداریم ، که ما به طور فعال به دنبال چیزهایی بودیم که بتوانند برد آسان تری به ما دهند – چیزی که می توانیم کاملاً کنترل کنیم..

ساختن آنچه که ما فکر می کنیم وبسایت خوش بین است ، یک پیروزی بسیار آسان تر و چیزی کاملاً تحت کنترل ما بود تا اینکه از مردم بخواهیم برای محصولات ما به ما بپردازند.

ما سرنوشت خود را داشتیم و به نتیجه نرسیدیم’می خواهم مردم بگویند “نه” به ما و احساس طرد شدن.

رد یک چیز ترسناک برای روبرو شدن است. نمی خواستم’شما موافقید?

من از ورزش کردن چمباتمه در ورزشگاه متنفرم. من می دانم که باید این کار را می کردم ، اما خودم را پیدا کردم که در اطراف سالن ورزشی سرکشی کنم و روی تمریناتی کار کنم که خودم می دانم’من در حال حاضر خوب است.

چرا?

آی تی’راهی برای متقاعد کردن خودم که من هستم’من کاری انجام داده ام ، بنابراین در مورد آن احساس حاشیه ای خوبی دارم.

همین مسئله با طراحی وب سایت. احتمال احساس طرد واقعاً نیست’در آنجا.

شما همچنین مانند خود احساس کنترل کامل دارید’دوباره به یک طراح پرداخت می کنید تا چیزهایی را برای شما ایجاد کند.

اگر طراحی وب سایت بسیار خوبی داشتید ، مردم برنده می شدند’از شما انتقاد می کنم.

اما اگر کالای کمتری داشتید ، مردم برنده می شدند’هزینه آن را بپردازید و این یک رد بزرگ است.

بنابراین می دانم که چرا مردم نسبت به ساختن یک وب سایت زیبا و جذاب ، پیش از آنکه روی ساخت یک کسب و کار واقعی تمرکز کنند ، علاقه بیشتری دارند.

زمان مناسب برای تمرکز بر روی طراحی وب سایت خود پس از دستیابی به گردش نقدی خالص مثبت بالا و بالاتر از 1000 دلار در هر ماه است. البته ، می توانید هدف خود را کمی بالاتر از 2000 دلار یا بیشتر تعیین کنید ، اما من’متر فقط پیشنهاد 1000 دلار به عنوان نقطه شروع.

با ضربه زدن به نرخ خالص خالص 1000 دلار در هر ماه ، به شما اطمینان بیشتری می دهد (و شتاب می گیرید) که یک تجارت واقعی در دست دارید.

تهیه 1000 دلار (پس از پرداخت هزینه) کار آسانی نیست. این امر مستلزم این است که شما در درک آنچه مشتری هدف خود می خواهید و ارائه یک محصول / خدمات محکم برای رفع نیازهای خود باشید ، لیزر شوید.

رسیدن به آن سطح همان چیزی است که باید روی آن متمرکز شوید – نه به نظر وب سایت شما.

هنگامی که جریان نقدی خالص شوید ، این گزینه ها و انعطاف پذیری بیشتری برای شما و تجارت شما باز می شود. سپس می توانید در نظر بگیرید که چه چیزی می تواند تجارت شما را حتی بیشتر کند.

کمک استخدام؟ بیشتر برای بازاریابی هزینه کنید؟ در دوره ها / دانش سرمایه گذاری کنید؟ طراحی وب سایت خود را بهبود بخشید?

با جریان نقدی مثبت – گزینه های خود را دارید.

اگر همه پس انداز خود را در طراحی وب سایت بدون ایجاد سکه در عوض ، به شما ضربه بزنید’هیچ گزینه ای باقی نمی ماند.

یک بار شما’جریان نقدی دوباره مثبت است ، و شما تصمیم می گیرید برای بهبود وب سایت خود یک طراح حرفه ای یا توسعه دهنده استخدام کنید ، در اینجا ما هستیم راهنمای جامع در مورد نحوه استخدام یک طراح یا توسعه دهنده – راه صحیح.

منابع مفید / راهنماهای خود ، بنابراین می توانید خودتان برخی از طراحی ها را انجام دهید

میدانم. بعد از این همه بحث ، گاهی اوقات’مقاومت در برابر استخدام طراحان در واقع هنوز سخت است زیرا چیزهای بیشتری برای ساخت وب سایت وجود دارد تا استفاده از سازندگان وب سایت.

در مورد مواردی مانند طراحی آرم ، ویرایش تصاویر ، یافتن تصاویر مناسب ، نحوه انتخاب قلم و غیره چه می توان گفت?

ما نترسید’برخی راهنماها را درمورد اینکه چگونه می توانید تمام این کارها را انجام دهید – حتی اگر دوست ندارید – جمع کنید’یک سر برای طراحی دارید.

این راهنماها موارد را به مراحل عملی تقسیم می کنند (با ابزارهای توصیه شده و با استفاده آسان) ، بنابراین هر کس می تواند نتایج مناسبی را کسب کند:

ساختن یک وب سایت خوب’باید خیلی دلهره آور باشد اکنون بیشتر ابزارها / راهنماهای خود را برای ساختن چیز شگفت انگیز در خود دارید!

نتیجه & بردن

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me