بهترین قالب های وب سایت عکاسی

“چیدن الگوی مناسب وب سایت عکاسی ، یک میانبر کوتاه سریع و آسان است تا بتوانید از کنار آن جمع شوید. آنها’دوباره طراحی شده است تا ویژگی های مورد نیاز خود را شامل شود ، بنابراین برنده شد’باید مجبور شوید ساعت ها در ویرایشگر بگذرانید!”


اما پیدا کردن الگوی مناسب چیزی غیر از انتخاب بهترین طرح است (اگرچه این هنوز هم مهم است!).

شما باید از خودتان سؤال کنید مانند:

 • آیا بازدید کنندگان به راحتی می توانند عکسهای شما را مرور کنند’اشتراک گذاری مجدد?
 • مشتریان بالقوه چه آسان می توانند با شما تماس بگیرند?
 • آیا این ویژگی ها مانند وبلاگ یا فروشگاهی مناسب برای دستیابی به آن مفید است؟ یا قصد دارید ساعت ها اضافه کنید و آنها را با دست اضافه کنید?

شما’چیزهای زیادی برای یادآوری دارید!

بازی

با توجه به چیزهای زیادی که باید در نظر بگیرید و قالب های زیادی را انتخاب کنید (فقط به بالا نگاه کنید!) ، شاید بدانید دشوار نیست که بدانید از کجا شروع کنید!

خوشبختانه ، ما’برای کمک به صرفه جویی در وقت و تلاش شما مجدداً اینجا هستید:

 1. در حال اجرا با چیزهای کلیدی که بهترین الگوهای عکاسی دارند (بنابراین شما می دانید که به دنبال چه چیزی باشید)
 2. نمایش + رتبه بندی انتخابی از بهترین الگوهای عکاسی در اطراف (همانطور که توسط تیم WBE انتخاب شده است)

اگر پناه آورده اید’هنوز کاملا پیدا کردم بهترین سازنده وب سایت برای شما ، سپس سازندگان وب سایت عکاسی مورد علاقه ما را در جدول زیر مشاهده کنید:

در پایان این راهنما ، شما’من می دانم چه چیزی را باید در یک الگوی عکاسی جستجو کنید. ما’همچنین برخی از بهترین طراحی های اطراف را به شما نشان داده ایم – به شما کمک می کنیم در مورد نوع الگوی مورد نظر خود تصمیم بگیرید.

نمای کلی

برای مطالعه بخش های خاص بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 1. چیزهای اصلی بهترین الگوهای عکاسی
 2. بهترین قالب های وب سایت عکاسی
  • ویکس
  • فضای مربع
  • Weebly
  • SmugMug
 3. نتیجه گیری: بهترین الگوی وب سایت عکاسی برای شما

چیزهای اصلی بهترین نمونه های وب سایت فتوگرافی است

“با استفاده از الگویی مجهز به ویژگی ها و کارکردهای مورد نیاز خود ، می توانید در آینده باعث صرفه جویی در وقت و دردسر شوید.”

استفاده از یک الگوی سریعترین راه برای دسترسی به وب سایت شما در اسرع وقت است.

نه تنها طراحی های جذاب زیادی وجود دارد ، بلکه بهترین آن ها انواع ویژگی های داخلی را برای استفاده فوری آماده می کنند. این مسئله باعث می شود مشکل صرف وقت در ویرایشگر با اضافه کردن ویژگی های یک به یک موجب شود!

در تجربه من ، آن را’خیلی جالب نیست که ساعتها وسواس کنید و درباره جزئیات جزئی در وب سایت خود استفاده کنید. آی تی’خیلی بهتر است که با الگویی که با توجه به نیازهای شما طراحی شده ، در حال اجرا بر روی زمین باشید.

بهترین الگوهای عکاسی باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شوند ، زیرا همراه با:

 1. طرحی چشم نواز
 2. یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)
 3. پیمایش آسان گالری
 4. فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)
 5. ظرفیت فروش

1. طرحی چشم نواز

“وب سایت شما بازتابی از شما و کار شما است ، بنابراین الگویی را انتخاب کنید که چشم را به خود جلب کند. این امر نیاز به ویرایش را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.”

همه آنلاین ، همه یک کتاب را با جلد خود داوری می کنند. در حقیقت ، Adobe (فوق العاده شرکت PDF PDF + فن آوری!) دریافت که 38٪ از کاربران برنده شدند’حتی اگر طراحی غیر جذاب باشد با وب سایت خود درگیر شوید!

این’قیمت بالایی برای پرداخت هزینه هایی که می توانید به راحتی حل کنید ، درست است?

انتخاب یک الگوی جذاب برای وب سایت عکاسی شما ساده ترین راه برای جلب توجه بازدید کنندگان (و ما) است’به زودی بعضی از اینها را به شما نشان خواهم داد!).

به علاوه ، اگر طراحی از قبل عالی به نظر برسد ، در آنجا وجود دارد’دیگر نیازی به شخصی سازی آن نیست. این شما را آزاد می کند تا زمان بیشتری را برای ویرایش عکس یا برنامه ریزی برای شلیک بعدی خود اختصاص دهید!

زیبایی به چشم بیننده است ، بنابراین یک الگوی عکاسی چشم نواز را انتخاب کنید تا بازدیدکنندگان خود را درگیر خود کنند. الگوهای جذاب همچنین میزان ویرایش مورد نیاز را به حداقل می رسانند – شما را از موارد مهم تر آزاد می کند.

2. یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)

“چیدن یک الگوی عکاسی با یک وبلاگ داخلی ، دردسر تنظیم یکی را برای شما ایجاد می کند.”

شما می خواهید برای تنظیم وبلاگ خود زمان بیشتری را صرف نوشتن وبلاگ خود کنید. بنابراین منطقی است که از یک الگوی عکاسی مجهز به وبلاگ استفاده کنید.

وبلاگ ها به شما این امکان را می دهند که تخصص خود را به اشتراک بگذارید ، این می تواند به رشد ترافیک وب سایت شما کمک کند. به عنوان مثال ، اگر مرتباً در مورد عکاسی از حیوانات خانگی بنویسید ، شما’در نتایج جستجوی Google مرتبط بیشتر ظاهر می شود.

این یک روش عالی برای توجه وب سایت شما ، جذب بازدید کنندگان بیشتر و ساختن مارک شما است.

زندگی را برای خود آسان کنید و یک الگوی عکاسی را با یک وبلاگ ساخته شده انتخاب کنید. پس از همه ، نیست’زمان خود را بهتر از یک لنز در پشت یک لنز صرف کنید?

اگر می خواهید برند خود را رشد دهید و وب سایت خود را افزایش دهید ، داشتن یک وبلاگ مهم است’ترافیک با کمال میل می توان اضافه کرد ، بنابراین خودتان را بدون دردسر نجات دهید و یک الگوی را با یک ساخته شده در آن انتخاب کنید .

3. ناوبری گالری آسان

“آی تی’گرفتن کسی آسان است’توجه ، اما نگه داشتن آن سخت است. الگویی را انتخاب کنید که نه تنها عکسهای شما را برجسته کند بلکه مرور آنها را نیز آسان می کند.”

عکس های شما ممکن است برخی از جالب ترین تصاویر گرفته شده تاکنون باشد. اما اگر’سخت است که از یکی به فهرست دیگر بروید – پس چه کسی’وقت می خوام مراقبت کنم?

منطقی است که یک الگوی عکاسی را با یک صفحه ساخته شده در گالری یا نمونه کارها انتخاب کنید که بتوانید به سرعت در تصاویر جمع شوید. این نیست’صرفه جویی در وقت ، آن را’همچنین بسیار مناسب است!

انتخاب یک الگوی وب سایت که عکس ها را جلوی و مرکز خود قرار می دهد ، ضروری است. آی تی’راحت ترین راه برای اطمینان از عکس های شما به راحتی در مرور برای مشتری ها و طرفداران.

4. فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)

“چیدن یک الگوی وب سایت با فرم تماس با ما آماده رفتن باعث می شود تا مشتریان بالقوه بتوانند سریعاً با شما ارتباط برقرار کنند”

اگر می خواهید سرگرمی خود را به یک تجارت تبدیل کنید ، ارتباط با آن آسان است.

مطالعه ای توسط کو بازاریابی نشان داد که 51٪ از مردم این باور را دارند ‘اطلاعات تماس کامل’ مهمترین چیزی است که در بسیاری از وب سایت ها وجود ندارد. دان’بگذارید این از دست شما نباشد!

با انتخاب یک الگوی وب سایت عکاسی با یک فرم تماس ، چیزهای ساده را برای خود حفظ کنید.

این مشکل برای اضافه کردن یکی از وب سایت های شما از ابتدا ، باعث ایجاد مشکل می شود. آی تی’همچنین اگر می خواهید فیلدهای اضافی اضافه کنید ، مانند a ، یک نقطه پرش راحت است ‘نوار عنوان’.

انتخاب یک الگوی عکاسی با فرم تماس داخلی ساده ترین راه برای ارتباط افراد با شما است. همچنین باعث صرفه جویی در وقت در ویرایشگر می شود.

5- ظرفیت فروش

“انتخاب یک الگوی وب سایت عکاسی که می تواند به شما در گرفتن پول اضافی کمک کند ، بی فایده است?”

هر عکاس نمی خواهد سرگرمی خود را به یک کار تبدیل کند.

اما آنجا’دلیلی ندارد که بتوانید’با انتخاب الگویی که می تواند از عکاسی شما سود ببرد چند دلار اضافی تهیه کنید.

شما می توانید چاپ ، کتاب ، یا حتی لباس بفروشید – آن’تا به شما! نکته اصلی داشتن گزینه برای فروش است.

چیدن یک الگوی عکاسی با یک ‘فروشگاه’ صفحه مناسب ترین راه برای شروع فروش است.

الگوهای فروش با محصولات نسخه ی نمایشی گذاشته شده در صفحه + یک سبد خرید نصب شده همراه است. این کار بسیاری از کارهای طراحی را از طرف شما کاهش می دهد و یک صرفه جویی در زمان واقعی است.

توجه داشته باشید: به یاد داشته باشید ، برای فروش کالا از طریق وب سایت خود’باید در برنامه ساز تجارت الکترونیکی در وب سایت سازنده وب سایت خود ثبت نام کنید.

موارد را راحت نگه دارید و الگویی را انتخاب کنید که به شما امکان فروش را می دهد. داشتن این گزینه بسیار مهم است زیرا وقتی عکاسی شما منفجر می شود ، شما’بلافاصله آماده فروش خواهیم شد!

بهترین نمونه های وب سایت عکاسی

“آی تی’انتخاب یک الگوی عکاسی که به شما کمک می کند از جمعیت دور شوید ، مهم است. آی تی’تصمیم ساده ای نیست که بعداً تغییر کند ، بنابراین وقت خود را بگیرید. ما’الگوهای زیر را انتخاب کرده اید زیرا زندگی شما را ساده تر می کند.”

آی تی’تصمیمی برای انتخاب الگوی مناسب برای وب سایت عکاسی شما مشکل است. اما شما این را می دانید – در غیر این صورت نمی خواهید’درست اینجا باش!

برای آسانتر کردن امور ، ما’برخی از بهترین قالب های عکاسی را برای شما انتخاب کرده ایم:

این قالب ها شما را سریع آنلاین می کند و چشم را به خود جلب می کند ، ضمن صرفه جویی در وقت ، پول و تلاش. بهتر از همه ، آنها’اگر لازم باشد ویرایش آسان است!

الگوهای عکاسی دستگیر شده ما در زیر نه تنها عالی به نظر می رسند بلکه ویژگی های اصلی مورد نیاز شما را نیز دارند. اینها قالبهایی هستند که باعث می شوند شما و عکسهایتان از هم متمایز شوند!

1) الگوهای Wix Photography (110+ میلیون وب سایت)

“Wix متنوع ترین سازنده وب سایت در اطراف است. آی تی’آسان برای استفاده و ارائه می دهد مقدار مجنون از گزینه های الگو.”

Wix دارای یک قالب 500+ چشمگیر برای انتخاب شما و تقریباً 40 مورد اختصاص به عکس است!

این’انتخاب کاملاً زیادی است….

ویکس’قالب های جسورانه و خلاقانه هستند. آنها توجه خود را با گالری های عجیب و جالب و روشهای جالب نمایش عکسهای شما جلب می کنند.

آنها به طرز شگفت آوری غنی از ویژگی های هستند. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی شود ، زیرا همه چیز مورد نیاز در حال حاضر باید در قالب باشد.

و اگر’نه؟ خوب ، ویرایشگر Wix بسیار آسان برای استفاده شما است’مشکلی برای شخصی سازی وب سایت یا اضافه کردن محتوای اضافی ندارید.

الگوی فتوژورنالیست

بازی

من’طرفدار عظیمی از ویکس است’s ‘عکاس خبرنگار’ قالب. آی تی’جسورانه ، جلب توجه و بسیار آسان برای حرکت است.

شما’فضای زیادی برای نشان دادن عکس های خود دارید و فضای سفید واقعاً به تأکید بر کار شما کمک می کند. فونت های قوی و کوچک شما را تشویق می کنند که متن را به حداقل برسانید و تمرکز را روی تصاویر خود قرار دهید.

این قالب برای فروش مجهز شده است و با یک فروشگاه نسخه ی نمایشی ارائه می شود ، که زمان بسیار مناسبی برای صرفه جویی در آن است. شما’لازم است که در یک وبلاگ اضافه کنید – یا می توانید دوباره آنرا دوباره مناسب کنید ‘بیو’ صفحه.

شما’اگر بخواهید از این طراحی غنی از ویژگی استفاده کنید ، یک وب سایت عکاسی به صورت آنلاین خواهید داشت.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
&# 10004؛
&# 10008؛
(اتاق اضافه کردن یکی)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛

الگوی وب سایت عکاسی شهری

بازی

‘عکاسی شهری’ قالب بسیار بزرگتر از تصویر از الگوی فوق است – بنابراین شما’هنگام بارگذاری عکس باید مراقب باشید. داشتن بیش از حد بسیاری از پرونده های بزرگ تصویر در یک صفحه وب می تواند سرعت بار را کند کند ، و این باعث می شود بازدید کنندگان شما در انتظار باشند. خوب نیست.

من’طرفدار عکس های قهرمان تمام صفحه ای است که در زیر جعبه های متن شفاف قرار دارند. آی تی’یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن هر دو اطلاعات و کار شما در همان زمان.

شما’من عاشق فرم تماس درونی می باشید که در صفحه اختصاصی خود قرار دارد. آی تی’برای دستیابی به این نوع ویژگی از کار کردن بسیار مفید است ، زیرا بعید است که بعداً آن را اضافه کنید.

شما’همچنین کردم ‘خدمات’ صفحه ای که می توانید مهارت های خود را به مشتریان بالقوه ارتقا دهید. حتی اگر تو نبودی’در ابتدا درباره آن فکر کنید ، این روشی بسیار مناسب برای کسب درآمد از سرگرمی شماست.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
&# 10004؛
&# 10008؛
(اتاق اضافه کردن یکی)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛

الگوی وب سایت عکاسی هوایی

بازی

این یک الگوی واقعاً کاربردی و جذاب است که برای عکاسان با کسب و کار بیشتر ایده آل است.

آی تی’یک طراحی چند صفحه ای است که از پیمایش های طولانی برای به اشتراک گذاری اطلاعات و عکس نیز استفاده می کند. آی تی’روشی بسیار مناسب برای فاش کردن اطلاعات در مورد خود یا مرحله کار خود به صورت مرحله ای.

شما’دوباره آماده فروش خارج از جعبه با یک ‘خدمات’ صفحه ، در حالی که گالری موزائیک دیوار به دیوار بسیار چشم نواز است. همچنین می تواند از فیلم ها و همچنین عکس ها پشتیبانی کند ، بنابراین می توانید به سرعت وب سایت خود را متمایز کنید.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
&# 10004؛
&# 10008؛
(اتاق اضافه کردن یکی)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛

اکنون وب سایت Wix Photography خود را بسازید

2) الگوهای عکاسی مربع (1+ میلیون وب سایت)

“Squarespace خانه قالب های عکاسی با سطح بالا است که عکس های شما را در قسمت جلویی و مرکزی قرار می دهد.”

Squarespace بیش از 80 قالب برای انتخاب شما دارد که حدود 11 مورد از اینها به طور خاص برای عکاسان طراحی شده است.

فضای مربع’طرح های ظریف تر از Wix هستند’تصاویر زیادی با صفحه کامل و فضای سفید ارائه می دهد. آنها واقعاً احساس حرفه ای نسبت به آنها دارند ، بنابراین اگر سایت شما با مشتری روبرو شود ، Squarespace می تواند زندگی را برای شما بسیار آسان کند.

ویرایشگر Squarespace نسبتاً آسان است ، که اگر می خواهید صفحات دیگری اضافه کنید یا فروشگاهی را به الگوی خود اضافه کنید ، می تواند راهی برای ساده کردن موارد باشد..

الگوی ولز

بازی

من کاملا عاشق ظاهر کلاسیک Squarespace هستم’s ‘ولز’ قالب. تمیز ، پراکنده است و تمام تأکیدات را روی عکس های شما می گذارد. آی تی’یک الگوی طراحی شده برای یک منظور – برای تبلیغ کار شما.

وبلاگ داخلی بسیار مفید است و وظیفه اضافه کردن یکی از موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد’با الگوهای دیگر دیده می شود). ‘مرا بخوان’ اگر احساس می کنید که به آن احتیاج دارید ، می توانید به راحتی در یک صفحه غنی از محتوا ویرایش کنید – شاید سریع برای اضافه کردن یک صفحه ‘درمورد من’ صفحه?

ولز عکس های شما را جلوی و وسط قرار می دهد تا توجه طرفداران و مشتری ها را به طور یکسان بدست آورد. سادگی جسورانه طراحی ، ویرایش و جمع آوری تصاویر خود را بسیار آسان می کند.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 7/10
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)

الگوی فورته

بازی

‘فورته’ الگویی روشن تر ، قدرتمندتر از نادیده گرفتن است ‘ولز’ در بالا. بازدید کنندگان شما با عکس های تمام صفحه که بلافاصله توجه آنها را جلب می کنند مورد استقبال قرار می گیرند.

آنجا’وبلاگ یکپارچه در طراحی و ‘مرا بخوان’ صفحه ای که می توان به راحتی در آن قرار گرفت ‘در باره’ صفحه یا گالری دیگر.

ناوبری تصویر یک شادی با یک پیمایش زیبا از پهلو است که واقعاً از گالری های پیمایش به سمت پایین فرق می کند.

این الگویی است که تأثیر طولانی مدت بر روی هر کسی که از وب سایت عکاسی شما بازدید می کند ، خواهد گذاشت.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 7/10
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)

اکنون وب سایت عکاسی مربع خود را ایجاد کنید

3) الگوهای عکاسی Weebly (40+ میلیون وب سایت)

“Weebly یک سازنده وب سایت کاربر پسند است که استفاده از آن بسیار آسان است.”

Weebly بیش از 50 قالب ارائه می دهد (یا مضامین Weebly-ese). از بین این طرح ها تقریباً 6-7 مخصوصاً عکاسانی مانند شما قرار دارند.

الگوهای قالب موجود بسیار جذاب هستند ، اما همچنین بسیار اساسی هستند. آنها نمی توانند’t به عنوان Wix نوآورانه است’s ، و نه به عنوان بالا پایان به عنوان مربع.

اگر می خواهید یک الگوی وب سایت عکاسی ساده داشته باشید که به راحتی قابل تنظیم باشد ، Weebly بستر مناسبی برای شماست.

الگوی چنتو

بازی

Weebly’s ‘چنتو’ الگوی کارآمدترین طراحی در فرخنده ما است. این یک الگوی عکاسی ساده است که به شما کمک می کند تا عکس های خود را به نمایش بگذارید و نه چیز دیگری.

شما’دوباره فاقد وبلاگ و فروشگاه هستید – اما اگر خودتان باشید’دوباره به آن چیزها علاقه مند نیستید و فقط می خواهید یک نمونه کار از تصاویر را ببینید ‘چنتو’ برای آن ایده آل است!

این الگویی است که عملاً بالاتر از طراحی قرار می گیرد ، بنابراین اگر می خواهید یک طراحی وب سایت اصلی و یک الگوی داشته باشید ، می توانید به راحتی ویرایش کنید ‘چنتو’ ارزش نگاه کردن دارد.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 8/10
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)

الگوی سفر

بازی

من’من یک طرفدار بزرگ بزرگ ‘سفر’ قالب از Weebly. این بسیاری از ویژگی های عالی ما را ترکیب می کند’در بالا دیده می شود و آنها را در یک الگوی جالب و جذاب بطور کامل بسته بندی می کند.

آنجا’روش های مختلفی برای نمایش فوری های شما ، از جمله تصاویر تمام صفحه ، گالری تصاویر کوچک و گالری های پیمایش طولانی. داشتن این تنوع بسیار مفید است زیرا باعث می شود شما بتوانید سبک های منحصر به فرد گالری را حفر کنید – می توانید از انتخاب داخلی استفاده کنید!

شما’همچنین کردم ‘درمورد من’ و یک وبلاگ ادغام شده در صفحه اصلی پیمایش طولانی. این می تواند باعث صرفه جویی در زمان شود زیرا این بدان معناست که شما فقط باید شخصی سازی یک صفحه (ظاهراً طولانی) را هنگام شخصی سازی طرح ویرایش کنید.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 8/10
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)

اکنون وب سایت عکاسی Weebly خود را ایجاد کنید

4) الگوهای عکاسی SmugMug

“SmugMug یک سازنده ویژه عکس ywebsite است که می تواند از طریق مشارکت با شرکت های چاپ به شما کمک کند از فعالیت خود سود کسب کنید.”

SmugMug حدود 30 قالب عکاسی را برای شما انتخاب می کند.

طرح های آنها بسیار جذاب هستند ، اما می توانند در هنگام شروع ویرایش آنها فاقد کارایی باشند. این می تواند کمی ناامید کننده باشد که در صفحات اضافی موجود در نسخه های نمایشی حضور داشته باشید ، ناگفته نماند که می توانید وقت خود را عاقلانه تر سپری کنید.

SmugMug’نکته اصلی فروش ، ادغام آن با شرکتهای چاپ حرفه ای است ، بنابراین می توانید به محض انتشار وب سایت عکاسی خود فروش خوبی را آغاز کنید – این واقعاً مناسب است!

الگوی سیرا

بازی

SmugMug’s ‘سیرا’ قالب یک الگوی ساده و کاربردی است. بین تصاویر با صفحه کامل و گالری تصاویر کوچکتر ، در آنجا حرکت می کند’روشهای متنوعی برای نمایش عکسهای شما.

پیمایش بسیار ساده است زیرا در آنجا وجود دارد’فقط سه صفحه! آی تی’یک الگوی صرفه جویی در زمان صرفاً به این دلیل که بسیار اساسی است.

‘سیرا’ از نظر عملی شبیه به الگوهای Weebly فوق است ، اما از نظر طراحی کلی کمی فاقد آن است.

اگر می خواهید یک الگوی عکاسی سر راست ، می توانید’اشتباه می کنید ‘سیرا’.

SmugMug همچنین افزودن یک فروشگاه آنلاین (آن را بسیار ساده است)’نقطه فروش اصلی آنها!) ، بنابراین اگر می خواهید کمی پول نقد نیز داشته باشید ، این بستر برای شماست.

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
&# 10004؛
(بیشتر از یک طرح عملی)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)

الگوی اکتاویا

بازی

SmugMug’s ‘اکتاویا’ قالب یک نسخه سلب شده از Squarespace است’s ‘ولز’ قالب. این همان طراحی سفید زیبا با فضای زیادی دارد تا بتوانید عکسهای خود را قاب کنید.

این یک الگوی عالی برای قرار دادن تصاویر در جلوی + مرکز است. آی تی’همچنین بسیار آسان برای حرکت به عنوان آن است’یک طراحی بسیار ساده – این باعث می شود در هنگام انجام ویرایش هایی که لازم دارید ، در وقت خود صرفه جویی کنید.

همانطور که در بالا آمده است ، SmugMug افزودن فروشگاه را آسان کرده و شروع به فروش چاپ می کند ، بنابراین’نگران نباشید که فروشگاه نیست’به طور پیش فرض حاضر شوید (شما به معنای واقعی کلمه آن را در ویرایشگر خود روشن می کنید!).

آیا خارج از جعبه ، آیا این الگو وجود دارد؟…طرحی چشم نواز?یک وبلاگ (یا یک اتاق برای اضافه کردن یک!)?پیمایش آسان گالری?فرم های تماس (برای طرفداران + کمیسیون)?ظرفیت فروش?آزادی برای شخصی سازی این الگو؟ 9/10
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)
&# 10004؛
&# 10004؛
&# 10008؛
(نیاز به اضافه کردن)

اکنون وب سایت عکاسی SmugMug خود را ایجاد کنید

بهترین نمونه وب سایت عکاسی برای شما

این مقاله مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map