نحوه نوشتن فراخوانی برای اقدام

آیا هرگز آرزو می کنید که این قدرت را داشته باشید که مردم بتوانید آنچه را می خواستید انجام دهند؟ خوب ،’دقیقاً همان ابرقدرتی است که هنگام یادگیری نوشتن تماس های شگفت انگیز برای اقدام به وب سایت خود ، آنلاک می کنید.


فراخوانی برای ایجاد انگیزه در عمل و ایجاد انگیزه در خوانندگان برای انجام اقدامات – چه در این صورت – باشد’برای خرید یک محصول ، ثبت نام در یک خبرنامه یا بارگیری کتاب الکترونیکی.

اما به سادگی یک دکمه را اضافه کنید که می گوید “اینجا کلیک کنید” روی وب سایت شما نیست’کافی است – اگر می خواهید نتایج را ببینید ، می توانید کمی وقت بگذارید و فکر کنید تا تماس کامل برای اقدام را انجام دهید. در اینجا مراحل نوشتن فراخوان قدرتمند برای اقدام وجود دارد…

Contents

نحوه نوشتن فراخوانی برای اقدام: 5 مرحله

 1. از زبان فعال استفاده کنید
 2. مستقیم و شخصی باشید
 3. روی مزایا تمرکز کنید
 4. فوریت و کنجکاوی ایجاد کنید
 5. از زبان اقناعی استفاده کنید

و به عنوان یک جایزه اضافی ، ما همچنین به شما می آموزیم که چگونه از مکالمه نوشته شده زیبایی که در وب سایت یا ایمیل شما انجام شده استفاده کنید…

نحوه شکل گیری فراخوان خود برای اقدام: 3 مرحله

 1. آن را کوتاه نگه دارید
 2. از بیشترین رنگ استفاده کنید
 3. به اندازه و موقعیت فکر کنید

ما’همچنین اشتباهات متداولی را که باید از هر قیمتی اجتناب کنید فاش می کند – بنابراین در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه با تماس های برنده در عمل ، مسابقه را بزنید..

1

از زبان فعال استفاده کنید

اولین نکته برای نوشتن تماس های انگیزشی برای اقدام ، شروع با فعل فرمان دهنده و فعال است. به رایج ترین تماس های عملی که می بینید آنلاین فکر کنید:

 • اطلاعات بیشتر
 • هم اکنون خریداری کنید
 • دانلود به صورت رایگان
 • تخفیف خود را باز کنید

همه اینها با یک فعل فعال شروع می شوند و از زبان ضروری استفاده می کنند – آنها’دوباره به کاربر می گویید دقیقاً چه کاری انجام دهد. در حقیقت ، آنها تقریباً شایع هستند!

این باعث می شود تا دقیقاً آنچه را که می خواهید کاربر انجام دهد ، روشن کند و هرگونه شک و شبهه ای را که ممکن است در مورد کارهایی که باید در آینده انجام دهد داشته باشد ، روشن می کند. همچنین باعث الهام بخش عمل می شود – تصور کنید در صورت مشاهده فراخوانی برای عملی که می خواند:

“در صورت تمایل تخفیف در دسترس است.”

آیا این زبان باعث می شود که شما کلیک کنید؟ احتمالاً نه – آن’حتی مشخص نیست که چگونه باید با تخفیف دست خود را بگیرید! این نیز اهمیت بودن را برجسته می کند خاص. شما باید در مورد آنچه می خواهید بازدید کنندگان شما انجام دهند ، و دقیقاً آنچه آنها انجام می دهند ، کاملاً واضح باشند’دوباره می خواهیم از آن خارج شویم.

شما با استفاده از زبان فعال و خاص به جای زبان مشکوک ، مبهم یا منفعل ،’کاربر را تنظیم می کند تا خود اقدام کند – و شانس دریافت کلیک را افزایش می دهد!

اطلاعات بیشتر

در مورد نکات و ترفندهای بیشتر بیاموزید نوشتن برای وب در راهنمای 19 مرحله ای ما برای ایجاد محتوای بهتر آنلاین!

2

مستقیم و شخصی باشید

کدام یک از اقدامات مربوط به اقدام را کلیک می کنید?

 1. تخفیف دریافت کنید
 2. تخفیف خود را باز کنید

امیدوارم شما’د بلکه گزینه دوم را انتخاب کنید ، زیرا آن را انتخاب می کنید’کلید اصلی مرحله دوم ما برای نوشتن تماس های برنده برای اقدام است. شما همیشه باید مستقیماً به کاربران خود خطاب کنید با استفاده از کلماتی مانند “شما” و “شما” – این به افراد کمک می کند تا بیش از هر آنچه را که هستید ، ارتباط شخصی و احساس مالکیت را احساس کنند’ارائه دوباره.

شما باید از زبان عمومی خودداری کنید یا در شخص سوم به کاربران خود مراجعه کنید – مانند “مردم می توانند تخفیف خود را از اینجا دریافت کنند” – زیرا این امر باعث نمی شود تا کاربران شما با تماس شما به تماس ارتباط برقرار کنند.

اگر می خواهید قدمی در ارتباط با کاربران خود بردارید ، می توانید آنها را در وهله اول بنویسید – مثلا: “تخفیف من را ادعا کنید!” این احساس مالکیت بسیار بیشتری ایجاد می کند و باعث می شود کاربران احساس کنند کنترل بیشتری در تصمیم گیری برای کلیک دارند.

نحوه نوشتن یک تماس برای اقدام برای عدم استفاده از مثال اول شخصاین مثال از Unbounce’صفحه اصلی ، از اولین تماس شخصی برای اقدام به دعوت مردم برای کلیک و شروع آزمایش رایگان خود استفاده می کند.

Unbounce متوجه شد متن در حال تغییر دکمه از “شما” به “من” منجر به افزایش 90٪ در تبدیل شد!

3

روی مزایا تمرکز کنید

وقتی تو’نوشتن تماس برای اقدام آسان است که در آنچه می خواهید از آن گرفتار شوید آسان است. شما می خواهید افراد کلیک کنند ، و تبدیل کنند ، تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید – خواه این’افراد بیشتری که کتاب الکترونیکی شما را می خوانند ، یا محصولات شما را می خرند ، یا به خبرنامه شما می پیوندند.

مشکل این است که اکثر کاربران نمی دانند’توجه داشته باشید که چه چیزی از آن خارج می شوید – آنها می خواهند بدانند که چه چیزی از آن خارج می شود!

به همین دلیل است’مهم است برای نوشتن تماس های متمرکز به نفع اقدام. اولین قدم در اینجا شناسایی و درک مشکلی است که کاربران شما با آن روبرو هستند و اینکه چگونه می توانید این مشکل را حل کنید. سپس از این زاویه استفاده می کنید تا تماس خود را به کپی عمل هدایت کنید.

به عنوان مثال ، آیا کتاب الکترونیکی شما به کارآفرینان کمک می کند تا فروش خود را دو برابر کنند؟ یا اینکه محصول شما پنج برابر بیشتر از رقبای شما دوام خواهد آورد’? اینها انواع کارهایی هستند که هنگام نوشتن فراخوان هایتان باید به آنها فکر کنید.

ارضاء فوری

یک تاکتیک دیگر در اینجا استفاده بیشتر از مردم است’تمایل به رضایت فوری. با استفاده از کلماتی مانند:

 • اکنون
 • امروز
 • فورا
 • در چند ثانیه

و سپس مطمئن شوید که به قول خود عمل می کنید ، به طوری که ایمیل یا بارگیری شما بلافاصله ارسال شود. اگر شما’فروش کالاهای فیزیکی ، دان’قول می دهم که بلافاصله می توانید تحویل دهید ، اما یک ایمیل تأیید به سرعت به همراه اطلاعات تحویل ارسال کنید.

اثبات اجتماعی

اثبات اجتماعی پدیده ای است که در صورت مشاهده افراد دیگر در مرحله اول ، بیشتر احتمال دارد کاری انجام دهند. آی تی’یک مورد کلاسیک از کودکانی است که همان اسباب بازی ها را می خواهند’دوستان دوباره – همانطور که معلوم است ، هیچ یک از ما واقعاً از آن مرحله خارج نمی شویم!

شما می توانید از اثبات اجتماعی برای برجسته کردن مزایای هر آنچه در آن هستید استفاده کنید’دوباره تبلیغ می کنید ، در حالی که در عین حال مردم را ترغیب می کند تا با دعوت شما برای اقدام درگیر شوند. اگر به عنوان مثال اطلاعاتی در مورد چند نفر کتاب الکترونیکی خود را بارگیری کرده اید ، در تماس با شما در مورد آن فریاد بزنید.

با گفتن به دیگران که چند نفر دیگر قبلاً محصول شما را ثبت نام کرده اند ، استفاده کرده اند یا خریداری کرده اند ، باعث می شود اعتماد به نفس شما بیشتر شود و به تجارت شما علاقه مند شوند.

شما حتی می توانید یک توصیف زندگی واقعی از مشتری دریافت کنید و آن را در فراخوان عمل خود گنجانید – یا آن را در همین نزدیکی قرار دهید تا کاربران هر دو همزمان را ببینند.. یافته ها نشان می دهد که افزایش نرخ تبدیل در صفحات فروش 34٪ – بنابراین’ارزش امتحان کردن!

Crazy Egg استاد ایجاد تماس های مؤثر برای اقدام است – این مثال بسیاری از تاکتیک هایی را که در این راهنما در مورد آنها صحبت می کنیم ، ترکیب کرده است ، اما استفاده از اثبات اجتماعی و رضایت فوری آن به ویژه برجسته است:

crazyegg به نفع فراخوان توجه به اقدام است

برجسته کردن کلمه “فورا” در نمایش های سبز به نیاز ما به رضایت فوری نیاز داریم ، و قرار دادن تعداد وب سایت های با استفاده از Crazy Egg یک نمونه اصلی از اعمال اثبات اجتماعی است. این فراخوانی همچنین از دکمه شخص اول استفاده می کند و به وضوح نشان می دهد چه فایده برای کاربر دارد – برای بهتر شدن وب سایت آنها!

اطلاعات بیشتر

دریابید که چگونه می توانید با بررسی اینفوگرافیک ما ، اثبات اجتماعی بهتری ایجاد کنید: نحوه استفاده از بررسی های آنلاین برای بازاریابی به نسل های مختلف

4

فوریت و کنجکاوی ایجاد کنید

انسانها از نظر فوریت و کنجکاوی بسیار قابل پیش بینی هستند.

وقتی گفته شد در یک جعبه نگاه نکنید ، می توانیم’کمک کنید اما در اولین فرصت نگاهی به نگاه کردن بیندازید. و خواه’هراس برای خرید رول توالت یا عجله در فروش ، ما همچنین از ترس چیزهایی که از فروش خارج می شود ترس داریم قبل از اینکه بتوانیم دست خود را بر روی آنها بگیریم.

در حالی که هر دو پاندورا هستند’جعبه و هراس هردو تأثیرات کمتری نسبت به جامعه دارند ، شما می توانید با تماس های خود برای اقدام ، فوریت و کنجکاوی را به خوبی حس کنید..

ایجاد فوریت

حالا وقتی فوریت می گوییم نمی خواهیم’به معنای ترس و وحشت اعتصاب در قلب مخاطبان خود هستید. در عوض ، نشان می دهد که وجود دارد’یک زمان یا مقدار محدودی است که مشتریان بتوانند دستشان را بگیرند ، هرچه شما باشد’ارائه دوباره.

شما می توانید این کار را با داشتن یک تایمر شمارش معکوس نشان دهید که چه مدت در پیشنهاد باقی مانده است ، یا با نشان دادن تعداد کالاهای باقیمانده. شما همچنین باید از زبان فوری استفاده کنید ، مانند:

 • فقط برای مدت محدودی
 • فروش سریع
 • دان’دلم برات تنگ شده
 • اکنون
 • به زودی
 • عجله
 • فروش به زودی به پایان می رسد

مراقب باشید بیش از حد تحت فشار قرار بگیرید – می خواهید مردم را تحریک کنید’s FOMO (ترس از دست دادن) به طوری که آنها می خواهند به پیشنهاد شما وارد شوید. شما نمی’می خواهید آنها را وحشت زده یا سرنگون کنید تا با عجله از وب سایت شما خارج شوند!

تقویت کنجکاوی

کنجکاوی روشی قدرتمند برای جلب توجه ، ادویه جویی در تماس شما برای اقدام و تقویت تبدیل ها است!

نکته اصلی در استفاده از سؤالات است. چرا همه گیاهان شما می میرند؟ چگونه می توانید ترافیک اینترنت خود را دو برابر کنید؟ راز موفقیت تناسب اندام چیست؟ به کاربران خود بخواهید که جواب را بدانند ، و آنچه را که باید برای انجام این کار مشخص کنند ، مشخص کنند’کتاب الکترونیکی خود را بارگیری می کنید یا در خبرنامه خود عضو می شوید.

نحوه نوشتن یک تماس به اقدام به عنوان مثال کنجکاوی سریع اقداماین مثال از Quick Sprout برای جلب توجه ، این سوال را با قلم بزرگ و جسورانه ای جلب می کند. همچنین این نکته را روشن می کند که برای گرفتن ترافیک بیشتر باید بر روی دکمه کلیک کنید. 5

از زبان اقناعی استفاده کنید

آی تی’زمان برای متقاعد کردن!

اگر مراحل ما را دنبال کنید’تو قبلاً گذشت’در حال حاضر به خوبی در راه خود برای ایجاد یک تماس متقاعد کننده و قدرتمند برای اقدام هستید. می توانید با استفاده از برخی از تاکتیک های ترغیب کننده ، آن را به لبه دیگری اضافه کنید – با استفاده از کلمات قدرت در تماس های خود ، اقدام به شروع کار کنید.

کلمات قدرت چیست?

اینها کلماتی هستند که یک واکنش عاطفی را در خوانندگان شما ایجاد می کنند – شما نباید’از آنها بیش از حد استفاده کنید ، اما آب پاشیدن از طریق نسخه شما می تواند تأثیرات بزرگی داشته باشد. Teespring چند کلمه قدرت را به فراخوان های خود برای اقدام اضافه کرد و شاهد افزایش 12.7 درصدی تبدیل ها بود!

صدها کلمه قدرت وجود دارد ، اما در اینجا چند مثال آورده شده است:

 • انحصاری
 • پس انداز
 • نهایی
 • دزدکی نگاه کن
 • باور نکردنی
 • رایگان
 • ساده
 • جذاب
 • ممنوع
 • موفقیت آمیز

می بینید که چگونه این کلمات می توانند یک تماس غیرعادی و خسته کننده برای اقدام و جذب خواننده را جمع کنند’علاقه فوری البته به یاد داشته باشید که یا از آنها زیاد استفاده نکنید’صدای فروش و براق خواهید داشت.

OptinMonster یک مثال عالی در مورد چگونگی استفاده از کلمات پاور به طور مؤثر با فراخوانی صفحه اصلی آن به ما می دهد:

نحوه نوشتن فراخوانی برای متقاعد کردن زبان optinmonster

کلماتی مانند “اکنون”, “کسب درآمد”, “قدرتمند” و “فورا” همه برای ایجاد واکنش عاطفی در خواننده طراحی شده اند – و تصویری در سمت راست از این ایده عمل و تغییر پشتیبانی می کند.

اطلاعات بیشتر

زبان متقاعد کننده نیست’فقط در تماس های عملی – ما – مفید است نحوه نوشتن توضیحات محصول راهنما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از این تکنیک ها برای فروش محصولات خود نیز استفاده کنید!

قالب بندی تماس های شما برای اقدام

بنابراین ، شما’اکنون یک طرفدار نوشتن تماس های قانع کننده ، جلب توجه و تبدیل زیاد به عمل است. اما آنها را کجا قرار دهیم؟ و چگونه باید آنها را در وب سایت خود قالب بندی کنید؟ در اینجا سه ​​نکته برتر ما برای قالب بندی تماس های موفق برای اقدام وجود دارد…

1. تماسها را برای اکشن کوتاه نگه دارید

به هر اندازه کافی کوتاه است تا به زیبایی در یک دکمه جا بیفتد ، به هر حال – سعی کنید تماس های خود را در صورت امکان در زیر 10 کلمه نگه دارید!

کپی بیش از حد می تواند کاربر را آزار دهد و توجه خود را از دست بدهد ، یا آنها را با اطلاعات بیش از حد اشتباه بگیرد. شما می خواهید وسایل مورد نیاز را در حالی که کوتاه ، مشتی و مختصر است نگه دارید – آنرا جمع کنید’بازی پیچیده ای است که حتی با تجربه ترین نسخه نویسان هنوز با بعضی اوقات مبارزه می کنند!

شما فقط پنج بخش کل را صرف صحبت کردن در مورد همه قسمت های مهم فراخوانی کرده اید – چگونه می توانم همه این موارد را در 10 کلمه یا کمتر قرار دهم?

باشه ، دون’هراس – راه هایی وجود دارد که همه چیز را بدون دخالت همه آن در تماس با شما برای اقدام قرار دهید. می توانید تماس خود را برای اقدام در کنار توصیف قرار دهید ، یا نسخه اطراف آن را بر مزایای محصول خود تأکید کنید. اینجا’آنچه در اینجا به نظر می رسد تماسهای ما برای اقدام در Expert Builder وب سایت:

می توانید ببینید که خود این دکمه در اول شخص است ، از افعال فعال و زبان مثبت استفاده می کند. اما آنجا’همچنین متن کمی فراهم می کند که زمان بیشتری را برای تهیه و ترغیب خواننده برای کلیک روی دکمه فراهم می کند.

2. بیشترین رنگ را ایجاد کنید

وقتی صحبت از اقدام انجام می شود ، رنگ ها بسیار مهم هستند. توصیه ما این است که دوباره تست کنید ، تست کنید و دوباره تست کنید. به عنوان مثال یک تماس قرمز برای اکشن و یک تماس آبی ایجاد کنید و از نرم افزاری مانند Optimizely استفاده کنید تا ببینید کدام نسخه به مردم بهتر پاسخ می دهد.

آیا واقعاً تفاوت زیادی ایجاد می کند؟ بله ، واقعاً چنین می کند!

رنگی را انتخاب کنید که متناسب با پس زمینه دکمه شما باشد و اطمینان حاصل کنید که متن دکمه شما به راحتی قابل خواندن است. آی تی’ایده خوبی است برای انتخاب یک رنگ از طرح رنگی خود به گونه ای که تماس شما به عمل توجه شما را جلب کند ، در حالی که هنوز به نظر می رسد مانند یک قسمت طبیعی از صفحه وب.

Netflix یک مثال عالی است – در حالی که کاملاً بر روی برند باقی مانده است ، فراخوانی های قرمز روشن برای عمل چشمگیر هستند:

نحوه نوشتن فراخوانی برای رنگ دکمه netlflix

اطلاعات بیشتر

با طرح رنگی خود مبارزه می کنید؟ راهنمای ما را بررسی کنید نحوه انتخاب یک طرح رنگی مناسب برای وب سایت شما برای برخی از نکات متخصص!

3. درباره اندازه و موقعیت فکر کنید

وقتی تو’مجدداً تماس خود را برای اقدام انجام می دهید ، باید به خاطر داشته باشید که باید یکی از قابل توجه ترین موارد موجود در صفحه باشد. این کار نمی کند’این بدان معنی است که شما باید آن را بزرگ کنید و “در صورت تو” – راه های ظریف تر برای جلب توجه به آن وجود دارد ، از جمله:

 • همیشه تماس خود را برای اقدام قرار دهید بالاتر از برابر (به معنی کاربر نمی کند)’برای دیدن آن باید به پایین بروید)
 • دکمه تماس اصلی برای اقدام بزرگتر و روشن تر از هر دکمه دیگری در صفحه
 • فقط داشتن تماس واحد برای اقدام در هر صفحه, به منظور جلوگیری از گیج شدن
 • استفاده كردن عنوان عنوان درون خود دکمه

اطلاعات بیشتر

برای طراحی وب سایت خود به راهنمایی نیاز دارید؟ راهنماهای مفید ما را بررسی کنید:

 • نحوه طراحی صفحه محصول – نکات طراحی تخصصی را برای افزایش فروش بدست آورید
 • نحوه طراحی وب سایت – 8 مرحله ساده برای ایجاد وب سایت بسیار شخصی خود

از نوشتن تماس با اقدام چه باید جلوگیری کرد

حالا که ما’شما را از طریق تماسهای اصلی به DOS اقدام کردید ، اینجا دان نیستید’ts – ما شما را می شناسیم’ما یک طرفدار خواهیم بود ، بنابراین ما’قبل از زدن ضرب و شتم ، از طریق آنها سوت می زنید.

شماره 1 از کلمات اصطکاک خودداری کنید

کلمات اصطکاک کلماتی هستند که ممکن است کاربر را از جمله ارسال ، ثبت نام ، خرید یا تکمیل کردن خاموش کند – شما می خواهید این عمل آسان باشد و این کلمات باعث می شوند که کار به نظر برسد!

شماره 2 خطر را به حداقل برسانید

شما می توانید این کار را با ارائه یک آزمایش یا نمونه رایگان انجام دهید یا به کاربرانی که اهدا می کنید اطمینان دهید’به جزئیات پرداخت آنها نیاز دارید. دان’برای بارگیری کتاب الکترونیکی خود یا آنها را برای پرداخت پیش فرض یا سؤالات شخصی gazillion از آنها استفاده کنید – به یاد داشته باشید ، آن را ساده نگه دارید!

شماره 3 با کسل کننده مبارزه کنید!

بنابراین بسیاری از تماسها به اقدامات فقط می گویند “اینجا کلیک کنید” – می توانید با طی کردن مایل اضافی و تلاش برای جذب کاربران خود ، از این رقابت جلو بروید.

شماره 4 یک سفر کاربری روان را فراهم کنید

اگر تماس شما به عمل می گوید “کتاب الکترونیکی رایگان خود را بارگیری کنید” شما’d بهتر است اطمینان حاصل كنید كه كاربران شما در صندوق ورودی خود از كتاب الکترونیکی رایگان استفاده می كنند!

شماره 5 پیوندهای خود را بررسی کنید

پیوندهای شکسته یک گلوله به سر هر تماس با عمل است ، مهم نیست که چقدر متناسب و زیبا نوشته شده باشد. برای اطمینان از عملکرد آنها ، تمام پیوندهای خود را بررسی کرده و دو برابر کنید و به مقصد مناسب بروید.

نحوه نوشتن فراخوان برای اقدام: خلاصه

برای چنین دکمه ای کوچک ، تماس با اقدام قطعاً نیاز به عشق و توجه زیادی دارد – اما این’ارزش دیدن آن را در هنگام مشاهده فروش ، کلیک و تبدیل به آن وارد می کنید!

اینجا’یک قدم سریع از مراحل ما بازخوانی می کنیم’برای رسیدن به این نکته گذر کرده اید:

نحوه نوشتن فراخوانی برای اقدام: 5 مرحله

 1. از زبان فعال استفاده کنید
 2. مستقیم و شخصی باشید
 3. روی مزایا تمرکز کنید
 4. فوریت و کنجکاوی ایجاد کنید
 5. از زبان اقناعی استفاده کنید

نحوه شکل گیری فراخوان خود برای اقدام: 3 مرحله

 1. آن را کوتاه نگه دارید
 2. از بیشترین رنگ استفاده کنید
 3. به اندازه و موقعیت فکر کنید

ما همچنین شما را از اشتباهات متداول برای جلوگیری از آن عبور کردیم تا بتوانید از رقابت خود جلو بروید. امیدوارم شما’اکنون احساس می کنید تماس تلفنی به طرفداری از عمل دارید و آماده هستید تا وارد عمل شوید و شروع به ایجاد برخی موارد برای خود کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me