از کجا می توانیم طراحان وب سایت مستقل خوب ، طراحان گرافیک یا توسعه دهندگان را پیدا کنید

از کجا می توان طراحان و توسعه دهندگان وب مستقل را پیدا کرددر زندگی ، معمولاً روشهای سخت تر یا روشهای آسان تری برای انجام کارها وجود دارد. یافتن طراحان یا توسعه دهندگان مناسب وب سایت نیز از این قاعده مستثنی نیست.


یافتن و استخدام شخصی برای کمک به شما در ساخت وب سایت شما می تواند به خود بخورد – به خصوص اگر این اولین بار است که می توانید یک وب سایت ایجاد کنید.

 • وقت گیر است؛
 • فریلنسر شما استخدام ممکن است انتظارات شما را برآورده نکند حتی اگر وقت و هزینه خود را در پروژه ها سرمایه گذاری کنید.

صادقانه بگویم ، بعضی اوقات احساس می کنم زمان لازم برای ترسیم پروژه ، ارسال شغل ، مصاحبه با متقاضیان و استخدام فریلنسر ، من خودم قبلاً این پروژه را تمام می کردم!

به همان اندازه که از جستجوی طراحان یا توسعه دهندگان وب سایت های مستقل می ترسم ، می دانم چه مقدار می توانند به وب سایت های ما بیاورند.

من می توانم کار موردعلاقه طراحی خود را برای آنها بارگذاری کنم ، بنابراین می توانم بیشتر وقت خودم را برای تمرکز روی کارهای ارزشمندی مثل بازاریابی یا تولید محصول که واقعاً می توانند رشد کسب و کار ما باشند ، اختصاص دهم..

با یادگیری کارآفرینان زرنگ و دانا ، ما اولین گلوله و کبوتر را با چشمانی برای استخدام طراحان و توسعه دهندگان وب سایت های مستقل و در عین حال سردرد و سرخوردگی در طی مراحل به حداقل می رسانیم..

بعد از سالها استخدام ، شلیک و کار با تعدادی آزادکار ، ما فرمول یا سیستمی را پیدا کردیم که باعث صرفه جویی در زمان و سردردهای ما شد ، توسط:

 1. تهیه و تشریح دقیق پروژه و
 2. استفاده از پرتال های شغلی قابل اعتماد که تسهیل در یافتن ، مدیریت و پرداخت هزینه های کارگران آزاد (جزئیات بیشتر در زیر).

ما در زیر زیر و باریک نازک وارد می شویم. یا برای اینکه خودتان را از دردسر بیاندازید ، با یکی از متخصصانی که توسط دوستان ما در Expert Market دستگیر شده است ، در تماس باشید.

Contents

چالش هایی با استخدام ، مدیریت و پرداخت هزینه کار آزاد

یکی از بارزترین چالش هایی که ما باید با آن مقابله کنیم ، فهمیدن چگونگی استخدام ، مدیریت و پرداخت هزینه کارگران آزاد بود..

شما می توانید انواع طراحان و توسعه دهندگان ماهر در سراسر جهان ، از کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا و غیره را پیدا کنید ، از همه طریق به کشورهای در حال توسعه مانند فیلیپین ، هند ، رومانی و غیره..

آنچه در واقع کمک می کند یافتن یک پورتال شغلی است که به شما کمک می کند:

 1. انتخاب خوبی از فریلنسرهای واجد شرایط در سراسر جهان.
 2. سیستم رتبه بندی قابل اعتماد ، بنابراین شما می توانید به سرعت کسانی که دارای رتبه بندی ضعیف هستند را از بین ببرید.
 3. از ابزارهای تست مهارت استفاده می کنید ، بنابراین می توانید از صلاحیت یک فریلنسر برخوردار شوید.
 4. ابزارهای مدیریت پرداخت ، بنابراین می توانید از پرداخت های مطمئن محافظت کنید و تنها در هنگام پرداخت ، پرداخت های خود را آزاد کنید’از کار تمام شده راضی هستم.
 5. تکرار خدمات مشتری است که در صورت بروز هرگونه اختلاف با فریلنسر خود می توانید به آنها مراجعه کنید.
 6. ساخته شده در ابزار مدیریت کارکنان که به شما امکان می دهد ساعتهایی را که فریلنسر شما واقعاً صرف کار کردن در پروژه خود کرده و همچنین ایجاد نقاط عطف برای پروژه های بزرگتر را ردیابی کنید (همه پرتال های شغلی این ویژگی را ندارند).

وقتی از پورتال شغلی استفاده می کنید که در واقع ناامیدی های مدیریت یک فریلنسر را کاهش می دهد ، واقعاً این روند را بسیار دردناکتر می کند و می تواند زمان زیادی را برای شما صرفه جویی کند – بنابراین می توانید کارهای دیگری را انجام دهید که برای شما مهم تر است..

در غیر اینصورت ، اگر اهدا نکنید’می خواهید به مسیر استخدام یک کار آزاد بروید ، می توانید از شرکت هایی استفاده کنید که خدمات کاملی را برای ساخت و طراحی وب سایت هایی مانند Exai.com ارائه می دهند..

جوانب مثبت و منفی پورتال شغلی رایگان در مقابل پرداخت

همانطور که گفته شد ، درگاه جستجوی شغل رایگان یا پولی وجود دارد.

من نمیخوام’در مورد شما می دانم ، اما ما دوست داریم از ابزارهای رایگان استفاده کنیم (اگر آنها خوب کار کنند). چرا پرداخت می کنید وقتی می توانید از چیزی به همان خوبی استفاده کنید – به صورت رایگان?

اما وقتی صحبت از درگاه های شغلی و مدیریت پروژه به طور کلی می شود ، یک مورد محکم برای استفاده از درگاه های شغلی پولی وجود دارد.

اجازه دهید’بیشتر از جوانب مثبت و منفی درگاه های شغلی رایگان و پولی استفاده کنید…

پرتال های شغلی رایگان

Craigslist بدیهی ترین مکان برای پیدا کردن افرادی است که به دنبال استخدام هستند. اگر کشور شما نمی کند’Craigslist را داشته باشید ، احتمالاً این انجمن مشابه طبقه بندی آنلاین وجود دارد که در آن افراد می توانند خدمات محلی ارائه دهند ، کالاهای دست دوم بفروشند و غیره.

این انجمن های رایگان طبقه بندی شده به شما امکان می دهند در صورت عدم کمک ، افرادی را در منطقه خود پیدا کنید’با استخدام شخصی از یک شهر یا کشور دیگر احساس راحتی می کنید.

هنگام استفاده از انجمن های طبقه بندی شده رایگان برای یافتن مترجمان ، مضرات کمی وجود دارد:

 • آی تی’ارزیابی نامزدها دشوار است از آنجا که هیچ رتبه بندی و یا بررسی قبلی مشتری وجود ندارد که می توانید به آنها مراجعه کنید.
 • هر کسی می تواند درخواست کند و شما حتی اگر فرد واجد شرایط هم باشد ، تصوری ندارید. اگر شما’فقط دنبال طراحان وب باتجربه هستید؟ شما’در پایان صرف وقت زیادی برای غربالگری متقاضیان غیرمجاز خواهیم کرد.
 • وجود دارد هیچ ابزار مدیریت پروژه داخلی وجود ندارد به شما کمک می کند تا کوه های ایمیل ، اسناد و تصاویر را که با فریلنسر خود ارسال خواهید کرد ، در سازماندهی و نگهداری آنها یاری کنید. به یاد داشته باشید ، پیدا کردن یک فرد مناسب برای کمک به شما در پروژه خود ، فقط آغاز است. پس از شروع پروژه ، به یک ابزار خوب مدیریت پروژه نیاز دارید تا به شما در سازماندهی کلیه مباحث و انتقال پرونده کمک کند.
 • وجود دارد بدون بستر پرداخت امن این امکان را برای شما فراهم می کند که وجوه را در حالت ذخیره نگه دارید و فقط در صورت کامل شدن پروژه یا نقطه عطف خاص ، آنها را آزاد کنید.

مدیریت یک پروژه از ابتدا تا انتها مانند خرید یک کیسه سیب زمینی از فروشگاه مواد غذایی نیست. هنگامی که شما به جزئیات ریز و درشت روزمره می پردازید ، چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، به خصوص اگر نمی خواهید’با کار آزاد (که می تواند در یک شهر یا کشور دیگری نیز زندگی کند) یک رابطه کاری قبلی برقرار کرده باشید.

اگر تجربیات گسترده ای در مدیریت پروژه یا کار با افرادی آنلاین دارید که در نزدیکی شما نیستند ، ممکن است برای آسان تر کردن زندگی به این ابزار اضافی احتیاج نداشته باشید.

اما برای اکثر افرادی که پیش از این هرگز کسی را به صورت آنلاین استخدام نکرده اند ، این ابزارها می توانند نجات دهنده زندگی باشند.

به همین دلیل ما به پورتالهای شغلی اهمیت می دهیم که نه تنها به نامزدهای واجد شرایط ، بلکه به سیستمهای برتر فیلتر ، سیستمهای مدیریت پروژه و ابزارهای پرداخت کمک می کنیم که می توانند به کاهش عدم اطمینان و محدود کردن سوء ارتباطات / سوء تفاهم کمک کنند..

پرتال مشاغل پرداخت شده

با درگاه های شغلی پولی ، جستجوی یا ارسال شغل در تابلوهای شغلی برای شما رایگان است.

با این وجود ، هنگامی که یک کار آزاد استخدام می کنید ، پورتال شغلی هزینه کمیسیون را می گیرد.

این کمیسیون بین 5٪ – 15٪ از کل هزینه پروژه است و می تواند توسط کارفرما (شما) یا فریلنسر پرداخت شود. اگر این فریلنسر است که هزینه های آن را پرداخت می کند ، معمولاً او آن را در هزینه های ساعتی یا قیمت ثابت خود تعیین می کند (این بدان معنی است که شما خواهید بود که هزینه آن را پرداخت کنید).

اگرچه این یک هزینه اضافی است ، اما به شما امکان می دهد به سیستم ها و ابزارهایی که برنده شده اید ، دسترسی پیدا کنید’در پرتال های شغلی رایگان (همانطور که در بالا گفته شد) پیدا کنید.

این سیستم ها و ابزارها شامل موارد زیر است:

 • دسترسی به استخر آزاد جهانی (محدود به منطقه محلی شما) نیست.
 • نامزدهای از پیش نمایش (و حتی آزمایش آنها برای تأیید مهارت های خود).
 • به شما امکان می دهد هر نامزد را مرور کنید’رتبه بندی های تاریخی از کارفرمایان قبلی خود.
 • سیستم های ارتباطی و ذخیره سازی فایل بنابراین شما نمی خواهید’باید صدها ایمیل را جستجو کنید.
 • مدیریت پرداخت (از جمله نگه داشتن وجوه در سپردن و آزاد نکردن آن تا زمانی که از نتیجه پروژه راضی باشید)؛ و
 • مدیریت اختلاف.

با توجه به اینکه به این ابزارهای مدیریت پروژه دسترسی دارید ، هزینه هایی که درگاه های شغلی به آنها پرداخت می کنید ، منطقی می شود.

به یاد داشته باشید ، اگر نمی دانید’در واقع به استخدام یک فریلنسر برای پروژه خود پایان می دهید ، شما به هیچ وجه ملزم به پرداخت هزینه نیستید.

در اینجا یکی از بزرگترین دلایلی که ما از پرتال های شغلی با حقوق و دستمزد حمایت می کنیم:

بهترین مکان ها برای یافتن طراحان مستقل & توسعه دهندگان

شماره 1 UpWork (قبلاً Elance و oDesk)

بهترین پرتال شغلی کلی برای هر نوع پروژه
هزینه: ارسال رایگان | برای پروژه های مبتنی بر پروژه یا ساعتی مناسب است

از کجا می توان طراحان مستقل UpWork Elance را پیدا کرد

UpWork یک پورتال شغلی آنلاین گسترده برای همه انواع کار آزاد ، از طراحان گرفته تا معماران گرفته تا دستیاران شخصی است.

با UpWork ، شما’شانس خوبی برای پیدا کردن کمک برای هر شغلی که می تواند بصورت آنلاین تحویل داده شود ، خواهید داشت.

در کل ، سیستم آنها بسیار ساده است. چند دقیقه طول می کشد تا در اطراف پورتال کاربر آنها بپیوندید تا بتوانید عملکردهای مختلفی از جمله مکان یافتن پروژه های فعال خود را پیدا کنید ، از کجا اعتبار خود را تأمین کنید ، یا از کجا بتوانید پرداخت ها را آزاد کنید.

از آنجا که ما برای اولین بار استفاده از UpWork را شروع کردیم ، آنها’پیشرفتهای افزایشی زیادی در ابزارهای مدیریت پروژه خود انجام داده ایم که برای پروژه های بزرگتر با جدول زمانی طولانی تر بسیار مفید است..

تمام تاریخچه بحث و گفتگوی ما با فریلنسرها و کلیه اسناد و تصویرهایی که به اشتراک گذاشتیم در یک مکان مرکزی قرار دارند. بنابراین ما انجام ندادیم’برای جستجوی یک بحث خاص که در گذشته اتفاق افتاد ، باید صدها ایمیل را جستجو کنید.

یکی دیگر از ابزارهای عالی مدیریت پروژه که UpWork ارائه می دهد ، ابزار ردیابی زمان است. ما تعدادی مترجمان آزاد داریم که ساعتی در پروژه های کوچکتر کار می کنند. این آزادکاران می توانند وارد حساب های UpWork خود شوند و ردیاب زمان را فعال کنند ، بنابراین سیستم می تواند میزان زمانی که در پروژه های ما کار می کنند را رصد و پیگیری کنید.

این سیستم به طور خودکار عکس های دوره ای از مانیتور رایانه خود را می گیرد ، بنابراین ما می توانیم دریافت کنیم تأییدهای بصری مبنی بر اینکه آزادکاران در واقع روی پروژه های ما کار می کنند. این امر آنها را پاسخگو می سازد و به ما آرامش می بخشد كه آزادكاران نبوده اند’ما به خاطر کارهای نامربوط به ما صورتحساب می دهید. ابزاری بسیار مرتب!

ما فقط از ابزار ردیابی زمان برای مترجمان آزاد استفاده می کنیم. یک بار ما’چندین بار با آنها کار کردیم ، و اگر کیفیت کار آنها خوب است ، ما به طور کلی به آنها اعتماد داریم که بتوانند حرف خود را در مورد مدت زمان انجام هر پروژه بگیرند..

تعدادی مترجمان آزاد وجود دارند که اصرار دارند از ابزار ردیابی زمان استفاده کنند. دلیل این امر این است که اختلافات احتمالی مربوط به زمان واقعی ثبت شده در پروژه های خود را حذف می کند. این ابزار از همه طرف های پروژه محافظت می کند.

ما عاشق UpWork هستیم’ابزار پرداخت نیز هست. شما می توانید چندین نقطه عطف برای یک پروژه بزرگتر ایجاد کنید ، و پیکربندی سیستم را انجام دهید تا به محض دستیابی به هر نقطه عطف ، پرداختهای خود را بطور خودکار آزاد کنید – البته شما باید هر نقطه عطف را تأیید کنید.

می توانید حساب خود را از قبل تأمین اعتبار کنید تا به فریلنسر شما آرامش بخشد که پس از اتمام کار به درستی پرداخت شود..

یکی دیگر از ویژگیهای جالب که UpWork به پورتالهای شغلی پردرآمد ارائه می دهد’t ، ابزار تست مهارت است.

فریلنسرها می توانند در مورد هر مهارت فنی یک تست استاندارد را انجام دهند مانند گرامر ، مهارتهای مرتبط با کد نویسی مانند HTML ، CSS ، JavaScript و موارد دیگر. نمرات حاصل از این آزمونها به شما امکان می دهد که به راحتی معیارهای نامزد را محک بزنید’مهارت ها – خصوصاً اگر اهدا نكنید’آن مهارت خاص را دارم.

به عنوان مثال ، اگر به کد نویسی HTML یا CSS نیاز دارید ، می توانید برای آزادکارانی که بیش از 90٪ از این مهارت ها را دارند ، استفاده کنید. این به شما اطمینان می دهد که از استخدام کارگران خوب و واجد شرایط برخوردار هستید.

به طور کلی ، ما UpWork را دوست داریم. ما’از آن برای پروژه های کوتاه مدت و طولانی استفاده کرده است. در بعضی موارد ، ما از آن به عنوان نرم افزار مدیریت پروژه اصلی خود برای آزادکاران بلند مدت استفاده می کنیم.

همانطور که ما’ما در مهارت های برنامه نویسی و طراحی خود بهتر می شویم’کمتر وابسته به UpWork می شویم. اما هنگامی که ما نیاز به استخدام چیز دیگری داریم ، UpWork همیشه اولین جایی است که از آنها بازدید می کنیم.

UpWork چه پیشنهادی دارد?

مشاغل را ارسال کنید و منتظر بمانید تا داوطلبان درخواست کنندآره
موتور جستجوگر شما برای پیدا کردن مترجمان با مهارتهای بسیار خاصآره
به آزادکاران در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیدآره
بررسی های گذشته مشتری & رتبه بندیآره
آزمایش های استاندارد برای فریلنسرها برای تایید مهارت های فنی آنهاآره
ابزارهای مدیریت پروژه (مجموعه نقاط عطف ، ارتباطات ، ردیابی زمان ، تأیید بصری)آره
بستر پرداخت امنآره

چه کسی باید از UpWork استفاده کند?

 • اگر تازه وارد استخدام و مدیریت بصورت آنلاین آزاد هستید.
 • اگر پروژه های بزرگتری با یک بازه زمانی طولانی تری دارید که واقعاً می تواند از UpWork استفاده کند’مدیریت پروژه و ابزارهای پرداخت نقطه عطف.
 • اگر می خواهید امنیت و مسئولیت پذیری بیشتری در هنگام کار با طراحان یا توسعه دهندگان داشته باشید.
 • اگر می خواهید تیم آزاد کاران بسازید و همه را در یک جا مدیریت کنید.

شماره 2 Fiverr

بهترین پرتال شغلی برای پروژه ها یا پروژه های کوچکتر با بودجه محدود
هزینه: تعیین قیمت توسط پروژه (بیشتر مشاغل 5 دلار)

از کجا می توانم طراحان مستقل را پیدا کنم

پنجر یک روش کاملاً متفاوت برای استخدام یک مترجم آزاد است.

به طور سنتی ، شما شغل ارسال می کنید و منتظر می شوید که متقاضیان متقاضی شوند. شما برای پیدا کردن شخصیت مناسب ، از طریق نمونه کارها و تجربیات آنها می روید.

Fiverr این رویکرد را وارونه کرد!

طراحان یا توسعه دهندگان نوع مشاغلی را که می خواهند در آن بکار گیرند ، مانند ایجاد آرم های پرنعمت ، آگهی های تبلیغاتی 2 دقیقه ای ، ایجاد جلد کتاب و غیره ، ارسال می کنند. برای.

این امر باعث می شود استخدام پروژه های کوچکتر بسیار کارآمدتر از روش سنتی جستجو برای نامزدها باشد. شما همه چیز را به صورت مقدم می بینید ، بنابراین هیچ گونه حدس و گمان وجود ندارد.

به سادگی به نوع شغلی که می خواهید برای آن استخدام شوید ، رسیدید (یعنی ایجاد یک شکل کارتونی) ، و در تمام طراحان برای استخدام جستجو کنید. می توانید هر فریلنسر را ببینید’رتبه بندی مشتری ، پیشینه آنها ، چرا نوع پروژه هایی که می توانید از آنها سفارش دهید ، و برای تکمیل پروژه چقدر طول می کشد.

می توانید از منوی از پیش تعیین شده مشاغل ارائه شده توسط فریلنسر استفاده کنید و مانند آنلاین سفارش دهید – درست مثل خرید چیزی از آمازون.

Fiverr سریع ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است!

پنجر چه پیشنهادی دارد?

مشاغل را ارسال کنید و منتظر بمانید تا داوطلبان درخواست کنندنه. شما یک فریلنسر پیدا می کنید ، یک کار سفارش می دهید و جزئیات کار را به فریلنسر ارسال می کنید. این’آن را!
موتور جستجوگر شما برای پیدا کردن مترجمان با مهارتهای بسیار خاصآره
به آزادکاران در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیدآره
بررسی های گذشته مشتری & رتبه بندیآره
آزمایش های استاندارد برای فریلنسرها برای تایید مهارت های فنی آنهانه
ابزارهای مدیریت پروژه (مجموعه نقاط عطف ، ارتباطات ، ردیابی زمان ، تأیید بصری)خیر. اینها کارهای خرد هستند که فقط دو ساعت تا کمتر از یک روز طول می کشد.
بستر پرداخت امنآره

چه کسی باید از Fiverr استفاده کند?

 • اگر کارهای تکمیل یا کوچک دارید.
 • اگر بودجه محدودی دارید.
 • اگر خیلی سریع کار می کنید و کار خود را انجام نمی دهید’روزهایی برای انتظار متقاضیان داشته باشید.
 • هرکسی که می خواهد امنیت و مسئولیت پذیری بیشتری در هنگام کار با طراح یا توسعه دهنده داشته باشد.

# 3 99 طرح

بهترین پورتال شغلی برای یافتن طراحان گرافیک
هزینه: یک بسته را خریداری کنید و چندین طراح طرح خود را ارسال کنند. مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

از کجا برای پیدا کردن طراحان مستقل 99 طراحی

99 طراحی یک بازار پر از طراحان برای پروژه گرافیکی شما است.

شما طراحان حرفه ای دارید که برای آرم ها ، برنامه ها ، لباس ها تخصص دارند & کالاها ، هنر & تصویر ، کتاب & مجلات ، آگهی های تبلیغاتی ، و غیره. اساساً ، هر ارتباطی با گرافیک ، 99 طراحی برای آن طراحی شده است.

بهترین بخش این سرویس این است که به محض ارسال پروژه خود ، چندین طراح برای شما از جلو طراحی کرده و فقط باید یک برنده انتخاب کنید.

شما فقط پس از پیدا کردن یک طرح گرافیکی که می خواهید استفاده کنید ، پرداخت می کنید! بنابراین اگر از هر یک از طرح ها راضی نیستید ، اهدا نمی کنید’باید یک سکه بپردازید – همه خطرات مالی را از شما دور می کند.

بنابراین به نوعی ، اکنون شما باید “مینی” ارتش طراحانی که برای شما کار می کنند ، و شما فقط به طراحی مورد نظر خود می پردازید!

اگر به طور منظم به خدمات طراحی نیاز دارید ، 99designs خدمات حرفه ای نیز ارائه می دهد. تصور کنید که یک مدیر استخدام در خانه داشته باشید که به شما در مدیریت هر پروژه طراحی کمک می کند. این بخش زیادی از وقت شما را صرف مراقبت از سایر جنبه های شغل خود می کند.

به دنبال مشاوره طراحی هستید?

99 طراحی نیز به شما امکان دسترسی به متخصصان طراحی را می دهد که می توانند به شما توصیه کنند که چگونه می توانید بهترین کارها را برای کارهای طراحی انجام دهید. به عنوان یک دوست طراح فکر کنید که می توانید به درخواست نکاتی درباره پروژه های خاص بپردازید.

99 طراحی چیست؟?

مشاغل را ارسال کنید و منتظر بمانید تا نامزدها درخواست کنندآره
موتور جستجوگر شما برای پیدا کردن مترجمان با مهارتهای بسیار خاصآره
به آزادکاران در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیدآره
بررسی های گذشته مشتری & رتبه بندیآره
آزمایش های استاندارد برای فریلنسرها برای تایید مهارت های فنی آنهانه
ابزارهای مدیریت پروژه (مجموعه نقاط عطف ، ارتباطات ، ردیابی زمان ، تأیید بصری)نه
بستر پرداخت امنآره

چه کسی باید از 99 طراحی استفاده کند?

 • اگر هنگام استخدام یک طراح شفافیت بیشتری می خواهید. شما می توانید در میان بسیاری از طرح ها انتخاب کنید و تنها پس از انتخاب یک مورد علاقه خود ، هزینه پرداخت می کنید.
 • اگر هر دو پروژه طراحی کوچک و بزرگ دارید.
 • اگر هنگام استخدام یک طراح با استفاده از 99 طراحی طراحی نیاز به کمک دارید’ خدمات مشاوره طراحی.
 • اگر به طراحی منظم نیاز دارید و می خواهید با استفاده از 99 طراحی طراحی تیم را برای دراز مدت بسازید’ خدمات حرفه ای.

ذکر محترم – توپتال

3٪ برتر استعدادهای مستقل را استخدام کنید

از کجا می توان طراحان مستقل را پیدا کرد

توپتال روشی جالب برای یافتن استعداد مستقل استثنایی است که قبلاً فقط در اختیار شرکت های بزرگ بود.

افشای کامل – ما قبلاً از Toptal استفاده نکرده ایم.

این انجمن ارسال شغل از کارآفرینانی که ما آنها را تحسین می کنیم توصیه می شود. بعد از مطالعه بیشتر در مورد Toptal و کارهایی که انجام می دهند ، ما متوجه شدیم که این یک منبع بسیار جالب است که می خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

اگر قبلاً کارمندان استخدام کرده اید ، می دانید که پیدا کردن استعداد خوب مانند برنده شدن در قرعه کشی است – آن’آسان نیست!

حتی وقتی می خواهید دلارهای بالایی را برای استخدام بهترین فرد برای شغل هزینه کنید ، باز هم این کار را نمی کند’تضمین می کنید که موفق خواهید شد.

اینجاست که توپتال به تصویر می آید.

بیشتر پرتال های شغلی به هر مترجمین آزاد و حرفه ای از هر مجموعه مهارت یا تجربی اجازه می دهند تا نمایه ای را ایجاد کنند و دریافت پیشنهادات شغلی را شروع کنند. چگونه Toptal از جمعیت متمایز می شود این است که آنها یک پروسه غربالگری سخت را دارند که فقط اجازه می دهند تا بهترین مترجمان آزاد (3٪ برتر) به آنها بپیوندند.

تصور کنید Toptal به عنوان یک شرکت استخدام کننده که قبل از ارسال لیست کوتاه به شما ، نامزدها را بررسی و انجام می دهد. آنها کار را انجام می دهند تا بتوانید از کیفیت افرادی که استخدام خواهید شد اطمینان داشته باشید.

توپتال’وب سایت عالی به نظر می رسد و بسیاری از شرکت های بزرگ از آنها استفاده می کنند. ما از مطالعه درمورد اینکه چه کاری انجام می دهند و تفاوت آنها چیست’دوباره مشتاق امتحان کردن خدمات خود در آینده نزدیک هستیم.

وب سایت آنها را بررسی کنید و ببینید که آیا خدمات آنها برای شما مناسب است یا خیر. اگر تصمیم دارید Toptal را امتحان کنید ، با ترک نظری در زیر ، مطمئن شوید که دوباره برگشته و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید! ما’د دوست دارم انتقادات و پیشنهادات خود را بشنوید.

بهترین مکان برای یافتن متخصصان خاص در وب سایت ساز

خریدن (تجارت الکترونیک) | BigCommerce (تجارت الکترونیک)
فضای مربع (تجارت غیر الکترونیکی)

شماره 4 کارشناسان خرید (برای وب سایت های تجارت الکترونیکی)

هزینه: قیمت های مبتنی بر پروژه تعیین شده توسط متخصصان تأیید شده Shopify (طراحان ، بازاریابان ، توسعه دهندگان و عکاسان)

از کجا می توان طراحان مستقل از متخصصین خرید کرد

خریدن, از نظر ما ، امروز یکی از بهترین سازندگان میزبان تجارت الکترونیک در بازار است.

آنها فرایند ایجاد یک فروشگاه آنلاین را ساده تر می کنند ، بنابراین شما اهدا نمی کنید’برای ساخت وب سایت تجارت الکترونیکی خود باید یک گورو فنی سخت افزاری باشید.

اینجا’اگر می خواهید تجارت الکترونیکی خود را بسازید ، بررسی دقیق ما از Shopify را انجام می دهیم.

یکی از بهترین جنبه های Shopify این است که اکوسیستم بزرگی از متخصصان دارند. اگرچه اکثر مردم بدون هیچگونه کمک اضافی می توانند یک فروشگاه اینترنتی خوب با Shopify بسازند ، ممکن است به محض بزرگ شدن شغل خود به یک کمک اضافی احتیاج داشته باشید (مانند بهینه سازی بیشتر فروشگاه شما یا ادغام ابزارهای حتی قدرتمندتر در فروشگاه آنلاین خود). ).

هنگامی که به آن نقطه رسیدید ، Shopify مجموعه ای از متخصصان از پیش نمایش داده شده را برای شما استخدام می کند.

یکی از بزرگترین سردردها هنگام استخدام یک طراح یا توسعه دهنده این است که شما اهدا نمی کنید’بدانید که آیا آنها در شغل خود خوب هستند یا نه.

Shopify این مشکل را با بررسی تک تک طراحان یا توسعه دهنده هایی که در این لیست قرار دارند حل می کند خرید و فروش کارشناسان بازار. این تضمین می کند که این آزادکاران خبره واقعی پلت فرم Shopify بوده و از بالاترین استانداردهای Shopify برخوردار باشند’کنترل کیفیت.

آنچه می تواند متخصصین Shopify را برای شما انجام دهند?

 1. فروشگاه آنلاین Shopify خود را راه اندازی کنید.
 2. فروشگاه آنلاین Shopify خود را طراحی کنید.
 3. عملکردهای جدید بسازید یا نرم افزار تجارت الکترونیک شخص ثالث را در فروشگاه Shopify خود ادغام کنید.
 4. محصولات یا خدمات خود را از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی و SEO جستجو کنید. آنها به شما در ایجاد آگاهی از برند کمک می کنند.
 5. برای وب سایت تجارت الکترونیک خود تصاویر و عکس های سفارشی ایجاد کنید.

کارشناسان Shopify چه پیشنهاداتی را ارائه می دهند?

مشاغل را ارسال کنید و منتظر بمانید تا داوطلبان درخواست کنندآره
موتور جستجوگر شما برای پیدا کردن مترجمان با مهارتهای بسیار خاصآره
به آزادکاران در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیدآره
بررسی های گذشته مشتری & رتبه بندیآره
آزمایش های استاندارد برای فریلنسرها برای تایید مهارت های فنی آنهانه
ابزارهای مدیریت پروژه (مجموعه نقاط عطف ، ارتباطات ، ردیابی زمان ، تأیید بصری)نه
بستر پرداخت امننه

شماره 5 کارشناسان BigCommerce (برای وب سایت های تجارت الکترونیکی)

هزینه: قیمت های مبتنی بر پروژه تعیین شده توسط متخصصان BigCommerce

از کجا برای یافتن متخصصان تجارت بزرگ طراحان آزاد

BigCommerce همچنین یک سازنده تجارت الکترونیک محکم است. اگر به دنبال ایجاد فروشگاه آنلاین هستید ، حتما باید بررسی ما در مورد پلتفرم آنها را در اینجا مشاهده کنید.

مشابه Shopify ، می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیک حرفه ای را با BigCommerce بسازید’ابزارهای آنها به روشی طراحی شده اند که شما نمی خواهید’برای کمک به راه اندازی فروشگاه خود باید توسعه دهندگان سخت افزاری را استخدام کنید.

اما ممکن است به جایی برسد که شما’فروشگاه را تا حدی بزرگ کرده ایم که ممکن است بخواهید برخی متخصصان را استخدام کنید تا در ادغام ابزارهای خاص یا صرفاً بهینه سازی فروشگاه خود کمی بیشتر به شما کمک کند..

درست مانند Shopify ، BigCommerce همچنین پانلی از متخصصان را برای استخدام در اختیار شما قرار می دهد.

چه چیزی می تواند BigCommerce باشد’کارشناسان برای شما انجام می دهند?

 1. فروشگاه اینترنتی BigCommerce خود را راه اندازی کنید.
 2. فروشگاهی با ظاهر سفارشی طراحی کنید.
 3. به شما کمک می کند تا نرم افزار یا برنامه های شخص ثالث را ادغام کنید.
 4. متخصصان تبلیغات برای کمک به شما در برنامه ریزی و اجرای تبلیغات تبلیغاتی پولی کمک می کنند.
 5. محصولات یا خدمات خود را از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی و SEO جستجو کنید. آنها به شما در ایجاد آگاهی از برند کمک می کنند.
 6. مشاوران تجارت الکترونیک برای مشاوره در مورد چگونگی ایجاد فروشگاه بهتر تجارت الکترونیک مشاوره می دهند.

چه خبره BigCommerce ارائه می دهد?

مشاغل را ارسال کنید و منتظر بمانید تا داوطلبان درخواست کنندنه
موتور جستجوگر شما برای پیدا کردن مترجمان با مهارتهای بسیار خاصآره
به آزادکاران در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیدآره
بررسی های گذشته مشتری & رتبه بندیآره
آزمایش های استاندارد برای فریلنسرها برای تایید مهارت های فنی آنهانه
ابزارهای مدیریت پروژه (مجموعه نقاط عطف ، ارتباطات ، ردیابی زمان ، تأیید بصری)نه
بستر پرداخت امننه

# 6 متخصصان مربع (برای وب سایت های تجارت الکترونیکی و غیر تجارت الکترونیکی)

هزینه: قیمت های مبتنی بر پروژه یا ساعتی که توسط طراحان و توسعه دهندگان تأیید شده توسط Squarespace تعیین شده است

از کجا متخصصان فضای مربع را برای طراحان آزاد پیدا کنید

فضای مربع یکی از بهترین کشیدن است & امروز سازندگان وب سایت را در بازار رها کنید.

آنها بسیار طراحی گرا هستند ، بنابراین بسیاری از مردم دوست دارند چطور وب سایت های خود را نگاه کنند از آنجا که الگوهای طراحی آنها به شما ارائه می دهند زرق و برق دار هستند. بهتر از همه ، شما نمی دانید’اصلاً لازم است بدانید که چگونه کد نویسی کنید.

شما می توانید بررسی ما درباره Squarespace را در اینجا مشاهده کنید.

از آنجا که آنها کشیدن هستند & سازنده وب سایت را رها کنید (بدون کد نیاز است) ، اکثر کاربران نمی دانند’متوجه شوید که وب سایتهای Squarespace می توانند سفارشی سازی شوند. به همین ترتیب ، در مورد اعضای متخصص آنها (متخصصان Squarespace) خیلی اوقات صحبت نمی شود.

متخصصان Squarespace چه کاری می توانند برای شما انجام دهند?

 1. وب سایت Squarespace خود را تنظیم کنید.
 2. یک وب سایت Squarespace سفارشی طراحی کنید یا فقط طراحی خود را تغییر دهید.
 3. عملکردی را اضافه کنید ، با نرم افزار شخص ثالث یا برنامه های تلفیقی پیوند برقرار کنید.
 4. از شرکت ، کارمندان یا محصولاتی که توسط عکاسان با استعداد گرفته شده است ، عکس های حرفه ای بگیرید.
 5. خدمات ساخت وب سایت کامل که به شما در طراحی ، مارک و ساخت یک وب سایت سفارشی Squarespace کمک می کند.

متخصصان مربع چه ارائه می دهند?

مشاغل را ارسال کنید و منتظر بمانید تا داوطلبان درخواست کنندنه
موتور جستجوگر شما برای پیدا کردن مترجمان با مهارتهای بسیار خاصآره
به آزادکاران در سراسر جهان دسترسی پیدا کنیدآره
بررسی های گذشته مشتری & رتبه بندینه
آزمایش های استاندارد برای فریلنسرها برای تایید مهارت های فنی آنهانه
ابزارهای مدیریت پروژه (مجموعه نقاط عطف ، ارتباطات ، ردیابی زمان ، تأیید بصری)نه
بستر پرداخت امننه

نتیجه گیری: اگر می دانید کجا جستجو کنید ، پیدا کردن یک مترجم آزاد کار سختی نیست

همه افراد استعداد طراحی ندارند و همین’اون خوبه.

در حالی که اکثر مردم می توانند بگویند وقتی یک مورد را می بینند یک طراحی مناسب چگونه به نظر می رسد ، اکثر آنها مشکل دارند با یک طراحی خوب به تنهایی ظاهر می شوند یا می دانند چگونه می توانند یک چشم انداز طراحی را به یک طراحی وب سایت کاربردی تبدیل کنند..

با تشکر از پرتال های شغلی شگفت انگیز مانند UpWork ، Fiverr ، 99 طراحی و موارد دیگر ، دسترسی به طراحان آزاد یا توسعه دهندگان در سراسر جهان آسان تر از همیشه است..

هنگامی که وب سایت شما به جایی رسید که استخدام یک حرفه ای برای بارگیری از طراحی و کار خود در ساخت وب سایت منطقی باشد ، می توانید بسیاری از زمان ارزشمند خود را برای رشد کسب و کار خود آزاد کنید ، یا فقط برای مراقبت از موارد دیگری که بیشتر هستند برای شما مهم است.

برای دیدن بهترین روش استخدام و مدیریت فریلنسرها به قسمت اول این راهنما مراجعه کنید.

← صفحه 1 صفحه 2

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map