بررسی برندهای Tailor: آیا بهترین تولید کننده لوگو برای شماست؟


بررسی برندهای Tailor

بررسی برندهای Tailor


رتبه بندی

5 از 5 ستاره

برندهای Tailor را ببینید

 • استفاده آسان از سکوی مارک تجاری که به شما امکان می دهد فقط در چند دقیقه آرم طراحی کنید
 • یکی از بهترین تولید کننده های آرم با قیمت مناسب در بازار است
 • طیف کاملی از ابزارهای پیشرفته برندسازی موجود در طرح حق بیمه

نقد و بررسی توسط فرد اسحاق

آخرین بروزرسانی در 10 ژوئن 2019

Tailor Brands برای کمک به مردم عادی در ساخت مارک های خارق العاده آنلاین بصورت آنلاین ماموریت دارد.

هرچه بهتر بتوانید برند خود را به نظر بیاورید بهتر است’میخواد اجرا کنه.

در صورت داشتن برند حرفه ای به احتمال زیاد مردم از خدمات شما استفاده می کنند ، محصولات شما را خریداری می کنند یا فقط به وب سایت خود مراجعه می کنند. شما نمی’باید یک غول چند ملیتی مانند مک دونالد باشد’s یا Nike برای داشتن یک آرم عالی.

بنابراین چگونه می توانید بدون سرمایه گذاری بار و وقت ، یک آرم شیک برای سایت خود ایجاد کنید?

قدم به جلو Tailor برندها.

Tailor Brands ابزاری برای یادگیری ماشینی است که به کارآفرینان و صاحبان وب سایت کمک می کند تا مارک های قدرتمند را طراحی کنند. شما نمی’به بودجه طراحی عظیمی احتیاج دارید و اهدا نمی کنید’برای به دست آوردن آرم با برندهای Tailor به مهارت فنی دیگری احتیاج دارید.

آی تی’یکی از بهترین سازندگان آرم آنلاین و به بیش از سه میلیون مشتری کمک کرده است.

طبق گفته این شرکت ، هر ثانیه یک آرم جدید طراحی می شود. بنابراین باید کاری درست انجام شود!

در این برندهای خیاطی ما را مرور می کنیم’نگاه خواهم کرد:

 • قیمت گذاری
 • پشتیبانی مشتری
 • کیفیت طراحی
 • محصولات برندهای Tailor اضافی…
 • و خیلی بیشتر!

می توانید تصمیم بگیرید که آیا Tailor Brands ابزاری مناسب برای ایجاد آرم شما است. بهترین کار این است: طراحی یک آرم در برندهای Tailor رایگان است. قبل از تصمیم به خرید آن ، می توانید اول به نظر برسید.

1

بررسی برندهای خیاط: جوانب مثبت & منفی

جوانب مثبت منفی

سه برند برتر خیاط برندها جوانب مثبتشماره 1

شماره 2

شماره 3

راحتی در استفاده
این اولین چیزی است که می توان در یک بررسی برندهای Tailor تأکید کرد. این پلتفرم بسیار سرراست است و گرفتن یک طرح آرم بسیار چشمگیر است. ارائه محصول نهایی شما نیز با کیفیت عالی است.
محصولات اضافی
از کارت های ویزیت Tailor Brands گرفته تا امضاهای ایمیل و کمک به رسانه های اجتماعی ، طیف گسترده ای از محصولات فراتر از آرم ها است. Tailor Brands می خواهد خیلی بیشتر از سازنده آرم شما باشد؛ می خواهد یک راه حل کامل برای نیازهای مارک تجاری شما باشد.
ارزش زیادی برای پول
طیف گسترده ای از محصولات و خدمات تکمیلی بدان معنی است که Tailor Brands برای پول خوب است. قیمت گذاری (بیشتر در مورد این مورد بعدی) به طور واضح در وب سایت قرار داده شده است و هر طرح ویژگی های محکمی را به عنوان استاندارد ارائه می دهد. چی’بیشتر ، شما می توانید طیف وسیعی از آرم ها را بصورت رایگان طراحی کنید – چه چیزی’ارزش بهتری برای پول از این است?
دو برند برتر خیاط منفیشماره 1

شماره 2

بدون پشتیبانی تلفنی
همانطور که هر یک از شما که وب سایت ایجاد کرده اید می دانید ، قادر به صحبت با شخصی از طریق تلفن می تواند کمک بزرگی باشد. بنابراین’کمی حرکت نزولی است که Tailor Brands نمی کند’پشتیبانی تلفن را ارائه دهید. به این ترتیب ، پشتیبانی ایمیل سریع و مفید است و سایت پر از راهنماهای عمیق است.
سفارشی سازی محدود
برندهای Tailor برای ارائه یک آرم شخصی منحصر به فرد ، مشاوره یک نفره با یک طراح را ارائه نمی دهد. اما آن’مهم است که به یاد داشته باشید آرم های Tailor Brands از قبل ساخته نشده اند و می توانید ترفندهایی ایجاد کنید ، مانند طرح های قلم و رنگی. بر اساس اطلاعاتی که به شرکت داده اید ، آرم ها در یک نقطه ایجاد می شوند.

2

چگونه از برندهای خیاطی استفاده می کنید & آنچه کسب می کنید

“کمتر از 10 دقیقه طول کشید تا Tailor Brands یک هویت کامل شرکت به من بدهد.”

برای بررسی برندهای Tailor Brands ، تصمیم گرفتیم این نقل قول را در اختیار شرکت قرار دهیم’صفحه اصلی آزمایش.

برای به دست آوردن یک آرم در Tailor Brands ، باید به یک پرسشنامه کوتاه در مورد ترجیحات شرکت و برند خود پاسخ دهید. این شامل نوع فونت هایی که دوست دارید و شرکت شما چیست’اسم است.

برای اجرای ساختگی ما ، یک شرکت ماشین پرنعمت را راه اندازی کردیم…

مرحله 1 آرم ایجاد مارک های Tailor مرحله 1به برندهای Tailor اطلاعاتی در مورد نام تجاری خود بدهید و آن را به شما یک آرم شیک طراحی می کند.

یک نوار به شما می گوید که چه مقدار از فرآیند باقی مانده برای تکمیل.

مرحله چهارم آرم ایجاد مارک های Tailor مرحله 4برندهای خیاط آرم شما را بر اساس چه سبکی به شما می گویند ترجیح می دهید.

شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید یک آرم بر اساس یک آیکون ، یک نام یا یک اولیه داشته باشید و بتوانید با سبک های مختلف قلم آزمایش کنید.

نکته برتر: برای به دست آوردن بیشترین استفاده از برندهای Tailor ، قبل از شروع به کار خود فکر کنید. آیا رسمی است یا سرگرم کننده؟ یک محصول یا یک سرویس؟ محلی یا ملی؟ کار خود را انجام دهید’هویت در ابتدا به برندهای خیاط کمک می کند تا آرم مناسبی را برای شما تولید کنند.

یک بار شما’پایان دادید ، برندهای خیاطی’ الگوریتم بر اساس پاسخ های شما تعدادی از گزینه های آرم تولید می کند. می بینید که چگونه هرکدام به چیزهایی مانند کارت ویزیت ، کیف و تی شرت نگاه می کند.

اینجا’نماد انتخاب شده ما در صفحه اصلی وب سایت ، به عنوان مثال:

آرم مارک های خیاطبا برندهای Tailor می توانید ببینید که رویاهای برندسازی در مقابل چشمان شما به واقعیت تبدیل می شوند.

در کل ، برندهای Tailor را پیدا کردیم’ سیستم صاف ، پویا و حتی سرگرم کننده! ما این واقعیت را دوست داشتیم که اگر بتوانید به صفحه قبلی برگردید’بدون شروع دوباره اشتباه کردم.

نگران اینکه برندهای Tailor خیلی رباتیک به نظر برسد?

دان’می شود مطمئناً ، برندهای خیاط اتوماتیک است اما خیر’فقط آرم ها را به طور تصادفی خفه کنید. نتایج بدست آمده بسیار شخصی هستند’بر اساس اطلاعاتی که ارائه می دهید آی تی’بسیار نادر است برای دیدن این سطح از شخصیت در یک تولید کننده آرم مقرون به صرفه.

آی تی’مثل کار با یک طراح است ، بدون این که در آخر لایحه القاء شود. البته شما برنده شدید’دقیقاً همان خلاقیت را با کار با یک طراح تمام وقت به دست آورید. اما اگر شما’دوباره به بودجه کار می کنید’می دانید از کجا شروع کنم ، یا دان’می خواهید هزاران گرافیک را اسکن کنید ، برندهای خیاطی گزینه بسیار خوبی است.

3

استفاده از برندهای Tailor آسان است?

سادگی برندهای Tailor است’ نقطه فروش منحصر به فرد آی تی’نوع ابزاری است که ما دوست داریم زیرا طراحی وب را دموکراتیک می کند – ناگهان هر کس می تواند یک مارک عالی برای مارک خود بدست آورد!

اجازه دهید’کمی عمیق تر حفاری کنید.

به طور سنتی ، برای به دست آوردن یک آرم شیک خود را’d باید با یک طراح حرفه ای کار کنید. این شامل هزینه های پیش رو و بحث های زیادی است که به جلو انجام می شود. در پایان کمیسیون ، شما ممکن است حتی به یک آرم دلخواه خود پایان ندهید!

اما برای تولید یک آرم عالی در برندهای Tailor ، تنها کاری که باید انجام دهید این است:

 • نقطه
 • کلیک
 • تایپ کنید

آی تی’واقعاً صریح است.

اینجا’نمونه ای از روند Tailor Brands:

مرحله 2 آرم ایجاد مارک های Tailor مرحله 2Tailor Brands از اطلاعاتی که به شما در مورد شغل خود می گویید برای ایجاد آرم شما استفاده می کند

از آنجا که این ابزار بسیار ساده است که بتواند با آن آشنا شود ، آن را پیدا می کند’ممکن است چندین بار آن را امتحان کنید تا زمانی که بهترین آرم را برای خود پیدا کنید.

یک بار شما’طراحی خود را پیدا کرده اید ، سفارشی کردن آن با فونت ها یا رنگ های جدید بسیار شهودی است. اگر ایده ای کاملاً واضح در ذهن خود از آرم مورد نظر خود داشته باشید ، ممکن است این شخصی سازی را احساس کمی کنید. اما برای بیشتر افراد ، طرح ها بیش از حد کافی خواهد بود. آنجا’همچنین هیچ چیزی مانع از گرفتن آرم و استفاده از ابزاری مانند Adobe نیست تا آن را حتی بیشتر جاز کند.

برندهای Tailor همچنین پیش نمایش نحوه آرم شما را قبل از تصمیم گیری برای خرید آن بسیار آسان می کند.

می توانید آرم خود را به عنوان PNG یا JPEG با وضوح بالا برای استفاده آنلاین یا به عنوان یک فایل EPS برداری قابل چاپ بارگیری کنید (فقط در طرح حق بیمه – بیشتر در مورد برنامه های بعدی).

برای اینکه دریابید که استفاده از برندهای Tailor بسیار آسان است ، دکمه زیر را به آن بگویید…

4

طراحی: آرم های برندهای خیاط چقدر خوب هستند?

بنابراین برندهای خیاطی’ ساخت آرم ها آسان است ، اما آیا اینها خوب هستند?

نکته مهمی که باید بگوییم این است که برندهای Tailor بسیار شفاف است. چه فکر می کنید آرم خوب ، بد یا زشت است ، در آنجا’هیچ شگفتی پنهان نیست. آنچه در صفحه مشاهده می کنید همان چیزی است که آرم شما به نظر می رسد.

کیفیت آرمهای Tailor Brands بسیار بالاست زیرا آرم ها و قلم هایی که از آن استفاده می شود بسیار جلا هستند.

Tailor Brands در مقایسه با رقبای خود بی نظیرترین طراحی ها را ایجاد می کند. این تصاویر را از یک شخص ثالث به نام Project Project می گیرد که از کلیه مجوزهای موجود در تصویر مراقبت می کند’خالق.

پروژه اسم’کتابخانه آیکون ها گسترده است و مشخصات آن بسیار زیاد است. به همین دلیل است که برندهای Tailor جزو تولید کنندگان آرم کم هزینه و کم هزینه در بازار هستند.

به طور دقیق ، در آنجا’هیچ تضمینی ندارد که طراحی شما منحصر به فرد شما باشد. این’البته در مورد کار با هر طراح یا آژانس نیز صادق است! اما Tailor Brands بیش از یک میلیون گزینه مختلف آرم برای هر سفارش ایجاد می کند ، بنابراین’بسیار بعید است که آرم شما برنده شود’برای شما شخصی باشد.

برندهای Tailor خط بین سادگی و قیمت مناسب و کیفیت طرح ها را رعایت می کنند. آی تی’به همین دلیل’اگر شما گزینه بسیار خوبی باشید’یک شخص آزاد یا آزاد ، یک صاحب مشاغل کوچک یا کارآفرین باشید ، شخصی که به دنبال ایجاد یک برند آنلاین برای اولین بار است ، یا اگر فقط’دوباره به بودجه کار می کنید اما دان’می خواهید کاملاً با کیفیت سازش کنید.

فقط به خاطر شما’جیب هایی به اندازه مک دونالد داشته باشید’نمیخواد’منظور شما این است که شما باید برای طراحی آرم های لرزان تنظیم کنید ، درست است?

آیا می توانم علامت تجاری Tailor Brands را علامت تجاری کنم?

این یک سوال متداول از مشتریان است ، بنابراین ما آن را به Tailor Brands می گذاریم.

این شرکت به ما گفت که در حالی که شما می خواهید از لوگوی خود برای وسایل غیر تجاری یا تجاری استفاده کنید ، اگر می خواهید آنرا علامت تجاری بزنید’باید با وکیل صحبت کنید.

این امر به این دلیل است که قوانین مارک تجاری از جاهای دیگر متفاوت است. Tailor Brands است “قادر به ارائه مشاوره حقوقی نیست” (و هیچکدام نیستیم).

5

پشتیبانی از مشتری برندهای Tailor

حتی با ساده ترین ابزارهای جهان ، آن را’در صورت گیر افتادن ، تشویق به دانستن کمک در دسترس است. بنابراین در حال حاضر’زمان در بررسی مارک های Tailor ما است تا در مورد پشتیبانی مشتری صحبت کنیم.

اگر آنجا’s downside to Tailor Brands it’آن را نمی کند’پشتیبانی تلفن را ارائه دهید.

ما از ساخت وب سایت ها می دانیم که پشتیبانی از تلفن روی شیر یک منبع ارزشمند است. آنجا’هیچ چیز کاملاً شبیه توضیح مسئله شما برای یک انسان نیست.

با گفتن این ، برندهای خیاطی’ وب سایت دارای بخش سؤالات متداول پر از راهنماهای عمیق برای پاسخگویی به سؤالات پرسود شما است.

پشتیبانی مشتری از طریق یک فرم آنلاین یا از طریق ایمیل در دسترس است. در تجربه دست اول ما ، پاسخ ها سریع ، ملاحظه و مفید هستند. Tailor Brands می گوید هدفش پاسخ دادن در 24-48 ساعت است. ما در این پنجره به راحتی به سؤال خود پاسخ دادیم.

البته بخشی از پشتیبانی ارائه شده نحوه استفاده از برندهای Tailor آسان است. کارهای سخت زیادی در ایجاد فرایند تولید لوگو تا حد امکان آسان شده است.

ما’چندین آرم تست با استفاده از برندهای Tailor طراحی کرده اید و هرگز نیازی به کمک ندارند.

6

قیمت گذاری مارک های خیاطی: برندهای خیاط چقدر هزینه دارند?

بنابراین این همه هزینه چقدر است؟ بدون بررسی برندهای Tailor بدون نگاهی به قیمت گذاری ، کامل خواهد بود.

دو برنامه اشتراک برندهای Tailor وجود دارد:

 • آرم پویا – در صورت پرداخت یک سال کل ، 9.99 دلار در ماه یا 2.99 دلار در ماه
 • حق بیمه – در صورت پرداخت سال ، 49.99 دلار در ماه یا 10.99 دلار در ماه

آنجا’همچنین اگر برای اشتراک دو ساله در آن شرکت کنید ، تخفیف اضافی خواهید داشت.

و به یاد داشته باشید ، آن را’رایگان برای بازی در اطراف با این ابزار و ایجاد یک آرم.

هر دو برنامه به شما می دهند:

 • آرم با وضوح بالا
 • پرونده PNG شفاف
 • مجوز استفاده تجاری
 • Perks شامل تجزیه و تحلیل مارک و آرم های فصلی ویژه (برای مدت زمان برنامه خود).

آی تی’مهم این است که توجه داشته باشید که می توانید در هر زمان و در هر صورت کنسل کنید’هنوز هم آرم و حقوق تجاری خود را دریافت خواهید کرد شما’شما فقط می توانید قدرت پردازش بودن از مشتری Tailor Brands را از دست دهید.

بنابراین اگر فقط می خواهید لوگوی خود را دریافت کنید و اهدا نکنید’یک هزینه مداوم می خواهید ، توصیه می کنیم برای یک ماه در برنامه لوگوی پویا پرداخت کنید. اما اگر شما’بعد از یک سرمایه گذاری طولانی مدت بیشتر در نام تجاری خود ، دوباره یک بودجه معقول را تهیه کرده اید ، سپس یک برنامه سالانه حق بیمه در نظر گرفته شده است.

دلیل این امر این است که تفاوت بزرگ بین این دو برنامه در این است که گزینه Premium یک راه حل کامل برای برندسازی است. به دلیل ویژگی های اضافی موجود در برنامه Premium ، Tailor Brands نسبتاً قیمت بالایی دارد.

هزینه تقریباً برابر با رقبای بازار است.

Tailor Brands در راه خود برای تبدیل شدن به مراتب بیشتر از تولیدکننده آرم است. آی تی’یک فروشگاه یک مرحله ای برای بسیاری از نیازهای مارک تجاری شما است. برای ایجاد تغییر در آرم خود ، شما’باید در یک برنامه حق بیمه قرار داشته باشید.

که ما را به سمت سوق می دهد…

7

برندهای خیاطی: خدمات اضافی & محصولات

ثبت نام در یک طرح Premium با برندهای Tailor و شما’به یک مجموعه محصولات و خدمات چشمگیر دسترسی خواهید داشت.

این شامل:

 • ابزار تغییر اندازه آرم
 • مشاوره استراتژی برند
 • ابزار طراحی کارت ویزیت
 • پشتیبانی رسانه های اجتماعی (از جمله ارسال ها و تبلیغات در فیس بوک و ابزار طراحی پوشش اجتماعی)
 • دستورالعمل های برند آنلاین
 • ارائه های مارک دار
 • عرشه تجاری تجاری
 • ابزار علامت تجاری مارک دار (اگر شما مناسب باشد)’دوباره هنرمندی هستید که تصاویر را بصورت آنلاین می فروشید)

ما بردیم’همه آنها را در اینجا اجرا کنید (این یک بررسی برندهای Tailor است ، نه یک مرحله فروش) ، اما ما’تجزیه و تحلیل هضم را خواهم داد. برای لیست کامل به برندهای Tailor مراجعه کنید.

برندهای خیاطی’ اگر رسانه های اجتماعی بخش بزرگی از برند شما هستند ، خدمات اضافی به ویژه خوب هستند’حضور آنلاین. این امر به شما در ساختن پست های توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام کمک می کند و برای هر یک از این سیستم عامل ها آرم ها و اندازه های کاملاً مناسب ایجاد کنید.

همچنین می توانید از افزودن آرم خود به امضای ایمیل پشتیبانی دریافت کنید. اینها انواع کارهای کج کننده ای هستند که می توانند وقت شما را بکشند ، خصوصاً اگر خودتان باشید’دوباره با طراحی تجربه نکرده اید. اما وظایفی نیز وجود دارد که اگر اهدا نکنید’به طور صحیح می توانید نام تجاری شما را دوست داشتنی جلوه دهد.

آنجا’بدون شک ابزارهای اضافی در ساختن یک برند آنلاین قدرتمند به شما کمک می کنند. یک مارک خوب توسعه یافته درآمد بیشتری را ترجمه می کند ، بنابراین هزینه ماهانه شما در دراز مدت پرداخت می شود.

با این حال ، اگر شما’دوباره به دنبال ساده نگه داشتن چیزها هستید و ممکن است این یک عارضه غیرضروری باشد (البته هزینه آن را ذکر نمی کند!)

مثال کارت ویزیت برندها Tailorبا Tailor Brands ، می توانید آرم خود را در موقعیت های واقعی مانند کارت ویزیت ببینید! 8

بررسی برندهای Tailor: نتیجه گیری

اگر Tailor Brands اگر هستید گزینه خوبی است’دوباره به دنبال راهی سریع و مقرون به صرفه برای ایجاد یک آرم هستید.

اگر شما’وقت یا پول برای سرمایه گذاری در یک آرم طراحی حرفه ای یا شما داشته باشید’دوباره نگران مهارتهای فنی خود نیستید’تا قبل از خراش ، برندهای خیاط فقط می توانند جواب دهند.

این امر به صاحبان مشاغل كوچك و تجار آنلاین یك باند این شانس را می دهد كه در عرصه برندسازی از وزن خود بالاتر بروند و با پسران بزرگ رقابت كنند..

برخی از شما ممکن است تازه در سفر با مارک تجاری خود شروع کنید. ممکن است شما از آنچه می خواهید یا آنچه مطمئن هستید مطمئن نیستید’موجود است Tailor Brands اولین توقف خوب برای کشف طرح های آرم است که می تواند به ساخت برند شما کمک کند’تصویر.

کاربران باتجربه تر ممکن است گزینه های سفارشی سازی را کمی محدود کنند ، یا توسط آیکون های از پیش طراحی شده کنار گذاشته شوند.

اما به لطف ویژگی های موجود در برنامه Premium ، Tailor Brands همچنین می تواند یک سرویس بلند مدت تر ارائه دهد. این می تواند مشاوره خودکار مارک شما باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me