بررسی مربع مربع 2020 | 10 سؤالی که باید بپرسید


بهترین برای

یک رویا برای خلاقیت


امتیاز کلی

4 از 5 ستاره

Squarespace برای ایجاد وب سایت های حرفه ای ایده آل است. این بهترین طراحی و ویژگی های با کیفیت را در بازار دارد و با اینکه می تواند کمی به آن عادت کند ، نتایج نهایی ارزش صبر و شکیبایی شما را دارد. قالب های خیره کننده ، سفارشی سازی زیبا و ویژگی های با کیفیت همه در دست شماست.

جوانب مثبت و منفی مربع چیست؟?

طرفداران

 • بهترین قالب ها از نظر طراحی و انعطاف پذیری
 • بهترین کیفیت با کیفیت هر سازنده موجود در بازار
 • ارزش بهتر برای پول نسبت به سایر سازندگان وب سایت ، مانند Wix

منفی

 • هیچ فروشگاه برنامه ای به معنای شما نیست’به ویژگیهای داخلی خود متکی است
 • می تواند مدتی طول بکشد تا به آن عادت کنید
 • برخی از کاربران اصطلاحات را گیج کننده می دانند

بررسی مربع مربعاز وب سایت های شگفت انگیز ایجاد شده توسط کاربران Squarespace الهام بگیرید

نمای کلی از مربع

Squarespace یک سازنده وب سایت است که به منظور کمک به خلاقان در ساخت وب سایت های خود و نمایش دادن کار آنها ، صرف نظر از توانایی فنی آنها ، طراحی شده است..

بدون هیچ گونه آگاهی از کد نویسی ، می توانید در مدت زمان چند ساعت وب سایت زیبای خود را در کنار هم قرار دهید. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری ، انتخاب یک الگوی و سپس ویرایش آن برای ایجاد یک وب سایت کاملاً بی نظیر و حرفه ای است.

Squarespace برای عکاسان ، هنرمندان ، طراحان عالی است – هرکسی که عاشق طراحی است و می خواهد وب سایت آنها به خوبی محتوا باشد به نظر می رسد’دوباره نشان می دهد آنلاین. اینجاست که Squarespace می درخشد ، و اگر اهدا نکنید’از تصاویر با کیفیت بالا – یا یک سایت بسیار متنوع برخوردار هستید – ممکن است برای استفاده بیشتر از مربع مربع تلاش کنید’طرح های بصری.

بیشتر ، اما ، وجود دارد’چیزی برای همه: بیش از 2 میلیون نفر پس از محاکمه آزاد 14 روزه ، از استفاده از مربع استفاده می کنند, و آن’یک عهد محکم به کیفیت نتایج حاصل از آن است.

در بین این کاربران وب سایت هایی مانند Keanu Reeves وجود دارد’ سایت تجاری www.archmot Motorcycle.com و سادی ویلیامز طراح مد’ سایت www.sadiewilliams.co.uk. از این موارد ، می توانید نحوه مربعات Squarespace را مشاهده کنید’قالب ها محصولات ، تصاویر و ایده ها را نشان می دهند.

“وقتی به دنبال ایجاد وب سایت خود بودیم ، Squarespace مناسب کاملی بود. مثل سوار شدن به موتور سیکلت ، در آنجا’چیزی در مورد Squarespace که’واقعاً در دسترس است ، اما پیچیده است.” ریوز کیانو

ما پناه نداریم’فقط به مربع نگاه کردم’داستان های موفقیت برای نوشتن این بررسی. ما ساعتها تحقیق عمیق بر روی هر سازنده ای که می نویسیم انجام می دهیم و Squarespace نیز از این قاعده مستثنا نبود. ما حتی افراد دیگری را نیز به استفاده از آن و به ما گفتند كه چه فكر می كنند ، تا مطمئن شویم كه ما’واقعیتهایی را ارائه می دهید که در واقع می خواهید بدانید.

این بررسی سؤالات واقعی را تجزیه خواهد کرد: استفاده از Squarespace چقدر آسان است؟ الگوهای آن چقدر خوب است؟ Squarespace چه ابزاری دارد؟ و چه هزینه ای برای شما خواهد داشت?

قبل از شروع حقیر ، در اینجا’یک مرور سریع درباره چگونگی به ثمر رساندن Squarespace:

اگر شما’دوباره در Squarespace به عنوان یک سیستم عامل فروخته شده است ، اما نمی خواهید’مطمئن شوید که برنامه برای رفتن ، ضربه بزنید ‘الان شروع کن’ دکمه زیر ما’سریعاً نیازهای خود را با ویژگی های هر طرح برمی گردیم تا توصیه ما را ارائه دهیم:

فیلم نقد و بررسی مربع مربع

بازی

راحتی در استفاده

سهولت استفاده یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام فکر کردن در مورد خود فکر کنید’دوباره یک سازنده وب سایت انتخاب می کنید. با این حال ،’همچنین چیزی است که می تواند به راحتی در میان هیجان تمام ویژگی ها و الگوهای براق منتظر شما فراموش شود.

اگر شما’تو دوباره میکروویو می خرید’می خواهید با بارگیری از ویژگی های برجسته و دکمه ها ، فقط فهمیدید که می توانید’چگونه می توانید شام خود را گرم کنید. همین مسئله در مورد سازندگان وب سایت نیز وجود دارد – بنابراین Squarespace چگونه عمل می کند?

راحتی در استفاده

Squarespace یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن است, اما بر خلاف سازندگان دیگر (مانند Wix) ، می توانید’فقط هر جایی را بکشید. آی تی’بیشتر مبتنی بر بخش است, که کمی بیشتر طول می کشد تا بتوانید با آن دست و پنجه نرم کنید ، اما هر چه بیشتر از آن استفاده کنید آسان تر می شوید.

Squarespace یک رابط تمیز و مدرن برای همکاری با آن فراهم می کند. آی تی’بدون لیست و آسان برای حرکت است ، که باعث می شود یک بار ویرایش سریع و آسان را انجام دهید’دوباره انجام می دهی در ابتدای کار ، احساس کمی تمیز بودن می کند و باعث می شود کمتر ویژگی های مشخصی پیدا شود – چند کار طول می کشد ، اما بعد از آن باید قایقرانی صاف باشد..

Squarespace ویرایشی است که می بینید آنچه شما می خواهید (WYSIWYG) است. با برخی سیستم عامل ها ، مانند وردپرس ، شما در باطن تغییرات و ویرایش هایی ایجاد می کنید و فقط وقتی پیش نمایش آن را مشاهده می کنید ، به صورت زنده مشاهده خواهید کرد.

فضای مربع بسیار ساده تر است. شما متن و تصاویر را اضافه می کنید ، و اینکه چگونه سایت شما روی صفحه ظاهر می شود ، دقیقاً چگونگی ظاهر یک بار آن است’منتشر شد. این یک روش بسیار ساده تر و آسان تر برای ایجاد یک وب سایت است ، زیرا می دانید دقیقا چه چیزی شما را تغییر می دهد’دوباره به عنوان آنها را می سازید.

بهترین بخش این است که شما نمی دانید’لازم است یک خط کد را بدانید. در صورت تمایل می توانید از کد استفاده کنید اما یکی از Squarespace است’بزرگترین نقاط قوت این است که هر کسی می تواند بدون ایجاد نگرانی در مورد مهارت های کد نویسی خود ، از آن برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای استفاده کند.

با مربع’برنامه ، حتی می توانید وب سایت خود را از طریق تلفن خود ویرایش کنید. پست های وبلاگ را منتشر کنید ، ساعات کاری خود را به روز کنید یا نوار اطلاعیه را در حین خارج و اضافه کردن اضافه کنید. و دان’اگر اینترنت خود را از دست دادید نگران باشید – اگر به صورت غیر منتظره آفلاین بروید ، هر کار ناتمام هنگام بازگشت دوباره منتظر شما خواهد بود.

با این حال ، همانطور که ما’گفتم, فضای مربع 100٪ دوستانه مبتدی نیست. آی تی’استفاده به عنوان Wix یا Weebly ساده نیست و برای عادت کردن بیشتر طول می کشد. در حالی که با Wix می توانید مستقیماً به داخل آن بروید و در حال ساخت و ساز باشید ، با Squarespace ، توصیه می کنیم ابتدا مقالات راهنمایی را بخوانید. ما’برای شروع کار شما یک راهنمای گام به گام مفید را برای شما فراهم کرده است. آی تی’ایده خوبی برای کشف ویرایشگر برای آشنایی با خودتان است.

فضای مربع برای افرادی که دارای صبر هستند ، یا افرادی که اعتماد به نفس فنی دارند ، بهترین گزینه است.

رضایت مشتری

تحقیقات ما’فقط معنی تجزیه و تحلیل داده ها و مقایسه قیمت ها را دارید. ما هر روز مردم را مجبور کردیم تا مربع را آزمایش کنند و دقیقاً آنچه را که فکر می کردند بگویند.

به طور کلی ، Squarespace چالشی را برای شرکت کنندگان ما ایجاد کرد ، اما هنوز هم امتیازات چشمگیری کسب کرد. وقتی Squarespace از آنها بازخورد خواستیم ، مردم پاسخ مثبت دادند’قالب های قوی و طراحی بصری طراحی ویژه ستایش.

وقتی از کاربران سؤال شد كه احتمالاً چه كسی می توانند Squarespace را توصیه كنند ، سازنده امتیازات كامل را به دست آورد.

در اینجا چند نکته وجود دارد که کاربران ما باید در مورد Squarespace بگویند:

“این به طور موثری چیزهای زیادی را برای شما با هم متحد می کند ، که بسیار عالی است. به نظر باورنکردنی نیز می رسد.”

“من استدلال می کنم که زمانی که کسی می فهمد که چگونه این محصول کار می کند قبل از ورود به سیستم ضروری است. من نمی خواهم’اگر به یک سایت می خواستند در طی دو ساعت سایت را به هر کسی توصیه کند که بتواند سایتی با Squarespace ایجاد کند. در واقع ، این مدت زمانی است که شما نیاز به درک سیستم پشتی و رابط کاربری دارید تا کمی ساده تر شوید.”

مردم بیشتر موافق بودند که مدتی طول می کشد تا راه خود را در اطراف Squarespace بیاموزید. با این حال ، آنها همچنین توافق کردند که سازنده در هنگام طراحی ، و همچنین ویژگی های ارائه شده در قالب ها ، واقعاً درخشید.

نکته دیگری که توسط کاربران ما مطرح شد این بود که اگر ایده ای کاملی از آنچه که از وب سایت خود می خواستید داشته باشید ، یا به دلیل نمایش محصولات یا تصاویر ، Squarespace به دلیل داشتن الگوهای خاص بسته بندی شده ، گزینه ای مناسب خواهد بود..

نکته بالا! مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ به مربع بدهید’سازنده وب سایت هوشمند مصنوعی هوشمند (مصنوعی). اگر سازندگان وب سایت هوش مصنوعی باشید اگر گزینه خوبی باشید’دوباره به موقع ، مهارت های رایانه ای یا کمی استعداد خلاقانه است. آنها به معنای واقعی کلمه براساس اطلاعاتی که به آنها می دهید ، مانند وب سایت و ترجیحات طراحی شما ، وب سایت ایجاد می کنند..

بعد از ضربه زدن ، با مربع AI ‘شروع کنید’, آی تی’خواهش میکنم ‘هدف وب سایت شما’ (به عنوان مثال. “تجارت من را تبلیغ کنید”) شما’سپس می توانید گزینه ای از قالب های پیشنهادی را انتخاب کنید ، یا Squarespace بر اساس تنظیمات قلم / طرح / تصویر خود ، چیزی را برای شما ایجاد می کند. انتخاب همه شماست.

چه کسی بهترین مربع را دارد?

وبلاگ نویسی

Squarespace دارای یک تن از ابزار داخلی برای پشتیبانی از وبلاگ نویسی است. آی تی’اگر وبلاگ شما تصاویر زیادی داشته باشد ، یا به یک نمونه کار وصل شود ، به ویژه موثر است. فضای مربع’طرح های بصری برای به اشتراک گذاشتن صدا و کار شما یک بستر حرفه ای و شیک به شما می دهد.

وبلاگ نویسی مربعSquarespace از ابزارهای بلاگ نویسی با کیفیت بالا برای پشتیبانی از رشد وبلاگ شما برخوردار است. با استفاده از سازنده می توانید یک وبلاگ بصری خیره کننده ایجاد کنید’قالب ها.

می توانید چندین همکار را پشتیبانی کنید ، همگام سازی کرده و با رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از برنامه وبلاگ برای مدیریت وبلاگ خود از تلفن همراه خود استفاده کنید. قالب هایی وجود دارد که مخصوصاً برای وبلاگ نویسی طراحی شده اند و ایجاد وب سایتی را که وبلاگ شما بتواند شکوفا باشد ، آسان می کند!

کسب و کار

وب سایتهای تجاری کوچک زیادی وجود دارند که از Squarespace استفاده می کنند – می توانید گزینی را در Squarespace مشاهده کنید’s “مشتری ما” صفحه آنها طیف وسیعی از صنایع را شامل می شوند ، از موتور سیکلت های سفارشی گرفته تا کلاس های یوگا هیپ هاپ ، و تنوع موجود در Squarespace را برجسته می کنند.’طرح ها.

مشتریان کسب و کار مربعSquarespace توسط طیف گسترده ای از مشاغل مختلف برای تبلیغ ، اداره و رشد مارک های آنها استفاده می شود

اشتباه نکنید – مطمئناً می توانید با استفاده از Squarespace یک برند منحصر به فرد و موفق برای خود ایجاد کنید.

Squarespace هر آنچه را برای موفقیت در تجارت خود لازم دارید ، درست از روز اول ، به شما می دهد. نه فقط این ، بلکه شما ابزاری دارید که بتوانید زندگی خود را تا حد امکان آسان کنید ، از جمله برنامه های ایمیل ، تجزیه و تحلیل داخلی ، توابع تجارت الکترونیکی ، ابزارهای جستجوگرها و ادغام با ابزارهای آنلاین مانند G Suite و PayPal..

تجارت الکترونیک

آیا شما’Squarespace تازه شروع به فروش چند کالا یا به دنبال توسعه تجارت الکترونیکی خود کرده است’تو را پایین می آورم دو طرح اختصاص داده شده به تجارت الکترونیک وجود دارد که شامل ابزارهای مفیدی است که بصورت خودکار شامل آن هاست ، از مدیریت موجودی گرفته تا بازیابی سبد خرید..

ما نگاه ویژه ای به چگونگی عملکرد Squarespace برای سایت های تجارت الکترونیک داشتیم و دریافتیم که برخی از ویژگی های بسیار قدرتمند – مانند سیستم موجودی آن – با طراحی های خیره کننده خود ترکیب شده است.. نتیجه سازنده ای است که واقعاً می تواند محصولات شما را بدرخشد, و به مشتریان خود ایده خوبی از آنچه می دهند ارائه دهید’قبل از کلیک بر روی دکمه خرید دوباره خرید کنید.

اگر بهترین نمای فروشگاه در شهر را می خواهید ، Squarespace انتخاب شما به انتخاب است. اما آن’نه فقط یک چهره زیبا – شما می توانید محصولات نامحدود را بفروشید ، نمای فروشگاه خود را سفارشی کنید ، و فیلم های محصول را بارگیری کنید تا مشتریان را درگیر کنید و فروش خود را تقویت کنید.

شما حتی می توانید بصورت آفلاین بفروشید و همگام سازی آن را در یک مکان نگه دارید. این به لطف Squarespace است’همکاری اخیر با Square. فقط با استفاده از برنامه تجارت Squarespace و کمی خواننده کارت مربع (49 دلار) ، می توانید به راحتی پرداخت کارت را در حرکت انجام دهید و هرگونه فروش با موجودی آنلاین خود همگام می شوید. همچنین می توانید تخفیف های یک بار ارائه دهید و آدرس های ایمیل مشتری را برای ایجاد روابط پایدار جمع آوری کنید.

این ویژگی در حال حاضر فقط توسط برنامه آیفون Square Commerce پشتیبانی می شود ، اما نسخه های iPad و Android به زودی عرضه می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی همکاری Squarespace و Square در این ویدئو کوتاه ، این ویدیوی کوتاه را ببینید:

بازی می خواهید با Squarespace بصورت آنلاین بفروشید? برای مشاهده کامل نحوه عملکرد این سازنده ، بررسی نقض تجارت الکترونیکی ما در Squarespace را بررسی کنید.

شخصی

مثل تو’احتمالاً قبلاً فهمیدید ، اگر شما مربع ایده آل باشد’وب سایت عکاسی دوباره ایجاد کنید. تمام قالب های آن توسط طراحان داخلی ساخته شده است ، و می توانید آنها را به دل خود تنظیم کنید’محتوای آنها را به عنوان کار خود بی نظیر کنید.

مشتریان مربعSquarespace پذیرای مشتریان زیادی است ، از رستوران ها گرفته تا طراحان مد.

جایگزین کردن تصاویر ، تغییر قلم ها و رنگ ها ، به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی ، ادغام با اشخاص ثالثی مانند Adobe Creative Suite و Google Drive و موارد دیگر برای ایجاد یک برند شخصی منحصر به فرد و برقراری حضور آنلاین خود.

Squarespace دارای قالبهایی برای پشتیبانی از انواع سایتها ، از موسیقی گرفته تا عکاسی است. هر یک از آنها دارای ابزارهای سفارشی سازی و ویژگی های اضافی داخلی است ، به گونه ای که هر آنچه شما نیاز دارید درست در نوک انگشتان شماست.

مقیاس پذیری

شما نمی’می خواهید یک وب سایت ایجاد کنید ، فقط برای خالی کردن فضا و نیاز به انتقال به سکوی متفاوت. شما نمی’می خواهید قربانی موفقیت خود شوید – باید در مورد وب سایت خود هیجان زده شوید’رشد ، نه تماشای آن عصبی به دلیل آن’رفت و آمد زیاد است.

Squarespace بلافاصله با ارزانترین برنامه خود ، فضای ذخیره و پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد ، بنابراین شما نمی خواهید’لازم است نگران از بین رفتن فضای خود باشید. برنامه های آن ویژگی های سالم و مثبتی را ارائه می دهد ، یعنی شما نباید بخورید’اغلب به روز رسانی می شود.

برای فروشگاه های آنلاین می توانید محصولات نامحدود و بدون هزینه معامله ای را بدست آورید بنابراین برنده شوید’همانطور که با برخی از سازندگان وب سایت انجام می دهید ، به یک محدودیت محصول ضربه بزنید. اما اگر شما’شما به دنبال راه اندازی یک امپراتوری تجارت الکترونیک هستید ، ممکن است بخواهید برای حفظ رشد طولانی مدت به یک پلت فرم اختصاصی تجارت الکترونیکی مانند Shopify یا BigCommerce نگاه کنید..

در کل ، Squarespace دارای ویژگی هایی برای پشتیبانی از وب سایت شما است’رشد – به خصوص اگر شما’مجدداً یک نمونه کار یا یک سایت تجاری کوچک را اجرا می کنید.

مربع چقدر خوب هستند’قالب ها?

ما’قبلاً درباره Squarespace سوار شدم’طرح ها ، اما فقط آنچه’در مورد آنها خیلی خوب است؟ و این برای شما چه معنی می دهد وقتی که هستید’دوباره وب سایت خود را بسازید?

مربع نمی کند’صدها قالب وجود دارد – تقریباً بیش از 60. این به نظر می رسد تعداد بسیار کمی در مقایسه با Wix’500+ قالب ، اما Squarespace به دنبال کیفیت بیش از کمیت است – و به زیبایی موفقیت می یابد.

کاربران ما نبودند’فقط ستایش فضای مربع’قالب های زیبا برای زیبا بودن – آنها از کیفیت ویژگی ها و همچنین طراحی تحت تأثیر قرار گرفتند:

“این الگو نه تنها یک سایت باورنکردنی به دنبال داشت بلکه تمام ویژگی های من را نیز در اختیار شما قرار می داد’د باید موفق باشید.”

با طراحی های براق ، شیک و مدرن ، همه مربع ها را تشکیل می دهند’قالب ها برای مطابقت با استانداردهای آن ایجاد شده اند “طراحی عالی ، قابلیت استفاده و عملکرد عالی”. همه قالب ها پیش نمایش و ویرایش رایگان هستند ، زیرا این در اشتراک ماهانه شما قرار دارد.

وقتی همه قالب ها به نظر خوب می رسند ، شما چطور قصد دارید انتخاب کنید؟ خوشبختانه ، شما می توانید از نوار جستجو استفاده کنید تا الگویی را پیدا کنید که با ایده شما مطابقت داشته باشد ، یا براساس دسته بندی فهرست کنید. آنجا’طیف گسترده ای از صنایع تحت پوشش ، از جمله عکاسی ، اجتماع و غیرانتفاعی ، موسیقی ، سلامت و تناسب اندام.

الگوهای طراحی مربعSquarespace دارای الگوهای قالب خیره کننده و پر از ویژگی های قدرتمند است. می توانید الگوی ایده آل خود را جستجو کرده یا در دسته بندی های ارائه شده مرور کنید.

قالب ها با ویژگی ها و چیدمان هایی ویژه طراحی شده اند که متناسب با صنعتی که برای آن ساخته شده است گنجانده شده است. اگرچه شما کنترل خلاقانه ای بر وب سایت خود دارید ، اما هنوز به الگوی خود متکی هستید’ایده خوبی است برای انتخاب یکی از مواردی که با سایت شما مطابقت دارد’هدف و همچنین زیبایی شناسی آن.

اگر نظر خود را تغییر دهید ، این’خوب است! می توانید قالب ها را در هر نقطه تغییر دهید ، حتی بعد از اینکه وب سایت شما به طور زنده اجرا شد. شما حتی می توانید چندین طرح را برای کار و پیش نمایش نصب کنید و روند تصمیم گیری را بسیار ساده تر می کنید.

هنگام تغییر ، محتوای شما به طور خودکار به الگوی جدید منتقل می شود و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود. شما’احتمالاً فقط باید چند مورد را نیشگون بگیرید تا مطمئن شوید هنوز بهترین ظاهر خود را نشان می دهد. چی’علاوه بر این ، تمام قالب های مربع ، پاسخگو به موبایل هستند ، بنابراین’نگران این نیستید که بازدیدکنندگان تلفن همراه را گم کنید.

طراحی شخصی سازی

در حالی که Squarespace بلوک های ساختمان را برای وب سایت شما فراهم می کند ، آن را ارائه می دهد’احتمالاً شما’شما سبک خود را که می خواهید ترویج کنید ، کردم. سفارشی سازی بسیار مهم است – پس از همه ، آن’چه چیزی سایت شما را بی نظیر می کند.

عدم شخصی سازی الگوی شما مانند پوشیدن لباس های مشابه شخص دیگری در یک مهمانی است. جاز کنید – حداقل روسری اضافه کنید!

Squarespace آزادی انجام این کار را به شما می دهد. می توانید صفحات خود را شخصی سازی کرده و سایت خود را کاملاً بی نظیر کنید.

فضای مربع’قالب ها بسیار انعطاف پذیر هستند ، به این معنی که می توانید آنها را به راحتی خودتان بسازید – می توانید تصاویر را جایگزین کنید ، بخش ها را اضافه و حذف کنید ، متن را وارد کنید و چندین صفحه را به طور همزمان مدیریت کنید.

در حالی که’نیست “خالص” با کشیدن و رها کردن سازنده ، می توانید عناصر خاصی را به اطراف بکشید ، و می توانید با تغییر تنظیمات طراحی خود ، طرح تصویر را تغییر دهید – به عنوان مثال ، با ایجاد یک کولاژ یا ایجاد همپوشانی تصاویر. اگر می خواهید یک طراحی واقعا متفاوت باشید ، به سادگی الگوی خود را تغییر دهید و به شخصی سازی ادامه دهید!

الگوهای طراحی مربعSquarespace دارای الگوهای قالب خیره کننده و پر از ویژگی های قدرتمند است. می توانید الگوی ایده آل خود را جستجو کرده یا در دسته بندی های ارائه شده مرور کنید.

نکته ای که در مورد Squarespace باید توجه داشته باشید این است که فرض می کنید برای پر کردن بلوک های تصویری بزرگ که بر بیشتر الگوهای آن حاکم است ، عکس هایی با وضوح بالا دارید. اینها همان چیزی است که باعث می شود این طرح ها از نظر بصری چشمگیر باشند ، و اگر دوست ندارید’برای پر کردن قالب ها ، تصاویر با کیفیت بالا دارید ، ممکن است تلاش کنید.

اگر شما’عکس های خود را داشته باشید ، Squarespace با تصاویر Getty همکاری دارد ، بنابراین می توانید تصاویر موجود را برای استفاده از آنها جستجو کنید. برخی رایگان هستند ، در حالی که برخی دیگر (معمولاً اسنپ های حرفه ای تر) هرکدام تقریباً 10 دلار قیمت دارند.

برای کسانی از شما که دارای دانش کدگذاری هستند ، می توانید مایل مایل اضافی بروید و از این مهارت ها برای خیاطی فونت ها ، رنگ ها و پس زمینه ها برای یک سبک واقعاً منحصر به فرد استفاده کنید. Squarespace فقط برای تغییر آرایشی و بهداشتی بیشتر از اینها استفاده از کد دلخواه را توصیه می کند ، زیرا تلاش برای ویرایش طرح سایت شما می تواند اثرات مضر داشته باشد.

حتی بدون کد ، می توانید قلم ها ، رنگ ها ، پس زمینه ها ، تصاویر ، متن و عناوین را سفارشی کنید. می توانید صفحات اضافه کنید ، ساختار منو خود را مدیریت کنید و موارد دیگر. فضای مربع’هدف این است که به ایده های خلاقانه کمک کنید تا موفق شوند – بنابراین این آزادی را برای شما فراهم می کند که آزادی بیان سبک خود را در قالب های خود داشته باشید..

اطلاعات بیشتر

 • درباره Squarespace بیشتر بدانید’طرح ها در بررسی کامل الگوهای مربع ما
 • به یک کمک کننده نیاز دارید؟ در مورد چگونگی شخصی سازی الگوی خود در راهنمای نحوه استفاده از مربع مربع بیابید

فضای مربع’ابزارها

کمک & پشتیبانی

همه ما می توانیم هر چند وقت یک بار گیر کرده باشیم – اما اگر خود را به حمایت احتیاج پیدا کردید می توانید با کمک کمی از Squarespace به این نتیجه برسید.!

سازنده طیف وسیعی از گزینه های پشتیبانی کم اما با کیفیت بالا را ارائه می دهد:

 • گفتگوی زنده دوشنبه تا جمعه
 • پشتیبانی 24/7 رسانه های اجتماعی از طریق توییتر
 • پشتیبانی ایمیل 24/7
 • پایگاه دانش عمیق
 • انجمن
 • آموزش تصویری

آنجا’چیزی برای همه در اینجا ، اگرچه شما’متوجه خواهم شد مربع نمی کند’پشتیبانی تلفن را ارائه دهید. با وجود این ، ما هنوز هم Squarespace را برای مراقبت از مشتری خود ارزیابی می کنیم – به خصوص دانش بنیان بسیار عمیق آن.

پشتیبانی مربعپایگاه دانش Squarespace تنوع گزینه پشتیبانی از راهنماهای راهنما گرفته تا وبینارها و کارگاههای آموزشی را به شما ارائه می دهد.

پایگاه دانش Squarespace دارای مقالات ، راهنماها و آموزشهای ویدیویی است. حتی می توانید برای وبینارها ثبت نام کنید یا در بحث در انجمن انجمن شرکت کنید.

این واقعاً یکی از دقیق ترین و قابل اعتمادترین مراکز کمک به اطراف است. ما قطعاً ابتدا توصیه می کنیم همانطور که در آنجا هستید ، آنجا را بررسی کنید’بسیار به احتمال زیاد پاسخ شما را بدون نیاز به گفتگوی زنده یا پشتیبانی ایمیل پیدا خواهید کرد.

ادغام رسانه های اجتماعی

در دنیایی که لایک ، توییت ، دنبال کردن و موارد دلخواه تقریباً با ارزش پول واقعی در نظر گرفته شود ، ادغام وب سایت شما با رسانه های اجتماعی بسیار مهم است..

Squarespace با پیوستن به حساب های بیش از 20 سیستم عامل اجتماعی ، از جمله Facebook ، Twitter ، Instagram و YouTube ، شادی را به اشتراک می گذارد. برای دسترسی ساده به مجموعه عکسها با Dropbox همگام سازی کنید یا از طریق اینستاگرام ، توییتر و موارد دیگر مستقیماً به سایت خود وارد کنید.

علاوه بر این ، می توانید فیدهای اجتماعی را در وب سایت خود قرار دهید و این امکان را برای بازدید کنندگان فراهم می کند تا همه موارد را در یک مکان پیگیری کنند..

سئو & بازار یابی

SEO مخفف عبارت بهینه سازی موتور جستجو است و همان چیزی است که رتبه وب سایت شما را در نتایج جستجو بالاتر می کند. آخرین باری که به صفحه دوم نتایج Google کلیک کردید کی بود؟ شما می خواهید در آن صفحه اول باشید و SEO بهترین موقعیت را برای سایت شما فراهم می کند.

Squarespace از سئو خوبی برخوردار است و صفحات آن همه شیوه های سئو را دنبال می کنند. این ابزار به شما می دهد تا از هر چه بیشتر استفاده کنید’در آنجا مانند مدیریت عناوین خود و اضافه کردن کلمات کلیدی و متن alt.

در Squarespace راهنماهایی وجود دارد که به شما کمک می کند’صفحات پشتیبانی ، که معرفی کاملی برای سئو دارند. این ممکن است برای مبتدیان کمی اذیت کننده به نظر برسد ، بنابراین حتماً کمی وقت بگذارید تا همه را مطالعه کنید.

وقتی صحبت از بازاریابی می شود ، می توانید MailChimp را ادغام کنید ، یا از Squarespace استفاده کنید’کمپین های ایمیل همه در یک پلتفرم های ایمیل برای اجرا – شما آن را حدس زده اید – کمپین های ایمیل.

ابزارهای بازاریابی مربعفضای مربع’ابزار بازاریابی به شما امکان می دهد تا به افراد بیشتری برسید و وب سایت خود را رشد دهید’مخاطبان

این سیستم داخلی یک راه عالی برای متحد کردن برند شما در همه ابعاد وب سایت شما ، از صفحه اصلی خود گرفته تا پیام های بازاریابی شما است..

این مورد را با ابزارهای جستجوگرها و ادغام رسانه های اجتماعی تلفیق کنید و اینترنت واقعاً مجبور به نشستن و توجه است.

دامنه ها

نام دامنه شما آدرس وب سایت است که افراد برای یافتن شما از آن استفاده می کنند – برای مثال ، ما www.websitebuilderexpert.com است. می توانید دامنه خود را از طریق Squarespace بخرید ، یا در صورتی که دامنه خود را دارید ، دامنه خود را متصل کنید.

اگر در یک برنامه پرداخت سالانه ثبت نام کنید ، یک سال دامنه رایگان دریافت می کنید. این فقط برای سال اول رایگان است – پس از آن دامنه شما با نرخ استاندارد تجدید می شود.

دامنه های مربعثبت دامنه شما از طریق Squarespace سریع و آسان است. نام وب سایت خود را تایپ کرده و دامنه موجود را پیدا کنید ، سپس به پرداخت پرداخت ادامه دهید.

شما می توانید یک دامنه را از طریق Squarespace واقعاً به راحتی ثبت کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک دامنه موجود برای متناسب سازی سایت خود پیدا کنید ، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید ، سپس چند مرحله برای خرید و ثبت دامنه خود را طی کنید. قیمت ها بین 20 تا 70 دلار در سال متغیر است – دامنه های خاص تر مانند مثال.legal یا example.salon گرانتر از دامنه های اساسی مانند مثال.com.

امنیت

تمام دامنه های Squarespace و شخص ثالث هنگام اتصال به سایت Squarespace دارای گواهینامه های رایگان SSL هستند.

SSL مخفف Secure Sockets Layer است و اطلاعات موجود در وب سایت شما را رمزگذاری می کند. این مسئله برای سایتهایی که پرداخت پردازش را انجام می دهند ، مانند فروشگاه های آنلاین ، بسیار مهم است.

Squarespace دارای امنیت داخلی برای مقابله با بدافزارها یا اشکالات ناخواسته است ، و حفاظت DDoS به محافظت از سایت شما در برابر ترافیک مخرب کمک می کند. (DDoS مخفف Distribution Denial of Service است ، حمله ای که به موجب آن سایت شما از ترافیک سیل می شود تا آن را در دسترس کاربران خود قرار ندهد.)

مربع نمی کند’t شما را رها می کند تا از خود محافظت کنید – از امنیت باکیفیتی برخوردار است تا وب سایت شما ایمن باشد.

پشتیبان گیری & بازیابی می کند

ما’همه پس از نجات توسط خودکار ، آن آه تسکین نفس کشیدند. اگر شما’همیشه فراموش کرده ام که دکمه ذخیره را فشار دهید ، شاید خود را یادآوری کنید زیرا Squarespace نمی کند’t شامل autosave در ویرایشگر آن است.

با این حال ، Squarespace به شما امکان می دهد صفحات حذف شده و پست های وبلاگ را تا 30 روز پس از آنها بازیابی کنید’حذف شده است – بنابراین نیازی به وحشت نیست! Squarespace کپی پشتیبان وب سایت شما را ایجاد کرده و آنها را در سرورهای اولیه و ثانویه و همچنین ذخیره فایل ها در دیسک های ذخیره سازی فیزیکی و خارج از سایت ذخیره می کند. این’بسیار کامل است!

و اگر تو’شما دوباره بر روی تلفن خود ویرایش کردید ، شما برنده شدید’در صورت قطع اینترنت کار خود را از دست دهید. آنها واقعاً به همه چیز فکر کرده اند!

فضای مربع’قیمت گذاری و ارزش پول

شما واقعاً آنچه را که برای این سازنده پرداخت می کنید دریافت می کنید – اگرچه این برنامه نسبت به برخی از رقبای خود (مانند Weebly) برنامه های گران قیمت تری دارد ، حتی با کمترین برنامه خود خدمات با کیفیتی دریافت می کنید..

Squarespace چهار برنامه قیمت دارد, از 12 تا 40 دلار در ماه (صورتحساب سالانه).

تمام برنامه های سالانه با ذخیره و نامحدود پهنای باند ، دامنه سفارشی رایگان و SSL Security همراه هستند. ویژگیهای اضافی را هنگام به روزرسانی ، از جمله توابع تجارت الکترونیکی و تبلیغات بازشو ، باز می کنید.

ارزان ترین طرح Squarespace است برنامه شخصی با 12 دلار در ماه, که دارای ویژگی های وب سایت است اما هیچ قابلیت تجارت الکترونیکی ندارد. برای یک فروشگاه آنلاین ، کمترین برنامه این است 26 دلار در ماه, که شامل محصولات نامحدود ، هزینه پرداختی ، چاپ برچسب و موارد دیگر می شود.

برنامه های موجود

برنامه ماهانه برنامه های قیمت گذاری ($ / ماه) برنامه سالانه ($ / ماه) پس انداز (٪)برنامه شخصی

برنامه تجاری

برنامه اساسی تجارت الکترونیکی

برنامه پیشرفته تجارت الکترونیکی

16 دلار 12 دلار 25٪
26 دلار 18 دلار 31٪
30 دلار 26 دلار 13٪
46 دلار 40 دلار 13٪

کد پیشنهادات مربعاز کد پیشنهاد استفاده کنید "WBE" برای پرداخت 10٪ تخفیف

از هر برنامه مربع 10٪ تخفیف دریافت کنید
آماده است تا Squarespace را برانید؟ ما یک کد پیشنهاد منحصر به فرد برای خوانندگان خود داریم 10٪ شما را پس انداز می کنم هزینه هر طرح مربع! برای بازخرید این تخفیف ، به سادگی وارد کنید: کد پیشنهاد: “WBE”
در پرداخت.

برنامه های سازنده وب سایت

Squarespace دو برنامه برای ساخت وب سایت دارد (به جای ایجاد فروشگاه آنلاین).

برنامه های سازنده وب سایت قیمت گذاری مربعSquarespace دارای دو برنامه سازنده وب سایت ، برنامه های شخصی و تجاری است

فضای مربع’12 دلار در هر ماه برنامه شخصی به شما می دهد همه چیزهایی که برای راه اندازی یک وب سایت ساده و کامل اما کامل نیاز دارید. Squarespace بر خلاف سازندگان دیگر که تمایل به محدود کردن ویژگی های برنامه شروع خود دارند ، Squarespace’برنامه شخصی با ذخیره و نامحدود پهنای باند ارائه می شود.

اگر شما’نیاز به فروش آنلاین دارید یا اگر از G Suite به یک ایمیل حرفه ای نیاز دارید ، برنامه شخصی مکان بسیار خوبی برای شروع است.

برنامه تجاری 6 دلار بیشتر از برنامه شخصی است 18 دلار در هر ماه, اما مملو از ویژگی های حتی بیشتر است. این هنوز هم برای ساختن وب سایت و نه فروشگاه طراحی شده است ، اما دارای قابلیت های تجارت الکترونیکی زیادی است – تعداد نامحدودی از محصولات را بفروشید ، پاپ آپ تبلیغاتی بگیرید ، از طریق کد سفارشی سازی کنید و موارد دیگر.

همانطور که از نام پیداست, برنامه کسب و کار برای تجارت بهتر است! اگر وب سایت شما در حال رشد است و می خواهید فروش چند مورد را در کنار هم شروع کنید ، برنامه کسب و کار همه چیزهایی را که برای موفقیت لازم دارید دارد.

برنامه های تجارت الکترونیکی

اگر واقعاً می خواهید به فروش آنلاین بپردازید ، شما’به یکی از مربع ها احتیاج دارم’برنامه های تجارت الکترونیک. اینها به ویژه برای ساخت فروشگاه های آنلاین طراحی شده اند و دو طرح با بالاترین قیمت هستند.

قیمت گذاری تجارت الکترونیک مربعSquarespace دارای دو برنامه قیمت گذاری در تجارت الکترونیک ، برنامه های اولیه و پیشرفته است.

طرح اولیه 26 دلار در هر ماه ارزانترین گزینه برای راه اندازی فروشگاه آنلاین است. این کلیه ویژگی های برنامه تجاری را دارد ، اما هزینه های معاملات را حذف کرده و ویژگی های تجارت الکترونیکی دیگری از جمله مدیریت موجودی و چاپ برچسب را از طریق ShipStation اضافه می کند..

برنامه اساسی برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و شروع به رشد تجارت الکترونیکی شما بهتر است.

طرح پیشرفته با هزینه 40 دلار در هر ماه گرانترین است و بیشترین ویژگی را دارد. این برنامه دارای کلیه ویژگی های برنامه های تجاری و پایه ، به علاوه موارد اضافی وسوسه انگیز از جمله بازیابی سبد خرید رها شده ، حمل و نقل پیشرفته ، تخفیف انعطاف پذیر و ایجاد کارت هدیه است..

اگر مشاغل شما در حال رشد است و برای پشتیبانی از این رشد به ویژگی های پیشرفته ای نیاز دارد ، برنامه پیشرفته ، جای تعجب دارد که بهترین بازی شماست.

تماس با همه دانشجویان!

اگر شما’سپس یک دانش آموز شوید و آدرس ایمیل معتبر مدرسه داشته باشید می توانید 50٪ تخفیف سال اول مربع خود را دریافت کنید. این’هر وب سایت جدید یا فروشگاه آنلاین!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Squarespace از این تخفیف ویژه دانشجویی بازدید کنید’پس انداز عالی.

سر بالا ، هر چند – تو می توانی’از آن در کنار هر کد پیشنهادی دیگر استفاده کنید. این یعنی تو’باید بین این 50٪ تخفیف و 10٪ کوپن که قبلاً به آن اشاره کردیم ، انتخاب کنید. (اگرچه ما فکر می کنیم می دانیم کدامیک از شما هستید’من انتخاب خواهم کرد…)

شما حتی می توانید تخفیف را اعمال کنید حداکثر سه وب سایت تحت یک آدرس ایمیل مدرسه امروز به میدان مربع بروید و مدرسه خود را برای شروع جستجو جستجو کنید!

شروع شدن

فضای مربع’قیمت ها نیست’T از کیفیت خدمات شما به شدت ظالمانه است. در حقیقت ، Squarespace’قیمت آغازین از بزرگترین رقبای خود ارزان تر از Wix است. اما می خواهید مطمئن باشید که قبل از شرکت در پول نقد به دست آمده خود ، واقعاً سازنده مناسبی برای شماست. و مهم نیست که چند بررسی داشته باشید ، شما برنده شدید’واقعاً می دانید تا زمانی که آن را برای خودتان امتحان نکنید.

در حالی که Squarespace نمی کند’مانند برخی از سازندگان وب سایت یک برنامه رایگان داشته باشید ، آن را ارائه می دهد محاکمه رایگان 14 روزه در مورد تمام برنامه های پرداخت شده آن. شما نمی’لازم است جزئیات پرداخت را وارد کنید – مگر اینکه مطمئناً تصمیم بگیرید در پایان جلسه آزمایشی ثبت نام کنید!

وقتی هزینه برنامه را پرداخت می کنید ، اهدا نمی کنید’باید خداحافظ پول خود را ببوسم. Squarespace دارای ضمانت برگشت 14 روزه پول است ، بنابراین شما’اگر ظرف دو هفته اول انصراف دهید بازپرداخت دریافت خواهید کرد.

بررسی مربع: خلاصه

ما’ابزارهایش را کاوش کرد ، به قیمت آن غوطه ور شد و از طرح های آن غافل شد – اما در پایان ، آیا Squarespace از بالای صفحه بیرون می آید?

پس از چنین بررسی عمیق ، می توان نتیجه گرفت که Squarespace یک سازنده پیشرو وب سایت است و به دلایل خوبی. آی تی’بهترین طراحی ها را در بازار به دست آورد و این الگوهای بصری را با ویژگی های داخلی داخلی ترکیب می کند.

Squarespace بدون نیاز به دانستن یک خط کد ، تمام ابزارهای لازم برای ایجاد یک وب سایت خیره کننده را در اختیار شما قرار می دهد.

آی تی’نزدیکترین شما’با کسری از قیمت به یک وب سایت ساخت طراح خواهید رسید و به کسب و کار ، نمونه کارها یا فروشگاه آنلاین شما راهی منحصر به فرد و بصری برای ایجاد یک مارک مقیاس پذیر و زیبا می دهد..

اما آن’برای همه نیست مبتدیان ممکن است برای دستیابی به آن تلاش کنند ، بنابراین’بهترین برای کسانی که با صبر و یا کمی اعتماد به نفس فنی دارند.

به طور کلی ، ما به همه کسانی که چشم به طراحی دارند ، Squarespace را توصیه می کنیم ، کسی که می خواهد یک وب سایت بی نظیر و دیدنی داشته باشد ، و خوشحال است که کمی وقت خود را برای ایجاد صفحات خود آماده می کند.

مربع موجود نیست’فقط یک چهره زیبا – ویژگی های آن یک مشت است ، و ویژگی های پشتیبانی و امنیتی آن نیست’حواسم به اطراف این سازنده وب سایت حذفی را برای خودتان امتحان کنید و ببینید چه چیزی می توانید ایجاد کنید!

سؤالات متداول مربع

کارشناس سازنده وب سایت قصد دارد اطلاعات صادقانه ای را در اختیار شما قرار دهد. این’چرا ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم و بینش مستقیم و شخصی به دست می آوریم. تجزیه و تحلیل و گرافیک در این مقاله بر اساس منابع معتبری است که توسط متخصصان داخلی ما تأیید شده است. ما بسیار دقت می کنیم تا اطلاعاتی که منتشر می کنیم از صحت و اطمینان برخوردار باشند. با این حال ، WBE هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه عدم دقت در اطلاعاتی که توسط کاربران ، شرکت کنندگان در تحقیق یا اشخاص دیگر به ما ارائه می شود ، ندارد..

لطفاً توجه داشته باشید که بینش موجود در این مقاله فقط برای اهداف کلی اطلاعات است. ما’خوشحالم که به سؤالات شما در مورد این مقاله و تحقیقات پشتیبانی آن پاسخ می دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با کارشناس سازنده وب سایت مستقیماً از طریق ایمیل در تماس بگیرید

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me