Squarespace Review SEO

Contents

SEO مربعات چقدر خوب است ، و آیا به سایت شما در یافتن موتورهای جستجو کمک خواهد کرد?

مربع SEO
وسوسه شده برای استفاده از Squarespace ، اما با صحبت کردن در مورد سئو شوکه کننده آن بسیار بد است؟ فکر می کنید به جای آن می توانید با وردپرس ایمن بازی کنید ، حتی اگر Squarespace به هر روش دیگری ایده آل باشد?


دان’تفنگ را پرش کن! شایعه ای مبنی بر اینکه سازندگان وب سایت برای سئو بی فایده است (بهینه سازی موتور جستجو) اکنون مدتی است که یک شایعه است – یک شایعه.

حقیقت این است ، کیفیت سازنده وب سایت’جستجوگرها به سادگی بستگی به این دارد که وب سایت شما را چه کسی ایجاد می کند’دوباره استفاده می کنید ما’با استفاده از مهمترین ویژگی ها ، همه سازندگان برتر وب سایت را به طور گسترده مورد بررسی قرار داده و نتیجه گرفته ایم که Squarespace’در واقع قابلیت های SEO ممکن است کم ارزش باشد.

Squarespace توسط اکثر کاربران – از جمله ما – به عنوان یک وب سایت سازنده عالی برای قالب ها و طراحی شناخته شده است. با این حال ،’کمتر شناخته شده است برای داشتن طیف گسترده ای از ابزارهای جستجوگرها ، که می تواند به تقویت سایت شما کمک کند به طوری که در رده بندی موتورهای جستجو بالاتر باشد. سایت های مربع حتی در اولین مکان مورد علاقه در گوگل حتی به آن ضربه می زنند’صفحه نتایج!

اگر مربیگری SEO Squarespace یک گزینه عالی است’در حال حاضر با بهترین تمرین SEO آشنا هستید. ما ویژگیهای SEO آن را خودمان آزمایش کردیم و می توانید رتبه های ستاره ای را که در زیر محاسبه کرده اید بررسی کنید. در این مقاله شما’یک لیست چک از Squarespace پیدا خواهید کرد’ویژگی های سئو ، مشاوره در مورد چگونگی استفاده بیشتر از آنها و نکات اضافی در مورد بهبود سایت Squarespace شما’خود SEO.

اطلاعات بیشتر:

Review Squarespace – دیدگاه جامع ما درباره Squarespace

نقد و بررسی قیمت گذاری مربع – جزئیات مربوط به مربع را پیدا کنید’برنامه ها و قیمت ها

بررسی تجارت الکترونیک Squarespace – ما مربع را بررسی می کنیم’ابزارهای تجارت الکترونیکی

کد پیشنهاد منحصر به فرد مربع کد – هنگامی که شما هستید’دوباره برای ثبت نام آماده باشید ، با کد تخفیف ویژه ما 10٪ صرفه جویی کنید!

با یک نگاه: جوانب مثبت و منفی SEO Squarespace

مربع نمی کند’شهرت خود را برای سئو ، نه به دلیل کمبود ابزار ، بلکه به دلیل نیاز به یک سرمایه گذاری زمانی برای راحت تر شدن در رابط نیاز دارید. اما اگر شما’با این کار راضی هستید ، پس Squarespace به خوبی مجهز شده است تا سایت شما را تقویت کند’رتبه بندی موتورهای جستجو.

طرفداران

 • رابط تمیز و ساختار یافته. صفحات و ارسال ها هر کدام دارای موارد خاص خود هستند “جعبه های پیکربندی,” در جایی که می توانید عناوین و توضیحات متا را وارد کنید. آی تی’یک ویژگی ساده است ، اما سادگی چیزی است که باعث می شود مربع ایجاد شود’s پایه ای توابع SEO قابل انجام است. هیچ یک از ویژگی های اصلی نیاز به دانش برنامه نویسی ندارند.
 • ادغام رسانه های اجتماعی. ادغام رسانه های اجتماعی در Squarespace یکپارچه و شیک است. این به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا از سهام و تعامل استفاده کنند ، و این باعث افزایش مشروعیت شما در چشمان آنها می شود. به علاوه ،’یک راه عالی برای متحد کردن نام تجاری شما.
 • کنترل کاربر. Squarespace به شما امکان می دهد تا کد را خودتان اضافه کنید ، که گاهی اوقات تنها راه اعمال تکنیک های پیشرفته است. این نیست’یک حرفه ای برای همه است ، اما در دنیای رقابت بیش از حد SEO می تواند تفاوت بین نقطه اول و صفحه دو در گوگل باشد.

منفی

 • رفتار الگو. برخی از قالب های Squarespace عادت عجیب و غریب برای نمایش اطلاعات سئو در سایت دارند. راه حل برای این وجود دارد ، اما این’سؤال عجیب و غریب برای مدیریت و منحرف کردن از ماده آنچه شما هستید’دوباره انجام می دهی.
 • نه برای مبتدیان SEO. اگر شما’با کد و SEO پیشرفته راحت هستید ، Squarespace می تواند تقریباً در مورد هر کاری که می خواهید انجام دهید. اگر شما’دوباره نیست ، ارائه دهندگان مانند Wix یا حتی وردپرس مناسب تر هستند.
 • عدم امکان افزودن افزونه های SEO. تو می توانی’برای کمک بیشتر در مدیریت ابزارهای SEO خود ، برنامه هایی مانند Yoast نصب کنید. وردپرس به خاطر افزونه های خود بسیار مشهور است ، اما Squarespace همه چیز داخلی را دارد ، یعنی شما می توانید’برنامه های شخص ثالث را اضافه کنید.

اطلاعات بیشتر:

SEO Builder وب سایت در مقابل WordPress SEO – ما بحث می کنیم که کدام یک بهتر است

لیست بررسی ویژگی های SEO Squarespace

حتی فقط سه حرف “سئو” به اندازه کافی کافی است تا بیشتر ما در ناامیدی زودرس عقب نشینی کنیم. بنابراین به جای دور زدن اصطلاحاتی مانند “SSL” یا “متن جایگزین,” اجازه دهید’با تفکیک هر ویژگی ، کارها را شروع می کنیم: چه چیزی است ، چگونه با Squarespace کار می کند (یا نمی کند)’t) و هنگامی که باید آن را به سایت خود اضافه کنید.
ویژگی های SEO Squarespace: لیست قطعی

 • عنوان سایت
 • فهرست Google
 • Bing Webmaster Tools
 • نام پرونده های قابل خواندن
 • عنوان متا
 • توضیحات متا
 • URL های سفارشی
 • عناوین
 • متن alt alt
 • سرعت و به موقع
 • موبایل دوستانه
 • 301 تغییر مسیر
 • رمزگذاری SSL (HTTPS)
 • نقشه سایت
 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
 • کنسول جستجوی Google
 • ادغام رسانه های اجتماعی
 • دستورالعمل موتور جستجو
 • برچسب های متعارف
 • داده های ساختاری

1. عنوان سایت

عنوان سایت به سادگی عنوانی است که در بالای هر صفحه در یک وب سایت ظاهر می شود. حتی اگر شما یک آرم عالی دارید ، آن را’بهتر است از یکی از این موارد نیز استفاده کنید – برای یک چیز ، عنوان به موتورهای جستجو می گوید که سایت شما در مورد چیست. برای حداکثر تأثیر ، عنوان سایت خود را کوتاه نگه دارید و به کلمات کلیدی توجه کنید.

آیا گنجانده شده است? بله ، می توانید عنوان سایت خود را اضافه کنید.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب.

2. صفحه اول گوگل

Google نمایه ای از تمام صفحات وب را که می شناسد نگه می دارد. برای انجام این کار ، Google’سپس ربات ها خزنده و سایت شما را مرور می کنند ‘خواندن’ و محتوای جدید را طبقه بندی کرده و سایت خود را به روز کنید’رتبه بندی نتایج جستجو.

آیا گنجانده شده است? بله ، می توانید درخواست کنید که Google سایت شما را با استفاده از کنسول جستجوی Google فهرست بندی کند. مربع نمی کند’این کار را برای شما انجام دهید ، اما Google اراده به طور خودکار تمام صفحات وب را بدون هیچ گونه اقدامی از طرف شما فهرست بندی کند. اگر اهدا نکنید ، فقط کمی طول می کشد’آن را به طور فعال درخواست کنید.

چه موقع باید درخواستش کنم? در هنگام پرتاب.

3. Bing Webmaster Tools

این یک سرویس رایگان برای مدیریت سایت شما است’حضور در بینگ’نتایج جستجو ، که معیارهای مشابه با فهرست Google دارند.

آیا گنجانده شده است? آره. می توانید سایت Squarespace خود را با بینگ و یاهو تأیید کنید ، اما مجدداً باید خودتان این کار را انجام دهید – برنده شد’به طور خودکار اتفاق می افتد.

چه موقع باید اضافه کنم? در هنگام پرتاب.

4. نام پرونده های قابل خواندن

موتورهای جستجو همه چیز را ، از جمله نام پرونده های تصویر ، فهرست می کنند. هنگام نامگذاری تصویری که قصد دارید در سایت خود بارگذاری کنید ، کلمات کلیدی مرتبط را در خاطر داشته باشید. نام پرونده ای هدفمند به شما کمک می کند تا تصاویر خود را در جستجوهای تصویر رتبه بندی کنند.

آیا گنجانده شده است? آره. می توانید نام فایل های خود را به عنوان متن alt alt (تصویر شماره 9) دو برابر کنید ، و می توانید Squarespace را دنبال کنید’بهترین راهنمای عملی برای اطمینان از صحت.

چه موقع باید اضافه کنم? در حال انجام بهترین تمرین.

5. عنوان متا

عنوان متا یک عنصر HTML است که به موتورهای جستجو (و بازدید کنندگان!) می گوید دقیقاً مربوط به صفحه در سایت شما چیست. عنوان متا در بسیاری از مکانهای مهم ظاهر خواهد شد ، مهمترین آنها به عنوان لینک اصلی در نتایج جستجو.

آیا گنجانده شده است? بله – هر صفحه و ارسال یک بخش پیکربندی دارد که می توانید عنوان متا را بنویسید.

چه موقع باید آن را بنویسم? قبل از پرتاب.

6. توضیحات متا

توضیحات متا شانس شما برای گسترش مطالب موجود در عنوان شما است. توضیحات متا خوب خلاصه مطالبی را که کاربران می توانند از صفحه شما انتظار داشته باشند (در زیر 155 کاراکتر) وجود دارد و آنها را ترغیب می کند که روی آن کلیک کنند.

آیا گنجانده شده است? بله – می توانید توضیحات متا را در پیکربندی صفحه بنویسید.

چه موقع باید آن را بنویسم? قبل از پرتاب.

7. URL های سفارشی

این ویژگی به جای یک جستجوی تصادفی از اعداد و حروف ، URL هایی را در اختیار شما قرار می دهد که منعکس کننده محتوای شما باشند. آدرس های اینترنتی سفارشی عالی نیستند’تی مثال.com/article/squarespace-seo-guide بسیار آموزنده تر از مثال.com/hds73tgha?

آیا گنجانده شده است? آره. Squarespace URL ها را بر اساس عنوان صفحه ایجاد می کند. اگر می خواهید آن را تغییر دهید ، می توانید در بخش پیکربندی صفحه این کار را انجام دهید.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب.

8. عناوین

عناوین (و زیر عناوین کوچکتر برای زیرمجموعه ها) به ساختار محتوای شما کمک می کند. آنها به موتورهای جستجوگر و خوانندگان نشان می دهند كه شما را به چه اطلاعاتی می رسانند’شامل ، و کجا.

آیا گنجانده شده است? نوع… Squarespace از آنجا که فقط دارای H1s ، H2s و H3s می باشد (همه اندازه های مختلف عنوان و زیر عناوین) مربعی عجیب است. در مقابل ، اکثر سازندگان تا H6s دارند. شما هنوز هم می توانید محتوای خود را در قالب قابل هضم برای موتورهای جستجو ساختار دهید ، گرچه تقریباً به اندازه شما نیست’d می تواند با شش قالب اصلی.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب.

9. متن alt alt

گوگل هوشمند است ، اما این’(هنوز) به اندازه کافی هوشمند نیستیم که می دانیم چه تصویری را نشان می دهد یا دلیل آن چیست’مربوط متن Alt همان چیزی است که شما برای توصیف هر تصویر در سایت خود به صورت دستی می نویسید و در صورت عدم بارگیری تصویر به جای تصویر ظاهر می شود.

آیا گنجانده شده است? آره. به هر تصویر متن متنی داده می شود.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب و به عنوان بهترین تمرین در حال انجام.

10. سرعت و زمان به روز

وب سایتهایی که سرعت و بارگذاری سایت خوبی دارند به سرعت قابل اعتماد هستند “زنده” بیش از 99٪ از زمان.

آیا گنجانده شده است? آره. فضای مربع’زیرساخت ها پایه ای عالی برای سرعت و زمان مناسب سایت دارند. هیچ پلتفرمی نمی تواند 100٪ به موقع را تضمین کند ، اما Squarespace به همان اندازه نزدیک می شود که می توانید.

چه موقع باید اضافه کنم? مربع این پوشش را پوشانده است.

11. موبایل دوستانه

این سایت ها به راحتی در موبایل قابل استفاده هستند و هنوز هم به راحتی توسط موتورهای جستجو خزنده می شوند.

آیا گنجانده شده است? بله – هر قالب Squarespace دارای نسخه موبایل است که متناسب با صفحه است و برای لمس ناوبری را نشان می دهد.

چه موقع باید اضافه کنم? میدان مربعات نیز این را پوشانده است.

12. 301 تغییر مسیر

تغییر مسیر 301 بدان معنی است که اگر صفحه را تغییر دهید’URL از X تا Y ، کاربران حتی اگر از آدرس قدیمی استفاده کنند ، همچنان به صفحه جدید هدایت می شوند.

آیا گنجانده شده است? آره. فقط استفاده کنید “نگاشتهای URL” در بخش پیشرفته تنظیمات سایت خود.

چه موقع باید اضافه کنم? بعد از پرتاب.

13. رمزگذاری SSL (HTTPS)

SSL یا Secure Sockets Layer ، چیزی است که پیوند رمزگذاری شده و ایمن بین سرور وب و مرورگر ایجاد می کند (مانند صفری یا Google Chrome). موتورهای جستجو شروع به مجازات سایت ها بدون SSL می کنند ، بنابراین تهیه گواهینامه SSL ضروری است.

آیا گنجانده شده است? بله – گواهینامه های SSL رایگان به همه دامنه های Squarespace ارائه می شود.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب.

14. نقشه سایت

این یک لیست کامل از صفحات در سایت شماست که موتورهای جستجو می توانند از آنها برای تعیین نحوه ساخت سایت شما استفاده کنند. شما می توانید این کار را انجام دهید – اضافه کردن را امتحان کنید ‘/sitemap.xml’ تا پایان هر URL برای خودتان ببینید!

آیا گنجانده شده است? بله ، تمام سایت های Squarespace با یک نقشه سایت ارائه می دهند. با افزودن و حذف صفحات ، به صورت خودکار بروزرسانی می شود.

چه موقع باید اضافه کنم? بدون نیاز – مربع به طور خودکار از این مراقبت خواهد کرد!

15. Google Analytics

یک ابزار Google freemium که به شما امکان می دهد داده های مربوط به سایت خود را مشاهده کنید ، از ترافیک مخصوص صفحه تا جمعیتی کاربر.

آیا گنجانده شده است? آره. سر به سمت “خدمات خارجی” در تنظیمات پیشرفته ، شماره حساب Google Analytics و شما را وارد کنید’خوب است که بروم.

چه موقع باید اضافه کنم? بعد از پرتاب.

16. کنسول جستجوی Google

یک ابزار Google رایگان که به شما امکان می دهد سایت خود را در نتایج جستجو مشاهده کنید.

آیا گنجانده شده است? آره. فقط یک حساب کنسول جستجو تنظیم کنید و مراحل ارائه شده برای اتصال با Google Analytics را دنبال کنید.

چه موقع باید اضافه کنم? بعد از پرتاب.

17. ادغام رسانه های اجتماعی

این مربوط به ویژگی های داخلی است که به کاربران امکان می دهد محتوای شما را در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. ادغام رسانه های اجتماعی همچنین به شما امکان می دهد مطالب مشابه را به وب سایت و پروفایل های اجتماعی خود ارسال کنید.

آیا گنجانده شده است? بله ، بیش از 30 شبکه رسانه اجتماعی می توانند به سایت Squarespace شما متصل شوند. آنها به عنوان نمادهای پیوند شده ظاهر می شوند.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب.

18. دستورالعمل موتور جستجو

بعضی اوقات سایت نیاز دارد “صحبت” به موتورهای جستجو ، از آنها بخواهید صفحات خاصی را فهرست نکنند. اگر سایت شما دو صفحه بسیار مشابه داشته باشد ، لازم است و فقط می خواهید یکی از نتایج جستجو را نشان دهد. به عبارت دیگر ، دستورالعمل های موتور جستجو راهی برای اطمینان از عدم رقابت هر صفحه مشابه است.

آیا گنجانده شده است? نوع… آی تی’ایجاد دستورالعمل های سفارشی برای موتورهای جستجو امکان پذیر است ، اما به آن نیاز دارد “تزریق کد,” که در واقع به معنی “خودتان آن را انجام دهید.”

چه موقع باید اضافه کنم? در هنگام پرتاب.

19. برچسب های متعارف

اگر چندین نسخه در همان صفحه دارید (یا اگر به همان صفحه با چندین آدرس اینترنتی دسترسی دارید) ، برچسبهای متعارف به شما امکان می دهند انتخاب کنید که کدام یک از موتورهای جستجو باید روی آن تمرکز کنند. این مانع از رقابت آنها با یکدیگر می شود.

آیا گنجانده شده است? نوع… Squarespace برچسبهای متعارف را به صورت خودکار در صفحات قرار می دهد. اما اگر می خواهید آنها را ویرایش کنید ، خودتان هستید’دوباره از شانس خارج شد.

چه موقع باید اضافه کنم? در هنگام پرتاب.

20. داده های ساختاری

اطلاعات خاص تری در مورد صفحات شما به موتورهای جستجو می دهد. به عنوان مثال ، رتبه بندی های ستاره ای که در نتایج جستجو مشاهده می کنید داده های ساختاری هستند – و آن’فقط یک مثال موتورهای جستجو عاشق داده های ساختاری هستند ، زیرا به کاربران کمک می کند تا با اطلاعات فوق العاده مرتبط مطابقت داشته باشند.

آیا گنجانده شده است? نوع… Squarespace بطور خودکار برخی از انواع داده های ساخت یافته را پیاده سازی می کند. داده های ساختاری بیشتر امکان پذیر است ، اما شما’باید خودتان این کار را از طریق تزریق کد دیگری انجام دهید. اگر شما’با کد راحت نیستید ، خدمات بهتر از Squarespace برای این کار وجود دارد.

چه موقع باید اضافه کنم? قبل از پرتاب.

چگونه می توان با SEO SEO Squarespace شروع کرد

برخی منابع داخلی در Squarespace وجود دارد که به شما در شروع کار با SEO کمک می کند. آنها’یک چک لیست سطح بالا ایجاد کرده و حتی راهنمای خود را برای افزایش سایت شما ارسال کرده است’دید موتور جستجوگر. راهنما کاملاً مفصل است ، با یک بخش ویدیویی و نوشتاری طولانی که همه چیز را از انتخاب کلمات کلیدی گرفته تا ساخت محتوا ارائه می دهد.

این راهنما همچنین پر از پیوندهای مربوط به سؤالات متمرکز تر سئو است که Squarespace قبلاً به طول بیشتری پاسخ داده است. آی تی’یک منبع عالی است ، زیرا شما’پاسخ هایی را می گیرم که قبلاً متناسب با Squarespace است’ابزارهای.

با این حال ، Squarespace در آغاز راهنمایی تصدیق می کند “استراتژی SEO خارج از محدوده پشتیبانی Squarespace نیست,” از آنجا که موتورهای جستجو دائماً الگوریتمها و هر سایتی را تغییر می دهند’نیازهای بازاریابی بی نظیر است. این’به همین دلیل’عاقلانه است برای گرفتن مربع’منابع سئو به عنوان نقطه شروع. بیشتر سئو عمیق به شما کمک می کند’می خواهم خارجی باشد.

از آنجا که الگوریتم های موتور جستجو همیشه در حال تغییر هستند ، بهترین توصیه SEO نیز به بروزرسانی مداوم نیاز دارد – در آنجا’هیچ قانون ویژه ای برای آن وجود ندارد’تست زمان یا هر چیز دیگری ایستاده بود. درعوض ، ما به منابعی مانند Blog SEO SEO Ahref و نیل پاتل اعتماد داریم’مقالات سئو جستجوگرها ، که هر دو مجموعه قوی از نکات و ترفندها را به روز نگه می دارند. ببینید آیا این سایت ها به زبان شما صحبت می کنند ، و اگر نمی دانید’مانند آنها ، قطعاً چند دقیقه را در Google صرف کنید تا یک وبلاگ دقیق یا دو مورد را پیدا کنید که با معیارهای شما مطابقت دارد. آنجا’کمبود گزینه های دانش در آنجا وجود ندارد!

صفحه پشتیبانی پشتیبانی مربع مربعراهنمایی سئو داخلی Squarespace مکانی عالی برای شروع است

آیا افزونه SEO Squarespace وجود دارد?

ضعیف ترین جنبه Squarespace’پشتیبانی SEO از عدم وجود افزونه مربوط به SEO است.

افزونه های SEO نرم افزاری اضافی هستند که برخی از سازندگان وب سایت به شما امکان نصب آن را می دهند. آنها به کسانی از ما كمك می كنند كه با رمزگذاری یك روش ساده تر بهینه سازی اطلاعات مانند برچسب های عنوان و توضیحات متا ، با كدنویسی كمتر آشنا شوند. سهولت نتیجه این برنامه ها را بسیار محبوب می کند – در واقع ، افزونه Yoast SEO برای وردپرس یکی از بارگیری ترین افزونه های وردپرس در همه زمان ها است.

از طرف دیگر ، مربع نمی خواهد’داشتن هر افزونه های SEO. فضای مربع’استدلال برای این امر این است که ابزارهای داخلی جستجوگرها به تنهایی به اندازه کافی قدرتمند هستند. با این حال ، ما راحتی که افزونه های SEO فراهم می کند را از دست ندهیم – آنها قطعاً روند بهینه سازی سایت شما را ساده تر می کنند.

7 نکته برای به دست آوردن بیشترین استفاده از فضای مربع

اگر می دانید چگونه از آن استفاده کنید ، SEO SEO پتانسیل دیوانه ای برای رونق سایت شما دارد. در اینجا نکات برتر برای رتبه بندی بالاتر از رقبای خود با Squarespace آورده شده است:

 1. متن alt خود را حساب کنید. فضای مربع در ظاهر بزرگ است ، که معمولاً به معنی تصاویر زیادی است. متن Alt راهی عالی برای گفتن موتورهای جستجوگر آنچه شما است’همه چیز در مورد اضافه کردن آنها در Squarespace می تواند دردناک باشد ، اما می تواند’ارزشش را دارد.
 2. از ادغام رسانه های اجتماعی استفاده کنید. ادغام رسانه های اجتماعی در Squarespace یکپارچه است و بسیار عالی به نظر می رسد. حساب های خود را به سایت خود وصل کنید و کاربران را جریانی کنید (و به اشتراک گذاری).
 3. ‘مرتبط نشده’ ویژگی دوست شماست. Squarespace یک ویژگی مفید دارد که صفحات موجود در آن را لیست می کند’با هرجای سایت خود مرتبط باشید. این معمولاً برای ذخیره سازی صفحات در حال پیشرفت استفاده می شود ، اما از آن استفاده می شود’همچنین یک راه عالی برای جلب هر گونه محتوای یتیم است. موتورهای جستجو مانند سایتهایی هستند که به راحتی می توانند حرکت کنند ‘مرتبط نشده’ صفحات بزرگ هستند ، خیر. برای اطمینان از همه چیز در دسترس بودن ، به لیست صفحات پیوند شده خود توجه کنید.
 4. به Google Analytics وصل شوید. این برای هر سازنده وب سایت صادق است ، اما در مورد آن صادق است’آنقدر مهم است که ما آن را برای هر یک از آنها ذکر می کنیم. Google Analytics بینش فوق العاده ای درباره ترافیک کاربر و مکانهایی که می توانید بهبود دهید – و آن – ارائه می دهد’رایگان!
 5. با ویژگی های جدید به روز باشید. سازندگان وب سایت به طور مداوم در حال تحول هستند و Squarespace خود را به حضور در حاشیه افتخار می کند. به آخرین به روز رسانی ها توجه کنید. ممکن است چیز مفیدی پیدا کنید.
 6. برچسب گذاری و طبقه بندی کنید. موتورهای جستجو مانند اطلاعات هستند. هرچه بیشتر درباره سایت شما آگاهی داشته باشند ، می توانند در خدمت کاربران خود باشند. در Squarespace ، صفحات ، پست ها و حتی محصولات را می توان برچسب گذاری و طبقه بندی کرد.
 7. الگوی مناسب را پیدا کنید. همه قالبهای مربع مساوی ایجاد نمی شوند. وسعت بصری به معنای این است که برخی افراد خیلی بهتر از سایرین به SEO خوب وام می دهند. وقت خود را بگذرانید ، یکی را پیدا کنید که نیازهای طراحی شما با عملکرد موتور جستجوی روان را متعادل کند.

کادر جستجو مربع راهنما

راههای بیشتری برای بهبود سایت مربع شما’سئو

اگرچه Squarespace سایت شما را تا حدودی بهینه می کند ، اما متاسفانه می تواند’همه کارها را برای شما انجام دهم چند روش مهم برای تقویت سایت شما وجود دارد’رتبه بندی ها با قدم گذاشتن به صفحه سئو خود ، مانند:

بهینه سازی کلید واژه

برای رسیدن به ترافیک مناسب – و حجم – به سایت خود ، باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را بهینه کنید. با کمی تحقیق شروع کنید تا بدانید که کلمات کلیدی افرادی که در واقع جستجو می کنند چیست. برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای صفحه خود می توانید به صورت رایگان از Google Keyword Planner استفاده کنید – لازم است مربوط ، محبوب و در محدوده رقابت شما.

یک بار شما’ارزشمندترین کلمات کلیدی را برای سایت خود پیدا کرده اید ، باید آنها را بهینه کنید! آنها را در عناوین متا ، توضیحات متا ، متن alt ، URL ، پیوندها و موارد دیگر قرار دهید! مثلاً آن را در اولین جمله بند اول خود قرار دهید, اما همیشه آن را طبیعی نگه دارید.

به راحتی می توانید کلمات کلیدی را مشاهده کنید’در کنسول جستجوی Google رتبه بندی مجدد کنید ، بنابراین می توانید پیگیری کنید که کدام صفحات به روزرسانی نیاز دارند یا کدام یک عملکرد خوبی دارند.

کیفیت محتوا

دان’در دام پر کردن کلمات کلیدی خود در هر مکان ممکن قرار بگیرید! Google با یک انتقام جویانه شما را شکست خواهد داد ، و آن مکان رتبه بندی یک خاطره کم نور و دوردست خواهد بود. Google عاشق کیفیت محتوا است.

این از اهمیت حیاتی برخوردار است – شما باید یک سطح از آن را نشان دهید اقتدار و اعتماد به نفس در محتوای خود برای اینکه Google از سایت خود لبخند بزند. فاکتورهای زیادی وجود دارد که شامل این موارد هستند ، مانند بررسی واقعیت ، دستورالعمل های دستور زبان و املا ، و حفظ محتوای شما.

همچنین می توانید مطمئن شوید که صفحه شما کاری را انجام می دهد که بازدید کننده شما از آن انتظار داشته است ، به سایر صفحات مرتبط یا مفید پیوند می زند ، و ساختار صفحه خوبی دارد – محتوای اصلی شما باید فوراً قابل مشاهده باشد.

فشرده سازی تصویر

سرعت در مورد وب سایت ها مهم است و اگرچه تصاویر در سایت شما خارق العاده است ، اما واقعاً می توانند سرعت بارگذاری شما را پایین بیاورند. برای حل این مسئله, ابتدا باید آنها را فشرده کنید. با استفاده از یک ابزار رایگان مانند Kraken می توانید اندازه پرونده تصویر را کاهش داده و از این رو میزان فضای دیسک مورد استفاده خود را کاهش دهید. نتیجه نهایی? سرعت بارگذاری سریعتر!

بک لینک ایجاد کنید

بک گراند پیوندی است که سایت شما از وب سایت دیگری بدست می آورد و به موتورهای جستجو نشان می دهد که سایت شما جدی گرفته می شود. نکته اصلی که باید در مورد بک لینک بدانید این است که آنها باید باشند طبیعی و مرتبط. Google می داند که آیا شما برای لینک های برگشتی می پردازید ، و رتبه بندی شما به خاطر آن رنج می برد!

بهترین راه برای ایجاد بک لینک ایجاد است محتوای با کیفیت بالا که مردم می خواهند به آن پیوند دهند. صفحات خود را در کانالهای رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و با اجازه ارسال لینک به وب سایت خود ، پست های مهمان را برای سایت های دیگر بنویسید. فقط مطمئن شوید که آنها’دوباره پیوندهای ارزشمند به جای آنهایی که بی ربط یا اسپم نیستند.

معماری سایت

به نظر دقیق ، اما معماری عالی سایت در واقع بسیار ساده است. آی تی’همه چیز در مورد دادن بازدید کنندگان خود – و آن دسته از موتورهای جستجو – سفری آسان و روان از طریق وب سایت شما است.

دان’t کاربران خود را در مورد مکانهایی که باید کلیک کنند فکر کنند – این را واضح جلوه دهند! مطمئن باشید هیچ پیوند شکسته وجود ندارد و سعی کنید کاربران را به جایی که در آن قرار دارد برساند’تا حد ممکن دوباره وارد شوید اینجاست که URL های منحصر به فرد در دسترس هستند ، زیرا آنها موتورهای جستجو را دقیقاً همان مکانهایی که در سایت شما هستند نشان می دهند.

بهینه سازی متن لنگر

متن لنگر همان متن زیر آبی است که هنگام وجود در صفحه مشاهده می کنید’پیوندی به آن وصل شده است. مهمترین چیزی که باید با متن لنگر به یاد داشته باشید این است که آنرا نگه دارید مربوط تا حد ممکن. به عنوان مثال ، اگر متن لنگر بود ‘بررسی مربع مربع’ اما پیوند شما را به صفحه ای در مورد غذای سگ می برد, این بهینه سازی نمی شود.

انواع متن لنگر ، انواع مختلفی از لنگرهای عمومی مانند وجود دارد ‘اینجا کلیک کنید,’ به لنگرهای مارک مانند ‘کارشناس سازنده وب سایت,’ و روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. قاعده کلی ترکیب آنهاست, و مطمئن شوید که شما’همیشه به سایتهای قابل اعتماد پیوند می دهید.

نکات سئو بیشتری می خواهید؟ جلوترش رو نگاه نکن…

راهنمای متن Anchor – یک راه عالی برای بهبود سئو خود است

راهنمای بک لینک – بک لینک چیست و نحوه استفاده از آنها

راهنمای معماری وب سایت – یکی دیگر از راههای عالی برای تقویت سئو در سایت شما

Squarespace SEO vs SEO SEO

Squarespace SEO که در برابر سازندگان وب سایت همکار خود قرار دارد ، از شخصی سازی کردن استفاده می کند. اگر نسبت به سئوی اصلی احساس راحتی می کنید ، Squarespace فرصتی عالی برای کنترل کامل برخی از جنبه های فنی سایت شما فراهم می کند..

با این حال ، اگر شما’دوباره می خواهیم این عنصر مفید را فدای تجربه ای نرم تر ، سپس ویکس کنید’ویژگی های SEO ممکن است مناسب تر شما باشد. یا اگر تمرکز اصلی سایت شما تجارت الکترونیک است ، ممکن است یک سازنده وب سایت مانند Weebly یا Shopify برای بهینه سازی سایت شما بهتر آماده شود. ما’در حال حاضر سه سازنده برتر وب سایت را برای SEO مقایسه کرده اید ، بنابراین می توانید برای خودتان جوانب مثبت و منفی را وزن کنید.

اندکی متفاوت از سازندگان وب سایت ها سیستم های مدیریت محتوا (CMS) هستند که به طور کلی امکان کنترل بیشتری بر روی عناصر پشت صحنه سایت شما دارند. WordPress یکی از این سیستمهای مدیریت محتوا است ، و از افزونه های سئو زیادی برخوردار است که به افزایش سایت شما کمک می کند’رتبه بندی ها با حداقل تلاش از طرف شما.

در حالی که استفاده از سئو وردپرس آسان تر از SEO Squarespace است ، به خاطر داشته باشید که CMS هایی مانند وردپرس به دانش برنامه نویسی بیشتری نسبت به سازندگان وب سایت احتیاج دارند ، بنابراین انرژی شما’صرفه جویی در عملکردهای SEO به روش های دیگر مورد نیاز خواهد بود.

مربعات داستان های موفقیت

آی تی’درست است که امثال کیانو ریوز و جان مالکوویچ وب سایت های خود را با اسکوئر فضایی طراحی کرده اند. اما افراد مشهور نمی شوند’بهترین مطالعات موردی برای سئو ، از آنجا که نام های عمومی و شخصیت های آنها به اندازه کافی بهینه سازی هستند! اجازه دهید’نگاهی به برخی از آنها “منظم” سایت های صدر جدول رده بندی با Squarespace:

برنامه غذایی این شرکت رسانه ای دیجیتال جوان در سال 2005 تشکیل شد و تاکنون میلیون ها بازدید کننده ارگانیک دارد. رشد مثل آن رشد نمی کند’اگر Squarespace نمی تواند امکان پذیر باشد’مسئولیت رسیدگی به سئو.

صفحه مربع dioآنجا’دلیلی ندارد که یک برند بتواند’در میدان مربع جهانی شوید

فریمن’رستوران. رقابت بین رستوران ها در شهر نیویورک زیاد است ، اما فریمن’بیشتر از خودش را دارد. این رتبه بندی را برای نام خود در صدر قرار می دهد ، که شروع خوبی است ، اما همچنین برای جستجوهای بزرگی مانند “بهترین طرف شرق شرقی” و “رستوران های hipster nyc.” این’صدها مشتری بالقوه ماهانه در آنجا.

نتایج جستجوی جستجوگرها در فضای آزادجلوی سایت Squarespace فروتن و مرکز یک اصطلاح جستجوی رقابتی و ارزشمند در Google

آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستانهای موفقیت Squarespace هستید؟ می توانید برخی از شرکای نمایه بالاتر خود را در صفحه مشتری خود مشاهده کنید. البته برخی از نمونه ها را با یک دانه نمک ببرید – البته هرکسی فاقد نام خانوادگی است.

آیا برای به روزرسانی و راه اندازی سایت خود به کمک نیاز دارید؟ راهنماهای مفید ما را در زیر مشاهده کنید:

نحوه ساختن یک وب سایت – برای همه شما باید در مورد آنلاین شدن بدانید

نحوه ساختن یک فروشگاه آنلاین – برای پیدا کردن نحوه شروع فروش آنلاین

سازندگان برتر وب سایت – برای یافتن سازنده مناسب وب سایت برای شما

حکم نهایی: آیا فضای مربع برای شماست?

Squarespace محدودیت هایی دارد ، اما بیشتر ویژگی های SEO آن تمیز و کاربردی آسان است. شما’برای اجرای تکنیک های پیشرفته باید با کد نویسی آشنا شوید. اگر که’برای شما یک مشکل است ،’با خدماتی مثل Wix یا Weebly بهترین کار را خواهید کرد.

اگر شما’با برنامه نویسی و کنترل ارزش سایت خود راحت باشید ، آنگاه Squarespace یک فروشگاه عالی برای مشاغل خلاق ، مشاغل کوچک و اوراق بهادار شخصی است. برای سایت های بزرگتر تجارت الکترونیکی ، شاید ارزش جستجو برای مقیاس پذیری قابلیت خرید را داشته باشد.

هنوز علاقمند است؟ Squarespace یک آزمایش 2 هفته ای رایگان ارائه می دهد ، که بیشتر از زمان کافی برای تست بازی سئو خود و دیدن آن است’برای شما مناسب است سناریوی بدترین حالت ، شما’برخی از ایده های طراحی زیبا را دریافت خواهید کرد.

بهترین سناریوی مورد ، شما’در نهایت با یک وب سایت حرفه ای خیره کننده که در گوگل رتبه اول را دارد’نتایج جستجو!

اگر شما’پس از پایان دادگاه آزمایشی شما ، هنوز خوشحالیم’خبرهای خوبی را کسب کرده ایم: ما یک کد تخفیف ویژه برای خوانندگان ما داریم که 10٪ تخفیف از هزینه هر طرح مربع را می بخشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد را وارد کنید WBE در پرداخت.

مربع سئو: سؤالات متداول

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map