بررسی قیمت Wix: قیمت ها و مشکلات متداول برای جلوگیری از آن


Contents

بررسی قیمت Wix

بررسی قیمت Wix


رتبه بندی

5 از 5 ستاره

برنامه های قیمت گذاری Wix را ببینید

ویکس’برنامه های قیمت گذاری در مقایسه با سایر درگ ها ارزش واقعاً خوبی را ارائه می دهند & سازندگان وب سایت را رها کنید. ما احساس می کنیم Wix بهترین سازنده وب سایت All-Around است و دامنه قیمت گذاری آنها پایین تر از رقبای مستقیم آن است.

نقد و بررسی توسط لوسی کارنی

آخرین بروزرسانی در 22 آوریل 2020

Wix ساخت یک وب سایت حرفه ای و بدون مهارت های فنی را آسان می کند. اما بودجه چیست؟ در این مقاله ما’بیشتر به Wix شیرجه می زنم’برنامه های قیمت برای کمک به شما در جلوگیری از هزینه های پنهان و بهترین انتخاب برای سایت خود برنامه ریزی می کنند.

نگاهی گذرا به قیمت های Wix

قیمت های مختلف از 13 تا 500 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه) در هشت برنامه قیمت گذاری. طرح کمبو ارزان ترین است با قیمت 13 دلار در هر ماه ، و سایتی بدون آگهی در اختیار شما قرار می دهد. برنامه 17 دلار در هر ماه نامحدود بهترین کار برای آزادکاران است ، در حالی که فروشندگان آنلاین می توانند با 23 دلار در هر ماه برنامه بیزینس اولیه شروع کنند. ویکس همچنین دارای یک برنامه رایگان است که روش خوبی برای آزمایش آب قبل از انجام کار است.

ما’ویکس را کاملاً در مناطق مختلف از جمله طراحی ، سهولت استفاده و ویژگی های مختلف آزمایش کرده است. یکی از زمینه هایی که ما آزمایش کردیم ارزش پول بود ، جایی که امتیاز چشمگیر گرفت 4/5 ستاره از 5. می توانید Wix را ببینید’رتبه بندی های ستاره در زیر:

سلب مسئولیت: قیمت های نشان داده شده در این مقاله در زمان نوشتن صحیح بودند. در حال حاضر Wix یک دوره آزمایش قیمت های خود را پشت سر می گذارد ، بنابراین برنامه هایی که در صفحه قیمت گذاری Wix می بینید ممکن است با برنامه های توضیح داده شده در این بررسی متفاوت باشد. هنگامی که Wix قیمت گذاری خود را نهایی کرد ، ارقام به روز می شوند تا اطلاعات را دقیق نگه دارند.

اطلاعات بیشتر

 • آیا می خواهید درباره Wix اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ در عمق ما بخوانید بررسی Wix برای اطلاعات بیشتر.
 • خبر خوب – شما نمی دانید’باید برای وب سایت خود هزینه پرداخت کنید! فقط نگاهی به لیست ما بیندازید بهترین سازندگان وب سایت رایگان.
 • در Wix فروخته نمی شود؟ ببینید که چگونه آن را مقایسه می کند یا یک سازنده متفاوت را در ما انتخاب می کند نمودار مقایسه سایت سازنده وب سایت.
 • مطمئن شوید که با بررسی نظر ما درباره سازنده ، یک سازنده با کیفیت عالی را انتخاب کرده اید بهترین سازندگان وب سایت.

1

Wix چقدر هزینه دارد?

ویکس هشت برنامه قیمت دارد که از 13 دلار تا 49 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) و همچنین برنامه رایگان آن به همراه یک راه حل تخصصی تجاری به نام طرح Enterprise که 500 دلار در ماه هزینه دارد. می توانید همه Wix را ببینید’برنامه های قیمت در زیر:

 1. طرح دسته کوچک موسیقی جاز: 17 دلار در ماه (13 دلار در هر ماه)
 2. برنامه نامحدود: 22 دلار در ماه (17 دلار در هر ماه)
 3. برنامه حرفه ای: 27 دلار در ماه (22 دلار در ماه / سالانه پرداخت می شود)
 4. برنامه VIP: 47 دلار در ماه (39 دلار در هر ماه)
 5. طرح اساسی تجارت: 28 دلار در ماه (23 دلار / ماهانه سالانه پرداخت می شود)
 6. برنامه تجاری نامحدود: 33 دلار در ماه (27 دلار در هر ماه)
 7. برنامه VIP کسب و کار: 56 دلار در ماه (49 دلار در ماه / ماهانه پرداخت می شود)
 8. برنامه تصدی: 750 دلار در ماه (500 دلار در هر ماه)

این قیمت ها شامل مالیات بر ارزش افزوده نمی شود, بنابراین قبل از پرداخت حتماً قیمت نهایی را بررسی کنید تا از هرگونه شگفتی ناخواسته خودداری کنید!

خوب است بدانید… وقتی در مورد Wix صحبت می کنیم’برنامه های قیمت, ما برای برنامه های سالانه از قیمت های معادل ماهانه استفاده می کنیم, که قیمت های نشان داده شده در Wix هستند’وب سایت زیرا اینها برنامه های سالانه است, شما برای کل سال پیش پرداخت می کنید, ماه به ماه Wix نیست’صفحه قیمت گذاری پیشنهاد می کند!

Wix با نمایش برنامه های سالانه خود از این طریق بسیار دلگیر است ، اما این کار را انجام می دهد’تنها نیست این یک تاکتیک معمول است که توسط بسیاری از سازندگان وب سایت استفاده می شود ، و ارزش دارد که در اوایل آن آگاهی داشته باشید ، تا شما’دوباره با یک هزینه مقرون به صرفه گرفتار نیستید!

صعود است با ثبت نام در یک اشتراک 12 ماهه ، پس انداز زیادی می کنید به جای پرداخت ماهانه ، که ما’بعداً جزئیات بیشتری را پوشش می دهم.

هنوز هم’ارزش دارد که در اینجا به آن اشاره کنیم در حالی که پرداخت ماهانه کمی گران تر است ،’گزینه بسیار انعطاف پذیر است و می تواند برای کسانی که بودجه تنگ تری دارند ، مناسب تر باشد. شما می توانید در هر زمان لغو کنید ، به این معنی که اهدا نمی کنید’قبل از این ، باید یک سال تمام متعهد شوید ، و شما’هنگام ثبت نام با یک هزینه بزرگ پیشرو روبرو نخواهید شد!

فقط قیمت وب سایت wixبرنامه های وب سایت Wix از 13 تا 39 دلار در هر ماه (با پرداخت سالانه به استثنای مالیات بر ارزش افزوده)wix فقط قیمت تجارت الکترونیکقیمت تجارت الکترونیک ویکس از 23 تا 500 دلار در ماه (در صورت پرداخت سالانه به استثنای مالیات بر ارزش افزوده) متغیر است.

می توانید هزینه اشتراک Wix خود را نیز پرداخت کنید ماهانه یا سالانه, با هشت برنامه حق بیمه انتخاب کنید Wix همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهد ، که یک روش فوق العاده برای شروع است. با این حال, ما نمی خواهیم’آن را برای طولانی مدت توصیه کنید زیرا آن’خیلی محدود است.

برای حذف تبلیغات Wix از سایت خود و استفاده از دامنه سفارشی خود ، شما’باید به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید. ارزانترین برنامه حق بیمه ، 13 دلار در هر ماه طرح Combo است. سلام به ذخیره سازی 3 گیگابایتی ، 30 دقیقه فیلمبرداری ، پهنای باند 2 گیگابایتی ، دامنه سفارشی رایگان و موارد دیگر!

طرح کمبو ارزانترین طرح و بهترین استفاده برای استفاده شخصی است. اگر شما’ما یک سایت حرفه ای تر را اجرا می کنید ، توصیه می کنیم 17 دلار در هر ماه برنامه نامحدود, که ویژگی های سخاوتمندانه تری به شما می دهد ، از جمله فضای ذخیره 10 گیگابایتی و پهنای باند نامحدود.

برای فروشگاه های آنلاین ، توصیه می کنیم از فروشگاه شروع کنید 23 دلار در هر ماه طرح پایه تجارت, از آنجا که از فروشگاه های کوچک با قیمتی عالی برخوردار است.

Heads up: 10٪ در برنامه Wix صرفه جویی کنید!

ویکس همیشه ارزش زیادی برای پول ارائه داده است ، و اکنون در آنجا است’فرصت حتی بیشتر برای صرفه جویی کد را وارد کنید TAKE10 در صورت پرداخت 10٪ در هر برنامه حق بیمه سالانه ، جدا از دسته کوچک موسیقی جاز و اتصال دامنه. اکنون به سمت Wix بروید برای شروع صرفه جویی!

مقایسه قیمت گذاری Wix: ماهانه در مقابل برنامه های سالانه

برنامه ماهانه برنامه های قیمت گذاری Wix
($ / ماه) برنامه سالانه
(دلار / ماه) پس انداز
دسته کوچک موسیقی جاز 17 دلار 13 دلار 24٪
نامحدود 22 دلار 17 دلار 23٪
حرفه ای 27 دلار 22 دلار 19٪
تجارت الکترونیک* 28 دلار 23 دلار 18٪
شخص خیلی مهم 47 دلار 39 دلار 17٪
شرکت، پروژه 750 دلار 500 دلار 33٪

* این قیمت نشان دهنده برنامه Business Basic است که ارزان ترین قیمت از سه حق بیمه تجارت الکترونیکی است. ما’کمی بعداً در مورد گزینه های مختلف تجارت الکترونیک به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

هنگامی که شما به جای برنامه ماهانه یک برنامه سالانه را انتخاب می کنید ، می توانید در هر مکانی از آن صرفه جویی کنید 17٪ تا 33٪. نه تنها این ، ویژگی های خاصی نیز وجود ندارد’در برنامه های ماهانه گنجانده شده – به عنوان مثال دامنه های رایگان و برنامه های حق بیمه و کوپن ها.

و به یاد داشته باشید ، شما نمی دانید’باید ابتدا به پرداخت هزینه برای سایت Wix خود پا بزنید – ویکس برنامه ای رایگان دارد, و شما باید 100٪ از آن استفاده کنید! Wix out را امتحان کنید ، ببینید آیا این برای شما مفید است ، یک سایت آزمایشی بسازید و سپس تصمیم بگیرید که برای چه برنامه ای ثبت نام کنید.

2

برنامه های قیمت گذاری Wix از وب سایت نزدیک

Wix چهار برنامه دارد برای افرادی که فقط می خواهند یک وب سایت بسازند ، نه یک فروشگاه آنلاین. برای کسانی که می خواهید یک وبلاگ شخصی ، نمونه کارها یا حتی یک سایت تجاری ایجاد کنید ، یکی از این برنامه ها برای شما خواهد بود!

این طرحها از 13 دلار در هر ماه و حتی 39 دلار در ماه متغیر هستند.

طرح دسته کوچک موسیقی جازبرنامه نامحدودبرنامه برنامهبرنامه VIPقیمت

پهنای باند

ذخیره سازی

تبلیغات

فیلم با کیفیت بالا

13.00 دلار در ماه17.00 دلار در ماه22.00 دلار در ماه39.00 دلار در ماه
2 گیگابایتنامحدودنامحدودنامحدود
3 گیگابایت10 گیگابایت20 گیگابایت20 گیگابایت
هیچ یکهیچ یکهیچ یکهیچ یک
حداکثر 30 دقیقهحداکثر 1 ساعتحداکثر 2 ساعتحداکثر 2 ساعت

برای پرش از برنامه ای که می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید ، از لینک های زیر استفاده کنید:

  • طرح دسته کوچک موسیقی جاز: برای استفاده شخصی
  • برنامه نامحدود: بهترین کار برای آزادکاران
  • برنامه حرفه ای: بهترین کار برای مشاغل کوچک
  • برنامه VIP: بهترین وب سایتهای بزرگ

برنامه قیمت گذاری وب سایت wixویکس چهار برنامه قیمت سازنده وب سایت دارد ، از 13 دلار تا 39 دلار در هر ماه.

طرح کوچک موسیقی جاز ($)13.00 / ماه)

این طرح ویژگی های بسیار متنوع تر و عمیق تری نسبت به برنامه رایگان ، از بین بردن تبلیغات و همچنین ارائه دامنه رایگان در برنامه سالانه ارائه می دهد. در حالی که فیلم های تعبیه شده همیشه رایگان هستند ، این طرح همچنین به شما امکان می دهد تا حداکثر 30 دقیقه فیلم را بارگذاری کنید تا با کیفیت عالی پخش شود.

این طرح کلیه تبلیغات Wix را از وب سایت شما حذف می کند ، بنابراین بازدید کنندگان شما برنده شد’تی بدانید که وب سایت شما با یک سازنده وب سایت ساخته شده است.

شما در این طرح 2 گیگابایت از پهنای باند و 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنید.

فقط با 13 دلار در ماه ، برنامه Combo برای وب سایت های کوچک و شخصی عالی است و دارای ویژگی هایی است که تمام نیازهای اساسی شما را برآورده می کند:

 • پهنای باند 2G
 • ذخیره سازی 3 گیگابایتی
 • دامنه خود را وصل کنید
 • 30 دقیقه فیلم
 • مارک Wix را حذف کنید & تبلیغات
 • دامنه رایگان به مدت یک سال

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: استفاده ی شخصی. طرح Combo بهترین برنامه اساسی Wix برای اولین بار ارتقاء شما است ، اگر وب سایت شما در یک سطح کوچک باشد ، ارزش بالایی را برای پول ارائه می دهد.

برنامه نامحدود ($)17.00 / ماه)

ویکس’برنامه نامحدود برای مشاغل کوچک و کارآفرینان عالی است. پهنای باند نامحدود ، ذخیره سازی 10 گیگابایتی ، دامنه سفارشی رایگان برای سال و برنامه های پریمیوم باعث می شوند این طرح به ارزش 4 دلار اضافی در ماه (در مقایسه با برنامه Combo).

با Wix’برنامه نامحدود ، شما برنامه تقویت کننده سایت (ارزش 60 دلار) را باز می کنید ، که به بهبود وب سایت شما کمک می کند’شانس کشف در Google (همچنین می توانید راهنمای ما در مورد SEO Builder وب سایت را در اینجا مشاهده کنید).

برنامه نامحدود برخی از محدودیت های برنامه های قیمت پایین را حذف می کند. با باز کردن برنامه های پریمیوم و محتوای ویدئویی بیشتر ، می توانید سایتی دوستانه تر و تعاملی با افزایش فضای ذخیره سازی ، پهنای باند و تقویت کننده سئو ایجاد کنید.

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: مشاغل کوچک ، کارآفرینان و آزادکاران. اگر شما’نیاز به فروش از طریق وب سایت خود دارید ، این برنامه نامحدود مناسب برای آزادی بیشتری برای تعامل با بازدید کنندگان و برای رشد اتاق وب سایت شما مناسب است..

برنامه برنامه ($)22.00 / ماه)

ورود به عنوان بهترین ارزش برای پول ، برنامه Pro است. آی تی’انتخاب هوشمندانه ای برای هر شغلی است که هنوز مارک تجاری خود را جبران نکرده است.

اصلی ترین نقطه فروش برنامه Pro ، گرفتن یک آرم رایگان است که برای شما طراحی شده است. این معمولاً تنها 50 دلار ارزش دارد ، بنابراین’پاداش گسترده ای برای درج آن در هزینه های ماهانه شما.

قرعه کشی دیگر دسترسی به Ascend – Wix است’ابزار بازاریابی موقت. با Ascend ، می توانید چت زنده خود را تنظیم کنید ، پیام ها و اعلان های شخصی شده را خودکار کنید ، در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید و پشتیبانی بیشتری از SEO دریافت کنید.

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: مشاغل کوچک که در استراتژی مارکینگ و بازاریابی خود به کمک نیاز دارند. از دریافت یک آرم خیاط ، تا ابزاری برای بازاریابی ، طرح Pro راحت است Wix’بهترین برنامه با ارزش برای وب سایت های غیر تجارت.

برنامه VIP ($39.00 / ماه)

برنامه Wix VIP با قیمت VIP نیز همراه است – گرانترین برنامه از بین چهار برنامه فقط وب سایت!

این طرح با تمام ویژگی های حق بیمه پایین همراه است و آن را با پاداش های اضافی که فقط در برنامه VIP موجود است ، ترکیب می کند.

شما از برنامه های ارزان قیمت و همچنین باز کردن قفل ، همه ویژگی ها را دریافت می کنید پاسخ اولویت و پشتیبانی VIP. پاسخ اولویت ، برخورداری از VIP واقعی را به شما ارائه می دهد ، و سوالات خود را به جلوی صف سوق می دهید. شما حتی با پشتیبانی VIP می توانید از تلفن اختصاصی استفاده کنید!

بنابراین ویکس’برنامه VIP یک قیمت عالی برای یک سرویس برتر است. این واقعاً برای کسانی است که دارای یک وب سایت بزرگتر هستند که به آن پهنای باند اضافی نیاز دارند و برای افرادی که بودجه بیشتری دارند ، که می توانند آن خدمات VIP را تحمل کنند.

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: وب سایت های بزرگتر برنامه VIP برای هرکسی که نیاز به سطح بالایی از پشتیبانی و مقدار زیادی از کمپین های ایمیل داشته باشد ، می باشد.

کدام برنامه را پیشنهاد می کنیم?

طرح کامبو نیازهای اکثر سایت های غیر تجارت الکترونیکی را پوشش می دهد ، به خصوص اگر شما’دوباره شروع کردم دامنه سفارشی و حذف آگهی آن به سایت شما ظاهری حرفه ای می بخشد ، و همیشه می توانید با رشد سایت خود ، یک برنامه پیشرفته تر را رقم بزنید.

3

برنامه های قیمت گذاری تجاری و تجاری Wix از نزدیک نزدیک است

برای کسانی از شما که مایل به فروش محصولات از طریق وب سایت خود هستید ، شما’به یک برنامه تجارت الکترونیکی احتیاج دارید. ویکس دارد سه برنامه تجارت الکترونیکی برای شما انتخاب می کند ، از قیمت مختلف 23 تا 49 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه).

آنجا’همچنین برنامه سازمانی, یک راه حل پیشرفته برای تجارت ، که هزینه 500 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه).

تجارت پایهتجارت نامحدودکسب و کار VIPقیمت

ذخیره سازی

پهنای باند

ساعت فیلم

پرداخت های آنلاین را بپذیرید

23.00 دلار در ماه27.00 دلار در ماه49.00 دلار در ماه
20 گیگابایت35 گیگابایت50 گیگابایت
نامحدودنامحدودنامحدود
510نامحدود
آرهآرهآره

کدام برنامه تجارت الکترونیک برای شما مناسب است؟ برای پرش از برنامه ای که می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید ، از لینک های زیر استفاده کنید:

  • برنامه اصلی تجارت: بهترین فروشگاه های کوچک آنلاین
  • برنامه تجاری نامحدود: بهترین کار برای مشاغل در حال رشد
  • برنامه VIP کسب و کار: بهترین فروشگاه های بزرگ آنلاین (و بودجه های بزرگ)

برنامه های تجارت الکترونیکی و قیمت گذاری wixویکس سه برنامه تجارت الکترونیکی منظم دارد از 23 تا 49 دلار در هر ماه (سالانه صورتحساب).

پایه تجاری ($)23 هر ماه)

اگر شما’دوباره راه اندازی یک فروشگاه آنلاین استاندارد ، این بهترین گزینه برای شما است – و ارزانترین! این کلیه ویژگی های موردنیاز شما را از پذیرش پرداخت تا ایجاد کوپن با استفاده از برنامه Wix Stores دارد. اگر شما’خدمات فروش مجدد یا ارائه قرارهای ملاقات شما می توانید از برنامه Wix Bookings برای ایجاد رزرو ، تنظیم یادآوری های ایمیل و موارد دیگر استفاده کنید.

اینها افزایشی عالی هستند ، اما شما واقعاً با برنامه Business Basic چه می کنید?

 • فضای ذخیره سازی 20 گیگابایتی
 • پهنای باند نامحدود
 • رمزگذاری SSL
 • دامنه رایگان
 • بدون تبلیغات Wix
 • فروشگاه آنلاین – بدون کمیسیون
 • سایت ساز & برنامه های حق بیمه سازنده فرم
 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
 • 300 دلار کوپن آگهی

این طرح هنوز بهترین کار برای شروع است ، و این باید بیش از اندازه کافی باشد تا بتوانید فروشگاه آنلاین خود را با آن رشد کنید. اما اگر می دانید به بیش از این نیاز دارید ، به برنامه Business Unlimited نگاهی بیندازید.

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: فروشگاه های آنلاین کوچک! اگر شما’مجدداً یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنید یا می خواهید از طریق وب سایت خود مبلغ پرداخت را بپذیرید ، برنامه Business Basic شما را تحت پوشش قرار داده است.

تجارت نامحدود ($)27 هر ماه)

این Wix است’محبوب ترین برنامه تجارت الکترونیک. این نرم افزار دارای کلیه ویژگی های موجود در برنامه Business Basic است!

10 ساعت فیلم به این معنی است که می توانید حداکثر 10 ساعت محتوای ویدیویی را در وب سایت خود بارگذاری کنید ، اما کمپین های ذخیره سازی و ذخیره سازی 35 گیگابایتی نقاط قوت واقعی این طرح هستند. این ابزار به شما می دهد تا تنها با 4 دلار اضافی در ماه ، تجارت و تجارت آنلاین خود را تبلیغ و توسعه دهید!

مگر اینکه قبلاً یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی و راه اندازی کنید ، آن را اجرا کنید’احتمالاً بهترین کار برای انجام این طرح است تا واقعاً بیشترین هزینه را برای پول خود بدست آورید. شما نمی’می خواهید برای ویژگی های وب سایت خود بپردازید’آماده نیستید – این مانند خرید یک ماشین است و فقط با استفاده از آن می توانید به جای رانندگی به رادیو گوش دهید!

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: مشاغل رو به رشد و فروشگاه های آنلاین. با وجود تمام ویژگی های برنامه اصلی بیزینس به علاوه موارد اضافی با ارزش مانند کمپین های ایمیل و ذخیره سازی اضافی ، برنامه Business Unlimited برای افزایش وب سایت شما مناسب است’اندازه و دسترسی.

کسب و کار VIP ($49 هر ماه)

این گران ترین برنامه تجارت الکترونیکی با 49 دلار در ماه است. با پاسخ اولویت و پشتیبانی از حق بیمه ، این معادل تجارت الکترونیکی Wix است’برنامه VIP منظم. این ارائه می دهد:

 • همه موارد موجود در برنامه های کاری پایین مانند پهنای باند نامحدود ، Google Analytics ، برنامه های حق بیمه و کمپین های ایمیل
 • فضای ذخیره 50 گیگابایتی
 • 30 ساعت فیلم
 • پاسخ اولویت
 • پشتیبانی VIP

این طرح حق بیمه Wix دارای بیشترین ذخیره در بین شش برنامه با 50 گیگابایت چشمگیر است. بنابراین اگر’فضای شما’دوباره بعد ، دیگر نگاه نکنید! پاسخ اولویت و پشتیبانی VIP بدان معنی است که شما اهدا نمی کنید’مجبورید وقت گرانبها را در انتظار پاسخ به سؤالات خود یا تلفیق مشکلات بصورت آنلاین تلف کنید. با پشتیبانی مشتری از طریق تلفن صحبت کنید ، مستقیم به جلوی صف پرش کنید و حرکت کنید – تمام وقت پول است!

آیا برای من مناسب است?

بهترین برای: فروشگاه های بزرگ آنلاین و بودجه های کلان. برنامه Business VIP بیشترین میزان ویژگی ، ذخیره سازی و ویژگی های قدرتمند هر یک از Wix را دارد’برنامه های حق بیمه.

کدام برنامه را پیشنهاد می کنیم?

برنامه Business Basic Wix است’برنامه ارزان تجارت الکترونیک ، اما شما نمی خواهید’آن را بر اساس طیف گسترده ای از ویژگی های ارائه شده ، بدانید. توصیه می کنیم از این طرح شروع کنید. اگر شما’شما برنده یک وب سایت تجارت الکترونیک کوچکتر هستید ، شما برنده شدید’به زودی نیاز به بروزرسانی دارید. برای 23 دلار در هر ماه ، شما’مجهز به هر آنچه شما نیاز دارید مجهز خواهید شد!

4

برنامه Wix تصدی برای مشاغل بزرگ

تصدی Wix است’برنامه پیشرفته ترین و گران قیمت ترین ، در 500 دلار در ماه (صورتحساب سالانه). این یک راه حل پایان تجاری است که سایت شما را به لیگ های بزرگ می اندازد.

برنامه قیمت گذاری شرکت wixویکس’برنامه تصدی هزینه هر ماه 500 دلار ، سالانه صورتحساب و برای مشاغل بزرگ با نیازهای پیشرفته طراحی شده است.

ناگفته نماند که این برنامه برای افرادی که بودجه تنگ دارند یا تجارت در مقیاس کوچک ندارند. با این حال ، اگر شما’یک فروشگاه بزرگ است که به کارهای کامل احتیاج دارد موفق شوید و رشد کنید, این می تواند گزینه خوبی باشد.

طرح سازمانی نمی کند’لیست ویژگی های مانند ذخیره سازی و پهنای باند. شما می توانید برای لذت بردن ویژگی های برنامه VIP Business گنجانده شده است ، اما تمرکز واقعی روی این است خدمات شخصی و دستی برنامه تصدی به شما می دهد.

با پشتیبانی حرفه ای های Wix سلام – از راهپیمایی و راه اندازی سلام – آنها’به شما کمک می کنیم تا پروژه خود را برنامه ریزی کنید ، توسعه دهید و سپس راه اندازی کنید ، یا یک تجارت موجود را در این مقیاس قرار دهید. شما حتی یک شریک راه حل خبره نیز دریافت می کنید’اختصاص داده شده به حساب شما.

ماهانه 500 دلار شما به شما این امکان را می دهد که به طور مداوم بر پروژه خود نظارت داشته باشید ، با متخصصان پیشرو در صنعت مشورت کنید ، حسابرسی های امنیتی سالانه و موارد دیگر را انجام دهید. آنجا’بدون انکار برنامه Enterprise پشتیبانی و خدمات به مشتری را به یک سطح کاملاً جدید می گیرد – منصفانه بودن ، با 500 دلار در هر ماه ، شما’امیدوارم!

بله ، برنامه Enterprise با هزینه اشتراک سنگین همراه است. اما اگر بودجه حمایت از برچسب قیمت و نیاز به خدمات آن را دارید ، این طرح روش مناسبی برای رونق تجارت شما به سطح بعدی است.

5

برنامه Wix Free: آیا این خوب است?

یکی از جذاب ترین موارد در مورد Wix این است که یک برنامه رایگان ارائه می دهد. از بسیاری جهات ،’عالی – آنجا’بدون محدودیت زمانی است ، و شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای ، سایت خود را بسازید و منتشر کنید.

با این حال ، از راه های دیگر آن’نه چندان عالی ، با ویژگی های محدود ، تبلیغات و موارد دیگر – ما’در زیر وارد این موارد می شوم.

برنامه رایگان قطعاً یک ویژگی جذاب است’بازی با آن جالب است’قبل از هزینه کردن ، یک راه عالی برای احساس Wix است.

شما نمی’به جزئیات پرداخت نیاز دارید برای ثبت نام در Wix’برنامه رایگان s – همه کاری که می کنید ایجاد یک حساب کاربری با آدرس ایمیل شماست و می توانید ساخت سایت خود را شروع کنید. اما ما به کاربران هشدار می دهیم که بیش از مدت طولانی به برنامه رایگان بپیوندند ، زیرا این امر باعث محدود شدن رشد و عادی نمی شود’خیلی حرفه ای.

بنابراین ، شما واقعاً در برنامه آزاد چه کار می کنید؟ شما بلند می شوید 500 مگابایت برای ذخیره سازی و پهنای باند, و شما هنوز هم به همه Wix دسترسی دارید’قالب ها و ویژگی های آن.

5 چیزهایی که باید درباره برنامه رایگان بدانید

1: می توانید’از نام دامنه خود استفاده کنید.

این یک روند نزولی اساسی در برنامه رایگان است ، همانطور که شما هستید’باید از دامنه ای که توسط Wix به شما اختصاص داده شده استفاده کند. دامنه شما آزاد خواهد بود ، اما’این قالب را دنبال خواهم کرد: myusername.wixsite.com/siteaddress. شما’من موافقم که’خیلی خاطره انگیز نیست!

فرمت دامنه طرح wix رایگانفرمت دامنه را در یکی از سایت های Wix رایگان ما بررسی کنید – دقیقاً به شما کمک نمی کند تا از جمع ایستادگی کنید!

2: شما’تبلیغات Wix در سایت شما نمایش داده می شود.

اشکال اصلی دیگر استفاده از Wix’برنامه رایگان این است که شما’تبلیغات Wix در سایت شما نمایش داده می شود. این به نظر نمی رسد حرفه ای یا شیک باشد و ممکن است بازدید کنندگان شما را خاموش کند.

به عنوان مثال تبلیغات سایت wixتبلیغ بنر در بالای این سایت رایگان Wix از صفحه ای متفاوت و حرفه ای به نظر می رسد.

3: می توانید’فروش آنلاین.

تجارت الکترونیک در برنامه رایگان گنجانده نشده است ، به این معنی که می توانید’محصولات خود را از طریق وب سایت Wix خود بفروشید.

برنامه محدود تجارت الکترونیکی wixمی توانید یک روش پرداخت را در برنامه رایگان Wix متصل کنید ، اما این یک قول خالی است ، زیرا تا زمان بروزرسانی نمی توانید هیچ پرداخت واقعی را بپذیرید.

4: فقط ویژگی های محدودی دریافت می کنید.

در حالی که Wix به کاربران غیرپرداخت خود نسبت به بیشتر سازندگان وب سایت امکان دسترسی به ویژگی های بیشتری را می دهد ، هنوز ابزارهایی که می توانید استفاده کنید محدودیت هایی دارد – برای مثال ، شما نمی’Google Analytics را در برنامه رایگان خود وارد کنید.

5: شما پشتیبانی اصلی مشتری را دریافت می کنید.

شما هنوز به کانالهای پشتیبانی معمول مانند مرکز راهنمایی Wix دسترسی دارید ، اما شما برنده شدید’هر گزینه پشتیبانی اولویت را برای زمان پاسخ سریعتر دریافت کنید.

بنابراین ، ما Wix را توصیه می کنیم’برنامه رایگان؟ خوب ، نوع – اما فقط به این دلیل’رایگان شما می توانید یک وب سایت را بدون پرداخت یک درصد منتشر کنید و این سزاوار اعتبار است. جدا از آن ، هر چند ، ما نمی خواهیم’واقعاً شما را تشویق می کنید خیلی طولانی روی آن بچسبید – شما’درمورد برنامه ریزی ماهانه خیلی بهتر شده ام برای دیدن آنچه که واقعاً Wix است ، و تصمیم دارید از آنجا تصمیم بگیرید اگر بخواهید طولانی مدت به آن بچسبید.

اگر می خواهید یک وب سایت موفق ، حرفه ای یا محبوب باشید ، به یک برنامه بهتر از نسخه رایگان نیاز خواهید داشت. اصلی ترین عواملی که سایت شما را در برنامه رایگان عقب نگه می دارد عبارتند از:

 • عدم دامنه سفارشی
 • حضور آگهی در سایت شما
 • ویژگی های محدود – شما فقط می توانید تا 500MG ذخیره و پهنای باند داشته باشید!

اگر شما هستید ، این برنامه رایگان فقط برای بازی کردن مناسب است’اصلاً در مورد سایت خود جدی هستید و در واقع برای ساختن هر چیزی ، انتخاب یک طرح پرداخت یک حرکت بسیار هوشمندانه است. برنامه رایگان فقط نمی کند’t این توانایی را دارید که سایت خود را به سطح بعدی برسانید.

چه زمانی باید ارتقا دهید?

اما برنامه رایگان ، رایگان است!

ما آن را بدست می آوریم – همه عاشق چیزهای رایگان هستند (از جمله ما!) و تصویر کردن این که چرا می خواهید برای چیزی که می توانید برای هیچ چیز بدست آورید پرداخت نمی شود ، دشوار است. اگر شما’در حال حاضر مجدداً در برنامه رایگان هستید ، شاید شما’فکر می کنید بهترین زمان برای به روزرسانی بهترین زمان برای به دست آوردن بیشترین هزینه برای پول شما است. آیا واقعا ارزشش را دارد؟ در بسیاری از موارد ، پاسخ صادقانه این است: بله ، بله همین طور است!

در اینجا چند نمونه از اینکه ارتقاء یک ضرورت مطلق است:

 • وقتی می خواهید فروش محصولات را شروع کنید
 • اگر وب سایت شما نماینده نام تجاری ، تجارت یا خدمات حرفه ای شما است
 • وب سایت شما در حال کند شدن یا خراب شدن است (به دلیل محدودیت ذخیره و پهنای باند)
 • وقتی می خواهید وب سایت خود را تبلیغ کنید
 • اگر دامنه سفارشی دارید (یا یکی را می خواهید)

6

4 هزینه پنهان قبل از ثبت نام تا Wix باید از آنها آگاه باشید

گذشته از پرداخت هزینه اشتراک ماهانه ، هزینه های دیگری نیز وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید از جمله:

 • تجدید خودکار Wix
 • نام دامنه
 • آدرس های ایمیل سفارشی
 • برنامه های Premium Wix

شماره 1 Wix تمدید خودکار – دان’t نگهبان محافظت کنید

این موضوعی است که بسیاری از مشتریان Wix را عصبانی کرده است ، بنابراین می خواهیم سریعاً به شما سر بزنیم. آنچه بسیاری از مشتریها اهدا می کنند’متوجه هستم که ویکس’اشتراک ها تنظیم شده است تا به صورت خودکار تمدید شوند, در پایان دوره اشتراک خود.

Wix این کار را برای جلوگیری از اختلال در وب سایت شما انجام می دهد ، اما تجدید خودکار در صورت عدم رضایت شما می تواند به صورت شوک نامطبوع پیش بیاید.’واقعاً قصد دارید عضویت Wix خود را تمدید کنید.

اگر شما’آیا می خواهید برنامه شما برای تجدید خودکار ، می توانید به سادگی آن را در تنظیمات خود خاموش کنید. اینجا’چگونه:

 • به حساب صورتحساب و پرداخت خود در حساب Wix خود بروید.
 • اقدامات برنامه را کلیک کنید.
 • روی لغو اکنون کلیک کنید.

دان’نگران باشید – کلیک می کنید ‘اکنون لغو کنید’ نمیخواد’در واقع برنامه خود را در آنجا لغو کنید و سپس. درعوض ، این بدان معنی است که نقشه شما برنده شده است’t دفعه دیگر که اشتراک شما تمام می شود به طور خودکار تمدید می شود. آی تی’متن بسیار زیبا و بی نظیر در Wix’بخشی ، اما هنگامی که شما می دانید که چگونه آن را’آسان است.

Wix جهت روشن کردن خاموش کردن خودکارسازی برنامه های حق بیمه ، نام دامنه ، خدمات صندوق پستی و برنامه های حق بیمه در مرکز راهنمایی خود ، دستورالعمل های واضحی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید تنظیمات خود را مطابق میل خود مدیریت کنید..

شماره 2 دلار برای شما نام دامنه

14.95 دلار تا 24.85 دلار در سال

چی’نام دامنه؟ آی تی’آدرس وب سایت شخصی خود را که افراد می توانند برای دسترسی به وب سایت شما وارد یک مرورگر وب شوند.

به عنوان مثال ، نام دامنه وب سایت ما websitebuilderexpert.com است

اگر در یکی از Wix ثبت نام کنید’سالانه شما را برنامه ریزی می کند’به مدت یک سال یک نام دامنه سفارشی رایگان دریافت خواهید کرد.

دامنه های Wix برای سال اول رایگان هستند ، پس از آن اکثر دامنه ها در هر سال 14.95 دلار هزینه دارند. دامنه های تخصصی تر می توانند هزینه های بیشتری داشته باشند ، تا حدود 85/24 دلار در سال. این هزینه سالانه نام دامنه را برای شما ثبت می کند ، بنابراین’ارزش اضافی دارد.

اگر شما’پرداخت کنید ، سپس شخص دیگری می تواند نام دامنه را ثبت کند و از وی برای خودش استفاده کند. باید بدانید که نام دامنه شما’تجدید اتفاق می افتد به طور خودکار ، به طوری که شما نمی’به طور تصادفی دامنه خود را از دست دهید’اجازه دهید این به شما تعجب آور باشد!

دامنه wixبرای دیدن پیشنهادات نام دامنه Wix کلیک کنید

در مقایسه با Squarespace و Weebly ، Wix’هزینه نام دامنه معقول است Squarespace در هر سال 20 دلار شارژ می کند و Weebly 19.95 دلار شارژ می کند. بنابراین Wix یک نرخ تجدید واقعاً رقابتی را با 14.95 دلار در سال ارائه می دهد.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید?

 • ما یک راهنمای کامل برای نام دامنه داریم که به این کار می پردازد.
 • اگر تصمیم دارید نام دامنه خود را از Wix دریافت کنید ، در اینجا صفحه آنها قرار دارد که اطلاعات بیشتری به شما می دهد.

شماره 3 هزینه آدرس های ایمیل سفارشی

4.08 دلار در هر ماه برای هر آدرس ایمیل

Wix با G Suite (اساساً Google) همکاری کرده است’s Gmail for Business) به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل سفارشی را مستقیماً در حساب Wix خود ایجاد کنید ، به این معنی که می توانید آدرس های ایمیل خود را درست در داخل Wix پرداخت ، تنظیم و پیکربندی کنید.’داشبورد.

اگر تصمیم دارید از G Suite استفاده کنید ، چه می کنید؟ شما دریافت می کنید:

 • یک آدرس ایمیل شخصی
 • صندوق پستی 30 گیگابایتی و اندازه حافظه درایو
 • تقویم همکاری ، اسناد Google ، برگه ها & اسلایدها
 • جلسات و پیام های ویدیویی آنلاین (Google Hangout)
 • بدون آگهی
 • قابل دسترسی در موبایل و دسک تاپ
 • پشتیبانی 24/7

در صورت ثبت نام در برنامه سالانه ، تمام این ویژگی ها برای شما 4.08 دلار هزینه خواهد داشت ، یا اگر تصمیم دارید با یک برنامه ماهانه به ماه بروید 5.00 دلار است..

برنامه های صندوق پستی wixبرای دیدن پیشنهادات خدمات ایمیل Wix کلیک کنید

شماره 4 برنامه های اضافی اضافه کنید

در حالی که Wix در بازار برنامه Wix دارای برنامه های رایگان است – 79 دقیق باشد – همچنین دارای تعدادی برنامه برتر است که می توانید به سایت خود اضافه کنید. بیشتر برنامه ها دارای نسخه رایگان و پریمیوم هستند ، بنابراین می توانید انتخاب کنید که می خواهید.

برنامه های پریمیوم در قیمت متفاوت هستند, معمولاً بین 3 تا 20 دلار در هر برنامه متغیر است. برخی از برنامه ها با یک آزمایش رایگان ارائه می شوند ، در حالی که برخی دیگر از روز اول پرداخت می شوند.

می توانید از نسخه رایگان شروع کنید و سپس در هر زمان به برنامه حق بیمه ارتقا دهید. ویکس’تمدید خودکار برای برنامه های حق بیمه اعمال می شود, بنابراین اگر شما’مطمئن شوید که می خواهید هزینه برنامه خود را ادامه ندهید این مورد را در تنظیمات خود خاموش کنید.

قیمت گذاری Wix: نتیجه گیری

Wix محبوب ترین سازنده وب سایت است و قیمت های آن رقابتی است. طیف وسیعی از ویژگی ها ، برنامه های پریمیوم ، افزایش پهنای باند و ذخیره سازی و قدرت پردازش مانند دامنه رایگان ارزش بسیار خوبی برای پول شما ارائه می دهد.

ما نمی خواهیم’برای موفقیت دراز مدت برنامه رایگان را پیشنهاد کنید. وقتی تو’دوباره آماده به روزرسانی هستید ، می توانید مطمئن باشید’دوباره با همه Wix بیشترین پول نقد را بدست آورده اید’برنامه های حق بیمه.

قیمت های Wix: recap

 1. برنامه رایگان: 0 دلار برای همیشه! طیف گسترده ای از ویژگی ها ، قالب ها و برنامه ها اما با محدودیت در سایت شما’عملکردها ، نام تجاری Wix و تبلیغات در سایت شما و آدرس وب سایت wix.com.
 2. طرح کوچک موسیقی جاز: 13 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) برای برنامه سالانه دامنه رایگان ، ذخیره سازی بیشتر ، پهنای باند و حذف تبلیغات Wix ، یک دامنه رایگان دریافت کنید. مناسب برای استفاده شخصی.
 3. برنامه نامحدود: 17 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) فضای ذخیره سازی بیشتر و پهنای باند نامحدود. ویکس’برنامه محبوب ترین ، به ویژه برای مشاغل.
 4. برنامه حرفه ای: 22 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) طراحی لوگوی حرفه ای شما و دسترسی به Wix’ابزار بازاریابی ، صعود.
 5. برنامه VIP: 39 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) بصورت آنلاین بفروشید ، از پهنای باند نامحدود و پشتیبانی حق بیمه ، خدمات اولویت و بررسی یک بار سایت استفاده کنید. ویکس’گرانترین برنامه وب سایت.
 6. برنامه اصلی تجارت: 23 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) فروش آنلاین ، بدون کمیسیون ، برای پشتیبانی از فروشگاه آنلاین خود ، ذخیره سازی 20 گیگابایت ، پهنای باند نامحدود و تبلیغات بدون Wix ، برنامه های ممتازی دریافت کنید. ارزان ترین برنامه برای فروش آنلاین.
 7. تجارت نامحدود: 27 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) فروش آنلاین ، بدون کمیسیون ، ذخیره سازی 35 گیگابایتی و 20 کمپین ایمیل در هر ماه. برای رشد فروشگاه آنلاین خود بهترین گزینه است.
 8. کسب و کار VIP: ماهانه 49 دلار (صورتحساب سالانه) فروش آنلاین ، بدون کمیسیون ، 50 گیگابایت و پشتیبانی از اولویت. گرانترین برنامه تجارت الکترونیک.
 9. برنامه تصدی: 500 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه) فروش آنلاین ، و دریافت پشتیبانی پیشرفته و خدمات تخصصی. گران ترین و پیچیده ترین برنامه تجاری.

ویکس’برنامه رایگان یک راه عالی برای شروع است, قبل از بروزرسانی وب سایت خود را بسازید و آزمایش کنید. سپس می توانید بر روی یکی از Wix حرکت کنید’هشت طرح پرداخت شده: ما توصیه می کنیم مستقیماً به برنامه Combo با قیمت 13 دلار در ماه ارتقا دهید ، زیرا این برنامه هر آنچه که برای یک وب سایت شخصی لازم دارید را دارد..

برای فروش آنلاین ما برنامه Business Basic را با قیمت 23 دلار در ماه توصیه می کنیم ، زیرا همه چیز را برای موفقیت در فروشگاه آنلاین خود دارد. با رشد کسب و کار شما می توانید با 27 دلار در ماه برنامه های Business Unlimited را ارتقا دهید که از کمپین های ایمیل پشتیبانی می کند و دارای 35 گیگابایت است..

ما هزینه های پنهانی را که باید قبل از ثبت نام در مورد آنها بدانید کشف کردیم – پس از اطلاع از آنها ، آنها’دوباره آسان به مرحله پهلو.

بنابراین برنامه ای که شما انتخاب می کنید به نیازها و ترجیحات شما و همچنین بودجه شما بستگی دارد. اما آیا شما’Wix دوباره وبلاگ خود را شروع می کند یا به دنبال فروش آنلاین است ، Wix واقعاً چیزی را برای همه دارد – با قیمتی که همه می توانند از پس آن بروند!

قیمت گذاری Wix: سؤالات متداول

کارشناس سازنده وب سایت قصد دارد اطلاعات صادقانه ای را در اختیار شما قرار دهد. این’چرا ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم و بینش مستقیم و شخصی به دست می آوریم. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me