راه اندازی Wix Turbo: ساخت سایت های Wix سریعتر از قبل

Wix یک وب سایت سازنده است که تمام ابزارهای لازم برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد. شما نمی’به مهارت های کد نویسی ، فن آوری فانتزی یا ساعات فراغت – فقط یک اتصال اینترنتی نیاز دارید!


بیش از 142 میلیون نفر از Wix برای ایجاد وب سایت شخصی خود استفاده کرده اند – و با افزایش تعداد مشتری های خوشحال ، Wix دائماً با پیشرفت ها و به روزرسانی های خود ادامه می دهد..

Wix Turbo را وارد کنید ، نسخه جدید هیجان انگیز است که برای شارژ بیشتر وب سایت های خود و سرعت بارگذاری سریع طراحی شده است – این بدان معنی است که سایت ها سریعتر از گذشته بارگیری می شوند.

در این بررسی پرتاب ، ما’آنچه را که Wix Turbo انجام خواهد داد ، چه چیزی برای وب سایت های Wix معنی دارد ، و آنچه Wix قبلاً انجام داده است را برای اطمینان از عملکرد وب سایت های خود در بهترین حالت پوشش خواهیم داد..

1

Wix Turbo چیست؟?

نکته اصلی که باید درباره Wix Turbo بدانید این است که باعث می شود وب سایت ها سریعتر از گذشته بارگیری کنند. ولی چگونه آیا به آن دست خواهد یافت, و چرا آیا این یک معامله بزرگ است?

ما با امیت کافمن ، معاون رئیس گروه ویرایشگر Wix صحبت کردیم:

“در Wix Turbo بخش عمده سایت ها را دوباره نوشتیم’ کد ، امکان عملکردهای عالی را فراهم می کند … علاوه بر این ، ما’گزینه های جدیدی را ایجاد کرده تا سایت موبایل شما خیره کننده تر شود – مانند یک منوی قابل تنظیم ، انیمیشن های ویژه و پشتیبانی از گالری عالی – و در نتیجه سایت های نرم و صاف.”

اجازه دهید’نگاهی دقیق تر به آنچه منظور او از این افراد است ، بیاندازیم “پیشرفت های عظیم”, و چطور شما وب سایت سود خواهد برد!

چرا سرعت از اصل است

برای هر کسی که چند ثانیه فکر می کند نمی کند’تفاوت زیادی ایجاد کنید ، همین جا متوقف شوید!

سرعت همه چیز برای یک وب سایت موفق است.

سرعت سایت می تواند بر میزان رتبه بندی وب سایت شما در نتایج جستجو تأثیر بگذارد ، اما همچنین بر نحوه مشاهده بازدید کنندگان وب سایت شما تأثیر می گذارد. 47٪ از بازدید کنندگان انتظار دارند که یک وب سایت در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود و 53٪ از بازدید کنندگان سایت را تنها پس از سه ثانیه ترک می کنند!

ما با مدیر فنی جستجوگر داخلی ، جاش فریزبی ، در مورد چگونگی سرعت سایت مهم می توان گفت. آیا واقعاً این یک معامله بزرگ است؟ اینجا’آنچه او باید بگوید:

“سرعت خوب سایت به طرز چشمگیری تجربه کاربر را بهبود می بخشد ، که اساساً نتیجه مستقیمی در نرخ تبدیل دارد ، در حالی که علاوه بر این یک عامل رتبه بندی بزرگ در Google است.”

به گفته کارشناسان ، سرعت سایت نقش اساسی در موفقیت کلی وب سایت شما دارد. بنابراین فقط کاری که Wix انجام می دهد برای به حداکثر رساندن بار بارگذاری شماست و ثانیه های گرانبهایی را برای شما رقم می زند?

ویژگی های عملکرد Wix Turbo

اینجا’یک مرور اجمالی از ویژگی های کلیدی Wix Turbo که وب سایت شما را با سرعت پیچیده نیرو می دهد:

 • تصاویر فوری قابل مشاهده: ناامیدی از تماشای تصاویر بارگذاری صفحه کسری را در یک زمان فراموش کنید – تصاویر و رسانه ها تقریباً بلافاصله به عنوان پیش نمایش بارگذاری می شوند ، قبل از بارگذاری اطلاعات کامل رسانه.
 • بهینه سازی چیدمان CSS-Server-Side: آی تی’کمی سخاوتمندانه است ، اما این بدان معنی است که طرح صفحه شما در سرور ارائه می شود و به طور خودکار آخرین استانداردهای CSS را اعمال می کند.
 • مراکز داده جهانی: ویکس در سراسر جهان دارای مراکز داده است و برای دستیابی به پوشش کامل جهانی ، موارد بیشتری را اضافه کرده است. سایت Wix شما همیشه نزدیکترین مرکز داده به هر بازدید کننده ارائه می شود ، این یعنی سریعترین زمان بار ممکن.
 • کاهش IFrames: تیم Wix نمایشگر سایت خود را بازنویسی کرده و برنامه های IFrame را کاهش داده است.
 • انیمیشن های سریعتر: انیمیشن ها هم از طریق دسک تاپ و هم موبایل سریعتر هستند و بسته بندی کامل (و سریع) را برای همه بازدید کنندگان شما فراهم می کند ، بدون توجه به اینکه در آن کجا هستند.

2

ابزار تست سرعت Wix

Wix ابزارهای مورد نیاز خود را برای افزایش حماسه در سرعت بارگذاری در اختیار وب سایت شما قرار می دهد. اما چگونه آن را می دانم’در واقع ایجاد تفاوت؟ آیا شما فقط باید بنشینید و حرف ما را برای آن بکشید؟ جواب این است, اصلا!

آنها می گویند دیدن ایمان است و ویکس این را بهتر از هر کس می داند. این’به همین دلیل’ابزار تست سرعت Wix را در کنار Wix Turbo منتشر می کند. این تست وب سایت شما را گویا بررسی می کند’یک بازدید کننده معمولی است و به شما می دهد بینش ارزشمندی در مورد اینکه چگونه افراد واقعاً سایت شما را تجربه می کنند.

می توانید دریابید که سایت شما در چه مدت بارگیری می کند ، وقتی در مرورگر قابل مشاهده می شود ، چه زمانی انیمیشن ها و فیلم ها آماده پخش هستند و چه موقع دکمه ها ، منوها و سایر عناصر تعاملی قابل کلیک هستند و قابل استفاده هستند..

شاید تعجب کنید که چرا دیگران در آنجا هستند ، مانند ابزار Google PageSpeed ​​Insights ، به این ابزار احتیاج دارید.

خوب ، ابزار تست Wix Speed ​​به طور خاص برای اندازه گیری وب سایت های Wix طراحی شده است ، بدین معنی که نتایج بسیار دقیق تری ، روشنگری و متناسب سازی خواهید گرفت. این کار نمی کند’فقط به شما می گویم وقتی سایت شما v می شودقابل خواندن, همانطور که Google PageSpeed ​​Insights انجام می دهد ، اما وقتی واقعاً می شود در ارتباط بودن.

این نسخه های جدید و براق Wix Turbo خواهد بود به وب سایت شما. اما Wix مدت طولانی است که وب سایت های شما را برای بارگذاری سریع بالا بهینه می کند. این ویژگی های موجود همه با ابزارهای جدید توربو برای سرعت سایت مافوق صوت ترکیب می شوند.

3

چه کاری Wix در حال حاضر برای به حداکثر رساندن عملکرد انجام می شود?

ویکس اهمیت سرعت سایت و عملکرد عالی را درک می کند ، و مدتی انجام داده است’برای اطمینان از بازدیدکنندگان خود ، کارهای وحشتناکی انجام داده اند’با ضربه زدن روی انگشتان پا ، منتظر بارگذاری صفحات خود هستید.

وقت تمام وقت

Uptime درصد زمانی است که وب سایت شما به صورت آنلاین ، آنلاین و در دسترس بازدید کنندگان قرار می گیرد.

Wix به لطف طیف وسیعی از ویژگیهای طراحی شده برای حفظ سایت شما و اتصال به کاربران ، دارای بروزرسانی ستاره ای است. اینجاست که واقعاً آن مراکز داده جهانی به مرحله اجرا در می آیند. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • افزونگی جهانی: Wix از داده های سایت شما در چندین مکان در سراسر جهان نسخه پشتیبان تهیه می کند ، بنابراین در صورت بعید است سرور از کار بیفتد ، سایت شما برنده شد’پایین برو.
 • رویکرد چند ابر: با استفاده از بیش از یک سرویس ابری ، Wix می تواند با تعویض خودکار بین آنها ، از وقفه جلوگیری کند تا سایت شما هموار بماند.

امنیت

Wix اقدامات لازم را برای بالاترین سطح امنیت سایت شما انجام می دهد ، از شما و بازدید کنندگان خود در برابر هک شدن محافظت می کند. شما نمی’برای محافظت از وب سایت خود باید شمشیر مجازی بکشید – Wix این کار را برای شما انجام می دهد.

این اقدامات شامل موارد زیر است:

 • امنیت چند لایه در برابر انواع مختلف حملات: Wix شما را از همه زوایا پوشاند ، بنابراین شما نمی دانید’لازم است که نگران هرگونه بی اطلاعی نگران باشید.
 • به روزرسانی های خودکار Wix: Wix به روزرسانی های امنیتی خودکار را برای همه سرویس ها و برنامه های داخلی خود انجام می دهد ، به این معنی که شما نمی خواهید’لازم است که وقت خود را صرف بروزرسانی کنید ، خوب ، در هر چیزی.
 • گواهینامه های SSL برای همه سایت های Wix: Wix به طور خودکار امنیت SSL (Secure Sockets Layer) را برای همه وب سایت های خود در بر می گیرد. این بدان معنی است که وب سایت شما خواهد داشت “HTTPS” و نماد قفل در کنار آن هنگام مرور در مرورگر ، که به بازدید کنندگان و موتورهای جستجو نشان می دهد سایت شما ایمن و قابل اعتماد است.

سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) همان چیزی است که به وب سایت شما کمک می کند رتبه برتر در نتایج جستجوی Google را کسب کند.

 • نمایه کردن هر سایتی با Google: Wix با Google همکاری ایجاد کرده است ، بنابراین می توانید به کنسول جستجوی Google متصل شوید و یک نقشه سایت اختصاصی برای Google برای فهرست بندی ارسال کنید – همه در کمتر از 30 ثانیه! این باعث می شود گوگل رتبه وب سایت شما را راحت تر کند.
 • Wix Wiz Wiz: ویکس’ابزار جستجوگرها یک برنامه عملی شخصی برای دنبال کردن به شما می دهد! آی تی’فوق العاده آسان است ، و به گونه ای طراحی شده است که وب سایت شما را از طریق نتایج موتور جستجو بالا ببرد.
 • به راحتی ابرداده خود را سفارشی کنید: برای افزودن عناوین ، برچسب های متا ، متن متفاوتی و موارد دیگر فقط چند کلیک طول می کشد. این به موتورهای جستجوگر مانند Google بیشتر درباره صفحه شما می گوید – دوباره ، پیدا کردن و رتبه بندی آن را آسان تر می کند!

برنامه نویسی بدون سرور

برای داشتن استعداد فنی در بین شما ، Wix Code به کاربران امکان می دهد وب سایت ها و برنامه های وب را با استفاده از پایگاه داده های داخلی رایگان در یک سیستم عامل بدون سرور توسعه دهند..

بدون نگرانی در مورد امنیت ، مدیریت به روزرسانی یا خرید سرور خود ، می توانید کد جلویی یا پشتیبان را بنویسید و ویژگی های خود را بسازید. آی تی’آسان ، صاف و سخت نیست’t برای شما هزینه های جهانی دارد و به شما فرصت بیشتری می دهد تا روی چیزهای مهم تمرکز کنید!

4

آیا Wix Turbo به نصب نیاز دارد?

نه! اگر شما’مجدداً با استفاده از نسخه جدید Wix ، این به روزرسانی ها به طور خودکار در وب سایت شما اعمال می شوند ، بنابراین شما می توانید تمام مزایا را بدون هیچ کار دریافت کنید!

با این حال ، اگر شما’دوباره از عنصر Wix قدیمی استفاده می کنید – از جمله فروشگاه آنلاین قدیمی ، وبلاگ قدیمی یا سازنده لیست قدیمی – سپس شما’برای به روزرسانی به جدیدترین نسخه ها و برداشت جوایز ، باید چند مرحله ساده را دنبال کنید.

5

Wix Turbo: حکم ما

مثل تو’دیده می شود ، Wix مدتی سخت تلاش کرده است تا عملکرد وب سایت شما را به حداکثر برساند ، با وجود بروزرسانی عالی ، امنیت عالی ، ابزار پیشرفته سئو و حتی گزینه های برنامه نویسی.

Wix Turbo برای تقویت وب سایت شما این مرحله را طی می کند’عملکرد و سرعت بارگیری را به سطح بعدی ببرید.

این ویژگی های موجود ، همراه با راه اندازی جدید Wix Turbo ، با هم ترکیب می شوند تا بتوانند بستر قدرتمندی برای وب سایت شما ایجاد کنند. اگر شما’دوباره پس از رعد و برق سرعت سریع بار و موفقیت طولانی مدت ، Wix قطعا آن را اثبات می کند’جعبه ابزار را برای تحقق بخشیدن به آن کردم. آی تی’شیوه جدیدی برای Wix است که ویژگیهای اصلی آن را در یک مکان قرار دهد و به شما کمک می کند تا ضمن بهبود عملکرد ، امور را شفاف و ساده نگه دارید. نه تنها این ، آن را نیز نشان می دهد Wix دارای ابزاری برای تکامل با آخرین تحولات در صنعت است.

Wix Turbo در تاریخ 26 فوریه 2019 منتشر شد ، بنابراین حتماً سلام کنید – و آماده شوید تا جوراب مجازی خود را منفجر کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map