כיצד למכור רהיטים באופן מקוון: 10 שלבים פשוטים לבניית, ניהול וגידול חנות רהיטים מקוונת

כיצד למכור רהיטים באופן מקווןבארצות הברית יש את שוק הרהיטים הגדול בעולם, עם הכנסות של יותר מ -300 מיליארד דולר בשנת 2018. אם אתה רוצה להיכנס לפעולה הזו, אתה’אני זקוק לפלטפורמת מכירה מקצועית.


על ידי ביצוע 10 הצעדים הקלים האלה, אתה יכול ליצור חנות רהיטים מקוונת ומוצלחת משלך.

מכירת רהיטים ברשת עשויה להיראות כדרך מהירה להוציא את הארון הישן היושב בחדר הפנוי שלך. אבל בידיים הנכונות זה יכול להפוך לעסק מתגמל. אז איך תצליחו להקים חנות רהיטים מצליחה ברשת? האם אתה זקוק לכישורים טכניים, או לתכנית עסקית בסגנון חניך?

התשובה הפשוטה היא לא, אתה לא’גם לא צריך. אתה רק צריך לעקוב אחר 10 הצעדים הפשוטים שלנו, ואת’אני אהיה בדרך לבניית אימפריית הרהיטים שלך…

גם כשיש לך תוכנית, זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל, את הסדר בו עליך לקחת כל צעד, הדרך הטובה ביותר לבחור את הפלטפורמה שלך, או אפילו כיצד להציג את המוצרים שלך..

שלבים אלה יעניקו לכם פירוט ברור ומפורט של הדרך הטובה ביותר להקים חנות מקוונת לעסק הרהיטים שלכם.

אז למה אנחנו מחכים? לתת’מתחילים, כך שתוכלו למכור!

1

מצא את בניית אתרים המתאימה למסחר אלקטרוני

בדרך כלל כשאתה רואה רהיטים שמתפרסמים ברשת, זה’זה דרך פלטפורמות כמו קרייגסליסט, eBay ואפילו Etsy. אלה טובים למכירת הפריט המוזר, אך הם לא’אני באמת תומך בעסק לטווח ארוך.

אם אתה רוצה לבנות מותג מקצועי ואמין לחנות הרהיטים שלך, זה’שווה לשקול בונה אתרים למסחר אלקטרוני.

כל אחד’שמעתי על eBay, אבל מה לכל הרוחות הוא בונה אתרים למסחר אלקטרוני?

ובכן, זה’זה פלטפורמה מקוונת שעוזרת לך להקים חנות מקוונת מבלי שתצטרך לדעת קוד כלשהו – או אפילו להיות בעל כישורי עיצוב. אתה יכול לבנות אתר לגיטימי למוצרים שלך בקלות ובלי לשלם עבור מפתח.

בקיצור, חשבו על בונה אתרים למסחר אלקטרוני כמו פריט ריהוט חבילה שטוחה ואיכותית באמת – עם כל הכלים הכלולים. אתה יכול בקלות להרכיב קטע מרשים, ואף אחד לא יידע שזה הגיע עם ספר הוראות ולא עם תג מחיר חסון.

אנחנו’ביצענו את המחקר שלנו, ויכולים לספר לך כי שלוש הפלטפורמות המסחריות האלקטרוניות הטובות ביותר למכירת רהיטים ברשת הן:

 • Shopify
 • Wix eCommerce
 • BigCommerce

אנחנו’ניסינו ובחנו את הבונים האלה, השוו אותם ביחס למתחרים שלהם, וגרמו לאנשים יומיומיים להעביר אותם גם הם דרך. לא רק שאלו הם הבונים בעלי הדירוג הגבוה ביותר בשוק, אלא יש להם גם את כל מה שחנות רהיטים הולכת וגדלה יכולה להזדקק לה.

כאן’מבט מהיר בדירוג שלהם:

פססט! רק רצינו ליידע אותך ש- BigCommerce מציעה כרגע עד שלושה חודשים חינם כשאתה נרשם לתכנית חדשה. פנה לאתר BigCommerce כדי לראות הצעה זו בשידור חי!

מדוע כדאי להשתמש בונה אתרים למסחר אלקטרוני?

אתה אולי תוהה למה אנחנו לא עושים זאת’פשוט ממליץ להוריד אפליקציה מוכרת, או להגדיר חשבון Etsy. הם’האם שתי דרכים מהירות וקלות למכירה ברשת, נכון? התשובה היא שאנחנו רוצים לחסוך לכם זמן, כסף ומאמץ בטווח הרחוק!

פעם אתה’הגדרנו את בונה המסחר האלקטרוני שלך, יש לו את הכלים לאוטומציה של הרבה משימות זמן רב עבורך. לחברת Shopify וגם ל- BigCommerce יש תכונות ייעודיות שיעזרו לחנות הרהיטים המקוונת שלך להצליח. ככל שהעסק שלך גדל ותתחיל לעבד הזמנות נוספות, אתה’בהחלט אהיה אסיר תודה על תכונות המומחים הללו שחוסכות לך זמן ומאמץ!

shopify למכור רהיטים באופן מקווןShopify מעניקה לך את כל הכלים שיעזרו לך לבנות את חנות הרהיטים המקוונת שלך ולהפוך אותה להצלחה לטווח הארוך

למרות שאתה צריך לשלם עבור בונה מסחר אלקטרוני, התפצלות תחסוך לך כסף בטווח הרחוק. Etsy, למשל, גובה עמלות רישום ודמי טרנזקציה, שבאמת יכולים לערום ככל שהמכירות שלך גדלות. מותגים כמו Shopify ו- BigCommerce רוצים לעזור לכם ולהציע הנחות על שירותים כמו משלוח.

עסקים טובים מתכננים קדימה, ועל ידי תקצוב עבור בונה מסחר אלקטרוני, זאת’זה בדיוק מה שאתה’עושה מחדש.

כיצד לבחור בונה אתרים למסחר אלקטרוני

אנחנו’נתנו לך את שלוש הראשונות, אבל שם’זה עומס שלם של בוני מסחר אלקטרוני נהדרים שעדיין שם. בחירה יכולה להיות ממש קשה, אז הנה’כמה דברים שצריך לחשוב עליהם כשאתה’צמצם את האפשרויות שלך:

 • תקציב וערך לכסף – כמה אתה מוכן להוציא, ומה הקבלן’תוכניות מחיר כמו? זכור לבדוק את התוכניות הגבוהות יותר למועד בו העסק שלך צריך להתרחב.
 • קלות שימוש – כמה אתה בטוח מבחינה טכנית? כמה קל להשתמש בבונה? אנו בוחנים את קלות השימוש בכל הביקורות שלנו, כי כשאתה’אם אתה משתמש בו כל יום, אתה זקוק לבונה שעובד איתך ולא נגדך.
 • תכונות – האם לבונה יש את כל התכונות הדרושות לך? חשבו על הדברים שבאמת חשובים לכם – למשל, האם אתם זקוקים לפונקציונליות של בלוגים? או התאוששות עגלה נטושה? דון’אל תסתפק ביסודות – וודא שאתה’לא מפספסים!
 • גמישות בעיצוב – כמה תבניות צריך הבונה לבחור? האם אתה יכול להתאים אותם בקלות כך שישקף את המותג שלך? רשמים ראשונים סופרים, כך שעיצוב הוא שיקול חשוב.
 • עזרה ותמיכה – כולנו יכולים להיתקע מעט מדי פעם. בדוק תמיד את אפשרויות התמיכה המוצעות כדי לוודא’לא נותרו להתנדנד ללא עזרה מומחה כשאתם באמת זקוקים לזה.

אחד הדברים העיקריים שצריך להסתכל עליהם כשאתה’השוואה בין בוני מסחר אלקטרוני היא אם הם מציעים ניסיון חינם. זו הדרך המושלמת לנסות לפני שאתה קונה, ואתה יכול אפילו להירשם למספר בונים שונים כדי לראות איזה מהם אתה הכי אוהב.!

לכל עסק צרכים שונים, לכן עליכם למצוא את העסק המושלם עבורכם.

2

הירשם לתכנית פרימיום

פעם אתה’מצאתי את ההתאמה המושלמת שלך, זה’הגיע הזמן לקחת את הקפיצה ולהירשם לתכנית פרמיה.

כדי להתחיל, הנה’עיין במהירות בטווחי המחירים של שלושת בוני אתרי המסחר האלקטרוני המובילים ברחבי העולם, כדי לתת לך מושג למה לצפות (מחויב מדי שנה):

 • Shopify: 29 עד 299 דולר לחודש
 • Wix eCommerce: 20 עד 35 דולר לחודש
 • BigCommerce: 29.95 $ עד 224.95 $ לחודש

כפי שאתה יכול לראות, שופיפי ו- BigCommerce שניהם טווחי מחירים גדולים. זה נותן לחנות שלך מרחב צמיחה. בגלל שהם’בשתי פלטפורמות המסחר האלקטרוני הייעודי, הן מציעות המון תכונות נוספות שיעזרו לעסק שלך לצמוח ככל שתשדרג.

תוכנית Basic Shopify בסך 29 דולר לחודש, למשל, מעניקה לך את כל התכונות הבסיסיות הדרושות לך בכדי לפתוח עסק חדש, כולל התאוששות עגלה נטושה, מכירת רב ערוצים והנחות משלוח..

כשאתה משדרג ב- Shopify, אתה פותח כלים מתקדמים יותר כמו יצירת כרטיסי מתנה ודיווחים מקצועיים.

עבור כל הבונים, הכלל הוא ככל שאתה משלם יותר, כך העסק שלך מתקדם יותר.

להלן תוכלו לראות פירוט ברור של תכונות המפתח המוצעות בתוכנית בסיסית לעומת תוכנית מתקדמת:

הבונה שלך כולל תכונות בסיסיות מתקדמות בונה אתרים קטן נסה היום לקרוא את הביקורת המלאה תמיכה פרימיום התאוששות עגלה תעודת SSL בחינם רוחב פס בלתי מוגבל נסה היום לקרוא את הביקורת המלאה logo-wix-100x100 נסה היום לקרוא את הביקורת המלאה תמיכה פרימיום התאוששות עגלה תעודת SSL בחינם רוחב פס בלתי מוגבל נסה היום לקרוא את הביקורת המלאה חידון BigCommerce נסה היום לקרוא את הביקורת המלאה תמיכה פרימיום התאוששות עגלה תעודת SSL בחינם רוחב פס בלתי מוגבל נסה היום לקרוא את הביקורת המלאה

לתת’מפרק במהירות את התכונות האלה, החל מ תמיכה בפרמיה. כל שלושת הבונים מספקים תמיכה 24/7 בדרך זו או אחרת, אך אם תשדרג לתוכנית מתקדמת, אתה יכול לגשת לתמיכה פרימיום. זה יכול להיות סוכן תמיכה ייעודי שיעזור לך להגדיר או לענות על עדיפות לשאלות כלשהן.

התאוששות עגלה נטושה היא תכונה שימושית במיוחד השולחת דוא”ל אוטומטי ללקוחות שהשאירו פריטים בעגלת הקניות שלהם. אתה יכול אפילו להתאים אישית ולהוסיף הנחות למייל כדי לפתות את אותם קונים בחזרה, לחסוך מכירות ולהגדיל את הכנסותיך. וויקס לא’תכונה זו אינה מובנית, אך Shopify ו- BigCommerce כן.

SSL מייצג את Layer Sockets Layer. תעודת SSL חיונית לכל חנות מקוונת, מכיוון שהיא מצפינה את כל המידע העובר באתר האינטרנט שלך ומגן על נתונים רגישים מפני האקרים. אתה יכול לראות למה זה’כל כך חשוב לכל מי שמקבל תשלומים מקוונים!

רוחב הפס זה כמה נתונים ניתן להעביר דרך אתר האינטרנט שלך. אם הנתונים שלך מכוסים, ועוברים תנועה פתאומית של תנועה, האתר שלך עלול להתרסק. Shopify, Wix ו- BigCommerce מעניקים לך רוחב פס בלתי מוגבל כבר מהיום הראשון, ומעניקים לך הרבה מקום לצמיחה.

3

בחר שם דומיין

פעם אתה’נרשמת לתוכנית הפרימיום המושלמת שלך, אתה’אני רוצה לרדת לחלק המרגש באמת – בחירת שם התחום שלך מאוד!

שם תחום הוא האתר שלך’הכתובת, וככה אנשים מזהים ומוצאים את האתר שלך. זה’זה חלק מהאתר שלך’זהות זה – למשל שלנו הוא www.websitebuilderexpert.com.

שמות תחום חשובים לבניית תדמית מקצועית ואמינה לעסק שלך.

תאר לעצמך אם כתובת האתר שלנו הייתה www.zxfgh-jkjh94fgj.com. האם היית לוקח אותנו ברצינות? זה’זה לא קשור לתוכן האתר שלנו, זה’זה לא קליט, ניצחת’אני לא זוכר את זה, ותן’בפנים, זה נראה די מטושטש!

שמות מתחם לא’אני לא בא בחינם, אבל הם’בהחלט שווה את ההשקעה. הם משתנים במחיר, אך בדרך כלל הם ממוצעים בסביבות 20 $ לשנה. החדשות הטובות הן שהרבה בונים מציעים תחום בחינם לשנה הראשונה כשאתה נרשם לתכנית בחינם!

לחלופין, אתה יכול לקנות אחד מרשם שמות תחום – כמו Domain.com – שלרוב יש הנחות שונות. אתה יכול חסוך 25% בעלות הדומיין שלך שם באמצעות Domain.com, באמצעות קוד השובר WBE25.

אז איך בוחרים שם תחום? להלן הטיפים המובילים שלנו לבחירת תחום רוצח:

 • תשאיר את זה פשוט. וודא שאתה בוחר דומיין שקל לזכור (ולאיית)! חשוב על כתובות שאתה באמת מכיר מעל לראש, כמו www.webuyanycar.com – כולן עושות בדיוק מה שאומרים על הפח.
 • לשמור את זה קצר. דון’לא ליצור כתובת ארוכה או מסובכת – אנשים פשוט ניצחו’אני לא זוכר את זה!
 • יש להשאיר את זה ממספר ומקפים. כמו הדוגמא שנתנו לעיל, מספרים ומקפים אינם’לא אידיאלי לתחומים. אם מישהו’אומר את הכתובת שלך בקול רם, איך’המאזין התכוון לדעת אם זה’s “האתר שלי -3” או “האתר שלי שלוש”? זה נהיה מגושם ודי מבלבל – הכי טוב להימנע לחלוטין.
 • שמור את זה רלוונטי. זה ברור מאליו, אבל זה’זה קל להיקלע למשימה להיות ייחודית. אם העסק שלך נקרא דלת קטנה כחולה, למשל, אל’לא לבחור מוזיקת ​​ארץ-אני-אהבה כתחום שלך. גם אם אתה’מחדש דולי’האוהד הגדול ביותר, הלקוחות שלך יהיו די מבולבלים! וודא שאתה מתבלט מהסיבות הנכונות.
 • שמור את זה קליט. אתה יכול ליהנות עם התחום שלך! אתה רוצה שזה יהיה בלתי נשכח וייחודי, אז למה לא לנסות את זה על חברים ובני משפחה לראות מה הם חושבים? האם הם יכולים לזכור את זה אחרי כמה ימים? האם זה דומה מדי למותג אחר?

הרבה אנשים כבר מחזיקים בשם תחום. אם אתה’אם אתה אחד מהם, אתה יכול לחבר את הדומיין שלך לאתר שאתה’עשית עם הבנאי שבחרת.

Shopify, Wix ו- BigCommerce מאפשרים לך לעשות זאת, ולכולם יש מדריכי עזרה לראות אותך בתהליך.

4

בחר והתאם אישית תבנית

כדי ליצור את החנות המקוונת שלך, אתה’עלי לבחור תבנית. זה בעצם המבנה של פריסת העמודים, המלאה בתמונות וטקסט לדוגמא שיעזרו לכם לראות את הפוטנציאל שלו.

לבנות תבניות ריהוטלחנות Shopify יש תבניות ספציפיות לחנויות רהיטים מקוונות כדי להעניק לך את העיצובים הטובים ביותר לעסק שלך

זה’זה כמו צפייה בבית – אתה יכול לראות איפה אביזרי התאורה ואיפה הבעלים הנוכחיים הציבו את הטלוויזיה. אבל ברגע שתעבור לגור, אתה יכול להחליף הכל בדברים משלך, ולאפשר לך להביא סגנון משלך לפריסה.

ממש כמו ציד בית, יש כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם כשאתה’אתה מסתכל על בונה’עיצוב.

ראשית, האם יש מגוון טוב של תבניות לבחירה? אתה לא’אני רק רוצה קומץ מעט, אז תסתכל וראה כמה מוצעים. אתה’ככל הנראה אני אגלה שרוב הבונים – כמו Wix למשל – מציעים טונות, מה שמאפשר לך סכום מבולבל!

תבניות חנות מקוונת wix - -Wix מציעה מעל 500 תבניות בסך הכל, עם 81 מתוכניות המיועדות לחנויות מקוונות

כפי שאתה יכול לראות מ- Wix’בחנות התבניות, לעתים קרובות ישנן קטגוריות שיעזרו לך לסנן ולחפש את התבנית המושלמת שלך. זוהי תכונה מועילה באמת לחפש אותה, מכיוון שהיא יכולה לחסוך לך המון זמן.

דברים אחרים שכדאי לחשוב עליהם הם…

תצוגה מקדימה – האם תוכלו להציג תצוגה מקדימה של התבניות לפני שתבחרו אחת מתמיד?

Shopify, Wix ו- BigCommerce מאפשרים לך להציג בתצוגה מקדימה את התבנית שלך לפני שאתה בוחר אותה, כלומר אתה יכול לקבל תחושה ממש טובה בעיצוב לפני שאתה מתחייב לפריסה ההיא..

מתחלף – אם אתה מבין שאתה לא’אני לא רוצה את התבנית הזו בהמשך, האם אתה יכול להחליף אותה?

זה’זו בקשה גדולה לבחור תבנית קבועה כבר מהיום הראשון. זה’אהיה כמו שתצטרך להתחתן עם האדם הראשון איתו אתה יוצא אי פעם לדייט – זה אולי יעבוד עבור כמה מזל, אבל רוב הזמן, זה’זה פשוט לא יקרה!

Shopify ו- BigCommerce מאפשרים שניהם לעבור תבניות בכל עת – גם לאחר שהאתר שלך מופעל. Wix eCommerce לרוע המזל לא עושה זאת’אני לא יכול לעשות זאת, מכיוון שהוא מציע התאמה אישית כה רבה.

הדבר האחרון שחשוב מאוד לקחת בחשבון כשמסתכלים על תבניות הם הלקוחות הניידים שלך. אם אתה’קניתי אי פעם משהו בטלפון שלך, או אתרים מקוללים ומגושמים שלא’לא יתאים למסך הנייד שלך, אז אתה’אני אדע מה החשיבות של אתר אינטרנט בעל תגובה ניידת.

עם כמה בוני, כמו Wix ו- Shopify, אתה יכול לערוך את התצוגה הניידת שלך כדי לוודא שהאתר שלך נראה בדיוק איך שאתה רוצה אותו בכל המסכים. לחלופין, אתה יכול להשאיר את זה איך שהוא, והתבנית שלך תתחלף מחדש באופן אוטומטי כך שיתאים למסך בו’זה נצפה ב.

כיצד להתאים אישית תבנית

פעם אתה’בחרת את התבנית שלך, אתה’אני צריך לעשות את זה שלך. בוני אוכלים יאפשרו לך למשוך את הכפפות שלך ולשנות כל מה שתרצה, כולל:

 • תמונות
 • טקסט
 • צבעים
 • גופנים
 • הוספה ומחיקה של דפים
 • פריסת דף
 • תפריטים
 • כותרות
 • כפתורים
 • מצגות, גלריות וסרטונים

ועוד הרבה! אתה לא’אני לא צריך תואר בעיצוב כדי להפוך את האתר שלך לחלוטין משלך – עם בוני אתרים בתחום המסחר האלקטרוני, זה’זה קל כמו פאי. לחנות הרהיטים שלכם יהיה מותג ייחודי משלה, אז תנו להאיר! תהנה, אך הקפד גם לשמור על מקצועיות – לדוגמה נסה לשמור על צבעים וגופנים עקביים בכל הדפים שלך.

אם אתה מעוניין בפונקציונליות נוספת, כגון הוספת טפסי קשר או פרשת תיבות המלצה, תוכל להוסיף אפליקציות. ל- Shopify, Wix ו- BigCommerce יש חנויות אפליקציות עבורך כדי להוסיף התאמה אישית ותכונות ייחודיות יותר לאתר שלך.

5

הוסף את הרהיטים שלך

זה’זה הרגע שאתה’חיכינו! עכשיו’זה הזמן להוסיף את הרהיטים שלך ולהראות לעולם מה אתה’יש לנו להציע. שם’יש הרבה מה לחשוב עליהם, אז המשיכו איתנו כשאנחנו מכסים את הדרכים הטובות ביותר להגדיר את הרהיטים שלכם להצלחה…

כתוב תיאור משכנע

אתה’מוכר מחדש באינטרנט, כך שתוכלו’אל תשתמש בלשון המכירה הכסופה שלך כדי לשכנע את הלקוחות לקנות את הכיסא העתיק או את המסגרת המודרנית האולטרה-מודרנית. אתה זקוק לתיאור המוצר שלך בכדי לספק ללקוחות את כל המידע שהם רוצים לדעת (מבלי שהם יבקשו זאת), ולגלגל אותם בתוך וו, קו וכיור..

זה אומר אתה צריך להיות אינפורמטיבי. חשבו על חומרים, מידות, צבעים, משקל; את כל הדברים שלקוח ירצה לדעת על הלוגיסטיקה של מוצר.

זה חשוב במיוחד לחנות רהיטים. עם זוג ג’ינס, אם הם לא’בכדי שתוכלו לזרוק אותם במגירה, או אפילו בתיק להחזיר אותם אחר כך. אם ארון בגדים בגודל לא נכון, או כפול מהמשקל שחשבתם, תוכלו להיתקל בכמה בעיות חמורות.

לאחר מכן, הוסיפו מעט כשרון. שכנע את המבקרים שלך שהבית, המשרד או הדירה שלהם פשוט לא יהיו שלמים בלי ערכת השולחן והכיסא הנמכרים ביותר שלך.

תיאור המוצר של רהיטי la-z-boyקטע פרטי המוצר הזה מהחנות המקוונת גלריות רהיטים לה-ז-בוי נותן תיאור ברור ומושך של הכיסא שהוא’קידום, בנוסף למסירת קישורים למידע שימושי אחר.

אתה יכול להיות עדין לגבי זה: בתמונה למעלה, המילים “פשטות”, “ייחודי”, “מתוחכם”, “צללית מרופדת נקייה”, ו “איכות ונוחות” כולם עושים את שלהם כדי לשכנע את הלקוח שהמוצר הזה הוא קנייה טובה.

צלם תמונות איכותיות

אף אחד לא הולך לקנות ספה אם זה’אורב באפלולית של תמונה גרועה. תהיה בטוח ש’תצלם תמונות צבעוניות באיכות גבוהה וברורה, כדי להציג את המוצרים שלך ולהימנע מכל תמונות מגורענות ומעוררות פיקסל..

צלם תמונות מזוויות שונות, והפוך אותן לגדולות מספיק כדי לראות באתר האינטרנט שלך.

תמונות ריהוט איקאה - -איקאה משתמשת בתמונות מסוגננות כדי לעודד את לקוחותיה ולעודד מכירות. כל התמונות קלילות וברורות, כדי להציג באמת את המוצרים המוצגים.

תוכלו לתבל גם את התמונות שלכם – כמו גם לצלם תמונות מוצר אינדיבידואליות, מדוע שלא תקבלו כמה טיפים מהאלים השבדים למכירת רהיטים ברשת? באיקאה יש מדורי השראה, ואפילו גלריה של מוצריה בבתים אמיתיים.

הסתכל בחנויות הרהיטים המקוונות המועדפים עליך ושאל קצת השראה מאיך שהם’פרסמו את תמונות המוצר שלהם. אתה באמת יכול להפוך את התמונות האלה לחלק מהמותג שלך, ולהשתמש בהן כדי ליצור קשר עם לקוחות.

קבע מחיר הגיוני

אתה בטח לא’לא להקים חנות רהיטים מקוונת רק כדי למסור את המוצרים שלך.

התמחור יהיה תלוי בהרבה דברים, אך ישנם שני כללים חשובים שצריך להקפיד עליהם: דון’אל תפרזרי את המוצרים שלך ואל תעשה’גם אני לא מגיש אותם. ובכן, אחי, אתה אולי חושב. אבל מציאת שבסיס בינוני מאושר יכולה להיות קשה מהצפוי.

המחירים שלך צריכים לשקף את איכות הרהיטים שאתה’מוכר מחדש, אם זה’זה חתיכות עתיקות או חבילות שטוחות חבילות DIY.

כמו כן, חשוב על כמה עבודה אתה עובד’יש להכניס למוצרים שלך. האם מדובר על יצירות בהזמנה אישית שבילית עליהן זמן, כסף וחומרים? או שמא מדובר בפריטים יד שנייה שעולים פחות אבל נדרשים לנקות?

אם אתה רוצה להשיג הרבה מכירות, מחירים תחרותיים יכולים לעזור להחליף מלאי הרבה יותר מהר מתגי מחיר יקרים. אך וודא שהמחירים שלך מספיקים בכדי לכסות את העלויות שלך – אתה רוצה להרוויח אחרי הכל!

אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג את התמחור שלך נכון היא להסתכל על חנויות מקוונות אחרות שמוכרות רהיטים דומים לך. זה טוב לקביעת מידה, כמו גם להשמיע את התחרות.

לדוגמה, אם יש’אתר אחר שמוכר את אותן ארונות שטוח בחצי מחיר, אתה’אני הולך לאבד לקוחות להצעותיהם הזולות יותר.

הצג תמיד תמחור בבירור – דון’לא לגרום ללקוח לחפש אותו, או להשאיר בלבול כלשהו לגבי כמותו’אני אשלם בקופה.

סווג את הרהיטים שלך

בעוד שכולנו אוהבים מכירת טלטלות בחיים האמיתיים, זה’זה לא אותו דבר עם חנויות מקוונות. אם שם’אין שום חריזה, סיבה או היגיון ברור לאופן בו מוצרים רשומים או מקובצים, הלקוחות ככל הנראה יפנו לכיוון ההפוך..

זה’מדוע קטגוריות – או אוספים, כמות שהם’נקראים גם הם – כל כך חשובים. זה מה שמאפשר לקנות אצל גברים, נשים, נעליים, או אביזרים, כשאתה’קניות מחדש בגדים באינטרנט.

Shopify, Wix ו- BigCommerce מאפשרים לך ליצור קטגוריות מוצרים. מוצרים יכולים לשבת ביותר מקטגוריה אחת, מה שמקל על הלקוחות לסנן ולמצוא מה הם’מחדש מחפש. ארון בגדים, למשל, עשוי לשבת בתוך א “רב מכר” קטגוריה וכן “ריהוט לחדר שינה”.

קטגוריות ריהוט כיכרLoaf.com עסקי רהיטים משתמשים בקטגוריות כדי לבנות את החנות המקוונת שלה ולהקל על הקניות. התפריט העליון והתמונות מאפשרים לך לבצע קניות לפי קטגוריות, או להציג מוצרים במכירה.

זה’תלוי בך איך אתה רוצה לסווג את המוצרים שלך, אבל זה אמור להיות הגיוני, ברור ועקבי. הוספת קטגוריות מוצרים קשורות או מומלצות היא דרך נהדרת למשוך לקוחות פנימה, וכך גם קטגוריות כמו “חדש ב”, או לאפשר ללקוחות לסנן לפי צבע, גודל או מחיר.

Shopify ו- BigCommerce טובים במיוחד בפונקציות כמו זו. הם’תוכנן לתמוך בכמות גדולה של מכירות ולהציע הרבה וריאנטים שונים של מוצרים.

כל שלושת בוני המסחר האלקטרוני המובחר שלנו מאפשרים לך למכור כמות בלתי מוגבלת של מוצרים. בונים אחרים עשויים להגביל את מספר המוצרים שאתה יכול למכור בהתאם לתוכנית המחיר שלך, או שיהיו להם גרסאות מוצר מוגבלות מאוד, מה שמקשה על סיווג החנות שלך כראוי.

6

הגדר תשלומים

אחרי שעשית את כל העבודה הקשה, צילמת תמונות יפות של המוצרים שלך וביצעת מחירים מדוקדקים, מגיע לך פרס. לא סתם פרס כלשהו – פרס כספי!

החדשות הטובות הן שברגע שהחנות שלך תפעל, כל העבודה הקשה הזו תשתלם – תרתי משמע. כדי לקבל את התשלומים הרווחים האלה באמצעות אתר האינטרנט שלך, עליך לבחור ספק ולאפשר עסקאות.

בוני אתרים של מסחר אלקטרוני מקלים על הגדרת תשלומים בכמה לחיצות. לקוחות יכולים לבדוק זאת בקלות, ממש באתר האינטרנט שלך.

דוגמת קופת חנות לדוגמאHyphen Sleep היא חנות מקוונת שנבנתה עם BigCommerce. היא מקבלת כרטיסי אשראי, PayPal ו- Amazon Pay ומקלה על הלקוחות לבצע את הקופה.

ראשית, בדוק אילו אפשרויות תשלום זמינות – כמה יש? האם אתה יכול לקבל תשלומי חיוב או כרטיס אשראי? מה לגבי מטבעות שונים?

שערי התשלום העיקריים שצריך להיזהר מהם הם:

 • PayPal
 • כיכר
 • אמזון פיין
 • אפל Pay

עם זאת, ישנם הרבה טונות – Shopify, למשל, מציעה מעל 100 שערים נוספים לתשלום.

איך אתה בוחר עם כל כך הרבה אפשרויות? אם העסק שלך כבר מחובר לספק תשלום זמין, אתה יכול להמשיך להשתמש בו. העיקר לבחור שער תשלום אשר יועיל ביותר ללקוחות שלכם.

לדוגמה, אם בסיס הלקוחות שלך הוא בעיקר דמוגרפי ישן יותר, זה’עדיף שלא להסתמך על תשלומי ארנק דיגיטלי כמו Apple Pay.

עם זאת, באפשרותך להגדיר אמצעי תשלום מרובים: לדוגמה, החנות מתוצרת BigCommerce בתמונה למעלה מקבלת כרטיסי אשראי, PayPal ו- Amazon Pay.

ישנם בוני אתרים בתחום המסחר האלקטרוני שגובים דמי עסקה. Wix ו- BigCommerce מאפשרים לכם למכור ללא עלות לחלוטין, לא משנה באיזה ספק תשלום תבחרו. Shopify גובה עמלות עסקה, אלא אם כן אתה משתמש בשער התשלומים הביתי שלה, Shopify Payments.

איזה בונה למסחר אלקטרוני שתבחר, תמיד וודאו שהם’מחדש תואם PCI. זה מבטיח שהכל מעובד בצורה בטוחה ובטוחה, מבלי שתצטרך לדאוג להיקבר תחת הרים של ניירת חוקית.

הדבר האחר שצריך להיזהר ממנו הוא אבטחת SSL. זה מיועד לשכבת Sockets Sure, ומצפין כל מידע שהוזן באתר שלך. אישור SSL מגן על פרטי התשלום מפני האקרים, והוא חיוני לכל חנות מקוונת.

רוב הבונים – כולל Shopify, Wix ו- BigCommerce – מספקים את שני אמצעי האבטחה הללו’עם זאת, תמיד בדוק!

ז

מיין את הגדרות המשלוח שלך

בשלב זה, חנות הרהיטים המקוונת שלך כמעט מוכנה לשימוש. זה’זה מעוצב להפליא, המוצרים כולם במקום, אתה’יש לך דומיין משלך, ואתה’אתה מוכן להתחיל לקבל תשלומים. שם’זה רק דבר אחד אחרון למיין: משלוח.

כתובת מקור למשלוח

קודם כל הדברים הראשונים – אתה צריך לאן שאליו אתה יכול לשלוח. מקור המשלוח יגדיר את אופן חישוב המשלוח והמסים, וזה חשוב במיוחד לקבלת הצעות מחיר למשלוח בזמן אמת.

אתה יכול לשלוח מהחצר האחורית שלך, מהסדנה שלך, ממשרד, או להשתמש במחסן הגשמה.

מחסן הגשמה עוזר לך להפוך את המשלוח לאוטומטי, ואפילו מטפל ברובו עבורך. המלאי שלך מאוחסן במחסן, ואם אתה’שילבנו את החנות שלך ואז פריטים נארזים ונשלחים ברגע שהם’נמכרנו. זה לא’לא לכולם וזה אכן עולה, אבל זה’זו דרך להוציא את כאבי הראש מהמשלוח.

החלטה זו באמת תלויה בגודל ובנפח המוצרים שאתה’מוכר מחדש. ככל שהעסק שלך גדל, אתה’עלי להרחיב את המקום בו אתה מאחסן ומשלוח את המלאי שלך.

כשמדובר ברהיטים, זה’לא סביר שאתה’אני אחסן את הכל בבית שלך – במיוחד אם אתה’מוכר חתיכות גדולות!

יעדי משלוח

חשבו איפה אתם’אני אשלח אל. אתה תשלח באופן מקומי? לאומית? בינלאומי?

כמובן, זה’אני יעלה יותר למשלוח למקומות מסוימים מאשר לאחרים, כך שתוכל להגדיר אזורי משלוח אשר חלים עליהם שיעורים שונים (ואפילו שיטות משלוח שונות). אלה יכולים להיות מיקודים, מיקודים או מדינות שלמות.

זוהי דרך נהדרת לשלוט היכן שאתה נמצא’אתה שמח למשלוח אליו – אתה יכול להוסיף עוד אזורים ככל שתגדל, או למחוק אזורים שלא תרצה עוד לשלוח אליהם. לקוחות מחוץ לאזורים אלה לא יהיו זכאים למשלוח.

שיעורי ושיטות משלוח

ישנם סוגים שונים של משלוח שאתה יכול להציע. זה’עדיף להבהיר את עלויות המשלוח מההתחלה, מכיוון שכל הפתעות בקופה עשויות לדחות את הלקוחות בגדול. כאן’מבט מהיר על שלוש אפשרויות המשלוח העיקריות שאתה יכול להציע ללקוחות:

 • עלויות משלוח מדויקות – זה המקום בו אתה גובה את הסכום המדויק שעולה למשלוח הפריט באמצעות שליחים כמו USPS.
 • משלוח מחיר אחיד – זו האפשרות הפשוטה ביותר. זה’זה כמו חיוב שמיכה, שבו אתה מקבע מחיר ומחיל אותו על מוצרים ו / או הזמנות. לדוגמה, זה יעלה 5 דולר למשלוח פריט אחד לכל מקום בארצות הברית.
 • משלוח חינם – כולנו אוהבים לראות אפשרות זו בקופה, ותוכלו להעניק את התחושה המטושטשת החמה הזו גם ללקוחות שלכם. אתה יכול להציע את זה לכל ההזמנות, לפריטים מסוימים, או להזמנות על סכום מסוים.

יש בוני מסחר אלקטרוני שיש להם כלי משלוח מפותחים יותר מאחרים. לדוגמה, BigCommerce מציעה גם א “ספינה ליד” אפשרות שמאפשרת לך שליטה רבה יותר בכמה שאתה גובה עבור משלוח. זה מאפשר לך לטעון לפי משקל, וזה טוב למשלוח פריטים כבדים (כמו ריהוט) שאינם’לא מכוסה על ידי הצעות מחיר למשלוח בזמן אמת.

בלדרים

דבר גדול נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עם איזה שליח אתה עובד כדי לשלוח את המטען היקר שלך. הם צריכים להיות אמינים – אתה לא’אני לא רוצה תלונות של לקוחות על כך שהריהוט שלהם ייהרס, שבור או מפוצל בגלל שירותי שליחויות רשלניים.

להלן כמה מהבלדרות הגדולות והפופולריות ביותר:

 • USPS
 • FedEx
 • קנדה פוסט
 • יו פי אס
 • הדואר המלכותי בבריטניה
 • DHL

להרבה בוני מסחר אלקטרוני, כולל Shopify ו- BigCommerce, יש שילובים עם שליחים כמו אלה כדי להקל על חיי המשלוח שלך.

לדוגמה, USPS, FedEx, Canada Post, Royal Mail, Australia Post ו- UPS מספקים כולם הצעות מחיר למשלוח בזמן אמת עבור משתמשי BigCommerce. הצעות מחיר בזמן אמת עוזרות לך להקטין את העלויות למינימום, ומעניקות ללקוח שליטה באיזו אפשרות הוא רוצה לשלם.

שם’לא “הטוב ביותר” או “ימין” בחירה לשירות שליחים – לכל עסק יהיו צרכים שונים, לכן כדאי שתסתכל סביבך כדי לראות איזה הוא הטוב ביותר עבורך.

מידע נוסף

 • זקוק לעזרה במיון המשלוח שלך? בדוק את שלנו מוצרי משלוח: מדריך שלב אחר שלב לפירוט מלא של התהליך מתחילתו ועד סופו.

8

תצוגה מקדימה, בדיקה והשקה של חנות הרהיטים המקוונת שלך

אתה’אתה כמעט שם! אבל אל’אל תכה עדיין על לחצן הפרסום. ראשית, בואו’תצוגה מקדימה של חנות הרהיטים שלך כדי לראות איך היא נראית באינטרנט.

זה קל מאוד לעשות – לבוני אתרים בתחום המסחר האלקטרוני יש “תצוגה מקדימה” כפתור המאפשר לך להציג את החנות שלך כאילו הייתה חיה. זה הזמן לזהות כל תקלות, תמונות שזכו’לא לטעון, או כל קישורים שלא’לא עובד.

הקפד לבדוק את דפי המוצר שלך – האם זום המוצר שלך עובד? האם “להוסיף לסל” כפתור למעשה עושה את שלו? בדוק גם את הקופה. עברו כל הדרך לדף הקופה וודאו שכן’יש לנו מסע לקוחות חלק וחלק.

דון’אל תשכח ממשתמשים ניידים אלה. תצוגה מקדימה של האתר שלך בנייד שלך, מוודא את זה’כולם מעוצבים בצורה מושלמת – ללא תמונות מעוכות, לחצנים חסרים או תפריטים ענקיים המציגים את כל המסך.

שימו לב לכל פרטים שייתכן שפספסתם עד כה – בדקו שוב את הגדרות החנות שלכם וודאו שהשפה והמטבע תואמים. שמור תמיד את פרטי הקשר שלך מעודכנים – ייתכן שהדברים השתנו מאז שהתחלת לבנות את החנות שלך!

כאשר אתה’עבדנו על משהו כל כך הרבה זמן, תוכלו להפסיק לראות את הדברים הקטנים בוהים בכם בפנים. זה’הגיע הזמן לזוג עיניים רענן!

קבל עמיתים, חברים ובני משפחה להשתמש באתר שלך. תן להם לבדוק את הקופה ולקרוא את תיאורי המוצרים שלך. האם דפים מסרבים לטעון? האם הקישור לדף ה- About שלך נשבר? האם למוצר אחד אין מחיר רשום?

אם אתה יכול לתפוס שגיאות קלות לפני שהחנות שלך תפעל, אתה’אני אראה הרבה יותר מקצועי ואמין לקונים פוטנציאליים.

9

קדם את הרהיטים שלך

נכון לעכשיו, אתה בטח רוצה לשבת ולהירגע. אבל העבודה כן’לא תפסיק ברגע שאתה’השקת את החנות המקוונת שלך. דון’עם זאת, אל תדאג, זה החלק המהנה באמת!

עכשיו’זה הזמן לקחת לגגות הווירטואליים ולצעוק על החנות המקוונת שלך כדי שכולם ישמעו.

אתה’יש לך את כל האהבה והטיפול הזה בחנות שלך, אבל למרבה הצער, אנשים הם לא’אני לא הולך לנהור קסם לקנות את המוצרים שלך. עליכם לגרום להם לבוא אליכם.

בוני אתרים של מסחר אלקטרוני יודעים שיווק הוא המפתח לצמיחת העסק שלך, ומספקים כלים מובנים שיעזרו לך לקדם את הרהיטים שלך. מהעלונים ועד השיתוף החברתי, אתה’יש לך עולם של כלים שיווקיים חזקים בהישג ידך.

קידום אתרים

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא דרך לגרום לאתר שלך לשבת ולנופף למנועי חיפוש כך שהוא יעמוד בתוצאות החיפוש. זה’זוהי תעלומה מוחלטת עבור חלקים, וזו הסיבה שבוני מסחר אלקטרוני מנסים לעזור לך ככל יכולתם.

ל- BigCommerce, Shopify ו- Wix כולם יש מדריכי SEO וכלים שיעזרו לכם לצאת. ל- Wix יש אפילו Wiz SEO, אשר נותן לך רשימת בדיקה אישית שתוכל לעקוב אחריה.

הבונים אולי כבר ביצעו חלק מהעבודה, אך השאר תלוי בכם. אתה יכול להגדיר מילות מפתח, להתאים אישית כותרות וכתובות אתרים ולכתוב את הכותרות והתיאורים המופיעים בתוצאות החיפוש.

כלים wix seo -ל- Wix כלי SEO מעולים מובנים שיעזרו לך לקדם את העסק שלך. שלוט במה שמופיע בתוצאות חיפוש, התאם אישית כותרות ועוד.

החדשות הטובות הן שאתה’כבר ביצענו צעדים לקראת אופטימיזציה של החנות שלך. תיאורי המוצר התיאוריים והמידעיים שכתבת יעשו פלאים להנעת תנועה ורכישות דרך האתר שלך!

מכירת רב ערוצים

מכירת רב ערוצים היא המקום בו אתה מוכר ברחבי יותר ערוצים מאשר רק אתר משלך. לדוגמה, אתה יכול למכור במספר ערוצים חברתיים, כולל פייסבוק, אינסטגרם, פינטרסט וטוויטר.

ל- BigCommerce אינטגרציות מובנות עם פלטפורמות אלה, והיא הופכת את זה לסופר קל לנהל את כל המכירות שלך ממקום אחד. Shopify מעודדת גם מכירה רב ערוצית, ולא בכדי!

מדיה חברתית היא מקום שרוב האנשים הולכים אליו למידע, בידור וכדי להקל על השעמום – זה’זה הסערה המושלמת לקניות. על ידי קידום המוצרים שלך דרך ערוצים אלה, אתה יכול בקלות להגיע לקהל רחב בהרבה מאשר אם היית רק מסתובב ומחכה שאנשים ימצאו אותך ב- Google.

אתה יכול לרשום מוצרים במדיה חברתית, ואפילו להקים חנות פייסבוק שמשתלבת עם האתר הראשי שלך.

שיווק בדוא”ל

שיווק בדוא”ל – בעיקר כתובות אימייל מותאמות אישית – הוא עדיין דרך מוצלחת מאוד להתחבר ללקוחות.

אתה יכול לשלוח דוא”ל להתריע בפני לקוחות על אוסף מוצרים חדש, הנחה מיוחדת או מכירה חדשה. אם זה נשמע כמו עבודה רבה, מה דעתך על הודעות דוא”ל אוטומטיות לאחר לקוח ביצע רכישה?

למי שמנהל בלוג לצד העסק שלך, זו יכולה להיות דרך נהדרת לעסוק לקוחות ולהפוך את המיילים שלך למעניינים מעט יותר.

אם אתה’אתה חושש שאין לך מושג כיצד לנהל קמפיין בדוא”ל, אל’אל תדאג. בונה המסחר האלקטרוני שלך גבה עד כה והדברים אינם’לא עומד להשתנות.

לדוגמה, ל- Wix יש מערכת שיווק בדוא”ל בשם Wix ShoutOut, המאפשרת לך להפעיל קמפיינים בדוא”ל מבלי להשקיע שעות על גבי שעות מזמנך. אתה יכול ליצור דוא”ל מותאם אישית בקלות, ואז לעקוב אחר ההצלחה שלהם באמצעות ניתוח מובנה.

wix צעקות חנות רהיטים מקוונת - -Wix ShoutOut מאפשר לך ליצור אימיילים בהתאמה אישית במהירות ובקלות, ולעקוב אחר התקדמותם באמצעות ניתוחים

בעוד שלרוב בוני המסחר האלקטרוני יש מערכת שיווק מובנית בדוא”ל, אתה תמיד יכול לפנות ליישומים לקבלת כלים חזקים יותר.

10

נהל את המלאי שלך

מזל טוב, אתה’הגיעו לשלב העשירי והאחרון!

אנשים יכולים’אל תפסיק לדבר על חנות הרהיטים המקוונת שלך. המכירות מציגות פנימה, המשלוח שלך פועל בצורה חלקה ואתה’יש לי תמונות של לקיחת איקאה כדבר הגדול הבא. עכשיו, אתה צריך לעקוב אחר כל ההזמנות שלך.

מעקב אחר מלאי הוא המקום בו אתה עוקב אחר רמות המלאי שלך ועוקב אחר המוצרים שהם מלאי נמוך, לא במלאי, או צריך להחליף או להסיר.

הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא למכור את שולחן הכתיבה הגאורגי החד-פעמי, לטפוח לעצמך על השכם, לשכוח להוריד אותו מהאתר שלך… ולמכור אותו שוב. לקוח מאוכזב אחד הוא יותר מדי, ולכן ניהול המלאי שלך הוא חיוני.

אם יש לך מגוון גדול של מוצרים, הדבר יכול להישמע די מלא. בטח אתה’האם לעולם לא אוכל לעזוב את החנות המקוונת שלך לבד? מה אם פריט יימכר בזמן שאני’אני יוצא בארוחת הצהריים? זה’אז בחירת בונה אתרים למסחר אלקטרוני יכולה להיות מצילה חיים (או לפחות חוסכת זמן)!

לנהל חנות רהיטיםShopify מקל על ניהול העסק שלך ברגע זה’פועל על ידי אוטומציה של משימות ומתן לך את כל הכלים שלך במקום אחד

עם בוני כמו Shopify ו- BigCommerce, אתה יכול להפוך כמה מהמשימות החשובות והזמן רב באמת. לדוגמה, ברגע שרמת המניה מגיעה לאפס, פריט זה יתויג אוטומטית כ- “נגמר המלאי” בחזית החנות שלך.

כך תוכלו ליהנות מארוחת הצהריים שלכם מבלי לדאוג!

BigCommerce ו- Shopify הם האפשרויות העיקריות לניהול רמות מלאי, שכן יש להם מערכות מלאי סופר עוצמתיות כדי להקל על חייך. הם הופכים את זה לפשוט ככל האפשר, וממש עושים עבורך הרבה עבודה.

כיצד למכור רהיטים באופן מקוון: סיכום

זה’זה היה מסע ארוך, אבל אנחנו’היינו איתך בכל שלב. עכשיו אנחנו’הגעתם לסוף עשרת הצעדים שלנו, אתם מכירים את הפרטים, האוספים, העליות והמורדות בבניית חנות רהיטים מקוונת משלכם.

לאורך הדרך, אתה’למדנו על החשיבות של תחומים, מה צריך לחפש כשאתם בוחרים עיצובים, את הדברים הרבים שיש לחשוב עליהם כשאתם’הוספת הרהיטים שלך, הפרטים המורכבים של משלוח ומעקב אחר מלאי, וכמובן את כוח השיווק.

להלן סיכום, הנה 10 הצעדים שלנו למכור רהיטים ברשת:

 1. מצא את בניית אתרים המתאימה למסחר אלקטרוני
 2. הירשם לתכנית פרימיום
 3. בחר שם דומיין
 4. בחר והתאם אישית תבנית
 5. הוסף את הרהיטים שלך
 6. הגדר תשלומים
 7. מיין את הגדרות המשלוח שלך
 8. תצוגה מקדימה, בדיקה והשקה של חנות הרהיטים המקוונת שלך
 9. קדם את הרהיטים שלך
 10. נהל את המלאי שלך

על ידי ביצוע שלושת אותם שלבים פשוטים, תוכל לקבל חנות ריהוט מקוונת משלך. אנחנו’בדקנו פרטים בכל שלב והציעו כיצד בוני אתרי המסחר האלקטרוני הטובים ביותר – Shopify, Wix eCommerce ו- BigCommerce – יכולים לעזור לכם גם במסע שלכם..

הלקוחות שלך אולי לא יודעים את זה עדיין, אבל הם’מחכה לך. אז אל’אל תהסס – התחל לבנות היום ואתה’אני אסיים את שלב 10 לפני שאתה יודע זאת!

כיצד למכור ריהוט באופן מקוון: שאלות נפוצות

האם יש חוקים לגבי מה אוכל למכור דרך החנות המקוונת שלי?

לא! בוני מסחר אלקטרוני מאפשרים לך למכור כל מה שאתה רוצה באמצעות החנות המקוונת שלך, ואילו שוק מקוון כמו אטסי קובע חוקים משלו. באמצעות Etsy תוכלו למכור רק מלאי יד בעבודת יד, וינטאג ‘או מלאכה, אך באמצעות Shopify תוכלו למכור ריהוט וינטאג’ לצד פריטים מודרניים ואפילו אביזרים לבית..

קרא את השוואתנו ב- Shopify לעומת Etsy כדי לראות איזו הבחירה הטובה ביותר עבורך.

האם אוכל להרוויח רווח דרך חנות הרהיטים המקוונת שלי?

כמובן! אין טריקים או כללים מוסתרים – הגדר את החנות שלך, העלה את המוצרים שלך והרחק! אם אתה’אם אתם מודאגים מהתשלומים החודשיים של בוני אתרים בתחום המסחר האלקטרוני, תוכלו לבחור בונה זול יותר של מסחר אלקטרוני כמו Weebly כדי להתחיל. מבין שלוש הבחירות המובילות שלנו, Wix היא הזולה ביותר, החל מ -20 $ לחודש.

האם אוכל לקבל מספר גרסאות של אותו מוצר?

כן! אצל בונה למסחר אלקטרוני כמו Shopify, אתה יכול לקבל מספר גרסאות שונות. לדוגמה, אתה יכול לקבל את אותה הספה בצבעים שונים, או את אותן ארגזי אחסון בגדלים שונים. אתה יכול לרשום את כל אפשרויות המוצר השונות שלך במהירות ובקלות, ללא טרחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map