יום שישי השחור 2020 ו- Cyber: כיצד להקים את החנות שלך להצלחה

מסחר אלקטרוני ביום שישי השחור


יום שישי השחור ו- Cyber ​​Monday הם ימי קניות שובר קופות. אם אתה’אתה בעל חנות מסחר אלקטרוני, אתה’אני רוצה חתיכת פעולה.

בשנה שעברה הוציאו האמריקאים שיא של 6.22 מיליארד דולר ברשת ביום שישי השחור בלבד.

אם אתה לא’אני לא מתכונן לקראת יום שישי השחור והסייבר יום שני, אתה’אני אפסיד הזדמנות מכירה ענקית.

מדריך לבעלי מסחר אלקטרוני ביום שישי הקרוב

מדריך זה יהיה שלך מאמן אישי מסחר אלקטרוני. בסוף תעשה:

 • דע מה הם יום שישי השחור והסייבר שני.
 • להבין מדוע הם’אתה כל כך חשוב לאתר המסחר האלקטרוני שלך.
 • שיהיה 9 שלבים עיקריים כדי לוודא שהחנות שלך מוכנה וממקסמת למכירות.

אל תעשו דבר ותוכלו להתעלם משני מועדי הקניות הגדולים של השנה.

“זה יהיה כמו לצעוק לתשומת לב במשחק כדורגל – אתה’אתה רק עוד קול בקהל וזה’קשה מאוד להשמיע את עצמך.”

האם החנות שלך בלאק פריידי מוכנה?

ככל שמתקרב היום הגדול, אתה’אני אמצא את עצמך שואל ‘חנות המסחר האלקטרוני שלי מוכנה?’ ‘האם אני נותן לעצמי את הסיכוי הטוב ביותר להרוויח כסף ביום שישי השחור ובסייבר שני?

אנחנו יודעים שזה נראה כמו הרבה מה לקחת, אבל שם’אין צורך למהר לתחנות פאניקה.

אנחנו’אני אראה לך איך עם קצת עבודות רגליים אתה באמת יכול להכין את החנות שלך לבלאק פריידי וסייבר שני.

9 דרכים להכנה

מילוי החורים באסטרטגיית המכירות של יום שישי השחור והסייבר יום שני אולי נראה כמשימה מפחידה, אך אתה יכול להשיג הרבה תוך זמן קצר, במיוחד אם תנצל את העזרה המוצעת מצד בוני אתרים מומחים בתחום המסחר האלקטרוני כמו Shopify ו- BigCommerce.

אצל בונה אתרים זה יכול להרגיש כמו להיות שותף עסקי במשרה מלאה. הם רוצים שתצליחי כי ככל שתשתפר, כן תשתלם.

דון’אל תדאג אם לא’אני לא חושב שיש לך זמן, פשוט בצע את 9 הצעדים האלה כדי לתת לאתר שלך את הסיכוי הטוב ביותר להגדיל את המכירות בעונת החגים הזו.

 1. בצע אופטימיזציה של המוצרים שלך למכירות
 2. החל את ההנחות הנכונות, על המוצרים הנכונים
 3. שפר את חווית הקנייה
 4. הפוך את תהליך הקופה שלך להיות טוב ככל שיהיה
 5. השתמש בשיווק במדיה החברתית כדי להניע תנועה
 6. שלח קמפיינים שיווקיים באיכות הדוא”ל
 7. מיין את האתר שלך’תמונות
 8. החלט מה לעשות בנוגע לעלויות משלוח
 9. ספק שירות לקוחות בולט

1. אופטימיזציה למוצרים שלך

7 מכל 10 קונים אינם בטוחים מה הם’אני הולך לקנות, אז זה’זה חיוני שאתה נותן למוצרים שלך כל סיכוי להתבלט.

“לדחוף מוצרים באתרכם ולחכות למכירה זה יהיה כמו לדוג ללא פיתיון!”

אם השתתפת בשנה שעברה ב Black Friday ו- Cyber ​​Monday, הצעד הראשון הוא לנתח את נתוני המכירות שלך כדי לראות מה הלך כשורה. השתמש במידע כדי לבצע שינויים בפריסות מוצרים ותיאורי מוצרים קיימים.

תכנן קדימה על ידי יצירת לוח זמנים למוצרים שקובע מתי המוצר יימכר וממחירו. במקום לשחק להתעדכן, תוכלו להקדים את המשחק ואז לבצע ציוצים קלים ולא להמציא אותו מהשרוול. לבוני אתרים כמו Shopify יש אפליקציות שיכולות לעזור לך לפרסם מוצרים באופן אוטומטי. אנחנו אוהבים את BigCommerce’מנהל דיסקונט (עוד על כך בהמשך).

תיאורי המוצרים שלך צריכים להחדיר דחיפות. הזכר לאנשים שיש להם רק חלון מסוים לתיק את המציגים המוצעים על ידי הוספת ביטויים כמו:

 • זמן מוגבל בלבד
 • נשאר רק אחד
 • בדרישה גבוהה
 • אזל בקרוב

הוסף אזכורים מיוחדים ל- Black Friday ו- Cyber ​​Monday בתיאורי המוצר לרשום את הרלוונטיות שלהם לקונה.

אם אתה’אתה מצרף מוצרים מכל מותגים ידועים, וודאו ששמות המותגים יופיעו במקום בולט – זה לא’פשוט שפר את הדירוג האורגני שלך (השווה ליותר תנועה וכך יותר מכירות), הוא גם מוסיף אמינות לחנות שלך וגורם ללקוחות להיות יותר קונים חוזרים..

כדאי גם לחשוב על חיפוש מילות מפתח בגוגל ולהשתמש ב- Google Trends כדי למצוא כמה מילות מפתח הקשורות ל- Black-Friday למוצרים שלך. הכללת אלה בתיאורים שלך עשויה לתת לאתר שלך דחיפה של SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) – על ידי טיפוס בגוגל’דירוגים של תנאים רלוונטיים, אתה’אני אשיג יותר תנועה ביום, ובתקווה, יותר מכירות.

זה’שווה גם לבצע ביקורת מהירה על הקטגוריות ורישומי המוצרים שלך כדי לוודא שהם’מחדש מעודכן. שם’זה לא יותר גרוע מפרסום מוצר שאתה’אינך מסוגל לספק.

2. החל את ההנחות הנכונות, על המוצרים הנכונים

קונים יום שישי השחור וסייבר יום שני הם ציידי מציאה.

היו מוכנים: אתם’תצטרך לחתוך לפחות 20 אחוז מהפריטים שלך כדי להתמודד. אולי תרצה לשקול להציע מתנה בחינם עם המוצרים שלך כממתיק קטן; בוני אתרים כמו Shopify מאפשרים לך להוסיף כרטיסי מתנה לחנות שלך בחינם.

כשמדובר בהנחות, ככל שיצירתי יותר ייטב.

הרבה קמעונאים יציעו 20% הנחה, אך כמה יציעו ‘50% הנחה עבור קונים לראשונה’, או ‘הנחה של 30% אם אתה קונה יותר מחמישה זוגות נעליים’? תן לדמיון שלך לרצועה!

כיצד לעצב דף מוצר מנצח לקוח עבור חנות המסחר האלקטרוני שלך: בחלק הראשון כל מה שאתה צריך בכדי לתכנן דף מוצר לאתר המסחר האלקטרוני שלך..

3. שפר את חווית הקנייה

כל מה שקשור לחנות שלך’העיצוב של יום שישי השחור והסייבר שני צריך להיות מכוון לבצע מכירה ולהפוך את הדפדפנים לקונים.

האם ישנן הזדמנויות רבות למכירה צולבת ומכירה חוזרת? לדוגמה, אם אתה’יש לנו הנחה נהדרת על זוג נעליים, ומכרו ללקוח את הגרביים הנמוכים במחיר נמוך על ידי הצגתם באותו דף מוצר. לחלופין, למכור במודע, פרסמו גרסה טובה יותר של הנעליים. קל לעשות זאת אם בונים קטגוריות של מוצרים שמשתלבים זה בזה באופן טבעי (כמו גרביים ונעליים).

לקוח צריך להגיע לחנות שלך’בדף הבית של אל תהיה ספק לאן ללכת.

שקול לבנות דפים מובחרים של יום שישי השחור והסייבר של יום שישי, כדי להציג בבירור תמרור לאן הלקוחות שלך צריכים להגיע כדי להשיג את העסקאות. בסופו של דבר, אתה רוצה שהלקוחות שלך יגיעו למוצרים המוזלים שלך בכמה שפחות קליקים.

“תאר לעצמך אם היית נוסע ללונה פארק ולא היו שום שלטים שיגידו לך איך להגיע לשם. אתה’אני הולך לאיבוד וכנראה מאוד מתעצבן, צודק?”

זה’איך זה להגיע לחנות מסחר אלקטרוני ולא לדעת היכן העסקאות.

בדיוק כמו בתיאורי המוצרים שלך, כל האתר שלך אמור להעביר תחושת דחיפות. להלן שני צעדים עשה זאת בעצמך ליצירת תחושת דחיפות באותו זמן שלוקח לאכול את ארוחת הערב שלך:

 • הצג הנחות בבירור בדף הבית – זה אולי נשמע מובן מאליו אבל זה’קל להיקלע לדפי המוצר שלך עד כדי כך שאתה שוכח למיין את חלון הראווה.
 • הוסף באנר ספירה לאחור – טיימר שמתקבל ל- Black Friday ו- Cyber ​​Monday יכול באמת לעזור לבנות התרגשות. כלים כמו Powr (משולבים באופן מלא עם BigCommerce) יכולים לעזור לך לעשות זאת בחינם תוך דקות ספורות.

כאן’דוגמה לבאנר של ספירה לאחור שהוספנו דרך Shopify:

תעורר את ההתרגשות באמצעות באנר ספירה לאחור כמו זה של Shopify

4. הפוך את תהליך הקופה שלך להיות טוב ככל שיהיה

אתה עלול לחשוב, ‘הקופה שלי עובדת מצוין, אם היא לא’לא שבור, למה לנסות לתקן את זה?’.

זו תהיה טעות.

קונים יום שישי השחור וסייבר יום שני הם הפכפכים – הם’יש לנו אלפי חנויות לבקר וכמות מוגבלת של זמן וכך זכו’אני לא חושב פעמיים על השארתך תלויה בקופה.

“התשלום שלך הוא כמו המשוכה האחרונה במירוץ: זה לא’לא משנה אם אתה’פינו את כל האחרים אם תיפול למכשול האחרון’אינך זוכה בזהב.”

לוקח קצת זמן לשיפור תהליך הקופה עשוי להשתלם ביום.

האם אתה יכול להוסיף אפשרויות תשלום נוספות כמו פייפאל או ביטקוין? ככל שמחרוזות למסחר האלקטרוני שלך יתחברו כך ייטב לך’אתה נותן ללקוחות שלך יותר הזדמנויות לתת לך את הכסף שלהם.

עם 3 מכל 10 רכישת נסיעות מקוונות בארה”ב הכוללות יותר ממכשיר אחד, קשירת עגלות קניות עם חשבונות פירושה שהלקוחות שלך לא עושים זאת’אני לא מאבד את ההזמנות שלהם אם הם מחליפים מכשיר ואתה לא’אינך מסתכן באובדן כמעט שליש מההכנסות שלך.

זה’זה win-win!

5. השתמש במדיה החברתית כדי להניע תנועה

הפעלת קמפיינים באתרי מדיה חברתית כמו פינטרסט, פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם יכולה להיות דרך נהדרת להשיג גלגלי עיניים באתר המסחר האלקטרוני שלך; אבל זה’זה לא מספיק רק כדי לדחוף מודעות שם, אתה צריך לדחוף את התוספות לאנשים הנכונים.

“שליחת מודעה של חולצות כדורגל וינטג ‘שלך לאדם שאוהב הוקי קרח זה כמו לנסות לטפס יתד מרובע בבור עגול.”

היזהרו מכותרות השחור של יום שישי השחור והסייבר של יום שני שעליו תוכלו לבצע פיגיבק. השימוש בתוספות המדיה החברתית הזמינות מבוני אתרי מסחר אלקטרוני יאפשר לך לשלב את החנות שלך בפייסבוק או בטוויטר.

מניסיוננו בבדיקת חנויות מסחר אלקטרוני, פייסבוק היא הערוץ היעיל ביותר להנעת תנועה לאתר שלך ולייצור מכירות. זה בא לידי ביטוי בסטטיסטיקה: שיעורי הרכישה עלו 42% עבור חברות מסחר אלקטרוני בפייסבוק בלאק פריידי 2016.

כדי להעניק לקמפיינים שלך במדיה החברתית את הסיכוי הטוב ביותר להצלחה, בחר תמונת מוצר איכותית והוסף את הלוגו שלך וקצת טקסט שמפרסם את העסקאות שלך. וודא שאתה מתחיל להפיץ את הפרסומת לפחות כמה ימים מראש בכדי לבנות התרגשות. השאר אותה לרגע האחרון ולקוחות עשויים לראות את המודעה שלך רק פעם אחת, מה שאומר שהם’לא סביר להקליק דרך בהתחשב בכמה קמעונאים ידרשו את תשומת ליבם.

6. שלח קמפיינים שיווקיים באיכות הדוא”ל

עבור רבים מאיתנו, יום שישי השחור וסייבר שני יכולים להרגיש מהמם. אימייל נותן לך את ההזדמנות לחתוך את הרעש ולספק הצעה אישית באמת ללקוחות שלך.

וודא שאתה מתחיל את מסע הפרסום שלך בדוא”ל בסוף השבוע האחרון כדי להביאו את הלקוחות שלך’ תיאבון למכירות שאתה’אני הולך להציע להם בכל סוף השבוע.

קמפיין דוא”ל פשוט אך יעיל יכלול:

 • אימייל שבועי אחד מארבעה שבועות עד יום שישי השחור.
 • דוא”ל הן בלילה שלפני יום שישי השחור והן של סייבר שני.
 • אימייל ב- Black Friday ו- Cyber ​​Monday.

אתה יכול אפילו לשקול להציע ללקוחות הוותיקים שלך הצעת VIP מיוחדת באמצעות דואר אלקטרוני. לדוגמה, תוכל לתת להם תצוגה מקדימה של הנחות Black Friday ו- Cyber ​​Monday ולהציע להם הזדמנות מוקדמת לקנות אותם. זו יכולה להיות דרך נהדרת לבנות אמון של המותג; מכיוון שלקוחות חוזרים חשובים לך יותר, זה גם הגיוני מבחינה מסחרית.

גם אם אתה עושה את כל האמור לעיל, אתה’לא נעשה.

הקפד לבצע מעקב אחרי יום שישי השחור והסייבר יום שני לבקש משוב ולהזמין אותם לבקר בחנות שלך.

הוספת דוא”ל אוטומטית לשחזור עגלה נטושה היא דרך נהדרת למנוע את הלקוחות להחליק דרך הרשת. אם לקוח מגיע עד לקופה אך לא מצליח לרכוש, הם’אני יקבל דוא”ל מעקב המאפשר להם לחזור היישר לעגלה שלהם (Shopify כוללת למעשה התאוששות עגלה נטושה כסטנדרט).

זהו כלי שימושי עבור לקוחותיך וכלי פוטנציאל רווחי עבורך!

Shopify ו- BigCommerce מגיעים יחד עם שילוב MailChimp; כל שעליך לעשות הוא לבקר בחנות האפליקציות ולהוסיף אותה. הניסיון שלנו עם MailChimp הוא בכך’זה כלי מצוין לסולם קמפיינים שיווקיים בדוא”ל ולהעביר את התקשורת שלך לשלב הבא. זה’זה קל מאוד לשימוש ועובד על אותם עקרונות גרירה ושחרור של בוני אתרים, אז אתה לא’אני לא צריך להיות טכני כדי להשתמש בזה.

נסה Shopify בחינם למשך 14 יום

נסה את BigCommerce היום

7. מיין את האתר שלך’תמונות

קונים של יום שישי השחור וסייבר יום שני הם חסרי רחמים. כאשר כל כך הרבה קמעונאים מתחרים על תשומת ליבם, הם יכולים להרשות לעצמם להיות.

אם החנות שלך אפילו איטית לטעון מרחוק, קונים רבים פשוט יצביעו עם הרגליים ויסגרו את הלשונית. תמונות מוצר צבעוניות גדולות ותמונות באנר של דף הבית גורמות לאתר שלך להיראות טוב, אך הן יכולות גם להשפיע על זמן הטעינה ולפגוע בשיעור ההמרות שלך (אחוז המבקרים שממשיכים לבצע רכישה) ועל הדירוגים שלך בגוגל..

“אוקיי, אבל המוצרים שלי זקוקים לתמונות, אז מה אוכל לעשות בקשר לזה?”

הדרך הפשוטה לפתור בעיה זו היא להשתמש בכלי אופטימיזציה של תמונות. אלה כלים הדוחסים את התמונה לגירסה קטנה יותר, מבלי להשפיע על הממדים או על האיכות. ל- Shopify כלי משלה שיעזור לבעלי חנויות לשנות את גודל התמונות ולבצע אופטימיזציה שלה, אבל אנחנו’השתמשנו בעבר בכלי שנקרא Kraken.io, שגם עובד טוב.

8. החליטו מה לעשות בנוגע לעלויות משלוח

קונים יום שישי השחור וסייבר יום שני הם חבורה זכאית ורבים יצפו למשלוח חינם.

זה’תלוי בך לשקול את עלות משלוח חינם כנגד ההנחה שאתה’מציעים מחדש. לדוגמה, קונים רבים מעדיפים לקבל משלוח חינם בשווי 6 $ מאשר בהנחה של 10 $, באופן מוזר.

64% מהקונים אמרו ל- NRF שהם היו משוכנעים לבצע רכישה באמצעות משלוח חינם, כך שתוכלו לראות בה הזדמנות טובה מדי להחמיץ.

הוספת הנחות משלוח חינם היא די פשוטה אצל בוני חנויות הגונים ביותר. עם Shopify, למשל, אתה יכול לשלוח קוד הנחה למשלוח בחינם דרך החנות שלך’סעיף הנחות (נהדר לגמול לקוחות נאמנים) או הגדר תעריף משלוח בחנות שלך’הגדרות.

התחל ב- Shopify היום

9. ספק שירות לקוחות בולט

כאשר וולמארט ואמזון שולטים במכירות בלאק פריידיי וסייבר שני, אתם עשויים להרגיש כמו דג קטן בבריכה גדולה.

החוכמה היא להפוך את זה לטובתך.

אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מתן שירות לקוחות אישי ואיכותי. אם אתה מקלט’אני כבר כותב קטע שאלות נפוצות מפורטות הספציפיות ל יום שישי השחור והסייבר יום שני, כך שניתן יהיה להתמודד עם כל השאלות שיש ללקוחותיך בצורה חלקה ככל האפשר. הקפד לכסות אזורי מפתח כגון:

 • מדיניות ההחזרים והחזרים שלך.
 • כמה זמן נמשכת המכירה שלך.
 • זמן אספקה ​​צפוי.

אם אתה מעסיק צוות כלשהו שיעזור לך לנהל את החנות שלך, דאג שתעביר להם שיחת פיפ קצרה על החשיבות של להיות אדיבים ועוזרים.

כל מה שתוכלו לעשות כדי לשפר את רמת השירות באתר יכול להשפיע מאוד. לדוגמה, תוכל לשקול להשקיע באפליקציה דרך פלטפורמת בונה החנות שלך המאפשרת לך לשלב שירות צ’אט חי. LiveChat, תוכנת צ’אט מקוונת מובחרת שאתה יכול לשלב בקלות בחנות BigCommerce שלך, מציעה ניסיון חינם למשך 30 יום, כך שתהיה זמינה ותוכל להוסיף כלי שירות אטרקטיבי באמת בחינם.

התחל להשתמש ב- BigCommerce היום

כל אפליקציה או כלים שיכולים לעזור?

אנחנו’הדגשנו כלים שימושיים זמינים דרך בוני אתרים’ חנויות אפליקציות ברחבי, אבל כאן’זה סליל מדגיש של אפליקציות ה- Black Friday הטובות ביותר שאנחנו’מצאנו בעת בדיקת ובניית אתרי מסחר אלקטרוני.

 • מנהל דיסקונט / מתזמן מכירות (BigCommerce): אפליקציה זו מאפשרת לך להפוך את התהליך לעדכון מחירי המוצרים ולתזמן מכירות לאוטומציה, וכך חוסך לך זמן שתוכל לבלות בהפעלת קמפיינים שיווקיים מהשורה הראשונה. המחיר המקורי נשמר בדף המוצר כך שלקוחות יוכלו לראות בבירור את ההנחה שהם מקבלים. בסיום המכירה, האפליקציה משחזרת אוטומטית את המחיר המקורי.
 • חזר למלאי (Shopify): כלי סופר מסודר זה מאפשר ללקוחות לבקש לקבל הודעה כאשר המוצר אתה’נגמר לנו הוא במלאי. לאחר מכן תוכל למקד אותם מחדש באמצעות דוא”ל כאשר יש לך את המוצר שהם רוצים. אנו אוהבים את האפליקציה הזו מכיוון שהיא אומרת שפחות מבקרים באתר שלך יחליקו דרך הסדקים.
 • קשר קל עם לקוחות (WixeCommerce): פיתרון חד-פעמי לכאבי ראש של שירות הלקוחות שלך, Easy Customer Contact מאפשר לך להציע צ’אט חי, התקשרות חוזרת, הודעות טקסט, דואר אלקטרוני ואפילו מסנג’ר פייסבוק. הלקוחות שלך יהיו אסירי תודה על מגוון אפשרויות התקשורת (ואולי אף יתגמלו אותך ברכישה).
 • עמוד פליי (Shopify): בונה גרור ושחרר של חלקים להפליא’זה תוכנן עבור Shopify. PageFly מאפשר לך ליצור דפי נחיתה לכל קמפיין שיווקי ולבדוק אותם. לדוגמה, אם אתה’יש לנו קמפיין פייסבוק מסוים שמפרסם מוצר, צור עבורו דף נחיתה ייחודי. כשיש דף נחיתה מותאם יגדיל את הסיכוי שמבקר יתגייר במכירה. Shopify עיצבה את הכלי עם קמפיינים בתשלום, ותבניות של דפי נחיתה יתאימו לשיטות העבודה המומלצות של פייסבוק וגוגל אדוורדס.

ישנם מאות כלים שימושיים העומדים לרשותך בהצלחה ב Black Friday ו- Cyber ​​Monday. אלה רק מעטים מהם. מציאת התוסף המתאים לבעיית המסחר האלקטרוני שלך ידרוש ניסוי וטעייה מסוימים, אז צלול פנימה והתחל להתנסות.

נסה את התוכניות המתקדמות של Shopify

נסה את BigCommerce Plus

איך אתה יודע שהאתר שלך יכול להתמודד עם התנועה?

הסיוט הגדול ביותר עבור כל בעל אתר הוא אתר האינטרנט שלך שמתפרק בדיוק כשאתה זורם בלקוחות המחפשים לקנות.

זה’מספיק בכדי לגרום לך להתעורר באמצע הלילה בזיעה קרה. השבתה באתר זה כמו להציב שלט על דלת הכניסה שלך המזמין את הלקוחות שלך לעבור לתחרות.

התנועה לקמעונאים נופלת מעל יום שישי השחור והסייבר יום שני, ואתה עלול לדאוג שהחנות שלך לא תהיה’לא מצויד כראוי לטפל בזה. הדבר החשוב הוא לא להיכנס לפאניקה: קריסת אתר בדרך כלל גוזלת המון תנועה. למרות זאת, זה’עדיין שווה לתת לאתר שלך מבחן לחץ לפני סוף השבוע הגדול.

“חשבו על זה כמתן למכונית שלכם MOT לפני שתתחרו באירוע ראלי של נסקר.

מה אתה יכול לעשות כדי לוודא שהחנות שלך נלחמת בכושר?

 • בדוק את כושר העומס (כמות הפעילות שהחנות שלך יכולה לבצע לפני שהיא אורזת אותה) באמצעות כלים כמו LoadImpact.com. אם החנות שלך מתארחת בעצמה, מומלץ לשקול לשדרג את השירות או את תוכנית האירוח שלך לרוחב פס בלתי מוגבל.
 • בדוק שיווק בדוא”ל מראש – אם אתה’לשלוח דוא”ל אוטומטי במהלך התקופה, לבדוק, לבדוק ולבדוק שוב שהם מספקים כראוי ושההעתק ברור. שליחת דוא”ל שגוי ללקוח הלא נכון עלולה להשפיע על מכירות ולפגוע באמת במותג שלך בטווח הרחוק בכך שתיראה חובבת.
 • בדוק את האתר שלך בדפדפנים שונים (Google, Firefox, Internet Explorer) ובכל מכשירים שונים (נייד, טאבלט, שולחן עבודה) כדי לוודא זאת’זה עובד בצורה חלקה על כולם. הקונים שלכם ישתמשו בכל מיני דפדפנים במספר מכשירים, אז זהו’חשוב להפיץ את הרשת שלך ככל האפשר כדי להימנע מפספסים במכירות.

נסה את Shopify בחינם למשך 14 יום

מינית את המשלוח שלך?

לגעת בעץ, אתה’אני אקבל יותר הזמנות מהרגיל בכל יום שישי השחור והסייבר יום שני. הרבה יותר הזמנות, אני מקווה.

זה’זה חיוני כדי לוודא שתהליך המשלוח יכול להתמודד איתך’לא מתכוון להיכשל במסירת הזמנות אם הם’אתה עובר עבה ומהיר, או שניצחת’לא יימכר מהר מדי ובסופו של דבר לא יעמוד בביקוש. צור קשר עם הספק שלך וודא שהוא יודע מה’זה קורה.

בדוק את תהליך מילוי ההזמנה שלך, בין אם אתה’אתה משתמש ב- dropshipper, במערכת ידנית או באפליקציית הגשמה כמו ShipStation.

מדוע כדאי לשים לב לנייד ולשולחן העבודה

כשאתה מוודא שהחנות שלך מוכנה לימי הקניות העמוסים ביותר בשנה, זה’קל לשכוח כמה חשוב לוודא שכל השינויים אנו מבצעים’הצענו לעבוד באותה מידה גם בנייד כמו בשולחן העבודה.

אנחנו’אתה מזכיר לך עכשיו כך שאין לך תירוץ.

סכום של 1.2 מיליארד דולר הושקע בנייד ביום שישי השחור 2016 והשימוש במובייל רק הולך ונעשה פופולרי יותר. בשנה שעברה היוו רכישות סלולריות 36% ממכירות ה- Black Friday וכ -29% ממכירות Cyber ​​Monday.

דון’אל תשכח להסתכל על הניווט בנייד, היענות ניידת ותהליך הקנייה.

בוני אתרים כמו BigCommerce מקל על מעבר משולחן עבודה לנייד, ומאפשר לראות כיצד האתר שלך מופיע בכל מכשיר. וודא שאתה משתמש בכלים אלה כדי לאתר כל זיכרון בגרסת הנייד שלך, כך שתוכל להשתכשך ולתקן אותו לפני היום הגדול. אולי אפילו תחשוב על עיצוב דף נחיתה ייעודי לנייד באמצעות הכלים שהזכרנו קודם כדי למקסם את התנועה מקונים ניידים.

ניסיון בחינם של BigCommerce

שיטות העבודה המומלצות של יום שישי השחור וסייבר

אין כללים קשים ומהירים, פשוט השתמש בשכל הישר שלך.

קמעונאים רבים נקלעים לתחרותיות של יום שישי השחור והסייבר ביום שני ומסתכנים בפגיעה במותג שלהם בשיטות לא אתיות.. להלן מספר כללי אצבע שכדאי לזכור:

 • דון’ט ספאם לקוחות עם דוא”ל בלתי נלאה. רק בגלל שהם’קניתי ממך או נרשמת לניוזלטר שלך’אני לא נותן לך זכות להתעלל בתיבת הדואר הנכנס שלהם.
 • עשה תמיד יש כפתור לביטול הרשמה להודעות דוא”ל.
 • דון’ט הצע מבצעים או מוצרים בפרסום בתשלום שאתה נמצא’לא מציע באתר. על הלקוחות לקבל את מה שהובטח להם כאשר ילחצו על מודעה בתשלום.
 • עשה להציע הנחות מקוריות. דון’לא העלה את המחיר שבוע לפני ואז הוריד אותו חזרה למחירו המקורי אבל פרסם אותו כהנחה. אתה’אני נתפס החוצה והקונים יענישו אותך בטווח הרחוק.
 • דון’ט היה גס רוח כלפי לקוחות המבקשים החזרים כספיים או מבקשים בירורים. יום שישי השחור והסייבר שני יכולים להיות מלחיצים, אך עליכם תמיד להישאר מקצועיים ואדיבים.
 • עשה ודא שכל חלונות קופצים שאתה מוסיף לאתר שלך הם לא פולשניים ורלוונטיים ככל האפשר. אנחנו’ד ממליץ שהם יופיעו רק לאחר שהמבקר היה בדף שלך במשך 10 שניות. אין שום דבר יותר מדאיג מאשר להגיע לדף אינטרנט רק כדי שתוקף אותו מוקפץ מייד.

עוטף את זה

אין כללים קשים ומהירים, פשוט השתמש בשכל הישר שלך.

Black Friday ו- Cyber ​​Monday הם תאריכי הקניות הגדולים ביותר בלוח השנה וכך הם סופר תחרותיים. להתבלט בקהל יכול להרגיש בלתי אפשרי אם אתה’אתה חנות מקוונת קטנה עם משאב מוגבל.

אבל אם תשאלו את עצמכם את השאלות הנכונות, ותנקוטו בצעדים הנכונים, תוכלו לרכוב על גל יום שישי השחור והסייבר יום שני ולהיכנס לפעולה.

אני מקווה שמדריך זה הראה לך כמה שיטות עשה זאת בעצמך כדי להכין את חנות המסחר האלקטרוני שלך ל Black Friday ו- Cyber ​​Monday, מבלי שתצטרך להעסיק מפתח יקר או מעצב, והצביע על כיוון כמה כלים מועילים באמת מאתר המסחר האלקטרוני המוביל. בוני.

אם אתה מקלט’אפילו לא בנה את חנות המסחר האלקטרוני שלך, זה’אף פעם לא מאוחר מדי לקום ולרוץ.

5 תוכנות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר שלנו שיעזרו לך למכור באינטרנט, יראו לך כמה מהר ובקלות אתה יכול לבנות חנות מקוונת ולהתחיל למכור, מבלי שתצטרך שום ידע טכני כלשהו.

אם אתה’אם אתה מנהל כבר חנות למסחר אלקטרוני, וברצונך לקבל מידע נוסף על הנושאים המכוסים במדריך זה, אנו ממליצים לך לקרוא את המדריכים המפורטים להלן כדי באמת להעביר את האתר שלך לשלב הבא:

כיצד לעצב דף מוצר המנצח לקוח עבור חנות המסחר האלקטרוני שלך: חלק 1 – עבור 8 חלקי התוכן שבדף מוצר המסחר האלקטרוני שלך חייב להיות אם אתה רוצה להטעין את החנות המקוונת שלך..

כיצד למכור באינטרנט 4 פתרונות מסחר אלקטרוני גדולים מעולים שיעזרו לכם להצליח – המדריך החד-פעמי שלכם למכירת מקוון בהצלחה, המכסה את כל מהבניית מותג לטכנולוגיה שעוזרת לכם למכור.

לתת’אני שומע את זה לקראת יום שישי השחור והסייבר המצליח של Black Friday!

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map