כיצד למכור באמצעות כפתור הקנייה של פייסבוק

כיצד למכור באמצעות כפתור הקנייה של פייסבוקאם אתה רוצה להגדיל את עסק המסחר האלקטרוני שלך על ידי מכירה בפייסבוק, אתה באמת צריך לשקול להשתמש בכפתור הקנייה של פייסבוק.


לא בטוחים מה זה ואיך זה יכול להגדיל את המכירות המקוונות שלך? אני’אני אראה לך יותר על זה למטה.

העובדה היא שיש יותר מ- 1.71 מיליארד משתמשים פעילים בפייסבוק בכל חודש.

זה מתורגם להזדמנות מאסיבית עבורכם למצוא לקוחות פוטנציאליים חדשים שעשויים להתעניין במוצרים שלכם, ולהמיר אותם ללקוחות חדשים (ובתקווה לחזור)..

מכירת בפייסבוק אינה דבר חדש. ייתכן שאתה (או המתחרים שלך) עושים את זה כבר כמה שנים.

התהליך האופייני (או משפך מכירות) הוא שברגע שמקבלים מישהו’תשומת הלב בפייסבוק (באמצעות מודעות פייסבוק, או שיחות וכו ‘), אתה’עלי להוביל אותם לדף הפייסבוק שלך, ואז לאתר שלך, ואז אני מקווה שהם’בסופו של דבר אני אקנה ממך משהו.

כן זה’זה מפשט יתר על המידה את התהליך, אך באופן כללי’ככה זה עובד רוב הזמן.

אם אתה’אם אתה קצת יותר מושלם, ייתכן שתחול כבר בחנות פייסבוק בעמוד הפייסבוק העסקי שלך. אז זה מקצר מעט את תהליך המכירה, בו אנשים יכולים לרכוש מדף הפייסבוק שלך מבלי לבקר באתר שלך.

האם אתה סובל משיעור המרות נמוך במכירות?

אחד האתגרים הוא ששיעור ההצלחה במכירות שלך (שיעור המרה) יכול להיות נמוך למדי. לא כל מי שלוחץ על מודעת הפייסבוק שלך או מוצא את עמוד הפייסבוק שלך הולך לקנות ממך משהו. זה היה מדהים אם הם היו עושים זאת, אבל אתה יודע איך המציאות עובדת!

אז מה אתה יכול לעשות כדי להגדיל את המכירות שלך, ולשפר את שיעור המרות המכירות שלך?

רוב העסקים המקוונים יתמקדו מאוד “מיטוב” משפך המכירות שלהם. אתה עשוי לבדוק מודעות שונות, לספק תוכן בעל ערך רב יותר ללקוחות פוטנציאליים שלך, לבדוק עיצובים / פריסות שונות של אתרים, וכן הלאה, וכן הלאה.

אבל ככה’זה באמת חשוב בוודאות, הזדמנות אחת שמתעלמים ממנה היא למכור לאנשים המעוניינים לקנות באופן מיידי.

הם רוצים את זה, ממש עכשיו.

אנחנו’כולנו היינו שם. אתה יודע, לקנות אימפולסיביות משהו. אם אנו מתחרטים על הרכישה בהמשך זה סיפור אחר!

מכל סיבה שהיא, חלק מהצרכנים תמיד מוכן לקנות משהו, והם רוצים ללכת ברגל “נתיב של פחות התנגדות” כדי לקבל טובות לידיים. הם’ביצעו את המחקר שלהם, הם’ביצענו מספיק לחיצה מסביב, והם רק רוצים לקנות – ממש עכשיו.

כמובן, כבעל עסק מנוסה, אתה’אני רוצה להיות שם כדי לספק את הרכישות האלה!

כפתור קנייה בפייסבוק – נתיב ההתנגדות הכי פחות

כאן’הוא המחשה כיצד פועלים כפתורי הקנייה של פייסבוק.

שלי מעוניינת לקנות שואב אבק כף יד של דייסון. היא’זה קצת קונה אגוזי ואימפולסיבי.

היא’ראיתי את חבריה משתמשים בשואבי אבק מדהימים וזה ממש עובד! היא רוצה אחד כזה, וחקר את אתר דייסון, קרא כמה ביקורות, שקל את היתרונות והחסרונות.

זה’זה על סף דעתה, אבל אחת מהיחידות הללו עדיין די יקרה. אז היא מהססת כמה ימים, אבל היא’זה עדיין מאוד מעוניין.

איך למכור בפייסבוק עם כפתור הקנייה - דייסון

כי היא הייתה על דייסון’אתר האינטרנט של דייסון (באופן מצמרר) יודע ששלי מעוניינת במוצרים שלהם עד מידה מסוימת. שלום מחדש מיקוד!

אז כששלי עברה לפייסבוק לבדוק את חבריה’ תמונות, כשהיא מתחזה לשואבי אבק מדהימים, היא רואה פרסומת של דייסון בעדכון החדשות שלה בפייסבוק….

זה לא עשה זאת’אל תבקש ממנה ללחוץ 5 פעמים כדי לחזור לדיסון’אתר זה. אה לא, זה לא עשה זאת’t.

המודעה לעדכון החדשות בפייסבוק כוללת כפתור קנייה ישירות על המודעה. והפרסומת מציגה את שלי’הדגם המועדף על מכונת הוואקום מאז שהיא בילתה זמן רב בהייה בדגם הספציפי הזה על דייסון’אתר זה.

איך למכור בפייסבוק עם כפתור הקנייהאוקיי אז זה לא’לא מכונה ואקום, אך היא מראה כיצד המודעה עובדת. האם אתה רואה את כפתור הרכישה בפייסבוק?

סמן העכבר עובר לכפתור Buy Facebook.

לחץ על.

לפני שאתה יודע זאת, שלי היא כעת בעלת גאה במכונת ניקוי חדשה ומדליקה לגמרי.

נו, מה בדיוק קרה?

היא לא עשתה זאת’אני לא צריך ללחוץ כמה פעמים כדי לחזור לדיסון’אתר זה. הוצגה לה ההזדמנות לקנות, ישירות בעדכון החדשות שלה בפייסבוק.

כיצד למכור בפייסבוק עם כפתור קנייה 2לאפשר לאנשים לקנות ישירות בעדכון החדשות בפייסבוק שלהם היא אחת הדרכים המהירות ביותר למכור מוצרים

אם אתה’אם אתה משווק מנוסה, אתה יודע שככל שתבקש מהלקוחות הפוטנציאליים שלך לנקוט לפני שתאפשר להם לקנות, כך יגבר הסיכון שהסיכויים עשויים לשנות את דעתם, להסס או להסיח את דעתם על ידי קטעי וידאו של חתולים ב- YouTube.

אז כפתור הקנייה בפייסבוק חותך את כל ההסחות וההיסוסים הפוטנציאליים ומעניק ללקוחות פוטנציאליים את האפשרות לקנות מכם, ישירות בעדכון החדשות שלהם..

Shopify’לחצן קנייה של פייסבוק

אז איך משיגים את כפתור ה- Facebook Buy כדי לעזור לכם להגדיל את המכירות?

כל שעליך לעשות הוא להקים חנות מקוונת עם Shopify.

כיצד למכור באמצעות כפתור הקנייה של פייסבוק - Shopifyלחץ על התמונה כדי לראות את Shopify וכיצד זה יכול לעזור להעביר את חנות המסחר האלקטרוני שלך

Shopify הוא אחד מבוני אתרי המסחר האלקטרוני הטובים והצומחים במהירות הקיימת כיום בשוק, ועוזר ליותר מ- 500,000 סוחרים למכור מוצרים ברשת.

הם’סייעו גם לסוחרים לעבד מכירות בשווי של יותר מ -40 מיליארד דולר, בערך 85,000 דולר לסוחר בממוצע.

הם מציעים לך עיצובים מקצועיים בחזית חנות, תמיכה 24/7, ולמעלה מ- 1,400 אפליקציות כדי להרחיב את הפונקציונליות של החנות המקוונת שלך.

אם אתה רוצה לבנות חנות מסחר אלקטרוני מצליחה, מבלי לדעת כיצד לבצע קוד, Shopify הוא אחד הכלים הטובים ביותר העומדים לרשותך כיום.

פעם אתה’חיברת את חשבון הפייסבוק שלך לחשבון Shopify שלך, אתה יכול להתחיל לפרסם מוצרים באמצעות כפתורי קנייה, ול- Shopify יש כלים שיעזרו לך לנהל את כל המכירות וההזמנות שמגיעות מפייסבוק..

כפתור קנייה בפייסבוק - מרכז השליטה של ​​Shopify

כעת תוכל לנהל את כל מכירות הפייסבוק שלך ישירות בלוח המחוונים של חשבון Shopify. הם מרכזים את התהליך הזה ומקלים עליכם את החיים.

כפתור הרכישה של פייסבוק הוא כלי חזק מאוד לשילוב באסטרטגיית השיווק שלך. זה עוזר לך ללכוד לקוחות שמוכנים לקנות ולהקל עליהם לקנות ממך.

בנוסף לתת לך את הכלים המאפשרים לאנשים לקנות ממך מוצרים ישירות מהעדכון החדשות של פייסבוק, Shopify גם עוזרת לך להקים במהירות ובקלות חנות חנות בעמוד הפייסבוק שלך, ושילוב כל המכירות בחנות המקוונת Shopify שלך..

אז Shopify היא באמת בונה אתרים מסחר אלקטרוני גמיש שיכול לא רק לעזור לך להקים את החנות המקוונת שלך, אלא גם לספק לך כלים מתקדמים שיעזרו לך למכור בפייסבוק..

מסקנה – השתמש בכפתור הקנייה של פייסבוק כדי להגדיל את המכירות

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map