כיצד להשתמש בביקורות מקוונות כדי לשווק לדורות שונים

אם אתה’אם אתה מנהל חנות מקוונת, אתה בטח יודע שביקורות על מוצרים חשובות – אך יתכן שלא תבין עד כמה חשוב.


ביקורות על מוצרים הם למעשה הגורם השני בחשיבותם של הלקוחות בעת קניות באינטרנט.

ועסקים מקומיים, כמו מסעדות, מתקשים כפליים. לא רק שהביקורות משפיעות על הסבירות למצוא לקוחות חדשים, הן גם מהוות כ- 15% מהאופן בו גוגל בוחרת לדרג אותם מול עסקים מקומיים אחרים..

אז אם אתה’אם אתה מנסה לנצח את התחרות המקומית, חוות דעת מקוונות טובות יותר עשויות לדחוף אותך לקראת המשחק. עם זאת, זה קל יותר מאשר לעשות, ועסקים מסוימים יתקשו יותר מאחרים. הכל תלוי במי אתה’שיווק מחדש ל -!

לדורות שונים יש דרכים שונות לחקור ולקניות ברשת – חלקם בוטחים יותר מאחרים, וחלקם מציבים ביקורות של לקוחות מעל לנאמנות המותג כאשר הם קונים סביב.

כיצד יכולים דורות שונים לקנות ולסקור באינטרנט?

היו הרבה יריות בין דורות שנורו על התנהגות לאורך השנים – החל מ “מילניאלים עצלנים” ל “ללא קשר Boomers” – אבל מה עם התנהגויות מקוונות? האם ידעתם שדורות שונים מתנהגים אחרת באופן שהם מנווטים, משתמשים ואפילו קונים באינטרנט?

יצרנו את האינפוגרפיקה הזו כדי להאיר אור על הרגלי הסקירה המקוונים של כל דור – וכדי לעזור לבעלי חנויות להבין בדיוק עד כמה יכול להיות משוב חזק של לקוחות..

ביקורות מקוונות לפי נתונים סטטיסטיים מהדור

דון’לא סומך על נאמנות המותג מפני המינים האלקטרוניים והמילניום

גנים ז”ל ומילניום (ילדים בני 16 עד 34) הם קונים תכופים, אך הם’אתה גם הדור הכי פחות נאמן – הם קונים הכי הרבה דברים, כלומר אתה צריך הרבה ביקורות כדי לזכות בהם. הם’אתה יכול להיות קהל נהדר למיקוד אם אתה רוצה מעורבות רבה מצד הלקוחות שלך – אבל אתה צריך להיות מוכן להכניס את העבודה גם לזה, מכיוון שהם מצפים שמותגים יפעלו איתם ברשת.

Gen Zs ו- Millennials עשויים לבצע את הרכש הגדול ביותר ברשת – בממוצע 344 עסקאות בשנה – אך זה לא’זה לא אומר שאתה יכול לשבת ולהירגע, בציפייה לראות את הכסף שלהם בעקביות מתגלגל פנימה.

הדור הצעיר הזה אינו’אני לא חושש לעשות קניות בסביבה, עם פחות חשיבות שמונחת בנאמנות המותג מאשר בקבוצות גיל מבוגרות. 51% מחברות ה- Gen Zs ו- Millennials חוקרות על בסיס יומי, לעומת 6% בלבד מה- Boomers!

פירוש הדבר שחברות הממוקדות לבני 16 עד 34 צריכות לעבוד הרבה יותר קשה כדי לתפוס – ולשמור – על הלקוחות שלהן’ תשומת לב ונאמנות לטווח הארוך. חלק מהעבודה הקשה הזו חי את הדור הזה’ציפיות גבוהות.

Gen Zs ו- Millennials הם חבורה די זהירה, והם זקוקים לכמות הביקורות המרבית כדי להרגיש בטוחים במוצר. למעשה הם מצפים לראות עצום 181 ביקורות – זה’זה פי 4.5 יותר מה- Boomers!

אז אל’אני לא מצפה שהקונים הצעירים שלך ימהרו לקבל החלטות כלשהן – Gen Zs ו- Millennials גוזלים את הזמן הארוך ביותר בקריאת ביקורות לפני שמחליטים אם לבצע רכישה. Gen Zs ו- Millennials בממוצע מעל 18 דקות וקוראים ביקורות מקוונות לוקח כמעט פי שניים עד שהבומרים מרגישים בטוחים לבצע רכישה.

היתרונות של עיסוק Gen Zs ו- Millennials

פעם אתה’זכתה ב- Gen Zs ו- Millennials, אתה’אני אמצא את עצמך עם בסיס לקוחות קולי, מעורב ומחובר חברתית – כזה’מוכנים להחזיר במונחים של שיתוף ביקורות חדשות ותכני תגמול מדיה חברתית.

ראשית, Gen Zs ו- Millennials הם החדירה הגבוהה ביותר לקונה דיגיטלי, כמעט 85%. המשמעות היא ששליש יותר מ- Gen Zs ו- Millennials מבצעים רכישות בערוצים דיגיטליים מאשר Boomers!

אם אתה צריך להגדיל את מספר הביקורות על העסק שלך, Gen Zs ו- Millennials הם דור הזהב שאליו אתה צריך למקד – הם משאירים את הביקורות הרבות ברשת, כאשר 80% מבני 16 עד 34 כתבו ביקורות מקוונות בשנת 2019.

אף שלעתים קרובות לועגים לחיבורם לטלפונים שלהם, זה הופך את אנשי ה- Z Z והמילניאלס למוכשרים בדרכים מוכשרות, כאשר 50% מפרסמים ביקורות בנייד. זה פותח את הדרכים בהן אתה יכול לקיים אינטראקציה עם הלקוחות שלך – בין אם באמצעות מדיה חברתית, אפליקציות, או אפילו סרטונים, הנייד מציג הזדמנויות לדרכים חדשות ומהנות להשיג ביקורות על לקוחות..

אתה לא’עם זאת, לא תקבלו רמת מעורבות זו בחינם – עליכם להחזיר את החסד. Gen Zs ו- Millennials מצפים למעורבות רבה ממותגים שהם שוקלים לקנות מהם – בממוצע, הם מצפים לראות לא פחות מ- 13 Q&כמו בדפי מוצר.

לכן, פשוט להוציא תיאור מוצר מיושן זה לא’לא מספיק כדי לנצח על דורות חדשים. אתה צריך להיות מוכן ללכת מעל ומעבר לעסוק ולקיים אינטראקציה עם הלקוחות הצעירים שלך.

טיפ גדול!

אחת הדרכים הטובות ביותר להתקשר עם לקוחות צעירים יותר היא לנסות ערוצים חדשים, לחבק מדיה חברתית ולהניח את המוצרים שלך בידי אנשים שהלקוחות שלך עוקבים אחריהם ובוטחים בהם.. כן, אולי’ניחשנו זאת – אנחנו’אתה מדבר על משפיעים.

בעלי השפעה עוסקים בשמיעת עצמם – ומילניאלים ו- Gen Zs מקשיבים. יותר משליש אמרו כי אמונם במותג יגבר לאחר שראה את המשפיע מקדם או סוקר באינטרנט.

מלבד היותה דרך נהדרת להגיע לקהל רחב יותר, שיווק משפיעים בונה אמון גם עם הדורות הצעירים. ואת’הם לא רק מוגבלים לאינסטגרם – 40% ממשתמשי הטוויטר אומרים שהם’ביצענו רכישה כתוצאה ישירה מציוץ מהמשפיע.

Gen Xs: גיבורי Unsung

Gen Xs (ילדים בני 35 עד 55) מתעלמים לעתים קרובות כדור הביניים, אבל עסקים יעשו טוב יותר לשים לב אליהם. לעתים קרובות בשיא הקריירה שלהם והתחלה או טיפול במשפחות צעירות, אנשי ה- Gen X הם לקוחות בעלי ערך מפתיע. הם’הם קונים תדירים שפחות קשה למצוא חן בעיניהם מגן Zs ו- Millennials, ואשר הם מיומנים יותר בטכנולוגיה מאשר Boomers.

בממוצע, אנשי ה- X X מוציאים רק כ -1 $ דולר פחות מ- Gen Zs ו- Millennials בשנה – והם צריכים פחות משכנעים לסמוך על המותג שלך מלכתחילה. Gen Xs רק צריכים לראות 116 ביקורות לפני שהם מרגישים בטוחים מספיק בכדי לבצע רכישה (זאת’37% פחות מדורות צעירים יותר).

Gen Xs משקיעים גם כחמש דקות פחות בקריאת ביקורות מקוונות מאשר Gen Zs ו- Millennials, כלומר הם’מהר יותר למכור ל -.

אז איך אתה יכול להתחבר ל- Gen Xs ולשכנע אותם לסמוך על המותג שלך ולקנות את המוצרים והשירותים שלך? ובכן אתה’עדיף לאבק את המצלמות שלך מכיוון ש- Gen Xs רוצים לראות יותר סרטוני מוצר מכל דור אחר.

למעשה, בממוצע, אנשי ה- X X מצפים לראות ארבעה סרטונים בעמוד מוצר יחיד – זה’זה כפול מכמות הסרטונים ש- Boomers רוצים לראות!

טיפ גדול!

הפקת המרב מהווידיאו היא דרך נהדרת למשוך לקוחות Gen X. וזה’שווה להכניס את המאמץ ל – 46% השתמש באינטרנט כדי לחקור עסקים מקומיים על בסיס יומי, אז הם’אתה מספיק מפותח לעשות קניות לפני שמתמקצעים במותג.

בסך הכל, מכשירי Gen X הם קהל לקוחות בלתי מנוצל ולעיתים קרובות מוערך המציע שווי שוק די מתוק. בממוצע, Gen Xs מוציאים סכום של $ 60 לכל עסקה – כדי להיכנס לפעולה זו, להתאים את השיווק שלך במספר מכשירים ולעשות שימוש בוידאו כדי להתחיל לצייר בלקוחות Gen X..

בום: עסקים שירוויחו את אמונם יקבלו תגמולים גבוהים ממשיכים

Boomers (בני 55 ומעלה) מקבלים נציג רע בגלל היותו מאחורי התקופות בכל הקשור לטכנולוגיה, אבל זה לא’זה לא אומר שאתה צריך להתעלם מהם. למעשה, Boomers מוציאים את המרב בכל עסקה, ומהירים יותר לסמוך על מותגים מבוססים. זה’חשוב לקבל כמה שיותר ביקורות טובות אם אתה’עם זאת, הם מוכרים ל- Boomers’יש סיכוי נמוך יותר לסמוך על מותגים עם דירוג כוכבים נמוך מאשר Gen Zs ו- Millennials.

אם קהל היעד שלך מורכב בעיקר מגילאי 55, אז יכול להיות שיש לך בסיס לקוחות משתלם. בממוצע, הבומרים מוציאים 5 דולר יותר מ-18 עד 34 ילדים בכל עסקה – והם’אתה מהיר יותר לסמוך על מותגים מאשר קונים צעירים יותר.

למעשה, Boomers משקיעים פחות מעשר דקות בקריאת ביקורות לפני שהם מקבלים החלטה. זה עוזר שהם רק מצפים לקרוא 42 ביקורות כדי להרגיש בטוחים מספיק בכדי לקנות מוצר – פחות פי ארבעה מ- Gen Zs ו- Millennials!

פירוש הדבר הוא שסביר להניח שה- Boomers יסתובב שם וירדד בכל ביקורת שיש לך לפני שתתחייב סוף סוף – בסך הכל, הם’אנו מודאגים פחות לחסוך כסף, כך שהם פועלים מהר יותר ומוציאים יותר לכל עסקה.

Boomers נוטים פחות למצוא את כל פינות האינטרנט כדי למצוא מוצרים, ביקורות או עסקים חדשים. רוב בני 55 ומעלה מעדיפים ערוצים מסורתיים יותר, לכן בחר בחוכמה את שיטות השיווק שלך – למשל, ארבעה מתוך חמישה Boomers לא’אני לא יודע מה זה משפיע!

טיפ גדול!

עליך להקל ככל האפשר על השארת ביקורות באתר שלך, מכיוון שמחצית מה- Boomers מעדיפים להשאיר ביקורות ישירות באתרי עסקים ולא לפרסם בגוגל. זה’זה 50% יותר שרוצים להשאיר ביקורות באתר שלך מאשר Gen Zs ו- Millennials.

עד כה, אתם עשויים לחשוב ש- Boomers נשמע כמו לקוחות הרבה יותר קלים למכור להם מאשר מילניאלים זהירים וחסכוניים בכסף, אבל כאן’זה לתפוס – Boomers יכולים להיות יעדים טריקיים לעסקים חדשים.

זה’זה בגלל שהם’אינך מעוניין להיות שרקנים עבור מותגים חדשים או בעלי דירוג נמוך – רק 7% ינסו עסק עם כוכב אחד עד שני. לעומת זאת, 26% מה- Gen Zs ו- Millennials אמרו שהם ינסו עסק עם אותו דירוג.

נוסף על כך, 48% מהבומרים אמרו שהם יצפו ל דירוג מינימום של ארבעה כוכבים כדי להשתמש בעסק – אז אתה’עלי לעבוד קשה כדי להשיג ממוצע גבוה!

למרות שהבומרים מוציאים יותר בעסקה מאשר Millennials, הם גם מבצעים פחות רכישות. זה הופך אותם ללקוחות טובים יותר לעסקים המוכרים מוצרים באיכות גבוהה ובתדירות נמוכה, כמו ספות או תכשיטים.

בניית מותג אמין ועקבי לטווח הארוך, היא לטובתך כאשר אתה מוכר לבומרים – במיוחד כשאתה משווק פריטים יקרים.

בהשוואה ל- Gen Zs ו- Millennials, כאשר קונים פריטים שעולים מעל 100 $, Boomers שמים חשיבות רבה יותר על הידיעה והאמון של מותג מאשר על ביקורות על מוצרים..

כיצד לשווק לדורות שונים

פעם אתה’לאחר שתנקה באילו ערוצים הלקוחות שלך משתמשים, אתה יכול להחליט על הדרכים הטובות ביותר להשיג את המוצרים שלך מול הלקוחות שלך. בתור התחלה, עליך:

 • ודא שהאתר שלך ידידותי לנייד
 • הישאר פעיל במדיה החברתית – במיוחד כששיווק לדורות הצעירים
 • בצע אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש
 • החלט אם שיווק משפיע מתאים לקהל שלך
 • הפוך את קריאת המשתמשים לקלה וקריאה, ללא קשר לערוץ (למשל באתר האינטרנט שלך, במדיה החברתית, בגוגל וכו ‘).

ההבנה כיצד דורות שונים מוצאים מוצרים וכיצד הם מקבלים את החלטות הרכישה שלהם, חיונית לחיבור ללקוחות שלכם. להלן כמה תובנות עיקריות שיעזרו לך להפיק את המרב מהקונים שלך…

 • זה’עדיין כדאי להשקיע ב- SEO – 52% ממשתמשי האינטרנט עדיין להשתמש במנועי חיפוש כדי למצוא את מה שהם’מחדש מחפש.
 • אם אתה’אתה ממקד לדמוגרפיה צעירה, הפיק את המרב מהערוצים החברתיים! בני 16 עד 24 כבר מעדיפים מדיה חברתית על מנועי חיפוש כשיטת העבודה שלהם למחקר מקוון.
 • זכור ש- Gen Xs מעדיפים וידאו על מדיה חברתית, עם למעלה משלושה רבעים להוריד או להזרים סרטונים לפחות פעם בחודש. הם’אתה גם מאוד מחובר בדרכים – 95% מכלל ה- Gen Xs משתמשים בטלפונים ניידים!
 • כמעט 40% מהבומרים מבלים את רוב זמנם באופן מקוון בבוקר, בין השעה 5 בבוקר לצהריים, בעוד שכמעט 80% יותר ממילניאלים ו- Gen Xs מאשר הבומרים צורכים תוכן משמונה בערב ואילך. זה יכול להיות שימושי לתזמון התוכן שלך בצורה יעילה יותר!
 • אם כי 60% מה- Boomers עוקבים אחר מותגים במדיה החברתית למבצעים ומבצעים, 79% אמרו שהם לא’לא לעקוב אחר כל המשפיעים ברשת – אז אל’אל תתגבר עם השיווק החברתי שלך אם אתה’מוכר לבומרס.

כיצד לעודד ביקורות נוספות

אחת הדרכים הטובות ביותר לעודד ביקורות נוספות של לקוחות היא להשתמש במילת ה- R הקסומה – תגמולים. כצרכנים, אנו אוהבים תגמולים, תחרויות ופינוקים בלעדיים, אז השתמש בזה באופן מלא והציע תגמולים קטנים על השארת ביקורות.

להלן מספר רעיונות שתתחיל בעבודה – כאשר הלקוחות שלך משאירים ביקורת, הם יכולים:

 • היכנס לתיקו בפרס
 • בטל נעילת הנחה
 • הרוויח נקודות ו “ברמה למעלה” להפוך לסוקר מוביל (כמו באמזון)
 • קבלת הודעת תודה אישית

זה’חשוב לציין כי תגמולים אלה חלים על כל ביקורת, טובה או רעה – אחרת אתה’אתה רק שוחד את הלקוחות שלך, מה שלא יזכה אותך בביטחון.

דרכים פשוטות אחרות לעודד ביקורות כוללות:

 • מקל על השארת ביקורות
 • חיבוק ערוצים מרובים ודרכי השארת ביקורות – חשוב חברתי, גוגל, טפסים, אפליקציות וכו ‘!
 • שולח דוא”ל מעקב שמבקש משוב
 • עושה שימוש בסקרים
 • לשאול שאלות ולקיים אינטראקציה עם לקוחות בקטע הביקורות או התגובות

התמודדות עם ביקורות שליליות היא חלק בלתי נמנע והכרחי בניהול עסק. רק 12% מהעסקים אמרו שהם מגיבים לכל ביקורת, כלומר שאם אתה יכול להגביר ולנפץ את ההתקשרות שלך עם הלקוחות, אז אתה’אני אהיה לקראת התחרות.

אאידה קובאטובהאאידה קובאטובה, מנהל אסטרטגיות תוכן ב- Growave

מה הופך ביקורות מקוונות כל כך חשובות לעסקים’ הצלחה?

“ביקורות על מוצרים הן חלק מהותי מחנות מקוונת’s מיתוג ושיווק. הם עוזרים לבנות אמון ונאמנות, ובדרך כלל מתארים מה מייחד את המוצרים שלך מאחרים. ואפילו המוצרים הטובים ביותר בעולם לא ישמעו כלום אם הלקוחות לא יעשו זאת’אני לא סומך על המותג ואל תעשה זאת’לא לבצע רכישות.”

מדוע אפליקציות הן דרך פופולרית להתמודד עם מעורבות הלקוחות?

“למרות שפלטפורמות כמו Shopify כבר מספקות את מרבית הפיצ’רים, סוחרים מנוסים יודעים שאם אתה רוצה שהחנות המקוונת שלך תבלוט בין האחרים ותספק את חווית הלקוח הטובה ביותר, אפליקציות המספקות תכונות נוספות הן חובה. חלק חשוב מאסטרטגיות מעורבות לקוחות כמו תוכניות נאמנות, אימיילים ממוקדים אוטומטיים וביקורות של משתמשים מגיעים עם האפליקציות, והיום’זה תחרות, זה’קשה לנהל עסק מקוון מצליח מבלי לשלב מספר אפליקציות באתר שלך.”

כיצד Growave עוזר לעסקים להפיק יותר מהסקירות המקוונות שלהם?

Growave עוזר למשתמשים לבנות הוכחה חברתית ומאפשרת למותגים מקוונים להיות ויראליים על ידי עידוד המשתמשים לשתף מותגים במדיה חברתית ובדוא”ל, לבנות קשרי לקוחות חזקים תוך שימוש בתגובות וביקורות, להניע השראה ולהגדיל את שיעורי ההמרות באמצעות ביקורות של לקוחות וכמובן., תוכן שנוצר על ידי משתמש.

מדוע לקוחות משאירים ביקורות

הסיבה העיקרית לכך שאנשים משאירים סקירה מקוונת חיובית היא עזור לאחרים לקבל החלטות קנייה טובות יותר, בעוד שהסיבה העיקרית לעזיבת ביקורת לא טובה היא להזהיר אחרים בקהילה המקוונת.

ללקוחות יש את עמיתם של הקונים – אם אתה מראה שגם אתה כן, אז אתה’אני אעשה צעד ענק לקראת אמון טוב יותר של לקוחות!

כדי לבנות עוד יותר על אמון זה, אתה זקוק ללקוחות מרוצים כדי לדבר. שלושת הגורמים הראשונים להגברת האמון במותג הם:

 • לחברה מוניטין מקוון טוב
 • לחברה ביקורות לקוחות חיוביות
 • שירות לקוחות מהיר

עם זאת, זה לא’זה לא אומר שאתה צריך פשוט להתעלם – או גרוע מזה, למחוק – ביקורות שליליות. התבונן בגורמים המובילים להפחתת האמון:

 • החברה מוחקת הערות או ביקורות שליליות של לקוחות
 • לחברה ביקורות שליליות של לקוחות
 • כתובת האתר אינה מאובטחת

מלבד לוודא שבאתר שלך יש אבטחת SSL, עליך להתייחס לתגובות שליליות, תוך ניסיון לעודד כמה שיותר ביקורות טובות. זה יכול להיות מסובך, לראות כמו רק אחד מכל עשרה לקוחות מאושרים למעשה משאירים ביקורות!

זה’זה חיוני למצוא דרך לגרום ללקוחות המאושרים להיות קולניים יותר, עם זאת – זכור כי דרושים 40 ביקורות טובות כדי להילחם בהשפעה של ביקורת רעה אחת בלבד. זה’זו דמות קשה למדי להתמודד איתה.

אז איך תוכלו להפוך חוויה שלילית לאינטראקציה של מותג חיובי?

המפתח כאן הוא מעורבות. שליש מהצרכנים מצפים לאינטראקציה אישית ממותגים לאחר שעזבו ביקורת שלילית – כך שתגובה בצורה מנומסת ויוזמת יכולה לעבוד קסם לבניית אמון הלקוחות בעסק שלכם..

להלן הטיפים המובילים שלנו להתמודדות עם ביקורות שליליות בצורה חיובית:

 • השב לביקורות גרועות, במקום פשוט להתעלם או למחוק אותן.
 • הגב במהירות.
 • תן ללקוח אפשרות להמשיך בעניין דרך ערוץ פרטי יותר, כמו אימייל או טלפון – הם’אני אעריך את המגע האישי!
 • היה אדיב – אל’אל תתגונן, גם אם אתה מרגיש שהנושא לא היה’לא אשמתך.
 • תודה ללקוח על המשוב שלו, גם אם זה היה שלילי!
 • שיידעו כיצד ומתי נפתר הנושא – אל’לא להשאיר אותם תלויים.

על ידי התמודדות עם ביקורות פחות מאירות בצורה מקצועית ופרודוקטיבית, אתה נותן ללקוחות אחרים אמונה כי גם אם משהו ישתבש בהזמנתם, הם יכולים לסמוך על העסק שלך שיגיב בחיוב..

ביקורות על מוצר ועל לקוחות

בין אם אתה’אם אתה מוכר אבוקדו למילניאלים או מחבק שיטות שיווק מיושנות וטובות כדי לעסוק בומרים, הבנת כל דור תעשה פלאים לעסק שלך. זה’אני אעזור לך לדעת היכן ואיך לשווק, ומה לעשות כדי לעודד את הלקוחות שלך להשאיר ביקורות לעסק שלך.

ביקורות הן חלק מהותי בבניית מותג מקוון, וכשמדובר בביקורות היקרות, ההנפקה מהלקוחות שלך היא המירב.

אנחנו’פתחנו את הסטטיסטיקות וחשפו עד כמה הדור שלך יכול להשפיע על ההרגלים המקוונים שלך. אנחנו’הראינו גם כיצד עסקים צריכים לקחת מידע זה כדי לספק חווית קנייה טובה יותר… ולהגדיל את מכירותיהם בזמן שהם’מחדש בזה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map