כיצד להקים מערכת הזמנה מקוונת למסעדות

לא משנה מה’זה קורה בעולם, שם’זה דבר אחד שנשאר קבוע – אנשים צריכים לאכול. ומה’יותר מכך, אנשים אוהבים לאכול אוכל טוב – רצוי שהם מקלטים’לא היו צריכים לבשל את עצמם. זה המקום בו מערכת הזמנה מקוונת יכולה להעניק למסעדה או לבית הקפה שלך את הדחיפה הדרושה להם בזמנים לא בטוחים אלה.


אפילו כאשר COVID-19 אינו’לא לשמור על כולם בבטחה בבית, לקיים מערכת הזמנה מקוונת למסעדה זו החלטה רווחית – 34% מהצרכנים אומרים שהם מוציאים לפחות 50 דולר להזמנה בהזמנה מקוונת..

נכון לעכשיו, משלוח הוא הדרך היחידה של מסעדות רבות להמשיך ולשרת את לקוחותיהם הרעבים. אם אתה’אתה מחפש לשמור או אפילו לסיים את העסק שלך’ הכנסה, אנחנו’אתה כאן כדי לעזור לך להתחיל.

ישנן שלוש דרכים עיקריות בהן אתה יכול להקים מערכת הזמנה מקוונת למסעדה:

 1. השתמש באתר משלך, באמצעות בונה אתרים או וורדפרס כדי לעבד הזמנות.
 2. השתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי, כמו Uber Eats.
 3. השתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי בשילוב עם מערכת קופה, כמו CAKE.

אנחנו’אדריך אותך בכל אפשרות שתעזור לך לבחור את מערכת ההזמנות הטובה ביותר לעסק שלך.

ברגע שהלקוחות שלך הרתיחו את דרכם בחמש שקיות פסטה, הם’אני אהיה מוכן למשהו קצת אחר – ואתה’אני אהיה מוכן עם מערכת הזמנת המזון החדשה שתקבל את ההזמנה.

1

השתמש באתר משלך

מה זה? אתר המסעדות הפרטי שלך כדי לספק תפריטים ולקבל הזמנות ישירות מלקוחות.

איך זה עובד? אתה בונה אתר ואז מנהל הזמנות של לקוחות כשהם מגיעים דרך האתר שלך.

מה אתה צריך? חיבור לאינטרנט, פלטפורמת בניית אתרים וצוות להתמודדות עם ההזמנות בזמן שהם עוברים.

איך אתה מגדיר את זה? בנה אתר מסעדה משלך באמצעות בונה אתרים או וורדפרס, קבע משלוחים ותשלומים ואז הפעל את האתר שלך.

כמה זה עולה? אתה יכול לבנות בחינם, וכמה בוני אתרים מתכננים עד 6 דולר לחודש! אבל באופן מציאותי’אני יעלה בין $ 6 ל- $ 40 לחודש.

קבלת הזמנות מקוונות דרך אתר משלך מאפשרת ללקוחות להזמין ישירות ממך, כלומר לשמור על התהליך באופן פנימי לחלוטין. אתה’אתה בשליטה, אתה משיג את כל הרווחים ואתה שומר על קשר ישיר עם הלקוחות שלך.

הצד הפשוט של זה הוא שאתה מקבל גם את כל העבודה, החל מניהול תשלומים לארגון משלוחים.

אנו ממליצים לבנות את האתר באמצעות בניית אתרים או באמצעות וורדפרס. אצל בונה אתרים כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט ותוכל להתחיל לבנות – בוני אתרים הם מהירים, קלים ובמחיר סביר לבנות אתר איתו, ואתה לא’אני לא זקוק למיומנויות טכנולוגיות.

כדי להתחיל עם וורדפרס, עליך תחילה למצוא אירוח אתרים – ואז תוכל להתחיל לבנות. יש לך שליטה מוחלטת על אתר האינטרנט שלך, מאבטחה לעיצוב, אבל זה גם אומר שוורדפרס דורשת תחזוקה רבה יותר מאשר בונה אתרים.

טוב לדעת…

אנחנו ממליצים Bluehost לאירוח אתר וורדפרס שלך – יש לו את כל התכונות הדרושות לך כדי להקל על חייך, כגון עדכונים אוטומטיים ואבטחת SSL בחינם. זה’זה גם המארח המקוון הראשון שמומלץ על ידי וורדפרס עצמה, ואנחנו יכולים לעשות זאת’אני לא מתווכח עם זה!

בניית אתרים - בונה אתרים v wordpress

התחל לבנות אתר משלך

 • בחר מתוך בוני אתרי המסעדות הטובים ביותר לדרך מהירה, קלה ומקצועית לבנות את אתר המסעדות שלך.
 • גלה את ספקי האירוח הטובים ביותר בוורדפרס לעשות את הצעד הראשון לעבר אתר המסעדות שלך בוורדפרס משלך.

אם אתה’שימוש חוזר בבונה אתרים, הוספת מערכת הזמנה מקוונת לאתר שלך היא קלה מאוד. פשוט גשו לבונה שלכם’חנות האפליקציות, והוסיפו אפליקציית מסעדה – דוגמאות כוללות את אפליקציית המסעדות Wix ואפליקציית מערכת המסעדות מ- Weebly.

לוורדפרס יש הצעה דומה בצורת תוספים, המוסיפים פונקציונליות נוספת לאתר שלך. ישנן מאות מהן לבחירה – התוסף WooCommerce הוא אפשרות פופולרית במיוחד שתוכל להתאים אישית להגדרה להזמנות מזון מקוונות..

טוב לדעת…

בוני אתרים מגיעים עם תכונות המובנות כבר, אך אתה יכול להוסיף אפליקציות אם אתה זקוק לפונקציות נוספות, כגון קטע ביקורת או טופס מקוון. וורדפרס הוא יותר בד ריק, אז אתה’עלי להוסיף תוספים לרוב התכונות שלך.

אתה’עלי להיות מסוגל לקבל תשלומים, לעבד הזמנות, לארגן משלוח ולעדכן את האתר במסעדה שלך’מידע על מידע – לדוגמה, פריטי התפריט נמצאים במלאי ומחוצה לו.

אז כמה עולה הקמת מערכת הזמנה מקוונת באמצעות אתר משלך? זה תלוי – לבונים כמו וויבלי וויקס יש תוכניות בחינם, ומחירי התחלה של 6 עד 13 דולר לחודש בהתאמה.

וורדפרס אינה כרוכה בתשלום, אך עליך לשלם עבור אירוח ועל כל התוספים שלא’אל תבוא בחינם – לדוגמה, לבנות באמצעות WooCommerce אותך’אצטרך גם את התוסף WooCommerce Product Table, שעולה לפחות 49 $ לשנה.

עבור אתר בסיסי אנו בדרך כלל צופים כי וורדפרס תעלה בין $ 11 ל- $ 40 לחודש.

Takeaways מפתח

 • מאפשר לך להתחבר בקלות ללקוחות קיימים
 • נותן לך 100% מהרווחים ושליטה מוחלטת
 • אפשרות נוחה לפחות – עליכם להתמודד עם הכל, החל מתשלומים ועד משלוחים

אתר המסעדה ואפליקציות של צד שלישי שמזמינות מערכת pho כדוגמא

אתה לא’אני רק צריך לבחור שיטה אחת – כאן, לפו קפה יש “פו ללכת” סעיף באתר האינטרנט שלה, בו הלקוחות יכולים לבחור אוסף או משלוח. המסירה מטופלת על ידי אפליקציית צד ג ‘, אך Pho Cafe’אתר האינטרנט מציב את הבחירה בחוזקה ללקוח’ידיים.

2

השתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי

מה זה? אתה משתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי, כגון GrubHub או Uber Eats.

איך זה עובד? לקוח מבצע הזמנה, האפליקציה מעבירה לך את ההזמנה ואז שירות המסירה שלהם לוקח את המזון ללקוח.

מה אתה צריך? מידע בסיסי על המסעדה שלך עבור טופס ההרשמה, כגון המיקום שלך, סוג המטבח ומספר המשוער של הזמנות שבועיות.

איך אתה מגדיר את זה? עבור אל האפליקציה שבחרת ומלא את המסעדה שלך’פרטים כדי להתחיל!

כמה זה עולה? בדרך כלל שם’אין עלות מראש, אך האפליקציה גוזלת כל עסקה.

אם אתה’אתה לא ממש מרגיש עם ניהול הזמנות ומסירות הכל בעצמך, ואז אפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי היא דרך טובה ללכת. זה’זוהי אפשרות פופולרית במיוחד, מכיוון שהיא מקבלת את המסעדה שלך מול לקוחות חדשים כמו גם קבועים.

אפליקציות להזמנה מקוונת של צד שלישי כוללות חברות כמו Uber Eats ו- GrubHub, שהאחרון בהן משמש 19 מיליון איש וכולל מעל 350,000 מסעדות.!

כדי להתחיל, פשוט בחר באפליקציה בה ברצונך להשתמש ופנה לאתר האינטרנט שלהם. לאחר מכן מלא טופס הרשמה עם פרטים בסיסיים על המסעדה שלך – זה יועבר לצוות האפליקציות כדי שיוכלו לבדוק ולאשר..

אפליקציה שלישית מקוונת המזמינה טופס מסעדה גרובובGrubHub מקל על ההתחלה – פשוט מלא את הטופס באתר!

כאן’איך זה עובד ברגע שאתה’הצטרף שוב לשותף עם אפליקציית משלוחים של צד שלישי:

 • לאחר ההגדרה, הזמנות הלקוח יעברו דרך האפליקציה.
 • ההזמנה תועבר אליך – מישהו יצטרך לקבל את ההזמנה באפליקציה’הלוח – כך שתוכלו להכין את הכלים הנכונים.
 • אתה’עלי גם להזין את ההזמנה באופן ידני לקופה משלך.
 • ואז, אחת מהאפליקציות’נהגי המשלוחים יגיעו לקחת את המזון ללקוח.

מערכת להזמנת מסעדות uber אוכלת אפליקציה כיצד היא עובדתהשימוש באפליקציה של צד שלישי כמו Uber Eats הופך את תהליך הטיפול בהזמנות המזון המקוונות להרבה יותר נוח!

אתה יכול להשתמש ביותר מאפליקציית צד ג ‘אחת, אך הקפד לנהל את כל ההזמנות שלך כראוי ולשמור על כל אחת מהן נפרדת!

החיסרון העיקרי בשימוש באפליקציית צד ג ‘הוא בכך שהם מקטינים את הרווחים שלך. יישומים מסוימים, כמו Uber Eats, גובים גם מתנע חד פעמי או “הפעלה” עמלה לפני שאתה לוקח דמי שירות כאחוז מההזמנות שלך.

זה משהו שגם הלקוחות שלכם מודעים אליו. האם ידעת ש 70% מהצרכנים דווקא מעדיפים להזמין ישירות ממסעדות במקום להזמין דרך אפליקציות, כך שהכסף שלהם יעבור היישר לעסק?

עדיין, הנוחות של שימוש באפליקציית צד ג ‘יכולה’לא ייכחש – אם אתה’אם אתה מחפש דרך מהירה וקלה להפעיל את מערכת ההזמנות המקוונת של המסעדה שלך, זה מנצח!

Takeaways מפתח

 • מכניס את האוכל שלך מול טונות של לקוחות
 • משלוחים מטופלים עבורך – נוח יותר מטיפול בכל דבר בעצמך
 • אתה לא’אני לא צריך לשמור על כל הרווחים שלך – אפליקציות של צד שלישי יקבלו קיצוץ

אפליקציות של צד ג 'שמזמינות אוכל לנער צריף uber אוכלות דוגמה זה מה שהלקוחות שלכם יראו בעת ביצוע הזמנה דרך Uber Eats. לאחר מכן צו זה מועבר אליך לקבל או לדחות. 3

השתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי עם מערכת קופה

מה זה? אתה משתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי, יחד עם מערכת קופה משולבת כמו CAKE או Checkmate.

איך זה עובד? לקוח מבצע הזמנה; לאחר מכן האפליקציה מעבירה אליכם את ההזמנה, אשר מוזנת אוטומטית לקופה שלכם מבלי שאיש צוות יצטרך להעביר את ההזמנה ידנית..

מה אתה צריך? חשבון עם אפליקציה של צד שלישי, וחשבון עם אפליקציית שילוב קופה.

איך אתה מגדיר את זה? פשוט עבור אל אפליקציית האינטגרציה שבחרת, כגון Checkmate, והזן את הפרטים שלך כדי ליצור קשר ולהתחיל.

כמה זה עולה? זה תלוי – צ’קמייט עולה 85 דולר לחודש ואילו CAKE עולה כ 69 $ לחודש.

אם אתה’מתכננים מחדש להשתמש באפליקציות של צד שלישי מרובים, או מנסים לנהל עומס של הזמנות, ואז שילוב של יישומי הזמנה מקוונים של צד שלישי עם שילוב קופה יעניק לכם נוחות מוחלטת..

כאן אתה משתמש באפליקציית אינטגרציה – כגון עוגה או חבר השיק – להתנהג כאיש האמצעי בין אפליקציית הצד השלישי שלך (כמו Uber Eats) לבין קופה שלך.

האפליקציה להזמנת צד ג ‘עובדת באותו אופן – הלקוח מבצע את ההזמנה שלו, והאפליקציה מעבירה לך את ההזמנה. אלא שעכשיו הצוות שלך לא’אני צריך לעבור לטאבלט הנכון, לקבל את ההזמנה ואז להזין ידנית את ההזמנה לקופה שלך.

במקום זאת, אפליקציית השילוב מאפשרת לאפליקציה ול- POS שלכם לדבר זה עם זה, כלומר ההזמנה נכנסת אוטומטית לקופה שלכם. טרחה מינימלית, מהירה יותר ועם פחות מקום לטעויות, זו הבחירה המושלמת למסעדות עמוסות במיוחד.

הגדר אוכל מקוון בהזמנת צ'קים לחברת שילובCheckmate מראה כיצד האפליקציה שלה עובדת כאיש אמצע, ומאפשרת לאפליקציות של צד ג ‘ומערכות קופה לדבר אחד עם השני – מה שבתורו הופך את חייך להרבה יותר קלים!

כפי שאפשר לנחש, המחיר שאתה משלם עבור נוחות אולטימטיבית זו הוא, ובכן, המחיר. אתה’אתה משלם גם את שירות המסירה של צד שלישי וגם את אפליקציית האינטגרציה, והופך את זה למערכת ההזמנות המקוונת היקרה ביותר.

כדוגמה, צ’קמייט גובה 85 דולר לחודש – אנו ממליצים לבדוק את תקופת הניסיון ללא תשלום לפני שתתחייב!

אם אתה’יש לך מקום בתקציב שלך, שיטה זו תוציא ממך הרבה עבודה. זה’זו האפשרות הטובה ביותר למסעדות שעוסקות בכמות גדולה של הזמנות, או מלהטטות אפליקציות למשלוח מרובות.

Takeaways מפתח

 • האפשרות הנוחה ביותר, מכיוון שכמעט הכל אוטומטי עבורכם
 • האפשרות היקרה ביותר – אתה’משלם שני אפליקציות נפרדות
 • שווה רק אם אתה’מתמודדים עם כמות גדולה של הזמנות, או מלהטט באפליקציות מסירה מרובות

מסעדה מקוונת שמזמינה חמישה בחורים דוגמה לשילובFive Guys הוא אחד מצ’קמייט’לקוחות. זהו מותג גדול שללא ספק מעבד הזמנות מקוונות רבות, ולכן הגיוני שייגמו אוטומציה ככל האפשר.

כיצד להתכונן להזמנות מקוונות

המחשבה על הקמת מערכת הזמנת אוכל באינטרנט יכולה להיראות מפחידה אם אתה’מעולם לא ניסיתי זאת לפני כן. להלן הטיפים המובילים שלנו להכנת עסק המסעדות שלך למשלוחים מקוונים.

1. חשוב מקומי

יתכן שהלקוחות הקבועים שלך מחפשים מנות טעימות שלך – אז יידע אותך’מספק מחדש! אתה יכול לעשות זאת על ידי פרסום במדיה החברתית, או על ידי הצבת הרשמה בחלון שלך לאנשים שיוכלו להבחין בהליכה היומית שלהם.

כמו כן, עשה קצת מחקר על אפליקציות המסירה המובילות באזורך. חלקם פופולריים יותר מאחרים באזורים שונים, אז זהו’שווה לקפוץ על האפליקציות המשומשות ביותר כדי למשוך לקוחות נוספים.

2. הכן את הצוות שלך

בדרך כלל, מסעדות צריכות לאזן בין הזמנות מקוונות לבין לקוחות פנים – אך עם הרבה מפעלים שנסגרים כעת לציבור, אתם’לא סביר שתצטרך להתמודד עם זה כרגע.

ובכל זאת, זה’זה רעיון טוב לתת לצוות תפקידים ואחריות ברורים כדי לעזור להשאיר את ההזמנות לזרום ולמקסם את היעילות. בלבול סביב התהליך ותפקידי העבודה יביא לטעויות ולעיכובים, לכן וודאו שכולם מרוצים מהמערכת החדשה.

בצע כמה ריצות ניסיון אם אתה יכול, כדי להרגיל את הצוות שלך לטפל בהזמנות מקוונות ולהפוך את התהליך לחלק ככל האפשר.

3. אופטימיזציה של התפריט שלך

לתת’אם להיות כנה, יש כמה אוכלים שרק לא’לא לנסוע טוב. בינתיים, אחרים נראים כאילו הם נועדו לאכול מול הטלוויזיה בפיג’מה שלך (אנחנו’מחדש מסתכל עליך, פיצה).

חשבו על האוכל שאתם מגישים ועל מה תוכלו לממש באופן ריאלי לשלוח. אולי תרצה להציע גרסה מרוכזת של התפריט הרגיל שלך בכדי להקל על הצוות שלך – אולי להחליק אותו למועדפים של הלקוחות הקלאסיים, או כלים שאתה חושב שיהיה קל לאכול בבית..

אתה תמיד יכול לבדוק את התפריט שלך ולשנות אותו תוך כדי’זה עקומת למידה לכולם!

כיצד להקים מערכת הזמנה מקוונת למסעדות: סיכום

אנו יודעים שכרגע זה זמן לא בטוח לעסקים בכל הצורות והגדלים. מסעדות אולי נאלצו לסגור את דלתותיהן, אך תוכלו להמר שאם תגדיר מערכת הזמנת אוכל מקוונת, הלקוחות יפתחו (בזהירות) את הדלתות למשלוחים שלך..

בין אם ברצונך לשמור על רווח רב ככל האפשר, או להעריך נוחות על פני שליטה מוחלטת, שם’שיטה כאן בשבילך. אנחנו’יש לך דרך שלוש הדרכים העיקריות שאתה יכול להקים מערכת הזמנת מזון משלך, כדי לעזור לך לבחור את המתאימה ביותר עבורך.

כיצד להפעיל מערכת הזמנת אוכל מקוונת משלך: סקירה מחדש

 1. השתמש באתר משלך, באמצעות בונה אתרים או וורדפרס כדי לעבד הזמנות.
 2. השתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי, כמו Uber Eats.
 3. השתמש באפליקציית הזמנה מקוונת של צד שלישי בשילוב עם מערכת קופה, כמו CAKE.

זכור, אתה לא’אני צריך לבחור שיטה אחת בלבד. לדוגמה, אתה יכול לבנות אתר משלך ולקבל הזמנות משירותי משלוחים של צד שלישי – למצוא את האיזון המתאים לעסק שלך, ולשמור על הלקוחות המאושרים שלך לחזור לעוד.

הבא בתור…

עיין במדריך השימושי שלנו בנושא כיצד למכור אוכל באינטרנט ללמוד על התוספות והמכירות של מכירת מוצרי מזון באינטרנט.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me