10 بهترین وب سایت سازنده سال 2020


Contents

ما’تاکنون 53 سازنده وب سایت را آزمایش کرده اید. اینجا’10 نفر برتر ما

بهترین سازندگان وب سایتسازندگان وب سایت ابزاری آنلاین هستند که ساخت وب سایت شخصی شما را سریع ، آسان و بدون دردسر می سازند. آنها گزینه ای مناسب تر از بودجه نسبت به استخدام یک طراح وب دارند و از همه مهمتر شما اهدا نمی کنید’حتی لازم است بدانید که چگونه کدگذاری کنید!


ما معتقدیم که همه باید این شانس را داشته باشیم که بدون توجه به اینکه شما هستید ، یک وب سایت ایجاد کنید و حضور آنلاین خود را رشد دهید’یک مبتدی کل یا یک کارآفرین تحت فشار زمان باشید. این’چرا ما این ماموریت را برای شما ایجاد کرده ایم تا بهترین سازندگان وب سایت را در بازار به شما معرفی کنیم.

پس از آزمایش بیش از 50 سازنده وب سایت ، نتایج به دست آمده است…

10 بهترین وب سایت سازندگان سال 2020

1. ویکس
2. فضای مربع
3. Weebly
4. SITE123
5. به طرز چشمگیر

6. دادا
7. GoDaddy
8. WordPress.com
9. جیمدو خالق
10. 1&1 IONOS

Wix بهترین سازنده وب سایت است – سهولت استفاده را با آزادی خلاقیت کامل در اختیار شما قرار می دهد ، ایجاد وب سایت هایی با ظاهر حرفه ای را برای مبتدیان آسان می کند. Squarespace بهترین طراحی را در بازار دارد ، به معنای آن’ایده آل برای افراد خلاق است ، در حالی که Weebly’ویژگی های این امر آن را برای مشاغل کوچک و سبد خرید ایده آل می کند.

بررسی کنید که سه مورد برتر در تحقیقات ما در زیر چگونه هستند:

ما’در یک ثانیه به جزئیات بیشتری در مورد بهترین سازندگان وب سایت خواهیم پرداخت – این مقاله هرکدام را تجزیه می کند ، و به شما در انتخاب بهترین گزینه برای شما کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند تحقیق ما می توانید روی کادر زیر کلیک کنید ، یا مستقیماً در مقایسه سازندگان در جدول خلاصه ما قرار بگیرید.

بهترین سازندگان وب سایت چیست؟ یک مقایسه جانبی

سازندگان وب سایت در همه اشکال و اندازه ها آمده اند – برخی برای شما مناسب هستند ، در حالی که برخی دیگر برنده شدند’تی آی تی’همیشه در مورد یافتن بهترین یا محبوبترین سازنده وب سایت نیست. در عوض ، آن’در مورد پیدا کردن یک مورد’بهترین برای شماست.

قبل از اینکه به بررسی های هر یک بپردازیم ، به جدول خلاصه زیر نگاهی بیندازید تا تصور کنید که سازنده ممکن است بهترین بازی شما باشد:

برنامه رایگان / آزمایشی رایگان؟ محدوده قیمت بهترین برای رتبه ما از 5 ویکس فضای مربع Weebly SITE123 به طرز چشمگیر دادا GoDaddy WordPress.com جیمدو 1&1 IONOS
برنامه رایگان 13 دلار – 500 دلار بهترین سازنده کلی وب سایت 4.7
محاکمه رایگان 14 روزه 12 دلار – 40 دلار صنایع خلاق 4.3
برنامه رایگان 6 دلار – 26 دلار کار و کسب های خرد 4.1
برنامه رایگان $ 12.80 – $ 17.40 از طریق چت زنده کمک و پشتیبانی کنید 4
برنامه رایگان 8 دلار – 49 دلار ارزش پول 4
محاکمه رایگان 14 روزه 14 دلار – 55.50 دلار ساختن چندین سایت خلاق 4
آزمایش رایگان 1 ماهه 10 دلار – 25 دلار ایجاد سریع وب سایت 3.8
برنامه رایگان 4 دلار – 45 دلار وبلاگ نویسی 3.7
برنامه رایگان 9 دلار – 40 دلار حذف آگهی ها با قیمت ارزان 3.6
نه 1 دلار – 45 دلار سایت های چند زبانه و مشاغل یقه سفید 3.6

همانطور که مشاهده می کنید ، هر سازنده نقاط قوت خود را دارد و نیازهای مختلف (و بودجه) را برطرف می کند. با مقایسه آنها در کنار هم مانند این ، باید تصور بهتری راجع به سازنده وب سایت برای شما مناسب داشته باشید. با خواندن بررسی های خلاصه مورد علاقه های شما – ما را پیدا کنید’ویژگی ها ، قیمت ها ، طراحی و موارد دیگر را پوشش می دهد.

شماره 1 ویکس

بهترین سازنده وب سایت همه جانبه

دامنه قیمت گذاری: رایگان – 500 دلار در هر ماه

Wix جوانب Wix Cons
بهترین سازنده وب سایت همه جانبه می توان’بعد از زنده بودن سایت ، قالب را تغییر دهید
به احتمال زیاد توسط کاربران توصیه می شود اتکا به برنامه ها برای مقیاس پذیری
استفاده آسان و دوستانه مبتدی تعداد ویژگی ها می تواند بسیار زیاد باشد

بررسی اجمالی Wix

ویکس یک وب سایت سازنده بسیار دوستانه و مبتدی است که به شما امکان کنترل خلاقانه بر سایت شما را می دهد. برخلاف برخی دیگر از سازندگان ، این کار را نمی کند’قدرت قربانی یا قابلیت شخصی سازی را برای سهولت – در عوض ، ابزارهای ساده ویرایش کشیدن و رها کردن را با طیف گسترده ای از ویژگی ها ترکیب می کند..

این برنامه دارای یک برنامه رایگان است و هشت برنامه حق بیمه در ماه با 13 دلار شروع می شود. شما می توانید بیش از 500 قالب را انتخاب کنید ، اما با دقت انتخاب کنید – می توانید’هنگامی که سایت شما به صورت زنده می رود ، الگوی خود را تغییر دهید.

در آزمایش ما, ویکس بالاترین امتیاز را دریافت کرد “به احتمال زیاد توصیه می کنم” امتیاز از کاربران ما – بنابراین توصیه شما این است ، اگر شما’مطمئن نیستید که از کدام وب سایت سازنده استفاده کنید ، چرخش به Wix به صورت رایگان بدهید و ببینید که چگونه کار می کنید.

wix بهترین سازنده وب سایت Wix سازنده وب سایت با بالاترین امتیاز است زیرا به کلیه مبتدیان ابزارهایی می دهد تا یک وب سایت واقعاً زیبا ایجاد کنند.

اطلاعات بیشتر

 • در عمق ما بخوانید بررسی Wix برای یک نگاه کامل به Wix’ویژگی ها ، سهولت استفاده و موارد دیگر
 • فقط چه چیزی Wix را به بهترین ارزش برای پول تبدیل می کند؟ ما را بخوانید بررسی قیمت Wix برای تفکیک برنامه های قیمت گذاری آن و آنچه با هر بسته حق بیمه دریافت می کنید
 • آیا می خواهید بصورت آنلاین بفروشید؟ ما Wix بررسی تجارت الکترونیک همه چیزهایی را که باید در مورد ایجاد فروشگاه اینترنتی با Wix بدانید به شما می گوید

شماره 2 فضای مربع

مناسب برای افراد خلاق و طرح های با کیفیت

دامنه قیمت گذاری: 12 دلار – 40 دلار در هر ماه

جوانب مثبت مربعات مربع منفی
بهترین کیفیت با کیفیت از هر سازنده رسیدن به چنگال با آن دشوار است
بهترین طرح های قالب در بازار سریعترین سازنده برای ایجاد یک وب سایت با
ایده آل برای صنایع خلاق تعداد محدودی از برنامه های قیمت گذاری می تواند محدود کننده باشد

بررسی اجمالی مربع

فضای مربع یک وب سایت سازنده پیشرفته است که کارهای زیادی برای ارائه خلاقیت و مشاغل به طور یکسان دارد. آی تی’آسانترین استفاده از سازنده در بازار نیست ، اما هنوز هم پیروز شد’برای عادت کردن طولانی طول می کشد – فقط به زمان و صبر بیشتر از Wix نیاز دارد.

طرح های قالب آن جایی که مربع واقعاً می درخشد ، واقع است’بهترین افراد موجود در بازار هستند و برای افرادی که می خواهند یک وب سایت دیداری جذاب داشته باشند عالی هستند. آی تی’با این حال موردی از سبک بیش از ماده نیست – Squarespace همچنین طیف گسترده ای از ویژگی های آن را دارد تا به سایت شما قدرت مورد نیاز خود را بدهد.

Squarespace همچنین یک آزمایش رایگان 14 روزه دارد. اگر عاشق محاکمه هستید و می خواهید ثبت نام کنید ، چهار طرح حق بیمه برای انتخاب وجود دارد که از 12 دلار در هر ماه شروع می شود.

مربع بهترین سازنده وب سایت برای افراد خلاقSquarespace بهترین سازنده وب سایت برای افراد خلاق است – آن را’قدرتمند ، شیک و متخصص طراحی شده است.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی مربع مربع برای بررسی دقیق این سازنده با کیفیت بالا ، و بدانید که آیا این مورد وجود دارد یا خیر’انتخاب مناسب برای شما است
 • محصولاتی را که می خواهید نمایش دهید ، یافتید؟ Squarespace تصاویری خیره‌کننده را با ابزارهای فروش پیشرفته ترکیب کرده است: همه چیز را در این مورد در ما بخوانید بررسی تجارت الکترونیکی مربع
 • چی’در مورد مربع خیلی خوب است’طراحی به هر حال؟ ما را بررسی کنید نقد و بررسی طرح های مربع مربع برای فهمیدن!
 • ارزش پولش را داشت؟ ما بررسی قیمت گذاری مربع به تفصیل در Squarespace می رود’برنامه های قیمت ، و اینکه آیا آنها ارزش خوبی برای پول ارائه می دهند
 • به دنبال تخفیف هستید؟ نگاهی به منحصر به فرد ما بیندازید کد پیشنهادات مربع, که باعث می شود 10٪ در هزینه برنامه های مربع صرفه جویی کنید
 • مطمئن نیستید؟ ما Wix vs Squarespace مقایسه نقاط قوت و ضعف هر سازنده را تجزیه می کند’ویژگی ها ، قالب ها و موارد دیگر برای یافتن بهترین گزینه برای شما

شماره 3 Weebly

مناسب برای مشاغل کوچک و اوراق بهادار

دامنه قیمت گذاری: رایگان – 26 دلار در هر ماه

جوانب مثبت Weebly Cons
بهترین ویژگی ها برای مقیاس گذاری وب سایت شما ساختار قالب ، آزادی خلاقیت را محدود می کند
فروشگاه بزرگ برنامه هیچ گزینه بازگردانی شخصی به معنای شما نیست’برای بازیابی سایت خود به Weebly متکی هستید
راهنماهای جستجوگر داخلی برنامه های قیمت بالاتر نسبتاً گران هستند

نمای کلی Weebly

Weebly یک وب سایت سازنده ساده است که با وجود این ویژگی ها – بخصوص تجارت الکترونیکی و وبلاگ نویسی – مشت قدرتمندی را بسته بندی می کند. آی تی’بسیار آسان برای استفاده ، اما همچنین از نظر طراحی و سفارشی سازی محدودتر از رقبای خود است.

این برنامه دارای یک برنامه رایگان است ، و سه طرح پرداخت شده از فقط 6 دلار تا 26 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه). این برنامه های ارزان قیمت استارت وبی را می سازد یکی از مقرون به صرفه ترین سازندگان وب سایت در فروشگاه.

weebly بهترین سازنده برای مشاغل کوچکWeebly بسیار خوب و ساده برای استفاده است و اگر شما هستید یک انتخاب عالی است’مجدداً یک وب سایت تجاری یا نمونه کار آنلاین بسازید.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید مرور وببلی برای تفصیل جزئیات این سازنده’جوانب مثبت ، منفی ، ویژگی ها و سهولت استفاده
 • ما را بررسی کنید بررسی قیمت گذاری Weebly تا دریابید که کدام برنامه برای شما مناسب است
 • راه اندازی یک فروشگاه آنلاین؟ ما را بخوانید مرور وب تجارت الکترونیکی Weebly برای اطلاعات بیشتر در مورد Weebly’ابزار فروش ، قیمت گذاری و موارد دیگر
 • بین ویکس و وبلی پاره شد؟ ما’من فقط همین چیز را کردم! ما مقایسه Wix vs Weebly این رهبران بازار را سرلوحه کار خود قرار می دهد و به شما در یافتن بهترین راه برای شما کمک می کند

شماره 4 SITE123

بهترین کمک برای کمک و پشتیبانی از طریق چت زنده

دامنه قیمت گذاری: رایگان – 12.80 دلار در هر ماه

SITE123 جوانب مثبت SITE123 منفی
پشتیبانی عالی چت زنده عدم کنترل خلاق
ساختن یک وب سایت اساسی آسان ویژگی ها فاقد کیفیت و مقیاس پذیری هستند
دوستانه مبتدی می توان’بعد از زنده بودن سایت ، قالب را تغییر دهید

بررسی اجمالی SITE123

SITE123 به اصول اولیه باز می گردد تا یک وب سایت سازنده وب سایت فوق العاده ساده و مبتدی را برای شما فراهم کند. آی تی’بهترین گزینه برای کسانی که تجربه فنی ندارند ، زیرا اگر خیلی زیاد از آن بخواهید می تواند به سرعت محدود شود.

SITE123 ایجاد وب سایت های ساده را آسان می کند. با تشکر از پشتیبانی مستقیم چت و طراحی ساده ، می توانید وب سایت خود را بدون تلف کردن لحظه ای منتشر کنید.

پشتیبانی درخشان مشتری این سازنده وب سایت است’قدرت اصلی. ویژگی گفتگوی زنده به این معنی است که اگر در حین ایجاد یا ویرایش وب سایت خود گیر افتادید به راحتی کمک می کنید. اگر شما’یک مبتدی هستید یا به دنبال راه اندازی سریع سایت خود هستید ، SITE123 یک انتخاب امن است.

با این حال ،’یک سازنده قدرتمند نیست – فاقد ویژگی های پیشرفته است ، و نیست’گزینه ای مقیاس پذیر برای رشد وب سایت. با این وجود ، با یک برنامه رایگان و پشتیبانی عالی ، SITE123 یک انتخاب مناسب برای سازندگان بار اول است.

site123 بهترین پشتیبانی چت زندهSITE123 یک انتخاب بی خطر است ، به خصوص برای مبتدیان عصبی که پشتیبانی زیادی می خواهند.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی SITE123 برای یک نگاه عمیق تر به این سازنده محبوب وب سایت
 • نحوه جمع شدن SITE123 را در این مقاله مشاهده کنید ارزانترین سازندگان وب سایت در فروشگاه

شماره 5 به طرز چشمگیر

برای ارزش برای پول بهترین است

دامنه قیمت گذاری: رایگان – 49 دلار در هر ماه

جوانب چشمگیری مخالف
بهترین ارزش برای پول کنترل خلاق محدود
ابزارهای عالی وبلاگ نویسی فقط می توانید وب سایتهای یک صفحه ایجاد کنید
دوستانه مبتدی کمبود امکانات برای مقیاس پذیری

به طور چشمگیر مرور کلی

Strikingly یکی دیگر از سازندگان وب سایت مبتدی مبتدی است که در وب سایت های یک صفحه ای تخصص دارد. همچنین فراهم می کند بهترین ارزش برای پول از همه سازندگان وب سایت که آزمایش کردیم!

آی تی’برای وب سایتهای پیچیده ایده آل نیست ، اما بسیار جالب است’برنامه رایگان شامل برخی از ویژگیهای اساسی عالی است که باعث محبوبیت آن می شود وبلاگ نویسان و آزادکاران. در این صورت ، در صورت داشتن برنامه های بزرگ برای سایت خود ، ممکن است طراحی یک صفحه ای و سطح اولیه شخصی سازی را محدود کنید.

اگر می خواهید از یک نام دامنه شخصی استفاده کنید ، شما’به یکی از موارد خاص احتیاج دارم’سه برنامه حق بیمه ، که در محدوده 8 تا 49 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه).

سازنده وب سایت با ارزش عالیبه طرز چشمگیری ارزش زیادی را برای پول ارائه می دهد ، و یک وبلاگ نویس خوب برای مبتدیان است.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید به طرز چشمگیری مرور کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد این سازنده’ویژگی ها ، سهولت استفاده و قیمت گذاری

شماره 6 دادا

برای اعطای وام دستی خلاقانه

دامنه قیمت گذاری: 14 دلار – 74 دلار در هر ماه

مزایای Duda Cons Duda Cons
کنترل خلاق توسط الگو هدایت می شود’طراحی برنامه های گران قیمت
ابزارها و برنامه های باورنکردنی داخلی را ارائه می دهد آزادی خلاقانه کمتر نسبت به سازندگان دیگر
طرح های ساده و کاربر پسند ابزارهای اصلی جستجوگرها

نمای کلی Duda

Duda برای هر کسی که در جستجوی طراحی وب سایت است ، یک برنده واضح است’خالص ، جلا و ساده است.

سازنده آسان برای استفاده است ، به شما قابلیت کشیدن و رها کردن همراه با الگوهای ساختاری و شیک را می دهد. این باعث می شود که برای هر کسی که به طراحی اهمیت می دهد بی نقص باشد ، اما اینگونه نیست’برای آزادی خلاقانه کامل در سایت خود آماده باشید.

وجود دارد بیش از 90 قالب انتخاب ، پوشش دادن طیف وسیعی از صنایع از تجارت تا سبک زندگی. شما کنترل خلاقانه را بر روی شخصی سازی انجام می دهید ، اما در قالب آن قرار دارید’محدودیت – شما’هنوز هم تا حد زیادی توسط طراحی انتخابی خود هدایت می شوید.

این ویژگی ها باعث می شود Duda ایده آل شود طراحان وب که چندین وب سایت ایجاد می کنند برای مشتری – در واقع ، که’چیزی است که در ابتدا دودا ساخته شده بود!

اشکال اصلی دادا این است که’گرانترین سازنده وب سایت در لیست ما ، با قیمت ها از ابتدا شروع می شود 14 دلار در ماه. هنوز هم وجود دارد’یک آزمایش 14 روزه رایگان برای ادامه کار شما.

duda بهترین سازنده برای راهنمایی خلاقDuda یک وب سایت سازنده طراحی بسیار متمرکز است که به شما کمک می کند تا یک وب سایت شیک ایجاد کنید.

شماره 7 GoDaddy

بهترین راه برای ایجاد و انتشار سریع وب سایت ها

دامنه قیمت گذاری: 10 دلار – 25 دلار در هر ماه

جوانب مثبت GoDaddy مخالف GoDaddy
سریعترین سازنده برای ایجاد یک وب سایت کمبود ویژگی های با کیفیت – فقط برای ساخت سایت های اساسی مناسب است
الگوهای را در هر زمان تغییر دهید آزادی خلاق محدود
بسیار کاربر پسند ارزانترین برنامه کار نمی کند’ابزارهای SEO ارائه دهید

مرور کلی GoDaddy

GoDaddy بسیار کاربر پسند است و هست سریعترین سازنده وب سایت بی پرده برای ایجاد یک وب سایت. کمک به طراحی آن بدان معناست که شما فقط باید جزئیات خود را وارد کنید ، قبل از اینکه GoDaddy یک وب سایت متناسب برای شما ایجاد کند تا سفارشی شود.

طرح بندی ساده و راهنمایی در مورد اضافه کردن عناصر به سایت شما ، یک فرآیند ساخت بسیار ساده و سریع را ایجاد می کند.

با این حال ، GoDaddy نیست’بهترین انتخاب برای وب سایت های قدرتمند یا پیچیده است – ممکن است سرعت و سادگی را ارائه دهد ، اما این بدان معنی است’بهترین انتخاب برای ساختن یک وب سایت واقعاً شخصی نیست.

GoDaddy ممکن است بهترین سازنده وب سایت برای سرعت باشد ، اما قیمت های آن از بین نمی رود’بسیار کاملاً چشمگیر – برنامه ها از 10 دلار تا 25 دلار در هر ماه است. خوشبختانه ، GoDaddy دارد یک محاکمه رایگان یک ماهه سخاوتمندانه, بنابراین شما می توانید مطمئن شوید که آن را’قبل از ثبت نام برای شما مناسب است.

Godaddy سریعترین سازنده وب سایتGoDaddy بهترین سازنده وب سایت برای هرکسی است که در سریع ترین زمان ممکن به یک وب سایت ساده و شیک آنلاین نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی وب سایت GoDaddy سازنده برای به دست آوردن جزئیات در مورد این سازنده سریع ، از سهولت استفاده تا سؤالات متداول
 • آیا می خواهید بصورت آنلاین بفروشید؟ ما را بخوانید بررسی تجارت الکترونیکی GoDaddy برای پیدا کردن این بهترین سازنده وب سایت برای فروشگاه آنلاین شما است یا خیر

شماره 8. WordPress.com

بهترین وبلاگ نویسی

دامنه قیمت گذاری: رایگان – 25 دلار در هر ماه

WordPress.com جوانب WordPress.com منفی
ایده آل برای وبلاگ نویسی دوستانه مبتدی نیست
طیف گسترده ای از ویژگی های برنامه نویسی اساسی مورد نیاز است
قیمت های معقول قالب ها فقط برای وبلاگ نویسی طراحی شده اند

بررسی اجمالی WordPress.com

WordPress.com نسخه ساده تر سکوی محبوب وبلاگ نویسی WordPress.org است.

WordPress.com بهترین سازنده وب سایت برای وبلاگ نویسی است – آی تی’انتخاب ایده آل برای کسانی که می خواهند یک وبلاگ ، اما نمی توانند’با توجه به پیچیدگی های WordPress.org کاملاً تلاش می کنید.

گفت: WordPress.com هنوز هم نیست’آسانترین سازنده وب سایت برای استفاده – به منظور استفاده بیشتر از سازنده و گسترش سایت خود ، شما’باید با بعضی ها به چنگ بیایید برنامه نویسی اساسی.

WordPress.com دارای یک برنامه رایگان و چهار برنامه حق بیمه است ، از جمله 4 تا 45 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه).

بسیاری از ویژگی ها ، ابزارهای بلاگ نویسی با کیفیت بالا و قیمت های معقول ، WordPress.com را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است. استفاده آسان تر از WordPress.org اما هنوز برای افراد تازه کار مناسب نیست ، WordPress.com است مناسب برای وبلاگ نویسان با اطمینان فنی.

wordpress.com بهترین سازنده وبلاگ نویسیWordPress.com یک سیستم عامل محبوب است’مخصوصاً قدرتمند است وقتی صحبت از وبلاگ نویسی است.

اطلاعات بیشتر

 • کامل ما را بخوانید بررسی WordPress.com برای مشاهده کامل این پلتفرم وبلاگ نویسی ایده آل ، از جمله برنامه های قیمت گذاری ، ویژگی ها ، سهولت استفاده و موارد دیگر!
 • در مورد تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org? برای بدست آوردن اختلافات در شباهت ها و تفاوت های کلیدی ، از مقایسه عمیق ما دیدن کنید.

شماره 9 جیمدو

بهترین راه حل برای ارزان کردن تبلیغات است

دامنه قیمت گذاری: رایگان – 40 دلار در هر ماه

جیمز جوانب مثبت جیمو منفی
کمترین هزینه برای حذف تبلیغات از وب سایت شما (9 دلار در ماه) کنترل خلاق بسیار کمی
اضافه کردن عناصر به صفحه شما آسان است طرح های محدود و روند ویرایش سفت و سخت
شما می توانید به صورت رایگان بفروشید گزینه بازگردانی وجود ندارد

بررسی اجمالی Jimdo

جیمدو یک سازنده اصلی وب سایت است’بهترین برای ایجاد وب سایتهای ساده, به جای هر چیزی پیچیده یا چشمک زن.

جیمدو در واقع دو ویرایشگر مختلف دارد – جیمدو دلفین و جیمدو خالق. جیمدو دلفین از ADI برای کمک به شما در ایجاد سایت خود استفاده می کند ، در حالی که Jimdo Creator به شما امکان می دهد تا سایت خود را به روش خود درست کنید (مشابه Wix ، Squarespace و Weebly).

جیمدو خالق تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای ساخت وب سایت خود را دارد. اما اگر می خواهید قدرت ویرایش ، شخصی سازی یا ایجاد موارد پیشرفته تر را ایجاد کنید ، سازنده خیلی سریع احساس سفتی می کند.

هر ویرایشگر مجموعه ای از برنامه های قیمت خود را دارد ، و هر دو با یک برنامه رایگان همراه هستند بنابراین شما می توانید بدون ریسک بسازید. جیمدو دلفین چهار برنامه دارد از 9 تا 39 دلار در هر ماه (سالانه صورتحساب) ، در حالی که جیمدو خالق چهار برنامه قیمت دارد که از 10 تا 40 دلار در ماه (سالانه صورتحساب).

jimdo بهترین سازنده برای حذف ارزان تبلیغاتجیمدو یک سازنده وسط جاده است که مشاغل کوچک را که مایل به آنلاین شدن هستند ، جستجو می کند.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی جیمدو برای اینکه دریابید این بهترین سازنده وب سایت برای شماست یا خیر
 • می توان’تصمیم می گیرید؟ ما Wix vs Weebly vs Squarespace vs Jimdo مقایسه جوانب مثبت و منفی بهترین سازندگان وب سایت را برای کمک به شما در انتخاب درست انتخاب می کند

شماره 10 1&1 IONOS

مناسب برای وب سایت های چند زبانه و مشاغل یقه سفید

دامنه قیمت گذاری: 1 دلار – 45 دلار در هر ماه

1&1 جوانب مثبت IONOS 1&1 IONOS منفی
بسیاری از ابزارها برای مقیاس بندی کسب و کار شما طرح ها اساسی و تاریخ دار هستند
گزینه های چند زبانه هیچ برنامه ای رایگان و یا یک آزمایش رایگان نیست
قالب ها طیف وسیعی از صنایع را پوشش می دهند رابط ویرایش اشتباه

1&1 بررسی اجمالی IONOS

1&1 IONOS همه چیزهایی را که شما نیاز دارید برای ایجاد یک وب سایت کاربردی و استاندارد دارید. برنده شد’به نظر می رسد مانند یک سایت Squarespace یا برای طراحی های خود جوایز کسب کنید ، اما این کار را به پایان می رساند. سازنده تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما را دارد ، خصوصاً برای مشاغل کوچک شرکت.

آی تی’همچنین گزینه عالی برای افراد با بودجه, زیرا اگرچه 1&1 IONOS نمی کند’یک برنامه رایگان داشته باشید ، قیمت های آن فقط با 1 دلار در هر ماه شروع می شود!

یکی از اشکالات اصلی 1&1 IONOS این است طرح های آن بسیار قدمت به نظر می رسند در مقایسه با سایر بهترین سازندگان وب سایت در این لیست. 1&1 IONOS به جای سازنده وب سایت شیک ، عملکردی است و برنده آن شده است’t ایجاد بهترین سایت در اینترنت ، اما این ویژگی ها را دارد تا سایت یا شغل شما موفق شود.

1&1 IONOS 1 ماه برای اولین ماه خود 1 دلار شارژ می کند ، سپس هزینه آن را پرداخت می کند 5 دلار در هر ماه پس از آن در ارزانترین برنامه خود در مجموع چهار برنامه وجود دارد که سه مورد برای ساخت فروشگاه های آنلاین است.

1 و 1 ionos بهترین سازنده وب سایت برای سایت های چند زبانه1&1 IONOS یک سازنده وب سایت ارزان است که شامل ابزارهای چند زبانه در تمام برنامه های خود است.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید 1&1 بررسی وب سایت ساز IONOS و دریابید که آیا’مسابقه مناسب برای شما است

چگونه بهترین سازنده وب سایت را برای خود انتخاب می کنید?

اکنون شما 10 بهترین سازنده وب سایت را در بازار می شناسید. اما اگر شما’دوباره احساس می کنید کمی گیر کرده اید؟ کدام یک از این سازندگان خوب را باید انتخاب کنید?

متأسفانه ، ما می توانیم’ذهن خود را از طریق صفحه بخوانید و مستقیم به شما بگویم. اگر شما می دانید ، در مورد نوع سایتی که می خواهید ایجاد کنید ، نیازهای خاص خود را می دانید’شما می خواهید به فروش محصولات ، یا اگر شما’وبلاگ نویسی می کنید یا کارهای خلاقانه را به نمایش می گذارید.

با این حال ، ما می توانیم برای یافتن سازنده کامل وب سایت خود ، برخی از نشانگرهای مفید به شما ارائه دهیم – ادامه مطلب را برای سه نکته سریع و مفید انجام دهید…

شماره 1 از آزمایش های رایگان و برنامه های رایگان استفاده کنید

بیشتر سازندگان وب سایت موجود در لیست ما ، یک آزمایش رایگان یا یک برنامه رایگان را برای استفاده شما ارائه می دهند. این روش کاملی برای قضاوت است اگر باشد’خالق وب سایت مناسب برای شما – در واقع ایجاد یک وب سایت ، و کار کنید:

 • چقدر آسان است
 • چقدر طول میکشد
 • آنچه دوست دارید و دوست ندارید’دوست دارم
 • تو چی’د می خواهم متفاوت باشد
 • اگر شما’از سایت مثالی که ایجاد می کنید خوشحال می شوید

سپس سازندگان وب سایت بیشتری را امتحان کنید. حتی اگر اولین کسی که امتحان می کنید کامل باشد ،’هنوز هم ارزش داشتن چیزی برای مقایسه با آن را دارد.

شماره 2 به آنچه می خواهید بسازید فکر کنید

این امر واضح به نظر می رسد ، اما افراد زیادی به دلیل چگونگی ایجاد یک وب سایت ، آن را انتخاب می کنند’تبلیغ می شود ، یا به سادگی برای مجانی که به داخل پرتاب می شوند. ایمن می گویم ، این نیست’روشی معقول برای انتخاب بهترین سازنده وب سایت برای شما.

شما’قبلاً با خواندن این مقاله اولین قدم را برداشته اید – قدم بعدی تصمیم گیری در مورد هدف وب سایت شما است ، و سپس لیست سازندگان خود را بر اساس آن باریک کنید. دان’از قیمت های فروش یا ویژگی هایی که اهدا نمی کنید خیره می شوید’واقعاً احتیاج دارید!

به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک وب سایت نمونه کارها راه اندازی کنید ، بهترین گزینه های شما شامل Squarespace ، Wix ، Weebly و Duda خواهد بود. همه آنها را امتحان کنید ، و ببینید کدام یک را بهترین دوست دارید.

در این مثال ، انتخاب بهترین سازنده وب سایت شما بسیار ساده تر خواهد بود ، زیرا نمی توانید سایر سازندگان (مانند 1) را نادیده بگیرید&1 IONOS و WordPress.com) زیرا – با وجود نقاط قوت دیگر – آنها اهدا نمی کنند’متناسب با نیازهای خاص خود.

شماره 3 عامل در بودجه شما

شما نمی’می خواهید در وب سایت خود بیش از حد هزینه کنید – آن’به همین سادگی به برنامه های قیمت هر سازنده نگاه کنید ، تصمیم بگیرید که چقدر می توانید هزینه کنید ، و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برای سال پیش پرداخت کنید یا در ماه (قیمت های ماهانه گران تر خواهند بود ، اما انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهند).

دان’اگر اشتباه کنید که از کمبود هزینه وب سایت خود استفاده کنید – همیشه باید بهترین سازنده ای را که می توانید هزینه کنید بپردازید. بله ، تعداد زیادی برنامه رایگان عالی وجود دارد ، اما برنامه های رایگان برنده شدند’t به سایت خود ویژگی های مورد نیاز خود را برای موفقیت در طولانی مدت ارائه دهید.

بهترین سازندگان وب سایت: جمع بندی

شما’اکنون شاهد رونمایی از بهترین سازندگان وب سایت در بازار هستیم ، و امیدوارم که شما’ایده بهتری کسب کرده ام که سازندگان به بهترین وجه متناسب با نیاز شما هستند.

تمام توصیه های ما مبتنی بر تحقیق و بازخورد عمیق از افراد درست مثل شما است – آنها’دوباره از هوای نازک بیرون نیامده اید – بنابراین می توانید با اطمینان از اطلاعات ما اطمینان حاصل کنید’به شرط آنکه در این مقاله شما را منصفانه و درست بیان کنید.

اجازه دهید’ما یک فهرست سریع از 10 سازنده برتر وب سایت داریم…

10 بهترین وب سایت سازندگان سال 2020

 1. ویکس – بهترین سازنده وب سایت همه جانبه.
 2. فضای مربع – بهترین برای خلاقیت و طراحی.
 3. Weebly – بهترین کار برای مشاغل کوچک و اوراق بهادار.
 4. SITE123 – بهترین کمک و پشتیبانی.
 5. به طرز چشمگیر – بهترین ارزش برای پول.
 6. دادا – بهترین کار برای وام دادن به یک دست خلاق.
 7. GoDaddy – بهترین کار برای ساخت سریع.
 8. WordPress.com – بهترین برای وبلاگ نویسی.
 9. جیمدو خالق – بهترین راه برای حذف ارزان تبلیغات.
 10. 1&1 IONOS – بهترین برای سایت های چند زبانه.

همانطور که از لیست ما مشاهده می کنید, هر سازنده وب سایت نقاط قوت خاص خود را دارد. خواه شما یک وب سایت برش ، شیک ، ارزش زیادی برای پول و یا حتی یک کمک کننده بخواهید ، یک سازنده در آنجا وجود دارد.

اما به طور کلی ، بهترین سازنده وب سایت در تحقیق ما Wix بود. رابط کشیدن و رها کردن ساده آن ، استفاده از آن را بسیار آسان می کند (حتی برای تکنیک ها) ، و طیف گسترده ای از قالب ها و ویژگی های آن ، مانند فرم های تماس و گالری های رسانه ای ، به این معنی است که شما می توانید وب سایت خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید و آن را خودتان درست کنید..

اگر شما’مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، با پرش به Wix’برنامه رایگان یک راه عالی برای ساختن و فهمیدن آنچه هست و نیست’درست برای شما.

با استفاده از آزمایش های رایگان (یا برنامه) های پیشنهادی ، تا حد امکان بسیاری از سازندگان وب سایت را امتحان کنید. این احساس واقعی را برای هر یک از شما ایجاد می کند و اطمینان می دهد که بهترین مورد نیاز خود را انتخاب می کنید.

هنوز مطمئن نیستید که کدام وب سایت سازنده برای شما مناسب است?

 • نمودار مقایسه سایت سازنده وب سایت – یک مقایسه دقیق و جانبی با یکدیگر از سازندگان وب سایت دارای رتبه برتر
 • مسابقه سازنده وب سایت – توصیهای راجع به اینکه سازنده وب سایت براساس نیازهای شما مناسب تر است ، دریافت کنید

سؤالات متداول

اینها برخی از محبوب ترین سؤالات ما هستند’توسط خوانندگان ما در مورد سازندگان وب سایت سؤال شده است.

سوالی پیدا کردید که می خواهید پاسخ آن را بدانید? برای فاش کردن پاسخ روی + کلیک کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map