5 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی سازمانی: فروش و مقیاس آنلاین

Contents

سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانی: راه حل مناسب برای شما?

کارت خوب بود! شغل شما به سطح شرکت رسیده است. آیا شما’دوباره پردازش 5000 فروش در هر دقیقه یا فعالیت چندین مارک, شما’به یک پلتفرم تجارت الکترونیکی نیاز دارید که بتواند چنین تقاضای زیاد را برطرف کند ، ارائه راه حل های قدرتمند و مقیاس پذیر که برنده شده اند’تحت فشارهای زیاد درخواستهای معاملات خود قرار دهید.


چرا زحمت استفاده از سیستم عامل تجارت الکترونیکی سازمانی را می گیرید؟ خوب ، با استفاده از ‘منظم’ پلت فرم تجارت الکترونیک مانند میزبانی سوپر باول در باغ عقب شما خواهد بود – شما برنده شدید’تقریباً به اندازه کافی فضای و امکانات برای اجرای یک عمل صاف دارید. از نظر وب سایت ، فروشگاه آنلاین شما به زودی خراب می شود – که برای نام تجاری شما فاجعه بار خواهد بود.

ما راه خود را در مورد ایجاد کننده وب سایت تجارت الکترونیک می دانیم ، بنابراین می توانید به ما اعتماد کنید تا اطلاعات دقیق ، عادلانه و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. با استفاده از دانش تخصصی ما, ما’امروز پنج مورد از بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانی را دستگیر کرده اید. لیست قطعی ما را در زیر بررسی کنید…

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی شرکت عبارتند از:

 1. Shopify Plus: بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی بطور کلی
 2. تصدی BigCommerce: بهترین برای سرعت پردازنده
 3. تجارت Magento: بهترین برای توسعه دهندگان وب حرفه ای
 4. WooCommerce برای شرکت: بهترین گزینه کم هزینه
 5. ابر فروش بازرگانی Salesforce: بهترین کار برای تجارت بین المللی

از تحقیقات ما ، ما دریافتیم که Shopify Plus بهترین راه حل همه جانبه برای شرکت ها است ، با این که BigCommerce Enterprise یک مجموعه نزدیک با ویژگی های داخلی خود را به پایان رساند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر سیستم عامل’قیمت گذاری ، ویژگی ها ، جوانب مثبت و منفی را در ادامه بخوانید.

1

Shopify Plus

بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی کلی

در یک نگاه

 • قیمت گذاری: حداقل 2000 دلار در ماه
 • مورد نیاز شرکت: n / a
 • قدرتهای فعلی: GymShark ، NY Times ، اکونومیست
 • واقعیت سریع: مورد استفاده در 7000+ مارک در 175 کشور جهان

جوانب مثبت Plus

Shopify Plus به دلایلی موقعیت برتر ما را به خود اختصاص می دهد. Shopify را بررسی کنید’s به علاوه سمت زیر برای دیدن دلیل:

 • سریع و آسان برای شروع کار: Shopify یک سیستم عامل تجارت الکترونیک کاملاً میزبان است ، بنابراین شما نمی خواهید’لازم است نگران کد نویسی سایت خود باشید’پشتیبان گیری یا مدیریت پهنای باند شما است.
 • دامنه گسترده پلاگین ها: برای ادغام با فروشگاه آنلاین خود ، از بیش از 1500 برنامه استفاده کنید و به بهبود عملکرد وب سایت خود در همه زمینه های تجارت الکترونیکی کمک کنید.
 • مقرون به صرفه: Shopify Plus یک گزینه بسیار ارزان تر از استخدام آژانس توسعه وب است و شما به پشتیبانی درخشان و پشتیبانی 24/7 مشتری دسترسی دارید.
 • پردازش 10،000 معاملات در هر دقیقه: Shopify Plus فروشگاه شما را بدون دردسر در حین سنبله فروش نگه می دارد.

Shopify Plus Cons

متاسفانه ، هیچ بستر تجارت الکترونیکی کامل نیست. نکات منفی برای Shopify Plus را اینجا بخوانید:

 • خلاقیت محدود: در حالی که می توانید کد خود را از طریق برنامه ها شخصی سازی کنید ، می توانید’طرح های سفارشی را از ابتدا مانند قبل در Magento یا WooCommerce ایجاد کنید. با این حال ، این مورد برای همه سیستم عامل های میزبان ، نه فقط Shopify ، موردی است.
 • هزینه های افزونه می توانند اضافه شوند: با وجود Shopify’هزینه اشتراک نسبتا کم است ، شاید شما نیاز به هزینه بیشتری در افزونه های شخص ثالث نسبت به BigCommerce داشته باشید ، که ابزارهای داخلی بیشتری را ارائه می دهد.

Shopify Plus: ویژگی های اصلی

10 تم رایگان و 59 موضوع پرداخت شده است

اطمینان حاصل کنید که طراحی نمای فروشگاه شما دقیقاً منعکس کننده تجارت قدرتمند شما با 69 قالب حرفه ای است.

خرید پرداخت

از Shopify استفاده کنید’برنامه s ، قبلاً Shopify Pay ، برای اینکه مشتریان بتوانند اطلاعات حمل و نقل و صورتحساب خود را ذخیره کنند تا روند پرداخت را تسریع کرده و 18 درصد نرخ تبدیل شما را بهبود ببخشند.

حداکثر 10 فروشگاه را به طور همزمان مدیریت کنید

از Shopify استفاده کنید’ابزارهای درخشان برای رشد همه فروشگاه های آنلاین مختلف که شامل یک شرکت تجاری شما هستند.

Shopify Plus آکادمی

شغل خود را با پشتیبان درخشان مشتری ، به علاوه دسترسی به آکادمی Shopify Plus ، به صورت یکنواخت کار کنید و شامل آموزش خود هدایت شده برای رشد شغل خود باشید.

خرید به علاوه بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانیShopify Plus یک بستر فوق العاده قوی برای تجارت سازمانی شما فراهم می کند ، در حالی که استفاده از آن بسیار ساده است

اطلاعات بیشتر:

 • بررسی Shopify: بررسی جامع ما را بخوانید
 • Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: کدام پلتفرم نبرد تهدید سه گانه را برنده می شود?
 • Shopify vs Shopify Plus: تفاوت های اصلی کدام است?
 • Shopify vs WooCommerce: کدام یک برای تجارت شما مناسب است?

2

تصدی BigCommerce

برای سرعت حرکت سریع

در یک نگاه

 • قیمت گذاری: نقل قول ها معمولاً با مبلغ 500 تا 15000 دلار در هر ماه انجام می شود
 • نیازهای سازمانی: درآمد سالانه بیش از 1 میلیون دلار
 • قدرتهای فعلی: Skullcandy ، Ben & جری’، موتورولا
 • واقعیت سریع: در سال 2009 تاسیس و در آستین ، تگزاس مستقر است

BigCommerce تصدی: جوانب مثبت

همانطور که از نام این شرکت پیداست ، BigCommerce یکی از بزرگترین هکرها در بازی سازمانی است. اینجا’چرا:

 • سوار شدن سریع: 95٪ از بازرگانان BigCommerce Enterprise طی چهار ماه یا کمتر تنظیم شده اند ، که 50٪ بار سریعتر از بیشتر رقبا را تنظیم می کنند.
 • پشتیبانی 24/7 مشتری: شما’پشتیبانی را بصورت شبانه روزی از طریق ایمیل ، چت زنده و تلفن دریافت خواهید کرد. شما’همچنین می توانید از طریق یک نماینده ارشد پشتیبانی فنی ، که می تواند به تماس شما طی 30 ثانیه پاسخ دهد ، به پشتیبانی اولویت دسترسی پیدا کنید
 • ویژگی های داخلی: بر خلاف Shopify Plus و اتکاء آن به برنامه ها ، BigCommerce Enterprise همه چیز مورد نیاز شما را برای مقیاس گذاری شرکت داخلی خود ارائه می دهد و تقریباً در هزینه شما صرفه جویی می کند 5،800 – 30،000 دلار+ در هر سال در هزینه های اشتراک برنامه در مقایسه با Shopify Plus.
 • 99.98٪ به موقع: BigCommerce برنده شد’اجازه دهید وب سایت شما حتی در شلوغ ترین زمان شما خراب شود. این سیستم عامل همچنین بدون نیاز به بلند کردن انگشت ، همه به روزرسانی ها و مشکلات عیب یابی را برای شما انجام خواهد داد.

BigCommerce تصدی: منفی

مانند همه سیستم عامل ها ، فراز و نشیب های کوچکی به BigCommerce Enterprise وجود دارد که می توانید در زیر مشاهده کنید:

 • هزینه های پی پال: در هنگام فروش محصولات از طریق پی پال ، هیچ هزینه ای در تراکنش کاهش نمی یابد’دروازه پرداخت در برنامه BigCommerce Enterprise ، یعنی شما’همان مبلغ هزینه تراکنش PayPal را که می خواهید در BigCommerce انجام دهید ، پرداخت خواهید کرد’s ‘پایه ای’ طرح.
 • محدود به ویژگی های داخلی: در حالی که ویژگی های داخلی فوق العاده قوی هستند ، شما’دوباره قادر به شخصی سازی و سفارشی کردن فروشگاه خود در حد توان با Shopify و بازار برنامه های گسترده آن نیستید.

BigCommerce Enterprise: ویژگی های اصلی

طرفداران بزرگ ویژگی های داخلی؟ سپس شما’من عاشق BigCommerce هستم’پیشنهادات:

عملکرد جستجوی محصول

فیلترهای جستجوی محصول را ایجاد کرده و تجربه کاربری را با پیشنهادات (بر اساس کاربر) شخصی سازی کنید’زبان ، مکان ، و تاریخچه خرید) به منظور بهبود شانس فروش.

400 تماس API در ثانیه

BigCommerce Enterprise از 400 تماس API در ثانیه پشتیبانی می کند (در مقایسه با Shopify Plus)’ 10) ، به این معنی که می توانید کاتالوگ محصولات بزرگ را در عرض چند دقیقه و نه ساعت همگام سازی کنید.

250+ روش پرداخت محلی

با BigCommerce Enterprise می توانید محصولات خود را از طریق این پلتفرم به هر گوشه دنیا بفروشید’توانایی پذیرش بیش از 250 نوع پرداخت در بیش از 100 کشور جهان.

امنیت چند لایه

فروشگاه آنلاین خود را با امنیت چند لایه و محافظت از انکار توزیع توزیع (DDoS) ایمن نگه دارید و به جلوگیری از اختلال هکرها در سرویس هاستینگ شما ، به منظور جلوگیری از استفاده کاربران از وب سایت خود کمک کنید..

صحنه محلی

قبل از انتشار به روزرسانی های خود ، خواه شما ، همه تغییرات طراحی وب خود را در زمان واقعی مشاهده کنید’دوباره سایت دسک تاپ یا موبایل خود را به روز کنید.

سیستم عامل های تجارت الکترونیک شرکت بزرگBigCommerce Enterprise وعده قیمت های پایین تر از Magento و Shopify Plus را دارد

اطلاعات بیشتر:

 • BigCommerce vs Magento: چه کسی در نبرد بزرگ پیروز می شود?
 • BigCommerce vs WooCommerce: چگونه آنها را مقایسه می کنند?
 • BigCommerce vs Shopify: کدام تایتان برنده این برخورد می شود?

3

تجارت Magento

بهترین برنامه نویسان برای توسعه دهندگان وب

در یک نگاه

 • قیمت گذاری: صدور مجوز هزینه از 1988 دلار در ماه ، در بالای میزبانی ، نام دامنه و هزینه های توسعه سایت که بسته به پروژه می تواند در هر جایی بین 100 کیلو و 1 میلیون پوند هزینه کند.
 • نیازهای سازمانی: نقل قول های Bespoke بر اساس گردش مالی سالانه شما
 • قدرتهای فعلی: پل اسمیت ، باربور ، HP
 • واقعیت سریع: کسب شده توسط Adobe در سال 2018 با قیمت 1.68 میلیارد دلار

تجارت Magento: جوانب مثبت

Magento Commerce یک بستر شخصی است که به معنای آزادی خلاقیت کامل شماست – به شرط آنکه دانش رمزگذاری داشته باشید!

 • ادغام: تجارت Magento تجارت با انتخاب بی نظیر از ادغام ، ارائه کنترل خلاق گسترده است.
 • خصوصیات پیشرفته: تجارت Magento برای کاربران با تجربه توسعه وب ایجاد شده است و ویژگی های تجارت الکترونیکی بسیار انعطاف پذیر و پیچیده ای را ارائه می دهد.
 • انجمن توسعه دهنده بزرگ: به عنوان یک سیستم عامل خود میزبان ، هیچ تیم پشتیبانی اختصاصی Magento وجود ندارد. درعوض ، این شرکت بزرگترین جامعه توسعه دهندگان صنعت تجارت الکترونیک را دارد و از مسائل و پاسخ های سوالات شما پشتیبانی می کند.

تجارت Magento: منفی

از طرف دیگر ، سیستم عامل های خود میزبان اندکی از راه پشتیبانی برخوردار نیستند و می توانند شما را با هزینه های پنهان شگفت زده کنند:

 • هزینه های پنهان: بر خلاف Shopify یا BigCommerce ، شما’مجدداً لازم است میزبان ، نام دامنه و گواهی های امنیتی خود را بخرید. همچنین ، Magento در صورت یافتن آسیب پذیری در کد شما هنگام بررسی های امنیتی ، شغل شما را بین 1000 تا 5000 دلار شارژ می کند..
 • مهاجرت های گران قیمت: فروشگاه آنلاین شما هر چند سال یک بار متحمل هزینه های گران و وقت گیر می شود. به عنوان مثال ، Magento اخیراً به Magento 2 Commerce مهاجرت کرده است.
 • با مقیاس آهسته: بسیاری از بنگاه های اقتصادی که معاملات زیادی را انجام می دهند و داده های مشتری راجع به اشکالات و سرعت کم سرعت بار در هنگام افزایش قیمت شکایت دارند.

ویژگی های کلیدی تجارت Magento

خرید فوری

مشتریان شما می توانند از اطلاعات پرداخت و حمل و نقل قبلاً ذخیره شده برای رد شدن از مراحل پرداخت ، استفاده از فرآیند سریع تر و آسان تر – به ویژه برای کاربران تلفن همراه استفاده کنند.

پیشنهادات محصول

برای کمک به افزایش فروش ، قواعد خودکار را تعیین کنید تا مشخص کنید کدام یک از محصولات شما به مشتریان خاص اعم از محصولات مرتبط یا گزینه های گران تر پیشنهاد می شود..

صفحه سازنده

Magento به تازگی قابلیت طراحی کشیدن و رها کردن (مثل شما) را معرفی کرده است’d برای سایت خود در Shopify یا BigCommerce پیدا کنید’جلویی ، به این معنی که می توانید محتوای تصویری خود را با سهولت تغییر دهید. با این حال ، شما’هنوز هم نیاز به کد کردن باطن خود دارید.

راه حل های تجارت الکترونیک شرکت سرمایه گذاریتجارت Magento آزادی طراحی بی نظیر را ارائه می دهد ، اما فقط در صورت داشتن مهارت های توسعه وب 4

WooCommerce برای شرکت

بهترین گزینه کم هزینه

در یک نگاه

 • قیمت گذاری: به عنوان یک افزونه منبع باز ، آن را’رایگان برای نصب ، اما شما’باید آن را به یک سایت موجود در وردپرس اضافه کنید – که هزینه های مربوط به راه اندازی آن را نیز دارد.
 • نیازهای سازمانی: n / a
 • قدرتهای فعلی: وبر NZ ، CoolBlueWeb ، OutPut
 • واقعیت سریع: وردپرس 28٪ وب سایت ها را در سرتاسر جهان اجرا می کند

WooCommerce for Enterprise: جوانب مثبت

با WooCommerce ، شما’دوباره با یک مارک قابل اعتماد در وردپرس کار می کنید. در اینجا بزرگترین علائم WooCommerce در اینجا آورده شده است:

 • انعطاف پذیری: به عنوان یک افزونه وردپرس (شبیه به یک برنامه) ، WooCommerce را می توان برای پشتیبانی از هر بخشی از فروشگاه آنلاین خود ، اعم از آن ، نصب و استفاده کرد.’کل ستون فقرات یا به سادگی یک جزء اصلی ساختار محتوای شما است.
 • مضامین ارزان: WooCommerce دارای 18 درونمایه است که فقط با 39 دلار شروع می شود ، که می توانید آن را به دل خود تنظیم کنید’محتوای s (اگر می دانید چگونه کدگذاری کنید).
 • کد امن: WooCommerce توسط متخصصان پیشرو در زمینه کد نویسی مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که از بهترین شیوه ها پیروی کرده و استانداردهای کدگذاری بالا را حفظ کرده و فروشگاه شرکت شما را در دستان ایمن نگه می دارد.

WooCommerce for Enterprise: Cons

سرنخ خود را در حاشیه WooCommerce برای Enterprise قرار دهید. برای مبتدیان ، می تواند’برای آزادی خلاقانه ، یا Shopify Plus را برای سهولت استفاده با تجارت Magento Trade مطابقت دهید:

 • ضعف پشتیبانی: بر خلاف Shopify یا BigCommerce ، هیچ تیم پشتیبانی اختصاصی وجود ندارد که بتواند برای کمک به مشکلات خود به شما کمک کند. در عوض ، شما’لازم است با دیگر توسعه دهندگان وب مشورت کنید ، که بسیار وقت گیرتر و گران تر است.
 • راحتی در استفاده: WooCommerce مانند همه سیستم عامل های خود میزبان ، در صورت عدم کمک ، استفاده از آن دشوار است’توانایی فنی داشته باشید اگر شما’پس ما تجربه ای در زمینه کد نویسی داریم’d توصیه می کنید از نرم افزارهای میزبانی شده مانند Shopify یا BigCommerce استفاده کنید.
 • هزینه های پنهان: در حالی که افزونه WooCommerce رایگان برای نصب است ، شما’برای تهیه کننده هاستینگ ، نام دامنه ، امنیت SSL ، مضامین ، برنامه ها و منابع دیگر ، مانند پشتیبانی توسعه دهندگان وب ، باید هزینه بپردازید..

WooCommerce for Enterprise: ویژگی های اصلی

WooCommerce یک افزونه تجارت الکترونیکی است که می تواند وب سایت شما را به یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند تبدیل کند. با این حال ، این کار نمی کند’به عنوان بسیاری از ویژگی های داخلی در اختیار شما قرار دارد’d در یک میزبان کاملاً میزبان پیدا کنید, ‘جعبه آماده’ پلت فرم مانند BigCommerce. در زیر بهترین ویژگی هایی که در WooCommerce for Enterprise یافت شده است:

بازپرداخت های یک کلیک

ارائه فرصت برای بازگشت فوری به مشتریان ، باعث بهبود تجربه کلی کاربر خواهد شد و باید تکرار فروش را ترغیب کنید.

سفارشی سازی بی حد و حصر

آنچه WooCommerce فاقد ویژگی هایی است ، با قابلیت برنامه نویسی نامحدود خود را ایجاد می کند. شما می توانید همه چیز را از صفحه اصلی خود را به سمت صفحه پرداخت سفارشی کنید ، تا اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی شما دقیقاً از برند منحصر به فرد شما منعکس شده است.

راه حل های تجارت الکترونیک شرکت woocommerceاستفاده از WooCommerce سخت تر از Shopify Plus است ، اما پیچیده تر از Magento Commerce بهترین میزبان WooCommerce: کدام میزبان بیشترین استفاده را برای WooCommerce دارد?

گزینه های WooCommerce: چه چیز دیگری وجود دارد?

5

ابر فروش بازرگانی Salesforce

بهترین کار برای تجارت بین المللی

در یک نگاه

 • قیمت گذاری: شما 1-2٪ از فروش خود را پرداخت می کنید
 • نیازهای سازمانی: متعلق به بیش از 5 فروشگاه آنلاین
 • قدرتهای فعلی: آدیداس ، GoPro ، L’رئال
 • واقعیت سریع: قبلاً با عنوان Demandware شناخته می شد

ابر فروش بازرگانی Salesforce: جوانب مثبت

مستقر در ابر (یعنی کاملاً مبتنی بر اینترنت و بدون هیچ سخت افزاری) ، Cloud Salesforce Commerce ابر بی نهایت مقیاس پذیر است. اگر صدای این سکو را دوست دارید’بزرگترین جوانب مثبت ، پس ممکن است Salesforce با شما باشد:

 • فروش نرم افزار Salesforce: به راحتی می توانید فروشگاه تجارت الکترونیک خود را با Salesforce ادغام کنید’دیگر نرم افزار CRM مبتنی بر ابر (مدیریت ارتباط با مشتری) برای ایجاد ثبات در کسب و کار شما.
 • عالی برای مارک های بین المللی: چندین فروشگاه مختلف را از یک بخش پشتیبان مدیریت کنید ، در حالی که انواع مختلفی از ارز را می پذیرید و با استفاده از زبان های مختلف در هر فروشگاه به طور کارآمد استفاده می کنید.
 • پشتیبانی مشتری: بر خلاف Magento یا WooCommerce ، شما می توانید از پشتیبانی جامع 24/7 بهره مند شوید ، در حالی که تیم پشتیبانی ابر Sales Sales Trade Commerce تمام به روزرسانی های اصلی سیستم را برای شما انجام خواهد داد.

ابر نیروی بازرگانی Salesforce: منفی

برخی از پوشش های نه چندان نقره ای به Salesforce Commerce Cloud وجود دارد ، یعنی به دلیل هزینه بالای مالکیت آن و نبود ابزار طراحی بصری:

 • انعطاف ناپذیر: آی تی’شهودی ترین سکو برای استفاده نیست ، بنابراین اگر نمی خواهید یک فروشگاه کارآمد و حرفه ای به نظر برسید’تجربه توسعه وب را داشته باشید.
 • گران: چون تو’برای استفاده از Cloud Sales Trade Commerce ، درصد دیگری از فروش خود را پرداخت می کنید ، هر چه پول بیشتری کسب و کارتان را در هر سال بدست آورید ، در حاشیه سود خود عمیق تر خواهید شد. بنابراین ، اگر کسب و کار شما هر سال 20 تا 500 میلیون دلار درآمد ایجاد می کند ، ممکن است در نهایت سالانه 200،000 دلار در سال را برای Salesforce خرج کنید!

Cloud Salesforce Trade: ویژگی های اصلی

فروش Omni-channel

با Salesforce Commerce Cloud ، می توانید فروشگاه آنلاین ، کانال های رسانه های اجتماعی ، سایت تلفن همراه و فروشگاه آجر و ملات ، همه را در یک مکان مدیریت و فروش کنید..

گزارش داده های مشتری

این پلت فرم داده ها و بینش هایی از رفتار خرید مشتریان شما با استفاده از موتور شخصی سازی خود ، به نام جمع می کند انیشتین, و از این داده ها برای شخصی سازی کاربر استفاده کنید’تجربه خرید – کمک به بهبود تبدیل و افزایش فروش.

تجارت نیروی انسانی سیستم عامل تجارت الکترونیکی شرکت ابریSalesforce Commerce Cloud ادغام آسان با سایر نرم افزارهای عالی Salesforce CRM را ارائه می دهد

نحوه انتخاب بستر تجارت الکترونیک سازمانی

شما’شما این کار را تاکنون در ساخت شرکت خود کرده اید ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که بستر تجارت الکترونیک را انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب نیازها و جاه طلبی های شما باشد. در زیر برخی از مهمترین ویژگی ها ، حقایق و چاپ های ریز که باید هنگام انتخاب یک پلت فرم تجارت الکترونیکی سازمانی به آن توجه کنید وجود دارد…

زمان سوار شدن

به عنوان یک مالک تجارت الکترونیک سازمانی ، می خواهید تجارت آنلاین خود را در اسرع وقت به کار ببندید. سیستم عامل کاملاً میزبان مانند Shopify Plus و BigCommerce Enterprise هستند ‘آماده برای رفتن’ بسته های ارائه شده ، همه چیز را برای رشد سرمایه گذاری خود ، همه در یک مکان فراهم می کند. با استفاده از این سیستم عامل ها ، شما نمی خواهید’باید به برنامه نویسی ، هاستینگ ، پهنای باند یا هرگونه تاکتیک توسعه وب فکر کنید.

آیا به مشاغل یا مصرف کنندگان می فروشید?

برخی از سیستم عامل ها دارای ابزاری هستند که برای فروش I.T مناسب تر است. نرم افزار در مقیاس گسترده برای مشاغل در سراسر جهان ، در حالی که سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی دارای ویژگی هایی هستند که به طور خاص برای فروش محصولات خرده فروشی شخصی مانند لباس ورزشی یا عطر طراحی شده اند. Shopify Plus و BigCommerce Enterprise هر دو جعبه مشتری را لمس می کنند و تمام ابزارهای لازم را در اختیار شما قرار می دهند’d نیاز به فروش B2B و B2C (تجارت به تجارت و تجارت به مصرف کننده).

هزینه کل

برای به دست آوردن دقیق ترین اطلاعات قیمت گذاری ، شما’باید از هر سیستم عامل نقل قول بخواهید ، که انجام آن بسیار ساده است. با این حال ، یک بار شما’شما با نقل قول های پیشنهادی از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی شرکت انتخاب شده خود ، مقایسه کرده اید’باید بیشتر از هزینه های اشتراک نگاهی بیندازید. آیا بستر انتخابی شما برای مواردی مانند میزبانی وب ، پشتیبانی IT ، نام دامنه و افزونه ها هزینه های اضافی را متحمل خواهد شد?

با تیم های دیگر در شغل خود مشورت کنید

راه حل تجارت الکترونیکی سازمانی که شما انتخاب می کنید ، روی همه زمینه های تجارت شما تأثیر خواهد گذاشت ، بنابراین حتماً برای انتخاب راه حلی که برای همه سودمند باشد ، با سایر بخش ها مشورت کنید. به عنوان مثال ، تیم بازاریابی شما نظراتی را در مورد این سیستم عامل خواهد داشت’ویژگی های شخصی سازی ، در حالی که ممکن است بخش IT شما از نحوه ادغام نرم افزار با سیستم های رایانه ای شخصی شما سؤال کند.

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانی: خلاصه

ما’پنج مورد از بهترین راه حل های تجارت الکترونیکی سازمانی را برای شما صرفه جویی در ساعت جستجو ، پیمایش ، کلیک کردن ، و تماس را جمع آوری کرده اید. اداره یک شرکت به اندازه کافی وقت گیر است ، درست است?

حالا که تو’شما به خلاصه دوست داشتنی ما رسیدیم ، باید این ایده را داشته باشید که کدام پلتفرم برای تجارت سازمانی شما بهترین است. اجازه دهید’لیست ما را سریع جمع می کنیم….

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی شرکت عبارتند از:

 1. Shopify Plus: بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی بطور کلی
 2. تصدی BigCommerce: بهترین برای سرعت پردازنده
 3. تجارت Magento: بهترین برای توسعه دهندگان وب حرفه ای
 4. WooCommerce برای شرکت: بهترین گزینه کم هزینه
 5. ابر فروش بازرگانی Salesforce: بهترین کار برای تجارت بین المللی

در حالی که آنها’ما همه سیستم عامل های عالی هستیم’d Shopify Plus را برای شرکتهای مختلفی توصیه کنید. با Shopify ، شما’سرمایه گذاری مجدد در ابزارها ، امنیت و انعطاف پذیری رهبر جهانی در تجارت الکترونیک. می تواند’برای سهولت استفاده ، هماهنگ باشید. همه آنچه را در نظر گرفت ، آن است’جای تعجب نیست که در حال حاضر Shopify Plus دارای بیش از 7000 مشاغل بزرگ در 175 کشور جهان است.

هرچند BigCommerce Enterprise یک ثانیه نزدیک است که دامنه چشمگیر تری از ویژگی های داخلی حتی حتی Shopify Plus را به خود اختصاص می دهد. BigCommerce یکی دیگر از نام های تجارت الکترونیک خانگی ، BigCommerce پشتیبانی درخشان مشتری را با ابزار فروش در مقیاس سازمانی برای مطابقت فراهم می کند.

شما هر کدام از سکوها را انتخاب کنید’با سالها تجربه در دنیای تجارت الکترونیک با یک برند قابل اعتماد کار خواهید کرد.

متاسفانه ، هر چند ، آن را’اکنون وقت آن است که از خداحافظی و خوشبختی بگوییم – ما مشتاقانه منتظر هستیم تا بزودی شرکت شما را به صورت آنلاین بازاریابی کند!

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی سازمانی: سؤالات متداول

تجارت الکترونیکی سازمانی چیست؟?

سیستم تجارت الکترونیکی سازمانی یک بستر آنلاین است’یا به صورت خود میزبان (به عنوان مثال تجارت Magento) یا در سایت (به عنوان مثال Shopify Plus) که می تواند مشاغل الکترونیکی تجارت الکترونیکی با اندازه را قادر سازد که مقیاس و فروش آنلاین داشته باشند. به طور معمول ، یک تجارت الکترونیکی سازمانی هزاران سفارش در هر دقیقه را از طریق چندین فروشگاه آنلاین پردازش می کند.

بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی چیست؟?

با سهولت استفاده با بهترین ابزار فروش در بازار و امکان پردازش بیش از 10،000 سفارش در دقیقه ، Shopify Plus بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی سازمانی در بازار است که هم اکنون از بیش از 7000 مارک بزرگ در 175 کشور جهان پشتیبانی می کند..

چگونه می توانم یک بستر تجارت الکترونیکی سازمانی را انتخاب کنم?

نه تنها باید قیمت گذاری را در نظر بگیرید بلکه باید قدردانی کنید که سیستم عامل های خود میزبان مانند تجارت Magento به سطح بالایی از دانش کد نویسی نیاز دارند. در همین حال ، سیستم عامل های کاملاً میزبانی شده مانند Shopify Plus را فعال کنید هر کسی به سرعت و به راحتی یک فروشگاه اینترنتی بسازید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me