5 بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO: جستجو به پایان رسیده است

در این مقاله ، پنج ارائه دهنده بهترین هاستینگ برای SEO برجسته خواهد شد ، و توضیح می دهد که هر ارائه دهنده در چه شرایطی بهترین است.


با دیدن خودت’ما بر روی این مقاله کلیک کرده ایم’دوباره حدس می زنید که ایده ای در مورد SEO دارید. اما برای کسانی از شما که اهدا نمی کنند’می دانید ، این مخفف عبارت بهینه سازی موتور جستجو است. آی تی’روند بهبود دید وب سایت شما در Google است که می تواند به روش های مختلفی انجام شود.

چرا سئو مهم است؟ فقط فکر کنید ، شما می توانید شگفت انگیز ترین وب سایت یا فروشگاه تجارت الکترونیک در جهان داشته باشید ، اما این پیروز شد’اگر کسی نتواند آن را پیدا کند یک بیت مهم است.

ارائه دهنده هاستینگ شما می تواند روی SEO شما تأثیر بگذارد. تعدادی از ویژگی های ارائه دهنده میزبانی می تواند برای بهبود وب سایت شما ارائه دهد’رتبه بندی در موتورهای جستجو.

ما’تحقیقات خود را انجام داده ایم تا بتوانیم بهترین ارائه دهندگان میزبانی سئو را پیدا کنیم. و انها هستند…

 1. میزبان – بهترین برای به روز و سرعت.
 2. میزبانی GoDaddy – بهترین گزینه برای محل سرور و ویژگی های اضافی.
 3. SiteGround – بهترین برای SSL.
 4. در حرکت – بهترین نسخه برای تهیه نسخه پشتیبان.
 5. میزبانی A2 – بهترین برای کمک و پشتیبانی.

این مقاله بیش از هر بخش از SEO خواهد بود ، توضیح می دهد که ارائه دهنده هاستینگ بهترین گزینه برای هر گروه است. آماده برای یافتن بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای سئو?

صحبت کافی است ، بگذارید’s-e-GO!

Contents

بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO

بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO عبارتند از:

 1. میزبان – بهترین برای به روز و سرعت.
 2. میزبانی GoDaddy – بهترین گزینه برای محل سرور و ویژگی های اضافی.
 3. SiteGround – بهترین برای SSL.
 4. در حرکت – بهترین نسخه برای تهیه نسخه پشتیبان.
 5. میزبانی A2 – بهترین برای کمک و پشتیبانی.

برخی از قسمت های مهم SEO در هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ما’خلاصه هر یک از زیر را می گذارم…

وقت تمام وقت

این مقدار زمانی است که ارائه دهنده هاستینگ در کار و فعالیت خود می ماند. به عبارت دیگر ، آن’در واقع چه مدت کار می کند اگر سایت شما خرابی را دارد و می تواند’قابل دسترسی است ، Google می تواند آن را مجازات کند.

سرعت

کاربران اینترنت نمی دانند’دوست دارید حتی 400 میلی ثانیه در انتظار بارگذاری وب سایت باشید. سرعت بالا در میزبانی باعث افزایش رتبه های شما می شود زیرا آنها همچنین تجربه کاربر را بهبود می بخشند ، و گوگل می خواهد همه افراد زمان خوبی داشته باشند ، درست است?

محل سرور

این به سرعت میزبانی مرتبط است ، به این ترتیب که شما چقدر به سرور خود نزدیک خواهید شد بر سرعت بارگذاری وب سایت شما تأثیر می گذارد. هرچه سرور بیشتر باشد ، زمان بارگذاری وب سایت سریعتر و رتبه بندی موتورهای جستجو بهتر می شود.

SSL

این گواهی امنیت وب سایت شماست. Google نمی کند’مانند وب سایت هایی که غیرقابل اعتماد به نظر می رسند ، بنابراین سرمایه گذاری در SSL جامد باعث بهبود رتبه موتورهای جستجو می شود.

پشتیبان گیری

اگر سایت شما به طور ناگهانی تمام داده های خود را از دست داد (از طریق ویروس یا هکر و غیره) ، هیچ چیزی برای رتبه بندی موتورهای جستجو وجود ندارد. آی تی’بنابراین در نظر گرفتن ارائه دهنده هاستینگ بسیار مهم است’پیشنهادات پشتیبان برای نجات شما از یک فاجعه.

کمک & پشتیبانی

پشتیبانی جامع و کارآمد مشتری کمک می کند تا وب سایت شما یکنواخت عمل کند. مشابه به روز رسانی و پشتیبان گیری ، رفع مشکلات میزبانی وب شما به سرعت باعث می شود سایت شما به خوبی در موتورهای جستجو رتبه بندی شود.

بهترین برای Uptime: HostGator

HostGator جوانب مثبت و منفی

HostGator جوانب مثبتConsG Host
 • بسیار آسان برای استفاده
 • قیمت ثبت نام ارزان
 • برای وب سایتهای پیچیده مناسب نیست
 • مرکز راهنمایی محدود

هرچه وب سایت شما در واقع ماند و راه اندازی شود ، پایه و اساس یک وب سایت موفق است. Google نمی کند’مانند وب سایت های معیوب ، زیرا می خواهد مردم راحت تر وب سایت های با کیفیت بهتر پیدا کنند.

براساس تحقیقات ما ، HostGator بهترین زمان بروز 99.99٪ را دارد. برنامه های مشترک ، VPS ، WordPress ، cloud و برنامه های میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد ، بنابراین برای هر نوع سایتی چیزی دارد.

همه کاربران جدید می توانند از 2.75 دلار در ماه سود ببرند ‘برنامه جوجه کشی’ برای میزبانی مشترک ، اما این هزینه پس از سال اول به 6.95 دلار در هر ماه افزایش می یابد.

میزبان بهترین زمان برای بروزرسانیHostGator بهترین ارائه دهنده میزبان کلی است و کلیه ویژگیهای SEO مورد نیاز وب سایت شما را برای موفقیت آنلاین ارائه می دهد

بهترین سرعت: HostGator

HostGator جوانب مثبت و منفی

HostGator جوانب مثبتConsG Host
 • بسیار آسان برای استفاده
 • قیمت ثبت نام ارزان
 • برای وب سایتهای پیچیده مناسب نیست
 • مرکز راهنمایی محدود

هنگام انتخاب بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای سئو ، قطعاً نیاز به سرعت وجود دارد. داشتن زمان بارگذاری سریعتر برای کاربر بسیار مهم است’تجربه ، نگه داشتن بازدید کنندگان در وب سایت خود ، که در نهایت باعث بهبود سایت شما می شود’رتبه بندی ها.

برای سرعت و به روزرسانی ، HostGator رقابت را بالا می برد. دارای سریعترین سرعت میزبانی است و به همین ترتیب کاربران برنده شدند’سایت خود را به دلیل بارهای کم تحرک ترک کنید.

HostGator برای هر نوع سایت برنامه ای دارد. و آن’ضرب و شتم بسیار دشوار است ، با برنامه هایی که فقط 2.75 دلار در ماه شروع می شود.

بهترین مکان برای سرور: GoDaddy

GoDaddy میزبان جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت GoDaddyمنفی GoDaddy
 • فضای نامحدود دیسک
 • دفتر رایگان 365 با میزبانی مشترک
 • برنامه های نسبتاً گران قیمت
 • پیشنهادهای نامحدود نیاز به مطالعه دقیق دارند
  چاپ خوب

از نظر موقعیت سرور ، هرچه مکان بیشتر باشد ، بهتر است. محل سرور شما تأثیر مستقیمی بر وب سایت شما دارد’عملکرد s زیرا هرچه سرور دورتر باشد ، سایت شما کندتر خواهد شد. این امر به دلیل عدم تجربه کاربر ضعیف در رتبه بندی موتورهای جستجو شما تأثیر می گذارد.

از هاست ابری استفاده می کنید؟ سپس دان’نگران باشید سرورها فقط برای میزبانی مشترک ، VPS و میزبانی اختصاصی استفاده می شوند (ابر از ماهواره ها در فضا استفاده می کند).

GoDaddy میزبان دارای بیشترین (مکان ها) است و به همین ترتیب این دسته را به دست می آورد. دارای هفت مورد است ، به این معنی که وب سایت شما هرگز از سرور GoDaddy خیلی دور نیست.

با این حال ، GoDaddy نسبتاً گران تر از رقبای خود است ، با میزبانی مشترک هزینه ای بین 2.49 دلار – 19.99 دلار در هر ماه.

خدایا بهترین مکان برای سرورمیزبانی وب GoDaddy دارای بیشترین مکان سرور از هر ارائه دهنده ، با اطمینان از بارگذاری عالی وب سایت

بهترین راه حل برای SSL: SiteGround

SiteGround جوانب مثبت و منفی

جوانب سایتمنافع سایت
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • ارزانترین ارائه دهنده میزبانی در اطراف نیست
 • فضای محدود دیسک

Secure Sockets Layer شما محافظ وب سایت شما برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است. این داده های ارسال شده بین سرور و کاربر را رمزگذاری می کند’مرورگر وب. Google نمی کند’مانند سایتهای غیرقابل اعتماد ، با اعلام SSL بر رتبه بندی در سال 2014 تأثیر بگذارید.

SiteGround یکی از اولین ارائه دهنده هایی بود که SSL رایگان به تمام وب سایت های خود ارائه می داد و همیشه یکی از هواداران حامی امنیت اینترنت بوده است.

SiteGround در وب سایت های WordPress تخصص دارد و میزبانی وردپرس را در هر سطح برنامه ارائه می دهد. با این حال ،’در واقع یکی از سازگارترین ارائه دهنده هاستینگ در بازار است. این کار نمی کند’t میزبانی VPS را ارائه دهید ، اما میزبانی وردپرس آن فقط بین 3/95 دلار تا 11/95 دلار در هر ماه هزینه دارد.

بهترین سایت برای sslSiteground امنیت وب سایت را به عنوان یک اولویت ، یک جنبه مهم برای بهبود رتبه های شما در Google می بیند

بهترین نسخه پشتیبان تهیه: InMotion

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبتمنفی حرکت
 • پرسنل پشتیبانی مشتری بسیار آموزش دیده
 • فضای نامحدود دیسک و SSL رایگان با برنامه اولیه
 • برنامه قیمت گذاری زیر 5 دلار وجود ندارد
 • بدون سرور ویندوز

از دست دادن داده به معنای از دست دادن رتبه بندی است. چرا؟ از آنجا که موتورهای جستجو می خواهند وب سایتهای ایمن و ایمن به صورت آنلاین نمایان شوند. به عبارت دیگر ، آنها نمی دانند’از کاربران اینترنت بخواهید وب سایت هایی را پیدا کنند که ممکن است هک شده یا داده های حساس را گم کنند.

InMotion یکی از بهترین ارائه دهنده هاستینگ موجود در بازار است و این دسته را از آن خود می کند زیرا پشتیبان گیری رایگان را بصورت استاندارد ارائه می دهد و پشتیبانی مشتری بسیار خوبی دارد که در صورت از دست دادن داده ها به شما کمک می کند.

در تحقیقات ما ، دریافتیم InMotion برای میزبانی مشترک و VPS بهترین است ، اما میزبانی اختصاصی و فروش وردپرس را نیز ارائه می دهد ، که قیمت ها از 6.39 دلار در ماه شروع می شود..

بهترین راه حل برای پشتیبان گیریInmotion پشتیبان گیری رایگان ارائه می دهد که برای نگه داشتن بازدید کنندگان وب سایت شما بسیار مهم است’ اطلاعات ایمن ، که چیزی است که گوگل به دنبال آن است

بهترین راهنما و پشتیبانی: میزبانی A2

A2 میزبان جوانب مثبت و منفی

A2 میزبان جوانب مثبتA2 میزبان منفی
 • هر زمان ضمانت برگشت پول
 • سرورهای ویندوز موجود در برنامه های میزبانی مشترک
 • گرانتر از Bluehost و HostGator
 • تخفیف کد کوپن خودکار گیج کننده است

اگر ارائه دهنده هاستینگ شما با کمک و پشتیبانی عالی همراه است ، می توانید سایت خود را هموار نگه دارید. این دقیقاً همان چیزی است که موتورهای جستجو می خواهند ، وب سایت ایمن ، روان و ایمن.

میزبانی A2 در تحقیقات کمک و پشتیبانی ما صدرنشین بود. مناسب نامگذاری شد ‘خدمه گورو’ کمک های یک به یک را ارائه می دهد ، و یک تجربه پشتیبانی شخصی را ارائه می دهد. میزبانی A2 همچنین 24/7 تلفن ، چت زنده و پشتیبانی ایمیل ، 365 روز در سال را ارائه می دهد.

آی تی’فقط برای خدمات عالی مشتری وجود ندارد. این انواع میزبانی را پوشش می دهد و ضمانت برگشت پول در هر زمان را ارائه می دهد. این یک امتیاز بزرگ است ، اگر شما فکر خود را در خط تغییر دهید انعطاف پذیری به شما می دهد.

میزبانی A2 میزبان VPS بدون کنترل را فقط از 5 دلار در هر ماه ارائه می دهد ، در حالی که مدیریت با 33 دلار در هر ماه شروع می شود.

a2 بهترین پشتیبانی مشتری را میزبانی می کندA2 هاستینگ با تیم خود که به عنوان خدمه گورو شناخته می شود ، به مشتریان فوق العاده و شخصی پشتیبانی می کند و به سرعت در حل مشکلات کمک می کند

بهترین خدمات اضافی SEO: GoDaddy

جوانب مثبت و منفی GoDaddy

جوانب مثبت GoDaddyمنفی GoDaddy
 • فضای نامحدود دیسک
 • دفتر رایگان 365 با میزبانی مشترک
 • برنامه های نسبتاً گران قیمت
 • پیشنهادهای نامحدود نیاز به مطالعه دقیق دارند
  چاپ خوب

SEO یک سیستم پیچیده است ، بنابراین عوامل و ویژگی های بسیاری وجود دارد که می تواند وب سایت شما را بهبود ببخشد’رتبه بندی به عنوان مثال ، GoDaddy چیزی به نام ارائه می دهد ‘قابلیت مشاهده موتور جستجو’. این وب سایت GoDaddy شما را اسکن می کند و برخی از تغییرات را برای کمک به وب سایت شما در Google در رتبه بندی بالاتر پیشنهاد می کند.

هزینه آن فقط 6.99 دلار در ماه است’یک کمک کمکی ارزان قیمت است. GoDaddy همچنین در اکثر برنامه ها ایمیل مایکروسافت آفیس 365 و دامنه های رایگان را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید ببینید که چرا GoDaddy برای ویژگی های اضافی در تحقیقات ما برتر شد..

اگر برای سه سال ثبت نام کنید ، GoDaddy تخفیف های مکرر در دسترس دارد و برنامه های میزبانی مشترک که فقط از 3.50 دلار در ماه شروع می شود.

آیا ارائه دهنده هاست دیگری برای SEO وجود دارد?

ارائه دهندگان میزبانی زیادی در بازار وجود دارند که برای سئو مناسب هستند. فقط به خاطر این کار نکرد’برنده یک دسته بندی نیست ، نمی شود’این بدان معنی است که از نظر ویژگیهای ضعیف سئو را ارائه می دهد پس چه چیز دیگری در آنجاست?

Bluehost دومین ارائه دهنده سریع میزبانی پس از HostGator است. این بدان معنی است که موتورهای جستجو وب سایت شما را نسبت به گزینه های کندتر ترجیح می دهند. همچنین ، Bluehost بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی در بازار است و میزبان برتر وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد.

1&1 IONOS یکی دیگر از گزینه های خوب میزبانی ، ارائه گواهینامه های SSL و پشتیبان گیری رایگان در تمام برنامه ها است. همچنین ، Dreamhost فضای ذخیره سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و دارای زمان حداکثر 99.95 درصد است که بسیار بالا است ، بنابراین برای SEO مناسب است..

چگونه ارائه دهنده هاستینگ را برای سئو انتخاب می کنید?

هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ برای سئو ، موارد مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ما’برخی از نکات مفید را برای کمک به شما در یافتن بهترین ارائه دهنده برای شما آسانتر ، در کنار هم قرار داده ایم:

 • آیا ارائه دهنده تأثیرگذاری دارد سرعت و زمان به روز? برای به دست آوردن ایده واقعی تر نظرات مشتری را بخوانید.
 • به پیشنهادات امنیتی آن فکر کنید. میگیری پشتیبان گیری رایگان و SSL گواهینامه های مربوط به تمام برنامه ها و یا هزینه بیشتری برای آنها خواهد داشت?
 • چند تا مکان های سرور داره؟ هرچه هر چه کامپیوتر شما به یک سرور نزدیک تر باشد ، بهتر و بهتر عمل می کنید.
 • در مورد ارائه دهندگان تحقیقاتی انجام دهید کمک و پشتیبانی کنید پیشنهادات هر چه سریع تر مشکلات میزبانی وب را برطرف کنید ، رتبه بندی شما کمتر تحت تأثیر قرار می گیرد.

بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO: خلاصه

ما’اکنون هفت چیز را به شما نشان داده ایم که باید هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ برای جستجوگرها به دنبال آن باشید. شما همچنین می دانید ارائه دهنده بهترین ها در مورد هر گروه کدام است. این دسته ها شامل بخش های مهمی مانند uptime ، مکان سرور ، پشتیبان گیری ، SSL و موارد دیگر می شوند.

5 بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO: Recap

 1. میزبان – بهترین برای به روز و سرعت.
 2. میزبانی GoDaddy – بهترین گزینه برای محل سرور و ویژگی های اضافی.
 3. محل سایت – بهترین برای SSL.
 4. در حرکت – بهترین نسخه برای تهیه نسخه پشتیبان.
 5. میزبانی A2 – بهترین برای کمک و پشتیبانی.

و هنگام انتخاب ارائه دهنده به یاد داشته باشید به ارائه دهنده نگاه کنید’سرعت و زمان به روز. آی تی’رسیدن به 100٪ به موقع غیرممکن است ، اما یکی با 99.9٪ و بالاتر را انتخاب کنید.

به امنیت و پشتیبان گیری فکر کنید برای حفظ امنیت وب سایت خود و موتورهای جستجو خوشحال باشید.

و در آخر ، مطمئن شوید که شما’دسترسی دارم 24/7 ، پشتیبانی جامع مشتری برای حل سریع مشکلات خود و حفظ رتبه خود در موتورهای جستجو.

اکنون می دانید که چطور انتخاب ارائه دهنده هاست مناسب می تواند وب سایت شما را بهبود ببخشد’رتبه بندی در موتورهای جستجو.

بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO: سؤالات متداول

که بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای SEO است?

HostGator مؤثرترین ویژگی SEO موجود را ارائه می دهد. این شرکت سریعترین سرعت و زمان بروز هر ارائه دهنده ما را دارد’تست شده (99.99٪) است که برای بهبود سایت شما بسیار مهم است’رتبه بندی می شود ، و SSL و پشتیبان گیری را در تمام برنامه ها ارائه می دهد.

تأمین کننده هاست چگونه بر سئو تأثیر می گذارد?

ارائه دهنده هاستینگ می تواند از بسیاری جهات روی سئو تأثیر بگذارد. مارک های بهتر از این ویژگی ها برای کمک به بهبود سایت شما برخوردار خواهند بود’رتبه بندی ها ، مانند سرعت زیاد بارگیری ، زمانهای عالی ، امنیت وب سایت رایگان و تعداد زیادی مکان سرور. اینها همه چیزهایی هستند که موتورهای جستجو دوست دارند در یک وب سایت مشاهده کنند.

کدام ارائه دهنده هاست بهترین کمک و پشتیبانی را دارد?

میزبانی A2 برای پشتیبانی مشتری بهترین گزینه برای پشتیبانی مشتری است ‘خدمه گورو’ ارائه 3/24 روز کمک در 365 روز از سال. همچنین از یک دانش دانش عالی برخوردار است ، بنابراین می توانید سریع و به راحتی راه حل هایی پیدا کنید ، که برای حفظ رتبه بندی شما در Google بسیار مهم است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map