بهترین میزبانی وب برای دانشجویان: 6 ارائه دهنده برتر برای بودجه

بهترین عکس میزبانی دانشجوییتماس با همه دانش آموزان! در این مقاله با مقایسه بهترین ارائه دهندگان میزبانی دانشجویی در بازار ، صرفه جویی در هزینه کامل برای میزبانی خود می توانید.


دانش آموزان در همه جا گام های شهودی برای توجه ، کسب درآمد و یا برآوردن نمرات خود بر می دارند. آیا این’ایجاد یک سبد آنلاین ، راه اندازی یک تجارت یا ایجاد سایت به عنوان بخشی از دوره شما ، ایجاد یک وب سایت دارای مزایای بسیاری است.

البته ، اگر شما’دوباره سایت خود را از ابتدا می سازید ، پس شما’به میزبانی هم نیاز دارم. این’جایی که همه چیز پیچیده و گران قیمت است.

وقتی تو’دوباره به آخرین قوطی لوبیا در کمد خود برگردید ،’سخت است توجیه کنید که می توان در میزبانی کار خود را توجیه کرد. خبر خوب این است که بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی در خارج وجود دارند که برنده شدند’یک ماه برات هزینه می کنم’اجاره فقط برای ادامه وب سایت شما.

چه آنها’ما قیمت های ارزان ، تخفیف های دانشجویی یا برنامه های کاملاً رایگان را خنثی می کنیم’ارائه دهنده هایی را برای حتی بیشترین پول نقد بین شما پیدا کرده اید.

ما می دانیم که شما نمی دانید’وقت خود را برای ترابردن اینترنت به دنبال معاملات میزبانی – مقالاتی برای نوشتن ، امتحانات برای تجدید نظر در مورد ، و اجرای برنامه هایی برای تمرین مجدد (برای اشاره به تنهایی برای تعویق انجام دادن وجود ندارد).

این’چرا ما’تمام تحقیقات را برای شما انجام داده ام. ما ساعتها تجزیه و تحلیل دقیق انجام دادیم تا بهترین و ارزانترین ارائه دهندگان موجود در بازار را بیابیم. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که ارائه دهنده ایده آل خود را از لیست انتخاب کرده و میزبانی کنید!

Contents

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب برای دانشجویان

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی
 2. میزبان – بهترین زمان برای uptime
 3. در حرکت – بهترین برای میزبانی مشترک و VPS
 4. SiteGround – برای قابلیت اطمینان بهترین است
 5. iPage – بهترین برای برنامه های ارزان اما با هزینه سرعت
 6. DreamHost – بهترین برای فضای ذخیره سازی

ما’با ارائه جزئیات در مورد قیمت گذاری ، نحوه عملکرد آن در تحقیقات ما ، به شرح کلی درباره هر ارائه دهنده می دهیم ، به علاوه نکاتی درباره اینکه چه کسی واجد شرایط ترین قیمت ها باشد. آنجا’وقت برای هدر دادن نیست ، بنابراین بگذارید’به آن برسید.

آیا به دنبال چیزی کمی ساده تر می گردید?

اگر می خواهید ساختمان وب سایت را با میزبانی آن ترکیب کنید’برای شما مدیریت شده است ، مربع را بررسی کنید. برنامه های آن از 12 دلار در هر ماه شروع می شود ، و می توانید در سال اول برنامه جدید مربع خود 50٪ صرفه جویی کنید.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل معتبر مدرسه است!

با کمال تعجب ، شما می توانید’از این پیشنهاد در کنار هر کد پیشنهادی دیگر استفاده کنید ، اما می توانید تخفیف را اعمال کنید حداکثر سه وب سایت تحت یک آدرس ایمیل مدرسه.

امروز به میدان مربع بروید و مدرسه خود را برای شروع جستجو جستجو کنید!

اطلاعات بیشتر

 • بهترین میزبانها را در کنار هم مقایسه کنید نمودار مقایسه خدمات میزبانی وب
 • تمام جزئیات را در اینجا دریافت کنیدبهترین ارائه دهندگان میزبانی وبدر بررسی کامل ما
 • دنبال یک معامله بزرگی؟ در بررسی ما بیش از 50 طرح را با یکدیگر مقایسه کنید بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان

بهترین میزبانی وب برای دانشجویان

اگر می خواهید میزبانی قدرتمند – و هر ماه چند دلار هزینه کنید – پس خودتان’دوباره شانس دارید!

ما’این تحقیق را انجام داده است تا بهترین میزبان وب دانشجویی را برای شما به ارمغان بیاورد. این ارائه دهندگان ویژگی های درجه یک را با قیمت های مناسب و معاملات ارزان قیمت ترکیب می کنند – در اینجا شش مورد برتر ذکر شده است:

 1. Bluehost
 2. میزبان
 3. در حرکت
 4. SiteGround
 5. iPage
 6. DreamHost

برخی از این ارائه دهندگان تخفیف ویژه دانشجویی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر فقط برای شما کاربران معامله قاتلی دارند’دوباره دانشجو هست یا نه می توانید ویژگی های اصلی آنها را در کنار هم در جدول زیر مقایسه کنید.

مقایسه سر به سر

ارائه دهندهStoragecPanelEmail آدرس های ذخیره سازی SDD نسخه پشتیبان تهیه رایگانBluehost

میزبان

در حرکت

SiteGround

iPage

DreamHost

50 گیگابایت&# 10004؛&# 65039؛5&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛
نامحدود&# 10004؛&# 65039؛نامحدود&# 10004؛&# 65039؛&# 10060؛
نامحدود

&# 10004؛&# 65039؛

نامحدود

&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛
10 گیگابایت&# 10004؛&# 65039؛نامحدود&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛
نامحدود&# 10004؛&# 65039؛نامحدود&# 10060؛&# 10060؛
50 گیگابایت&# 10060؛0&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛

آی تی’برای دیدن این ویژگی های کنار یکدیگر ، مفید است ، اما اکنون ما’در ادامه با جزئیات بیشتری در مورد هر یک از این ارائه دهندگان به شما کمک می کنیم بهترین مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

شماره 1 Bluehost

بهترین ارائه دهنده میزبان کلی

Bluehost بهترین ارائه دهنده کلی در لیست ما است, و آن را با صدای انفجار شروع می کند. آی تی’ارائه دهنده قابل اعتماد و شناخته شده ای با سابقه عالی. این کار کاملاً در تحقیقات ما انجام شد و در مرحله اول به نمایش درآمد و ویژگیهای WordPress را برای ما آرزو کرد – و جای تعجب نیست ، زیرا’همچنین شماره یک ارائه دهنده توصیه شده توسط خود وردپرس!

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • شماره یک ارائه دهنده توصیه شده توسط WordPress
 • ارزش بسیار خوبی برای پول
 • کمی گرانتر از رقبای خود

Bluehost’ارزانترین طرح آن است طرح مشترک مشترک فقط 2.95 دلار در هر ماه.

برای 2.95 دلار در هر ماه گواهی SSL معمول را دریافت می کنید ، به علاوه پهنای باند بدون اندازه و 50 گیگابایت ذخیره سازی. این طرح از یک وب سایت پشتیبانی می کند و شامل یک دامنه رایگان و پشتیبان گیری رایگان است. به روزرسانی و Bluehost ، ویژگی های بیشتری را باز می کنید’طیف وسیعی از ابزارها آن را به یک انتخاب مقیاس پذیر تبدیل می کند.

شما برای پول خود پول زیادی کسب می کنید – شما برنده شدید’دامنه های رایگان و پشتیبان گیری رایگان را با همه ارائه دهندگان پیدا کنید – به علاوه یک سرویس قوی و قابل اعتماد در سراسر تابلو. قیمت های تمدید نیست’بد ، یا ، با طرح مشترک مشترک با 7.99 دلار در ماه تمدید می شود بعد از دوره اول.

ما Bluehost را توصیه می کنیم به دلیل نحوه ترکیب ویژگی های چشمگیر با قیمت های مناسب و پشتیبانی از سطح بالا. ممکن است میزبان های ارزانتری در آنجا وجود داشته باشند ، اما Bluehsost ارزش هرگونه تلاش را دارد – به خصوص اگر سایت وردپرس کودک دارید و می خواهید بهترین زندگی را در زندگی مجازی خود داشته باشید.!

میزبانی وب ارزان قیمت BluehostBluehost بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی است و می تواند’هنگام میزبانی سایتهای وردپرس مورد ضرب و شتم قرار خواهید گرفت.

اطلاعات بیشتر

 • کامل ما را بخوانید نقد و بررسی Bluehost برای کسب اطلاعات بیشتر
 • با بررسی های دقیق ما در میزبانی خود صرفه جویی کنید:
  • ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وب
  • بهترین ارائه دهندگان میزبانی VPS ارزان
  • بهترین ارائه دهندگان میزبانی اختصاصی ارزان
  • بهترین میزبانی ارزان وردپرس
  • بهترین ارائه دهندگان میزبانی رایگان SSL

شماره 2 میزبان

بهترین گزینه برای Uptime

اگر می خواهید بهترین زمان به بازار را داشته باشید ، HostGator تمام پایه های آن را پوشش داده است. همچنین انواع مختلفی از میزبانی ، از مشترک گرفته تا اختصاصی ، و آن را ارائه می دهد’در آنچه انجام می دهد خوب است. HostGator دانشجویی است که نیست’بالاتر از هر کلاس ، اما هنوز هم معلم است’مورد علاقه. در تحقیقات ما ، این امر به ویژه در میزبانی اختصاصی عملکرد خوبی داشته است.

HostGator جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • بهترین میزبان برای uptime
 • بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی اختصاصی
 • دامنه رایگان نیست
 • بدون نسخه پشتیبان تهیه کنید

مانند اکثر ارائه دهندگان ، HostGator’ارزانترین قیمت ها با برنامه میزبانی مشترک آن است که با 2.75 دلار در هر ماه شروع کنید. طرح Hatchling شایان ستایش 60٪ تخفیف از قیمت اصلی را به شما می دهد و در برخی از ویژگی های بسیار خوب نیز پرتاب می شود. آن شامل:

 • SSL رایگان
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • فضای ذخیره نشده
 • نصب های یک کلیک
 • آدرس ایمیل نامحدود

HostGator جدا از اینکه به شما نسخه پشتیبان رایگان یا دامنه رایگان ارائه نمی دهد ، تمام کادرهای موجود در برنامه میزبانی مشترک خود را نشان می دهد. پس از پایان دوره اول شما ، طرح هاچلینگ دوباره تجدید می شود 6.95 دلار در هر ماه.

میزبان مشترک میزبانHostGator دارای بهترین ضمانت به موقع در بازار است و قیمت های شروع ارزان آن را در برنامه های مشترک دارد.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید مرور میزبان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این میزبان وب محبوب
 • آیا شما یک دانش آموز با شلوغی جانبی هستید؟ در بررسی ما متوجه شوید که آیا HostGator برای شما مناسب است یا خیر بهترین میزبانی وب برای مشاغل کوچک

شماره 3 در حرکت

بهترین برای میزبانی مشترک و VPS

InMotion یک ارائه دهنده میزبانی با کیفیت و دارای ویژگی های عالی است. در تحقیقات ما ، اینطور مطرح شد بهترین ارائه دهنده میزبان مشترک و VPS. اگر به هر یک از این موارد احتیاج دارید ، پس InMotion مکانی عالی برای شروع جستجو است.

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی مشترک و VPS
 • طرح دانشجویی شامل دامنه رایگان است
 • هزینه تمدید هزینه
 • فروش منظم می تواند ارزان تر از تخفیف دانشجویی باشد

InMotion تخفیف دانشجویی را در برنامه قدرت میزبانی مشترک ارائه می دهد ، که از 9.99 دلار به پایین کاهش می یابد 4.16 دلار در هر ماه. این InMotion است’برنامه میزبانی مشترک میانه که برای مشاغل کوچک توصیه می شود و دارای ویژگی هایی است که برای ساخت و مدیریت سایت خود به راحتی نیاز دارید.

طرح نیرو دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها از جمله دامنه رایگان به مدت یک سال ، امنیت SSL رایگان ، فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند نامحدود و ایمیل نامحدود است. همچنین می توانید به ابزارهای بازاریابی و پشتیبانی 24/7 سلام بگویید ، بنابراین برنده شد’اگر در ساعت 4 صبح سایت شما خراب است تنها باشید!

اگر می خواهید سایت خود را رشد دهید ، InMotion’برنامه قدرت به راحتی شما را در مسیر کارهای بزرگتر و بهتر قرار خواهد داد.

تخفیف چقدر سخاوتمندانه است؟ خوب ، این بستگی به مدت زمان ثبت نام در شما دارد. میتونی پرداخت کنی 4.99 دلار در هر ماه برای برنامه شش ماهه ، یا 4.16 دلار در هر ماه برای برنامه 12 ماهه این’58٪ تخفیف در هنگام ثبت نام به مدت 12 ماه دارید!

تخفیف برای دوره اول شما اعمال می شود – پس از آن ، طرح نیرو با نرخ معمول خود تمدید می شود 9.99 دلار در هر ماه. دامنه رایگان به مدت یک سال ادامه می یابد ، سپس با 15.99 دلار در سال تجدید می شود.

آی تی’همیشه ارزش آن را دارد که ارائه دهنده فروش در زمانی که ثبت نام می کنید انجام شود. اغلب اوقات ارتقاء برای کاربران جدید ارزان تر از تخفیف دانشجویی می باشد و معمولاً می توانید آن را تا سه سال پایین بیاورید. بنابراین مطمئن شوید که شما’شما می توانید بهترین معامله را بدست آورید.

برای ثبت نام در InMotion’برنامه های دانشجویی ، همه شما باید انجام دهید این است که نامه الکترونیکی .edu خود را تایپ کنید و تخفیف خود را اعلام کنید. اگر شما’یک آدرس ایمیل .edu داشته باشید ، که’اشکالی ندارد – تیم تأییدها را با شناسه دانشجویی خود برای دستیابی به آنها ، زنگ بزنید’شما را تنظیم می کنم.

میزبانی دانشجویی با تخفیف inmotionدر حرکت’تخفیف دانشجویی در مورد برنامه قدرت میزبانی مشترک ، که دارای ویژگی های عالی است ، اعمال می شود.

اطلاعات بیشتر

 • درباره این ارائه دهنده اطلاعات بیشتری در ما بیابید بررسی میزبانی وب InMotion
 • InMotion برای میزبانی مشترک و VPS بهترین گزینه است – ببینید که چرا در بررسی های عمیق ما:
  • بهترین ارائه دهندگان میزبانی مشترک
  • بهترین ارائه دهندگان میزبانی VPS

شماره 4 SiteGround

قابلیت اطمینان برای اطمینان

SiteGround ارائه دهنده هاستینگ است که می توانید برای یک سرویس ایمن ، جامد و مطمئن روی آن حساب کنید. آی تی’s توسط WordPress به دلیل میزبانی آسان و سریع وردپرس توصیه شده است و 2 میلیون دامنه را نیز مدیریت می کند.

SiteGround جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • میزبانی قابل اعتماد
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • دامنه رایگان نیست
 • فضای محدود دیسک

SiteGround میزبان تخفیف را برای دانشجویان و همچنین میزبانی رایگان برای اعضای هیئت علمی برای به اشتراک گذاشتن با دانشجویان خود ارائه می دهد – بنابراین اگر برای دوره خود به میزبانی نیاز دارید ، آن را’ارزش پرسیدن در مورد.

میزبانی دانشجویان فقط 1.99 دلار در ماه هزینه دارد, و با ویژگی های SiteGround ارائه می شود’برنامه میزبانی منظم StartUp مشترک. این شامل:

 • فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار
 • حساب های ایمیل رایگان
 • ترافیک بدون مجوز
 • cPanel با Softaculous
 • پشتیبانی 24/7

این’فقط لیست قیمت 1.99 دلار در ماه لیست بدی نیست 80٪ تخفیف از قیمت معمولی!

اشکال اصلی این است شما نمی’دامنه رایگان را در برنامه دانشجویی بدست آورید, بنابراین شما’لازم است از یک دامنه موجود استفاده کنید ، یک دامنه جدید بخرید ، یا از زیر دامنه رایگان ارائه شده توسط SiteGround استفاده کنید. ما توصیه می کنیم که این مورد را با دامنه خود جایگزین کنید ، زیرا اینگونه به نظر می رسد – ‘websitebuilderexpert.sgedu.site’ – که نیست’بسیار حرفه ای.

شما قیمت دانشجویی ویژه 1.99 دلار در هر ماه را پرداخت می کنید برای سال اول, سپس به طور منظم قیمت آن را بپردازید 11.95 دلار در هر ماه پس از پایان سال اول با این حال ، اگر دانشگاه شما قبلاً با SiteGround همکاری داشته باشد ، پس نمی توانید’باید یک سنت پرداخت کنید!

برای واجد شرایط بودن باید در آمریکای شمالی دانشجوی باشید و هنگام ثبت نام از آدرس ایمیل دانشگاه خود استفاده کنید.

میزبانی سایت دانشجویی با تخفیفSiteground میزبان دانشجویی را با قیمت 1.99 دلار در هر ماه به مدت یک سال ارائه می دهد ، با تمام ویژگی های برنامه میزبانی مشترک StartUp که در آن قرار دارد.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی SiteGround برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها ، ویژگی ها و موارد دیگر

شماره 5 iPage

بهترین قیمت با قیمت ارزان اما با سرعت بالا

iPage برای میزبانی مشترک خود از یک ساختار قیمتی بسیار ساده و جذاب برخوردار است – در واقع ، فقط یک قیمت دارد. آن ‘تک سایز’ هزینه میزبانی مشترک 1.99 دلار در هر ماه برای همه ، تا پایان دوره تبلیغاتی. این’75٪ تخفیف از قیمت معمولی خود!

جوانب مثبت و منفی iPage

جوانب مثبت منفی
 • دامنه رایگان
 • ویژگی های عالی
 • نمره به موقع ضعیف: 99.94٪
 • بدون نسخه پشتیبان تهیه کنید

iPage isn نیست’قدرتمندترین یا سریعترین ارائه دهنده موجود در آنجا ، اما یکی از ارزان ترین آنهاست. طرح مشترک این برنامه با 1.99 دلار در ماه شروع می شود و دارای ویژگی هایی است که هم از سایت های کوچک و هم در حال رشد سود می برد.

بهترین بخش برای دانشجویان این است که وجود دارد تعداد زیادی مورد اضافی رایگان که با این طرح آمده است دامنه رایگان ، SSL رایگان ، سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن رایگان ، انتقال دامنه رایگان ، پشتیبانی رایگان 24/7 ، آدرس ایمیل رایگان… لیست ادامه می یابد و ادامه می یابد!

در واقع ، iPage به طرز چشمگیری می تواند به خود ببالد که بیش از 500 دلار ارزش اضافی را در تمام برنامه های خود شامل می شود.

قیمت تبلیغاتی برای اولین دوره شما دوام می آورد ، سپس به طور خودکار در روز تجدید می شود 7.99 دلار در هر ماه. دامنه رایگان شما یک سال به طول می انجامد و پس از آن هر سال 14.99 دلار تمدید می شود. هرکسی می تواند در این طرح ثبت نام کند ، بنابراین’اگر نگران باشید’شناسنامه دانشجویی خود را گم کردید!

میزبانی دانشجویان ارزان قیمت ipageiPage قیمت ارزان و بسیاری از ویژگی ها را ارائه می دهد ، اگر به شما 75٪ تخفیف از قیمت معمولی می دهد’دوباره مشتری جدیدی باشید.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی میزبانی iPage برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ، عملکرد و ویژگی های آن

شماره 6 DreamHost

بهترین گزینه برای فضای ذخیره سازی

DreamHost ارائه دهنده دیگری در این لیست است که به طور رسمی توسط وردپرس توصیه شده است ، بنابراین اگر به سایت وردپرس خود نیاز به میزبانی دارید ، این مکان مناسب برای جستجو است. همچنین در تحقیق ما میزان فضای ذخیره سازی موجود در برنامه های آن مشخص شد.

DreamHost جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی موجود است
 • ضمانت برگشت پول 97 روزه
 • بهترین کمک و پشتیبانی در بازار نیست

DreamHost’ارزانترین طرح آن است برنامه میزبانی مشترک اشتراکی برای 2.59 دلار در هر ماه. برای این کار ، شما میزبان یک وب سایت واحد ، یک دامنه رایگان ، امنیت SSL رایگان ، و وردپرس از پیش نصب شده است. همه این موارد به گونه ای طراحی شده است که سایت شما را تا حد امکان آسان کند.

DreamHost’برنامه های میزبانی مشترک به همراه ضمانت برگشت پول 97 روزه, بسیار سخاوتمندانه است و به این معنی است که می توانید بدون خطر ثبت نام کنید.

قیمت 2.59 دلار در هر ماه مربوط می شود برنامه سه ساله, بنابراین این قیمت برای مدت سه سال به طول می انجامد و سپس به نرخ عادی تجدید می شود 4.95 دلار در هر ماه.

میزبان دانشجویی ارزان خوابDreamHost دارای قیمت های اولیه ارزان و تمبر تأیید از خود وردپرس است!

آیا میزبان وب دیگری برای دانشجویان وجود دارد?

ما’براساس تحقیقات عمیق ما بهترین ارائه دهنده هاستینگ را برای دانشجویان کشف کرده ایم.

با این حال ، اینها نمی توانند’تنها میزبان هایی که می توانید انتخاب کنید ، پس ما’همچنین سه تا از بهترین هاست (وب مستقل) را برای شما ترتیب داده ایم تا بتوانید نگاهی بیندازید. ما پناه نداریم’t آنها را در قسمت اصلی این بررسی گنجانده ایم زیرا ما پناه نداریم’هنوز آنها را از طریق فرآیند تحقیق دقیق ما بگذرانید!

اینها هستند بهترین رایگان ارائه دهندگان میزبانی وب:

 1. AccuWeb
 2. InterServer.net
 3. ZNetLive

قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید ،’شایان ذکر است که بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ باعث می شوند پس از مدت زمان مشخصی برای میزبانی خود بپردازید.

اجازه دهید’فقط به آنچه با این ارائه دهندگان می گیرید ، و میزبانی رایگان دانشجویی که ارائه می دهند ، نگاهی بیندازید.

مقایسه سر به سر

امکاناتمیزبانی وب AccuWebInterserver.netZNetLiveذخیره سازی

cPanel

آدرس ایمیل

حافظه SSD

پشتیبان گیری

2 گیگابایتنامحدود500 مگابایت
&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛
25نامحدود5
&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛&# 10060؛
&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛&# 10004؛&# 65039؛

اکنون که اصول اولیه ارائه شده توسط هر ارائه دهنده را می دانید ، ما هستیم’برای جزئیات بیشتر در مورد هر یک از آنها فرو خواهید رفت.

شماره 1 AccuWeb

بهترین خدمات برای میزبانی دانشجویان رایگان

AccuWeb Hosting در سال 2002 تأسیس شد و طیف وسیعی از گزینه های میزبانی از جمله اشتراك ، ابر ، VPS ، وردپرس و میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد. همچنین برای سایر خدمات مانند ثبت دامنه و گواهینامه های SSL (Secure Sockets Layer) استفاده می شود.

AccuWeb Hosting به روابط مثبت مشتری خود افتخار می کند و 99.99٪ به موقع ، لغو بدون دردسر و رضایت 100٪ مشتری را تضمین می کند. این’کاملاً یک قول است!

جوانب مثبت و منفی میزبانی AccuWeb

جوانب مثبت منفی
 • تا فارغ التحصیلی رایگان باشید
 • بسیاری از ویژگی ها
 • برای اعمال برخی از کارها نیاز دارد
 • هیچ SSL رایگان در میزبانی دانش آموزان گنجانده نشده است

AccuWeb’میزبانی دانشجویی ویژگی های اصلی برنامه میزبانی مشترک خود را به شما می دهد. این شامل:

 • 2 GB حافظه SSD – فضای ذخیره سایت شما’داده ها با بهترین ذخیره SSD (درایو حالت جامد) برای بهترین عملکرد
 • پهنای باند 30 گیگابایتی – میزان داده ای که می تواند بین سایت شما و کاربران آن منتقل شود ، این میزان تعیین کننده میزان ترافیک سایت شما را تعیین می کند
 • 25 آدرس ایمیل رایگان – ایده آل برای اداره یک تجارت
 • پشتیبان گیری رایگان – سایت شما در برابر خرابی یا از بین رفتن اطلاعات در امان است
 • CloudFlare رایگان – سرعت سایت شما را حفظ کرده و آن را از تهدیدات آنلاین ایمن نگه می دارد

شما می توانید میزبان یک وب سایت واحد با برنامه دانشجویی رایگان ، و برنده شد’هر پنجره بازشو ، آگهی ها ، یا تبلیغاتی که صفحات شما را به هم ریخته است ، داشته باشید. اگرچه 2 گیگابایت حافظه نمی کند’صدا بسیار زیاد است ، باید برای بیشتر وب سایت های متوسط ​​اندازه بیش از حد کافی باشد.

اگر از قبل وب سایت دارید ، می توانید آن را به AccuWeb منتقل کنید’برنامه دانشجویی به صورت رایگان. از آنجا که AccuWeb برای کنترل پنل خود از cPanel استفاده می کند’نصب هر گونه اضافی که لازم دارید – از جمله وردپرس – با یک کلیک آسان است.

روند نزولی AccuWeb’بسته میزبانی است شما نمی’یک گواهی SSL رایگان دریافت کنید مشمول. SSL اطلاعاتی مانند مشخصات ورود به سیستم و کارتهای اعتباری را که از طریق سایت شما عبور می کند رمزگذاری می کند و برای هر وب سایت ضروری است.

می توانید SSL را مستقیماً از AccuWeb خریداری کنید 49 دلار در سال, یا معاملات ارزان تر را از طریق ثبت کننده مانند GoDaddy بیابید.

خبر خوب این است که میزبانی شما تا فارغ التحصیلی کاملاً رایگان خواهد بود!

تا وقتی که تو’دانشجو در یک دانشگاه شناخته شده (یا در حال تبدیل شدن به یکی از آنها) دوباره هستید و می توانید برای اثبات ثبت نام خود مدارکی ارائه دهید ، سپس شما’واجد شرایط درخواست هستید.

روند واقعی درخواست کمی بیشتر تلاش می کند ، اما ضروری نیست’خیلی وقت خود را بگذرانید. ابتدا باید AccuWeb را در Facebook ، Twitter ، LinkedIn و YouTube دوست داشته باشید و دنبال کنید.

یک بار شما’شما باید آن را تیک بزنید ، شما نیاز دارید یک فیلم دو دقیقه ای بسازید در مورد آنچه فکر می کنید روند بزرگ فناوری بعدی در 10 سال آینده خواهد بود. آن را در یکی از کانال های اجتماعی خود مانند YouTube منتشر کنید ، سپس یک ایمیل به AccuWeb ارسال کنید – آن را’بهتر است این را از حساب ایمیل دانشجویی خود ارسال کنید.

AccuWeb می گوید که ارائه می دهد دو تا سه دانشجو حساب های میزبانی رایگان هر روز. نکته اصلی ما جستجو در YouTube است ‘AccuWeb میزبانی وب رایگان برای دانشجویان’ برای دیدن نامزدهای دیگر’ فیلم های. اگر در مورد تجربه خود به AccuWeb بازخورد دهید ، ظاهراً شانس بیشتری برای تأیید حساب خود دارید.

میزبانی دانشجویی رایگانمیزبانی AccuWeb تا زمانی که فارغ التحصیل شوند ، میزبانی رایگان را به دانشجویان می دهد ، تا زمانی که آنها با رعایت دستورالعمل ها درخواست کنند.

شماره 2 InterServer.net

بهترین ویژگی های نامحدود

InterServer.net ارائه دهنده هاستینگ ، خدمات گسترده ای را ارائه می دهد ، از میزبانی مشترک مشترک گرفته تا سرورهای اختصاصی. آی تی’شناخته شده به عنوان ارائه دهنده بودجه دوستانه و با تیم پشتیبانی 24 ساعته مفید.

InterServer.net جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • طرح قیمت پاک این بدان معنی است که شما می دانید چه چیزی هستید’دوباره ثبت نام کنید
 • فضای ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند ، ایمیل و وب سایت
 • فقط برای سال اول رایگان است

InterServer.net در برنامه میزبانی دانشجویی رایگان خود طیف کاملی از ویژگیهای سخاوتمندانه را شامل می شود. این’بخاطر همین’در واقع بسته استاندارد میزبانی وب است که معمولاً 5 دلار در ماه هزینه دارد. فضای ذخیره نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، وب سایت های نامحدود و ایمیل نامحدود دریافت می کنید. این’تعداد زیادی نامحدود است!

شما همچنین از پشتیبان گیری رایگان و گواهی SSL رایگان دریافت می کنید ، بنابراین نمی توانید’InterServer.net برای عملکرد بهتر از حافظه SSD استفاده می کند و استفاده آسان از cPanel را به عنوان کنترل پنل استاندارد خود در اختیار شما قرار می دهد..

InterServer.net’برنامه دانشجویی برای سال اول رایگان است. پس از آن در روز تجدید می شود 5 دلار در هر ماه, که نیست’اگرچه ممکن است بخواهید در اطراف جستجو کنید تا مطمئن شوید که نمی خواهید’معاملات حتی بهتر را از دست ندهید.

آی تی’ثبت نام آسان برای سال’هاستینگ دانشجویی رایگان – تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که با استفاده از آدرس ایمیل دانشجویی خود ثبت نام کنید (با پایان دادن به .edu) ، یا تماس مستقیم با InterServer.

interserver.net میزبانی دانشجویی رایگانInterServer.net بسته استاندارد میزبانی وب استاندارد خود را بصورت رایگان برای یک سال برای دانشجویان ارائه می دهد.

شماره 3 ZNetLive

بهترین برای مبتدیان

ZNetLive از سال 2002 شروع شد و هم اکنون خدمات میزبانی ، دامنه ها ، ایمیل ، امنیت و موارد دیگر را ارائه می دهد. خواه به گواهینامه های SSL یا یک ایمیل تجاری نیاز داشته باشید ، ZNetLive چیزی را برای همه در نظر گرفته است. این سرویس میزبان سرور اختصاصی ، WordPress ، cloud و اختصاصی را ارائه می دهد.

جوانب مثبت و منفی ZNetLive

جوانب مثبت منفی
 • نام دامنه رایگان
 • بسیار کاربر پسند
 • هیچ تضمینی برای برنامه شما تا پایان فارغ التحصیلی آزاد نخواهد بود

ZNetLive با هدف ارائه برنامه های میزبانی رایگان ، ساده و آسان برای دانش آموزان – به اشتراک گذاشتن ایده های شما و ایستادگی در برابر جمعیت تشویق می کند. این یک فلسفه عالی است ، اما برای تحقق بخشیدن به این ایده چه ویژگی هایی را در اختیار شما قرار می دهد?

خوب ، شما یک لیست بسیار طولانی از ویژگی های مناسب میزبانی ، از جمله:

 • 500MB ذخیره سازی
 • انتقال داده نامحدود
 • پنج حساب ایمیل
 • نام دامنه رایگان
 • پشتیبان گیری
 • SSL رایگان

همچنین برخی از ابزارهای فنی دیگر ، مانند دسترسی ایمن (شل) (Secure Shell (SSH)) را دریافت می کنید که به شما امکان می دهد از راه دور با سرور خود ارتباط برقرار کنید. ZNetLive همچنین از cPanel به همراه نصب اسکریپت Softaculous استفاده می کند که نصب برنامه های اضافی را آسان می کند.

بسته میزبانی دانشجویان شما تا اولین تمدید شما قطعاً رایگان است, بنابراین اگر برای یک قرارداد سالانه ثبت نام کنید ، سال اول شما رایگان خواهد بود. بنابراین ، برنامه شما در هر تجدید ارزیابی مجدد می شود ، بنابراین در تئوری ، برنامه شما باید تا زمان فارغ التحصیلی آزاد باقی بماند.

با این حال ، ZNetLive می تواند’تضمین کنید که برنامه آینده در آینده ادامه خواهد یافت ، بنابراین احتمال کمی بسته میزبانی شما برای همیشه آزاد نخواهد بود – که این نیست’ایده آل است!

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هنگام ثبت نام در برنامه میزبانی رایگان ، شناسه دانشجویی خود را به عنوان اثبات ارسال کنید.

میزبانی دانشجویی znetlive رایگانZNetLive دارای یک برنامه دانشجویی رایگان ، با ابزار ساده ، پشتیبانی زیادی ، و طیف مناسبی از ویژگی های آن است.

بهترین میزبانی وب برای دانشجویان: خلاصه

این مقاله بهترین برنامه ها را برای دانشجویان ارائه داده است ، از برنامه های صفر دلار گرفته تا قهرمانان میزبان قهرمان که کمی با کیفیت بسیار بیشتری هزینه می کنند. ما’آنها را با هم مقایسه کرده اید و آنها را شکسته اید تا بهترین ایده را برای شما پیدا کنند که کدام یک برای شما مناسب است.

6 بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب برای دانشجویان: recap

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی ، از 2.95 دلار در ماه
 2. میزبان – بهترین زمان برای بروزرسانی ، از 2.75 دلار در ماه
 3. در حرکت – بهترین برای میزبانی مشترک و VPS, تخفیف دانشجویی 4.16 دلار در ماه
 4. SiteGround – برای قابلیت اطمینان بهترین است, تخفیف دانشجویی 1.99 دلار در ماه
 5. iPage – برای برنامه های ارزان قیمت اما با هزینه سرعت ، از 1.99 دلار در ماه
 6. DreamHost – بهترین برای فضای ذخیره سازی ، از 2.59 دلار در ماه

بهترین ارائه دهنده میزبانی دانش آموزان Bluehost است. آی تی’بهترین به طور کلی ، بنابراین اگر شما’مطمئن نیستید که کدام میزبان برای شما مناسب است’ایده خوبی برای شروع با Bluehost است’برنامه های مشترک آی تی’همچنین بهترین میزبان وردپرس است ، بنابراین هنگام انتخاب این نکته را در نظر داشته باشید!

HostGator از زمان تأثیرگذاری چشمگیر برخوردار است و InMotion نیروگاهی از ویژگی ها است (خصوصاً در برنامه های مشترک و VPS). SiteGround ارزان ترین تخفیف دانشجویی را ارائه می دهد ، اما به یاد داشته باشید که قیمت برنده شده است’برای همیشه دوام.

اگر وقت و انگیزه ایجاد فیلم برای میزبانی AccuWeb را دارید ، پس بهترین انتخاب شما برای دریافت هاستینگ رایگان است ، زیرا شما برنده شدید’تا زمانی که فارغ التحصیل شوید ، مجبور به پرداخت هزینه هستید. با این حال ، شما مجبور به پرداخت گواهی SSL خود هستید ، و آنجا’هیچ تضمینی ندارد برنامه شما موفقیت آمیز خواهد بود.

شما در واقع می توانید در میان فروش معمولی برای مشتریان جدید که توسط بیشتر ارائه دهندگان میزبانی ارائه می شود ، بهترین خرید و فروش را پیدا کنید. مانند پیدا کردن معامله در یک فروشگاه مارک به جای یک فروشگاه خیریه ، این می تواند به شما تضمین ارزش و کیفیت طولانی مدت بدهد.. می توانید قیمت فروش خود را تا سه سال قفل کنید, در حالی که تخفیف های دانشجویی اغلب پس از تنها یک سال به پایان می رسد.

هر کدام را انتخاب کنید ، می توانید از همه این ارائه دهندگان قیمت های پایین و موارد عالی انتظار داشته باشید – تنها سوال این است که کدام یک را انتخاب می کنید?

بهترین میزبانی وب برای دانشجویان: سؤالات متداول

در کل کدام ارائه دهنده هاستینگ ارزانترین قیمت است?

میزبانی وب AccuWeb’برنامه دانشجویی رایگان بهترین شماست’من به شرط موفقیت آمیز بودن برنامه ، پیدا خواهید کرد. در غیر این صورت ، iPage و SiteGround با تبلیغات 1.99 دلار در هر ماه ، ارزانترین قیمت فروش را در بازار دارند.

برای مقایسه بیش از 50 برنامه در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی ارزان بیشتر بخوانید!

آیا مهم است که ارائه دهنده من از cPanel استفاده می کند یا خیر?

آن به شما بستگی دارد! کنترل پنل شما مرکز مرکزی است که شما می توانید حساب ، سرورها و سایت های خود را مدیریت کنید. cPanel به دلیل داشتن گزینه کنترل محبوب پانل کنترل است’استفاده آسان و بسیار قابل اعتماد است ، بنابراین می توانید به آن اعتماد کنید’یک رابط تمیز و آسان برای اجرای سایت خود به شما ارائه می دهیم. با این حال ،’همه ارائه دهندگان مورد استفاده قرار نمی گیرند ، و آن’خوب است -’واقعاً به اولویت شخصی است!

درمورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی cPanel در بررسی دقیق ما بخوانید.

چی’ارزانترین نوع میزبانی?

میزبانی مشترک ارزانترین نوع میزبانی است ، زیرا منابع را با سایر سایتها در همان سرور به اشتراک می گذارید. در حالی که’محدودترین نوع انواع میزبان ، آن است’همچنین ارزان ترین ، و ارائه شده توسط بسیاری از ارائه دهندگان! در تحقیقات ما ، InMotion به عنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته شد ، در حالی که DreamHost بهترین ارزش را برای پول ارائه می داد.

برای اطلاعات بیشتر بهترین ارائه دهندگان میزبانی مشترک را با یکدیگر مقایسه کنید.

کارشناس سازنده وب سایت قصد دارد اطلاعات صادقانه ای را در اختیار شما قرار دهد. این’چرا ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم و بینش مستقیم و شخصی به دست می آوریم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me