6 بهترین ارائه دهندگان میزبان وب سبز

اگر شما’شما آن را به این صفحه ساخته اید ، شانس دارید’قبلاً آگاه هستید که صنعت میزبانی وب چه تاثیری در محیط و شما دارد’مشتاق هستید که وب سایت خود را با شرکتی که به دنبال درست کردن این امر است ، میزبان کنید. كودوس!


اگر این اطلاعات جدیدی برای شماست ، بگذارید موضوع را خلاصه کنیم. ما’میزبانی وب را اغلب توصیف می کنید ‘اجاره یک قطعه مجازی زمین اینترنتی’, و دان’اشتباه کنید ، اما – هر وب سایت’داده های s نیز در یک مکان فیزیکی (به عنوان مثال یک مرکز داده) ذخیره می شوند.

آنجا’همانطور که می توانید تصور کنید ، در این مراکز داده خیلی اتفاق می افتد و سخت افزار بسیار داغ می شود – دقیقاً مانند یک لپ تاپ قدیمی که تعداد زیادی برگه باز است. اگر شما’شما تا به حال آی فون خود را در یک تکه خورشید ترک کرده اید ، شما’با این واقعیت غافلگیر نخواهم شد که گرما و فناوری ترکیبی بد هستند.

پس چه’راه حل؟ هواپیما ، و بسیاری از آن این فوق العاده پر انرژی است و به همین دلیل میزبانی وب حساب می شود 2٪ از جهان’میزان انتشار کربن – به همان میزان صنعت هواپیمایی. تصور می شود که میزبانی وب سایت حدود 10،000 بازدید کننده در همان ردپای 5000 مایل با همان کربن را تولید می کند زیرا 5000 مایل رانندگی در یک ماشین جدید. لایک ها!

خوشبختانه ، بسیاری از شرکت های بزرگ میزبان در حال نشستن هستند ، توجه می کنند و از همه مهمتر – وقتی که می آید تأثیرات محیطی خود را کاهش دهند ، پول خود را در جایی که دهانشان قرار دارد قرار می دهند. بسیاری از آنها در طرح های جبران کننده کربن سرمایه گذاری می کنند ، جایی که در انرژی تجدید پذیر سرمایه گذاری می کنند تا به طور مؤثر انرژی مورد نظر خود را خنثی کنند’از خودشان استفاده كردند؛ برخی از آنها به تنهایی روی انرژی تجدید پذیر کار می کنند ، در حالی که بسیاری از آنها گام هایی برای کارآمد تر شدن در کل گرفته اند.

اما آن’هیچ فایده ای برای ارائه دهنده میزبانی آگاه و سازگار با محیط زیست و در نهایت بی فایده ندارید – باید تعادل برقرار کنید. ما’تحقیقات گسترده ای را برای اطمینان از ارائه دهندگان ما انجام داده ایم’در اینجا توصیه می شود محصولاتی ارائه کنید که به خودی خود عالی و همچنین سبز باشند. در ادامه بخوانید تا بدانید چه کسی در بالای صفحه آمده است.

Contents

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب سبز

 1. GreenGeeks
 2. میزبان
 3. در حرکت
 4. میزبانی A2
 5. iPage
 6. DreamHost

بهترین ارائه دهندگان میزبان وب سبز چه کسانی هستند?

اینجا’نگاهی دزدکی در مورد چگونگی مقایسه ارائه دهندگان برتر میزبانی سبز ما نشان می دهد:

ارائه دهنده میزبانیتوصیه شده برای قیمت اولیه *ویژگی های جالبGreenGeeksمیزباندر حرکتمیزبانی A2iPageDreamHost
ارائه دهنده میزبانی آگاه ترین سازگار با محیط زیست2.95 دلاررد پای کربن 300٪ را جبران می کند
پشتیبان گیری روزانه رایگان
بهترین هاستینگ سبز برای وب سایت های بزرگ2.75 دلاربهترین میزبانی اختصاصی
زمان عالی 99.9٪
بهترین هاستینگ سبز برای وب سایت های کوچک$ 6.39بهترین هاست مشترک و مشترک VPS
پشتیبان گیری رایگان
بهترین خدمات برای مشتری$ 3.92هر زمان ضمانت برگشت پول
کمک و پشتیبانی عالی
بهترین میزبانی سبز ارزان1.99 دلارقیمت ارزان در سراسر تخته
رد پای کربن 200٪ را جبران می کند
بهترین برای ذخیره سازی2.59 دلاربارهای ذخیره ای در دسترس است

* برخی از این قیمت ها قیمت های تبلیغاتی هستند که فقط برای دوره اول معتبر هستند.

حالا بگذار’نگاهی دقیق تر به هر یک می اندازیم.

1. GreenGeeks

ارائه دهنده میزبانی آگاه ترین سازگار با محیط زیست

با GreenGeeks ، شما’دوباره به طور موثر رد پای کربن خود را با یک عامل سه جبران می کنید.

طرفدارانمنفی
 • رد پای کربن 300٪ را جبران می کند
 • مشتریان تیم کمک و پشتیبانی پاسخگو را تحسین می کنند
 • برنامه میزبانی مشترک به شما ارزش فوق العاده ای می دهد (اگر به مدت سه سال متعهد باشید)
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • 99.9٪ به موقع تضمین شده (بالاترین سطح ممکن)
 • تعداد محدودی از برنامه های ارائه شده
 • برای لذت بردن از قیمتهای تبلیغ شده ، باید سه سال ثبت نام کنید

GreenGeeks چقدر سبز است?

وقتی صحبت از میزبانی وب می شود ، این کار را نمی کند’سبز تر از GreenGeeks می شوید. این شرکت همچنین ضمن بهینه سازی فرایندهای خود برای حداکثر کارآیی (عبارتی که توسط چندین شرکت ارائه دهنده آن باند شده است) ، این شرکت همچنین به قول خودش یک قدم فراتر رفته است., “برای هر آمپراژ که از شبکه خارج می شود ، سه برابر سرمایه گذاری در قالب انرژی تجدید پذیر از طریق بنیاد محیط زیست بونویل.” این یعنی با GreenGeeks ، شما’دوباره به طور موثر رد پای کربن خود را با یک عامل سه جبران می کنید. کار خوب ، GreenGeeks!

برنامه های میزبانی GreenGeeks چقدر خوب هستند?

برنامه های میزبانی آن ، پیچیده ترین نیست. فقط سه برنامه برای انتخاب وجود دارد؛ Ecosite Starter, Ecosite Pro و Ecosite Premium, به ترتیب مشترک ، VPS و میزبان اختصاصی را ارائه می دهند.

همه برنامه ها هستند ‘وردپرس بهینه شده است’, اما ما فکر می کنیم که طرح استارت بزرگترین مشت را تشکیل می دهد. با قیمت شروع فقط 2.95 دلار در ماه (اگر به سه سال متعهد باشید) ، برای پول خود پول زیادی می گیرید – دامنه های نامحدود ، حساب های ایمیل نامحدود و پهنای باند و ذخیره سازی نامحدود ، برای ذکر چند ویژگی اصلی.

GreenGeeks همچنین پشتیبانی عالی 24/7 از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده را ارائه می دهد. آی تی’ارائه دهنده خدمات ارائه شده با چنین برنامه کم هزینه گزینه های کمکی و پشتیبانی بسیاری از موارد نادر است و اثبات GreenGeeks است’ تعهد به بیش از فقط بودن ‘سبز’. این شرکت همچنین پشتیبان روزانه رایگان را با کلیه برنامه ها – یک امتیاز عالی – ارائه می دهد و حداکثر 99.9٪ (بالاترین سطح ممکن) را تضمین می کند..

GreenGeeks نیز ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول, به علاوه مهاجرت وب سایت رایگان اگر شما’دوباره قبلاً در جایی دیگر میزبان بودید ، بنابراین می توانید به راحتی خدمات آنها را برای درایو آزمایشی بدون ریسک انجام دهید.

2. HostGator

بهترین ارائه دهنده میزبانی سبز برای وب سایت های بزرگ

اگر سایتی با ترافیک بالا دارید ، HostGator میزبان اختصاصی مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. فقط نگاه کنید که چگونه آن را در تحقیقات مستقل ما انجام داده است:

طرفدارانمنفی
 • ردپای کربن را 130٪ تخفیف داد
 • بهترین ارائه دهنده میزبانی اختصاصی کلی
 • ارزانترین میزبانی مشترک (به استثنای قیمت تبلیغ برای دوره اول)
 • کمک و پشتیبانی عالی
 • 99.9٪ به موقع تضمین شده (بالاترین سطح ممکن)
 • بدون نسخه پشتیبان تهیه کنید

HostGator چقدر سبز است?

تحقیقات عمیق ما نشان داد که Hostgator بهترین ارائه دهنده میزبانی وب است ، اما این شرکت متعهد است که تأثیرات زیست محیطی خود را نیز به حداقل برساند. برای مبتدیان ، HostGator از سرورهایی استفاده می کند که 36٪ از متوسط ​​کارآمد هستند. سپس تأثیر انرژی مورد استفاده با خرید اعتبار انرژی تجدیدپذیر را جبران می کند و سرورهای خود را با انرژی باد تولید شده در تگزاس ، جایی که شرکت مستقر است ، تأمین می کند. در حقیقت ، HostGator 130٪ اعتبار بیشتر از انرژی مصرفی خریداری می کند. این بدان معنی است که – مانند GreenGeeks ، اما به میزان کم – HostGator’تأثیرات زیست محیطی کربن است ، بلکه فقط خنثی کننده کربن نیست.

برنامه های میزبان HostGator چقدر خوب هستند?

مانند GreenGeeks ، HostGator حداکثر 99.9٪ به روز را تضمین می کند ، بدین معنی که وب سایت شما بالا می رود ‘زنده’ برای حداکثر زمان ممکن این بهترین ضمانت به موقع هر ارائه دهنده است – یک شروع عالی.

گزینه های اختصاصی میزبانی نیز بسیار عالی هستند. در واقع ، آنها’دوباره بی نظیر – HostGator در تحقیق ما برای میزبانی اختصاصی در صدر قرار گرفت. این برنامه تعادل قدرت و قیمت بسیار خوبی را ارائه می دهد و قیمت ها از آن متفاوت است 189 دلار در ماه به 289 دلار در ماه.

هنگامی که قیمتهای تبلیغاتی ارائه شده توسط میزبان را برای دوره اول ، Hostgator ، عقب می اندازید’برنامه هاست مشترک اشتراکی از ارزانترین قیمت ها ، فقط با 6.95 دلار در ماه شروع می شود. برنامه ها نه تنها ارزان هستند ، بلکه آنها نیز هستند’با فضای نامحدود دیسک ، حساب های نامحدود ایمیل و دامنه های فرعی نامحدود نیز ارزش خوبی داشته باشید. با برنامه های مشترک و مشترک Baby و Business ، حتی می توانید وب سایت های نامحدود را میزبانی کنید و آنها را به گزینه ای عالی برای طراحان وب تبدیل می کند. آی تی’بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک نیست – که می تواند InMotion باشد ، دقیقاً زیر – اما آن’یک ثانیه نزدیک است ، و استفاده رایگان از سازنده وب سایت آن در صورت موفقیت شما بسیار سخت است’هنوز برای ساختن سایت خود ساخته اید.

نزولی HostGator؟ بدون نسخه پشتیبان رایگان! اما کمک و پشتیبانی عالی است (چت زنده ، تلفن و ایمیل با انواع میزبان در دسترس است) ، و در آنجا’اگر نظر خود را تغییر دهید همیشه ضمانت برگشت پول در دسترس است. هرچند آگاه باشید که این ضمانت دوام دارد فقط 48 ساعت برای میزبانی اختصاصی, مگر اینکه تو’به یک سال یا بیشتر متعهد شده اید.

اگر شما’پس از میزبانی اختصاصی ، HostGator ترکیبی بی نظیر از اخلاق و کیفیت را ارائه می دهد. با این حال ، اگر شما’دوباره به دنبال اشتراك يا VPS هستيد’ارزش بررسی InMotion را دارد.

3. InMotion

بهترین ارائه دهنده میزبانی سبز برای وب سایت های کوچک

اگر سایتی کوچکتر دارید ، InMotion یک گزینه برنده است. این برنامه دارای بهترین برنامه های میزبانی مشترک و مشترک VPS برای هر ارائه دهنده ما است’تست شده:

طرفدارانمنفی
 • بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک و مشترک VPS از هر آنچه ما آزمایش کرده ایم
 • پشتیبان گیری رایگان
 • تلاشهای سبز نیست’t به اندازه سایر ارائه دهندگان قابل اندازه گیری یا قابل توجه است

InMotion چقدر سبز است?

در حالی که GreenGeeks و HostGator توجه سبز خود را به جبران جبران توجه می کنند ، InMotion در کاهش مصرف اولیه انرژی خود ارزش بیشتری می بیند. مرکز داده های سبز آن در LA ، از یک روش خنک کننده هوا استفاده می کند که در خارج از هوا گردش می کند ، نه اینکه فقط به تهویه هوا متکی باشد. این به InMotion کمک کرده است که میزان تولید کربن خود را بیش از 2000 تن در سال کاهش دهد. چیزهای چشمگیر ، بله – اما اینطور نیست ‘قرار دادن پول خود در جایی که دهانش است’ به همان اندازه GreenGeeks و HostGator.

برنامه های میزبانی InMotion چقدر خوب هستند?

InMotion انواع مختلفی از میزبان مختلف را ارائه می دهد ، اما ما’فقط در VPS و برنامه های مشترک خود تمرکز خواهیم کرد ، زیرا آنها قویترین محصولات آن هستند – در واقع ، InMotion در تحقیقات مستقل ما برای هر دو برتر شد.!

اجازه دهید’برنامه های میزبانی مشترک را شروع کنید. InMotion سه مورد از آنها را ارائه می دهد 7.99 دلار در ماه به 15.99 دلار در ماه (از جمله پیشنهادهای تبلیغاتی) طرح راه اندازی ارزان ترین است ، اما ما’d توصیه می كنید برای به دست آوردن برنامه نیرو با قیمت 9.99 دلار در ماه ، اندکی بیشتر هزینه كنید. به این ترتیب ، شما’همه ویژگی های عالی را خواهید داشت – پهنای باند نامحدود ، فضای نامحدود دیسک ، گواهینامه SSL رایگان ، تهیه نسخه پشتیبان رایگان ، نام دامنه رایگان – به علاوه دو برابر قدرت (یعنی هسته های CPU بیشتر) ، بنابراین بازدید کنندگان شما هرگز منتظر نمی مانند.

InMotion برای میزبانی VPS نیز عالی است. این ویژگی به دلیل داشتن هسته های CPU نامحدود ، پشتیبان گیری رایگان ، دسترسی به ریشه و یکی از بالاترین ظرفیت ذخیره سازی و پهنای باند هر طرح VPS ، از نظر ویژگی های موجود در تست ما ، 95٪ به دست آورد. به عبارت ساده ، ما معتقدیم که این بهترین برنامه VPS مدیریت شده در بازار است. برنامه ها از 39.99 دلار در ماه به 144.99 دلار در ماه, اما InMotion همیشه پیشنهادات بسیار سخاوتمندانه ای را برای مشتریان جدید ارائه می دهد ، جایی که می توانید بیش از 55٪ در این قیمت پس انداز کنید.

مانند ارائه دهندگان بالا ، InMotion’کمک و پشتیبانی عالی است. منطقه ای که در آن سقوط می کند زمان به روز است و تنها 97/97 درصد تضمین می کند. آی تی’شایان ذکر است که این تنها ضمانت حداقل است ، و هر سال فقط چند ساعت کار می کند. در هر صورت ، بهترین شرط شما این است که InMotion را امتحان کنید ، سپس از ضمانت پشتوانه سخاوتمندانه استفاده کنید (30 روز برای میزبانی VPS ، 90 روز برای میزبانی مشترک) در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد به موقع.

4. میزبانی A2

بهترین خدمات برای مشتری

میزبانی A2 نمی خواهد’بهترین ویژگی ها را دارید ، اما کمک و پشتیبانی عالی ارائه می دهد:

طرفدارانمنفی
 • یک شرکت خنثی کربن
 • هر زمان ضمانت برگشت پول
 • کمک و پشتیبانی عالی
 • ضمانت زمانی نسبتاً پایین از 99.95٪

میزبانی A2 چقدر سبز است?

A2 هاستینگ از یک برنامه جبران انرژی استفاده کرده است تا از سال 2007 تاکنون به طور مؤثر کربن خنثی باقی بماند. همچنین از راه دور کارمندان را برای کاهش انتشار ترافیک و استفاده از سخت افزارهای قدیمی ترغیب می کند. آی تی’به اندازه طرح های مورد علاقه GreenGeeks ، HostGator و iPage کاملاً چشمگیر نیست (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، اما آن را’بیش از یک قدم در جهت درست.

برنامه های میزبانی A2 چقدر خوب هستند?

A2 هاستینگ بسیار عالی و همه جانبه است. این کار نکرد’برای هر نوع میزبانی خاص ، در تحقیقات ما صدرنشین باشید ، اما در سطح هیئت مدیره امتیاز خوبی کسب کرد.

از نظر قیمت ، میزبانی A2’قیمت میزبانی مشترک مشترک از 7.99 دلار در ماه به 18/99 دلار در ماه – معقول ، اما ارزان ترین نیست. میزبانی VPS آن از محدوده ای است 49.99 دلار در ماه به 99.99 دلار – دوباره ، تقریباً وسط جاده – در حالی که برنامه میزبانی اختصاصی آن از $ $ است169.99 / ماه به 349.99 دلار در ماه, قرار دادن آنها در انتهای دقیق تر طیف. در 99.95، ، ضمانت uptime یکی از کمترین موارد موجود در اطراف است.

پس چرا با A2 هاستینگ بروید؟ آی تی’شرکتی است که در کنار برنامه های قابل اعتماد و نسبتاً قدرتمند ، کمک و پشتیبانی فوق العاده ای ارائه می دهد. شما هنگام پیوستن به مهاجرت رایگان سایت ، دسترسی به کمک دوستانه و پشتیبانی 24/7 ، و از همه مهمتر ، ضمانت برگشت پول در هر زمان. این’درست است – میزبانی A2 بسیار مطمئن است’دوست دارم محصولات خود را که اگر شما در هر نقطه به شما بازپرداخت کنند’دوباره ناراضی شما’باید اعتماد به نفس یک شرکت را تحسین کنم!

5. iPage

بهترین ارائه دهنده میزبانی سبز ارزان

iPage ردپای کربن خود را تا 200٪ جبران می کند. برنامه ها مقرون به صرفه هستند ، اما ویژگی ها نکته قابل توجهی نیست:

طرفدارانمنفی
 • رد پای کربن 200٪ را جبران می کند
 • برنامه های میزبانی بسیار ارزان (خصوصاً قیمت تبلیغاتی)
 • برنامه ها فاقد قدرت و سرعت سایر ارائه دهندگان هستند
 • کمترین ضمانت به موقع 99.94٪

iPage چقدر سبز است?

برای ارائه دهنده هاستینگ که’اغلب اوقات برچسب کمی ‘ارزان و شاد’, ما واقعاً تحت تأثیر مراحلی که iPage برای به حداقل رساندن آن قرار داده بود تحت تأثیر قرار گرفتیم و سپس تأثیر آن را بر محیط زیست خنثی کرد. برای مبتدیان ، iPage کاملاً از انرژی باد استفاده می شود – اگر وب سایت خود را با آنها میزبانی می کنید ، حتی می توانید یک نشان برای وب سایت خود دریافت کنید که آن را می گوید’s ‘میزبان 100٪ انرژی باد’.

اما iPage کارها را حتی بیشتر می کند ، با خرید گواهینامه های انرژی تجدید پذیر به اندازه کافی (REC) نه تنها اثبات می کند که فقط از انرژی باد به عنوان منبع انرژی خود استفاده می کند ، بلکه در واقع می تواند مصرف انرژی خود را با 200٪ جبران کند..

برنامه های میزبانی iPage چقدر خوب هستند?

برنامه های iPage بسیار مقرون به صرفه هستند. این شرکت همچنین تخفیف های تبلیغاتی سنگینی را ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید انتخاب کنید برنامه مشترک فقط با 1.99 دلار در ماه یا یک برنامه VPS با قیمت 19.99 دلار در ماه. آنجا’میزبانی نیز به پیشنهاد ارائه شده است ، اما این نیست’خیلی قیمت رقابتی.

اما همانطور که ما’اشاره بالا ، iPage’مقرون به صرفه است و هزینه آن است. در تمام انواع میزبانی ، iPage همچنین از نظر ویژگیهای ضعیف در مقایسه با برنامه های رقیب ، ضعیف است. علاوه بر این ، کمترین میزان بروزرسانی در مورد ارائه دهندگان ما است’تست شده ، ضمانت فقط 99.94٪.

iPage به سادگی فاقد قدرت و قابلیت اطمینان برای پشتیبانی کامل از یک وب سایت بزرگ است. با این حال ،’اگر شما گزینه خوبی باشید’سایتی شخصی و شخصی دارید که می توانید با هزینه ارزان و به شیوه ای دوستدار محیط زیست میزبان آن باشید.

6. DreamHost

مناسب برای فضای ذخیره سازی

همانطور که می بینید ، ما نبودیم’توسط DreamHost دمیده به گفته این ، ذخیره آن بسیار سخاوتمند است:

طرفدارانمنفی
 • ارزان ترین برنامه میزبانی مشترک ، فقط با 2.59 دلار در ماه (اگر شما به سه سال متعهد شوید) شروع می شود
 • ظرفیت ذخیره سازی عالی
 • ضمانت زمانی نسبتاً پایین از 99.95٪
 • نه به عنوان بسیاری از مراحل برای سازگار با محیط زیست به عنوان ارائه دهندگان دیگر در این لیست. همه ادعاها کاملاً مبهم است

DreamHost چقدر سبز است?

DreamHost اقدامات بسیاری برای سازگاری با محیط زیست انجام می دهد ، مانند همکاری با یک شرکت انرژی که از روش های تجدید پذیر بسیاری استفاده می کند ، و استفاده از آب بازیافت شده در سیستم های خنک کننده آن است. چیزهای عالی ، بله – اما از نظر میزان تأثیر مثبت بر محیط زیست قابل اندازه گیری ، DreamHost نمی کند’با سایر میزبان های این لیست کاملاً مطابقت دارد.

برنامه های میزبانی DreamHost چقدر خوب هستند?

DreamHost’برنامه های میزبانی ، مانند میزبانی A2’، تقریباً در وسط جاده هستند. برخلاف A2 هاستینگ ، DreamHost نمی کند’با همان سطح پشتیبانی اختصاصی همراه باشید.

برنامه های آن برای پول ارزش بالایی دارند ، با ارزانترین برنامه اشتراکی (ارزان قیمت) که در واقع به عنوان یکی از ارزان ترین قیمت ها در نظر گرفته شده است 2.59 دلار در ماه (اگر شما به سه سال متعهد شوید). VPS و برنامه های اختصاصی نیز به همین میزان مقرون به صرفه هستند.

اما چرا DreamHost را بر روی ارائه دهنده دیگری بالاتر از این لیست انتخاب می کنید؟ پاسخ در مقدار فضای ذخیره سازی DreamHost است ، بخصوص برای برنامه های اختصاصی آن. بر روی نام کنجکاوی و جذاب ‘تابستان ماه SSD 64’ برنامه ریزی کنید ، به یک رم عظیم 64 گیگابایتی ، 24 موضوع CPU و 12 هسته پردازنده دسترسی پیدا می کنید – در اصل ، انرژی و ذخیره زیادی وجود دارد.

از آنجا که DreamHost برنامه های بسیاری اختصاصی برای انتخاب دارد ، آن را انتخاب کرده است’شروع کردن با کمترین برنامه واقعا آسان است (169 دلار در ماه) ، سپس به تدریج ارتقا دهید ، بنابراین شما’هرگز بیش از آنچه لازم دارید پرداخت نکنید. به همین دلیل ، ما’d DreamHost را به سایتهای سازگار با محیط زیست و رسانه های سنگین توصیه می کند که فقط به دنبال اولین قدم خود برای میزبانی اختصاصی هستند.

بهترین ارائه دهندگان میزبان وب سبز: افکار نهایی

بنابراین در آنجا آن را دارید: لیست ما از ارائه دهندگان برتر میزبانی وب سبز ، رتبه بندی و بررسی شده است. ما نمی توانیم’t بهترین امتیاز را به GreenGeeks ندهید. میزبانی وب سبز بسیار واضح است ‘چیز’, و آن’محصول مناسبی برای مطابقت با شما پیدا کرد.

بهترین هاست های سبز سبز: recap کنید

اجازه دهید’ما به خود یادآوری می کنیم که ارائه دهندگان دیگر کارهای بزرگ و سبز را در جهان میزبان وب انجام می دهند:

 1. GreenGeeks – بیشترین ارائه دهنده خدمات میزبان آگاه.
 2. میزبان – بهترین میزبانی سبز برای وب سایت های بزرگ.
 3. در حرکت – بهترین میزبانی سبز برای وب سایت های کوچک.
 4. میزبانی A2 – بهترین خدمات برای مشتری.
 5. iPage – بهترین میزبانی سبز ارزان.
 6. DreamHost – بهترین برای ذخیره سازی.

در پایان روز ، با ارائه کلیه شرکتهای ارائه دهنده نوعی ضمانت برگشت پول ، بهترین شرط شما این است که یکی را تسویه حساب کنید ، سپس در صورت عدم استفاده به سادگی تغییر دهید.’با آن کار کنید.

و اگر تو’هنوز مطمئن نیستید که کدام نوع میزبانی مورد نیاز است ، راهنمای ما را به تفاوت بین میزبانی مشترک و VPS یا راهنمای ما برای بهترین ارائه دهندگان میزبانی اختصاصی بررسی کنید..

اطلاعات بیشتر

اکنون که بهترین میزبان های وب سبز را می شناسید ، راهنمای ما را بررسی کنید 3 راه برای ایجاد وب سایت شما دوستانه تر با محیط زیست و نحوه ساخت (و استفاده) وب سایت را به روشی سبزتر یاد بگیرید!

سؤالات متداول

چی’بهترین میزبان سبز برای افراد غیرانتفاعی است?

DreamHost! DreamHost نه تنها اقداماتی مهم را برای خنثی کردن تأثیرات زیست محیطی خود انجام می دهد ، بلکه میزبان وب رایگان را نیز به افراد غیرانتفاعی ارائه می دهد. این’درست است ، DreamHost میزبان خیریه شما خواهد بود’وب سایت کاملاً رایگان خوشحال می شوید ، DreamHost!

راهنمای ما برای بهترین هاست های وب برای افراد غیرانتفاعی را بررسی کنید تا بدانید که سایر میزبان ها چه سود بزرگی به غیرانتفاعی ارائه می دهند.

منظور از شرکت وقتی که یک شرکت است ‘ردپای کربن خود را جبران می کند’?

به عبارت ساده ، این بدان معنی است که شرکت از انرژی به عنوان عادی استفاده می کند ، اما پس از آن در طرح های انرژی تجدیدپذیر سرمایه گذاری می کند تا هزینه معادل (یا بیشتر) انرژی را که با روش های تجدید پذیر تأمین می شود ، پرداخت کند. این راهنما را به گواهینامه های انرژی تجدیدپذیر (که همچنین نامیده می شود) کنید ‘وام’) برای اطلاعات بیشتر.

کمک! حتی به وب سایت خود چه نوع میزبانی نیاز دارم?

سلام ، ما شما را می شنویم! صنعت میزبان به همان اندازه گیج کننده و آلوده کننده است. اما دان’نگران – ما’همه انواع مختلفی را در راهنمای ما برای میزبانی وب قرار داده ایم ، بنابراین پیش بروید و قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه ، آن را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map