7 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی | امروز فروشگاه خود را بسازید

آیا می خواهید آنلاین درآمد کسب کنید؟ اگر چنین است ، شما’به جای مناسب آمده اید. ساختن یک تجارت آنلاین موفق با انتخاب بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک برای شما آغاز می شود, به همین دلیل این مقاله هفت سیستم عامل برتر تجارت الکترونیکی را نشان می دهد.


سیستم عامل های تجارت الکترونیک به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی ، بودجه بی انتها یا مدرک طراحی وب ایجاد کنید. آنها با طرح ها و ویژگی های خاص تجارت الکترونیکی همراه هستند تا بتوانند کار شما را به آسانی – موفق انجام دهند.

بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در دسترس هستند ، انتخاب یکی از آنها بسیار سریع می تواند گیج کننده باشد – به ویژه هنگامی که همه ادعا می کنند بهترین هستند. دان’وقت و هزینه خود را در یک پلت فرم تجارت الکترونیکی درجه دوم تلف کنید. ما’این تحقیق را انجام داده و هم اکنون می توانید هفت سیستم عامل برتر تجارت الکترونیکی را فاش کنید!

Contents

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک: 7 مورد برتر کشف شد

 1. Shopify – بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه.
 2. Wix – ارزش بسیار خوبی برای پول.
 3. BigCommerce – برای مشاغل بزرگ و سریع در حال رشد بهترین است.
 4. فضای مربع – مناسب برای قالب های با کیفیت بالا و فروشگاه های زیبایی.
 5. Weebly – کسی که باید تماشا کند.
 6. Volusion – ویژگی های تحلیلی عالی.
 7. GoDaddy – بهترین برای مبتدیان.

Shopify بهترین انتخاب است – آی تی’قدرتمند اما آسان برای استفاده Wix حتی مبتدی تر است ، اما ابزار فروش کمتری دارد. BigCommerce برای فروشگاه های با رشد سریع ایده آل است ، در حالی که Squarespace از بهترین طراحی ها برخوردار است. Weebly ، Volusion و GoDaddy کمتر دور هم جمع شده اند ، اما برای تجارت مناسب مزایای خوبی دارند.

ما صدها ساعت تحقیق و آزمایش انجام دادیم برای اینکه این لیست را برای شما به ارمغان بیاورد ، بنابراین می توانید از نشستن ما در هفت بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی لذت ببرید. ما’همچنین ، کدام سیستم عامل را از نظر صنعت بهتر نشان می دهد ، تا به پایین تفصیل بدهد و به شما در شروع کار مناسب کمک کند.

اگر شما’می توانید ببینید که چگونه سیستم عامل های برتر تجارت الکترونیکی بر روی ویژگی های اصلی در نمودار مقایسه ما در زیر رتبه بندی می کنند. هر بستر در این لیست یا یک آزمایش رایگان یا یک برنامه رایگان دارد, بنابراین شما می توانید قبل از خرید امتحان کنید – ما’پیوندهایی را درج کرده اید تا بتوانید آنها را امتحان کنید:

مقایسه بهترین سیستم عامل های وب سایت تجارت الکترونیکی

برای انتخاب سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مورد علاقه خود ، می توانید با استفاده از نمودار ستون ها را در نمودار زیر اضافه و حذف کنید ‘بستن’ آیکون های ردیف اول. اگر یک دسته از ویژگی های خاص نیست’مورد علاقه شماست ، می توانید آن را از نمودار حذف کنید تا مقایسه خود را شخصی سازی کنید. به این ترتیب ، شما’بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک را برای شما در هیچ زمان و به هیچ وجه پیدا نخواهید کرد!

خریدن ویکس BigCommerce فضای مربع Weebly فرو رفتگی GoDaddy

 • خرید 4.7 / 5
 • Wix 4.3 / 5
 • BigCommerce 4.2 / 5
 • فضای مربع 4.2 / 5
 • Weebly 4.1 / 5
 • Volusion 3.9 / 5
 • GoDaddy 3.7 / 5

سازندگان را به روز کنید shopify آرم سازنده وب سایت کوچک خریدن آرم wix ویکس آرم بزرگ تجارت BigCommerce آرم مربع فضای مربع weebly_logotype Weebly آرم ولوس فرو رفتگی آرم خدادادی GoDaddy رتبه بندی کلی (BECP) 4.7 / 5 4.3 / 5 4.2 / 5 4.2 / 5 4.1 / 5 3.9 / 5 3.7 / 5 جایزه بهترین بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی همه جانبه ارزش عالی برای پول بهترین ویژگی های داخلی بهترین قالب های طراحی شده برای تماشای ویژگی های بزرگ تجزیه و تحلیل آسانترین استفاده برای سهولت استفاده 4 3.6 3.3 3.4 4 2.8 4.1 ویژگی های فروش ویژگی های فروش 4.7 2.6 4.5 3.5 2.6 4.4 2.9 ادغام چند کانال فهرست 5 2 5 5 3 4 5 گزینه های پرداخت آمازون اپل پرداخت مربع نوار پی پال ویژگی های وب سایت ویژگی های وب سایت 4.1 4 4.1 3.6 4 3.5 2.1 ورود به مشتری منطقه اعضا محافظت از رمز عبور سئو 4 5 5 3 4 4 4 عملکرد طراحی طراحی 3.7 4 3.2 4.2 3.2 3.4 2.6 انعطاف پذیری طراحی راهنما و پشتیبانی را پشتیبانی کنید 4.1 4.7 3.2 3.5 3 3.8 3.3 ارزش قیمت گذاری برای پول 3.5 4.5 3.7 4.4 4.5 3.7 3.4 آزمایشی رایگان محاکمه 14 روزه بله 15 روز دادگاه 14 روز محاکمه بله 14 روز آزمایشی 30 روز آزمایشی طرح رایگان برنامه ورود (ماهانه)

 • 29 دلار
 • 16.5 دلار
 • 29.95 دلار
 • 18 دلار
 • 8 دلار
 • 29 دلار
 • 25 دلار

امتیاز مشتری امتیاز مشتری 4.7 4.5 3.2 4 4 2.5 4.1 امتیاز کلی (BECP)

4.7 از 5

4.3 از 5

4.2out از 5

4.2out از 5

4.1 از 5

3.9 از 5

3.7 از 5

بازدید کنید
بازدید از فروشگاه
ویکس ویزیت
بازدید BigCommerce
بازدید از مربع
بازدید Weebly
بازدید از Volusion
GoDaddy می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ مشاهده بررسی Shopify ما را ببینید بررسی Wix ما را مشاهده کنید بررسی BigCommerce ما را مشاهده کنید بررسی مربع ما را ببینید بررسی Weebly ما را مشاهده کنید بررسی Volusion ما را ببینید بررسی Volusion ما را مشاهده کنید GoDaddy ما اضافه کردن امتیاز کلی به سازنده (BECP) این چیه?

این رتبه بندی کلی نمره متوسطی از تمام عواملی است که ما برای رتبه بندی سیستم عامل های تجارت الکترونیکی از آنها استفاده می کنیم.

چرا این موضوع مهم است?

اگر شما’با عجله ، این عکس فوری در اینجا آمده است تا بتوانید یک پاسخ سریع به این سؤال بدهید: ‘بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی است?’

مقایسات shopify 4.7 / 5 wix 4.3 / 5 تجارت بزرگ 4.2 / 5 مربع 4.2 / 5 weebly 4.1 / 5 volusion 3.9 / 5 خدادادی 3.7 / 5 بستن بهترین برای جایزه این چیه?

بررسی کنید که کدام پلتفرم تجارت الکترونیک در بهترین حالت است.

چرا این موضوع مهم است?

این جایزه نشان می دهد که در چه حوزه ای از هر سکوی بهتر از رقبای خود استفاده می کند. اگر شما’مطمئن نیستید که شما’اینها می توانند شما را در مسیر صحیح یافتن سازنده کامل وب سایت تجارت الکترونیکی قرار دهند.

مقایسه shopify بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه با ارزش بزرگ برای تجارت پول بهترین ویژگی های داخلی مربع بهترین قالب های طراحی شده weebly یکی برای تماشای اغتشاش بزرگ ویژگی های خدادادی آسان برای استفاده آسان از سهولت استفاده این چیه?

استفاده از این سازنده چقدر شهودی است?

چرا این موضوع مهم است?

اگر شما’دوباره از لحاظ تکنولوژیکی خیلی زرنگ نیستید ، هنوز هم می توانید یک فروشگاه آنلاین بسازید! ما می دانیم که بسیاری از مردم در اینجا نیستند’در رایانه خیلی اعتماد به نفس دارید و به همین دلیل ما هستیم’به هر پلتفرم تجارت الکترونیکی در استفاده از سهولت استفاده از آن امتیاز داده اید. این بدان معناست که می توانید یک بستر متناسب با سطح مهارت خود انتخاب کنید.

مقایسه مقایسه بزرگترین تجارت بزرگ 4/5 wix 3.6 / 5 3.3 / 5 مربع 3.4 / 5 weebly 4/5 volusion 2.8 / 5 خدادادی 4.1 / 5 بستن ویژگی های فروش این چیه?

هزینه معاملات ، خواه شما می توانید کدهای تبلیغاتی ایجاد کنید و بازیابی سبد خرید را رها کنید. اینها فقط برخی از ویژگیهای فروش است که ما در نظر گرفته ایم تا بتوانیم یک امتیاز ترکیبی از چقدر خوب هر پلتفرم را به شما ارائه دهیم’ویژگی های فروش هستند.

مقایسات shopify 4.7 / 5 wix 2.6 / 5 تجارت بزرگ مربع 4.5 / 5 مربع 3.5 / 5 weebly 2.6 / 5 volusion 4.4 / 5 godaddy 2.9 / 5 بستن ادغام چند کانال این چیه?

آیا می توانید در رسانه های اجتماعی و سایر بازارها به فروش بپردازید?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا موجودی نزدیک این چیه?

نحوه ارزیابی هر پلتفرم تجارت الکترونیکی’کیفیت موجودی کالا بر اساس میزان کالاهایی است که می توانید بفروشید ، امکان ایجاد انواع مختلف ، در صورت وارد کردن محصولات به صورت عمده ، مدیریت سهام موجود ، گزارش های درآمدی ، یا اینکه می توانید تعداد بازدید کنندگان را مشاهده کنید.

مقایسه خریدن بزرگ 5/5 wix 2/5 bigcommerce 5/5 مربع 5/5 weebly 3/5 volusion 4/5 الهه 5/5 بستن آمازون این چیه?

آیا آنها آمازون را به عنوان گزینه پرداخت می پذیرند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا بستن Apple Pay این چیه?

آیا آنها Apple Pay را به عنوان گزینه پرداخت قبول می کنند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا بستن میدان این چیه?

آیا آنها میدان را به عنوان گزینه پرداخت قبول می کنند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا نوار را ببندید این چیه?

آیا آنها Stripe را به عنوان گزینه پرداخت قبول می کنند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا پی پال را ببندید این چیه?

آیا آنها پی پال را به عنوان گزینه پرداخت قبول می کنند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا ویژگی های وب سایت را ببندید این چیه?

در این دسته از تحقیقات گنجانده شده است زمینه هایی مانند ویژگی های داخلی ، فضای ذخیره سازی ، کیفیت فروشگاه برنامه و اینکه آیا این سیستم عامل توانایی پشتیبانی از وبلاگ را دارد یا خیر..

مقایسه‌ی shopify 4.1 / 5 wix 4/5 بزرگ تجارت 4.1 / 5 مربع 3.6 / 5 weebly 4/5 volusion 3.5 / 5 godaddy 2.1 / 5 بستن ورود مشتری این چیه?

آیا آنها به عنوان گزینه امنیتی ورود به سیستم مشتری دارند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا بستن قسمت اعضا این چیه?

آیا آنها یک منطقه عضو به عنوان گزینه امنیتی دارند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا حفاظت از رمز عبور را ببندید این چیه?

آیا آنها از رمز عبور به عنوان گزینه امنیتی محافظت می کنند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا بستن SEO این چیه?

بهینه سازی موتور جستجو این امکان را برای خیاط فروشگاه آنلاین شما دارد تا توسط موتورهای جستجو بهتر درک شود و بنابراین دید شما را بصورت آنلاین بهبود می بخشد.

چرا این موضوع مهم است?

داشتن حضور آنلاین برجسته تر برای جلب مشتری بیشتر به فروشگاه آنلاین و تقویت خط پایین شما ضروری است!

مقایسه مقدماتی خرید بزرگ 4/5 wix 5/5 bigcommerce 5/5 مربع 3/5 weebly 4/5 volusion 4/5 godaddy 4/5 بستن قابلیت های طراحی این چیه?

این یکی از زمینه هایی بود که ما به بررسی مارک و طراحی قالب های ارائه شده از جمله سایر ویژگی ها پرداختیم. همه این دسته بندی ها پس از آن ترکیب شدند تا یک نشان کلی برای طراحی به ما بدهند.

مقایسات shopify 3.7 / 5 wix 4/5 bigcommerce 3.2 / 5 مربع 4.2 / 5 weebly 3.2 / 5 volusion 3.4 / 5 godaddy 2.6 / 5 بستن انعطاف پذیری طراحی این چیه?

آیا بعد از اینکه سایت شما به طور زنده انجام شد ، می توانید موضوع / الگوی خود را تغییر دهید?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا راهنما و پشتیبانی را ببندید این چیه?

به تعدادی از روش های دریافت پشتیبانی از ارائه دهنده امتیاز داده می شود. آیا ارائه دهنده یک مرکز کمک ، سیستم بلیط ، خدمات تلفنی و چت زنده ارائه می دهد؟ و پشتیبانی تلفن / گفتگوی زنده 24/7 در دسترس است.

چرا این موضوع مهم است?

هیچ کس دوست ندارد گیر کند ، بنابراین’اطمینان دادن به آنجا اطمینان دارد’در صورت نیاز به شما کمک کند. خدمات 24/7 از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا باعث ایجاد لمس شخصی می شود و به معنای آن است’همیشه کسی در اطراف برای کمک به شما است.

مقايسه shopify 4.1 / 5 wix 4.7 / 5 بزرگ تجارت 3.2 / 5 مربع 3/5 / 5 وزن webly 3/5 volusion 3.8 / 5 godaddy 3.3 / 5 ارزش نزديك شدن به پول این چیه?

آیا واقعاً برای جنجالی خود بهترین نتیجه را می گیرید؟ ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات صحیح و نماینده ای را در اختیار شما قرار می دهیم که آیا ویژگی های ارائه شده توسط هر سازنده واقعاً ارزش قیمتی را که می پردازید وجود دارد یا خیر..

مقایسات shopify 3.5 / 5 wix 4.5 / 5 greatcommerce 3.7 / 5 مربع 4.4 / 5 weebly 4.5 / 5 volusion 3.7 / 5 godaddy 3.4 / 5 بستن محاکمه رایگان این چیه?

آیا آنها یک آزمایش رایگان ارائه می دهند?

مقایسه مقایسه shopify 14 روز محاکمه wix بله بزرگ تجارت 15 روز محاکمه مربع فضای 14 روز محاکمه weebly بله volusion 14 روز آزمایشی خدایی 30 روز محاکمه بستن برنامه رایگان این چیه?

آیا آنها برنامه ای رایگان ارائه می دهند?

مقایسه خرید ویکس تجارت بزرگ فضای مربع وزنه برداری فرو رفتگی خدایا بستن برنامه ورود (ماهانه) این چیه?

ارزان ترین برنامه در دسترس شما در این پلت فرم تجارت الکترونیک است.

چرا این موضوع مهم است?

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین بسازید اما دان نکنید’بودجه زیادی داشته باشید ، احتمالاً برنامه ورود به سطح یک پلتفرم تجارت الکترونیکی ارزش جستجو دارد.

مقایسه خرید

 • 29 دلار

ویکس

 • 16.5 دلار

تجارت بزرگ

 • 29.95 دلار

فضای مربع

 • 18 دلار

وزنه برداری

 • 8 دلار

فرو رفتگی

 • 29 دلار

خدایا

 • 25 دلار

بستن امتیاز مشتری این چیه?

ما بررسی کردیم که چقدر ممکن است مشتریان در زندگی واقعی توصیه کنند هر پلتفرم تجارت الکترونیک را معرفی کنند و هر سکوی چقدر شناخته شده است که بتواند رتبه کلی مشتری را در اختیار شما قرار دهد.

مقایسات shopify 4.7 / 5 wix 4.5 / 5 بزرگ تجارت 3.2 / 5 مربع 4/5 weebly 4/5 volusion 2.5 / 5 خدادادی 4.1 / 5 بستن

برای مقایسه سازندگان انتخاب کنید

سازندگان منتخب خود را در زیر مشاهده کنید

مقایسه را لغو کنید

کشیدن انگشت برای مقایسه

هنوز مطمئن نیستید که بستر تجارت الکترونیک برای شما بهترین است؟ مشکلی نیست ، مسابقه 4 سؤال ما را بگیرید و سازنده کامل خود را پیدا کنید!

هنوز مطمئن نیستید که از آنها استفاده کنید? توصیه شخصی

بهترین سازندگان فروشگاه آنلاین کدامند؟?

در مورد ابزارهای پیشرفته تجارت الکترونیک چه می دانید?

در این مقاله ، ما’به سازندگان وب سایت با کاربردی ساده می پردازیم که به شما امکان ایجاد یک فروشگاه آنلاین را می دهند. کاربران پیشرفته ممکن است به راه حل های تجارت الکترونیکی مانند وردپرس علاقه مند باشند ، که می توانید از آنها برای کدگذاری یک فروشگاه اینترنتی از ابتدا استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما در مورد نرم افزار پیشرفته تجارت الکترونیک را بخوانید.

اطلاعات بیشتر

 • بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک را که در کنار هم قرار دارند مشاهده کنید. بررسی ها را بخوانید ، رتبه های ستاره را بدست آورید و هر سیستم عامل را با هم مقایسه کنید تا بهترین انتخاب را برای شما پیدا کند!

بهترین بررسیهای بستر های نرم افزاری تجارت الکترونیک

شماره 1: خریدن

بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه.

شروع به فروش از 29.99 دلار در ماه.

شماره 2 – ویکس

ارزش بسیار خوبی برای پول.

شروع به فروش از 23 دلار در ماه.

شماره 3 – BigCommerce

مناسب برای مشاغل بزرگ و سریع در حال رشد است.

شروع به فروش از 29.95 دلار در ماه.

سر بالا! با BigCommerce تا سه ماه رایگان دریافت کنید

ما فقط می خواهیم به شما اطلاع دهیم که BigCommerce در حال حاضر ارائه می دهد سه ماه رایگان وقتی وارد یک طرح جدید می شوید برو بررسیش کن!

شماره 4 – مربع

بهترین برای قالب های با کیفیت بالا و یک فروشگاه زیبایی.

شروع به فروش از 18 دلار در ماه.

شماره 5 – Weebly

یکی برای تماشای.

شروع به فروش از 8 دلار در ماه.

# 6 – فروتن

ویژگی های عالی تجزیه و تحلیل.

شروع به فروش از 29 دلار در ماه.

شماره 7 – GoDaddy

مناسب برای مبتدیان ، ساختن یک فروشگاه آنلاین بسیار آسان.

شروع به فروش از 19.99 دلار در ماه.

بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی توسط محصولات ، خدمات و صنعت

از بخشهای قابل ارتقا در زیر استفاده کنید تا محصول ، خدمات یا صنعت خود را انتخاب کنید و ببینید کدام سیستم عامل تجارت الکترونیک در صدر قرار دارد.

بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی توسط ویژگی ها

ما’به تحقیقات ما بسیار افتخار می کنیم آی تی’چه چیزی باعث می شود هنگام رتبه بندی و بررسی سازندگان وب سایت و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی ، از رقابت متمایز شویم.

برای ادامه خواندن در مورد مناطقی که هستیم’برای بررسی اینکه چرا اهمیت دارند و در کدام دسته از سیستم عاملها پیروز بودند ، تحقیق کردید ، روی لینکهای قابل گسترش زیر کلیک کنید:

بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی توسط امتیاز مشتری

چرا مهم است

اکنون ، ما در آغاز گفتیم که بررسی های حرفه ای بیش از نظرات شخصی اهمیت دارند – اما این’نمی گویم که باب از پایین جاده’فکر نمی کند’اصلاً مهم است! دور از آن. افرادی که از این سیستم عامل ها استفاده کرده اند یا آنها را تجربه کرده اند ، تمایل دارند نظرات دوم خوبی ارائه دهند.

چگونه این را آزمایش کنیم

بعد از سهولت در استفاده از تست ، با مردم نشستیم و با آنها مصاحبه کردیم. ما می خواستیم افکار عمومی آنها را روی سکو بدانیم. آنها ممکن است در ابتدا کار پیچیده ای را پیدا کرده باشند ، اما این نتیجه ای ندارد’این بدان معنی است که آنها فکر می کردند این سکو بی فایده است.

سؤال کردیم که چقدر احتمال دارد’d این است که در مقیاس یک تا پنج پلتفرمی را که آنها آزمایش کرده اند به یک دوست ارائه دهیم. مانند سهولت استفاده ، این نمرات بالا رفته و به هر سازنده وب سایت تجارت الکترونیک یا مهر تأیید یا یک علامت هشدار داده می شود..

گذشته از آن ، ما بررسی کردیم که این شرکت چقدر بزرگ است (سیستم عامل های کوچکتر می توانند در برابر شلوغی آسیب پذیر باشند!). ما همچنین برای کسب امتیاز و تجربه کاربر ، ارزش خود را در نظر گرفتیم و امتیاز نهایی مشتری را به ما دادند.

برنده دسته: Shopify

عموم مردم گفته اند: Shopify با بالاترین توصیه ارائه شد. آی تی’همچنین یک شرکت عظیم و موفق است که’بیش از نیم میلیون بازرگان به فروش آنلاین کمک کردند. اوه ، و به دلیل سهولت در استفاده دوم به پایان رسید!

بررسی دقیق ما را در اینجا Shopify بخوانید.

یا اینکه با بررسی قیمت گذاری Shopify ، کدام برنامه قیمت گذاری را برای شما مناسب تر است.

مقایسه بیشتر بستر های نرم افزاری تجارت الکترونیک

تلاش برای تصمیم گیری بین دو سازنده وب سایت تجارت الکترونیک متفاوت است؟ ما نترسید’پوشانده ام در کنار همه بررسی های مفصل ما ، ما هم تعداد کاملی از مقالات مقایسه داریم. اینها دو یا چند سیستم عامل را در مقابل یکدیگر قرار می دهند و تفاوت های اساسی را برای شما بیان می کنند.

انواع سکوها

خود میزبان (منبع آزاد)

وب سایت های خود میزبان ، مانند WordPress.org ، جایی هستند که می توانید وب سایت خود را به صورت آنلاین قرار دهید. این هزینه اضافی می آید اما در نهایت شما صاحب وب سایت خود هستید و می توانید متناسب با آنچه می بینید سفارشی سازی کنید. اگر چیزی اشتباه پیش برود ، باید آن را انجام دهد’برای رفع آن به عهده شما هستم.

Cons- خود میزبان ProsSelf
 • سفارشی سازی بی حد و حصر
 • قابلیت های بیشتر و مقیاس پذیری بیشتر
 • هزینه اضافه شده
 • شما’مسئول هر مسئله ای هستید

میزبان (Saas) (شامل جوانب مثبت و منفی)

وب سایت های میزبانی شده بسته های همه در یک هستند. آنها’دوباره با استفاده از سازندگان وب سایتهایی مانند Shopify ، BigCommerce و Wix طراحی شده است. هزینه میزبانی در هزینه ماهانه شما گنجانده شده است و بستر مسائل مربوط به بروز آن را برطرف می کند. شما نمی’فضای میزبانی خود را به خود اختصاص دهید ، و فقط می توانید از ابزارهای ارائه شده توسط خود سیستم عامل استفاده کنید.

میزبان ProsHosted Cons
 • بدون هزینه اضافی
 • هر مسئله ای برای شما مطرح می شود
 • محدود به سیستم عامل شما’قابلیت ها
 • با تکیه بر سکوی خود به روز باشید

مخلوط (CaaS) (شامل جوانب مثبت و منفی)

میزبانی مختلط جایی است که شما یک سیستم عامل میزبان خود را در اختیار دارید و عناصر سیستم عامل های میزبان را ادغام می کنید. به عنوان مثال ، با استفاده از Shopify’افزونه برای وردپرس. شما هنوز نسبت به وب سایت خود انعطاف پذیری کامل دارید ، اما به برخی از Shopify دسترسی پیدا می کنید’ابزارهای داخلی آی تی’یک خانه نیمه بزرگ بین خود میزبان و میزبان.

منفی ProsMixed
 • سفارشی سازی با ویژگی های داخلی
 • برای به روزرسانی ویژگی های خود می تواند به سکوی میزبان تکیه کند
 • گران قیمت به عنوان شما’هزینه خود میزبانی وب و افزونه را پرداخت می کنید
 • شما’هنوز هم مسئول هر مسئله ای که ممکن است پیش بیاید

هزینه سکوی تجارت الکترونیک چقدر است?

هزینه سیستم عامل های تجارت الکترونیکی بسیار متفاوت است. آنجا’یک برنامه قیمت گذاری برای هر نیاز. با داشتن سیستم عامل های خاص غیر تجارت الکترونیکی ، مانند Wix ، Weebly و Squarespace ، می توانید با حداقل 8 دلار در ماه بفروشید. البته ، اگر شما’شما یک تجارت در سطح سازمانی هستید که به دنبال رشد هستید ، شما’یکی از برنامه های برتر Shopify یا Bigcommerce را می خواهم ، به ترتیب 299 دلار در ماه و 249.95 دلار در ماه.

آیا هر یک از آنها برنامه ها یا آزمایش های رایگان را ارائه می دهند?

بسیاری از سیستم عامل های برتر تجارت الکترونیکی آزمایشی رایگان ارائه می دهند که تمایل به طولانی شدن حدود 2 هفته دارد. Shopify ، BigCommerce ، Squarespace و Volusion همگی آزمایش های رایگان دارند. Big Cartel تنها سیستم عامل هایی است که به شما امکان می دهد بصورت آنلاین بصورت کاملا آنلاین بفروشید. ویکس و وبلی برنامه های رایگان دارند ، اما آنها اهدا نمی کنند’شامل تجارت الکترونیک.

اطلاعات بیشتر درباره قیمت گذاری

چه کاری می تواند بسترهای تجارت الکترونیکی برای شما انجام دهد?

بنابراین بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک برای شما چه کاری می توانند انجام دهند؟ خوب ، آنها’یک راه عالی برای فروش آنلاین و چند دلار اضافی برای شما فراهم می کند. شما نمی’شما باید یک متخصص طراحی باشید و شما اهدا نکنید’لازم است کد را بدانید!

می گویند می خواهید در اینترنت پول کسب کنید. شما می خواهید برای یک تجارت کوچک خود یک فروشگاه بسازید یا فروش خود را در یک سایت ساده تجارت الکترونیک آغاز کنید.

آیا این مثل شما صدا می کند?

شما’دوباره تعداد معدودی از محصولات را به فروش می رسانید و با اضافه کردن تصاویر و توصیف های محصولات زیبا شروع می کنید. شما به یک سبد خرید متصل می شوید (ابزاری که به فروشگاه شما اجازه می دهد پرداخت های خود را بپذیرد) و شما’دوباره خاموش است!

در مرحله بعدی فروشگاه خود را با استفاده از تکنیک های مختلف بازاریابی تبلیغ می کنید و مردم شروع به بازدید می کنند. شما’فهمیدید که بازدید کنندگان شما آنچه را که باید ارائه دهید دوست دارند و آنها’دوباره پول خود را خرج می کنید! شما’اکنون دوباره در تجارت هستید!

درست به نظر می رسد هیجان انگیز است?

اما اینجا’مشکل: اگر شما’شما مراقب نیستید ، شما’تمام وقت خود را برای نگه داشتن و راه اندازی فروشگاه خود استفاده خواهید کرد. شما باید:

 • کانال های فروش خود را مدیریت کنید (از جمله حساب های رسانه های اجتماعی)
 • مواد بازاریابی جدید ایجاد کنید
 • به ایمیلهای پشتیبانی (گاهی عصبانی) پاسخ دهید
 • موجودی سهام خود را مدیریت کنید
 • گزارش های فروش خود را تجزیه و تحلیل کنید
 • پرداخت مالیات و انجام کارهای اداری مخوف

این همه را با هم پرتاب کنید و برنده شوید’زمان دیگری برای تمرکز بر رشد فروشگاه آنلاین خود دارید (ما.)’آنجا بوده ام و این کار را انجام داده ام).

دان’اجازه دهید این شما باشد.

پس چیکار میکنی?

اینجاست که یک پلتفرم تجارت الکترونیک برتر می تواند به شما کمک کند.

هر یک از بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی که در این راهنما داریم ، در ساخت و رشد فروشگاه اینترنتی خود به شما کمک می کند.

شما می توانید بین سیستم عامل های تخصصی تجارت الکترونیک ، مانند Shopify ، و سازندگان وب سایت با قابلیت تجارت الکترونیکی ، مانند Wix و Weebly ، انتخاب کنید. همه سازندگان وب سایت برای تجارت الکترونیکی عالی نیستند ، به همین دلیل ما این تحقیق را انجام دادیم تا بهترین ها را در بازار به شما ارائه دهیم.

آنها’دوباره تمام سیستم عامل های تجارت الکترونیکی اما کدام یک را انتخاب کنید بستگی به نیاز شما ، اندازه تجارت شما و نوع فروشگاه شما دارد’دوباره در حال دویدن.

برخی از سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک مانند Wix در مقایسه با سیستم عامل های تخصصی تجارت الکترونیکی مانند Volusion ، از نظر تجاری بهتر هستند. بنابراین’بهتر است که در مورد چند محصول فکر کنید’فروش مجدد ، کنترل خلاق چقدر برای شما مهم است و سرعت کسب و کار شما در حال رشد است.

“یک پلتفرم خوب تجارت الکترونیک مانند مجموعه لگو است. شما پایه ای را برای ساختن خود به دست می آورید ، سپس می توانید ویژگی های جدیدی را برای تغییر ظاهر ، احساس و عملکرد محصول خود اضافه کنید. همچنین ، اگر تصمیم گرفتید که دیگر مانند بلوک نباشید ، می توانید آن را حذف کنید. ساده! شما برای ساخت و رشد فروشگاه مورد نظر انعطاف پذیری بسیار خوبی کسب می کنید.”

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک به شما امکان می دهند ابزارهای خود را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. این امر نه تنها به رشد كسب و كار شما كمك می كند بلكه وقت شما را نیز آزاد می كند تا بتوانید روی سایر موارد مهم تر (شخصی و حرفه ای) نیز تمرکز كنید.

چه در مورد بازگشت?

دان’نگران باشید ، ما’پوشانده ام ما یک اینفوگرافیک جدید ایجاد کردیم که بینش های بی نظیری از منظر بازده ارائه می دهد ، جالب ترین مصرف کنندگان و محصولات آنها را نشان می دهد’دوباره به احتمال زیاد باز می گردیم.

نرخ بازده تجارت الکترونیک هرگز بزرگتر نبوده است ، زیرا در پنج سال گذشته 95٪ رشد داشته است ، در حالی که تحویل های بازده تا سال 2020 به 550 میلیارد دلار برای مشاغل هزینه می کنند. ما می خواستیم این روند را بیشتر بررسی کنیم و تحقیقات خودمان را با داده های Optoro ( بستر بهینه سازی بازده) ، UPS ، اتحادیه معکوس لجستیک ، PostNord ، و سایتهای تجاری ذکر شده مانند nasdaq.com و shopify.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازده تجارت الکترونیک و آماری که باید بدانید برای اثبات آینده تجارت خود ، اینفوگرافیک زیر را بررسی کنید.

آمار برگشت تجارت الکترونیکی منابع برتر ما برای فروشندگان آنلاین مانند شما:

نحوه ساخت فروشگاه اینترنتی – راهنمای گام به گام ما – امروز با فروش آسان راهنمای ما به فروش آنلاین می پردازیم

نمودار مقایسه سازندگان فروشگاه های آنلاین – مقایسه سیستم عامل های پیشرو تجارت الکترونیکی در نمودار ما

بهترین نرم افزار تجارت الکترونیک را با یکدیگر مقایسه کنید – امروز مناسب خود را انتخاب کنید!

چگونه بهترین را انتخاب می کنید?

بهترین نمودار مقایسه فروشگاه ساز آنلاین

بنابراین چگونه می توان از میان هفت سیستم عامل برتر تجارت الکترونیکی ما انتخاب کرد؟ برای یافتن بستر مناسب ، باید به مواردی مانند سهولت استفاده ، برنامه ها و برنامه های افزودنی و اینکه تا چه اندازه می خواهید فروشگاه خود را رشد دهید ، فکر کنید..

در این بخش ، ما’آنچه را که باید هنگام انتخاب بستر تجارت الکترونیک خود در خاطر داشته باشید ، پوشش می دهد.

اول و مهمتر از همه ، ما انتخاب های خود را بر اساس تحقیق و تجربه خودمان پایه گذاری کردیم. پس از استفاده از چندین سیستم عامل تجارت الکترونیکی ، دریافتیم که راه های اصلی کمک به شما در اداره فروشگاه آنلاین شما عبارتند از:

 • بهینه سازی موبایل
 • راحتی در استفاده
 • مقیاس پذیری
 • گزینه های پرداخت
 • برنامه ها و افزونه ها

اجازه دهید’به جزئیات کمی بروید.

بهینه سازی موبایل

چگونه بسیاری از دستگاه های مختلف می توانید اینترنت را در خانواده خود جستجو کنید?

اگر شما’من مثل خانواده معمولی دوباره هستم ، من تعداد کمی را تصور می کنم. این موضوع در مورد مشتریان بالقوه شما نیز صادق است.

خرید از طریق تلفن های همراه محبوب تر از همیشه است. در حقیقت ، تا سال 2021 ، موبایل می تواند 72.9٪ از فروش تجارت الکترونیک را تشکیل دهد – از 11.6٪ در سال 2014.

بهینه سازی تلفن همراه روشی جالب برای توصیف چگونگی سازگاری فروشگاه شما در هنگام نگاه مردم به دستگاه های مختلف (فکر کردن تلفن هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ) با اندازه های مختلف صفحه است.

سیستم عامل های برتر تجارت الکترونیکی اطمینان حاصل کنند که فروشگاه شما بدون توجه به دستگاهی که مشتری شما از آن استفاده می کند ، عالی به نظر می رسد.

از این گذشته ، بهترین ویرایشگرهای پلتفرم تجارت الکترونیک باعث می شوند که فروشگاه شما در دستگاه های مختلف چگونه به نظر می رسد. می توانید با کلیک بر روی یک دکمه ، بین پیش نمایش در تلفن و دسک تاپ جابجا شوید.

یک پلتفرم برتر تجارت الکترونیک حتی بسیاری از کارها را برای شما انجام می دهد. مضامین (همچنین به آن قالب گفته می شود) که برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود استفاده می کنید ساخته شده اند تا در هر وسیله ای خوب به نظر برسند.

به عنوان مثال ، مضامین خرید ، عموماً برای استفاده در تلفن همراه و رایانه بهینه می شوند. به طور مشابه ، Wix به طور خودکار فروشگاه شما را مجدداً اصلاح می کند تا در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر برسد. Squarespace ، Weebly و BigCommerce همچنین فروشگاه های دوستانه همراه دارند.

بهترین کار این است که اضافه کردن این مضامین و پیش نمایش سایت شما از طریق تلفن همراه آسان است. که ما را به سمت سوق می دهد…

راحتی در استفاده

آیا شما’تازه شروع به فروش آنلاین می کنید یا برای اولین بار از طریق تجارت آجر و ملات خود را به صورت آنلاین دریافت می کنید ، سهولت استفاده همه چیز است.

همه سیستم عامل های برتر تجارت الکترونیکی ما متفاوت هستند ، اما آنها مشترک مشترکی با یکدیگر دارند: شما می توانید بصورت آنلاین و بدون اطلاع از نحوه کد گذاری اقدام به فروش کنید..

چی’این نکته در داشتن پتانسیل سفارشی سازی همه جانبه در صورت عدم دسترسی به شماست’می دانید چگونه از آن استفاده کنید?

بهترین داشبورد پلت فرم تجارت الکترونیک برای استفاده ساده و شهودی است. آنها همچنین از جادوگران پشتیبانی و تنظیم مشتری عالی برخوردار هستند که شما را در ساخت فروشگاه آنلاین خود راهنمایی می کنند.

داشتن پشتیبانی کیفی مانند استخدام یک مربی شغل تمام وقت است. آنها’تمام روز در گوشه خود بگردید و وقتی همه چیز پیش می رود می تواند شما را به مسیر صحیح هدایت کند.

ما’در نمودار مقایسه تجارت الکترونیکی ما حداقل چهار ستاره از پنج ستاره برتر سیستم عاملهای تجارت الکترونیک قرار گرفته است. شما نمی’برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی شیک ، به دانش برنامه نویسی نیاز دارید. این در مورد نرم افزارهای پیچیده تر تجارت الکترونیکی خود مانند WordPress و Magento صحیح نیست (اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این ابزارهای پیشرفته کسب کنید ، به راهنمای ما در مورد بهترین نرم افزار تجارت الکترونیکی مراجعه کنید).

اگر ایجاد و اداره فروشگاه آنلاین خود مشکل دارید ، آن را’می خواهم به شما وقت و هزینه بپردازید. این امر به این دلیل است که شما باید مقدار زیادی از وقت خود را صرف کار کردن در زمینه انجام کارها یا بسیاری از پول خود برای استخدام یک طراح برای انجام کار برای خود کنید..

خوشبختانه سیستم عامل های تجارت الکترونیکی با توجه به شما طراحی شده اند. آنها افزودن ویژگی ها ، رنگ ها ، فونت ها و کارایی مورد نظر خود را در فروشگاه خود آسان می کنند.

آنها’استفاده مجدد بصری است – این بدان معنی است که طراحی فروشگاه شما باید طبیعی باشد. فقط به ویژگی مورد نظر برای اضافه کردن ، حذف یا تغییر کلیک کنید و کلیک کنید.

و بهترین قسمت?

هر یک از سیستم عامل های برتر تجارت الکترونیکی ما یک آزمایش رایگان ارائه می دهند. شما نمی’باید حرف ما را برای این حرف بزنند که آنها’دوباره آسان برای استفاده قبل از انجام دلارهای سخت درآمد خود ، با ورود به جلسه آزمایشی رایگان ، اطمینان حاصل كنید كه استفاده از این سكو را آسان می كنید.

مقیاس پذیری

یک بستر تجارت الکترونیکی نمی کند’فقط آنچه را که الان لازم دارید به شما می دهد – آنچه را که برای اجرای یک تجارت طولانی مدت موفق لازم دارید به شما می دهد. از این گذشته ، هرچه رشد می کنید ، می خواهید محصولات بیشتری را به مشتریان بیشتری بفروشید ، درست است؟ شما باید بدانید که آیا

 • فروشگاه شما می تواند تعداد کمتری از خریداران را کند کند یا کند کند
 • شما با تغییر اهداف تجاری خود ، از انعطاف پذیری در ایجاد تغییرات برخوردار هستید
 • اگر می توانید محصولات خود را به عنوان دامنه خود گسترش دهید
 • می توانید مطمئن باشید فروشگاه شما دارای گواهینامه های امنیتی مناسبی برای فروش آنلاین است.

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی این همه و سایر موارد را به شما می دهند. به عنوان مثال ، تمام برنامه های Shopify دارای پهنای باند نامحدود هستند (مقدار داده ای که فروشگاه شما می تواند قبل از شکسته شدن از عهده آن برآید) ، ذخیره سازی نامحدود پرونده (بنابراین می توانید به همان اندازه که می خواهید تصاویر محصول با کیفیت را بارگذاری کنید) و محصولات نامحدود..

با بزرگ شدن فروشگاه شما ، چیزهایی که شما می کنید’می خواهید افزودنیهای لوکس باشد ، مانند تجزیه و تحلیل بهتر روی مشتریان. سیستم عامل های تجارت الکترونیک با ارائه طیف وسیعی از برنامه هایی که به مشاغل با اندازه های مختلف ارائه می دهند ، این امر را فراهم می کنند. هرچه فروشگاه شما بزرگتر شود ، می خواهید در مورد به روزرسانی به یک برنامه پیشرفته تر که دارای ویژگی های بیشتری است ، فکر کنید.

برنامه های افزودنی و برنامه ها

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند چاقوهای ارتش سوئیس هستند. آنها به شما امکان می دهند تمام عملکردهای مهم اجرای یک فروشگاه اینترنتی را از همان محل انجام دهید.

آنها این کار را با دسترسی به برنامه ها و پسوندهایی که می توانید به فروشگاه خود اضافه کنید ، انجام می دهند.

بگذارید کمی عمق بیشتری توضیح دهیم.

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی ، مانند Shopify و BigCommerce دارای بازارهایی هستند که می توانید عملکردهای دیگری را انتخاب و انتخاب کنید تا “پیچ” به فروشگاه آنلاین خود.

چندین دسته از توابع وجود دارد که می توانید به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید ، از جمله:

 • حراجی & بازار یابی
 • حمل و نقل / تکمیل
 • موجودی / مدیریت سفارش
 • خدمات مشتری
 • حسابداری
 • گزارش / تحلیلی

اگر می خواهید جزئیات بیشتری در مورد هر یک از موارد فوق داشته باشید ، به بررسی های عمیق پلتفرم ما بروید

به برنامه ها به عنوان حل کننده مشکلات فکر کنید. اکثر سیستم عامل های برتر تجارت الکترونیکی در این راهنما فروشگاهی دارند که شما را به لیست جامع برنامه ها وصل می کند. فقط یکی از شما وجود دارد ، بنابراین انتخاب یک پلت فرم تجارت الکترونیک جامد که ابزار لازم برای رشد با تجارت شما را به شما می دهد بسیار مهم است.

گزینه های پرداخت

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی طیف وسیعی از گزینه های پرداخت از جمله:

 • پی پال
 • ویزا یا کارت ویزیت
 • کارت اعتباری
 • آمازون پرداخت
 • اپل پرداخت
 • Cryptocurrency (مانند بیت کوین)

آی تی’همه چیز در مورد انتخاب.

هرچه گزینه های بیشتری برای خریداران خود داشته باشید ، شانس بیشتری برای فروش دارید.

اکنون می دانید راه های کلیدی یک پلت فرم تجارت الکترونیک می تواند در ساخت و رشد یک فروشگاه آنلاین به شما کمک کند. و شما’لیست ما از هفت سیستم عامل برتر تجارت الکترونیکی را نیز بخوانید. بنابراین اکنون آن’این تصمیم در اختیار شما است که تصمیم بگیرید کدام یک مناسب ترین تجارت شما باشد.

آنجا’هیچ پاسخ جادویی که’حق برای همه است آی تی’بستگی به اندازه و رشد شغل شما ، سطح اعتماد به نفس فناوری شما ، میزان کنترل خلاقانه شما یا چه نوع از محصولات شما دارد’دوباره می فروشیم حتی ممکن است با رشد یا تغییر مشاغلتان ، بستر مناسب تجارت الکترونیک برای شما حتی با گذشت زمان تغییر کند.

اطلاعات بیشتر

 • نمودار مقایسه تجارت الکترونیک ما را مشاهده کنید و پلتفرم های پیشرو تجارت الکترونیک را در کنار هم مرور کنید

نتیجه

در این راهنما ، ما’شما را با هفت سیستم عامل برتر تجارت الکترونیکی آشنا کرده اید. شما برنده شد’در هر زمان بر روی سیستم عامل های فرومایه هدر دهید – در عوض ، شما’اکنون آماده انتخاب یک بستر درجه یک برای ساخت فروشگاه آنلاین خود و شروع به فروش آنلاین می باشید.

اجازه دهید’سریع بکشید.

7 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی: خلاصه

 1. خریدن: استفاده آسان با طیف چشمگیر از ابزارهای فروش حرفه ای.
 2. ویکس: سازنده وب سایت بسیار قابل تنظیم مناسب برای فروشگاه های کوچک.
 3. BigCommerce: یک پلتفرم فوق العاده مقیاس پذیر که دارای ویژگی های قدرتمند است.
 4. فضای مربع: طراحی های زیبا این امر را برای ایجاد یک فروشگاه شیک بسیار مناسب می کند.
 5. Weebly: سازنده وب سایت با تمرکز جدی روی کارآفرینان.
 6. فرو رفتگی: اگرچه محبوب است ، Volusion’بزرگترین قدرت ابزارهای آنالیز آن است.
 7. GoDaddy: ساده ترین و سریعترین سکوی استفاده ، اما فاقد قدرت واقعی است.

ما ممکن است این سیستم عامل های تجارت الکترونیکی را رتبه دهیم ، اما حقیقت صحیح است که شما به عوامل مختلفی بستگی دارد.

امیدواریم که’شما توضیح داد که چگونه سیستم عامل های تجارت الکترونیک با خودکار کردن کارهای دنیوی و آزاد کردن وقت خود برای تمرکز روی سایر جنبه های شغلی به شما در رشد فروشگاه آنلاین خود کمک می کنند. آی تی’چرا انتخاب بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی – یکی از اینها’انعطاف پذیر است و ابزارهای مناسبی دارد – واقعاً مهم است.

به عنوان مثال ، Shopify و BigCommerce هر دو دارای بازارهای جامع هستند که می توانید برای اضافه کردن قابلیت های بیشتر به شغل خود ، برنامه های رایگان و پولی را انتخاب و انتخاب کنید. آنها چنین سیستم عامل های قدرتمند تجارت الکترونیکی هستند زیرا عمق رشد با تجارت شما را دارند.

Wix و Weebly ، در عین حال ، باعث صرفه جویی در وقت (و پول) شما می شوند زیرا آنها صرفه جویی می کنند’بسیار آسان برای استفاده شما’قادر خواهید بود آنها را به راحتی سوار دوچرخه کنید.

در بعضی از مواقع ، آن را’همه چیز در مورد به دست آوردن اهرم مناسب برای گسترش مشاغل خود است ، بدون اینکه بیشتر از زمان محدود خود را بگذرانید. اینجاست که سیستم عامل های تجارت الکترونیک می توانند ابزارهای مناسبی برای موفقیت در اختیار شما قرار دهند.

یاد آوردن, هر بستر موجود در این لیست با یک آزمایش رایگان یا یک برنامه رایگان ارائه می شود, بنابراین می توانید قبل از تصمیم گیری ، هرکدام از آنها را بدون ریسک امتحان کنید. دان’t از دست ندهید – پلت فرم کامل تجارت الکترونیک شما در انتظار است ، بنابراین امروز برای شروع کار روی یک محاکمه رایگان بروید!

سؤالات متداول

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me