7 بهترین ارائه دهنده میزبانی وب مشترک ارزان در سال 2020

وب سایت های پر از بودجه چیزی از گذشته است – و همینطور پرداخت حق بیمه برای میزبانی وب با کیفیت. این روزها ، هر کسی می تواند وب سایت خود را بدون شکستن بانک میزبان کند – و ما’اینجا هستم تا به شما نشان دهم چگونه.


بنابراین ، شما’موفق به ایجاد یک وب سایت – شغل خوب! حالا تو’دوباره می خواهیم میزبان آن باشیم. شما نمی’یک تن پول نقد دارید – چه کسی؟ – اما به همان اندازه ، شما نمی دانید’می خواهید کوتاه تغییر کرده و با یک ارائه دهنده زیرمجموعه گیر گیر شوید.

خوب ، نترسید.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان

میزبانی مشترک راهی عالی برای ارسال وب سایت شما به دنیای آنلاین است. آی تی’ارزان ، تنظیم آسان است و می تواند تقریباً در مورد هر وب سایت شخصی یا اندازه متوسط ​​کار کند.

ما’دوباره حدس می زنید سوال بعدی شماست ‘چگونه می توانم ارائه دهنده مناسب پیدا کنم?’ از این گذشته ، به نظر می رسد گزینه های بی پایان بی پایان وجود دارد ، هر پیشنهاد نسبت به آخرین گزینه گیج کننده است.

این’جایی که وارد می شویم.

در اینجا ، در سایت سازنده وب سایت ، ما اطلاعاتی درباره دوستی آنلاین داریم. آیا این’ما ایجاد یک وب سایت ، میزبانی از آن یا نکاتی درباره موفقیت در اینترنت ، ما هستیم’پوشانده ام تیم تحقیقاتی متخصص ما بسیار سخت کار کرده اند و میزبان کاملی از آن را بررسی کرده اند… خوب ، میزبان!

ما’اکنون دوباره در موقعیت مناسب قرار دارید تا شما را با ارائه دهنده کامل جفت کنید. بنابراین ، اجازه دهید’سریعاً نگاهی بیندازیم که خدمات میزبانی مشترک به عنوان بهترین خدمات در تجارت هستند.

Contents

بهترین ارائه دهندگان میزبان اشتراکی ارزان

 1. DreamHost – قیمت شروع: 4.95 دلار در ماه
 2. میزبان – قیمت شروع: 5.95 $ / ماه
 3. در حرکت – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 4. میزبانی A2 – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 5. Bluehost – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 6. میزبان – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 7. iPage – قیمت شروع: 9.99 $ / ماه

ارزان ترین برنامه میزبانی مشترک از 4.95 دلار در هر ماه با Dreamhost شروع می شود که مقام اول را کسب می کند. HostGator روی پاشنه های خود داغ است و قیمت اولیه آن 5.95 دلار در ماه است. InMotion ، A2 هاستینگ ، Bluehost و Hostinger همگی 7.99 دلار در هر ماه شارژ می شوند ، و حتی iPage ، با افزایش عقب ، برای میزبانی مشترک خود کمتر از 10 دلار درآمد دارد..

آی تی’مهم است بدانید که اینها همه قیمتهای اولیه با تخفیف نیست. در صورت ورود به معامله بلند مدت ، که ما ، می توان حتی در هزینه های بیشتر پس انداز کرد’بعداً بحث خواهیم کرد.

در این مقاله ، ما’هر یک از ارائه دهندگان فوق را مرور می کنید ، نقاط قوت و ضعف میزبانی مشترک خود را برای شما بازگو می کنیم و همه آنها را از سر تا سر مقایسه می کنیم.

میزبانی مشترک برای وب سایت های شخصی یا مشاغل کوچک ایده آل است. اگر شما’به نوع دیگری از هاستینگ وب علاقه مندید ، برخی از مقالات دیگر ما را در زیر بررسی کنید:

چه کسی بهترین ارائه دهندگان میزبانی مشترک اشتراکی هستند?

DreamHost یک ارائه دهنده میزبانی عالی است که برخی از ارزان ترین هاست مشترک هر سرویس (4.95 دلار در ماه) را ارائه می دهد. اگر شما’با این وجود ، کیفیت بالا از InMotion (7.99 دلار در ماه) یا HostGator (6.95 دلار در ماه) ارائه می شود..

برخلاف بسیاری از مقالات شما’این آنلاین نیست’فقط نظر ما – آن’با تحقیق دقیق ، پشتیبان تهیه شده است. اجازه دهید’نگاهی دقیق تر به چگونگی مقایسه بهترین ارائه دهندگان میزبانی اشتراکی ارزان قیمت از ویژگی برای ویژگی می اندازیم.

ارائه دهندگان میزبان ارزان اشتراکی: مقایسه سر به سر

ارائه دهنده میزبان قیمت (ماهانه) محدودیت بازدید کنندگان (ماهانه)مقدار سایت ها درج شده استفضای ذخیره سازیپشتیبان گیری رایگان / دامنهSSL Securityوقت تمام وقتDreamHostمیزباندر حرکت
4.95 دلارنامحدود150 گیگابایت&# 10004؛&# 10004؛99.95٪
5.95 دلار240،0001نامحدودایکس&# 10004؛99.99٪
$ 7.99360،0002نامحدود&# 10004؛&# 10004؛99.97٪

اگر شما’دوباره به شرایط میزبانی فنی نپرداخته اید ، دان’نگران باشید اینجا’برخی توضیحات سریع درباره این ویژگی ها:

 • محدودیت بازدیدکننده – تعداد دفعات دسترسی به وب سایت شما در هر ماه.
 • سایت های موجود – چه تعداد وب سایت را می توانید برای قیمت نشان داده شده میزبان کنید.
 • فضای ذخیره سازی – فضای وب برای محتوای و رسانه ها در وب سایت خود چقدر است.
 • پشتیبان گیری / دامنه – امکان بازیابی نسخه قبلی وب سایت شما / URL سایت شما ، به عنوان مثال. webbuilderexpert.com
 • SSL Security – گواهی نامه ای که از بازدید کنندگان شما محافظت می کند’ اطلاعات و اطلاعات نماد به صورت یک قفل کوچک در کنار آدرس اینترنتی شما.
 • Uptime – چگونه به طور مرتب وب سایت شما بصورت آنلاین کار می کند. به عنوان مثال ، 99.97٪ به موقع معادل این است که سایت شما هر سال فقط دو ساعت و نیم کاهش می یابد.

در زیر ، ما’نگاهی دقیق تر به این ارائه دهندگان خواهیم داشت. ما’همچنین چند مورد دیگر را بررسی خواهیم کرد – درمجموع هفت نفر – تا ایده کاملی ارائه دهم که ارائه دهندگان واقعاً بهترین میزبانی مشترک ارزان را ارائه می دهند.

شماره 1 DreamHost

بهترین خدمات برای میزبانی ارزان اشتراکی

با استفاده از رتبه بندی های ستارگان برای هر منطقه جداگانه میزبان مشترک ، راه حل های اصلی تحقیق ما را در زیر بررسی کنید.

DreamHost جوانب مثبت و منفی

طرفدارانمنفی
 • میزبانی وب مشترک ارزان تر از هر ارائه دهنده ای
 • محدودیت بازدید کنندگان نامحدود
 • شماره 24/7 یا پشتیبانی شخصی
 • بدون cPanel استاندارد صنعتی

شکست قیمت گذاری میزبانی وب DreamHost

اگر قیمت اصلی ترین نگرانی شماست ، DreamHost برای شما مناسب است. برنامه Shared Starter آن با قیمت فقط 2.59 دلار در ماه آغاز می شود ، اگرچه برای بدست آوردن این قیمت باید به یک دوره سه ساله متعهد شوید..

قیمت های سالانه 3.95 دلار در ماه هزینه می کنند ، در حالی که نرخ ماهانه 4.95 دلار است. شما همچنین می توانید به برنامه Shared Unlimited آن ، که ماهانه 10.95 دلار هزینه دارد ، ارتقا دهید.

DreamHost ویژگی های میزبانی مشترک

جالب ترین ویژگی این است که DreamHost نمی کند’محدودیت تعیین کنید که هر ماه چند نفر می توانند از سایت شما بازدید کنند. اگرچه اکثر وب سایت های کوچک برنده شدند’صدها هزار بازدید کننده جذب می کنند’خوب است که می دانم شما نمی دانم’باید به هر صورت نگران باشید.

نزولات زمان متوسط ​​آن و عدم پشتیبانی 24/7 است. به گفته این ، مشتریان هنوز هم می توانند به DreamHost دسترسی پیدا کنند’مرکز راهنمایی و ارسال بلیط پشتیبانی.

تهیه نسخه پشتیبان رایگان و دامنه ها دو نقطه فروش بزرگ دیگر است ، در حالی که یک گواهینامه SSL و سازنده وب سایت لمس خوبی دارند. تفاوت اصلی DreamHost و رقبای آن در این است که DreamHost نمی کند’از cPanel استفاده کنید – داشبورد استاندارد صنعتی. با این وجود داشبورد دزدگیر مخصوص خود را دارد ، اما دستیابی به آن بسیار آسان است.

# 2 HostGator

بهترین گزینه برای Uptime

با داشتن امتیاز 4.5 از 5 برای میزبانی مشترک ، تعداد معدودی می توانند میزبان HostGator را در مناطق کلیدی رقیب کنند:

HostGator جوانب مثبت و منفی

طرفدارانمنفی
 • بسیار عالی 99.99٪ به وقت
 • سازنده وب سایت اختیاری
 • بدون پشتیبان و دامنه رایگان
 • فقط می توانید یک وب سایت را در ارزانترین برنامه خود میزبان کنید

شکست قیمت گذاری میزبان میزبان مشترک

HostGator سالها است که در رقابت خود مشغول به کار است و اکنون به عنوان صدر جدول زنجیره غذایی میزبان وب شناخته می شود. سرویس میزبانی مشترک آن می تواند برای معامله سه ساله شما به اندازه 2.75 دلار در ماه هزینه داشته باشد ، اما قیمت های سالانه از 5.95 دلار در ماه شروع می شود.

در مجموع سه برنامه میزبانی مشترک وجود دارد که هرکدام 60٪ تخفیف برای ثبت نام در دراز مدت ارائه می دهد. HostGator عموما به میزبانی اختصاصی مشهور است ، اما سرویس میزبانی مشترک آن هنوز هم یکی از بهترین های موجود در بازار است.

ویژگی های میزبانی مشترک HostGator

HostGator با نگاهی به نقص واضح و روشن که هیچ نسخه پشتیبان و دامنه رایگان وجود ندارد’پیشنهادات تقریباً در مورد هر کس رقیب است’s گرفتن حساب های نامحدود ایمیل ، به همراه داشتن پشتیبانی اختصاصی 24/7 ، یک امتیاز عالی است. هرچند ، قرعه کشی واقعی HostGator است’زمان به روز – در 99.99 ، آن’بهترین در آنجا است.

شما فقط می توانید یک میزبان در یک سایت در HostGator داشته باشید’برنامه هاچلینگ ، اما به بسته های میزبانی مشترک کودک یا تجارت ارتقا دهید و جهان صدف شما است ، با میزبانی وب نامحدود. آنجا’همچنین ضمانت بازگشت پول بسیار سخاوتمندانه 45 روزه در پیشنهاد ، بنابراین شما’با امتحان کردن HostGator ، چیزی برای از دست دادن ندارید.

# 3 حرکت

بهترین ارزش برای پول

InMotion با 4.7 امتیاز برای خدمات میزبانی مشترک خود – بهترین نمره از هر ارائه دهنده از تحقیقات ما بیرون آمد.

جوانب مثبت و منفی

طرفدارانمنفی
 • جامع ترین مجموعه از ویژگی های ارائه شده توسط هر ارائه دهنده
 • می تواند دو وب سایت را در ارزان ترین برنامه خود میزبانی کند
 • فقط 25 زیر دامنه در ارزانترین برنامه خود مجاز است
 • می توان’فروشگاه های آنلاین را با ارزانترین برنامه خود میزبان کنید

شکست قیمت گذاری میزبانی مشترک InMotion

InMotion با یک پیشنهاد 3.99 دلار در هر ماه برای یک دوره دو ساله ، کار را از بین ببرد. این برای ثبت نام سالانه به 4.99 دلار افزایش می یابد ، در حالی که قیمت ماه به ماه دوباره به 7.99 دلار در ماه افزایش می یابد.

سه برنامه میزبانی مشترک وجود دارد که می توانید آن را انتخاب کنید – راه اندازی ، قدرت و نرم افزار – گرانترین قیمت آن با قیمت 17.99 دلار در ماه. علی رغم اینکه یک افزایش جزئی در هزینه از DreamHost و HostGator دارد ، InMotion به همان اندازه مناسب میزبانی وب مشترک است.

ویژگی های میزبانی مشترک InMotion

در مرحله اول ، InMotion تنها تعداد معدودی از ارائه دهندگان است که به شما امکان می دهد چندین وب سایت در ابتدایی ترین برنامه میزبانی مشترک خود داشته باشید. نه تنها این ، تقریباً تمام پایه ها را نیز در هنگام ویژگی ها پوشش می دهد.

پشتیبان گیری رایگان ، دامنه ها و امنیت SSL به صورت استاندارد ارائه می شوند ، مانند حساب های ایمیل نامحدود ، سرویس سازنده وب سایت و پشتیبانی اختصاصی 24/7. محدودیتی برای بازدید کنندگان ماهانه (360،000) وجود دارد ، هر چند که این میزان وجود دارد’خیلی بعید به نظر شما’بیش از حد مجاز. به اختصار, InMotion بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک است, و اگر ارزش کشش داشته باشید ، ارزش آن را دارد که هر ماه دو یا دو ماه بیشتر از آن استفاده کنید.

میزبانی شماره 4 A2

بهترین خدمات برای مشتری

A2 Hosting با داشتن امتیاز میزبانی مشترک 4.4 ، خود را در بین شرکت های نخبه قرار می دهد. تفکیک امتیاز را اینجا ببینید:

A2 جوانب مثبت و منفی

طرفدارانمنفی
 • هر زمان ضمانت برگشت پول
 • 24/7 کمک و پشتیبانی شخصی
 • پشتیبان گیری رایگان و دامنه ای در ارزانترین برنامه خود ندارد
 • زمان ضعیف 99.95٪

A2 تقسیم قیمت گذاری میزبانی مشترک

A2 مانند اکثر ارائه دهندگان میزبانی مشترک ، سه مرحله از برنامه ها را ارائه می دهد. ارزان ترین طرح آن Lite است که ماهانه 7.99 دلار هزینه آن را پرداخت می کند – که می گوید ، اگر سالانه ثبت نام کنید می توانید 10٪ پس انداز کنید و اگر برای دو سال ثبت نام کنید 20٪.

گرانترین برنامه میزبانی مشترک آن توربو است که مبلغ 18/99 دلار در ماه را برای شما رقم خواهد زد. آی تی’نکته مهم این است که همه قیمت هاست هاست سرور لینوکس است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت میزبانی ویندوز بسیار گرانتر است.

ویژگی های میزبانی مشترک A2

یک مورد که بلافاصله با A2 توجه می کنید سطح دانش دانشکده های پشتیبانی آن است. با گذراندن آموزش های طولانی, A2 بهترین تیم پشتیبانی ما است’روبرو شدم. پشتیبان گیری رایگان (فقط با طرح توربو) وجود دارد ، اما در آنجا’دامنه رایگان وجود ندارد.

زمان به روز نیست’فوق العاده است ، اما فضای ذخیره نامحدودی ، 25 حساب ایمیل و یک گواهی امنیتی SSL را در اختیار دارید. و اگر تو’دوباره توسط A2 برنده نشد’خدمات پس از تلاش ، می توانید در هر زمان ضمانت برگشت پول دریافت کنید.

شماره 5 Bluehost

بهترین ویژگی های کیفیت

با وجود قرار گرفتن در جایگاه پنجم ، Bluehost هنوز 4.1 ستاره کلی از تحقیقات میزبانی مشترک ما به دست آورد ، و با تحسین برانگیز در مناطق کلیدی اجرا شد:

جوانب مثبت و منفی

طرفدارانمنفی
 • پشتیبان گیری رایگان و دامنه
 • بسیار عالی 99.98٪ به وقت
 • فقط 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی در ارزان ترین برنامه خود قرار دارد
 • محدودیت 32000 بازدید کننده ماهانه سایت

شکست قیمت گذاری میزبانی مشترک Bluehost

مشابه سایر ارائه دهندگان این مقاله ، شما می توانید یک برنامه میزبانی مشترک با Bluehost را فقط با 2.95 دلار در ماه انتخاب کنید. گرچه شما به یک برنامه سه ساله گره خورده اید.

این قیمت برای برنامه های سالانه به 4.95 دلار در ماه می رسد ، و یا ماهانه با پرداخت ماهانه 7.99 دلار در ماه. چهار برنامه میزبانی مشترک وجود دارد که از بین آنها گرانترین قیمت با قیمت 23/99 دلار در ماه هزینه می شود.

ویژگی های میزبانی مشترک Bluehost

Bluehost برای میزبانی وردپرس بهتر شناخته شده است و ارائه دهندگان میزبانی مشترک ارزانتر در آنجا وجود دارند. این گفت ، شرکت واقعا کیفیت را بالا می برد. گذشته از پشتیبان گیری / دامنه های درخشان و رایگان ، در آنجا’همچنین 24/7 پشتیبانی ، به علاوه یک گواهی امنیتی SSL فراگیر.

محدودیت اصلی ذخیره سازی است. شما’دوباره روی 50 گیگابایت در Bluehost قرار گرفت’برنامه اولیه ، بنابراین’برای وب سایت های رسانه ای سنگین توصیه نمی شود. به هر برنامه میزبانی مشترک دیگر ارتقا دهید ، و فضای ذخیره نامحدودی به دست می آورید. صعود همه چیز ، یک سرویس طراحی و بازاریابی کامل وب است ، اگرچه شما’ابتدا باید مشاوره رزرو کنید و نقل قول کنید.

# 6 میزبان

بهترین گزینه برای انواع ویژگی ها

در حالی که Bluehost کیک را برای بهترین کیفیت از کیک می گیرد ، هاستینگر هنوز هم ویژگی های چشمگیر و با قیمت مناسب را ارائه می دهد.

جوانب مثبت و منفی

طرفدارانمنفی
 • تجربه قوی برای برنامه های وردپرس
 • پشتیبانی چند زبانه مشتری
 • بدون پشتیبانی بیش از حد تلفنی
 • درصد زمان کم

شکست قیمت میزبانی میزبان مشترک

میزبان’برنامه های مشترک از 7.99 $ تا 15.95 $ / ماه, و مانند بسیاری از ارائه دهندگان این لیست ، هاستینجر سه طرح مشترک متفاوت را برای انتخاب ارائه می دهد. هر زمان که زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید ، هر طرح ارزان تر می شود. در واقع ، Hostinger ارزانترین ارائه دهنده زمانی است که قیمت های نوسازی در آن فاکتور گرفته می شوند – اگر شما به مدت چهار سال ثبت نام کنید ، برنامه Single Shared فقط 0.80 دلار در ماه است..

مانند اکثر ارائه دهندگان ، هاستینجر 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اما کمتر رایج است Hostingeringer’تخفیف دانشجویی ، که می تواند در صورت 15٪ در برنامه شما صرفه جویی کند’واجد شرایط بودن!

ویژگی های میزبانی میزبان مشترک

هر طرح مشترک Hostinger حداقل دارای یک حساب ایمیل و 100 گیگابایت پهنای باند است. برای دریافت حساب های نامحدود و پهنای باند ایمیل ، شما’باید از برنامه Single Shared به برنامه های Premium یا Business Shared ارتقاء دهید.

در برنامه های Premium و Business Shared نیز به یک دامنه رایگان و Secure Shell (SSH) دسترسی خواهید داشت. با این حال ، هاستینجر فاقد درصد به موقع خوب – در 99.90، ، هاستینجر است’وعده بسیار عقب مانده از رقبای خود است. و در حالی که خدمات مشتری موجود ، از چت زنده گرفته تا گزینه های چند زبانه ، با بررسی های عجیب و غریب روبرو شده است ، هاستینجر از این زمان عقب مانده است نمیخواد’در حال حاضر پشتیبانی تلفن را ارائه می دهید.

شماره 7 iPage

بهترین مکان برای فضای دیسک

iPage دارای نقص های واضحی است ، اما در کل به عنوان ارائه دهنده میزبانی مشترک عملکرد خوبی دارد. اینجا’نگاهی دقیق تر به نقاط قوت و ضعف آن:

جوانب مثبت و منفی iPage

طرفدارانمنفی
 • 24/7 کمک و پشتیبانی شخصی
 • حساب های نامحدود و زیر دامنه های ایمیل
 • فقط یک برنامه برای انتخاب وجود دارد
 • زمان ضعیف 99.94٪

شکست قیمت گذاری میزبان iPage به اشتراک گذاشته شده

قیمت ماهانه آن 9.99 دلار ممکن است گرانترین در این لیست باشد ، اما هنگام ثبت نام در یک برنامه سه ساله ، iPage بسیار ارزان می شود (1.99 دلار در ماه).

iPage فقط یک طرح ارائه می دهد ، بنابراین به منظور ارتقاء ، شما’d نیاز به تغییر دهنده ارائه دهنده یا نوع میزبانی که استفاده می کنید. با وجود برنامه های سالانه 2.99 دلار در ماه ، iPage مطمئناً خیر’یکی را نادیده گرفته می شود.

ویژگی های میزبانی مشترک iPage

iPage با ارائه ویژگی های آن کمی بالا و پایین است. زمان به روز ضعیف است اما در آنجا’پشتیبانی 24/7. فضای ذخیره نامحدودی دریافت می کنید ، اما برای تهیه پشتیبان نیز باید 100 دلار بپردازید. در نهایت اگرچه ، مثبت تر از منفی است.

حد مجاز 500000 بازدید کننده آن باید بسیار باشد ، همچنین در کنار حساب های ایمیل نامحدود یک گواهی SSL نیز دریافت خواهید کرد. اگر فقط نیاز به میزبانی یک وب سایت دارید – و نخواهید کرد’ببینید که بیش از نیم میلیون بازدید کننده ماهانه در حال گسترش است – سپس iPage بیش از مناسب است.

بهترین ارائه دهندگان میزبان اشتراکی ارزان قیمت: خلاصه

در آنجا آن را دارید – نگاهی عمیق به ارائه دهندگان میزبانی اشتراکی ارزان رتبه ما. افراد دیگری در آنجا هستند که میزبانی مشترک را با نرخهای مشابه ارائه می دهند ، اما آنها این کار را نکردند’هنگامی که سرعت آنها را تنظیم می کنید ، تا این دسته جمع شوید.

برای یادآوری ، اینجا’کرم محصول میزبان مشترک است.

ارائه دهندگان میزبان ارزان اشتراکی: recap

 1. DreamHost – قیمت شروع: 4.95 دلار در ماه
 2. میزبان – قیمت شروع: 5.95 $ / ماه
 3. در حرکت – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 4. میزبانی A2 – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 5. Bluehost – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 6. میزبان – قیمت شروع: 7.99 $ / ماه
 7. iPage – قیمت شروع: 9.99 $ / ماه

برای ما ، InMotion بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک است. در صورت نیاز به یک سرویس قابل اعتماد و با قیمت مناسب ، DreamHost یک انتخاب واضح است ، در حالی که HostGator در مقیاس قیمت و کیفیت با یکدیگر قرار دارد..

آنجا’تنها یک راه برای اطمینان از اینکه آیا ارائه دهنده برای سایت شما بهترین و آن است یا خیر ، می دانید’با امتحان کردن این هفت ارائه دهندگان حداقل 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، بنابراین همیشه می توانید یک گرداب را به او بدهید تا ببیند چه چیزی را از آن ساخته اید.

از آنجا خارج شوید و میزبان مناسبی را برای به اشتراک گذاشتن وب سایت خود با جهان پیدا کنید.

سؤالات متداول

چه کسی ارزانترین میزبانی مشترک را ارائه می دهد?

اکثر ارائه دهندگان میزبانی نرخ تخفیف را تخمین می زنند – برخی از آنها با کمترین قیمت در ماه – اما تا آنجا که قیمت های بدون تخفیف در آن نمی رود ، DreamHost کمترین نرخ ماه را برای ماه ارائه می دهد. برای ابتدایی ترین برنامه میزبانی مشترک ، DreamHost ماهانه 4.95 دلار هزینه دارد.

آیا ارائه دهندگان میزبانی مشترک دیگری وجود دارد?

اره خیلی! این مقاله فقط بر بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب اشتراکی متمرکز است ، اما شما می توانید دیگران را پیدا کنید – مانند 1&1 IONOS ، SiteGround و GoDaddy – همه آنها میزبان اشتراکی ارزان قیمت را ارائه می دهند. اگر شما’درست بعد از بهترین میزبان ها ، به نمودار مقایسه ما بروید.

میزبانی مشترک برای مشاغل کوچک مناسب است?

بیشتر وب سایتهای تجاری کوچک متوجه می شوند که میزبانی مشترک برای آنها کافی است. برخی دیگر ممکن است آن را پیشی بگیرند و میزبانی VPS را انتخاب کنند ، که به طور کلی مرحله بعدی در نظر گرفته می شود. اگر شما’به دنبال میزبانی یک وب سایت تجاری کوچک هستید ، به راهنمای ما در مورد بهترین هاست های تجاری کوچک در اینجا مراجعه کنید.

چی’تفاوت بین VPS مشترک و میزبان اختصاصی است?

میزبانی مشترک در جایی است که وب سایت شما فضای سرور و منابع خود را با سایر وب سایت ها به اشتراک می گذارد. میزبانی وب سرور مجازی خصوصی (VPS) جایی است که سایت شما در یک سرور مشترک مجازی میزبانی می شود ، اما شما نسبت به امنیت و منابع انعطاف پذیری بیشتری دارید. اختصاصی هاستینگ زمانی است که شما سرور شخصی خود را دارید.

آیا میزبانی ابری بهتر از میزبانی مشترک است?

میزبانی Cloud نوعی مدرنتر از میزبانی وب ارزان است که طی سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. یکی بهتر از دیگری نیست ، اما بسته به نیاز شما ، ممکن است یک برنده مشخص وجود داشته باشد. در اینجا در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map