7 بهترین ارائه دهندگان میزبان cPanel: کنترل میزبانی خود را امروز کنترل کنید

بهترین ارائه دهندگان میزبان cpanel تصویر برجستهاین مقاله شما را از طریق بهترین ارائه دهندگان میزبانی cPanel به شما سوق می دهد و به شما در انتخاب صحیح برای شما کمک می کند.


بیشتر ارائه دهندگان میزبانی یک صفحه کنترل به کاربران خود می دهند. به صفحه کنترل خود مانند داشبورد خود فکر کنید – آن را’واسط مورد استفاده برای مدیریت خدمات میزبانی ، حساب و عملکردهای سرور خود ، همه در یک مکان است. این امر می تواند مدیریت نام دامنه ، آدرس های ایمیل ، پشتیبان گیری و موارد دیگر را آسان کند.

cPanel یکی از محبوب ترین گزینه های کنترل پنل است, زیرا اجرای وب سایت شما ساده است. این دستگاه با ابزار زیادی همراه است ، و از همه مهمتر برای آرامش خاطر شما’بسیار قابل اعتماد.

زیرا آن’بسیار گسترده ای از طیف وسیعی از ارائه دهندگان میزبانی در دسترس است ، انتخاب بهترین cPanel برای شما می تواند سخت باشد. ما تحقیقات تخصصی خودمان را انجام دادیم و به هفت ارائه دهنده بهترین میزبان cPanel رسیدیم.

خواه شماره یک یا شماره هفت را انتخاب کنید ، می توانید مطمئن باشید این کرم محصول جهان cPanel است.

Contents

7 بهترین ارائه دهنده میزبان cPanel

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی.
 2. میزبان – بهترین زمان برای uptime.
 3. در حرکت – بهترین برای میزبانی مشترک و VPS.
 4. میزبانی A2 – بهترین برای میزبانی ابر.
 5. SiteGround – بهترین برای قابلیت اطمینان.
 6. میزبانی GoDaddy – بهترین ویژگی برای ویژگی های اضافی.
 7. میزبان – بهترین راه برای خفه کردن شما با هزینه های تجدید گران است.

Bluehost انتخاب برتر شما است – آی تی’بهترین میزبان به طور کلی ، و میزبانی ویژه وردپرس قدرتمندی را ارائه می دهد. HostGator یکی دیگر از مدعیان قدرتمند است که دارای تأثیر حداکثری 99.99٪ است. در حرکت’s cPanel برای میزبانی VPS بهینه شده است ، در حالی که A2 هاستینگ ارائه دهنده شماره یک میزبان ابری است. SiteGround میزبان بدون استرس ، قابل اعتماد و GoDaddy ویژگی های اضافی را ارائه می دهد. HostPapa با آخرین قیمت های تجدید گرانقیمتش آخرین است.

با ارائه دهندگان زیادی در آنجا ، آن را’آسان است که هنگام تلاش برای یافتن بهترین آن ها گرفتار شوید. این’چرا ما’دوباره اینجا!

ما’این ارائه دهندگان برتر را با هم مقایسه کرده و هر یک از آنها را تجزیه کنید ، بنابراین شما می توانید آگاهانه ترین و با اطمینان ترین تصمیم را ممکن کنید. در پایان این مقاله ، شما’همه چیز را از بهترین ارائه دهندگان میزبانی cPanel – و بهترین از همه – می دانید, شما’می دانم کدام یک انتخاب مناسب برای شماست.

اطلاعات بیشتر

 • جدید برای میزبانی وب؟ مقدمه ما را بررسی کنید: خدمات میزبانی وب: میزبانی وب چیست?
 • ارائه دهندگان برتر در کنار یکدیگر در مقایسه با ما نمودار مقایسه خدمات میزبانی وب
 • دریافت پایین کامل از پایین بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در بررسی دقیق ما
 • با اصول اولیه در راهنمای ما ترشی: نحوه میزبانی وب سایت

بهترین ارائه دهندگان میزبان cPanel

به جای اینکه مجبور شوید اینترنت را جستجو کرده و به دنبال جزئیات در مورد هر ارائه دهنده باشید’پانل های کنترل ، ما تصمیم گرفتیم تا قدم بگذاریم. ما’سعی کردید ، آزمایش کنید ، مقایسه کنید و هر ارائه دهنده میزبانی را به طور متفاوتی ارجاع دهید تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

مقایسه میزبانی cPanel جانبی

ProviderSupportDisk SpaceUptimeMoney برگشت ضمانت * ارزانترین قیمتBluehostمیزباندر حرکتمیزبانی A2SiteGroundGoDaddyمیزبان
24/750 گیگابایت – نامحدود99.98٪30 روز2.75 دلار
24/7نامحدود99.99٪45 روز2.75 دلار
24/7

نامحدود

99.97٪

90 روز$ 6.39
24/7نامحدود99.95٪هر زمان$ 3.92
24/710 گیگابایت – 960 گیگابایت99.98٪30 روز3.95 دلار
24/7100 گیگابایت – نامحدود99.97٪نه$ 4.99
چت زنده و تلفنی100 گیگابایت – نامحدود99.97٪48 ساعت3.95 دلار

* این حداقل دوره زمانی را نشان می دهد – بسته به نوع میزبانی که شما انتخاب می کنید ، متفاوت است.

این ویژگی های اصلی برای هر ارائه دهنده است ، بنابراین می توانید آنچه را مقایسه کنید’پیشنهادات در کنار هم. این می تواند راحت تر از خواندن در مورد همه آنها به طور جداگانه باشد ، به خصوص هنگامی که از ویژگی های فنی مانند uptime و فضای دیسک صحبت می شود.

اگر شما’دوباره آماده هستید تا با هر ارائه دهنده ، ابتدا پا را به حلقه بزنید ، سپس به جلو بروید. از طرف دیگر ، در صورت نیاز به کمی تازه کردن در مورد این ویژگی های کلیدی ، اینجا را کلیک کنید’سریع سریع.

ویژگی های توضیح داده شده

فضای دیسک: فضای دیسک یا فضای ذخیره سازی ، فضای شما برای ذخیره سایت شما است’مطالب. به پرونده ها ، تصاویر ، صفحات و همه چیزهای دوست داشتنی که وب سایت شما را تشکیل می دهد فکر کنید – همه آنها به مکانی برای رفتن نیاز دارند! اگر فضای ذخیره شما خیلی کم است ،’تصور کردن چه دردسرهایی برای شما آسان است’با افزودن محتوا به سایت خود ، به کار خود ادامه می دهید…

Uptime: Uptime درصد زمانی است که سرور در حال اجرا است, به این معنی سایتهایی که از آن پشتیبانی می کنند نیز در حال اجرا هستند. اگر سرور شما همیشه پایین است ، چگونه کسی از وب سایت شما بازدید می کند؟ Uptime برای رعایت کردن رقابت ضروری است ، بنابراین مطمئن شوید که آن را انجام دهید’تا حد ممکن نزدیک به 100٪ به عنوان مثال ، HostGator ، دارای بروزرسانی قابل توجه است: 99.99٪!

یادداشت قیمت گذاری: قیمت های جدول فوق نشان دهنده قیمت های تخفیفی است که توسط این ارائه دهندگان برای مشتریان جدید ارائه می شود. اگر می خواهید به ابتدایی ترین برنامه میزبانی مشترک ، وارد شوید’پایین ترین قیمتی که انتظار دارید بپردازید.

قیمت و فضای دیسک بسته به نوع میزبانی که انتخاب می کنید متفاوت است ، و برنامه ای را که برای آن ثبت نام کرده اید متفاوت است.

شماره 1 Bluehost

بهترین ارائه دهنده میزبان کلی

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • بهترین برای میزبانی سایتهای وردپرس
 • میزبانی پایدار و مطمئن را ارائه می دهد
 • افزودنیهای هنگام پرداخت می توانید قیمت خود را افزایش ندهید’آنها را بردارید

آیا به دنبال میزبانی سایت وردپرس خود هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن! Bluehost می تواند’t مورد ضرب و شتم قرار گرفت – نه تنها به این نتیجه رسید بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی در تحقیق ما, آی تی’همچنین شماره یک ارائه دهنده توصیه شده توسط خود وردپرس است.

ما فکر میکنیم که’چیزی که ارزش فریاد زدن را دارد ، به خصوص که تحقیقات ما از Bluehost پشتیبانی کرده است’ادعای شهرت وردپرس. این وب سایت ها از انواع و ابعاد مختلف ، دارای برنامه های اشتراکی ، VPS و اختصاصی ، و همچنین میزبانی اختصاصی اختصاصی وردپرس ، میزبانی WooCommerce و میزبانی وردپرس مدیریت شده.

Bluehost برای کاربران خود بالاتر و فراتر می رود. به عنوان مثال ، Bluehost’برنامه های مدیریت شده WordPress شامل موارد زیر است:

 • یک دامنه رایگان ، برای داشتن هویت محکم به سایت شما
 • به روزرسانی های خودکار نرم افزار سایت خود را به روز و ایمن نگه دارید
 • پشتیبان گیری رایگان برای یک تجربه بدون استرس
 • ذخیره سازی نامحدود بنابراین سایت شما می تواند آزادانه رشد کند
 • پهنای باند غیرمتعارف بنابراین می توانید از سطح بالایی از ترافیک لذت ببرید

Bluehost وقتی در وردپرس قرار دارد در صدر بازی خود قرار دارد اما شما نمی دانید’باید یک برنامه خاص وردپرس را انتخاب کنید. در تحقیقات ما ، Bluehost نیز به لطف طیف وسیعی از ویژگی های قابل اعتماد و امتیاز به موقع قابل احترام 99.98٪ ، خود را در میزبانی VPS و میزبانی اختصاصی ثابت کرد..

مشتریان جدید می توانند میزبانی وردپرس مشترک را از فقط 2.95 دلار در ماه با Bluehost دریافت کنند (به طور معمول 7.99 $).

همه از Bluehost’برنامه های میزبانی همراه با با ضمانت برگشت 30 روزه پول, پس اگر شما’شما کاملاً از خدمتی که دریافت می کنید خوشحال نیستید’بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

برای میزبانی وردپرس مدیریت شده ، شما’دوباره به دنبال قیمت اولیه 19.95 دلار در هر ماه تا 49.95 دلار در ماه با Bluehost هستید’قیمت های تبلیغاتی.

Bluehost’s cPanel با بقیه برندهای خود سازگار است – تمیز ، ساده و قابل اعتماد.

cpanel bluehostcPanel Bluehost تمیز ، واضح و آسان برای یافتن راه خود در اطراف است. می توانید دامنه ها ، حساب های ایمیل ، افزونه ها و موارد دیگر را از داشبورد خود مدیریت کنید.

اطلاعات بیشتر

 • اطلاعات بیشتر در مورد Bluehost را در ادامه مطلب بخوانید نقد و بررسی Bluehost
 • اطمینان حاصل کنید که Bluehost بودجه شما را با ما متناسب می کند بررسی قیمت گذاری Bluehost
 • چرا Bluehost برای وردپرس بسیار مناسب است؟ در بررسی ما اطلاعات کسب کنید بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرسs
 • ارائه دهنده مناسب برای سایت وردپرس خود را با بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده

شماره 2 میزبان

بهترین گزینه برای Uptime

HostGator جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • 99.99٪ به موقع
 • پانل کنترل آسان برای استفاده
 • ارائه دهندگان ارزان تر در آنجا وجود دارند
 • پورتال پشتیبانی می تواند بسیار زیاد باشد

HostGator نه تنها جایزه بهترین امتیاز به موقع را می گیرد بلکه برد را نیز به دست می آورد بهترین ارائه دهنده میزبانی اختصاصی.

بنابراین فقط چه چیزی آن را بسیار خوب می کند؟ برای مبتدیان ، آن را پشت صحنه می گذارد زمان حداکثر 99.99 impressive. این’بالاترین امتیاز به روز رسانی شما واقعاً از هر ارائه دهنده می توانید انتظار داشته باشید ، به دلیل بروزرسانی های جزئی و نقص هایی که روی سرور تأثیر می گذارد.

HostGator یک ثانویه نزدیک به Bluehost است ، که نمره حداکثر بروزرسانی خود را با طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی ، انواع انواع میزبانی و خانه کاملی از ویژگی های با کیفیت (مانند CodeGuard) ترکیب می کند..

چی’بیشتر, HostGator cPanel خود را سفارشی کرده است تا استفاده از آن نیز ساده تر شود – آی تی’بسیار ساده برای حرکت و پیدا کردن همه چیز شما نیاز دارید. فیلم ها ، مقاله ها و راهنماهای زیادی در پرتال پشتیبانی HostGator نیز وجود دارد ، در صورت گیر نکردن!

میزبان cpanelHostGator از cPanel استفاده می کند تا رابط کاربری شفاف و آسان برای کاربران خود در اجرای سایت های خود ایجاد کند. شما می توانید دامنه ها را مدیریت کنید ، بر ترافیک نظارت کنید و کارهای بیشتری از صفحه کنترل خود انجام دهید.

وقتی میزبان اختصاصی رسید ، HostGator عملکرد خوبی داشت. شما یک طیف گسترده ای از ویژگی ها ، از جمله:

 • ساخته شده در SSL Security برای حفظ امنیت بازدید کنندگان و Google
 • فضای دیسک 1TB برای ذخیره تن محتوا
 • انتخاب میزبان لینوکس یا ویندوز متناسب با نیازهای شما
 • پهنای باند غیرمتعارف برای رسیدگی به ترافیک بالا
 • رم 8 گیگابایتی تا همه چیز به آرامی ادامه یابد

… و آن’فقط در ارزانترین برنامه اختصاصی!

میزبان’ارزان ترین برنامه اختصاصی ، برنامه ای مناسب با نام Value Server (هزینه سرور) است 119 دلار در هر ماه برای کاربران جدید اگر شما’دوباره برای میزبانی اختصاصی آماده نیستید ، می توانید با میزبانی میزبان به همان اندازه میزبان باشید 2.75 دلار در هر ماه در ارزانترین برنامه مشترک خود.

میزبان بهترین ارائه دهنده cpanelبا ارزانترین برنامه میزبانی مشترک ، می توانید میزبانی با HostGator را فقط با 2.75 دلار در ماه شروع کنید.

اطلاعات بیشتر

 • کامل ما را بخوانید مرور میزبان برای اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده محبوب
 • اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی اختصاصی
 • HostGator را با رقبای خود مقایسه کنید:
  • HostGator vs GoDaddy
  • SiteGround vs HostGator
  • Bluehost vs HostGator

شماره 3 در حرکت

بهترین برای میزبانی مشترک و VPS

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • بهترین ارائه دهنده میزبانی مشترک
 • بهترین ارائه دهنده میزبانی VPS ، با بهینه سازی VPS cPanel
 • ارزانترین ارائه دهنده بازار نیست

InMotion می تواند’وقتی صحبت از هاست اشتراکی و میزبانی VPS می شود مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این تیم برای هر دو نوع میزبانی صدرنشین لیگ بود ، و از نظر ویژگی ها ، فضای دیسک و کمک و پشتیبانی بسیار چشمگیر است.

بیشتر افراد به عنوان آن شروع به میزبانی مشترک می کنند’ابتدایی ترین گزینه ، و InMotion شامل طیف وسیعی از ویژگی ها است تا مطمئن شوید سایت شما بهترین شروع زندگی را خواهد داشت. با قیمت 6.39 دلار در هر ماه, می توانید از پشتیبان گیری رایگان ، دامنه رایگان ، حساب های نامحدود ایمیل ، فضای نامحدود دیسک و موارد دیگر انتظار داشته باشید.

و ، وقتی که’زمان آن است که به سایت خود یک برنامه میزبانی قوی تر دهید, برای ارائه میزبانی VPS ستاره ای نیز می توانید روی InMotion حساب کنید. برنامه ها با مبلغ 29.19 دلار در هر ماه شروع می شوند و شامل امکاناتی از قبیل دسترسی ریشه (برای کنترل نهایی و شخصی سازی از طریق سرور) ، پشتیبان گیری رایگان (برای آرامش خاطر) و حداکثر 260 گیگابایت ذخیره سازی برای رشد سایت شما می شوند..

در حرکت’s cPanel بدون پخش و پاک است ، با همه چیز در یک صفحه مشخص شده است.

cpanel InmotionInMotion از cPanel استفاده می کند تا بتواند یک مرکز جامع و همه جانبه را برای مدیریت سایت خود در اختیار شما قرار دهد.

این امر مدیریت بخش های مختلف سایت شما را آسان می کند ، همچنین می توانید آمارهای خود را مانند استفاده از پهنای باند ردیابی کنید. می توانید از لینک های منو در بالا پیمایش کرده یا از آن استفاده کنید تا مستقیم به بخش مورد نظر خود بروید ، یا می توانید از نوار جستجو برای کم کردن نتایج خود استفاده کنید..

جستجوی cpanel Inmotionنوار جستجو ، دسترسی مستقیم به مناطقی را که می خواهید مدیریت کنید ، آسان می کند.

یکی از مزایای اضافی InMotion با استفاده از cPanel این است که شما از آنجا خدمات کاملاً مناسب دریافت می کنید cPanel را می توان برای میزبانی VPS بهینه سازی کرد. cPanel VPS Optimized باعث می شود که از منابع کمینه استفاده شود و عملکرد و سرعت را بهبود بخشد.

این نسخه از cPanel در کلیه InMotion گنجانده شده است’برنامه های VPS – آن سرویس ویژه بهینه شده را با InMotion ترکیب کنید’ویژگی های درجه یک و شما’یک ترکیب برنده گرفتم!

Inmotion بهترین ارائه دهنده cpanel vpsInMotion بهترین ارائه دهنده میزبانی VPS است و cPanel را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بهترین عملکرد ممکن را برای وب سایت های خود داشته باشند.

اطلاعات بیشتر

 • کامل ما را بخوانید بررسی میزبانی وب InMotion برای نگاهی عمیق به این ارائه دهنده چشمگیر
 • اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی مشترک در بررسی ما
 • مقایسه کنید بهترین ارائه دهندگان میزبانی VPS در بررسی کامل ما
 • با بررسی ما بهترین ارائه دهنده سایت و بودجه خود را انتخاب کنید بهترین ارائه دهندگان میزبانی VPS ارزان
 • مطمئن نیستید که به کدام نوع میزبانی نیاز دارید؟ ما میزبانی مشترک در مقابل میزبانی VPS مقایسه شما را در مسیر درست قرار می دهد!

شماره 4 میزبانی A2

بهترین سرویس برای Cloud Hosting

A2 میزبان جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • بهترین ها برای میزبانی ابر
 • خدمات عالی مشتری
 • امتیاز نسبت به زمان بسیار پایین 99.95٪

خدمات بد مشتری یکی از ناامید کننده ترین چیزهای اطراف است – شما نمی خواهید’می خواهید آخرین شخصی باشید که می داند چه اشتباهی در سایت شما رخ می دهد! این’چیزی است که شما نمی’لازم است در مورد میزبانی A2 نگران باشید. رعد و برق سریع و خوشحال به شما کمک می کند ، می توانید برای خدمات به مشتری در میزبانی A2 حساب کنید!

در تحقیق ما, میزبانی A2 میزبان ابرهای برتر خود نیز بسیار عالی بود, که به شما امکان می دهد بسته به نیاز خود منابع برنامه خود را شخصی سازی کنید.

A2 هاستینگ به دلیل طراحی بصری و رابط کاربری آسان ، از cPanel استفاده می کند. از این پنل کنترل محبوب برای تأمین انرژی سرورهای مشترک ، VPS ، اختصاصی و نمایندگی فروش خود استفاده می کند و cPanel را با SwiftServers های با کارایی بالا ترکیب می کند تا به سایت شما قدرت و سرعت مورد نیاز خود را بدهد..

و میزبانی آن چیست? میزبانی A2 انتخاب کاملی است – در تحقیقات ما ، 4/3 ستاره بسیار قابل احترام از 5 مورد کلی را کسب کرده است. این مجموعه طیف کاملی از گزینه های کمک و پشتیبانی و همچنین انتخاب گسترده ای از انواع مختلف میزبانی را دارد.

در حالی که میزبانی A2 سقوط کرد ، با این حال ، آن بود نمره بسیار خوب در زمان آپ تایم 99.95٪. با وجود این نقص ، هنوز هم به پایان رسید سه ارائه دهنده برتر برای میزبانی مشترک ، میزبانی VPS ، میزبانی ابری و میزبانی وردپرس مدیریت شده.

میزبانی A2’قیمت ها برای ارزانترین برنامه میزبانی مشترک آن از 3.92 دلار شروع می شود ، و همچنین ضمانت نامه برگشت پول سخاوتمندانه را در هر زمان ارائه می دهد.

در مرکز پشتیبانی A2 Hosting تعداد زیادی آموزش و مقاله وجود دارد که به شما کمک می کند تا با cPanel آشنا شوید ، و آن را’دسترسی آسان به شخصه با هر گونه سؤالی که ممکن است داشته باشید آسان است.

a2 خدمات مشتری ارائه دهنده خدمات cpanelمیزبانی A2 در هنگام ارائه خدمات به مشتری می درخشد ، بنابراین می توانید با هر سؤالی که ممکن است داشته باشید احساس راحتی کنید.

اطلاعات بیشتر

 • کامل ما را بخوانید بررسی میزبانی A2 تا ببیند که آیا’انتخاب مناسب برای شما است

شماره 5 SiteGround

قابلیت اطمینان برای اطمینان

SiteGround جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • توصیه شده توسط وردپرس
 • ارزش عالی برای پول
 • کمبود فضای دیسک
 • دامنه رایگان نیست

اگر تمرکز اصلی شما روشن است میزبان ثابت ، بدون استرس ، قابل اعتماد, سپس SiteGround انتخابی برای شماست. تمام برنامه های SiteGround با cPanel همراه هستند تا مدیریت حساب شما آسان شود. دامنه های خود را مدیریت کنید ، صورتحساب خود را پیگیری کنید و حتی از طریق صفحه کنترل خود با SiteGround به پشتیبانی دسترسی پیدا کنید.

گزینه های میزبانی زیادی با SiteGround دارید. این کار نکرد’به دلایل خوب یا بد در تحقیقات ما بایستیم – با خیال راحت در بین رقبای خود قرار دارد 4 از 5 ستاره به طور کلی.

SiteGround هفت نوع میزبانی ارائه می دهد. از این موارد ،’قوی ترین در هاست اختصاصی و میزبان مدیریت شده آن وردپرس. آی تی’هیچ کدام در مکان شماره یک نیستند ، اما اینگونه است وردپرس به دلیل ویژگیهای متناسب آن توصیه شده است.

از 3.95 دلار در هر ماه ، ویژگی های اساسی وردپرس مانند نصب رایگان و مهاجرت ، پشتیبان گیری روزانه ، به روزرسانی خودکار و پشتیبانی تخصصی وردپرس را دریافت می کنید. آی تی’کاملا در Bluehost نیست’سطح ، اما آن است’انتخابی مطمئن و مطمئن است.

میزبانی وب قابل اعتماد cpanelهمه SiteGround’برنامه هاست میزبانی با جدیدترین نسخه cPanel ، سفارشی سازی شده که آن را دوستانه تر و مبتدی تر می کند

اطلاعات بیشتر

 • کامل ما را بخوانید بررسی SiteGround برای جزئیات بیشتر در مورد ویژگی ها ، قیمت ها و موارد دیگر
 • بین ارائه دهندگان پاره شده است؟ برای پیدا کردن بهترین انتخاب خود ، مقایسه های تخصصی ما را بخوانید:
  • SiteGround vs GoDaddy
  • SiteGround vs InMotion
  • SiteGround vs Bluehost
  • SiteGround vs HostGator

شماره 6 میزبانی GoDaddy

بهترین ویژگی برای ویژگی های اضافی

جوانب مثبت و منفی GoDaddy

جوانب مثبت منفی
 • همراه با چندین ویژگی ، هر دو اضافی داخلی و اختیاری
 • آسان برای مدیریت چندین سرویس از یک داشبورد
 • در اکثر برنامه های میزبانی ضمانت برگشت پول ندارد

برای یک سرویس همه جانبه از جمله میزبانی ، نام دامنه ، ایمیل ، بازاریابی و موارد دیگر ، به GoDaddy نگاهی بیندازید. آی تی’پیشرفته ترین ارائه دهنده هاستینگ در آنجا نیست ، اما مجموعه کاملی از ابزارهای اضافی را برای شما فراهم می کند.

GoDaddy میزبان کاملی از گزینه ها را ارائه می دهد ، که می توانید همه آنها را به راحتی در یک مکان مدیریت کنید. اگرچه به خصوص قدرتمند نیست ، این امر به یک انتخاب محبوب و محبوب تبدیل می شود.

در تحقیقات ما ، GoDaddy در واقع از لحاظ ویژگی های برنامه های میزبانی مشترک خود امتیازهای برتر کسب کرده است. فقط با ارزانترین برنامه اقتصاد ، می توانید از پشتیبان گیری رایگان ، دامنه رایگان ، ایمیل رایگان برای سال اول و سایر موارد بهره مند شوید.

به دلیل کلیه موارد اضافی بسیار خوب ، GoDaddy برای ویژگیهای تحقیق ما بسیار موفق شد.

با این حال ، وقتی که ارزش پول را گرفت ، GoDaddy در رده بندی سقوط کرد. بدون ضمانت برگشت پول در بیشتر برنامه های میزبانی (از جمله میزبانی مشترک) و هزینه های بسیار زیاد تجدید ، GoDaddy برنده شد’برای شما بیشترین زوزه را به دست می آورد.

cPanel نمی کند’از میزبان ویندوز پشتیبانی کنید ، بنابراین اگر در برنامه های میزبانی لینوکس خود ثبت نام کنید ، با GoDaddy فقط cPanel دریافت می کنید.. ما معمولا میزبانی لینوکس را به عنوان آن توصیه می کنیم’سریعتر و به طور کلی ارزان تر است ، در حالی که ویندوز خاص تر و غیر عادی است’t مورد نیاز اکثر کاربران.

Godaddy cpanel میزبان لینوکس به اشتراک گذاشتGoDaddy برای کنترل پنل خود از cPanel استفاده می کند ، به این معنی که شما برای مدیریت حساب و وب سایت خود از یک رابط مطمئن و آسان برای پیمایش استفاده می کنید..

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی میزبانی GoDaddy برای پیدا کردن آنچه در آن است’وارد فروشگاه شد

شماره 7 میزبان

بهترین قیمت برای ترغیب شما با قیمت های تجدید گران قیمت

جوانب مثبت و منفی HostPapa

جوانب مثبت منفی
 • پهنای باند نامحدود در ارزان ترین برنامه ها
 • ثبت دامنه رایگان در دسترس است
 • هزینه های تجدید بالا
 • بدون نسخه پشتیبان تهیه کنید

HostPapa دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است ، و در واقع بهترین نتیجه شخصی را در تحقیقات ما برای برنامه های میزبانی وردپرس مشترک خود به دست آورد. شما طیف وسیعی از ویژگی ها را دریافت می کنید ، از جمله:

 • دامنه رایگان
 • بروز رسانی نرم افزار
 • SSL Security
 • پهنای باند نامحدود

ما فکر می کنیم’بهترین راه حل صادقانه بودن است ، به همین دلیل باید توجه داشته باشید که HostPapa هزینه های جدیدی برای تجدید قیمت دارد. اگرچه ممکن است ویژگی های فروش جذاب برای کاربران جدید داشته باشد ، HostPapa isn’وقتی زمان تمدید به دور خود می چرخید بسیار جذاب است.

تا زمانی که از هزینه های بلند مدت آگاه شوید ، می توانید HostPapa یک انتخاب عالی باشد.

قیمت های تبلیغاتی از 3.95 دلار در هر ماه تا 12.95 دلار در ماه برای HostPapa متغیر است’سه برنامه میزبانی وردپرس مشترک. با داشتن 99.97٪ به روزرسانی ، فضای کافی در دیسک و یک cPanel کاربر پسند ، HostPapa دارای موارد فوق العاده ای است که ارزش فکر کردن در مورد آن را دارد.

hostpapa cpanelمیزبان’s cPanel روشن است ، کاربرپسند و ساده برای حرکت در مسیر خود.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی HostPapa برای پیدا کردن که آیا’برای شما مناسب است

آیا ارائه دهندگان میزبانی cPanel دیگری وجود دارد?

cPanel یکی از پنل های کنترلی بسیار پرکاربرد در بازار است ، به دلیل عمده آن’آسان برای استفاده البته ، منطقی است که ارائه دهندگان بیشتری در خارج از لیست های ما با استفاده از cPanel از هفت استفاده کنند – اما اینها بهترین هفت مورد هستند!

ارائه دهندگان دیگری نیز وجود دارند که از نسخه خود cPanel استفاده می کنند ، که ما’تحقیق کرده و می توانید توصیه کنید. این ارائه دهندگان بهتر است اگر می خواهید چیزی کمی متفاوت باشد ، اما به همان اندازه کاربر پسند است.

iPage

بدون شک, iPage قوی تر است وقتی ارزش پول را می گیرد. شما می توانید با iPage از همان 1.99 دلار در ماه در برنامه میزبانی مشترک خود میزبان باشید – این’75٪ تخفیف از قیمت معمولی ، و شامل ثبت دامنه رایگان است!

نکته اصلی که باید در مورد iPage بدانید این است که آن را نمی کند’از cPanel استفاده کنید – خاصیت خاص خود را دارد کنترل پنل iPage. هدف از استفاده از این کنترل پنل سفارشی ساده سازی طرح حتی بیشتر از cPanel است ، و آن را تا حد ممکن پسندیده است. این داشبورد همچنین دسترسی سریع و آسان به تمام ابزارهای مدیریتی شما را فراهم می کند و می تواند طراحی آن را متناسب با خود منعکس کند.

به طور کلی ، iPage یک ارائه دهنده میزبانی خوب و با بودجه مناسب است ، اگر فقط بخواهید کارها را ساده نگه دارید ، کامل است. آن “تک سایز” برنامه میزبانی مشترک به این معنی است که شما اهدا نمی کنید’با افزایش سایت خود باید نگران افزایش هزینه ها باشید.

DreamHost

DreamHost بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای فضای ذخیره سازی است. به جای cPanel ، DreamHost یک کنترل پنل سفارشی به نام دارد پنل DreamHost.

پنل DreamHost به روشی مشابه cPanel کار می کند و به شما امکان می دهد همه موارد را از پرداخت ها و سرورها به حساب خود ، پشتیبانی از دسترسی و موارد دیگر مدیریت کنید. دارای منوهای ساده ، پیوندهای مفید و نوار جستجوی مهم برای رفع سریع است.

DreamHost ارائه دهنده دیگری است که توسط وردپرس توصیه می شود و دارای ویژگی های قابل توجهی برای ارائه با آن است.

WPEngine

WPEngine برای کاربران WordPress طراحی شده است که چهار برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده از بین آنها می تواند انتخاب شود.

آی تی’جای تعجب نیست که این بسته تخصصی وردپرس با کمک و پشتیبانی برتر درجه یک همراه است. شما’برای باز کردن قفل پشتیبانی تلفنی 24/7 ، نیاز به ثبت نام 115 دلار در ماه دارید ، یا جسور باشید و به برنامه سفارشی بروید تا از طریق رایانه مشاوره (اوه) دسترسی داشته باشید.

WPEngine از نسخه مخصوص cPanel خود ، که ایجاد کرده است استفاده می کند تا کاربران را به بهترین تجربه WPEngine ممکن برساند. به این کنترل پنل کاربری Portal گفته می شود, و به شما امکان می دهد به همه ویژگی های اصلی ، مانند آمار بازدید کنندگان ، ذخیره سازی و استفاده از پهنای باند و مدیریت دامنه دسترسی پیدا کنید.

پورتال کاربر wpengineWPEngine’پورتال کاربر به شما امکان می دهد یک رابط کاربری ساده و تمیز برای مدیریت سایت خود داشته باشید.

cPanel یا کنترل پنل سفارشی – چگونه آنها را مقایسه می کنیم?

در پایان روز ، تمام صفحه های کنترل کار مشابهی را انجام می دهند – شما’برای مدیریت ویژگی های مهم سایت خود یک مرکز مرکزی همه در یک خواهید داشت.

در حالی که ارائه دهندگان مختلف cPanel خود را سفارشی می کنند ، در کل ، اصول اولیه یکسان هستند. شما از مزایای راهنماهای استاندارد و راهنماهای cPanel به صورت آنلاین برای کمک به شما استفاده می کنید ، و جابجایی بین ارائه دهندگان آسان است.

تابلوهای کنترل سفارشی خدمات متناسب تر و خاص تری ارائه می دهند’داده ها و طراحی خود را به نفع شما و سایت شما. با این حال ، وجود دارد’شما همچنین فضای بیشتری برای ریسک – شما نمی خواهید’می دانید که استفاده از آن چقدر آسان یا دشوار است و ارائه دهندگان بعدی تعویض بعداً می توانند مشکل تر باشند.

برخی از ارائه دهندگان در واقع نسخه نمایشی از صفحه کنترل خود را ارائه می دهند ، که یک روش عالی برای دیدن اینکه آیا جعبه های شما را قبل از ثبت نام تیک می زند یا خیر..

اطلاعات بیشتر

 • آیا می خواهید در مورد میزبانی ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر در بررسی عمیق ما
 • ما را بخوانید بررسی iPage برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارائه دهنده دوستانه بودجه
 • علاقه مند به دیدن قیمت های پایین تر هستید؟ ببینید که چگونه iPage با بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان در فروشگاه
 • اگر ظاهر WPEngine را دوست داشتید’کنترل پنل ، ما را بخوانید WPEngine Review و ببینید که آیا’برای شما مناسب است!

بهترین ارائه دهندگان میزبانی cPanel – خلاصه

این مقاله هفت ارائه دهنده برتر را که از cPanel استفاده می کنند ، گرد هم آورده است ، و حتی شما را با کسانی معرفی کرده است که راه خود را طی کرده اند اما هنوز هم بسیار توصیه می شوند..

cPanel یک صفحه کنترل است که مدیریت و اجرای وب سایت ، دامنه ها ، تنظیمات سرور ، حساب های ایمیل و موارد دیگر را برای شما آسان می کند. آی تی’یک کنترل پنل دوستانه و مبتدی مبتدی است که توسط بیشتر ارائه دهندگان میزبانی استفاده می شود.

7 بهترین ارائه دهندگان میزبان cPanel: recap

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی.
 2. میزبان – بهترین زمان برای uptime.
 3. در حرکت – بهترین برای میزبانی مشترک و VPS.
 4. میزبانی A2 – بهترین برای میزبانی ابر.
 5. SiteGround – بهترین برای قابلیت اطمینان.
 6. میزبانی GoDaddy – بهترین ویژگی برای ویژگی های اضافی.
 7. میزبان – بهترین راه برای خفه کردن شما با هزینه های تجدید گران است.

بقیه چطور؟ اینها نمی توانند’تنها ارائه دهندگان با كيفيت برتر در آنجا – ما’در مورد دیگران که از پانل های کنترل سفارشی خود استفاده می کنند تحقیق کرده اند و DreamHost ، iPage و WPEngine همه تلاش کرده اند تا شما را به عنوان کنترل پنل به شما معرفی کنند..

در کل ، ما’d باید Bluehost را به عنوان بهترین ارائه دهنده انتخاب انتخاب کنید. آی تی’ویژگی ها ، قیمت ها و صفحه کنترل قابل اعتماد را برای راه اندازی دارید. Bluehost با ادعای عنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی و همچنین قهرمان بلامنازع میزبانی وردپرس ،’فضای زیادی برای رقابت باقی بگذارید.

دان’اجازه دهید گرد و غبار پس از این مرحله نمایش حماسی برطرف شود – برنده خود را انتخاب کنید ، کنترل cPanel خود را به دست بگیرید و از میزبانی شاد لذت ببرید!

بهترین ارائه دهندگان میزبان cPanel: سؤالات متداول

cPanel رایگان است?

به تنهایی ، cPanel محصولی رایگان نیست – از همین ابتدا شروع می شود 15 دلار در ماه. با این حال, بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ آن را به صورت رایگان در برنامه میزبانی شما قرار می دهند, بنابراین شما نمی’نیاز به نگرانی در مورد پرداخت هزینه اضافی دارید! تعداد معدودی آن را به مدت یک سال به شما رایگان می دهد ، اما پس از آن هزینه اضافی نیز پرداخت می شود ، بنابراین همیشه قبل از ثبت نام مطمئن شوید که برنامه خود را بررسی کنید.

کنترل پنل من خصوصی است?

آره! شما باید برای دسترسی به کنترل پنل خود وارد شوید ، خواه آن باشد’cPanel یا سفارشی. آی تی’مهم است که پانل کنترل خود را ایمن نگه دارید, زیرا تمام اطلاعات و تنظیمات مهم وب سایت شما را دارد. شما نمی’می خواهید یک غریبه تصادفی وارد شوید و با دامنه ها یا ایمیل های خود شروع به مسخره کردن کنید!

آیا cPanel با انواع میزبان سازگار است?

cPanel فقط برای میزبانی لینوکس قابل استفاده است, به جای میزبانی ویندوز. این ضایعات’برای اکثر مردم مشکل ساز است ، زیرا لینوکس محبوب ترین و به طور گسترده توصیه شده برای میزبانی است. آی تی’سریعتر ، ارزان تر و به روز است. اما اگر به میزبانی ویندوز احتیاج دارید, می توانید به جای cPanel از نرم افزار Plesk استفاده کنید – بسیاری از ارائه دهندگان هر دو را ارائه می دهند ، بنابراین هیچ کس کنار نمی رود.

کارشناس سازنده وب سایت قصد دارد اطلاعات صادقانه ای را در اختیار شما قرار دهد. این’چرا ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم و بینش مستقیم و شخصی به دست می آوریم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map