7 بهترین ارائه دهندگان میزبانی Node.js

Contents

همه چیز شما باید درباره بهترین هاست سرور Node.js بدانید

Node.js یک است محیط سرور منبع باز که بر روی سیستم عامل های مختلفی اجرا می شود ، از Windows تا Linux. جذابیت Node.js این است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از JavaScript برای اسکریپت نویسی سمت سرور یا اجرای اسکریپت های سمت سرور برای تولید محتوای صفحه وب پویا استفاده کنند ، قبل از ارسال صفحه به کاربر’مرورگر وب. از آنجا که میزبانی Node.js زمان انتظار زیادی را از بین می برد ، آن را حذف می کند’محبوب وب سایت های تجاری و تجاری متمرکز است.


اگر شما’دوباره به دنبال یک گزینه میزبانی سریع و مقیاس پذیر برای تجارت خود (یا هر نوع سایتی) هستید ، پس شما’دوباره حق دارید به Node.js علاقه مند شوید! حال سوال اینجاست که ارائه دهنده میزبان Node.js چه کسی را انتخاب کند?

ما’تحقیقات گسترده ای در مورد ارائه دهندگان برتر Node.js انجام داده و بر این اساس بهترین سیستم عامل ها را رتبه بندی کرده اید. ما’هر ارائه دهنده را به صورت عمیق تحت پوشش قرار می دهیم ، و همچنین در مورد برخی از گزینه های موجود در مورد آنها بحث خواهیم کرد’همچنین در تحقیقات ما کرایه حمل و نقل اما بگذار’شروع با کرم محصول:

7 بهترین ارائه دهندگان میزبانی Node.js

 1. Bluehost – بهترین برای میزبانی اختصاصی Node.js.
 2. میزبان – بهترین راه حل آسان Node.js.
 3. در حرکت – بهترین برای کمک و پشتیبانی Node.js.
 4. میزبانی A2 – بهترین برای میزبانی ارزان Node.js.
 5. میزبان – بهترین انعطاف پذیری.
 6. DreamHost – بهترین برای میزبانی VPS Node.js.
 7. میزبان – بهترین برای میزبانی مشترک Node.js.

حالا ، بگذار’نگاهی دقیق تر به هر یک می اندازیم!

1

Bluehost

بهترین برای میزبانی اختصاصی Node.js

ویژگی های اصلی

قیمت شروع Node.js: 18.99 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: 30 روز
Uptime: 99.98٪
پشتیبان گیری رایگان? آره
دامنه رایگان? آره
فضای دیسک: 30 گیگابایت – نامحدود

صفحه اصلی bluehost

از آنجا که میزبانی Node.js شامل کدگذاری سفارشی است ، شما’برای پشتیبانی از آن ، به یک برنامه میزبانی با دسترسی به سرور root نیاز دارید. به همین دلیل ، بیشتر ارائه دهندگان ما هستیم’بحث فقط ارائه میزبانی Node.js در مورد آنها است VPS و برنامه های اختصاصی, Bluehost گنجانده شده است. اما قبل از اینکه به مشخصات هر طرح بپردازیم ، خلاصه عکس فوری ما از Bluehost را در زیر مشاهده کنید:

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی VPS

Bluehost’s برنامه های VPS از 18.99-59.99 دلار در ماه متغیر است و قابلیت ذخیره سازی از 30 تا 20 گیگابایت را ارائه می دهد. پهنای باند از 1-3 سل است. شما همچنین می توانید یک آدرس IP را در برنامه استاندارد VPS دریافت کنید ، و دو آدرس IP را در هر دو برنامه تقویت شده و Ultimate VPS دریافت کنید. Bluehost’ارائه VPS قوی است ، و همچنین اگر شما را می شناسید ، مکان مقرون به صرفه تری را برای شروع ارائه می دهید’d سرانجام دوست دارم با یک برنامه اختصاصی مقیاس بگیریم.

میزبانی اختصاصی

Bluehost’s برنامه های اختصاصی محدوده 79.99-119.99 $ / ماه است. برنامه های اختصاصی گران تر هستند ، زیرا همه سرورها’منابع خوب به سایت شما اختصاص داده شده اند. ذخیره سازی در Bluehost’برنامه های اختصاصی از 500 گیگابایت تا 1 سل ، و پهنای باند بین 5-15 سل. اگر می خواهید Node.js از یک سایت تجاری بزرگتر یا فروشگاه تجارت الکترونیک پشتیبانی کند ، ما فکر می کنیم Bluehost’برنامه های اختصاصی ارزش پول دارند!

امنیت

اگر شما’شما دوباره از Node.js استفاده می کنید’احتمالاً از شخصی سازی کد خود هیجان زده شده اید و هنگام مراجعه به وب سایت خود ، دستانتان را کثیف می کنید. این’چرا ما’دوباره هر ارائه دهنده میزبانی را قرار می دهید’ویژگی های امنیتی در زیر کانون توجه قرار دارد – به گونه ای که می توانید از کار سخت خود در امان باشید!

Bluehost’ویژگی های امنیتی شامل موارد زیر است:

 • گواهی SSL رایگان
 • دسترسی ایمن به پوسته
 • محافظت در برابر اسپم Assassin

Bluehost مانند هر ارائه دهنده هاستینگ ، گزینه های امنیتی پیشرفته ای نیز ارائه می دهد که می توانید هزینه های اضافی را پرداخت کنید – اما در این صورت’شما چیز شما نیست ، ما به شما فکر می کنیم’از Bluehost به خوبی مراقبت خواهید کرد’اقدامات امنیتی رایگان نیز هست.

اطلاعات بیشتر

 • درباره این ارائه دهنده برتر در کشور ما اطلاعات بیشتری کسب کنید نقد و بررسی Bluehost
 • اگر می خواهید جزئیات بیشتر در مورد Bluehost’برنامه های قیمت ، لطفا در عمق ما بررسی قیمت گذاری Bluehost

2

میزبان

بهترین راه حل آسان Node.js

ویژگی های اصلی

قیمت شروع Node.js: 29.95 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: 45 روز
Uptime: 99.99٪
پشتیبان گیری رایگان? بله ، هفتگی
دامنه رایگان? نه
فضای دیسک: 120 گیگابایت – نامحدود

میزبان بهترین ارائه دهنده میزبان وبلاگ

وقتی برای VPS یا برنامه اختصاصی ثبت نام می کنید ، HostGator می تواند ماژول های Node.js را از طرف شما نصب کند. می توانید این درخواست را از طریق تلفن یا چت زنده و HostGator انجام دهید’تیم پشتیبانی آن را از آنجا می گیرند.

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی VPS

میزبان’s برنامه های VPS از 29.95-49.95 $ / ماه. ویژگی های موجود شامل:

 • فضای دیسک 120-240 گیگابایت
 • پهنای باند 1.5-3 TB
 • رم 2-8 گیگابایتی

HostGator همچنین از چندین ارائه دهنده پهنای باند برای اطمینان از حداکثر قابلیت اطمینان سرور استفاده می کند.

میزبانی اختصاصی

میزبان’s برنامه های اختصاصی محدوده 89.98-139.99 $ / ماه. ارزان ترین برنامه اختصاصی به شما 8 گیگابایت رم و پهنای باند غیرمتعارف را می دهد ، که برای سایت هایی که ترافیک زیادی ایجاد می کنند ایده آل است.

سر بالا! HostGator یکی از ارائه دهنده های نادری است که میزبان اختصاصی را برای سرورهای لینوکس و ویندوز ارائه می دهد. اما اگر شما’دوباره به دنبال یک برنامه اختصاصی با میزبانی Node.js باشید ، به خاطر داشته باشید که شما’باید انتخاب کنید لینوکس برنامه اختصاصی برای شروع بیشتر برنامه های هاستینگ روی سرورهای لینوکس اجرا می شود ، بنابراین’آن را عرق کنید!

امنیت

مانند اکثر ارائه دهندگان ، HostGator دارای گواهینامه SSL رایگان با هر برنامه ای است. حتی بهتر ، HostGator’مراکز داده محافظت از سیل را قادر می سازد سرور شما را از حملات DDoS در امان نگه دارد.

اگر می خواهید مایل اضافی بروید ، می توانید هزینه HostGator را نیز بپردازید’افزونه امنیتی SiteLock ، که از 1.99 دلار در ماه شروع می شود. امنیت SiteLock سایت شما را برای کد مضر (یا هر چیز دیگری که فاقد آن است) اسکن می کند’متعلق به) ، و در پاسخ به حذف خودکار بدافزار ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر

 • یک شکست کامل از HostGator را پیدا کنید’ویژگی ها و خدمات موجود در ما مرور میزبان
 • اگر می خواهید در مورد گزینه های قیمت گذاری خود اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در عمق ما باشید بررسی قیمت گذاری HostGator

3

در حرکت

بهترین کمک و پشتیبانی از Node.js است

ویژگی های اصلی

قیمت شروع: 29.99 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: 90 روز
Uptime: 99.97٪
پشتیبان گیری رایگان? آره
دامنه رایگان? آره
فضای دیسک: نامحدود

برنامه های vp

یافتن اطلاعات قابل اعتماد در مورد شروع کار با میزبانی Node.js دشوار است ، و از آنجا که همه چیز به برنامه نویسی سفارشی می رسد ، در اینجا’کتاب پخش قطعی نیست. در حالی که هیچ یک از ارائه دهندگان ما نیستیم’تحقیق شده دارای یک پایگاه دانش خاص برای میزبانی node.js ، InMotion است’تیم پشتیبانی اطمینان حاصل کرده است که به هر سؤالی که در مورد این موضوع دارند با اطلاعات مفید پاسخ دهند.

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی VPS

در حرکت’s برنامه های VPS از 22.59-54.99 دلار در ماه. ویژگی های موجود شامل:

 • 75-260 گیگابایت ذخیره سازی
 • پهنای باند 4-6 سل
 • رم 4-8 گیگابایتی

در حرکت’برنامه های VPS همچنین با مهاجرت رایگان سایت و دسترسی ایمن به ایمیل از هر دستگاه همراه است.

میزبانی اختصاصی

در حرکت’s برنامه های میزبانی اختصاصی از 115.69-529.49 دلار در ماه. این’دامنه وسیع تری نسبت به بسیاری از ارائه دهندگان ما دارد’پوشش خواهم داد ، و این بدان معنی است که در آنجا’فضای کافی برای اتاق وب سایت خود را در بالا قرار دهید اگه نیاز داشتی به! در حرکت’ارزان ترین برنامه اختصاصی شامل 500 گیگابایت SSD ، انتقال داده های 6 TB و 5 آدرس IP رایگان است.

امنیت

علاوه بر SSL رایگان ، InMotion وب سایت شما را با دسترسی ایمن پوسته و محافظت از HotLink فراهم می کند. محافظت از HotLink دسترسی به وب سایت های دیگری را که به محتوای شما لینک می دهند ، مسدود می کند و از سرقت پهنای باند کاربران جلوگیری می کند.

حفاظت از حمله DDoS نیز از طریق شرکت امنیتی شبکه Corero بصورت رایگان ارائه می شود ، در حالی که InMotion همچنین از ایمیل با فیلتر اسپم در زمان واقعی پشتیبانی می کند..

اطلاعات بیشتر

 • ما بررسی میزبانی وب InMotion درباره آنچه این ارائه دهنده ارائه می دهد ، اطلاعات بیشتری به شما می گوید

4

میزبانی A2

بهترین برای میزبانی ارزان Node.js

ویژگی های اصلی

قیمت شروع Node.js: 3.70 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: در هر زمان
Uptime: 99.95٪
پشتیبان گیری رایگان? آره
دامنه رایگان? نه
فضای دیسک: نامحدود

صفحه اصلی گره a2 js

از آنجا که بیشتر ارائه دهندگان میزبانی فقط می توانند میزبان Node.js را در VPS و سرورهای اختصاصی قرار دهند ، شروع قیمت ها تاکنون برای این نوع برنامه ها معمولی بوده است. اما A2 Hosting Node.js را در دو برنامه مشترک خود ارائه می دهد ، که این یک مشکل مقرون به صرفه تر است. این گفته می شود ، یک سرور مشترک برنده شد’t همان سطح کنترلی را که یک VPS یا یک سرور اختصاصی دارد می تواند به شما بدهد.

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی مشترک

A2 Hosting Node.js را در دو مورد از سه مورد خود ارائه می دهد برنامه های مشترک: طرح سوئیفت و طرح توربو. طرح Swift با 3.70 دلار در ماه شروع می شود و شامل فضای ذخیره سازی نامحدود SSD ، حساب های ایمیل نامحدود و وب سایت های نامحدود.

طرح توربو با 7.03 دلار در ماه شروع می شود و کلیه موارد فوق ، به علاوه سرعت پیشرفته را نیز شامل می شود “توربو”) و تعداد کمتر کاربر در همان سرور.

شما ممکن است متوجه شده باشید که ویژگی های ما’در اینجا بحث شده با ویژگی هایی که میزبان های Node.js دیگر ارائه می دهند متفاوت است – ذکر RAM و پهنای باند در کجاست؟ خوب ، چون A2’میزبانی وب Node.js بر روی سرورهای اشتراکی آن انجام می شود ، دقیقاً در چه مقدار منبع به سایت شما اختصاص می یابد ، کمتر می گویند. متأسفانه ، این مبلغ مبادله ای برای ارزش یک برنامه میزبانی مشترک است.

امنیت

اگر امنیت اولویت شماره یک شماست ، پس می توانید’با A2 Hosting اشتباه کنید. در خانه است ابتکار امنیتی همیشگی برای حفظ امنیت سایت خود از بالاتر و بالاتر می رود ، و شامل موارد زیر است:

 • محافظت از HackScan
 • فایروال میزبانی دوتایی
 • سخت شدن سرور
 • محافظت از حمله DDoS تقویت شده

و همه این پشتیبانی ها با برنامه میزبانی A2 رایگان می شوند!

اطلاعات بیشتر

خودت میدونی’ارزان است ، و شما آن را می دانید’امن است ما بررسی میزبانی A2 همه چیز را به شما می گوید!

5

میزبان

بهترین انعطاف پذیری

ویژگی های اصلی

قیمت شروع: 3.95 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: 30 روز
Uptime: 99.90٪
پشتیبان گیری رایگان? بله: هفتگی
دامنه رایگان? نه
فضای دیسک: 20-160 گیگابایت

نمای صفحه اصلی میزبان

Hostinger تنها برنامه های VPS خود را از میزبانی Node.js پشتیبانی می کند ، و با شش برنامه VPS مختلف شما را انتخاب می کند’قادر خواهید بود برنامه خود را متناسب با نیازهای خاص وب سایت خود تنظیم کنید. شما به جای دو یا سه گزینه ، وقتی ویژگی ها پیش می آید ، شما هستید’شما می توانید بین شش مقدار مختلف حافظه ، پهنای باند و پهنای باند را انتخاب کنید. تنها نکته منفی این سفارشی سازی این است هاستینجر نمی کند’میزبانی اختصاصی را ارائه دهید, بنابراین اگر رشد زیادی را در وب سایت خود پیش بینی می کنید’آینده نزدیک ، پس این عادی نیست’گزینه مقیاس پذیر ترین گزینه.

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی VPS

میزبان’شش متفاوت است برنامه های VPS با توجه به میزان توان واحد پردازش مرکزی (CPU) که ​​به سرور داده می شود ، به شرح زیر است:

 • 1 vCPU
 • 2 vCPU
 • 3 vCPU
 • 4 vCPU
 • 6 vCPU
 • 8 vCPU

در این شش برنامه ، ویژگی ها شامل موارد زیر است:

 • 1-8 گیگابایت حافظه
 • 20-160 گیگابایت ذخیره سازی
 • پهنای باند 1000-8000 گیگابایتی

همانطور که می بینید ، شما برنده شد’در معرض خطر قرار گرفتن یک برنامه با منابع کمی بیشتر یا کمتر از آنچه نیاز دارید در معرض خطر باشید!

امنیت

هاستینجر از این لحاظ با رقبای خود متفاوت است این کار نمی کند’یک گواهی SSL رایگان ارائه دهید در برنامه های VPS. شما’برای امنیت SSL باید هزینه اضافی بپردازید ، که می تواند ناامید کننده باشد. اما به خاطر داشته باشید که SSL رایگان که می بینید در جاهای دیگر ارائه می شود ، یک نسخه بسیار اساسی است و شما’d هنوز هم برای بدست آوردن هزینه اضافی باید بپردازید پیشرفته امنیت SSL تقریباً از هر ارائه دهنده.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بخوانید بررسی میزبان برای اطلاعات بیشتر

6

DreamHost

بهترین برای میزبانی VPS Node.js

ویژگی های اصلی

قیمت شروع: 10.00 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: 97 روز
Uptime: 99.95٪
پشتیبان گیری رایگان? آره
دامنه رایگان? آره
فضای دیسک: 30 گیگابایت – نامحدود

نمایش صفحه اصلی dreamhost

DreamHost میزبان Node.js را در VPS و برنامه های اختصاصی خود ارائه می دهد. ویژگی های موجود در سرورهای VPS آن نسبت به اکثر رقبا مقاوم تر است: هر طرح VPS DreamHost ارائه می دهد ترافیک نامحدود, این بدان معنی است که DreamHost نمی کند’پهنای باند یا ترافیک را دنبال کنید ، بنابراین برنده شد’باید نگران هزینه های اضافی باشید.

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی VPS

DreamHost چهار متفاوت ارائه می دهد برنامه های VPS, از 10-80 دلار در ماه. گذشته از تردد نامحدود ، ارزانترین طرح VPS نیز شامل موارد زیر است:

 • 30 GB حافظه SSD
 • رم 1 گیگابایتی
 • ایمیل نامحدود

اگر قرار بود در برنامه Enterprise VPS با 80 دلار در ماه مقیاس بگیرید ، شما’d ایمیل نامحدود دریافت کنید ، به علاوه 240 گیگابایت حافظه SSD و 8 گیگابایت رم.

میزبانی اختصاصی

DreamHost دو برنامه اختصاصی ارائه می دهد: استاندارد و پیشرفته. برنامه استاندارد با 149 دلار در ماه شروع می شود و شامل موارد زیر است:

 • پردازنده 4 هسته ای
 • رم 4 گیگابایتی
 • 1 TB HDD

از طرف دیگر ، طرح پیشرفته با قیمت 279 دلار در ماه شروع می شود و شامل موارد زیر است:

 • پردازنده 12 هسته ای
 • رم 16 گیگابایتی
 • 2 TB HDD

امنیت

برنامه های DreamHost شامل گواهی SSL رایگان است که ما هستیم’انتظار داریم به علاوه ویژگی های رایگان زیر موجود باشد:

 • حذف بدافزار
 • حریم خصوصی دامنه
 • فایروال برنامه وب mod_securance برای آپاچی
 • فایروال برنامه وب lua-resty-waf برای nginx

فایروال های برنامه وب ، ترافیک را از طریق یک برنامه وب فیلتر ، مانیتور و مسدود می کند و سرور شما را از حملات محافظت می کند.

اطلاعات بیشتر

 • ما را بررسی کنید بررسی DreamHost برای اطلاعات بیشتر
 • ما را بخوانید بررسی قیمت گذاری DreamHost برای تفکیک این ارائه دهنده’هزینه ها

7

میزبان

بهترین برای میزبانی مشترک Node.js

ویژگی های اصلی

قیمت شروع: 3.95 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول? بله: 30 روز
Uptime: 99.90٪
پشتیبان گیری رایگان? بله: هفتگی
دامنه رایگان? نه
فضای دیسک: 100 گیگابایت – نامحدود

صفحه اصلی گره hostpapa

HostPapa یکی دیگر از ارائه دهندگان نادر است که میزبان Node.js را در برنامه های مشترک ارائه می دهد. HostPapa تعادل خوبی بین سفارشی سازی که باید کد Node.js و نوشتن خود را بنویسید راحتی در استفاده که تو’d از یک سرور مشترک انتظار داشته باشید.

برنامه ها و قیمت گذاری

میزبانی مشترک

HostPapa سه ارائه می دهد برنامه های مشترک که برای Node.js – Starter ، Business و Business Pro بهینه شده اند – که در ماه از 3.95-12.95 دلار است. اسامی این طرح کاملاً خلاصه می کند که هر طرح برای چه افرادی بهتر است: مبتدیان ، مشاغل کوچک و مشاغل متوسط. اگر شما’اگر شما ، وب سایت خود را برای یک تجارت بزرگ یا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی میزبانی می کنید’بهتر است یک ارائه دهنده میزبان Node.js را با VPS و گزینه های اختصاصی انتخاب کنید.

طرح استارت ارزان ترین با قیمت 3.95 دلار در ماه است و شامل ثبت دامنه رایگان ، 100 گیگابایت ذخیره سازی SSD و پهنای باند بدون مجوز است.

امنیت

HostPapa میزبان مشترک قوی را در هر سه برنامه خود ارائه می دهد ، اما این برنامه را دارد’تا زمانی که پول خود را به Business Pro ارتقا ندهید’از نظر امنیتی ارزش دارد. در حالی که هر سه برنامه مشترک شامل پیشگیری از حمله DDoS ، ModSecurance و SSL است برنامه کسب و کار حرفه ای همچنین ارائه می دهد:

 • حفاظت از حریم خصوصی دامنه
 • گواهی حق بیمه WildCard SSL
 • SiteLock Detect

اگر شما’شما دوست دارید از این ویژگی های گلوله دار در برنامه های اشتراکی یا تجاری مشترک استفاده کنید’باید هزینه های اضافی بپردازم.

اطلاعات بیشتر

 • با اطلاعات جامع ما بیشتر بیاموزید بررسی HostPapa

آیا کسی پشتیبانی Node.js Hosting را دارد?

بعد از چند هفته تحقیق ، ما’مشخص کرد که ارائه دهندگان رتبه بالا بهترین برای میزبانی سرور Node.js هستند. اما ارائه دهندگان میزبانی Node.js بیش از هفت مورد ذکر شده در اینجا هستند. تعدادی از ارائه دهندگان محبوب در خارج وجود ندارد’کاملاً برش خورده – و ما’چرا توضیح خواهم داد.

AWS

میزبان گره aws js

خدمات وب آمازون یا AWS یک بستر ابری است که میزبان فضای مجازی است تا یک سرور فیزیکی. برای بسیاری از افراد ، میزبانی ابری جذاب است زیرا شما نمی خواهید’در زمان خرید باید مبلغ مشخصی از منابع را بپردازید – در عوض ، شما فقط باید هزینه فضای ذخیره ای را که در واقع با استفاده از آن هزینه می کنید پرداخت کنید..

گفته می شود ، AWS یک شرکت تابعه آمازون است ، نه یک شرکت میزبانی وب متولد وب و پرورش. به همین دلیل ، ما فکر می کنیم بیشتر صاحبان وب سایت با یک ارائه دهنده میزبانی مستقر بهتر مراقبت می شوند.

لاجوردی

گره لاجورد میزبان js

Azure یکی دیگر از سرویس های رایانه ابری است ، این یکی توسط مایکروسافت ایجاد شده است. این سرویس برای میزبانی Node.js بهینه شده است ، با ابزارهایی مانند Visual Studio Code برای کمک به شما در استقرار کد Node.js به Azure.

لاجورد نشد’لیست ما را از 7 ارائه دهنده برتر میزبانی Node.js قرار دهید ، زیرا در حالی که هست’بارگیری از ویژگی های ، آن است راحتی در استفاده با رقبا مطابقت ندارد. شما برای استفاده از Azure برای میزبانی Node.js ، شما’همچنین باید با یک تن دیگر ابزارهای مایکروسافت راحت شوید ، که می تواند به سرعت به یک کار بزرگتر از آنچه که برای آن چانه زنی کرده اید تبدیل شود.

Node.js شما نیست’دوباره به دنبال?

رتبه بندی ما را بررسی کنید بهترین هاست PHP بجای.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی Node.js: افکار نهایی

در این مرحله ، شما می دانید که میزبان Node.js چه میزبان هایی را در نظر بگیرد ، و کدام گزینه ها را از بین ببرد. برای یادآوری ، این رتبه ای است که ما در تحقیقات خود به دست آورده ایم:

7 بهترین ارائه دهندگان میزبانی Node.js

 1. Bluehost – بهترین برای میزبانی اختصاصی Node.js.
 2. میزبان – بهترین راه حل آسان Node.js.
 3. در حرکت – بهترین برای کمک و پشتیبانی Node.js.
 4. میزبانی A2 – بهترین برای میزبانی ارزان Node.js.
 5. میزبان – بهترین انعطاف پذیری.
 6. DreamHost – بهترین برای میزبانی VPS Node.js.
 7. میزبان – بهترین برای میزبانی مشترک Node.js.

همه این میزبان وب کار خوبی را برای سایت شما انجام خواهند داد. اما برای انتخاب میزبان که کار بزرگی انجام دهد ، آنچه را که بیشترین ارزش را در نظر بگیرید ، در نظر بگیرید. اگر برای سایت خود برنامه های بزرگی دارید و می دانید که خودتان هستید’سرانجام باید مقیاس گذاری کنید ، پس می توانید به آن اعتماد داشته باشید Bluehost’s برنامه های اختصاصی اگر شما’پس دوباره به دنبال صرفه جویی در هرچه بیشتر پول می باشید میزبانی A2 برنده شد’بانک را بشکن همه چیز در اولویت های شما قرار می گیرد!

سؤالات متداول

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me